Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Pegaso Strada Trail 650 IE 2005.

Aprilia Pegaso Strada Trail 650 IE 2005 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Pegaso Strada Trail 650 IE 2005

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Pegaso Strada Trail 650 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Pegaso Strada Trail 650 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2005!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8184425 luchtbox cpl. AP8184425 luchtbox cpl. AP8184425 luchtbox cpl. AP8178814 luchtbox cpl. AP8184425 luchtbox cpl. AP8178814 luchtbox cpl. AP8184425 luchtbox cpl. AP8144690 inlaatslang AP8144689 gasklephuis AP8178818 filterdeksel AP8178817 filter ondersteuning AP8104847 luchtfilter AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8178820 caja AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8520153 luchttemp. sensor AP8144734 goma sensor t aria AP8178819 filterkap waait door AP8104848 filter doorblazen AP8150420 zelftappende schroef AP8104898 abrazadera AP8161053 abrazadera manguito AP8120615 pakking d3 AP8161054 cap AP8102520 slangklem AP8144746 junta blow-by AP8152484 tornillo 6 x 30 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8101890 zwarte slang d8
koppeling aprilia AP8520055 koppeling drukplaat 853336 koppelingshuis. compleet AP8520044 koppelingshuis. compleet AP8520061 aluminium koppelingstrommel AP8520182 sluitring d25x35x3 AP8520190 veiligheidsring 20.2x30x1 AP8520176 moer m20x1 AP8520129 pin AP8520102 met 17x35x10 AP8520084 koppeling veer AP8520193 schroef met flens m6x35 AP8520130 koppelingsas AP8520092 rolkooi d10x14x10 AP8520093 rolkooi d15x22x12 AP8520116 oliekeerring d15x25x5 AP8520191 platte ring d8.4x15.5x1.6 AP8520148 buiten borgring d8 AP8520086 veer van koppelingshendel AP8520048 ontkoppelingsas AP8520215 stalen ring d10.2x16x1 AP8520150 buiten borgring d10 AP8520188 sluitring d114x126.5x0.8 AP8520087 belleville spring d114.5x126x0.9 AP8520058 aandrijfkoppelingsschijf 2 AP8520057 aandrijfkoppelingsschijf 1 AP8520059 aandrijfkoppelingsschijf 3 AP8520056 aangedreven koppelingsschijf AP8520174 transmissiesleutel 7x6.5x47.5 853338 koppeling versnelling AP8520060 koppeling versnelling AP8520214 speciale ring d20.1x42x4.5 AP8520185 speciale ring 20.2x36x1 AP8520178 moer m20x1
koelsysteem aprilia AP8104837 waterkoeler met plug AP8102771 waterkoeler vuldop AP8178786 expansievat AP8104836 expansievat plug AP81249305 fan, cpl. AP8179019 ventilator omhulsel AP8144679 waterkoelerkop buis AP8144680 tubo radiador-bomba AP8104882 pin AP8161118 pin AP8150120 schroef 4,2x22 * AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8161083 afstandhouder AP8150430 lage zelfborgende moer AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 * AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8101372 silent-block AP8120536 slangklem d28x8,6 * AP8101722 slangklem d25x8.6 AP8101588 slangklem d.24.5x8.6 890505 brandstofleiding 5.5x10 AP8220325 brandstofleiding 5.5x10 AP8102738 slangklem AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8102375 clip m5 AP8144063 o-ring 159 AP8201727 zwarte kabelgeleider
carter i aprilia AP8520020 voerman. paar- AP8520168 controleer lagerplaat AP8520256 schroef m6x16 AP8520121 paspen d6.4x8x16 AP8206169 carterpen d12x16 AP8122556 pin d10.5x14x16 AP8520279 afdichtring d6.9x2.4 AP8520261 steun klem AP8520243 schroef m6x80 AP8520260 steun klem AP8520231 tornillo m6x30 AP8520198 schroef m6x55 AP8520196 tornillo m6x45 AP8520242 schroef m6x60 AP8520244 schroef m6x90
carter ii aprilia AP8520010 compleet koppelingsdeksel 853329 koppeling zijafdekking AP8520034 koppeling zijafdekking AP8520011 vliegwiel zijafdekking AP8520105 deksel pakking AP8520106 koppeling carter pakking AP8520108 vliegwielhuisdeksel pakking AP8520283 k. start dekselpakking 853331 carterkap AP8520036 carterkap AP8206169 carterpen d12x16 AP8520277 afdichtring d12.6x2.5 AP8520121 paspen d6.4x8x16 AP8520171 bord AP8520169 placa soporte kabel AP8520269 afdichtring d13.5x2.2 853334 hoes AP8520039 hoes AP8520281 afdichtring d34.6x2.5 853333 hoes AP8520038 hoes AP8520049 bord AP8520288 oliekeerring 14x22x5 AP8520245 tornillo AP8520234 schroef m6x35 AP8520255 schroef m6x25 AP8520246 schroef met flens AP8520231 tornillo m6x30 AP8520207 schroef m6x50
cilinder aprilia AP8520002 cilinder d.100 AP8520103 cilindervoet pakking AP8520252 schroef met flens m10x1.25x109 AP8520253 schroef met flens m10x1.25x116 AP8520225 platte ring 10,5x20x2,3 AP8520203 schroef m6x40
cilinderkop aprilia 853320 cilinderkop. AP8520005 cabeza cil.cpl. AP8520111 cilinderkoppakking sp.0.65 853327 kleppen bedekken AP8520032 tapa válvulas AP8520270 afdichtring d78x2.9 AP8520204 schroef AP8520122 plug d10.3x12x16 853328 zijafdekking AP8520033 tapa lat. culata izq. AP8520271 afdichtring d95.5x3.2 AP8122405 gescheurd. ch con reborde m6x20 AP8520007 bougie ngk cr7e AP8520250 gescheurd. ch con reborde m9x1,25x135 AP8520235 schroef met flens m9x1.25x145 AP8520247 gescheurd. ch con reborde m9x1,25x39 AP8520231 tornillo m6x30 AP8520224 platte ring d9.6x19x2 AP8520183 tapbout m8x34 AP8520151 temp. sensor h2o AP8520113 arandela en cobre d12,5x19x1 AP8520180 moer m8x1.25h15 AP8520112 uitlaatpijp pakking
aandrijfas aprilia AP8520013 krukas assy 853321 krukas assy AP8520175 vliegwiel sleutel d16x5 AP8520264 met d40x90x23 AP8520226 platte ring d30.2x50x3 AP8520078 balansas aandrijving. uitrusting 853340 balansas aandrijving. uitrusting AP8520004 zuiger d100 AP8520019 zuigerveren set d100 AP8520133 pasador d23x65 AP8520144 stop ring AP8520026 contraárbol AP8520173 sleutel balansas AP8520100 met d25x62x17 AP8520097 kogellager d25x62x17 853341 balansas aangedreven tandwiel AP8520079 balansas aangedreven tandwiel AP8520187 veiligheidsring 18x31.5x1 AP8520286 oliekeerring d25x40x3 AP8520177 moer m18x1 AP8520210 platte ring 16.2x34.5x4 AP8520181 flensmoer m16x1.5
motor aprilia AP8176110 motor AP8176228 motor AP8146931 versnellingspook AP8220189 rubber AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20
uitlaateenheid aprilia AP8119842 rh geluiddemper AP8119905 rh geluiddemper 85155R rh geluiddemper AP8119843 lh geluiddemper AP8119907 lh geluiddemper 85158R lh geluiddemper AP8119845 lh uitlaatspruitstuk AP8119844 voorkant. uitlaat AP8119900 voorkant. uitlaat AP8119847 geluiddemper bescherming AP8150378 sluitring 6.4x18x2 AP8179018 hitte bescherming AP8706565 bescherm. atérmica carb. AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox AP8144071 rubberen uitlaat AP8121773 afstandhouder AP8150018 onderlegring AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152488 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8119734 slangklem AP8119872 pakking AP8119664 hoes AP8150489 pakking 127927 pakking AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8221297 isolerende ring AP8152489 rubberen afstandhouder AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 853355 lambdasonde AP8120657 slangklem AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8152181 sluitring 6.4x15x1
brandstofpomp cpl. aprilia AP8127816 brandstofpomp cpl. AP8176195 brandstofpomp cpl. AP8127817 brandstofniveausensor AP8127840 thermistor GU05107430 pakking AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8144683 levering brandstofleiding AP8220709 buiskap AP8104965 brandstoffilter
versnellingsbak aprilia AP8520023 primaire tandwielas AP8520098 met 25x52x15 AP8520064 4e rondsel versnelling z = 22 AP8520219 platte ring d21.9x30.8x1 AP8520147 buiten borgring d25 AP8520063 3e rondsel versnelling z = 20 AP8520179 moer m18x1 AP8520192 veiligheidsring 21,7x38x1 AP8520065 5e rondsel versnelling z = 26 AP8520095 bus d21.9x28x21.9 AP8520220 speciale ring d22.7x36x1.6 AP8520209 speciale ring d21.9x32.5x1 AP8520062 piÐËn 2¬ z-16 896504 piÐËn 2¬ z-16 AP8520014 piñón AP8520090 met 20x42x12 853345 met 20x42x12 AP8520024 aangedreven as AP8520067 2e wiel versnelling z = 26 AP8520208 sluitring d26.25x34x1 AP8520146 buiten borgring d28.5 AP8520070 koppelschotel versnelling z = 20 AP8520068 3e wiel versnelling z = 23 853339 3e wiel versnelling z = 23 AP8520170 bord AP8520248 tornillo c. hex. AP8520069 4e versnelling z = 20 AP8520066 1e wieloverbrenging z = 30 AP8520221 platte ring d20.2x30x1 AP8501477 buiten borgring d20 AP8520099 kogellager d20x42x12 AP8520282 pakkingring 21.5x1.9 AP8520100 met d25x62x17 AP8520285 oliekeerring d35x52x8 AP8520096 bus d25x35x18.65
keuze versnellingsbak aprilia AP8520006 shift cam cpl. AP8520012 vork AP8520053 vork AP8520054 vork AP8520083 veer AP8520124 perno d4x12,9 AP8520047 plaat d26x0.6 AP8520206 schroef AP8520025 versnellingspookas + pal assy AP8520131 draadstift m8x1.25x35 AP8520091 bus d12x17x14 AP8520050 index assy. hendel AP8520216 arandela plana d17,3x25x1 AP8206233 buiten borgring d17 AP8520217 arandela plana d12x22x0,8 AP8520094 rolkooi d12x16x10 AP8520115 oliekeerring d12x22x5 AP8520186 platte ring d12.1x25.8x1.6 AP8520145 borgring d10 AP8520082 index veer AP8520125 bevestigingspin AP8520128 int.ch.pto.mto AP8520114 afdichtring d29.4x2.4 AP8520249 schroef m6x14 AP8520152 snelheidssensor AP8520230 schroef m6x14
oliepomp aprilia AP8520016 oliepomp assy. AP8520074 oliepomptandwiel z = 64 AP8520110 oliepomp pakking AP8520277 afdichtring d12.6x2.5 AP8520149 borgring d11 AP8520284 pakking AP8520139 filter met luchtinlaat AP8520232 schroef m6x20 AP8520046 tubo aceite passaggio olio 3 AP8520278 afdichtring d10.8x2.4 AP8520017 oliefilter AP8520205 schroef 853369 afdichtring d63.8x3.7 AP8520268 afdichtring d63.8x3.7 853326 oliefilterdeksel AP8520030 oliefilterdeksel AP8520279 afdichtring d6.9x2.4 AP8520237 schroef met flens AP8520227 arandela retención d5,5x10,3x1 AP8520238 schroef m6x39 AP8520239 schroef AP8520251 schroef m5x8 AP8520035 soporte AP8520037 tapa bomba aceite AP8520287 oliekeerring 6x15x5.7 AP8520101 bal d9.53 AP8520085 lente d0.4 AP8520045 olie pijp AP8520043 olie pijp AP8520165 olie-inlaatpijp AP8520166 olie uitlaatpijp AP8520160 pijp d7x11x660 AP8122551 o-ring d14,5x1,9 853370 o-ring d14,5x1,9 AP8520280 afdichtring d9.8x1.9 AP8502807 pin d.10x14-int.d.8.5 AP8520255 schroef m6x25 AP8520202 schroef met flens m14x1.5 AP8520211 stalen ring d14x19.2x2 AP8520256 schroef m6x16 AP8520245 tornillo AP8520241 schroef met flens m10x1.25x21 AP8520240 schroef met flens m8x1.25x24 AP8520228 afdichtring d8.2x15x2 AP8520229 afdichtring d10x16x1.2 AP8520262 abrazadera d11 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8102738 slangklem
secundaire lucht aprilia AP8520140 válvula sasa AP8520257 slangklem d17 AP8520157 luchtpijp sas AP8520161 inlaatpijp sas AP8520041 tubo aire sas AP8520184 tornillo m6x16 AP8520107 koperen pakking sas AP8520258 abrazadera d17
gasklephuis aprilia 853319 gasklephuis cpl. AP8176201 cuerpo válv. estrangulamiento AP8520001 cuerpo válv. estrangulamiento AP8520015 spruitstuk d46 AP8520172 slangklem d72 AP8520156 voorgevormde buis d5.5x11.5 AP8520159 voorgevormde buis d13x18 AP8520158 sensor pijp AP8520164 pijp AP8520089 slangklem d11.5 AP8520263 slangklem d11.5 AP8552005 abrazadera d8,5 AP8520259 abrazadera d18 AP8520154 luchtdruksensor AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8176186 reductiekit 25kw 854568 gasklephuis
timing systeem aprilia 853352 nokkenas cpl. AP8520141 nokkenas cpl. AP8520265 lager 22x44x12 AP8520126 pin d6x29.9 AP8520127 hefboom pin AP8520167 bord AP8520197 schroef met flens AP8520072 corona distribución AP8520236 zeskantschroef m7x1x11 AP8520018 ketting aanspanner AP8520104 junta tensor cadena AP8520255 schroef m6x25 AP8520009 cadena distribución AP8520162 kettinggeleider AP8520163 kettinggeleider AP8520200 zeskantschroef m6x16
kleppen aprilia AP8520137 inlaatklep d38 AP8520136 uitlaatklep d32 AP8520051 onderste kopje AP8122606 klepsteelafdichting 6x12x9 AP8520081 klepveer AP8520052 bovenste kopje AP8122458 ventiel halve kegel AP8520119 tuimelas AP8520142 tuimelaar inlaat AP8520143 uitlaat tuimelaar AP8520199 klep adj.spec. schroef AP8122528 moer m6x0.75 ch = 10
waterpomp aprilia AP8122405 gescheurd. ch con reborde m6x20 AP8520138 waterpomp behuizing AP8520031 waterpomp deksel AP8520118 rodete bmba agua cpl AP8520132 waterpomp as AP8520273 mechanische pakking AP8122605 mechanische pakking AP8520109 pakking AP8520272 o-ring AP8520117 oliekeerring d12x21x4 AP8520266 cojinete AP8520189 onderlegring AP8520076 waterpomp aangedreven tandwiel AP8122438 stop ring d12 AP8520075 engran. libre bom. agua AP8520207 schroef m6x50 AP8520195 schroef met flens m6x25 AP8520222 afdichtring AP8520275 afdichtring d20.6x2.6 AP8520042 waterslang verbinding AP8520245 tornillo AP8520088 slangklem d29 AP8520040 pomp-cilinderslang AP8520232 schroef m6x20 AP8520134 waterslang verbinding AP8520274 afdichtring d33.2x2.4 AP8520120 thermostaat AP8520276 afdichtring d41.4x3.1 AP8520029 thermostaatkap

Frame

centraal lichaam aprilia AP8178796 lat. peq. del. izq, neger AP8178795 rechts voor zijpaneel. zwart AP8178799 rh waterkoeler bescherming AP8178800 lh waterkoeler bescherming AP8184374 opvangbak. zwart AP8184374 opvangbak. zwart AP8178797 opvangbak. grijs AP8178797 opvangbak. grijs AP8178797 opvangbak. grijs AP8152246 schroef met flens m6x16 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8178784 cárt. cubrepiñón AP8121795 t bus AP8150053 binnenzeskantschroef m6x25 AP8102375 clip m5 AP8144087 rubberen afstandhouder AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8107156 kettinggeleider AP8144081 rubberen afstandhouder
centrale standaard aprilia AP8146954 zijstandaard AP8791297 zijstandaard AP8124977 draaischakelaar 854888 draaischakelaar AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8144479 staan ??veerbescherming AP8221211 interne zijstandaardveer AP8221204 zijstandaardveer
controles i aprilia AP8118697 stuur. grijs 852472 manillar oro 852449 geanodiseerde stuurbout AP8123604 u-bout AP8163513 stuur u-bout. grijs AP8163513 stuur u-bout. grijs AP8163513 stuur u-bout. grijs 600123 schroef AP8203570 schroef AP8152486 schroef m8x25 inox AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8101513 stuur u-bout deksel AP8112996 microschakelaar 852471 kabel embrague AP8114481 koppelingskabel AP8114481 koppelingskabel 852328 koppelingshendel cpl. AP8118349 u-bout 852330 koppelingshendel versteller GU97202325 zwarte schroef met flens m6x25
controles ii aprilia AP8127648 rh-lichtkiezer 893622 rh lights selector 859810 de lichtkeuzeschakelaar 896108 de lichtkeuzeschakelaar AP8118619 handgreep paar. zwart AP8104509 anti.v gewicht, zwart AP8181141 anti.v gewicht, zwart AP8104509 anti.v gewicht, zwart AP8104509 anti.v gewicht, zwart AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 AP8114480 levering van gastransmissie AP8114484 gastransport retour AP8104921 rh rearview mirror AP8104922 lh rearview mirror AP8104566 espejo retrovisor AP8121520 anti vib. gewicht achterstand
dashboard aprilia AP8127663 dashboard 890626 dashboard AP8127805 dashboard 890625 dashboard AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
sticker aprilia 853312 rh brandstoftank sticker leeuw 858363 rh brandstoftank sticker leeuw AP8166640 rh brandstoftank sticker leeuw AP8166779 calcom.depósito der. leeuw 853313 lh brandstoftank sticker leeuw 858364 lh brandstoftank sticker leeuw AP8166641 lh brandstoftank sticker leeuw AP8166780 lh brandstoftank sticker leeuw AP8166646 rh-lh rode sticker "aprilia" AP8166643 rh-lh witte sticker "aprilia" AP8166784 zwarte sticker trail 660 AP8166642 calcom.rojo strada 660 AP8166645 calco, negra strada 660 853318 calcom.cúpula 853318 calcom.cúpula AP8166785 voorruit sticker "aprilia" AP8166644 voorruit sticker "aprilia" 854519 voorruit sticker 854519 voorruit sticker 853413 voorspatbord sticker racen AP8166782 rh brandstoftank sticker leeuw 853314 sticker onderste brandstoftank rechts 853314 sticker onderste brandstoftank rechts 853315 sticker onderste brandstoftank 853315 sticker onderste brandstoftank AP8166783 calcom.depósito izq. leeuw 858365 rechter zijpaneel sticker 858355 rechter zijpaneel sticker 854517 rechter zijpaneel sticker 854505 rechter zijpaneel sticker 853316 rechter zijpaneel sticker 854506 sticker zijpaneel 854518 sticker zijpaneel 858356 sticker zijpaneel 858366 sticker zijpaneel 853317 calcom. lat. peq. izq. AP8166478 technische sticker set 854515 sticker rh aprilia 858357 sticker rh aprilia 853306 calcom.der. aprilia aprilia 853307 sticker links aprilia 854516 sticker links aprilia 858358 sticker links aprilia 853308 calcom.sup. der. 858359 up.rh sticker 858351 up.rh sticker 858360 up.lh sticker 858352 up.lh sticker 853309 calcom.sup.izq. 853310 rh onderste sticker 858353 rh onderste sticker 858361 rh onderste sticker 853311 lh lagere sticker 858354 lh lagere sticker 858362 lh lagere sticker 890833 lote de calcomanías 893529 sticker set 893080 sticker set 854001 handleiding uso / mant. i-f-d-e 854002 handleiding uso / mant. nl-nl-gr-dk-sf-f 854003 handleiding uso / mant. j-uk
voetsteunen aprilia AP8146926 rechts voorste voetsteunbeugel AP8146927 lh voorste voetsteunbeugel AP81450355 lh foot rests GU32441310 lh voetsteunen AP8145007 achterste voetsteunen. paar- AP8144753 goma estribo-par AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 GU32441210 bord AP8121566 voetsteunpen AP8221277 veer voor voetsteun AP8121224 veer voor voetsteun AP8121224 veer voor voetsteun AP8152409 stop ring 853263 voetsteunpen AP8121134 pin AP8146924 sop.estribo der.pas. AP8146924 sop.estribo der.pas. AP8136375 sop.estribo der.pas. AP8146925 lh voetsteun ondersteuning AP8146925 lh voetsteun ondersteuning AP8136376 sop. estr. izq. pas. AP8152486 schroef m8x25 inox AP8150329 inbusschroef AP8152301 zelfborgende moer AP8134829 voetsteunpen AP8152277 schroef met flens m6x12 852928 rh voetsteunen 852929 lh voetsteunen AP81464065 achterste voetsteun, links AP81450345 rh foot rests GU32440210 rh voetsteunen AP81450345 rh foot rests AP81464055 achterste voetsteun, rechts
kader aprilia AP8146917 zwart frame AP8145026 bast.aren.cat.negro s. AP8145076 bast.aren.cat.gris AP8146915 voorste motorsteun AP8146921 motorsteun. inf. AP8146922 rh cilinderframe plaat AP8146923 placa cil.-bast.izq. AP8146920 steunklem sas AP8146919 soporte regulador AP8104911 oliefilter AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8102393 olievuldop met / peilstok AP8120280 o-ring 4087 AP8101108 afstandhouder AP8121092 afstandhouder AP8101704 kettingspannerrol AP8150018 onderlegring AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8150431 lage moer m8 AP8102786 slangklem 20x8 AP8144714 rubberen afstandhouder AP8161051 afstandhouder AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152283 schroef met flens AP8152315 schroef met flens m10x110 AP8152473 schroef met flens AP8152301 zelfborgende moer AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8184426 rechts voorste voetsteunbescherming. zwart AP8184426 rechts voorste voetsteunbescherming. zwart AP8146962 rechts voorste voetsteunbescherming. grijs 852447 frame bescherming rechts. carb. 852448 lh framebescherming. carb. AP8146963 lh voorste voetsteunbescherming. grijs AP8146963 lh voorste voetsteunbescherming. grijs AP8184427 prot.estr.pil.i.negro AP8144730 inserto AP8144731 inserto AP8144747 inserto AP8144748 inserto AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8220488 paddestoelrubber AP8152338 schroef met flens AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152482 schroef met flens m10x85 AP8152410 schroef met flens m10x55 AP8152481 schroef met flens AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8121811 t bus AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5
voorkant i aprilia AP8178787 centrale voorruit AP8184376 cúpula der.negro AP8184376 cúpula der.negro AP8178788 cúpula der.gris AP8178788 cúpula der.gris AP8178788 cúpula der.gris AP8178788 cúpula der.gris AP8184831 cúpula der.negro AP8184819 cúpula der.negro AP8184837 rh windscherm. wit AP8184436 rh windscherm. geel AP8184429 rh windscherm. grijs 856918 lh windscherm, grijs AP8178789 lh windscherm, grijs 856918 lh windscherm, grijs AP8178789 lh windscherm, grijs 856918 lh windscherm, grijs AP8178789 lh windscherm, grijs AP8184820 cúpula izq.negro AP8184838 lh voorruit. wit AP8184832 lh voorruit. zwart AP8184437 lh voorruit. geel AP8184430 lh voorruit. grijs AP8184377 lh voorruit. zwart AP8184377 lh voorruit. zwart AP8178790 onder dashboard. zwart AP8178792 dashboard paneel AP8150519 vierkante moer m6 2B002443 vierkante moer m6 AP8102381 clip m4 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8120531 rubber met inzet AP8102375 clip m5 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8144599 schroef clip AP8150522 schroef 4,2x16 AP8178791 voorruit AP8154037 rh klem AP8154038 klem AP8120405 rubberen afstandhouder AP8161106 afstandhouder l = 19,5 AP8161107 afstandhouder l = 14,5 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8225369 inbusschroef
voorlichaam ii aprilia AP8178806 tankdeksel AP8178899 dekking basis AP8104839 document houder AP8178900 welp. dep.gas. AP8144682 tabblad AP8102947 zadel sluitplaat AP8179351 rechts frame. zwart AP8179351 rechts frame. zwart AP8179351 rechts frame. zwart AP8178809 rechts frame. grijs AP8179351 rechts frame. zwart AP8179351 rechts frame. zwart AP8179351 rechts frame. zwart AP8179352 lh frame. zwart AP8179352 lh frame. zwart AP8179352 lh frame. zwart AP8179352 lh frame. zwart AP8179352 lh frame. zwart AP8179352 lh frame. zwart AP8178808 lh frame. grijs AP8114482 kuipkabel voor 856058 kuipkabel voor AP8178807 rubberen mat AP8161050 kuip spoel AP8161030 veer AP8121184 schroef m4x14 AP8104890 demper AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8144087 rubberen afstandhouder AP8144684 junta boca AP8152226 binnenzeskantschroef m6x10 AP8184381 rh windschermsteun. grijs AP8184381 rh windschermsteun. grijs AP8184381 rh windschermsteun. grijs AP8184381 rh windschermsteun. grijs AP8184381 rh windschermsteun. grijs AP8179349 rh windschermsteun. zwart AP8178793 rh windschermsteun AP8184382 lh voorruit ondersteuning. grijs AP8184382 lh voorruit ondersteuning. grijs AP8184382 lh voorruit ondersteuning. grijs AP8184382 lh voorruit ondersteuning. grijs AP8184382 lh voorruit ondersteuning. grijs AP8179350 lh voorruit ondersteuning. zwart AP8178794 lh voorruit ondersteuning AP8102381 clip m4 AP8161056 perno AP8161055 pin AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8150444 zelftappende schroef AP8220488 paddestoelrubber AP8161077 buje resorte AP8101944 2-weg verbinding AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8150521 inbusschroef AP8221129 bus AP8152479 binnenzeskantschroef m6x30 AP8161082 afstandsbus AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152478 bus AP8144570 handschoen comp. deurpakking 890518 handschoen comp. deurpakking AP8117004 zelfklevende spons 15x8 890512 zelfklevende spons 15x8 854616 akoestisch isolatiepaneel
voorkant iii aprilia AP8156384 bovenste voorspatbord. grijs AP8184823 guardab.ant.sup.gris 852473 guardab.delantero sup. kool. AP8156166 guardab.delantero sup. AP8156332 guardab.ant.sup.gris AP8156333 bovenste voorspatbord. geel AP8156335 bovenste voorspatbord. wit AP8156187 voorspatbord achterzijde AP8156187 voorspatbord achterzijde AP8156187 voorspatbord achterzijde 852474 voorspatbord achterkant zwart AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8221218 spatbordbus AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8161212 interne ondersteuning AP8154099 bord AP8161201 buitenste steun AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
voorlichaam iiii aprilia AP8156316 voorspatbord voorzijde rood AP8156220 guardab.delantero sup.negro AP8156348 guardab.ant.sup.rojo AP8156347 guardab.ant.sup.negro AP8156221 voorspatbord achterkant zwart AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8221145 t bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8121075 t bus AP8152338 schroef met flens AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8121811 t bus AP8102375 clip m5
voorremklauw i aprilia AP8133819 pinza freno del.oro AP8133614 remblokken AP8133824 ontluchtingsventiel AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113721 pin + splitpen AP8113722 veer AP8113723 splitpen AP8152483 schroef met flens m10 x 1,25 x 40 AP8150292 gebogen veerring AP8113003 olieleiding schroef
voorremklauw ii aprilia AP8133877 remklauw voor AP8133906 pads paar AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8150292 gebogen veerring AP8113003 olieleiding schroef AP8133502 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8133908 lente pinza AP8133907 pin + splitpen AP8113548 beschermkap
voorremklauw iii aprilia 854971 remklauw voor AP8152483 schroef met flens m10 x 1,25 x 40 852467 placa fij. pza freno 854972 remblokken AP9100907 speld met split AP9100905 revisie kit voor ontluchter AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 *
voorremhoofdcilinder ik aprilia AP8133782 voorste hoofdcilinder AP8133883 voorste hoofdcilinder AP8218479 rem hendel GU03605645 rem hendel AP8133822 u-bout AP8224192 remlichtschakelaar met / rubber AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8133629 voorremslang AP8133783 voorremslang 858238 voorremslang AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef
voorremhoofdcilinder ii aprilia 851348 voorhoofdcilinder fte AP9100711 voorhoofdcilinder fte 851348 voorhoofdcilinder fte 851366 hendel AP9100922 hendel AP9100910 u-bout AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100917 olie tank AP9100914 gewricht AP9100911 ontluchtingskit AP9100915 remvloeistofleiding AP9100921 schroef 851368 bord AP9100913 bord 851367 hendel revisie kit AP9100920 hendel revisie kit AP9100918 remlichtschakelaar AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP9100763 olieleiding schroef 853299 voorremslang
voorvork strada versie aprilia GU32494010 bord AP8163468 rh hub cpl. AP8163489 lh hub cpl. AP8163530 bus AP8163535 mouw AP8223054 binnenzeskantschroef m6x20 AP8163514 mouw bescherming AP8163515 plug AP8163519 veer AP8163533 tornillo allen m12x1,25x25 AP8163524 koppelingsbus AP8163523 ring AP8163522 oliekeerring AP8163521 stop ring AP8163520 stofkap
voorvork-trail versie aprilia AP8123560 schroef AP8163091 ring 14x10.5x1.5 AP8123920 schroef AP8163092 rechter mouw AP8163093 bus AP8163094 beker 58x46x3 AP8163095 afdichtring 45x58x11 AP8163096 stopring d.63 AP8163097 stofkap d.45 AP8163098 bus AP8163275 mouw AP8163276 voorbelaste buis AP8163101 veer AP8163102 ring d39.5 AP8163103 schokdemper AP8163076 breng de lente terug AP8123655 slag eindstop AP8163104 o-ring AP8163105 plug cpl. AP8163106 lh mouw AP8163544 horquilla completa AP8163088 kit vork AP8154055 verstevigingsplaat
voorwiel i aprilia AP8128110 voorwiel. blauw 3,5 "x17" AP8128234 voorwiel. zwart 3,5 "x17" AP8101744 tubeless ventiel AP8161080 interne afstandhouder AP8110107 met 20x47x14 AP8110109 afdichtring 28x47x7 AP8125842 borgring d47 AP8125926 buiten spacer AP8133781 voorremschijf AP8125687 wielpenring AP8125763 achterwielasmoer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8125924 voorwiel as 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8102600 plug
voorwiel ii aprilia AP8113485 voorremschijf. stainl. d300 AP8152156 binnenzeskantschroef m6x14 AP8109280 voorwiel klep 19 " 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8128182 voorwiel AP8108757 vooraan sprak AP8108758 rechts voor spaak AP8108469 wiel d19 " AP8108672 tepels d3.5 AP8125940 voornaaf AP8125755 voorwiel as AP8161128 voorwiel spacer AP8128168 voorwiel spacer AP8110045 naaflager d17x40x12 AP8128180 afstandsstuk voornaaf AP8125462 oliekeerring 30x40x7
voorwiel iii aprilia AP8113926 voorremschijf 320 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8109309 klep 17 " AP8109310 neumático delantero 110/70 r17 AP8109306 binnenband 17 " 853484 rueda del. desn. AP8128078 vooraan spaak d.3.5 AP8128054 rechtervoorspaak d.3.5 AP8108672 tepels d3.5 852452 llanta del.oro 3.5x17 852461 voornaaf AP8125590 distanciador cojinetes AP8128186 met 6004-2rs d20x42x12 AP8128188 afdichtring 30x42x7 AP8125924 voorwiel as 852930 buiten spacer 852457 buiten spacer AP8125687 wielpenring AP8125763 achterwielasmoer
benzinetank aprilia AP8178812 benzinetank. rood AP8184198 depósito gasolina pint. rojo AP8184375 benzinetank. zwart AP8184830 benzinetank. zwart AP8184818 depós. gas. p. neger AP8178813 benzinetank. rood AP8184569 benzinetank. rood AP8184435 welp. dep.gas. p.amarillo AP8184419 depósito gasolina pinot. gris AP8179278 benzinetank. grijs AP8184054 benzinetank. wit AP8184566 benzinetank. zwart AP8184836 benzinetank. wit AP8268442 benzinetank. zwart AP8184375 benzinetank. zwart AP8104885 tankdop AP8144713 rubberen afstandhouder AP8161196 afstandhouder AP8152283 schroef met flens
slot hardware kit aprilia AP8104840 slot kit AP8127775 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104919 zadelslot AP8104920 aprilia sleutel met transpo. B044413 aprilia sleutel met transpo. AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8114487 zadelsluiting 856057 zadelsluiting AP8161049 veer vergrendelen 319165 schroef AP8150211 schroef AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 AP8702101 schroef m6x25 AP8150415 schroef m4x35 AP8150204 moer m4 AP8127650 slot voorste kist AP8121716 t bus
achterlichaam aprilia AP8179310 rechts achterpaneel. grijs AP8268449 lat.tras.der.p.rojo AP8268446 lat.tras.der.p.negro AP8268446 lat.tras.der.p.negro AP8184827 rechts achterpaneel. grijs AP8184573 rechts achterpaneel. zilver AP8184441 rechts achterpaneel. geel AP8184432 rechts achterpaneel. grijs AP8184417 rechts achterpaneel. rood AP8184202 rechts achterpaneel. rood AP8184055 rechts achterpaneel. wit AP8268447 lh achterpaneel. zwart AP8268447 lh achterpaneel. zwart AP8268450 lh achterpaneel. rood AP8184418 lat.tras.izq.p.rojo AP8184828 lh achterpaneel. grijs AP8184574 lh achterpaneel. zilver AP8184442 lh achterpaneel. geel AP8184433 lh achterpaneel. grijs AP8184203 lh achterpaneel. rood AP8184056 lh achterpaneel. wit AP8179311 lh achterpaneel. grijs AP8178804 achter kuip. grijs AP8178805 compartiment. bajo sillín AP8156167 nummerplaathouder AP8156167 nummerplaathouder 852475 nummerplaathouder AP8156168 spatscherm AP8178801 achterste handgreep AP8150540 schroef AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8125882 t bus AP8125882 t bus AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150420 zelftappende schroef AP8112916 reflector achter AP8221310 kabelgeleider AP8102375 clip m5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150026 moer m6 AP8150521 inbusschroef AP8221349 t bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8144710 tapón d26 AP8152478 bus AP8179204 onderzadel mat AP8104843 juego de herramientas AP8150178 sluitring 6.4x12.5
achter remsysteem aprilia AP8146934 achterremhendel AP8121223 hefboom pin 884033 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8125849 rem veer AP8150431 lage moer m8 AP8150071 tornillo AP8150026 moer m6 AP8112996 microschakelaar AP8101968 vork 852470 vork AP8101968 vork AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8120178 o-ring of 112 AP8113276 pompstang 852469 varilla bomba AP8133643 achterste hoofdcilinder AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8133873 remolietank compleet AP8179203 achterrem slangdeksel AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * 890509 rubberen pijp AP8144151 rubberen pijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8133757 achterremslang 858237 achterremslang AP8133879 achter remklauw AP8133820 achter remklauw. goud AP8113549 ontluchtingsventiel AP8133827 veer + plaat AP8133825 pads paar AP8133911 pads paar AP8133826 pin + splitpen AP8150284 ext. getande ring AP8144219 kabelgeleider 852468 palanca freno tras. kat. AP8220189 rubber
schokdemper achter aprilia AP8163471 schokdemper AP8163497 schokdemper AP8146929 dubbele drijfstangcomp. AP8146968 dubbele drijfstangcomp. AP8146930 enkele drijfstangcomp. AP8146969 biela simple completa AP8110065 naaldlager AP8152301 zelfborgende moer AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8152413 schroef met flens m10x61 AP8152322 schroef met flens m10x65 AP8146518 zuigerpen l = 36
achterwiel i aprilia AP8128112 achterwiel. blauw 4,5 "x17 AP8128236 achterwiel. zwart 4,5 "x17 AP8101744 tubeless ventiel AP8161081 interne afstandhouder AP8110107 met 20x47x14 AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8125842 borgring d47 AP8125928 buiten spacer AP8133789 achterremschijf d.240 AP8152286 schroef met flens m8x20 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8107158 kroonhouder cpl. AP8107172 kroonhouder cpl. AP8128237 kroonhouder cpl. AP8144686 flexibel koppelingsrubber AP8107168 ketting AP8107157 kettingring z = 44 AP8152301 zelfborgende moer AP8161147 prisionero
achterwiel ii aprilia AP8109281 achterwielklep 18 " 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8107167 kettingring z = 44 AP9014990 kettingring z = 44 AP8128183 achterwiel AP8108759 sprak 3.5 AP8108471 wiel d17 " AP8125949 buiten spacer AP8128185 interne afstandhouder AP8107160 kroonhouder cpl. 854807 achterste koppeling AP8125941 achterste koppeling AP8128186 met 6004-2rs d20x42x12 AP8128187 anillo de retención d42 AP8125805 borgring d47 AP8128188 afdichtring 30x42x7 AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8144758 flexibel koppelingsrubber AP8108672 tepels d3.5 AP8113486 remschijf achter AP8152156 binnenzeskantschroef m6x14 AP8107168 ketting AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152289 schroef met flens
achterwiel iii aprilia AP9100527 klep 17 " AP9100526 cámara de aire 17 AP8109311 neumático trasero 160 / 60-17 '' AP8107167 kettingring z = 44 AP9014990 kettingring z = 44 853485 achterwiel AP8128055 sprak d.3.5 AP8128054 rechtervoorspaak d.3.5 852460 llanta tras.oro 17 AP8125949 buiten spacer AP8128185 interne afstandhouder AP8107160 kroonhouder cpl. 854807 achterste koppeling AP8128186 met 6004-2rs d20x42x12 AP8128187 anillo de retención d42 AP8125805 borgring d47 AP8128188 afdichtring 30x42x7 AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8144758 flexibel koppelingsrubber AP8108672 tepels d3.5 AP8113486 remschijf achter AP8152156 binnenzeskantschroef m6x14 AP8107168 ketting AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152289 schroef met flens
zadel aprilia AP8129443 zadel, zwart AP8129443 zadel, zwart AP8129506 zadel. zwart AP8129520 zadel. zwart AP8129507 sillín negro AP8129507 sillín negro AP8144089 voorste zadelsteunrubber AP8126701 zadelrubber AP8144087 rubberen afstandhouder
zadelsteun aprilia AP8145031 zadelsteun. zwart AP8145031 zadelsteun. zwart AP8145077 zadelsteun. grijs AP8145082 zadelsteun. grijs AP8146965 elektrische slotsteun AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8201755 klinknagel met schroefdraad 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8101108 afstandhouder AP8121092 afstandhouder AP8101704 kettingspannerrol AP8150018 onderlegring AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8150431 lage moer m8
stuurfabriek versie aprilia 851957 base con manguito AP8121307 onderlegring AP8144146 pakking ring AP8110106 rollager AP8163500 ring moer 852450 vorkkop grijs AP8144222 rubberen afstandhouder AP8152442 spindel sluitring AP8123243 flensmoer AP8150540 schroef AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8150088 binnenzeskantschroef m10x70
stuur-strada versie aprilia AP8163469 base con manguito AP8121307 onderlegring AP8144146 pakking ring AP8110106 rollager AP8163500 ring moer AP8163490 vork bovenplaat AP8144222 rubberen afstandhouder AP8152442 spindel sluitring AP8123243 flensmoer AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8123513 schroef
stuurversie aprilia AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8203570 schroef 600123 schroef AP8163561 stengelbasis AP8163500 ring moer AP8103504 silent-block AP8144222 rubberen afstandhouder AP8163490 vork bovenplaat AP8123963 vork bovenplaat AP8110106 rollager AP8101106 pakking ring AP8104597 pakking ring AP8121307 onderlegring AP8123243 flensmoer AP8152442 spindel sluitring AP8120771 rubberen afstandhouder AP8123513 schroef
zwenkarm aprilia AP8146928 zwenkarm. sand.gr. AP8146928 zwenkarm. sand.gr. AP8145078 zwenkarm. sand.gr. AP8145083 zwenkarm. sand.gr. AP8145078 zwenkarm. sand.gr. AP8145083 zwenkarm. sand.gr. AP8145078 zwenkarm. sand.gr. AP8145083 zwenkarm. sand.gr. AP8144702 rh kettingspanner AP8144703 lh kettingspanner AP8144687 patín guía cadena AP8234020 beker voor schoen AP8150246 schroef m4.8x13 AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8152262 lage moer m8 AP8161038 achterste swingarmpen d16 AP8110070 naaldlager 25x32x24 AP8161041 achter zw. arm piv. bus AP8161028 afstelbus AP8150299 ringmoer m17x1 AP8152063 ring 17x30x3 AP8120872 onderlegring AP8150445 arandela elástica ondulada AP8161040 achterwielas AP8125687 wielpenring AP8125763 achterwielasmoer AP8105139 tapón negro AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8179017 schokdemper deksel AP8121075 t bus AP8102375 clip m5 AP8178810 bovenste kettingkast AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121890 achterste standaard bus AP8150468 schroef m6x40 AP8166680 ketting sticker AP8166599 calcom.cadena / neumáticos

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia 853325 ecu AP8520028 ecu AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8127651 belangrijkste kabelboom 853394 belangrijkste kabelboom 852011 belangrijkste kabelboom AP8127693 reguladorspanning AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8127337 toeter AP8152277 schroef met flens m6x12 AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8127653 achterlicht kabelboom. AP8520155 hellingsensor AP8127658 diode AP8127659 aardingskabel AP8150423 schroef 4.2x25 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah AP8124748 batterij (yuasa) 12v-10ah AP8127662 hoofdzekeringen bedrading AP8224462 relay 12v/30a AP8127670 kabel relais-startmotor AP8212382 diode AP8520027 bobina AP8520008 bougiedop AP8220283 rubberen afstandhouder AP8144091 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112244 zekering 7,5a CM225607 zekering 7,5a AP8112176 zekering 15a CM225715 zekering 15a AP8112506 zekering 20a 495357 zekering 20a AP8144553 steunrubber deel AP8152273 schroef met flens m5x15 854803 relais-grootlichtkabel
ontstekingseenheid aprilia AP8520021 stator cpl. 853323 vliegwiel rotor AP8520022 vliegwiel rotor AP8520254 schroef m6x30 AP8520194 schroef AP8520218 platte ring d5.3x10x1
lichten aprilia AP8127654 faro delantero AP8127652 achterlicht AP8127656 rechts richtingaanwijzer AP8127657 linker richtingaanwijzer 85256R nummerbord licht AP8127098 nummerbord licht AP8127660 plaat licht bedrading AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 852200 lamp h11 12v-55w 640754 lamp h11 12v-55w AP8150270 schroef 4.2x20 AP8152262 lage moer m8 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8150350 inbusschroef AP8127742 knipperlicht rechts achter AP8127743 knipperlicht linksachter AP8127655 koplamp bedrading met harnas AP9100976 lamp. oranje wy2.3w
startmotor aprilia AP8520003 startmotor AP8520201 schroef met flens m6x35 AP8520223 arandela plana d10,2x18x1 AP8520077 koppelbegrenzer AP8520123 pin AP8520071 tussenliggende versnelling AP8520212 platte ring d30.2x50x2 AP8520073 startmotor tandwiel z = 79 AP8520267 kooi d30x37x32 AP8520080 starterkoppeling. AP8520213 platte ring d8.2x14x0.2 AP8520233 schroef

Accessoires

acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc. - prestatie-onderdelen aprilia AP8797429 kit ontsnapt slip-on AP8797430 silenciador izq. AP8797431 silenciador der. AP8797432 reductie van ontsnapping akra. AP8797433 abrazadera c / soporte akra. AP8797434 lote fornituras AP8797435 abrazadera silenciador d.35 AP8797437 abrazadera silenciador d.40 AP8797436 junta silenciador AP8797215 adhesivo AP8797438 muelle tubo's ontsnappen AP8797439 demper revisie kit
acc. - speciale lichaamsdelen aprilia AP8794050 bescherm. atérmica scarico AP8794053 protección cárter, carb. AP8794052 prot.estr.pil.i. kool. AP8794051 prot.estr.pil.d. kool. AP8791290 kit guardam.par, carb. AP8791291 guardamanos der., carb. AP8791292 guardamanos izq., carb.
acc. - verschillende aprilia AP8791285 parabrisas cpl. verstelbaar AP8793695 hoog zadel 850mm. AP8133510 voorremhendel 981050 voorremhendel 852614 caballete centrale kit 853162 caballete centrale kit AP851720 caballete centrale / lat kit AP8794042 kit antirrobo AP8794045 kit instalación
acc.-top / koffers, zijkoffers i aprilia AP8792397 par de maletas 25-34lt. AP8792401 kit de soporte de alforjas AP8792395 koffer rechts 12,5-17lt. AP8792396 koffer 12,5-17lt. AP8792400 snelle klik kit AP8792398 cubierta de baul imper.der. AP8792399 cubierta de baul imper.izq.
acc.-top / koffers, zijkoffers ii aprilia AP8792402 transportín AP87920664 topkoffer. reliëf new-c 32l AP8797400 cojín respaldo negro new-c 32l AP81041974 topkoffer slot cpl. CM220401 top deposito's az.sd-r-racer 852312 zitkussen city-35l CM220301 topkoffer. reliëf straat c ii-47l 852313 zitkussen street c ii-47
acc.-top / koffers, zijkoffers iii aprilia AP8792405 tankdeksel skay AP8792403 bolsa depósito 14lt AP8792404 cubierta de maleta imper. t.bag

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Pegaso Strada Trail 650 IE 2005. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Pegaso Strada Trail 650 IE 2005 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Pegaso Strada Trail 650 IE 2005.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia