Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Climber 250 / 280 677 1988.

Aprilia Climber 250 / 280 677 1988 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Climber 250 / 280 677 1988

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Climber 280 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Climber 280 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1988!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carters aprilia AP294201 AP960767 carterring magneto zijde AP260400 carterring koppelingszijde AP229140 deuvel 9,8x10 AP229160 deuvel 13,8x15 AP230425 oliekeerring 28x38x7 AP930675 oliekeerring 25x38x7 voor hoofdas AP932032 kogellager 6203tvh c3,17-40-12 AP932420 kogellager 6205 c3, 25-52-15 voor hoofdas, p.t.o. kant AP239755 indexspring AP248977 index hefboom assy., AP227800 vulring 16,2 / 21 / 0,4 AP945840 borgring 15x1 AP945751 borgring a6 AP241871 inbusbout m6x70 AP241820 inbusbout m6x45 AP932430 kogellager 6204 tnh, 20-47-14 voor koppelingsas, koppelingszijde AP227610 shim 40 / 46,5 / 0,5 voor koppelingsas AP227611 shim 40 / 46,5 / 0,3 voor koppelingsas AP227612 shim 40 / 46,5 / 0,1 voor koppelingsas AP227522 vulring 34 / 39,5 / 0,1 voor hoofdas AP227521 vulring 34 / 39,5 / 0,3 voor hoofdas AP227520 vulring 34 / 39,5 / 0,5 voor hoofdas AP227110 bevestigingsplaat AP940315 verzonken schroef m5x12 aandraaimoment 5 nm (45 in.lb.) AP212354 klepdeksel AP230310 o-ring 114-2 AP940510 verzonken schroef m5x16 AP267972 carburateur hoekige buispositie 10,5 AP251845 slangklem 42 AP251820 slangklem 47 AP241777 zeskantschroef m12 aandraaimoment 75 nm (665 in.lb.) AP241781 magnetische aftapplug m12x1,5 AP950141 pakkingring a 8x13 AP940581 hex. schroef m8x16 AP241925 ontluchtingsschroef m18x1,5 AP841350 tapeind m8x90 aandraaimoment 8 nm (70 in.lb.) AP242586 kraagmoer m8 aandraaimoment 22 nm (195 in.lb.) AP949900 deuvel 8,4x10 AP247320 mouw AP246150 vulring 16,3 / 25,8 / 0,3 AP246151 vulring 16,3 / 25,8 / 0,5 AP899784 loctite 574 oranje 50 cc., afdichtmassa AP899785 loctite 221 violett, 10 ccm., binding met lage sterkte
cilinder aprilia AP292026 krukas, slag 61 mm (2,4 inch) AP227755 afstandsring 30,9 / 50 / 0,75 magnetseitig magneto AP944582 vulring 30,4 / 40,5 / 0,3 magneto-zijde AP944583 vulring 30,4 / 40,5 / 0,1 magneto-zijde AP944586 vulring 30,4 / 40,5 / 0,2 magneto-zijde AP932588 kogellager 6206 tnhc4 30-62-16 magneto-zijde AP246011 woodruff key 3x5 magneto zijde AP945757 borgring 18 AP942225 hex. moer m18x1,5 aandraaimoment 100 nm AP232750 kogellager 3205 c3 / 25-52-20,6 koppelingszijde AP246570 woodruff sleutel 4x5 koppelingszijde AP247290 schijfklep spacer AP224102 roterende klep 128 graden., AP292133 aandrijving met. koppeling trommel. vervang alleen het aandrijftandwiel met koppelingstrommel zoals AP242615 hex. moer m18x1,5 aandraaimoment 80 nm (710 in.lb.) AP932904 naaldkooi 18x22x22 AP292556 zuiger compleet, 70,75 mm met ringen, 1e overmaat rood 70,71 mm 1e overmaat groen 70,72 mm AP292555 zuiger, 70,5 mm met ringen »standaard rood 70» 46 mm standaard groen 70,47 mm AP215360 rechthoekige ring 70,5 mm standaard AP215366 rechthoekige ring 70,75 mm 1e overmaat AP215341 semi-trapez ring 70,75 mm 1e overmaat AP215340 semi-trapez ring 70,5 mm standaard AP916185 zuigerpen 18x11x58,7 AP945735 borgring 18 seger slechts eenmaal gebruiken AP230552 pakking AP223000 AP224090 buis AP841320 tapeind m8x35 / 2d aandraaimoment 8 nm (70 in lb.) AP831790 o-ring 78-2 AP831765 o-ring 135-2,5 AP223556 cilinderkop aluminium AP842471 dopmoer m8 aandraaimoment 22 nm (195 in.lb.) AP830270 pakking AP945752 borgring a8 AP240081 inbusbout m8x25 aandraaimoment 25 nm (220 in.lb.) AP213485 cilindervoering AP292024 krukas reparatieset AP297431 loctite anti-seize 10 gr., om metaalafzetting te voorkomen AP899788 loctite 648 groen 5 gr., hoge sterkte binding AP899785 loctite 221 violett, 10 ccm., binding met lage sterkte
koppeling aprilia - AP227600 drukring 20,2 / 35/3 AP232700 innerlijke race AP232650 naaldlager 25x29x10 AP292133 aandrijving met. koppeling trommel. vervang alleen het aandrijftandwiel met koppelingstrommel zoals AP259570 binnenste drukplaat AP259052 frictieplaat 3,0 mm AP259557 koppelingsplaat 1 mm AP259060 AP245320 lipje na20 AP242605 hex. moer m18x1,5 aandraaimoment 80 nm (710 in.lb.) AP239620 koppelingsveer 36,7 mm vervang veren alleen in de juiste richting AP259165 AP945750 borgring als AP241770 hex. schroef m5x25 AP235207 idle gear assy. 31 t. AP237930 kick start as AP239762 kick start lente AP228185 ratel versnelling AP227430 drukring 17,2 / 30/1 AP235215 startversnellingsbak. 34 t., AP944468 drukring 20,5 / 30/1 AP297431 loctite anti-seize 10 gr., om metaalafzetting te voorkomen
versnellingsbak aprilia AP281035 transmissieset 6 versnellingen 4,47 AP237409 koppelingsas 10 t., AP232665 naaldlager 20x24x10 AP235440 vrij rondsel 25 t., 6e versnelling, koppelingsas AP227470 drukring 24,2 / 27,5 / 1,5 AP245340 snapring 24 AP235400 tandwiel rondsel 15/18 t., 3e / 4e versnelling, koppelingsas AP227440 drukring 20,2 / 27,5 / 1 AP232660 naaldlager 20x24x10 AP234866 vrij rondsel 21 t., 5e versnelling, koppelingsas AP235380 fixed gear 12 t., 2e versnelling, koppelingsas AP237893 hoofdas AP232740 naaldlager 21x25x10 AP235393 vrij rondsel 32 t., 2e versnelling, hoofdas AP227460 drukring 22/30 / 1,8 AP234878 tandwiel rondsel 23 t., 5e versnelling, hoofdas AP227490 hoekring 22/30 / 2,8 AP235423 vrij rondsel 25 t., 4e versnelling, hoofdas AP235413 vrij rondsel 29 t., 3e versnelling, hoofdas AP235433 tandwiel rondsel 19 t., 6e versnelling, hoofdas AP944468 drukring 20,5 / 30/1 AP234808 vrij rondsel 34 t., 1e snelheid, hoofdas AP227430 drukring 17,2 / 30/1 AP430460 o-ring 18-3,5 AP237439 schakelas AP245650 borgring av 20 AP258577 transmissie bedieningshendel AP427070 ring 18,2 / 34/1 AP239640 veer AP945470 borgring 12x1 AP827261 drukring 12,5 / 21,5 / 1 AP430110 o-ring 10-2,7 AP250400 o-ring 12-3,5 AP258645 pal ass., AP239650 pal lente AP245330 borgring 10x1 AP241805 pal positioneringsschroef m1 2x1 AP242270 hex.nut m12x1 AP258737 shift drum assy., AP827265 sluitring 12,5 / 21,5 / 2
waterpomp aprilia AP210500 koppelingsdeksel grijs metallic AP230355 oliekeerring 20x28x6 AP230195 oliekeerring 10x26x7 AP237915 pompas albero AP222250 waaier AP229280 AP232730 naaldpen 4x15,8 AP234540 pomptandwiel 18 t., AP250500 pakking AP222240 waterpomp behuizing AP945750 borgring als AP841501 inbusbout m5x35 AP240186 cil. schroef m5x25 AP230530 o-ring 6-1,7 AP840280 verzonken schroef m6x10 AP830890 afdichtring 6,2 / 8,9 / 1 AP241821 inbusbout m6x45 AP840880 inbusbout m6x30 AP210510 koppelingsdeksel beige AP232275 naaldbus 8x12x8 AP237980 ontkoppelingsas AP230461 o-ring 8,9-1,9 AP232980 naaldpen 3x15,8 AP259150 ontkoppelingspin koppeling AP250490 pakking AP240181 inbusbout m5x20 AP222100 water slang AP251875 klem 23/12 AP897161 molykote 111, 100gr., siliconenvet AP897330 vet op lithiumbasis, 250 gr.,

Elektrisch

spoel aprilia AP210522 ontstekingsdeksel beige AP241930 inbusbout m6x20 AP294251 generator 12v 60/40 / 20w AP294410 magneto vliegwiel AP294426 AP860491 beschermslang 530 mm AP260525 beschermslang 100 mm AP960719 beschermkap AP864011 faston connector 6,3x0,8 AP965290 beschermkap AP866300 faston connector 6,3x0,8 AP964057 aansluiting m6 AP294020 AP294420 statorplaat, AP941285 gecombineerde schroef m4x23 AP264340 connector behuizing AP265010 elektronische doos AP927570 sluitring 5,3 AP945750 borgring als AP240150 inbusbout m5x14 AP264302 AP264300 AP840510 AP240181 inbusbout m5x20 AP204314 AP264312 AP264310 AP264315 vliegwiel 13 mm AP445330 borgring vhz 6 AP241810 inbusbout m6x35 AP960283 kabeldoorvoer 15,5 / 13 AP960550 beschermkap AP264123 ontstekingskabel 170 mm AP865200 bougiestekker AP pin deksel d10x14 AP230400 o-ring 18-1,5 AP241800 plugschroef m18x1,5 AP297386 silastic 732 rtv, 100 gr., AP897330 vet op lithiumbasis, 250 gr., AP899785 loctite 221 violett, 10 ccm., binding met lage sterkte AP899788 loctite 648 groen 5 gr., hoge sterkte binding
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Climber 250 / 280 677 1988. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Climber 250 / 280 677 1988 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Climber 250 / 280 677 1988.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia