Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RS4 125 4T 2016.

Aprilia RS4 125 4T 2016 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RS4 125 4T 2016

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RS 125 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RS 125 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2016!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 898054 luchtbox cpl. 861130 luchtfilter 862403 pijp 862404 slangklem 896174 binnenzeskantschroef m5x12 898056 inlaatspruitstuk AP8102375 clip m5 AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8152272 schroef met flens m5x12 863320 pijp AP8102786 slangklem 20x8 CM001905 slangklem
koppeling aprilia B045087 zahnrad 847045 koppeling drukplaat 871341 aandrijfkoppelingsschijf 1A007879 bremsscheibe 847046 koppelingsdeksel 879285 koppeling veer 847048 schroef 5m80x35 876418 onderlegring 874760 speciale moer 847223 pin B044411 afstandhouder 847218 onderlegring B015804 flensmoer 000097 transmissiesleutel 006410 pakking ring 847224 onderlegring 8472226 bearing 847042 onderlegring 8998025 waterpomp rondsel 847043 aangedreven koppelingsschijf
koppeling controle aprilia 865951 koppelingshendel cpl. 00H00904291 koppelingshendel 00H00900351 koppelingskabel register 2R000321 clutch switch 865646 koppelingskabel AP8220135 rubberen afstandhouder 873566 bord
koppelingsdeksel aprilia 878241 deksel pakking 851295 oliefilterdeksel 855706 o-ring d53x3 AP9150167 veer 874081 oliefilter 414838 schroef m6x35 847075 oliekeerring AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 1D001138 sensor
koelsysteem aprilia 864510 ontluchtingspijp 864572 exp.tnk-rad. slang 866136 koelvloeistof tank 863943 hoes 00A00410501 klem AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8101595 slangklem d10,1 8673345 scto.radiador gpr50 09 861299 hoes AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 254485 clip m6 AP8121679 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 00008915020 tule 865655 waterkoeler-pomp buis 865654 waterkoelerkop buis 864049 elektrische ventilator 00H03800722 onderlegring AP8161118 pin 00003515370 onderlegring 864164 schroef 00011142500 schroef
carters i aprilia 1A0058840B 2nd cat. complete crankcase 1A0058840A kurbelwellengeh?use 83018R radiaal kogellager 15x42x13 873086 pakking 847019 oliekeerring 82668R lager 182015 rolkooi 484993 het lokaliseren van deuvel B015956 pin d. 9,5 uur = 15 177442 kooi à rouleaux 847076 as pin 842360 plug m6x10 828922 schroef met flens m6x75 224664 sluitring 5,2x15x1,5 B016425 schroef met flens m6x60 873735 slangklem 847075 oliekeerring 8580170B cat. een blauwe bush halve schelpen 8580170R cat.b rode bus halve schalen 8580180B cat.b blauwe bus halve schalen 8580180R cat. een rode bus halve schelpen 031057 schroef m5x14 006125 onderlegring 274369 bout 898627 lager 898628 rolkooi
cilinderkop - kleppen aprilia 898491 cilinderkop. AP3CLA000636 inlaatklep AP3CLA000637 uitlaatklep AP2CAA000521 klepgeleider afdichting fitting mal AP3CHA000237 veer AP3CIA000238 halve kegel AP3CGA000635 bovenste kopje CM222706 klepstoterbak 2.45 CM222710 klephefferbak 2.65 CM222707 klepstoterbak 2.5 CM222704 klepstoterbak 2.35 CM222701 klepstoterbak 2.2 CM222705 klepstoterbak 2.4 CM222709 klepstoterbak 2.6 CM222711 klepstoterbak 2.7 CM222711 klepstoterbak 2.7 CM222709 klepstoterbak 2.6 CM222704 klepstoterbak 2.35 CM222707 klepstoterbak 2.5 CM222706 klepstoterbak 2.45 CM222702 klepstoterbak 2.25 CM222701 klepstoterbak 2.2 CM222710 klephefferbak 2.65 CM222712 klepstoterbak 2.75 CM222705 klepstoterbak 2.4 CM222703 klepstoterbak 2.3 CM222703 klepstoterbak 2.3 CM222708 klepstoterbak 2.55 CM222712 klepstoterbak 2.75 CM222702 klepstoterbak 2.25 CM222708 klepstoterbak 2.55 AP4ADN000248 schroef m6x40 AP3FCN000127 plaatsingspen 8x10 AP3CAA000412 bal AP3ADN000115 schroef m8x166 AP3EEN000234 onderlegring AP4ABN000117 schroef m6x130 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise AP2BAA000206 thermostaat 898431 thermostaatkap AP3FCN000250 afstandhouder 6x8x6.8 709674 binnenzeskantschroef m6x20 AP3CBA000675 inlaatnokkenas AP3CBA000677 uitlaat nokkenas AP3CGA000244 afstandsring 873294 tapeind
cilinder - zuiger aprilia 8993145 cilinder. compleet 8993135002 piston assy 2 ° select.n 8993135003 kolben kpl. 8993135004 zuigereenheid 4 ° select. p 8993135001 zuigereenheid 1 ° select.m 82893R cilinderkoppakking CM157503 pakking sp. 0,5 CM157501 pakking sp. 0.3 CM278202 gasket - cylinder base (0,4 mm) 872692 ring 872693 ring 872694 olieschraapring 873173 zuigerpen AP2DBN000133 snap ring 289919 kettingspanner beugel 847928 pakking B016777 schroef met flens m6x16
aandrijfas aprilia 8999175001 krukas cpl..cat.1 8999175002 krukas cpl..cat.2 871342 balansas 287959 rol 8714465002 versnelling "t" 8714465001 versnelling "s" 8711565001 versnelling "s" 8711565002 versnelling "t" 847275 moer 178790 platte ring
motor-completerende deel-hendel aprilia CM2273025 125 4t / 4v ie motor B044264 rondsel z = 13 00H02810421 differentieel rondsel as l = 103. od = 16 AP8150284 ext. getande ring AP8150137 inbusschroef B043826 versnellingspook 898059 tandwiel deksel AP8235011 versnellingspook 865650 versnellingsbak koppelingsstang assy 866514 bus AP8150468 schroef m6x40 AP8220189 rubber AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8152138 moer AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8150026 moer m6 00H01600911 pin AP8152273 schroef met flens m5x15 00000004510 schroef B044008 versnellingsbak koppelingsstang AP8220177 o-ring 115 898463 schroef m6x35 B043834 quick shift-apparaat 898133 bus 898134 bus AP8121697 belleville spring
uitlaat aprilia 899475 geluiddemper 00H02201731 silent-block AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 00H03405061 geluiddemper clip 898764 uitlaat 862560 speciale moer 863506 pakking 1D0003745 lambdasonde 86594400W5G externe dekking AP8152273 schroef met flens m5x15 00F04201361 onderlegring AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 00H03406321 pakking
vliegwielkap aprilia 874776 vliegwiel zijafdekking 871558 pakking 1A009397 o-ring 8290405 plug cpl. 414838 schroef m6x35 874678 o-ring
voorste cilinder timing systeem aprilia AP3DDA000379 kettinggeleiderplaat AP3DDA000380 kettingspanner schuifblok B016777 schroef met flens m6x16 871445 rondsel AP2DCA000254 nokkenas ketting AP3DBA000640 timing versnelling AP4ABN000132 schroef m8x40 AP3DVN000235 onderlegring
versnellingsbak / keuzeschakelaar / schakelnok aprilia 899151 selectietrommel 898627 lager 898628 rolkooi 847083 koppelingshendel B043224 ontkoppelingsas 623920 schroef torx 1A006754 getriebeschaltung 274369 bout 005970 ring 847228 onderlegring 1A010690 screw 871554 hendel 1A010665 spring AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 847214 onderlegring 899154 schakel nokkenplaat B018064 versnellingskeuzepen 006125 onderlegring
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 871442 pin 83072R vork 871443 pin 83073R vork 2A000090 aangedreven as B044222 aangedreven as 872958 versnelling 1a 899434 vijfde versnelling 899432 3e-4e versnelling 2A000089 4e versnelling 899433 4e versnelling 899435 versnelling 6a 872959 versnelling 2a CM157105 drukring 1.7 CM157104 drukring 1.8 CM157102 drukring 2 CM157103 drukring 1.9 CM157101 drukring 2.2 CM157106 drukring 1.6 872954 rolkooi 872962 onderlegring 871428 borgring 871427 onderlegring 847546 vulring 17.1x25x0.8 847547 bus 847541 ring 1x18x23 847545 ring 1.2x17x28 1A013600 primary shaft assy 2A000088 secundaire as cpl. B046328 smering pijp 873097 o-ring 1A006087 schakelaar
hoofddeksel aprilia 871705 hoofddeksel 873651 pakking AP3ATN000118 speciale schroef AP3CAA000399 elastische drift 438027 bougie rg4hc 874617 pakking
oliepomp aprilia 006408 veiligheidsring 847183 onderlegring 871501 inactieve versnelling 829593 schroef met flens 006409 ring 871454 oliepomp tandwiel 871451 oliepomp assy. 485655 veer 829661 oliedruk ventiel 431242 oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 285536 o-ring 31,47x1,78 826165 oliefilter plug
gasklephuis aprilia CM227201 gasklephuis 897800 gasklephuis AP8150521 inbusschroef JC13102X05300 slangklem 890225 injectorkit compleet iwp198 849898 veer 897801 brandstofrail montage 003056 platte sluitring 6,4x12x1 932108 cap
waterpomp aprilia 871354 waterpomp deksel 871418 o-ring 871358 waaier 82991R pakking ring 845753 binnenzeskantschroef m5x20 871450 pomp-cilinderslang CM001907 slangklem CM001906 slangklem 82897R afdichtring 20x30x5 865655 waterkoeler-pomp buis

Frame

centraal lichaam aprilia 897691 rechts zijpaneel 897692 lh zijpaneel AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121184 schroef m4x14 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
centrale standaard aprilia 899166 zijstandaard AP8121999 stand pin AP8152001 lage moer m10x1,25 B043768 stand ondersteuning AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8145056 centrale stand cam AP8121080 afstandhouder AP8102524 staan ??veerbescherming AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP81278565 zijstandaardschakelaar 855799 schroef met flens AP8152306 zelfborgende moer m5 AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8121889 kabelgeleider AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8161074 zwarte kettinggeleiderol AP9100174 afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 B044392 bus B044395 ketting tientallen. bord AP8121939 rechts veer voor voetsteun AP8152281 schroef met flens m6x30
sticker aprilia 2H000526 nummerplaat 2H001313 numberplate 895335 voorruit sticker 899867 voorspatbord sticker "aprilia racing" B045793 voorspatbord sticker "aprilia racing" 2H000524 rh sticker "marco" 2H000525 sticker links "marco" 899868 voorkuip sticker B045794 sticker voorzijde "italia" 2H001315 licence plate holder decal 2H000527 sticker nummers 893763 rechter voorkuip sticker 2H001331 rh front fairing decal 893764 links kuip sticker 2H001332 lh front fairing decal 2H001317 transfer centre black 2H000529 transfer center zwart 2H001316 transfer centre black 2H000528 transfer center zwart 2H001320 right lateral side right band decal 2H000534 rechter zijkant rechter band sticker 2H001321 left lateral panel left band decal 2H000535 linker zijpaneel linker band sticker 2H001329 right tail fairing number plate decal 2H000544 nummerplaatsticker rechter staartkuip 2H000545 nummerplaat sticker linker kuip 2H001330 left tail fairing number plate decal 2H000546 rechter achterkuip dec. 2H000547 links kuip dec. 2H000550 zadelhoes sticker "italia" 2H000800 zadelhoes sticker "italia" 899869 rh brandstoftank sticker "aprilia" 2H000532 rh brandstoftank sticker 2H001318 rh fuel tank decal aprilia racing B045795 rechter tanksticker "aprilia" B045796 rechter tanksticker "aprilia" 899870 sticker brandstoftank "aprilia" 2H000533 lh brandstoftank sticker 2H001319 lh fuel tank decal aprilia racing 2H000536 sticker rechts kuip "rs4" B045797 sticker rechts kuip "rs4" B046038 sticker rechts kuip "rs4" B046039 kuipsticker "rs4" 2H000537 kuipsticker "rs4" B045798 kuipsticker "rs4" 2H000538 rh stroomlijnkappen "be a racer" 2H000539 kuipsticker "wees een racer" B045800 links onderkuip sticker "aprilia" 2H000543 links onderkuip sticker "aprilia" 899873 rechter sticker onderkant "aprilia" B045799 rechter sticker onderkant "aprilia" 899874 links onderkuip sticker "aprilia" 2H000542 rechter sticker onderkant "aprilia" 2H000540 rh onderste kuip sticker 2H001325 rh lower fairing decal "italia" 2H001326 lh lowerr fairing decal "italia" 2H000541 lagere kuipsticker 2B000051 sticker 51 wereldkampioenschappen 2H000874 sticker 54 wereldtitels 2H000481 sticker 52 wereldkampioenschappen B046041 links kuip dec. "rs4" 2H000795 sticker met staartkuipstrip B045802 links kuip dec. "rs4" 2H000549 achterste kuipsticker B045801 rechter achterkuip dec. "rs4" 2H000548 rechter achterkuip sticker B046040 rechter achterkuip dec. "rs4" 2H000796 sticker 2H001322 rh-lh decal rs4 2H001323 rh side fairing decal "a" 2H001324 lh side fairing decal "a" 2H001314 front fairing glass decal "aprilia" B043836 ketting / banden sticker B044710 ketting sticker
kanaal aprilia AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150252 binnenzeskantschroef m5x20 897694 linker kuip bovenste sluiting 897693 rechter kuip bovenste sluiting 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102375 clip m5 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221349 t bus AP8150444 zelftappende schroef 898074 radiator frame AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 895915 inbusschroef
voetsteunen aprilia 897579 rechts voetensteun 897578 lh voetsteun ondersteuning AP8150431 lage moer m8 AP8152290 schroef met flens m8x40 CM228402 voetsteunpen 890208 voetsteun plaat AP8101861 bal d6,35 AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8146865 achterste voetsteun. lh AP8120573 stop ring AP8146864 achterste voetsteun. rechts AP8121134 pin CM228401 voetsteunpen AP81329576 voetsteun, rechts AP8121939 rechts veer voor voetsteun 866142 lh voorste voetsteunbescherming 866141 rechts voorste voetsteunbescherming 899557 rechter voetsteun 899558 linker voetsteun AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8132958 lh voetsteunen AP8121940 ls veer voorste voetsteun 00003515370 onderlegring AP8152196 schroef m8x26 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8120592 onderlegring AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 899558 linker voetsteun 899557 rechter voetsteun
kader aprilia 89805500XH4 kader. grijs AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8152350 moer AP8152300 zelfborgende moer m8 897279 sattelst? ze AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8121882 kabelgeleider 858903 koplamp steunklem AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8144606 pakking 10x5 598839 schroef met flens AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 149104 binnenzeskantschroef m8x40 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150292 gebogen veerring AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 478761 inbusschroef 898365 voorframe AP8221213 captive moer m6 898907 lh motorsteun 898908 rh motorsteun 00402100001 onderlegring 00002011600 schroef m10
remklauw voor aprilia B044196 remklauw voor B044202 remblokken kit sbs s 60 hh B044201 remblokken kit sbs si 90 hh 867240 ontluchtingsventiel AP8150049 schroef m10x60 B044410 pen en veerset
kuip aprilia 852151 rh achteruitkijkspiegel 852152 lh achteruitkijkspiegel B043244 rh pakking B043245 lh pakking 895869 voorruit 895916 kunststof ring 897690 koplamp sluitend AP8150444 zelftappende schroef AP8220186 rubberen afstandhouder B0434660000XNG kuip. zwart B04346600XG7 voorkuip geel B043242 rechts achteruitkijkspiegel B043243 lh achteruitkijkspiegel basis B043208 koplampkap 858830 voorkuip onderste vergrendeling AP8102341 spiegel gezamenlijke cup AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8121032 bus AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 B043285 stuurjuk lager sluiten 254485 clip m6 AP8134167 remslang hanger AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102909 spiegel inbrengkit AP8117033 zelfklevende spons 621914 schroef AP8150506 flensmoer AP8150073 zeskantschroef m6x30 AP8150148 zeskantschroef m6x35
voorvork ming xing aprilia 86204R baugruppe vordere ga B044047 onderste vorkplaat B044048 limiet stop AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 B044049 vorkbuis dop B044050 o-ring B044051 halve ring B044052 ring veer B044053 mouw B044054 onderlegring B044055 oliekeerring B044056 snap ring B044057 stofkap B044058 lh hub B044059 rh naaf B044060 onderlegring AP8150196 binnenzeskantschroef m10x35 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 B044062 mouw cpl. dx B044061 mouw cpl. sx 2B005149 rh naaf 2B005153 lh hub
voorlichten aprilia B045605 koplamp 893929 lamp w5wb 2v 5w 640754 lamp h11 12v-55w 893930 lamphouder 898696 koplamp kabelboom AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8127489 lamp ry10w 12v B043223 richtingaanwijzer harnas AP8102375 clip m5 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120405 rubberen afstandhouder AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8121032 bus AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8201727 zwarte kabelgeleider 894796 koplampbescherming vooraan 2920225 lamp 12v-5w
voorste hoofdcilinder aprilia B044194 voorste hoofdcilinder 867283 rempomp deksel B044198 voorremhendel B044408 u-bout 00000004512 schroef B044409 stop schakelaar B044195 voorremslang 867237 olieslang koppeling 867238 onderlegring AP8134167 remslang hanger 598839 schroef met flens 254485 clip m6
voorspatbordstijl aprilia 858827 pijler 897700 spatscherm voor zwart AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121032 bus 00H01501701 schroef AP8120531 rubber met inzet 00H01503701 schroef m6x25 89768900XN3 zwart links onderkuip 89768800XN3 zwart rechts onderkuip 866012 kuip bevestigingsplaat 890964 afstandhouder AP8152339 schroef met flens m5x9 867258 voorste spatschermsteun AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152272 schroef met flens m5x12 899071 kuipsteun 231590 elastische veer AP8224623 reflector. amber
voorwiel aprilia 00H01212841 voorwiel. zwart 00H01205031 interne afstandhouder 601345 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866090 voorremschijf 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw 899858 band 86190R voorwiel as 00H01203291 afstandhouder 00032015000 onderlegring 00H00300672 moer 00H01201331 hoes
benzinetank aprilia 897759 benzinetank 640517 brandstofpomp cpl. 576546 ring moer 656003 pakking 2B002300 brandstofpijp B043773 brandstofniveausensor AP8121324 brandstoftank bevestigingsstang
stuur - controles aprilia 00G00909071 l.h. handgreep B045981 sturen. voor de helft 866233 anti.v gewicht. zwart 866266 gasgreep 899637 gaskabel AP8124918 de lichtkeuzeschakelaar AP8120657 slangklem AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 294839 schroef AP8201727 zwarte kabelgeleider AP81249145 rechts lichten sel. met bedrading
sloten aprilia 85129R slot kit AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. AP8221312 getande ring 899542 hoofdschakelaar 899104 blok 898900 zadelontgrendelingskabel AP8201620 hendel 899543 slot bevestigingsplaat 899107 brandstof kamer B044454 tankdop en slot 899105 tankdop pakking 899106 pakking AP8201749 schroef m4x6 AP8152194 lage moer m19x1 AP8201748 onderlegring AP8152229 klinknagel m8x20 AP8221129 bus 577861 hendel 575021 pin AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 00H00601931 onderlegring
schotelset / divers aprilia 863540 toolkit
achterlichaam aprilia 897614 u. sitzbankt. 899108 plug AP8121184 schroef m4x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 B04347800XNG achter kuip. zwart B04347800XN6 achter kuip. zwart B04347700XNG rechter achterkuip. zwart B04347700XN6 rechter achterkuip. zwart AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8221213 captive moer m6 AP8150444 zelftappende schroef 858840 bovenste nummerplaathouder 858842 onderste nummerplaathouder 894657 hoes AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8112916 reflector achter AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8150204 moer m4 895914 nummerplaathouder AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk 895487 bovenste achterspatbord AP8144563 klinknagel, mannelijk 895488 onderste achterspatbord AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
achter remklauw aprilia 2B000735 achter remklauw B044224 remblokken kit sbs si 80 gg B044223 remblokken kit sbs s 60 hh 867240 ontluchtingsventiel B044412 veer kit
achter elektrisch systeem aprilia 898460 belangrijkste kabelboom 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah 1R000317 battery 58115R relais 12v / 80a AP8120581 bedradingsclip AP8112458 negatieve accukabels AP8120582 kabelgeleider AP8134186 kabelgeleider AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8102386 slangklem 155x2 898626 wielsnelheidssensor AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w 218812 riem AP8117033 zelfklevende spons AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121728 t bus 898363 batterijhouder 254485 clip m6
achterste hoofdcilinder aprilia AP8235012 achterremhendel AP8220189 rubber B044255 veer achterremhendel 866514 bus AP8150468 schroef m6x40 AP8121697 belleville spring AP8150018 onderlegring AP8152299 zelfborgende moer m6 B044203 achterste hoofdcilinder B044488 pompdeksel 658830 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 867238 onderlegring B044204 achterremslang 865493 stop schakelaar 867237 olieslang koppeling 865511 bus 231590 elastische veer
achterspatbord aprilia B043209 achterspatbord 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6
achterwiel aprilia 867339 achterwiel (compleet) 00H01308091 interne afstandhouder 601345 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866115 remschijf achter 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw 1R000132 achterband 130/70 michelin 865681 wiel pin 00H00300672 moer 866536 afstandhouder 899485 kettingring z = 60 2B003724 kette 866540 afstandhouder 00H01303171 ketting aanspanner 00H01301471 bord 00H01301491 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152287 schroef met flens m8x25 B044138 verbindingsschakel
zadel aprilia 89382400A1 achter zadel 89912000C1 bestuurderszadel AP8220349 rubberen afstandhouder AP8150378 sluitring 6.4x18x2 AP8152279 schroef met flens m6x20 B043934 kussen 8588370000XN1 zadelhoes. zwart 858838 zadelhoes basis AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8144565 nylon ring AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8220238 rubberen afstandhouder 893259 pin AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
schokdemper aprilia 8656670001 schokdemper achter 00H00303892 schroef 00001213190 klaring bus AP8150432 lage zelfborgende moer m12 00H00302892 schroef 12m 175x50
kuip aprilia B04346800XN6 rechts lat. fairing. zwart 2H001304000XN1 rh lat.fairing B04346800XG7 rh lat. fairng geel B0434680000XE4 rechts lat. fairing. grijs B04346700XN6 lh lat. eerlijk. zwart 2H001305000XN1 lh lat.fairing B0434670000XE4 lh lat. eerlijk. grijs B04346700XG7 lat. eerlijkheid 858828 rh interne kuip 858829 lh interne kuip 899214 motor rechts dicht 899215 linker motor sluitend 893979 rh trekker 893980 lh trekker AP8120622 voorste stofkapring AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk
sturen aprilia 898909 vork bovenplaat AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 865482 moer AP8104597 pakking ring AP8203550 stuurring AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 865666 buis
zwenkarm aprilia 89947400XH4 zwenkarm. grijs 600161 rolkooi 00H00305411 pin 865615 moer 866753 afstandhouder 00H00300672 moer 00032015000 onderlegring 00016041301 schroef 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150177 ring 5,3x10x1 826118 afstandhouder 2B003049 gleitbacke B043541 gleitbacke 866754 lh spacer
tankdeksel aprilia B0434760000XN1 tankdeksel. zwart B04347600XNG tankdeksel. zwart B04347600XN6 tankdeksel. zwart AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8150536 speciale ring AP8121032 bus 898715 t bus AP8144713 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 89769600XN1 tankdeksel. zwart 89769600XG7 achterklep 89769600XN6 tankdeksel. zwart AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8121716 t bus AP8120947 rubberen uitlaat AP8121804 afstandhouder AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152339 schroef met flens m5x9 254485 clip m6 AP8234153 u-bout AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia 640043 stator cpl. 1A003109 tccic m5x16 873498 moer 840320 onderlegring 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 641009 rotor cpl. 871369 ring 871521 sprag koppeling 841613 schroef m8x20x1 479515 breken onderlegring
front elektrisch systeem aprilia 898460 belangrijkste kabelboom AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121075 t bus 58090R5 spanningsregelaar AP8152299 zelfborgende moer m6 86135R hupe AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8224462 relay 12v/30a CM225707 zekering 7.5a CM225715 zekering 15a CM225720 zekering 20a CM225730 zekering 30a 319165 schroef AP8152277 schroef met flens m6x12 020003 moer B043230 spoelhouder 575268 clip m8 012554 ring 3.2x5.7x0.9 583236 schroef m3x20 254485 clip m6 58120R spoel JC33510X94000 scr. bougiedop 231590 elastische veer 898067 ht draad B043850 slangklem
instrumenten aprilia AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 898687 rechter instrumentenpaneel steun 898688 linker instrumentenpaneel steun AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121728 t bus AP8150508 binnenzeskantschroef m6x45 B044579 pico instrumentenpaneel AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
achterlichten aprilia 2D000238R achterlicht 898698 achterlicht kabelboom. AP8220186 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152298 schroef met flens m5x16 858839 achterlicht cover AP8150420 zelftappende schroef AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127489 lamp ry10w 12v 85256R nummerbord licht AP8117258 trillingsdempend rubber AP8150522 schroef 4,2x16 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8112600 rubberen afstandhouder 894566 t bus AP8150204 moer m4 AP8120657 slangklem
starter / elektrische starter aprilia 871486 ketting ring 8714915 tussenliggende versnelling 58143R startmotor 018639 schroef 000097 transmissiesleutel 871515 bord 008375 schroef m6x14

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RS4 125 4T 2016. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RS4 125 4T 2016 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RS4 125 4T 2016.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia