Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Sport City 125 200 E2 2004.

Aprilia Sport City 125 200 E2 2004 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Sport City 125 200 E2 2004

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Sport City 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Sport City 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2004!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8178901 basis van filterhuis AP8178902 deksel van filterhuis AP8104878 luchtfilter 829258 luchtfilter AP8120615 pakking d3 AP8144699 geen beschrijving beschikbaar AP8121032 bus AP8102376 clip m6 254485 clip m6 CM002910 slangklem AP8580219 slangklem AP8144701 cap AP8161034 geen beschrijving beschikbaar AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8178845 luchtkast paneel AP8117247 geen beschrijving beschikbaar AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8150450 sluitring voor assen d5
nokkenas aprilia AP8551047 moer 484819 moer AP8551046 stelschroef 82817R stelschroef AP8577028 complete uitlaat zijwip B0184845 complete uitlaat zijwip AP8577027 complete inlaat zijwip B0184835 complete inlaat zijwip 8459345 nokkenas AP8580179 nokkenas AP8580213 nokkenas AP8580098 tuimelaar as 486343 tuimelaar as AP8580097 timing systeem versnelling 877771 timing systeem versnelling 414838 schroef m6x35 AP8550079 schroef m6x35 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 AP8580099 binnenzeskantschroef m5x25 877309 nokkenas plaat AP8580206 nokkenas plaat AP8551045 schroef met flens 484123 schroef met flens AP8580105 bord 018639 schroef AP8540002 schroef 1A003053 binnenzeskantschroef m5x30 AP8560008 binnenzeskantschroef m5x30 AP8580187 gewone ring 830446 gewone ring AP8580188 gewone ring AP8580129 decompressieklok 880651 decompressieklok AP8580170 decompressie-contragewicht 8291395 decompressie-contragewicht AP8580100 veer 486974 veer AP8580096 contragewicht AP8580106 pakking 487833 pakking
carburateur i aprilia AP8575035 zeskantschroef m6x22 031091 zeskantschroef m6x22 AP8550173 schroef met flens m6x25 AP8570079 slangklem 1A000833 slangklem CM128214 carburateur AP8580262 carburateur CM128204 carburateur. AP8580265 carburateur. 484748 union pijp AP8580082 union pijp AP8580012 carburateur pakkingset AP8144700 carburateur flens AP8121639 slangklem 40-60 h9 AP8102701 slangklem 40-60 h9 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8101770 slangklem d8x5.5
carburateur ii aprilia AP8580266 stationaire straal 35 CM140101 stationaire straal 35 AP8575044 stationair jet CM140104 stationair jet CM129906 maximale straal 100 AP8575045 maximale straal 100 CM129912 hoofd jet AP8580267 hoofd jet AP8580227 adj.min.eng. snelheid luchtschroef AP8580268 conische pin AP8575046 conische pin CM140203 conische pin CM140901 klep gasveer AP8575047 klep gasveer AP8580269 klep gasveer CM156708 versnellingspompset AP8551065 cap 828844 cap 877764 hoes AP8577079 hoes AP8580016 schroef 826770 schroef AP8580017 schroef 826780 schroef CM147102 stelnaald AP8551112 stelnaald CM140301 diafragma CM129701 geen beschrijving beschikbaar AP8575049 diafragma CM140301 diafragma 842522 vlotter kit AP8575050 vlotter kit AP8580270 compleet automatische starter CM142913 compleet automatische starter AP8575051 automatische starter cpl. CM142903 automatische starter cpl. AP8580021 veer AP8580022 kop AP8580023 onderlegring 826821 onderlegring AP8580024 borgring 826822 borgring AP8580028 veer 826839 veer 826843 onderlegring AP8580029 onderlegring AP8577076 vlotterkamer cpl. CM156710 vlotterkamer cpl. AP8577075 vlotterkamer kit 842523 vlotterkamer kit
carburateur iii aprilia AP8590006 luchtinlaat 841695 luchtinlaat AP8580220 slangklem CM002916 slangklem 826824 schroef AP8580025 schroef AP8580016 schroef 826770 schroef AP8580027 schroef 826826 schroef 842516 kachel AP8575052 kachel AP8580026 veer 826825 veer AP8580146 head-carb. by-pass pijp 827921 head-carb. by-pass pijp AP8575003 by-pass pijp 434381 by-pass pijp AP8575004 slangklem CM002903 slangklem
ketting aanspanner aprilia AP8550557 schroef met flens m6x16 B016777 schroef met flens m6x16 AP8560059 kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel AP8550429 pakking 847928 pakking
koppeling aprilia AP8110104 rolkooi 20x29x18 82518R rolkooi 20x29x18 AP8580068 snap ring 483226 snap ring 82753R met 17x30x7 AP8125893 met 17x30x7 AP8575013 vaste aangedreven halve katrol 830580 vaste aangedreven halve katrol AP8580208 sec. vaste schijf. compleet 878647 sec. vaste schijf. compleet 828717 geleidepen l = 12,5 AP8580166 geleidepen l = 12,5 AP8580139 verstelbare katrol. voor de helft 878998 verstelbare katrol. voor de helft AP8580209 verstelbare katrol. voor de helft 878649 verstelbare katrol. voor de helft 431089 pakking ring AP8550124 pakking ring AP8550116 pakking 430585 pakking 833674 kop AP8580211 kop 4310935 kop AP8550115 kop AP8580119 variator veer 872877 variator veer AP8580210 variator veer AP8550114 koppeling zijkap 487936 koppeling zijkap CM1612035 koppeling assy AP8590027 koppeling assy CM161202 centrifugaalkoppeling AP8580171 centrifugaalkoppeling AP8550111 ring moer AP8580112 koppelingstrommel CM144133 secundaire katrol AP8590004 secundaire katrol CM162403 door koppeling aangedreven katrol. AP8580197 door koppeling aangedreven katrol. AP8580095 moer AP8580145 afstandhouder AP8580062 onderlegring AP8176091 demper drift
drijfstang aprilia AP8161017 motor verbindingselement AP8161018 frame koppelstang AP8144598 silent-block AP8121191 frame draaipen AP8161019 drijfstang draaipen AP8121192 motor draaipen AP8121628 afstandhouder AP8121190 staaf bush AP8102538 hars bus AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8161016 staaf bush AP8150338 binnenzeskantschroef m12 x 108
koelsysteem aprilia AP8178066 expansievat AP8144642 waterkoeler slangkoppeling AP8144643 koeler-pomp pijp AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8570122 expansievat plug 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8144298 ontluchtingsplug AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8144705 balhoofdbuis AP8144704 geen beschrijving beschikbaar AP8152277 schroef met flens m6x12
carter aprilia AP8580174 tapeind 1A003629R tapeind AP8550283 schroef met flens m6x60 B016425 schroef met flens m6x60 832870 dopmoer 486081 silent-block AP8220617 silent-block 829526 pakking AP8580176 pakking 829526 pakking AP8580176 pakking 875111 pakking AP8553003 pakking 875111 pakking AP8553003 pakking B015433 stekker m12x1,5x11 AP8560014 stekker m12x1,5x11 AP8560017 mondstuk 484034 mondstuk AP8550107 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 AP8560009 schroef 018575 schroef 876657 bord AP8580167 bord CM1529035002 carter assy AP8575006 carter assy CM1529035002 carter assy AP8575006 carter assy CM1529035001 carter assy AP8575005 carter assy CM1529035001 carter assy AP8575005 carter assy CM1529035002 carter assy AP8276095 carter assy CM1529035001 carter assy AP8276095 carter assy CM1529035001 carter assy AP8276096 carter assy CM1529035002 carter assy AP8276096 carter assy AP8551015 het lokaliseren van deuvel 277916 het lokaliseren van deuvel AP8550586 oliepeilstang cpl. AP8550334 o-ring AP8580087 klepveer AP8560142 oliedruk ventiel AP8550361 binnenzeskantschroef m8x12 269755 binnenzeskantschroef m8x12 AP8550304 onderlegring 485703 onderlegring 840489 kop AP8575007 kop AP8268523 filterdeur inzet 845861 filterdeur inzet AP8550117 pakking 431065 pakking
cilinder aprilia AP8580149 cilindervoet pakking 0.4 mm 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm AP8580151 cilindervoet pakking 0,8 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm AP8580150 cilindervoet pakking 0,6 mm 875112 cilindervoet pakking 0.4 mm AP8580001 zuigerpen 482335 zuigerpen AP8580177 zuigerpen 829529 zuigerpen 963486 anello elastico (vermengde ricambi) AP8580216 anello elastico (vermengde ricambi) AP8550499 compressiering d.57x1 485779 compressiering d.57x1 AP8580244 zuigerveer groep 843228 zuigerveer groep 843228 zuigerveer groep AP8580002 zuigerveer groep 485914 olieschraapring d.57x2,5 AP8550506 olieschraapring d.57x2,5 843228 zuigerveer groep AP8580003 zuigerveer groep 486362 olieschraapring d.57x1 AP8550507 olieschraapring d.57x1 AP8590011 cilinder met zuiger AP8590051 cilinder met zuiger 8432900001 zuiger assy AP8590020 zuiger assy cat2 8432900002 zuiger assy cat2 AP8590021 zuiger assy cat3 8432900003 zuiger assy cat3 AP8590022 zuiger assy cat4 AP8590019 zuiger assy 1A0077850D zuiger-pols pin assy. AP8580050 zuiger-pols pin assy. 1A0077850C zuiger-pols pin assy. AP8580049 zuiger-pols pin assy. 1A0077850B zuiger-pols pin assy. AP8580048 zuiger-pols pin assy. 1A0077850A zuiger assy AP8580047 zuiger assy 8432900004 zuiger assy cat4
cilinderkop aprilia AP8550401 uitlaatpijp bout AP8550508 ventiel halve kegel 285846 ventiel halve kegel AP8580076 kop 483914 kop 828480 veer AP8580160 veer AP8550326 klep pakking ring 436438 klep pakking ring AP8580069 kop 483711 kop 873809 inlaatklep AP8580078 inlaatklep AP8580079 uitlaatklep 873839 uitlaatklep 876625 cilinderkoppakking 0.3mm AP8590007 cilinderkoppakking 0.3mm 831174 cilinderkoppakking AP8577021 cilinderkoppakking AP8590015 cilinderkop. 847779 cilinderkop. AP8590053 geen beschrijving beschikbaar 485603 schroef met flens AP8580086 schroef met flens AP8551015 het lokaliseren van deuvel 277916 het lokaliseren van deuvel AP8560016 het lokaliseren van deuvel B015957 het lokaliseren van deuvel 480853 uitlaatpijp pakking AP8580066 uitlaatpijp pakking AP8551060 schroef 828662 schroef 846912 thermostaatkap 82831R5 thermostaat AP8575009 thermostaat AP8577025 thermistor 58241R thermistor AP8181012 thermostaat pakking 504305 thermostaat pakking B017342 o-ring AP8575010 o-ring AP8144706 pijp 834394 pijp AP8580218 slangklem CM002902 slangklem
aandrijfas aprilia AP8580114 pakking ring 82898R pakking ring 8411965002 krukas cpl. cat2 AP8590029 krukas cpl. cat2 8412985002 complete krukas cat.2 AP8590014 complete krukas cat.2 AP8590013 krukas cpl. cat1 8411965001 krukas cpl. AP8590012 krukas cpl. AP8580122 o-ring AP8580155 onderlegring 828297 onderlegring AP8550577 pakking ring 82878R pakking ring
motor aprilia AP8176083 motor 125 4t4v e2 CM1265075 motor 125 4t4v e2 AP8176112 geen beschrijving beschikbaar AP8580014 cilinder pakkingset 497588 cilinder pakkingset AP8580013 set pakkingen voor motorrevisie 497593 set pakkingen voor motorrevisie AP8177263 geen beschrijving beschikbaar AP8121856 kabelgeleider
uitlaateenheid aprilia AP8119797 verdeelstuk AP8119851 geen beschrijving beschikbaar AP8119795 geen beschrijving beschikbaar AP8119796 uitlaatpijp bescherming AP8121419 moer 436947 moer 480853 uitlaatpijp pakking AP8580066 uitlaatpijp pakking AP8119739 bus AP8119734 slangklem AP8134975 geen beschrijving beschikbaar AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8163167 isolerende ring 20x8x1.5 AP8163165 rvs ring 16x8.4x1.6 AP8150502 sluitring 15x8x0,8 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8119497 co-inlaatschroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8146857 rem hanger plaat AP8152293 schroef met flens AP8161044 verstevigingsplaat AP8221128 t bus 8.5x10.7x12 AP8150431 lage moer m8 AP8152291 schroef met flens AP8152402 met 6303-2rs1 AP8152401 ring 47 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150018 onderlegring AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6
olie ontluchtingsklep aprilia AP8580158 olie ontluchtingsklep 828421 olie ontluchtingsklep AP8580186 motorolie ontluchtingspijp 844094 motorolie ontluchtingspijp 877136 zelftappende schroef m5x20 AP8580165 zelftappende schroef m5x20 AP8580108 pakking 1A003985 pakking AP8144579 slangklem 438073 bougie kampioen rg6yc AP8580168 bougie kampioen rg6yc 438027 bougie rg4hc AP8540004 bougie rg4hc AP8580042 pakking 829536 pakking AP8570007 speciale schroef 872635 speciale schroef 829534 hoofddeksel AP8580041 hoofddeksel AP8570008 demper drift 830249 demper drift AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8102576 2-weg verbinding
oliefilter aprilia AP8550331 ring 10.5x16x2.5 486075 ring 10.5x16x2.5 AP8580074 inlaat oliefilter 483841 inlaat oliefilter AP8550336 o-ring 31,47x1,78 285536 o-ring 31,47x1,78 AP8560055 oliefilter plug 1D001138 sensor AP8550512 sensor AP8580128 oliefilter 82635R oliefilter AP8550337 o-ring 20,35x1,78 288474 o-ring 20,35x1,78 AP8580071 speciale schroef 483776 speciale schroef
oliepomp aprilia AP8580090 afstandhouder 485868 afstandhouder AP8580156 kettingspanner staaf 840510 kettingspanner staaf AP8580157 kettingspanner schuifblok 828308 kettingspanner schuifblok 414837 schroef met flens m6x25 AP8113789 schroef met flens m6x25 AP8580102 oliepomp montage 82948R oliepomp montage AP8551029 schroef met flens 433477 schroef met flens AP8550439 belleville spring 436695 belleville spring B016426 schroef met flens m6x14 AP8550556 schroef met flens m6x14 AP8580070 onderste olieschot 483767 onderste olieschot AP8551045 schroef met flens 484123 schroef met flens AP8580175 motor olie beker 843761 motor olie beker 287913 oliepomp tandwiel AP8550380 oliepomp tandwiel AP8580131 oliepomp ketting 82649R oliepomp ketting AP8580072 oliepomp control rondsel 82783R oliepomp control rondsel 847929 carter-oliepomp pakking AP8580092 carter-oliepomp pakking AP8580130 distributieketting geluidloos 82644R5 distributieketting geluidloos AP8577033 tandwiel van de distributieketting 82782R tandwiel van de distributieketting AP8580077 oliekeerring 483918 oliekeerring 825620 pakking ring AP8580118 pakking ring AP8580113 pakking ring 82538R pakking ring AP8550522 oliepomp ketting drift AP8580169 timing systeem deksel 847116 timing systeem deksel 015585 schroef m5x12 AP8550155 schroef m5x12 AP8580107 gewone ring 487937 gewone ring AP8580144 olievulplug 843364 olievulplug AP8550417 pakking 485047 bord AP8580083 bord AP8580185 pakking 830128 pakking AP8551015 het lokaliseren van deuvel 277916 het lokaliseren van deuvel AP8551051 slangklem 564629 slangklem
secundaire lucht aprilia AP8551060 schroef 828662 schroef AP8144579 slangklem AP8570089 pakking 832059 pakking 82996R sas klep AP8580127 sas klep AP8580063 schroef 296458 schroef AP8580192 pakking AP8580191 hoes 831255 hoes B016426 schroef met flens m6x14 AP8550556 schroef met flens m6x14 AP8580194 pakking AP8580195 slangkoppeling AP8580196 pijp AP8580193 filter 831257 filter 834119 hoes AP8580214 hoes AP8580215 geluiddempend materiaal AP8580059 gewone ring 006078 gewone ring AP8120179 slangklem d8
overdragen aprilia AP8577061 aangedreven poelie-as z = 14 8738755 aangedreven poelie-as z = 14 AP8575020 wielas B0168805 wielas AP8590010 geen beschrijving beschikbaar AP8560125 afdichtring 38x50x7 83082R afdichtring 38x50x7 AP8560130 borgring AP8560019 radiaal kogellager 15x42x13 83018R radiaal kogellager 15x42x13 AP8577007 transmissie deksel cpl. AP8560126 met 30.55.13 1A005376R met 30.55.13 847931 pakking AP8575022 pakking AP8570077 schroef met flens m8x45 B016805 schroef met flens m8x45 AP8580189 adempauze 830862 adempauze AP8570030 kogellager 833701 kogellager B015959 borgring 25x26.9x1.2 AP8560007 borgring 25x26.9x1.2 AP8575023 transmissie as 8305985 transmissie as AP8590009 transmissie as 8420985 transmissie as AP8550577 pakking ring 82878R pakking ring
variator montage aprilia AP8580222 halve katrol, rijden CM144403 halve katrol, rijden AP8590028 halve katrol, rijden AP8550448 glijblok 4348555 glijblok CM1038045 kit met 6 rollen 7,4 g AP8580221 kit met 6 rollen 7,4 g 4857135 pin rol-set AP8580089 pin rol-set 485710 klem AP8580088 klem AP8580075 afstandhouder 483889 afstandhouder AP8540165 vaste aandrijf half katrol 8456075 vaste aandrijf half katrol AP8575027 vaste katrol 834774 vaste katrol 434885 gewone ring AP8550131 gewone ring AP8550133 gewone ring 433391 gewone ring AP8550134 flensmoer B015804 flensmoer AP8580135 bus 827386 bus 842009 v-snaar AP8575042 v-snaar 842011 v-snaar AP8575041 v-snaar AP8580205 o-ring AP8575030 speciale schroef 829326 speciale schroef AP8580199 getande katrol AP8577060 lager 82577R lager AP8575031 koppelbegrenzer 840815 koppelbegrenzer
variator deksel aprilia AP8580256 hoes AP8590018 hoes 843188 hoes AP8551014 schroef AP8590023 variator deksel 8436725 variator deksel 431860 bus AP8550347 bus AP8550580 radiaal lager 15x35x11 4789853 radiaal lager 15x35x11 AP8550578 snap ring AP8550107 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 B016792 schroef met flens m6x30 AP8550558 schroef met flens m6x30 AP8580245 luchtdeflector 834266 luchtdeflector AP8590024 luchtdeflector 873682 luchtdeflector AP8550024 schroef m5x10 430264 schroef m5x10 CM155103 plug AP8580236 plug AP8577006 filterelement 842093 filterelement AP8590033 filter vrijheid 203 843190 filter vrijheid 203 AP8580061 zelftappende schroef 3x20
waterkoeler aprilia AP8104721 waterkoeler 656874 waterkoeler AP8127441 thermische schakelaar AP8124446 ventilator. cpl. AP8121464 pin AP8125848 afstandhouder AP8150159 ring 4.3x16 AP8150120 schroef 4,2x22 * AP8150270 schroef 4.2x20 AP8221218 spatbordbus AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8121837 aluminium ring AP8101372 silent-block AP8134976 luchtkanaal AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5

Frame

centraal lichaam i aprilia AP8144257 pakking AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8134799 bord AP8178083 handschoen comp. hoes. zwart AP8184261 handschoen comp. hoes. zwart AP8258034 onderzadel haak cpl. AP8150423 schroef 4.2x25 AP8149478 typ appr.data cover. zwart AP8178858 deurplaat AP8178086 handschoenenkastje grille AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
centraal lichaam ii aprilia AP8178090 rechts onderpaneel, zwart 89015300XEI rechts onderpaneel, zwart AP8178091 lh onderpaneel, zwart 89015400XEI lh onderpaneel, zwart AP8178096 geen beschrijving beschikbaar AP8178107 batterij hoes AP8184277 batterij hoes AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8144599 schroef clip AP8150298 inbusschroef AP8152338 schroef met flens AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8152298 schroef met flens m5x16
centrale standaard aprilia AP8146828 centrale standaard AP8580073 veerkoppelingsschroef AP8163206 interne zijstandaardveer AP8163207 zijstandaardveer AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer AP8220610 drift 581560 drift AP8121638 pakking ring AP8121617 centrale afstandhouder
dashboard aprilia AP8127593 geen beschrijving beschikbaar AP8178071 socket ondersteuning AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
kader aprilia AP8146826 geen beschrijving beschikbaar AP8146883 achterste voetsteun. rechts AP8146884 achterste voetsteun. lh AP8161023 plaatje van het ringetje AP8135677 voetsteunpen AP8201643 splitpen AP8178095 links rubberen voetsteunen AP8184263 lh bekleding achterste voetsteun AP8178088 lh bekleding achterste voetsteun AP8178094 rechts voetsteunen rubber AP8178087 geen beschrijving beschikbaar AP8146988 kentekenplaathouder AP8154047 kentekenplaathouder AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121795 t bus AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120657 slangklem AP8161027 drijfstang veer AP8144711 veerbescherming l = 175 AP8220590 pakking AP8117248 rubberen bescherming AP8150502 sluitring 15x8x0,8
voorkant behuizing - voorkant aprilia AP8178085 lh frame cromo AP8178072 rechts frame cromo AP8178074 kuip, zwart AP8178073 waterkoeler rooster. zwart AP8184247 waterkoeler rooster. zwart AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8178857 deflector AP8179862 deflector AP8178889 motorkap kuip. zwart AP8184779 motorkap kuip. zwart AP8166437 aprilia-gegevensblad 40x20
front body - voorkuip aprilia AP8179238 geen beschrijving beschikbaar AP8178389 geen beschrijving beschikbaar AP8178076 rh f.dashb.panel. zwart AP8178888 dashboard paneel. zwart AP8178075 dashboard paneel. zwart AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8166436 aprilia-gegevensblad 30x15 AP8166439 geen beschrijving beschikbaar AP8166440 geen beschrijving beschikbaar AP8150416 binnenzeskantschroef m4x20 AP8150011 ring 4,3x12x1
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia AP8156180 voorspatbord. zilver AP8156191 voorspatbord. wit AP8156217 voorspatbord. blauw AP8156218 voorspatbord. rood AP8156099 geen beschrijving beschikbaar AP8156179 geen beschrijving beschikbaar AP8178078 onderste schildafdekking. zwart AP8163331 rh in. klomp AP8163332 rh ex. klomp AP8163473 lh in. klomp AP8163474 lh ex. massa AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121075 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8220530 plug. met.black AP8248897 plug. met.black
front body - interne afscherming aprilia AP8178879 externe kuip. zilver AP8179020 externe kuip. wit AP8179239 geen beschrijving beschikbaar AP8179244 geen beschrijving beschikbaar AP8178077 geen beschrijving beschikbaar AP8178875 geen beschrijving beschikbaar AP8184258 intern schild. zwart AP8178079 intern schild. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8178081 geen beschrijving beschikbaar AP8178082 lh waterkoeler rooster. zwart 890156 lh waterkoeler rooster. zwart AP8150423 schroef 4.2x25
remklauw vooraan aprilia AP8113844 remklauw voor AP8133739 remklauw voor AP8133725 remblokken AP8133798 remblokken AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8113867 pinnen + remklauwveren AP8133799 pinnen + remklauwveren AP8113866 schroef AP8213108 ontluchtingsventiel AP8133800 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8113868 remklauw rev. kit AP8133801 remklauw rev. kit AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8221172 kabelgeleider
voorvork - steelbasis aprilia AP8163329 voorvork 85166R voorvork AP8163441 stengelbasis AP8123794 bal ring set. compleet AP8123675 lowe stofkap AP8152289 schroef met flens AP8104880 plug
voorwiel aprilia AP8128060 voorwiel. grijs AP8128126 voorwiel. grijs AP8125812 met 15x42x13 AP8590030 met 15x42x13 AP8590031 afstandhouder 16x22x76.5 AP8121194 lh spacer AP8121196 rh spacer AP8121195 voorwiel as AP8201546 tubeless ventiel AP8113697 voorremschijf d.260 AP8152288 schroef met flens AP8128059 voorband 120-70 15 AP8120621 oliekeerring AP8590032 oliekeerring 25x42x7 AP8220323 plug
benzinetank aprilia AP8178068 geen beschrijving beschikbaar AP8178068 geen beschrijving beschikbaar AP8179157 geen beschrijving beschikbaar AP8179157 geen beschrijving beschikbaar AP8179157 geen beschrijving beschikbaar AP8201757 tankdop AP8144187 brandstofcollector rubber AP8176041 benzine pomp CM120903 benzine pomp AP8127726 brandstofniveausensor AP8127726 brandstofniveausensor AP8127726 brandstofniveausensor AP8127725 brandstofniveausensor AP8127725 brandstofniveausensor AP8104406 brandstoffilter AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8101944 2-weg verbinding AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8144303 3-weg verbinding 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8134815 vacuümpijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8120179 slangklem d8 AP8102378 slangklem d11,3 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150204 moer m4 AP8150204 moer m4 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8104072 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem AP8104071 union cpl. AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8201808 kabelgeleider d8 AP8102151 bedradingsclip 890721 bedradingsclip AP8120428 kabelgeleider
stuur aprilia AP8118694 stuur CM180901 rh achteruitkijkspiegel AP8104723 rh achteruitkijkspiegel CM180901 rh achteruitkijkspiegel CM180902 lh achteruitkijkspiegel AP8104724 lh achteruitkijkspiegel CM180902 lh achteruitkijkspiegel AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150088 binnenzeskantschroef m10x70 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer
kaifa voorvork - naven, mouwen aprilia AP8163285 schroef m10x30 AP8163435 afdichtring AP8163287 rechter mouw AP8163288 lh mouw AP8163289 slag eindstop AP8163480 mouw AP8163291 breng de lente terug AP8163479 schokdemper AP8163293 ring AP8163294 bus AP8163295 oliekeerring AP8163296 oliekeerring AP8163297 stop ring AP8163298 stofkap AP8163478 veer AP8163300 plug AP8163301 o-ring AP8163302 stop ring AP8163303 plug AP8163304 stop ring AP8163305 schroef
lh controles aprilia AP8124918 de lichtkeuzeschakelaar AP8213580 lh u-bout AP8213382 lh u-bout AP8213580 lh u-bout AP8213582 dopschroef AP8213299 dopschroef AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8118699 handgreep paar. zwart AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8213559 achterste hoofdremcilinder d = 12,7 mm AP8213549 achterste hoofdcilinder AP8133676 achterremslang AP8590035 hefboom assy AP8213601 hefboom assy AP8213455 raam hoofdcilinder. assy AP8590037 pomp revisiekit AP8213593 pomp revisiekit AP8213595 tankdeksel. assy AP8590038 tankdeksel. assy AP8213583 pompdeksel schroef AP8213400 pompdeksel schroef AP8213584 remhendelpen AP8125757 hefboomschroef AP8213585 moer AP8213298 moer
slot hardware kit aprilia AP8104726 geen beschrijving beschikbaar AP8590049 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104612 slot voorste kist AP8104611 zadelslot AP8102947 zadel sluitplaat AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8104422 kabel vergrendelen AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8127461 afdichting hoofdschakelaar
bordenset en handboeken aprilia AP8201457 klinknagel AP8166648 constructor plaat AP8177986 geen beschrijving beschikbaar AP8177987 geen beschrijving beschikbaar AP8104893 geen beschrijving beschikbaar AP8104887 geen beschrijving beschikbaar AP8104886 geen beschrijving beschikbaar AP8104725 toolkit 853303 toolkit AP8166478 technische sticker set AP8166601 geen beschrijving beschikbaar AP8166649 geen beschrijving beschikbaar
achterlichaam i aprilia AP8178089 c.undersaddle. zwart 86074200XN5 c.undersaddle. zwart AP8178093 l.lh onderzadel. zwart AP8184271 l.lh onderzadel. zwart AP8184270 l.rh onderzadel. zwart AP8178092 l.rh onderzadel. zwart AP8178097 geen beschrijving beschikbaar AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102375 clip m5
achterlichaam ii aprilia AP8178890 rechter achterkuip. grijs AP8178892 rechter achterkuip. zilver AP8179023 rechter achterkuip. wit AP8179242 rechter achterkuip. blauw AP8179247 geen beschrijving beschikbaar AP8178886 geen beschrijving beschikbaar AP8179248 achter kuip. rood AP8179243 achter kuip. blauw AP8179024 achter kuip. wit AP8178893 achter kuip. zilver AP8178891 achter kuip. grijs AP8178887 achter kuip. zwart AP8184276 centrale staartkuip AP8178106 centrale staartkuip AP8178103 achter kuip. zwart AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 AP8156100 nummerplaathouder. zwart AP8178099 rechter bumper. grijs AP8178100 lh bumper. grijs AP8166438 naamplaat sportcity cromo AP8124718 achterreflector, rood AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8178885 achterhoede AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8156185 geen beschrijving beschikbaar
remklauw achter aprilia AP8133780 achter remklauw AP8133732 achter remklauw AP8133726 remblokken AP8213577 remblokken AP8113870 f. antiwhistle plaatpaar AP8213578 pen + remveer AP8113871 pen + remveer AP8113006 ontluchtingsventiel AP8213574 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8213579 remklauw rev. kit AP8213457 remklauw rev. kit AP8132907 slangklem 893570 snelheidsmeter sensor cpl. AP8127668 snelheidsmeter sensor cpl. AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152293 schroef met flens AP8161043 geen beschrijving beschikbaar AP8161042 bus
schokdemper achter aprilia AP8163551 schokdemper AP8152301 zelfborgende moer AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8161031 schokdemper bus AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8134974 schokdemper ondersteuning
achterwiel aprilia AP8128063 achterwiel, grijs 85162R achterwiel, grijs AP8128127 achterwiel, grijs 85162R achterwiel, grijs AP8128062 achterband 1R000048 achterband AP8121172 achterwiel ins. spacer AP8121171 buiten spacer 563728 moer m16x13 AP8550307 moer m16x13 AP8125901 cap 194423 cap AP8121620 splitpen 012789 splitpen AP8113541 remschijf d220 AP8152288 schroef met flens AP8161026 snelheidssensor schroef AP8201546 tubeless ventiel
rh controles aprilia AP8127592 rh-lichtkiezer AP8213581 rechter beugel AP8590034 rechter beugel AP8213299 dopschroef AP8213582 dopschroef AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8118699 handgreep paar. zwart AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8213547 voorste hoofdcilinder AP8213558 voorste hoofdremcilinder d.12.7 AP8133673 voorremslang AP8590035 hefboom assy AP8213602 hefboom assy AP8213455 raam hoofdcilinder. assy AP8213600 pomp revisiekit AP8590037 pomp revisiekit AP8213598 tankdeksel AP8590038 tankdeksel. assy AP8213583 pompdeksel schroef AP8213400 pompdeksel schroef AP8125757 hefboomschroef AP8213584 remhendelpen AP8213298 moer AP8213585 moer AP8114500 gaskabel AP8118681 gas met handgreep
zadel unit aprilia AP8129416 zadel, zwart AP8129460 zadel. blauw AP8178069 zadelscharnierbeugel 654467 zadelscharnierbeugel AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8201431 splitpen AP8121333 zadel spin AP8144089 voorste zadelsteunrubber AP8220469 topkoffer afdichting
onderzadel aprilia AP8178098 zadelkamer AP8178229 sensorafdekking. blauw AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152298 schroef met flens m5x16

Elektrisch

cdi magneto assy aprilia AP8590017ALU vliegwielkap cpl. 8482585 vliegwielkap cpl. AP8580143 as pin 841333 as pin 82991R pakking ring AP8590055 pakking ring 497486 afdichtingsringen kit AP8560018 afdichtingsringen kit AP8560020 afdichtingsringen kit 497486 afdichtingsringen kit 872908 pompaandrijving aandrijfsleutel AP8580104 pompaandrijving aandrijfsleutel AP8577012 met 28x8x9 82755R met 28x8x9 AP8580134 lager 82772R lager 828535 onderlegring AP8580162 onderlegring AP8580163 speciale schroef 82869R speciale schroef 58141R cdi magneto assy AP8590002 cdi magneto assy 58059R cdi magneto assy AP8580250 cdi magneto assy AP8580094 waterpomp deksel AP8551060 schroef 828662 schroef AP8590052 waterpijp 485080 o-ring AP8580084 o-ring AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8550039 transmissiesleutel 000267 transmissiesleutel B015804 flensmoer AP8550134 flensmoer AP8580161 schroef 828493 schroef AP8550477 ring 5.3x10x10 006965 ring 5.3x10x10 825529 hoes AP8580116 hoes AP8276091 ventilator 844730 ventilator AP8590054 as van de waterpomp. 8456335 as van de waterpomp. AP8551015 het lokaliseren van deuvel 277916 het lokaliseren van deuvel
Elektrisch systeem aprilia AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8580123 bobine 82597R bobine 58101R cdi-eenheid AP8127466 cdi-eenheid AP8127381 ecu AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8127559 geen beschrijving beschikbaar AP8127558 relais batterijbedrading AP8127145 kabel relais-startmotor AP8127556 aardingsbatterijkabel AP8127337 toeter AP8127418 spanningsregelaar 58090R5 spanningsregelaar AP8120657 slangklem AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150026 moer m6 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8127619 batterij yt12b-bs AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8550455 scr. bougiedop 293845 scr. bougiedop 828210 bougie prot. kraag AP8580152 bougie prot. kraag AP8112506 zekering 20a 495357 zekering 20a AP8112176 zekering 15a CM225715 zekering 15a CM225607 zekering 7,5a AP8112244 zekering 7,5a AP8124768 stopcontact B063212 stopcontact 851704 schede
koplamp aprilia AP8127696 koplamp AP8127695 koplamp 852367 koplamp AP8127695 koplamp AP8127696 koplamp AP8127643 koplamp 852367 koplamp AP8127563 koplamp AP8127696 koplamp 852367 koplamp AP8127562 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127561 linker richtingaanwijzer lens AP8590040 richtingaanwijzer lens AP8590047 links richtingaanwijzer lens AP8590041 schroef 2,9x9,5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127698 koplamp bedrading + laarzen AP8127698 koplamp bedrading + laarzen AP8590042 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar
startmotor aprilia AP8580124 startmotor 82611R5 startmotor AP8540002 schroef 018639 schroef AP8580125 startmotor versnelling 82612R startmotor versnelling AP8550347 bus 431860 bus
achterlicht aprilia AP8127564 achterlicht AP8590043 achterlicht lens AP8127644 achterlicht kabelboom. AP8590044 interne beker AP8590045 schroef 3.5x9.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht AP8150362 zelftappende schroef AP8124976 plaat licht bedrading

Accessoires

acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc. - top / koffers i aprilia CM221101 geen beschrijving beschikbaar CM220809 geen beschrijving beschikbaar 852312 zitkussen city-35l
acc. - top / koffers ii aprilia AP8792370 geen beschrijving beschikbaar AP8792369 topkoffer. zwart a.24l AP81041974 topkoffer slot cpl. AP8225370 moer m26x1 AP8104602 topkoffer slot AP8229331 stoelkussen AP8796998 paar anti.v-gewichten
acc. - verschillende aprilia AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e AP8161048 geen beschrijving beschikbaar AP8797003 geen beschrijving beschikbaar
acc. - windschermen aprilia AP8791294 windscherm cpl. groot AP8791265 geen beschrijving beschikbaar AP8791295 geen beschrijving beschikbaar AP8791266 geen beschrijving beschikbaar
topkoffer ondersteuning aprilia AP8178101 achterste handgreep. grijs AP8179690 achterste handgreep. grijs AP8178102 bagagerek hoes. grijs AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152288 schroef met flens AP8221128 t bus 8.5x10.7x12 AP8178390 zwarte plug

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Sport City 125 200 E2 2004. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Sport City 125 200 E2 2004 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Sport City 125 200 E2 2004.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia