Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Area 51 1998.

Aprilia Area 51 1998 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Area 51 1998

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Area 51 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Area 51 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1998!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8220467 inlaatslang AP8220480 inlaatslang AP8220364 inlaatslang AP8201799 slangkraag AP8239139 huis van filterhuis AP8239140 deksel van filterhuis AP8201683 luchtfilter AP8220385 afdichting luchtfilterhuis AP8150425 schroef 5.5x22 AP8220370 filterhuis rubber AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8121725 t bus AP8221172 kabelgeleider AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8134167 remslang hanger AP8248362 luchtbox cpl. AP8249279 luchtbox cpl.
carburateur i aprilia AP8206899 gasklep 40 AP8206898 gasklep 30 AP8206900 conische pen a12 AP8206886 pakking envelop AP8206920 mengkamerdeksel kit AP8206908 klep gasveer AP8206891 conische pin clip AP8206892 ring 288872 ring AP8206893 draad starterkit AP8206924 carburateur phbn 12-gs AP8206917 carburateur phbn 12-gs AP8206868 carburateur phbn 12-gs AP8206867 carburateur phbn 12-gs AP8206866 carburateur phbn 12-gs AP8206865 carburateur phbn 12-gs AP8206855 carburateur phbn 12-gs AP8206855 carburateur phbn 12-gs
carburateur ii aprilia AP8206886 pakking envelop AP8206890 zweven cpl. 482916 zweven cpl. AP8206797 naaldventiel ga211 AP8206796 naaldventiel ga210 AP8206707 naaldventiel ga209 CM101725 hoofdsproeier 74 AP8222684 hoofdsproeier 74 AP8222479 hoofdsproeier 70 AP8222432 hoofdsproeier 88 AP8206921 hoofdsproeier 84 AP8206921 hoofdsproeier 84 CM101715 hoofdsproeier 64 AP8206912 hoofdsproeier 64 CM101719 hoofdsproeier 68 AP8206901 hoofdsproeier 68 AP8206902 inactieve jet 32 AP8206795 inactieve jet 38 AP8206795 inactieve jet 38 AP8222685 inactieve jet 34 AP8206922 inactieve jet 30 AP8206903 startmotor 45 AP8206903 startmotor 45 AP8206904 startmotor 45 AP8206904 startmotor 45 AP8206889 vlotterkamer 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8206887 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8206894 adj.min.eng.spd air scr.spring AP8206708 schroef CM107703 schroef AP8206907 adj.min.eng. snelheid luchtschroef AP8206923 gasklep adj. schroef AP8206896 gasklep adj. schroefveer AP8206897 platte ring
koppeling i aprilia AP8206214 oliekeerring AP8206735 sec. vaste schijf. compleet AP8206741 geleiderol voor variator AP8206743 oliekeerring d34x39x4 AP8206736 sec. schuifschijf. compleet AP8206740 o-ring d36x1.5 AP8206737 variator veerbeker AP8206761 snelheidsvariator met koppeling
koppeling ii aprilia AP8206729 sec. schijf voorjaar AP8206762 remschoenen veer terug AP8206763 centrifugaalkoppeling AP8206732 moer m28x1 AP8206733 koppelingshuis. compleet AP8206186 moer m10x1 h = 8 AP8502471 veerring d10x21x2 AP8206761 snelheidsvariator met koppeling AP8206734 remschoenen rubber d4x11 AP8206742 buiten borgring d5
drijfstanggroep aprilia AP8206212 oliekeerring AP8206208 met d20x47x14 AP8509135 met d20x47x14 AP8206501 drijfstang + g. pin brng. AP8206213 oliekeerring AP8206187 afstandhouder d15x20x12 AP8206154 speldenkooi 10x14x12.5 AP8206223 drijfstang cpl. AP8206500 oliekeerringen - set AP8206182 vliegwiel magnetosleutel AP8206571 bedek rubberen doppen
cilinderkop i aprilia AP8206491 flensmoer m7x1 AP8206856 cilinderkop AP8206588 binnenste pakkingskop d2.26 AP8206587 buitenste pakkingkop d2.26 AP8206858 zuigerveren set d40 AP8206864 zuigerveren set d40,5 AP8206861 stop ring d11.8 AP8206860 zuigerpen d10x33 AP8206863 zuigereenheid d40,5 AP8206862 zuiger assy d40 AP8206943 cilinder met zuiger AP8206575 cilindervoet pakking AP8206493 tapbout m7x1x109 AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8206784 pakkingset AP8206383 thermostaat AP8206871 bougie br8hs
cilinderkop ii aprilia AP8206773 slangklem 35620 AP8206774 buis 30 mm AP8206775 slangklem 35621 AP8206776 pijp connector AP8206777 buis 220 mm AP8206778 hoes AP8202069 slangklem d10 AP8206779 buis 45 mm AP8206780 buis 80 mm AP8206883 koppelingsslang carburateur AP8206884 slangklem d8
motor aprilia AP8222519 motor, compleet-i- AP8222693 engine ma, compleet AP8222591 motor, compleet br- AP8222571 motor, compleet ch AP8222570 motor compleet-a- AP8222569 motor compleet-nl- AP8222568 motor, compleet-d- AP8222519 motor, compleet-i- AP8232820 kick-start hendel AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8239192 afdekkap variator, grijs AP8120253 afstandhouder AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30
uitlaat aprilia AP8219349 uitlaatpijp, cpl. AP8219483 cat. uitlaatpijp -i- AP8219445 uitlaatpijp - f AP8219444 uitlaatpijp -e- AP8219443 uitlaatpijp -j- AP8219442 cat. uitlaatpijp -ch AP8219441 cat. uitlaatpijp - a AP8219440 cat. uitlaatpijp -nl AP8219439 cat. uitlaatpijp - d AP8219349 uitlaatpijp, cpl. AP8220357 stil blok. uitlaat AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8152260 inbusschroef AP8150521 inbusschroef AP8152289 schroef met flens AP8152288 schroef met flens AP8219389 uitlaatpijp prot .. zwart AP8219389 uitlaatpijp prot .. zwart AP8219452 stalen uitlaatpijp prot. AP8219452 stalen uitlaatpijp prot. AP8120870 isolerende ring AP8121075 t bus AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8219454 uitlaatpijp achter AP8219454 uitlaatpijp achter AP8219453 uitlaatpijp flens pakking
olie tank aprilia AP8239142 olie tank AP8220421 olievuldop AP8212481 oliereserve-indicator AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102224 mixer oliefilter AP8101944 2-weg verbinding AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8101743 slangklem d23.5x8
toevoer - oliepomp aprilia AP8502564 schroef m6x20 AP8206466 inlaatspruitstuk AP8206565 inlaatspruitstuk d12 AP8206557 reed ventiel AP8206486 brandstofinlaatklep pakking AP8206181 slangkraag AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8206711 slangklem AP8206119 oliepomp assy. AP8508887 schroef m5x14 AP8206570 deksel + rubber AP8206696 schroef m5x14 AP8102378 slangklem d11,3 AP8220548 anti-condensaat ontluchter AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10
transmissie eindoverbrenging aprilia AP8206170 pin deksel d10x14 AP8206163 deksel pakking AP8206112 transmissie deksel AP8502567 schroef m6x35 AP8502564 schroef m6x20 AP8206425 aandrijfas z = 13 AP8206531 aandrijfas z = 42 AP8206123 aandrijfas z = 43 AP8206195 blauwe stalen ring d14x29x1 AP8206150 belleville spring AP8206142 idle gear assy z = 14/52 AP8206530 idle gear assy z = 13/52 AP8206159 met d10x30x9 AP8502626 met d17x40x12 AP8276046 met d17x40x12
variator aprilia AP8206479 t bus AP8206144 startmotor tandwiel z = 71 AP8206210 kooi d57x61x10 AP8206147 starterkoppeling. AP8206698 schuifregelaar AP8206136 oprijplaat AP8206419 pennenrol d9.8 AP8206701 pennenrol d8.8 AP8222335 katrol assy .. rijden AP8206109 v-riem AP8222336 bus 13x18x38.2 AP8206420 afstandhouder d18x23x6,5 AP8206478 afstandhouder d18x23x5 AP8221326 afstandhouder d18x23x5 AP8206702 blauwe stalen ring d13x18.5x1 AP8206116 vaste katrol AP8206140 aandrijfschijf voorste poelie AP8206141 getande startkoppelingsbeker AP8206204 conische veerring AP8206183 moer m10x1.25
waterkoeler aprilia AP8202207 waterkoeler AP8239174 expansievat AP8101912 rad cap geen ventilatie AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8102375 clip m5 AP8220523 waterkoeler-pomp buis AP8220521 waterkoelerkop buis AP8234148 waterkoeler bovenste steun AP8234149 waterkoeler onderste steun AP8201763 schroefklem d5.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102732 slangklem 17-25 AP8220450 met rubber versterkte slang AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8201807 kabelgeleider d22 AP8201808 kabelgeleider d8 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8121075 t bus AP8109121 v-snaar rubberen pakking 890495 v-snaar rubberen pakking

Frame

centraal lichaam i aprilia AP8249352 intern schild. zwart AP8239152 intern schild, cyaan AP8239265 toegangsdeur. cyaan AP8249353 toegangsdeur, zwart AP8239160 tankstop vergrendeling. cyaan AP8249354 tankstopvergrendeling, zwart AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8248306 externe kuip. cyber geel AP8249372 externe kuip. ap. zwart AP8249675 externe kuip, m. grijs AP8249687 externe kuip, fl. geel AP8248389 externe kuip, cy.violet AP8239149 externe kuip, cyaan cyaan AP8248199 externe kuip, cyberblauw
centraal lichaam ii aprilia AP8239159 up.tunnel lockup, blauw AP8249357 up.tunnel lockup, zwart AP8239155 spatscherm voor, zwart AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8102381 clip m4 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152338 schroef met flens AP8239428 flens tankplug, cyaan AP8249355 tankplug flens, zwart AP8150416 binnenzeskantschroef m4x20 AP8239429 brandstof sens. hoes, cyaan AP8249356 brandstof sens. hoes, zwart AP8150204 moer m4
centraal lichaam iii aprilia AP8249373 rechts rood vloerpaneel. een zwarte AP8248206 rechts vloerpaneel. cyber cyaan AP8248210 rh vloerpaneel, cybergrijs AP8249682 rechter vloerpaneel, kwikgrijs AP8249694 rechts vloerpaneel, lichtgeel AP8248207 lh vloerpaneel, cyaan cyaan AP8249695 lh vloerpaneel, lichtgeel AP8249683 lh vloerpaneel, kwikgrijs AP8249374 lh rood vloerpaneel, a.zwart AP8248211 lh vloerpaneel. cyber grijs AP8249358 rh tunnel lockup, zwart AP8239162 rh tunnel lockup. cyaan AP8239163 lh tunnelopsluiting. cyaan AP8249359 lh tunnel lockup, zwart AP8239166 rh mat, zilver AP8239167 lh mat. zilver AP8102375 clip m5 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8201763 schroefklem d5.5
centrale carter set aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206138 oliekeerring borgplaat AP8502567 schroef m6x35 AP8206859 zaak w b. hngr-paar AP8206169 carterpen d12x16 AP8206475 olievulplug AP8206482 o-ring d13.3x2.4 AP8206481 afgedicht lager d17x35x10 AP8206558 met d17x40x12 AP8206215 oliekeerring AP8501481 binnen borgring d40 AP8222474 buis 650 mm AP8222475 vacuümpijp unie AP8220479 vacuümpijp messing koppeling AP8206578 rol d3x11.8 AP8206131 union + ontluchtingspijp 10x14x210 AP8206203 schroef met flens m8x15 AP8206488 pakking 8.2x15x1.2
centrale standaard - motor aansluiten aprilia AP8232994 centrale standaard AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8221267 t bus AP8144277 stand eindstop AP8152301 zelfborgende moer AP8232996 voor rechts eng. bord AP8234139 voor lh eng. bord AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8221264 bevestigingspin voor veren AP8150048 binnenzeskantschroef m10x40 AP8150292 gebogen veerring AP8150310 binnenzeskantschroef m10x120 AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8221275 registreren AP8221274 stelmoer van de afsteller AP8221276 stelschroef AP8150092 binnenzeskantschroef m10x115
aansluiten. elem.ts - schokbreker achter. aprilia AP8232993 dubbele drijfstang AP8232992 enkele drijfstang AP8203926 schokdemper AP8203746 schokdemper AP8150092 binnenzeskantschroef m10x115 AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8150287 binnenzeskantschroef m10x90 AP8150049 schroef m10x60 AP8150310 binnenzeskantschroef m10x120 AP8221245 zeskantschroef m12x200 AP8221269 nld. verbindende afstandhouder AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8221254 enkele verbindingsstang spacer AP8110089 lager AP8221271 t bus AP8203826 silent-block AP8203931 t bus AP8221287 afstandhouder
bedieningselementen aprilia AP8214175 chokekabel AP8214176 gaskabel AP8218411 gas zonder handgreep AP8213399 pomp revisiekit AP8213298 moer AP8125757 hefboomschroef AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150444 zelftappende schroef AP8213401 pompdeksel AP8224058 rechts lichten sel. met bedrading AP8224059 rechts lichten sel. met bedrading AP8212914 rechts lichten sel. met bedrading AP8212915 lh licht sel. met bedrading AP8224060 lh licht sel. met bedrading AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8213289 voorrem pomp AP8213294 achterste hoofdcilinder AP8213402 voorremhendel AP8213398 achterremhendel AP8113414 raam hoofdcilinder AP8213400 pompdeksel schroef AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
sticker en slot hardware kit aprilia AP8202030 slot hardware kit AP8224014 hoofdschakelaar - stuurslot AP8201564 zadelslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8202031 zwarte tankplug AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152330 klinknagel m6x25 AP8257092 sticker set AP8257133 sticker set AP8257092 sticker set AP8257210 sticker set AP8257724 sticker set AP8257894 sticker set AP8257900 sticker set AP8257091 sticker set
kader i aprilia AP8232990 frame met electro-coating AP8234120 tunnel ondersteuning AP8234155 tunnel ondersteuning AP8203666 bal ring set. compleet AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 * AP8152330 klinknagel m6x25 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8220524 o-ring 15,6x1,78 AP8220486 silent-block. drijfstang AP8220349 rubberen afstandhouder AP8152172 schroef AP8150318 schroef AP8248459 kabels deksel AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8234151 schild verstevigingsplaat AP8221273 afstandhouder
kader ii aprilia AP8232990 frame met electro-coating AP8101861 bal d6,35 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8221213 captive moer m6 AP8152313 captive moer m6 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8120573 stop ring AP8102671 kunststof klinknagel AP8201457 klinknagel AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8132720 voetsteun plaat AP8221057 voetsteunpen AP8150051 binnenzeskantschroef m5x35 AP8221017 afstandhouder AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8235043 lh voetsteun ondersteuning AP8235042 rechts voetensteun AP8132812 achterste voetsteunen, paar
voorkant i aprilia AP8239143 dashboardpaneel, cyaan AP8249350 dashboardpaneel, zwart AP8249686 voorkuip, flitsend geel AP8249674 kuip voorzijde, grijs AP8249362 voorkuip, fluo rood AP8249196 kuip, cy.violet AP8249195 kuip, cyber geel AP8249194 voorkuip, cyberblauw AP8249193 kuip, cyaan cyaan AP8249363 rechts pompdeksel, ca. zwart AP8248387 rh pompdeksel, cy. violet AP8248304 rh pompdeksel, cy.geel AP8248197 rh pompdeksel, cy. blauw AP8239145 rh pompdeksel, cy. blauw AP8249364 lh pompdeksel, ca. zwart AP8248388 links pompdeksel, cy. violet AP8248305 pompdeksel, cy. geel AP8248198 lh pompdeksel, cy. blauw AP8239147 lh pompdeksel, cy. blauw AP8239498 onder streepje, cyaan AP8249351 onder dashboard, zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150444 zelftappende schroef
voorlichaam ii aprilia AP8102375 clip m5 AP8239150 kuip. blauw AP8226590 voorspatbord. fluo rood AP8226618 voorspatbord, grijs AP8226414 voorspatbord, cyaan cyaan AP8226496 voorspatbord, cybergrijs AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8248106 motorkap kuip. cy. blauw AP8248200 motorkap kuip, cy.blauw AP8248307 motorkap kuip, cy.geel AP8248390 motorkap kuip, cy. violet AP8249366 motorkap kappen, fluo rood AP8249676 motorkap kuip, grijs AP8249688 motorkap kuip, fl. geel AP8248828 schild lagere bescherming
schokdemper voor i aprilia AP8203836 pin d17 AP8121075 t bus AP8102731 slangklem AP8234141 lh spatbordsteun AP8203941 horiz. conn.rod boom, grijs AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8203827 remklauw connect. cpl. AP8203869 remklauw connect. cpl. AP8203833 trekstang, phor. AP8203830 stofkap AP8203871 zelfsmerende bus AP8203831 case geharde bus 25x36x17 AP8203828 plastic bus AP8203870 o-ring 12x1 AP8203829 bus AP8203869 remklauw connect. cpl. AP8152289 schroef met flens AP8150092 binnenzeskantschroef m10x115 AP8152275 schroef met flens 855799 schroef met flens
schokdemper voor ii aprilia AP8203872 schokdemper AP8203839 silent-block AP8234140 voorspatbordplaat AP8152037 onderlegring AP8203866 afstandhouder AP8223002 groen. aansl. rod boom, phor. AP8203838 groen. aansl. rod boom, phor. AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8152025 binnenzeskantschroef m10x165 AP8152301 zelfborgende moer 006844 moer m14x1.5 AP8152030 moer m14x1.5 AP8150479 lage moer m14x1,5 AP8203868 borgring d40 AP8203841 naaldlager AP8203842 ring AP8203867 afstandhouder AP8203840 kogellager AP8234162 slot spatbordplaat AP8220543 afdichtring 22x28x4
voorwiel aprilia 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8225351 voorwiel AP8202024 kilometerteller versnelling AP8225328 voorwiel as AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP8220367 achterwiel plug AP8225344 schroef m8x30 AP8213340 voorremschijf d190 AP8225346 naaflager d17x40x12 AP8110045 naaflager d17x40x12 AP8225347 stop ring AP8150471 veerring 14.5x24 AP8213379 voorste remleiding AP8201546 tubeless ventiel AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213370 voorremklauw, rood d30 AP8225345 bus 17x30x30,7 AP8225348 ring AP8225350 bus 17x24,5x11 AP8225349 rollager AP8113006 ontluchtingsventiel AP8213227 pen + remveer AP8113644 remblokken AP8113678 remblokken AP8113005 ontluchtingsklep dop
benzinetank aprilia AP8239141 benzinetank AP8117073 zelfklevende spons AP8101944 2-weg verbinding AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8202033 brandstoffilter AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8220503 tankdop AP8212927 brandstofniveausensor AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8202154 3-weg verbinding AP8102903 slangklem d16,5x6,6 AP8202137 ongelode tankdop AP8202137 ongelode tankdop AP8202117 vuldop AP8202117 vuldop AP8102811 slangklem d9.6 AP8222576 benzine pomp AP8222377 fuel pump AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8101595 slangklem d10,1 AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8220192 rubberen afstandhouder AP8221228 bus AP8102378 slangklem d11,3 AP8202031 zwarte tankplug AP8152341 schroef met flens m5x40 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 *
stuur - dashboard aprilia AP8212963 digitaal dashboard AP8212995 digitaal dashboard AP8212996 digitaal dashboard AP8212997 digitaal dashboard AP8224048 digitaal dashboard AP8202025 rechter / achteruitkijkspiegel AP8221256 moer met remklauw AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8221279 spiegel aansluitring AP8220484 rechts / links spiegelrubber AP8224087 'mode' dashboardknop AP8224086 'set' dashboard knop AP8218320 stuur met voor ctng. AP8150323 schroef m10x50 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8248105 lh lichtschakelaar bescherming AP8218412 handgreep paar, zwart / grijs AP8102717 h.bars anti.v gewicht AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35
nummerplaathouder aprilia AP8226589 nummerplaatverlenging. zwart AP8226452 nummerplaatverlenging, cyaan AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152341 schroef met flens m5x40 AP8226415 rh plaathouder. cyaan AP8226585 rh plaathouder, zwart AP8226463 lh bordenhouder. cyaan AP8226586 links bordenhouder, zwart AP8150359 schroef AP8112916 reflector achter AP8150444 zelftappende schroef AP8150204 moer m4 AP8234143 kentekenplaathouder, cyaan AP8234159 nummerplaathouder AP8234180 kentekenplaathouder, zwart AP8234181 nummerplaathouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
bordenset en handboek aprilia AP8257067 fraudebestendige gegevensplaat AP8257086 fraudebestendige gegevensplaat AP8257087 fraudebestendige gegevensplaat AP8237948 dgm-gegevensplaat AP8237948 dgm-gegevensplaat AP8257780 dgm-gegevensplaat AP8257134 ece gegevensplaat AP8257131 ece gegevensplaat AP8237946 ece gegevensplaat AP8257679 constructor gegevensplaat AP8257129 constructor gegevensplaat AP8257085 constructor gegevensplaat AP8257077 constructor gegevensplaat AP8257076 constructor gegevensplaat AP8257075 constructor gegevensplaat AP8257065 constructor gegevensplaat AP8237947 constructor gegevensplaat AP8237947 constructor gegevensplaat AP8202103 gebruikershandboek-gr- AP8202102 gebruiksaanwijzing-nl-dk-sf- AP8202101 gebruikershandleiding-p-e-uk- AP8202100 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8202028 gebruikershandleiding-i- AP8202185 handboek van de operator
achterlichaam i aprilia AP8248212 kuip half achteraan. cy.blauw AP8248311 rechts half achter fair., cy. geel AP8248394 rechter helft kuip, cy.violet AP8249375 rechts half achter kuip, ca. zwart AP8249684 rechts half achter kuip, m. grijs AP8249696 rechts half achter fair., fl. geel AP8248208 rechts half achter kuip, cy. cyaan AP8248213 links kuip, cy.blauw AP8248209 halverwege de kuip, cy. cyaan AP8248312 halverwege de kermis. cy. geel AP8248395 links kuip, cy.violet AP8249376 halverwege de kuip, ongeveer zwart AP8249685 links kuip, grijs AP8249697 links kuip, fl. geel AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102375 clip m5
achterlichaam ii aprilia AP8249360 laag. achter kuip lockup. t. grijs AP8249361 laag. achter kuip lockup, t. grijs AP8239215 lage kuipsluiting achteraan, cyaan AP8248567 lage kuipsluiting achteraan, cyaan AP8248567 lage kuipsluiting achteraan, cyaan AP8248267 lage kuipsluiting achteraan, cyaan AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8232995 bijrijder handgreep, cyaan cyaan AP8248205 bijrijderstang, cyberblauw AP8248310 bijrijderstang, cybergeel AP8248393 bijrijderstang, cy. violet AP8249371 bijrijderstang, fluo rood AP8249681 bijrijderstang, grijs AP8249693 bijrijderstang, fl. geel
achterlichaam iii aprilia AP8226506 achterspatbord. nylon- AP8226506 achterspatbord. nylon- AP8226587 achterspatbord. zwart AP8226588 achterspatbord nylon. zwart AP8226416 achterspatbord, grijs AP8226416 achterspatbord, grijs AP8234079 achterspatbordsteun. AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8102375 clip m5 AP8224023 reflector. amber AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152040 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 *
achterwiel aprilia 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8208457 achterwiel AP8213231 remschijf d190 AP8208546 schroef met flens AP8152288 schroef met flens AP8201546 tubeless ventiel AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP8150471 veerring 14.5x24 AP8220367 achterwiel plug AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8238852 remslang houder plaat AP8213380 achterste remleiding AP8213295 achterremklauw, rood d28 AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8113006 ontluchtingsventiel AP8213227 pen + remveer AP8113663 remblokken AP8113678 remblokken
zadel - helm compartiment aprilia AP8229226 compleet zadel, blauw AP8229281 compleet zadel, cyaan AP8229304 compleet zadel, zwart AP8220349 rubberen afstandhouder AP8220469 topkoffer afdichting AP8248568 helm compartiment AP8239170 batterijlade AP8201564 zadelslot AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8201643 splitpen AP8221260 zadel spin AP8239168 onderstijlscharnier, zwart AP8239604 scharnier bovenstijl, zwart AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8202128 toolkit AP8102671 kunststof klinknagel

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia AP8212611 claxon 12v cc 58237R claxon 12v cc AP8212540 spanningsregelaar AP8212799 spanningsregelaar AP8212812 cdi unit assy 234390 batterij 12v-4ah AP8212110 batterij 12v-4ah AP8230535 batterijhouder AP8224014 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8224113 belangrijkste kabelboom AP8124818 knop 580953 knop AP8212923 b.l. schakelaar bedrading AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121856 kabelgeleider AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8212922 kabelboom startmotor AP8152330 klinknagel m6x25 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8212708 thermistor AP8224057 startrelais AP8144157 relaisrubber AP8220546 relaisrubber AP8112244 zekering 7,5a CM225607 zekering 7,5a AP8220342 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 * AP8121309 pluggen veer AP8224112 hoorn interface AP8212588 diode AP8112600 rubberen afstandhouder
vliegwiel - waterpomp aprilia AP8206589 vliegwielkap AP8206584 afstandhouder d21.9x17.5 AP8206585 met d8x22x7 AP8206582 pompaandrijving aandrijfsleutel AP8501467 buiten borgring d8 AP8206577 waaierpen van de pomp AP8206572 doorvoertule pompaandrijfpen AP8206192 sluitring d6 AP8206183 moer m10x1.25 AP8206205 sluitring d10.5x18x2 AP8502563 schroef m6x16 AP8206485 flyw. stator pakking AP8206462 cdi magneto assy AP8206179 buiten borgring d19 AP8509211 schroef AP8508669 rol d3x21.8 AP8206746 oliepomp aandrijving AP8206576 waterpomp as + waaier AP8509130 oliekeerring d10x18x4 AP8206508 schroef m6x25 AP8206586 o-ring d53.7x1.78 AP8206583 slangklem AP8206573 pomp-cilinderslang AP8206580 waterpomp behuizing. grijs AP8206569 vliegwielkap
ontstekingseenheid aprilia AP8206459 startmotor AP8224103 startmotor AP8206206 sluitring d8x16x2 AP8206700 inactieve versnellingsplaat AP8206665 stationair tandwiel + bus AP8206172 pin d8x32 AP8206125 bobine AP8212814 bobine AP8206202 schroef m6x12 AP8212709 bougiedop, blauw AP8502564 schroef m6x20 AP8224093 borstelhouder met of
lichten aprilia AP8212907 koplamp AP8212999 koplamp -35 + 35w- AP8212919 koplamp bedrading met harnas AP8224085 koplamp bedrading + kofferbak AP8224064 lamphouder compleet AP8224083 koplampbescherming vooraan AP8212913 koplampbescherming vooraan AP8124400 koplampbescherming vooraan AP8224065 achterlicht kabelboom. AP8212920 achterlicht kabelboom. AP8224082 achterlicht lens AP8212908 achterlicht AP8150423 schroef 4.2x25 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102375 clip m5 AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8224084 lamphouder compleet AP8212702 nummerbord licht AP8212652 lichtkabel topkoffer AP8150477 schroef 3,5x32

Accessoires

acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc. - verschillende aprilia AP8791006 geen beschrijving beschikbaar AP8791008 geen beschrijving beschikbaar AP8791009 geen beschrijving beschikbaar AP87920664 topkoffer. reliëf new-c 32l AP87920664 topkoffer. reliëf new-c 32l AP8792080 topkoffer. reliëf new-c 32l AP81041974 topkoffer slot cpl. AP8792037 geen beschrijving beschikbaar AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e
hoezen - kickstarter aprilia AP8206172 pin d8x32 AP8206692 glijdende kick-start versnelling AP8206148 kickstarter lente AP8206122 schop assy AP8206193 blauwe stalen ring d15.1x28x1 AP8206694 kickstart cover + zwarte pin AP8206507 schroef m6x45 AP8206508 schroef m6x25 AP8206484 k. start dekselpakking AP8206149 hendel terugstelveer AP8206152 kick-start asbus 15x20x30 AP8501469 buiten borgring d15 AP8206170 pin deksel d10x14

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Area 51 1998. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Area 51 1998 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Area 51 1998.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia