Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR Stealth,racing Liquid Cooled 516 WWW 50 1997 - 1999.

Aprilia SR Stealth,racing Liquid Cooled 516 WWW 50 1997 - 1999 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR Stealth,racing Liquid Cooled 516 WWW 50 1997 - 1999

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1997!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

cilinder aprilia AP8206491 flensmoer m7x1 AP8206568 cilinderkop AP8206772 cilinderkop AP8206588 binnenste pakkingskop d2.26 AP8206587 buitenste pakkingkop d2.26 AP8206220 zuigerveren set d40.5 AP8206120 zuigerveren set d40 AP8206176 stop ring d10 AP8206174 zuigerpen d10x33 AP8206593 zuigereenheid d40.5 AP8206592 zuiger assy d40 AP8206590 cilinder met zuiger AP8206575 cilindervoet pakking AP8206493 tapbout m7x1x109 AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8206579 ademunie op het hoofd AP8206383 thermostaat AP8206784 pakkingset 104322 AP8206871 bougie br8hs
krukas aprilia AP8206212 oliekeerring AP8509135 met d20x47x14 AP8206501 drijfstang + g. pin brng. AP8206213 oliekeerring AP8206187 afstandhouder d15x20x12 AP8206154 speldenkooi 10x14x12.5 AP8206223 drijfstang cpl. AP8206500 oliekeerringen - set AP8206182 vliegwiel magnetosleutel AP8206571 bedek rubberen doppen
motor aprilia AP8222542 engine ma, compleet -d- AP8232820 kick-start hendel
transmissie aprilia AP8206170 pin deksel d10x14 AP8206163 deksel pakking AP8206112 transmissie deksel AP8502567 schroef m6x35 AP8502564 schroef m6x20 AP8206195 blauwe stalen ring d14x29x1 AP8206150 belleville spring AP8206530 idle gear assy z = 13/52 AP8206159 met d10x30x9 AP8276046 met d17x40x12 AP8206425 aandrijfas z = 13 AP8206531 aandrijfas z = 42
behuizingsdeksel aprilia AP8206172 pin d8x32 AP8206692 glijdende kick-start versnelling AP8206148 kickstarter lente AP8206122 schop assy AP8206193 blauwe stalen ring d15.1x28x1 AP8206694 kickstart cover + zwarte pin AP8206507 schroef m6x45 AP8206508 schroef m6x25 AP8206484 k. start dekselpakking AP8206149 hendel terugstelveer AP8206152 kick-start asbus 15x20x30 AP8501469 buiten borgring d15 AP8206170 pin deksel d10x14
carburateur aprilia AP8206899 gasklep 40 AP8206900 conische pen a12 AP8206886 pakking envelop AP8206909 mengkamerdeksel kit AP8206908 klep gasveer 288873 conische pin clip 288872 ring AP8206893 draad starterkit AP8206728 carburateur phbn 12-gs AP8220507 pijp
carburateurcomponenten aprilia AP8206886 pakking envelop 482916 zweven cpl. AP8206796 naaldventiel ga210 CM101723 hoofdsproeier 72 CM102105 inactieve jet AP8206904 startmotor 45 AP8206889 vlotterkamer 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 85285 trekveer schakelaar - 085285 ||| aprilia, vespa, piaggio, gilera, rs4, dna, ice, runner, dd, sp, stalker, storm, diesis, free, fl, liberty, nrg, exd, ex, mc3d, mc3, rst, nsp, ntt, quartz, sfera, maq, skipper, typhoon, x, zip, 95, fly, sport, power, sprint CM107702 lucht stelschroef AP8206895 gasklep adj. schroef 829871 veer AP8206897 platte ring
carter aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206138 oliekeerring borgplaat AP8502567 schroef m6x35 AP8206468 carter assy AP8206695 zaak w b. hngr-paar AP8206169 carterpen d12x16 AP8206233 buiten borgring d17 AP8206578 rol d3x11.8 AP8206475 olievulplug AP8206482 o-ring d13.3x2.4 AP8206171 remschoen pin AP8502471 veerring d10x21x2 AP8502437 moer m10x1.25 AP8206481 afgedicht lager d17x35x10 AP8206503 afstandhouder d12x17x227 AP8206129 silent-block. carter AP8206558 met d17x40x12 AP8206215 oliekeerring AP8206131 union + ontluchtingspijp 10x14x210 AP8501481 binnen borgring d40 AP8206203 schroef met flens m8x15 AP8206488 pakking 8.2x15x1.2 AP8206519 o-ring d6,8x2

Frame

helmbak aprilia AP8238856 brandstof sens. hoes. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152283 schroef met flens AP8201564 zadelslot AP8150430 lage zelfborgende moer AP8139839 helm compartiment AP8221321 zadel spin AP8201643 splitpen AP8238681 pijler scharnier. zwart AP8152279 schroef met flens m6x20 890507 topkoffer afdichting AP8104609 tank deurslot AP8221312 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8201620 hendel AP8201749 schroef m4x6 AP8248661 tonneau cover, titaan. grijs AP8238358 tunnelafdekking, grijs 254485 clip m6 AP8220468 zadelscharnierrubber AP8201748 onderlegring
kentekenplaat houder aprilia AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8226526 kentekenplaathouder, tit. grijs AP8226602 plaat houder. met.black AP8226331 nummerplaathouder. grijs AP8234069 kentekenplaatsteun AP8238340 spatscherm achter. grijs AP8226527 spatscherm achter, titaan. grijs AP8226603 spatscherm achter. met.black AP8226571 achterspatbord, zwart AP8226470 achterspatbord, zwart AP8120508 t bus AP8152288 schroef met flens AP8234079 achterspatbordsteun. AP8201763 schroefklem d5.5 AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8149034 kentekenplaatsteun
middenstandaard aprilia AP8232983 centrale standaard AP8221296 statiefpen met ring AP8201431 splitpen AP8220366 rubberen afstandhouder AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8232989 motor verbindingselement AP8220460 rubberen beker AP8221215 drijfstangveer AP8220396 pin AP8220376 silent-block. drijfstang AP8144487 stand eindstop AP8121697 belleville spring AP8152301 zelfborgende moer AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8221184 drijfstang pin AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8221160 pin m12 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152299 zelfborgende moer m6
schokdempers aprilia AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8203944 gele veerabsorber AP8203718 schokdemper-blauwe ring AP8201812 schokbreker hoes, zwart AP8121096 t bus 8.2x12x4 AP8152289 schroef met flens AP8150210 gebogen veerring AP8239945 klep variateur, grijs + sticker AP8239942 afdekkap variator, grijs AP8239720 klep variateur, grijs + sticker AP8249111 afdekkap variator, grijs AP8121075 t bus AP8121718 koplamp bus AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55
voorscherm aprilia AP8239071 voorscherm, zwart + sticker AP8248829 voorscherm, fumè blauw + dec AP8239721 voorscherm, grijs + sticker AP8239391 voorscherm, grijs + sticker AP8239898 voorscherm, zwart + sticker AP8248742 voorscherm, zwart + dec AP8239714 voorscherm, zwart + sticker AP8239081 geen beschrijving beschikbaar AP8248839 voorscherm, cy. geel. + sticker AP8239742 voorscherm, zwart + sticker AP8248669 voorste schild. ap. zwart + dec AP8239402 voorscherm, rood + sticker AP8239948 voorschild, brio schreeuw. + sticker AP8238362 intern schild. grijs AP8248656 intern schild. met.black AP8201763 schroefklem d5.5 AP8202449 klem AP8258034 onderzadel haak cpl. AP8238675 typ appr.data cover. grijs AP8248657 typ appr.data cover. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120531 rubber met inzet AP8102375 clip m5 254485 clip m6
voorwiel aprilia 4340540 AP8208445 voorwiel. zilver AP8213231 remschijf d190 AP8152288 schroef met flens AP8225148 lager AP8125782 pakking ring AP8201546 tubeless ventiel AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8120865 drive sleutel AP8221119 voorwiel spacer AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8225271 voorwiel as AP8225323 voorwiel ins. spacer AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8201925 kilometerteller versnelling
vork ii aprilia AP8123701 slag eindstop AP8203862 slag eindstop AP8203651 geen beschrijving beschikbaar AP8203787 rh pijp. compleet AP8203650 geen beschrijving beschikbaar AP8203788 lh pijp. compleet AP8203564 stofkap AP8203789 stofkap AP8203566 stop ring AP8203790 stop ring AP8203698 oliekeerring AP8203565 pakking ring AP8203961 rechter mouw -grijs- AP8203737 rechter mouw AP8203964 rechter mouw -grijs- AP8203792 rechter mouw AP8203793 lh mouw AP8203965 linker mouw -grijs- AP8203962 linker mouw -grijs- AP8203736 lh mouw AP8203571 schroef AP8203796 schroef m6x20 AP8203572 afdichtring AP8203794 onderlegring AP8203795 schroef AP8203570 schroef
windscherm aprilia AP8790152 geen beschrijving beschikbaar AP8790155 geen beschrijving beschikbaar AP8790153 geen beschrijving beschikbaar AP8790197 geen beschrijving beschikbaar
zijbeplating aprilia AP8239891 achterkuip, zwart + sticker AP8248832 achterkuip, fluo rood + sticker. AP8239405 achterkuip, rood + sticker AP8239949 achterkuip, brio schreeuw. + sticker AP8239074 achterkuip, zwart + sticker AP8239724 achterkuip, grijs + sticker AP8248745 achter kuip. glanzend zwart AP8239394 achterkuip, grijs + sticker AP8239899 achterkuip, zwart + sticker AP8248842 achterkuip, cyb. geel. + sticker AP8239715 achterkuip, zwart + sticker AP8248672 achterkuip, ca. zwart AP8239084 geen beschrijving beschikbaar AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8201763 schroefklem d5.5

Elektrisch

koplamp aprilia AP8212841 koplampbescherming vooraan AP8150270 schroef 4.2x20 AP8212771 koplamp AP8124543 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8124544 linker richtingaanwijzer lens AP8124540 rechts richtingaanwijzer AP8124541 linker richtingaanwijzer AP8212774 koplamp bedrading met harnas AP8224062 bord AP8224063 zelftappende schroef m2.9x6.5 121539 lamp 181746 lamp 12v-10w
schakelaar aprilia AP8102671 kunststof klinknagel AP8152301 zelfborgende moer AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8212837 2-weg lichtknop AP8124208 druk op de knop AP8212767 draai indic. lichtknop AP8124209 claxon
achterlicht aprilia AP8212680 richtingaanwijzer lens AP8212700 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8212699 rechts voor / links achter indic. AP8212813 reflector achter AP8224023 reflector. amber AP8224163 reflector. amber AP8212934 witte zelftappende schroef 3.9x 16 AP8212933 venster AP8212775 achterlicht kabelboom. AP8212776 achterlicht AP8224245 achterlicht AP8212698 richtingaanwijzer harnas 129953 lamp 12v-21 / 5w 181746 lamp 12v-10w

Overig / Niet ingedeeld

cilinderkopaansluiting aprilia AP8206773 slangklem 35620 AP8206774 buis 30 mm AP8206775 slangklem 35621 AP8206776 pijp connector AP8206777 buis 220 mm AP8206778 hoes AP8202069 slangklem d10 AP8206779 buis 45 mm AP8206780 buis 80 mm AP8206883 koppelingsslang carburateur AP8206884 slangklem d8
decors aprilia AP8267239 technische sticker set AP8267208 technische sticker set AP8267271 technische sticker set AP8267257 technische sticker set AP8257467 mouwsticker, goud AP8203763 mouw sticker AP8257466 mouwsticker, goud AP8203798 mouw sticker
decors spoiler aprilia AP8267204 centraal lichaam sticker set AP8267234 centraal lichaam sticker set AP8267266 centraal lichaam sticker set AP8267218 geen beschrijving beschikbaar AP8267241 centraal lichaam sticker set AP8267273 centraal lichaam sticker set AP8267231 centraal lichaam sticker set AP8267263 centraal lichaam sticker set AP8267213 centraal lichaam sticker set AP8267237 centraal lichaam sticker set AP8267269 centraal lichaam sticker set AP8267228 centraal lichaam sticker set AP8267259 centraal lichaam sticker set AP8267276 centraal lichaam sticker set
decors voorscherm aprilia AP8267217 geen beschrijving beschikbaar AP8267240 voorste carrosserie sticker set AP8267265 voorste carrosserie sticker set AP8267230 voorste carrosserie sticker set AP8267258 voorste carrosserie sticker set AP8267272 voorste carrosserie sticker set AP8267236 voorste carrosserie sticker set AP8267262 voorste carrosserie sticker set AP8267227 voorste carrosserie sticker set AP8267279 voorste carrosserie sticker set AP8267256 voorste carrosserie sticker set AP8267268 voorste carrosserie sticker set AP8267233 voorste carrosserie sticker set AP8267260 voorste carrosserie sticker set AP8267275 voorste carrosserie sticker set
decors zijbeplatingen aprilia AP8267205 stickerbehuizing achter AP8267235 stickerbehuizing achter AP8267267 stickerbehuizing achter AP8267219 geen beschrijving beschikbaar AP8267242 stickerbehuizing achter AP8267274 stickerbehuizing achter AP8267232 stickerbehuizing achter AP8267264 stickerbehuizing achter AP8267211 stickerbehuizing achter AP8267278 stickerbehuizing achter AP8267238 stickerbehuizing achter AP8267270 stickerbehuizing achter AP8267229 stickerbehuizing achter AP8267261 stickerbehuizing achter AP8267277 stickerbehuizing achter
diefstalbeveiligen aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
duo zit aprilia AP8144081 rubberen afstandhouder AP8239897 zadelhoes. zwart AP8248837 zadelhoes, fluo rood AP8239719 zadelhoes, zwart + sticker AP8239953 zadelhoes, geel + sticker AP8239078 zadelhoes, r.blauw + sticker AP8239744 zadelhoes, zwart + sticker AP8248751 zadelhoes, zwart + sticker AP8239411 zadelhoes, rood + sticker AP8239400 zadelhoes, grijs + sticker AP8248677 zadelhoes. zwart AP8239729 zadelhoes, grijs + sticker AP8248848 zadelhoes, geel + sticker AP8239068 zadelhoes. zwart AP8239947 zadelhoes, grijs + sticker AP8229192 achter zadel. zwart AP8229264 achterzadel, zilver AP8229166 achterzadel, grijs AP8229297 achter zadel. fluo rood 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298
elektrische installatie aprilia 580953 knop AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w 252945 zekering 7,5a AP8224057 startrelais AP8220342 rubberen zekeringkast 234390 batterij 12v-4ah AP8212799 spanningsregelaar AP8212611 claxon 12v cc AP8212778 belangrijkste kabelboom AP8212670 kabelboom startmotor AP8224145 stuurbediening kabel AP8120754 rubberen zekeringkast AP8212382 diode AP8212738 zekering kabel AP8220546 relaisrubber AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8212708 thermistor
filterhuis aprilia AP8220467 inlaatslang AP8231548 huis van filterhuis 113011740 AP8201683 luchtfilter AP8231549 deksel van filterhuis AP8220364 inlaatslang AP8201799 slangkraag AP8121725 t bus 890506 dichtung filtergehau AP8220370 filterhuis rubber AP8150425 schroef 5.5x22 AP8221114 kabelgeleider
frame aprilia AP8202270 paar anti.v gewichten. gouden ergal AP8202268 paar anti.v-gewichten. rode ergal AP8202269 paar anti.v gewichten. blauw ergal AP8222758 carrosserie schroeven. rode ergal AP8222759 carrosserie schroeven. blauw ergal AP8222760 geen beschrijving beschikbaar AP8222757 behuizing schroeven. gouden ergal AP8222756 behuizing schroeven. blauw ergal AP8222755 behuizing schroeven. rode ergal AP8222761 geen beschrijving beschikbaar
frame aprilia AP8235130 frame AP8203666 bal ring set. compleet AP8234191 onderpaneel ondersteuning 113007305 AP8201845 slot kit AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8201600 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8152140 klinknagel m6x17 AP8202362 zadelslot AP8234130 voorste schildsteun AP8221213 captive moer m6 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8221248 bougiekabelgeleider AP8121309 pluggen veer AP8104609 tank deurslot
gebruikaanwijzing aprilia AP8202005 gebruikershandleiding -i-f-d-
instrumentenunit aprilia AP8218210 stuur met voor ctng. AP8201976 lh achteruitkijkspiegel AP8201975 rh achteruitkijkspiegel AP8220454 lh spiegelrubber AP8220453 spiegelend rubber rechts AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8202071 rechter + linker stekker voor achteruitkijkspiegel AP8220555 pakking AP8212407 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8212408 lamphouder. compleet 12v / 2w AP8212780 dashboard compleet AP8212881 fascia paneel zonder lenzen AP8212873 dashboardlens prot. AP8212929 lichtscherm, rood AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8214163 kilometertellerkabel
koelapparaat aprilia AP8202406 waterkoeler AP8238750 expansievat AP8101912 rad cap geen ventilatie AP8232941 water cooler support AP8220452 waterkoelerkop buis AP8220451 waterkoeler-pomp buis AP8220474 exp.tnk-rad. slang 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8234218 houder voor waterbuizen 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8201807 kabelgeleider d22 AP8201808 kabelgeleider d8
koffer aprilia AP8792066 topkoffer, reliëf new-c 32l AP8792329 geen beschrijving beschikbaar AP8706369 geen beschrijving beschikbaar AP8792066 topkoffer, reliëf new-c 32l AP8792126 geen beschrijving beschikbaar AP8104197 topkoffer slot cpl. AP8790186 geen beschrijving beschikbaar
ontstekinggroep aprilia 113008993 AP8224103 startmotor AP8206206 sluitring d8x16x2 AP8206700 inactieve versnellingsplaat AP8206665 stationair tandwiel + bus AP8206172 pin d8x32 AP8206125 bobine AP8206470 vliegwiel cdi unit assy AP8212709 bougiedop, blauw AP8502564 schroef m6x20 AP8206202 schroef m6x12 AP8224093 borstelhouder met of
primaire poelie aprilia AP8206479 t bus AP8206144 startmotor tandwiel z = 71 AP8206210 kooi d57x61x10 AP8206147 starterkoppeling. AP8206698 schuifregelaar AP8206136 oprijplaat AP8206455 pennenrol d8.5 AP8222335 katrol assy .. rijden AP8206109 v-riem AP8222336 bus 13x18x38.2 AP8206597 afstandhouder d18x23x4 AP8221326 afstandhouder d18x23x5 AP8206702 blauwe stalen ring d13x18.5x1 AP8206116 vaste katrol AP8206140 aandrijfschijf voorste poelie AP8206141 getande startkoppelingsbeker AP8206204 conische veerring AP8206183 moer m10x1.25
schakelingen links aprilia AP8218236 achterremhendel compleet AP8218274 achterremhendel AP8118472 schroef AP8218114 remhendelpen AP8218154 remhendel u-bout AP8218362 handgreeppaar, rood AP8218275 handgreep paar, zwart AP8218361 handgreep paar. geel AP8218265 handgreeppaar, grijs AP8212529 choke controle AP8213375 pomp revisiekit AP8150473 schroef 2,9x9,5 AP8214159 chokekabel AP8213260 achterrempomp d12 AP8213360 achterste hoofdremcilinder d12 AP8218288 voorremhendel AP8218478 rem hendel. aluin. AP8125757 hefboomschroef AP8213272 tankdeksel AP8213298 moer AP8113414 raam hoofdcilinder AP8113637 remhendel u-bout AP8213299 dopschroef
schakelingen rechts aprilia AP8213359 voorhoofdcilinder d12 AP8213275 voorhoofdcilinder d12 AP8218478 rem hendel. aluin. AP8218288 voorremhendel AP8125757 hefboomschroef AP8213272 tankdeksel AP8213298 moer AP8113414 raam hoofdcilinder AP8113637 remhendel u-bout AP8213299 dopschroef 113008564 AP8214162 gaskabel 113008564 AP8218331 gas zonder handgreep AP8218375 gas zonder handgreep AP8213375 pomp revisiekit AP8218362 handgreeppaar, rood AP8218265 handgreeppaar, grijs AP8218275 handgreep paar, zwart AP8218361 handgreep paar. geel
secundaire poelie aprilia AP8206214 oliekeerring AP8206735 sec. vaste schijf. compleet AP8206741 geleiderol voor variator AP8206743 oliekeerring d34x39x4 AP8206736 sec. schuifschijf. compleet AP8206740 o-ring d36x1.5 AP8206737 variator veerbeker AP8206748 snelheidsvariator met koppeling
secundaire poelie aprilia AP8206729 sec. schijf voorjaar AP8206730 remschoenen veer terug AP8206731 centrifugaalkoppeling AP8206732 moer m28x1 AP8206733 koppelingshuis. compleet AP8206186 moer m10x1 h = 8 AP8502471 veerring d10x21x2 AP8206748 snelheidsvariator met koppeling AP8206734 remschoenen rubber d4x11
spatbord wielhuis aprilia AP8226433 geen beschrijving beschikbaar AP8226443 voorspatbord, helderrood AP8226541 voorspatbord, cybergeel AP8226540 voorspatbord, fumi blauw AP8226532 voorspatbord, glanzend zwart AP8226432 voorspatbord. zwart AP8226431 voorspatbord. rood AP8226442 voorspatbord, grijs AP8226475 voorspatbord brio geel AP8120531 rubber met inzet AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8258036 onderste schildafdekking. zwart AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8239093 vorkbescherming, zwart AP8152277 schroef met flens m6x12
spoiler aprilia AP8248674 onderpaneel, fluo rood + sticker AP8248844 onderpaneel, m. grijs + dec. AP8239396 onderpaneel, groen + sticker AP8248747 onderpaneel, zilvergrijs + dec. AP8239726 onderpaneel, rood + sticker AP8239077 onderpaneel, grijs + sticker AP8249112 onderpaneel, fluo rood + sticker AP8248463 onderpaneel, zilvergrijs + dec. AP8239407 onderpaneel, zwart + sticker AP8248834 onderpaneel, zilvergrijs + dec. AP8239901 onderpaneel, grijs + sticker AP8239087 geen beschrijving beschikbaar AP8239717 onderpaneel, zwart + sticker AP8248462 onderpaneel, s.grijs + sticker AP8248845 opvangbak, mineraal grijs AP8239069 opvangbak, grijs AP8248675 beschermplaat, fluo rood AP8249115 beschermplaat, zilvergrijs AP8239941 beschermplaat, blad grijs AP8239397 carterpan, groen AP8258090 carterpan, geel AP8248748 beschermplaat, zilvergrijs AP8239727 beschermplaat, rood AP8239079 carterpan, geel AP8249114 beschermplaat, fluo rood AP8239408 carterpan, zwart AP8238363 vloerpaneel. grijs AP8249892 vloerpaneel. zwart
stuurafdekking aprilia AP8139787 blauwe kuipruit AP8238345 blauwe kuipruit AP8238346 stuurplaat met grijs AP8248147 stuurplaat met grijs AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8248835 dashboard paneel. rood AP8239951 dashboardpaneel, brio geel AP8239080 dashboardpaneel, koningsblauw AP8248676 dashboard paneel. rood AP8239409 dashboardpaneel, rood AP8239070 dashboard paneel. zwart AP8239728 dashboardpaneel, ap.blauw + sticker AP8248749 dashboardpaneel, sh.black AP8239398 dashboard paneel. grijs AP8248846 dashboardpaneel, cy. geel AP8239718 dashboardpaneel, zwart + sticker AP8238344 onder dashboard. grijs AP8248653 onder dashboard. met.black AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8238748 rechts pushb. zwart supp. AP8238749 lh pushb. zwart supp. AP8150420 zelftappende schroef AP8120531 rubber met inzet AP8220488 paddestoelrubber AP8238806 voorkant eerlijk. laag. opsluiten. zwart
uitlaatgroep bar aprilia AP8219568 geen beschrijving beschikbaar AP8219557 geen beschrijving beschikbaar AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150521 inbusschroef AP8219212 uitlaatpijp pakking 113009169 cif silencer gasket (259198) AP8152289 schroef met flens AP8152288 schroef met flens AP8220357 stil blok. uitlaat AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8234142 achterspatbordplaat AP8152299 zelfborgende moer m6
verkleding aprilia AP8201763 schroefklem d5.5 AP8248662 rechter zijpaneel, titaan. grijs AP8238510 rechts zijpaneel. grijs AP8238511 lh zijpaneel, grijs AP8248663 lh zijpaneel. titan.grey AP8239410 zadelpen, rood AP8248750 zadelpen, sh.zwart AP8239216 zadelpen, koningsblauw AP8248847 zadelpen cy.geel AP8239399 zadelpen grijs AP8239952 zadelpen brio geel AP8248836 zadelpen, fluo rood AP8239217 zadelpen. zwart AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8248664 tankdeksel, titaangrijs AP8238364 grijze tankdeksel AP8152298 schroef met flens m5x16
vliegwiel waterpomp aprilia AP8206589 vliegwielkap AP8206584 afstandhouder d21.9x17.5 AP8206585 met d8x22x7 AP8206582 pompaandrijving aandrijfsleutel AP8501467 buiten borgring d8 AP8206577 waaierpen van de pomp AP8206572 doorvoertule pompaandrijfpen AP8206192 sluitring d6 AP8206183 moer m10x1.25 AP8206205 sluitring d10.5x18x2 AP8502563 schroef m6x16 AP8206485 flyw. stator pakking AP8206462 cdi magneto assy AP8206179 buiten borgring d19 AP8509211 schroef AP8508669 rol d3x21.8 AP8206746 oliepomp aandrijving AP8206576 waterpomp as + waaier AP8509130 oliekeerring d10x18x4 AP8206508 schroef m6x25 AP8206586 o-ring d53.7x1.78 AP8206583 slangklem AP8206573 pomp-cilinderslang AP8206580 waterpomp behuizing. grijs AP8206569 vliegwielkap
voeding oliepomp aprilia AP8502564 schroef m6x20 85440002 AP8206565 inlaatspruitstuk d12 AP8206557 reed ventiel AP8206486 brandstofinlaatklep pakking AP8206181 slangkraag AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8206711 slangklem AP8206119 oliepomp assy. AP8508887 schroef m5x14 AP8206570 deksel + rubber AP8206696 schroef m5x14 AP8101595 slangklem d10,1 AP8220548 anti-condensaat ontluchter 896544 brandstofleiding 5.5x10
voetruimteafdekking aprilia AP8238514 rechts mat AP8248665 rechts mat. zwart AP8248666 lh mat. zwart AP8238515 lh mat AP8248659 rh titan grijze tunnel AP8238367 rh grijze tunnel AP8238368 lh grijze tunnel AP8248660 lh grijze tunnel AP8238507 gereedschapskist. grijs AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8201763 schroefklem d5.5 254485 clip m6 AP8221046 spacer d6x8x13.5
voorschermafdekkingen aprilia AP8239403 rh luchtinlaat. zwart AP8248830 luchtinlaat rechts, fumi blauw + dec. AP8239722 rh luchtinlaat. grijs + sticker AP8239072 rh luchtinlaat. grijs AP8248840 luchtinlaat rechts, cybergeel AP8239733 rh luchtinlaat. zwart + sticker AP8239082 geen beschrijving beschikbaar AP8249713 rh luchtinlaat. met.black AP8248670 luchtinlaat rechts, aprilia zwart AP8239392 luchtinlaat rechts, groen AP8248743 rh luchtinlaat. glanzend zwart AP8249715 lh luchtinlaat. met.black AP8239083 lh luchtinlaat, geel AP8239734 lh luchtinlaat. zwart + sticker AP8248841 lh luchtinlaat, cyber geel AP8248671 lh luchtinlaat. aprilia zwart AP8239393 lh luchtinlaat, groen AP8248744 lh luchtinlaat, glanzend zwart AP8239404 lh luchtinlaat. zwart AP8248831 luchtinlaat, blauw + sticker AP8239723 luchtinlaat, grijs + sticker AP8239073 lh luchtinlaat, grijs AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152298 schroef met flens m5x16
voorschermafdekkingen aprilia AP8239716 voorkuip, zwart + sticker AP8248843 voorkuip, cy. geel + dec AP8239946 voorkuip, blauw + sticker AP8239075 voorkuip, zwart + sticker AP8239406 voorkuip, rood + sticker AP8248833 voorkuip, fumi blauw + dec AP8239900 voorkuip, zwart + sticker AP8239314 geen beschrijving beschikbaar AP8248673 kuip voorzijde, ca. zwart AP8239725 voorkuip, ap.blauw + sticker AP8239950 voorkuip, b.yel. + sticker AP8239395 voorkuip, grijs + sticker AP8248746 voorkuip, sh.black + dec AP8239743 voorkuip, zwart + sticker AP8238361 bovenste beschermkap, zwart AP8248655 bovenste beschermkap. zwart AP8239232 waterkoeler rooster. zwart AP8248654 waterkoelerrooster, rood AP8239732 waterkoelerrooster, blauw AP8248740 waterkoelerrooster, titan.gr. AP8239315 waterkoeler rooster, r.blauw AP8150426 schroef 5.5x15.9
voorwielremklauw aprilia AP8213352 voorremslang AP8213357 voorremklauw, rood d32 AP8113577 remklauw voor. goud d32 AP8213213 voorremklauw, zwart AP8113638 remblokken AP8213318 remblokken AP8213198 remklauw pin AP8213227 pen + remveer AP8113640 remklauw deksel AP8213199 remklauw deksel AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8152289 schroef met flens AP8113549 ontluchtingsventiel AP8113006 ontluchtingsventiel
vork i aprilia AP8223004 stengelbasis AP8203777 plug AP8203561 plug AP8203652 o-ring AP8203778 ring AP8203752 stop ring AP8203702 stop ring AP8203779 hoes AP8203753 plug AP8203780 o-ring AP8203754 o-ring AP8203755 pijp AP8203781 veer AP8203756 veer AP8203782 schokdemper. lh AP8203757 schokdemper. lh AP8203758 vorkpomp ring AP8203783 vorkpomp ring AP8203784 schokdemper. rechts AP8203759 schokdemper. rechts AP8203762 schroef m10x35 AP8203786 breng de lente terug AP8123708 breng de lente terug 85186R voorvork AP8203943 complete vork - gouden sticker
achterwiel schijfrem aprilia 4340540 AP8208453 achterwiel. zilver AP8213231 remschijf d190 AP8152288 schroef met flens AP8201546 tubeless ventiel AP8113663 remblokken AP8213389 voorremklauw, goud d28 AP8213295 achterremklauw, rood d28 AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213353 tubo freno posterior AP8213548 achterremslang AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP8220367 achterwiel plug AP8113003 olieleiding schroef AP8238852 remslang houder plaat AP8150471 veerring 14.5x24 AP8225334 pin AP8113678 remblokken
achterwiel trommelrem aprilia AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 4340540 AP8208443 achterwiel AP8201546 tubeless ventiel AP8213133 remschoenen + veren AP8213319 achterremnok AP8232678 achterremhendel. zink afwerking AP8101103 achterremhendel register AP8221120 remkabelhouder AP8213137 spoel kompres. voorjaar AP8214131 kabel achterrem AP8220367 achterwiel plug AP8134167 remslang hanger AP8120769 o-ring 114 AP8150471 veerring 14.5x24
algemeen aprilia AP8790150 geen beschrijving beschikbaar AP8790154 zijstandaard AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d
bordje en leiding aprilia AP8247196 constructor gegevensplaat AP8247195 constructor gegevensplaat AP8247273 naamplaatje ece
brandstoftank olietank aprilia AP8239471 benzinetank AP8124814 brandstofniveausensor AP8201757 tankdop 575331 pik AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8212481 oliereserve-indicator AP8102224 mixer oliefilter AP8102223 rubberen afstandhouder AP8201763 schroefklem d5.5 AP8101944 2-weg verbinding AP8220472 vuldop rubber AP8238433 olie tank AP8220195 oliekeerring AP8220421 olievuldop 254485 clip m6
buddyseat aprilia AP8229396 zadel. grijs AP8229165 compleet zadel, grijs AP8220349 rubberen afstandhouder AP8239094 bijrijderstang, r.blauw AP8248838 bijrijderstang, fluo rood AP8239412 bijrijderstang, rood AP8239076 bijrijderstang, zwart AP8248753 bijrijderstang, sh.black AP8239401 bijrijderstang, grijs AP8248849 bijrijderstang, cybergeel AP8239954 bijrijderstang, brio geel AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR Stealth,racing Liquid Cooled 516 WWW 50 1997 - 1999. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR Stealth,racing Liquid Cooled 516 WWW 50 1997 - 1999 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR Stealth,racing Liquid Cooled 516 WWW 50 1997 - 1999.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia