Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RS4 50 2T 2014.

Aprilia RS4 50 2T 2014 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RS4 50 2T 2014

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RS 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RS 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2014!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 866159 luchtdoos 867175 luchtdoos 861130 luchtfilter 862403 pijp 862404 slangklem AP8152272 schroef met flens m5x12 866160 slang AP8102375 clip m5 00G03204272 veer AP8102401 slangklem d50-70x8 866735 luchtdoos 867175 luchtdoos
carburateur aprilia CM152713 carburateur montage 847091 pakking 847093 inlaatspruitstuk 873815 reed ventiel 414837 schroef met flens m6x25 844155 schroef met flens m6x25 828152 schroef 830487 schroef 871319 slang 847096 slangklem AP8104097 slangklem
carburateur (2) aprilia CM112001 vlotterkamer stortleiding l = 130 CM141711 gasklep CM107503 conische pen a8 CM107506 conische pen a13 AP8276033 conische pen a13 CM106218 diffusor 209 ga CM106233 diffusor 208 hm CM101754 hoofdsproeier 97 CM101752 hoofdsproeier 108 CM101719 hoofdsproeier 68 CM102101 inactieve jet 30 CM102103 inactieve jet 484704 compleet reservoir 288882 vlotter 288865 schroef 482942 gasklep veer 288873 conische pin clip 288872 ring 431654 gasklep deksel CM146204 beginner 289575 schroef 288863 bord 085285 veer CM107701 air adj.screw cpl. 152608 veer 828074 gasklep stelschroef 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 00H04103771 carburateur pakkingset 498409 carburateur pakkingset 827892 luchtmeter
koppeling aprilia 1A001076 koppeling versnelling 847217 moer 10m100 847045 koppeling drukplaat 847218 onderlegring 876418 onderlegring 847221 moer 847043 aangedreven koppelingsschijf 847044 aandrijfkoppelingsschijf 8470395 motor versnelling cpl. 847222 lager B016310 afstandhouder 847042 onderlegring 847046 koppelingsdeksel 847047 veer 847224 onderlegring 847048 schroef 5m80x35 006410 pakking ring 847223 pin 8713165 rolkooi 22x26x13
koppeling controle aprilia B043684 koppelingshendel cpl. 00H00904291 koppelingshendel 00H00900351 koppelingskabel register 866466 koppeling transmissie 866467 kabel AP8120657 slangklem AP8121217 kabelgeleider AP8152278 schroef met flens m6x16 *
koppelingsdeksel aprilia CM1507044 koppelingsdeksel 880888 deksel pakking 623920 schroef torx 847083 koppelingshendel 847075 oliekeerring CM151201 ontkoppelingsas 847090 bord 414834 schroef met flens m6x40 B016763 schroef met flens m6x40 414838 schroef m6x35 319446 binnenzeskantschroef m6x10 847239 onderlegring
koelsysteem aprilia 864510 ontluchtingspijp 864572 exp.tnk-rad. slang 866136 koelvloeistof tank 863943 hoes 00A00410501 klem AP8101722 slangklem d25x8.6 AP8101595 slangklem d10,1 8673345 scto.radiador gpr50 09 861299 hoes AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 254485 clip m6 AP8121679 t bus AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 254485 clip m6 00008915020 tule 866074 waterkoeler-pomp buis AP8101722 slangklem d25x8.6 AP8101927 slangklem d23.5x8 866073 balhoofdbuis 866350 waterkoeler slangkoppeling 866351 3-weg verbinding AP8101722 slangklem d25x8.6 AP8120179 slangklem d8 CM200429 brandstofpijp 00H03801961 pijp AP8120179 slangklem d8
carters i aprilia CM1503055 carter assy CM1503105 carter assy B015311 pakking 1A009969 pakking 847241 pin 877264 tapeind l = 109 847097 het lokaliseren van deuvel 847024 ontluchtingsleiding 847023 ring moer B013042 schroef met flens m6x50 848019 bord B013529 schroef met flens
cilinder - zuiger aprilia 877719 cilinder met zuiger bijv 8770700001 zuigereenheid a-v / fe 8770700002 zuigereenheid b-v / fe 8770700003 zuigereenheid c-v / fe 8770700004 zuigereenheid d-v / fe 877072 ring 847012 zuigerpen 878519 stop ring CM159501 pakking v / fe 0.3 CM164901 pakking v / fe 0.3 CM159502 pakking v / al 0.5 CM164902 pakking v / al 0.5 CM159503 pakking v / fe 0.7 CM164903 pakking v / fe 0.7
aandrijfas aprilia 874224 aandrijfas 83052R aandrijfas 847529 kooi 847215 transmissiesleutel 847172 lager 847020 oliekeerring
motor-completerende deel-hendel aprilia CM1513105 motor cpl. 866162 versnellingspook AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150137 inbusschroef AP8150462 borgring d9 AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber 8470875 olieplug 847180 o-ring 847174 schroef 847238 onderlegring
uitlaat aprilia 2B000432 geluiddemper B043500 geluiddemper 866721 geluiddemper 866661 uitlaatpijp pakking 00402060001 ring d6 din125 aznb 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 86630100W5G uitlaatpijp voorzijde prot. AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150018 onderlegring AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8121455 afstandsbus AP8152300 zelfborgende moer m8 B043545 geluiddemper ondersteuning AP8144558 rubberen afstandhouder 00F04201361 onderlegring 867227 voorste uitlaatpijp 867224 geluiddemper 865093 pakking 00000004615 binnenzeskantschroef 6x16 00026006001 moer 219277 moer 867277 hitte bescherming 866728 uitlaatpijp achter 866727 geluiddemper bescherming 864201 schroef 866751 hitte bescherming
vliegwielkap aprilia 861004 tandwiel deksel AP8152281 schroef met flens m6x30
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 847027 as voor primaire tandwielas. 6 v.ta 847544 rolkooi 847086 lager 847021 bord 1A003116 schroef 5m80x10 847210 schroef 5m80x10 847028 secundaire as cpl. 6 v.ta 847153 versnelling 1a z = 34 847157 versnelling 2a z = 30 847155 versnelling 3a z = 27 847156 versnelling 4a z = 24 847549 onderlegring 847211 rolkooi 871708 scheibe 847542 veiligheidsring 847548 ring 1x16x23.5 847541 ring 1x18x23 847546 vulring 17.1x25x0.8 847545 ring 1.2x17x28 847019 oliekeerring 847209 lager 847154 versnelling 5a z = 23 00H02805371 rondsel z = 14 00H02813371 rondsel z = 11 86177R rondsel z = 11 00H02800421 bord 00H02810421 differentieel rondsel as l = 103. od = 16 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 00000004510 schroef AP8150284 ext. getande ring AP8150535 veiligheidsring 83073R vork 847032 vork 847030 vorkgeleidepen met schacht 847547 bus 847158 versnelling 6a z = 22 847159 secundaire tandwielas 847029 vorkgeleidepen met schacht 847031 vork 83072R vork 880095 schakelaar 1A006087 schakelaar
versnellingsbak / keuzeschakelaar / schakelnok aprilia 8721654 getriebeschaltung 1A006754 getriebeschaltung 847036 onderlegring 847557 ring 005970 ring 847228 onderlegring 879942 speciale schroef 847068 hendel 847069 veer B018064 versnellingskeuzepen AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 847214 onderlegring 847038 schakel nokkenplaat 847034 schakel cam 83067R schakel cam 847213 zuigerpen 4x6
hoofddeksel aprilia CM1519014 hoofddeksel 414837 schroef met flens m6x25 847007 cilinderkoppakking 847008 zylinderkopf 1A0089765 zylinderkopf 871725 cilinderkoppakking 861612 bougie ngk br8es AP0297830 bougie br10eg 880325 temperatuurmeter 436947 moer
oliepomp aprilia 847052 oliepomp as. 847184 pin 006408 veiligheidsring 847055 oliepomp 847227 schroef 847226 onderlegring 847183 onderlegring 00H03706011 hoes 866463 kabelgeleider 847051 versnelling z = 25 847076 as pin 847053 rondsel z13 / 24 311163 pakking 866553 moer m6x0.75 876733 fairlead cpl. CM101509 olie-inlaatpijp CM101605 olie uitlaatpijp 00004154000 schroef
secundaire lucht aprilia 867256 luchtventiel AP8152280 schroef met flens m6x25 254485 clip m6 AP9100714 slangklem 14,5x8 CM201308 leidingen d9x15x445 CM201307 leidingen d11x16x550 AP8101586 slangklem d.15.5x6.6
waterpomp aprilia CM1508024 waterpomp deksel B016425 schroef met flens m6x60 B016792 schroef met flens m6x30 879030 pakking 847079 waaier 847067 moer 847080 rondsel z = 32 847078 as van de waterpomp. 847184 pin 847183 onderlegring 006408 veiligheidsring 483395 thermostaat 018644 schroef 847181 onderlegring 847077 pakking ring

Frame

centraal lichaam aprilia 897691 rechts zijpaneel 897692 lh zijpaneel AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121184 schroef m4x14 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
centrale standaard aprilia 899166 zijstandaard AP8121999 stand pin AP8152001 lage moer m10x1,25 898844 stand ondersteuning AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8145056 centrale stand cam AP8121080 afstandhouder AP8102524 staan ??veerbescherming AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP81278565 zijstandaardschakelaar 855799 schroef met flens AP8152275 schroef met flens AP8152306 zelfborgende moer m5 AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8121889 kabelgeleider AP8121616 handvat bus AP8152300 zelfborgende moer m8 AP9100173 zwarte kettinggeleiderol AP9100174 afstandhouder
sticker aprilia 2H000526 nummerplaat 899867 voorspatbord sticker "aprilia racing" 2H000524 rh sticker "marco" 2H000525 sticker links "marco" 2H000527 sticker nummers 893763 rechter voorkuip sticker 893764 links kuip sticker 2H000529 transfer center zwart 2H000528 transfer center zwart 2H000534 rechter zijkant rechter band sticker 2H000535 linker zijpaneel linker band sticker 2H000544 nummerplaatsticker rechter staartkuip 2H000545 nummerplaat sticker linker kuip 2H000546 rechter achterkuip dec. 2H000547 links kuip dec. 2H000550 zadelhoes sticker "italia" 2H000532 rh brandstoftank sticker 2H000533 lh brandstoftank sticker 2H000536 sticker rechts kuip "rs4" 2H000537 kuipsticker "rs4" 2H000538 rh stroomlijnkappen "be a racer" 2H000539 kuipsticker "wees een racer" 2H000543 links onderkuip sticker "aprilia" 2H000542 rechter sticker onderkant "aprilia" 2H000540 rh onderste kuip sticker 2H000541 lagere kuipsticker 2H000481 sticker 52 wereldkampioenschappen 2H000549 achterste kuipsticker 2H000548 rechter achterkuip sticker
kanaal aprilia AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150252 binnenzeskantschroef m5x20 897694 linker kuip bovenste sluiting 897693 rechter kuip bovenste sluiting 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102375 clip m5 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221349 t bus AP8150444 zelftappende schroef 898074 radiator frame AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 895915 inbusschroef
voetsteunen aprilia 897579 rechts voetensteun 897578 lh voetsteun ondersteuning AP8150431 lage moer m8 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8134829 voetsteunpen 890208 voetsteun plaat AP8101861 bal d6,35 AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8146865 achterste voetsteun. lh AP8152409 stop ring AP8146864 achterste voetsteun. rechts AP8121134 pin AP8221286 voetsteunpen AP8132957 rh voetsteunen AP8121939 rechts veer voor voetsteun 866142 lh voorste voetsteunbescherming 866141 rechts voorste voetsteunbescherming 866138 rechter voetsteun 899557 rechter voetsteun 866139 linker voetsteun 899558 linker voetsteun AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8132958 lh voetsteunen AP8121940 ls veer voorste voetsteun 00003515370 onderlegring 866215 vork AP8152196 schroef m8x26 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8120592 onderlegring AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 899558 linker voetsteun 899557 rechter voetsteun
kader aprilia 89805500XH4 kader. grijs AP8150009 onderlegring AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8152350 moer AP8152300 zelfborgende moer m8 2B002809 sattelst? ze 897279 sattelst? ze AP8102544 klinknagel m6 AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8121882 kabelgeleider 858903 koplamp steunklem AP8152298 schroef met flens m5x16 865778A steunbeugel AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 890638 inbusschroef AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150292 gebogen veerring AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 478761 inbusschroef 898366 wieg 898447 bevestigingsbeugel 575268 clip m8 AP8150211 schroef 319165 schroef
remklauw voor aprilia B044196 remklauw voor B044201 remblokken kit sbs si 90 hh B044202 remblokken kit sbs s 60 hh 867240 ontluchtingsventiel AP8150049 schroef m10x60 B044410 pen en veerset
kuip aprilia 852151 rh achteruitkijkspiegel 852152 lh achteruitkijkspiegel B043244 rh pakking B043245 lh pakking 895869 voorruit 895916 kunststof ring 897690 koplamp sluitend AP8150444 zelftappende schroef AP8220186 rubberen afstandhouder B0434660000XNG kuip. zwart B043242 rechts achteruitkijkspiegel B043243 lh achteruitkijkspiegel basis B043208 koplampkap 858830 voorkuip onderste vergrendeling AP8102341 spiegel gezamenlijke cup AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8121032 bus AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 B043285 stuurjuk lager sluiten 254485 clip m6 AP8134167 remslang hanger AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8102909 spiegel inbrengkit AP8117033 zelfklevende spons 581957 schroef 621914 schroef AP8150506 flensmoer AP8150073 zeskantschroef m6x30 AP8150148 zeskantschroef m6x35
voorvork ming xing aprilia 8667100002 gabel 2B002952 gabel B044047 onderste vorkplaat B044048 limiet stop AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 B044049 vorkbuis dop B044050 o-ring B044051 halve ring B044052 ring veer B044053 mouw B044054 onderlegring B044055 oliekeerring B044056 snap ring B044057 stofkap B044058 lh hub 2B005153 lh hub 2B005149 rh naaf B044059 rh naaf B044060 onderlegring AP8150196 binnenzeskantschroef m10x35 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 B044062 mouw cpl. dx B044061 mouw cpl. sx
voorlichten aprilia 897576 koplamp B045606 koplamp 640754 lamp h11 12v-55w 893929 lamp w5wb 2v 5w 894796 koplampbescherming vooraan 898697 koplamp kabelboom AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8127489 lamp ry10w 12v B043223 richtingaanwijzer harnas AP8102375 clip m5 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120405 rubberen afstandhouder AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8121032 bus AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8201727 zwarte kabelgeleider
voorste hoofdcilinder aprilia B044194 voorste hoofdcilinder B044197 rempomp deksel 867283 rempomp deksel B044198 voorremhendel B044409 stop schakelaar B044408 u-bout 254485 clip m6 B044195 voorremslang 867237 olieslang koppeling 867238 onderlegring AP8134167 remslang hanger AP8152278 schroef met flens m6x16 *
voorspatbordstijl aprilia 858827 pijler 897700 spatscherm voor zwart AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8150115 lage zelfborgende moer AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121032 bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120531 rubber met inzet 00H01503701 schroef m6x25 89768900XN3 zwart links onderkuip 89768800XN3 zwart rechts onderkuip 866012 kuip bevestigingsplaat 890964 afstandhouder AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152299 zelfborgende moer m6 867258 voorste spatschermsteun AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224623 reflector. amber AP8161203 elastische veer 231590 elastische veer 866644 waterbescherming gpr50 00G04401462 moer d5 896174 binnenzeskantschroef m5x12
voorwiel aprilia 00H01212841 voorwiel. zwart 00H01205031 interne afstandhouder 00058020200 kogellager 601345 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866090 voorremschijf 00H02402282 schroef 6x20 1R000131 voor / achterband 100 / 80-17 "michelin 899857 voor / achterband 100 / 80-17 "michelin 00H01205271 voorwiel as 86190R voorwiel as 00H01203291 afstandhouder 00032015000 onderlegring 00H00300672 moer 00H01201331 hoes
benzinetank aprilia 898052 benzinetank 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem 00G00400181 brandstofkraan 866523 filter cpl. AP8120179 slangklem d8 B043773 brandstofniveausensor AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8121324 brandstoftank bevestigingsstang
stuur - controles aprilia 00G00909071 l.h. handgreep B045981 sturen. voor de helft 866233 anti.v gewicht. zwart 866266 gasgreep 899638 gaskabel met / splitter 899646 de lichtkeuzeschakelaar AP8120657 slangklem AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8150435 schroef 294839 schroef AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8224303 rh-lichtkiezer
sloten aprilia 85129R slot kit AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. AP8201305 getande ring AP8221312 getande ring 899542 hoofdschakelaar 899104 blok 898900 zadelontgrendelingskabel AP8201620 hendel 899543 slot bevestigingsplaat 899107 brandstof kamer 896487 tankdop en slot B044454 tankdop en slot 899105 tankdop pakking 899106 pakking AP8201749 schroef m4x6 AP8152194 lage moer m19x1 AP8201748 onderlegring AP8152229 klinknagel m8x20 AP8221129 bus 577861 hendel AP8161175 hendel AP8161204 pin AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 00H00601931 onderlegring
schotelset / divers aprilia B043161 gebruikershandleiding i-d-f-e B043162 gebruiksaanwijzing uk-nl-gr-dk-sf-f B043683 toolkit
achterlichaam aprilia 897614 u. sitzbankt. 2B003059 u. sitzbankt. 899108 plug AP8121184 schroef m4x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 B04347800XNG achter kuip. zwart B04347700XNG rechter achterkuip. zwart AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8221213 captive moer m6 AP8150444 zelftappende schroef 858840 bovenste nummerplaathouder 858842 onderste nummerplaathouder 894657 hoes AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8112916 reflector achter AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8112600 rubberen afstandhouder 867094 kentekenplaatverlichting AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4
achter remklauw aprilia 2B000735 achter remklauw B044223 remblokken kit sbs s 60 hh B044224 remblokken kit sbs si 80 gg 867240 ontluchtingsventiel B044412 veer kit
achterste hoofdcilinder aprilia AP8235012 achterremhendel AP8220189 rubber B044255 veer achterremhendel 866514 bus AP8150468 schroef m6x40 AP8121697 belleville spring AP8150018 onderlegring AP8152299 zelfborgende moer m6 B044203 achterste hoofdcilinder B044488 pompdeksel 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6 867238 onderlegring B044204 achterremslang 865493 stop schakelaar 867237 olieslang koppeling 865511 bus AP8161203 elastische veer 231590 elastische veer
achterspatbord aprilia B043209 achterspatbord 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6
achterwiel aprilia 00H01310381 achterwiel. zwart 00H01308091 interne afstandhouder 00058020200 kogellager 601345 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866115 remschijf achter 00H02402282 schroef 6x20 899859 achterband 130/70 michelin 1R000132 achterband 130/70 michelin 865681 wiel pin 00H00300672 moer 866536 afstandhouder 86182R kettingring z = 53 00H01515201 ketting 132p 00H01502201 ketting 130p B046219 ketting 130p 00H01501212 verbindingsschakel 00H01303171 ketting aanspanner 00H01301471 bord 00H01301491 binnenzeskantschroef m8x50 866540 afstandhouder
zadel aprilia 89382400A1 achter zadel 85884400A1 riem 89912000C1 bestuurderszadel AP8220349 rubberen afstandhouder AP8150378 sluitring 6.4x18x2 AP8152279 schroef met flens m6x20 B043934 kussen 85883700XN6 zadelhoes. zwart 858838 zadelhoes basis AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8144565 nylon ring AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8220238 rubberen afstandhouder 893259 pin AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
serbatoio olio mix aprilia B043461 olie tank 00F03710241 olievuldop 867530 oliepeilsensor 00G00400501 slangklem 00G03700411 filtro olio AP8161059 spoiler spacer AP8121032 bus 00H01501701 schroef
schokdemper aprilia 8656670001 schokdemper achter 00H00303892 schroef 00001213190 klaring bus AP8150432 lage zelfborgende moer m12 00H00302892 schroef 12m 175x50
kuip aprilia B0434680000XE4 rechts lat. fairing. grijs B0434670000XE4 lh lat. eerlijk. grijs 858828 rh interne kuip 858829 lh interne kuip 899214 motor rechts dicht 899215 linker motor sluitend 893979 rh trekker 893980 lh trekker AP8120622 voorste stofkapring AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk
sturen aprilia 898909 vork bovenplaat AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 865482 moer AP8104597 pakking ring AP8203550 stuurring AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 865666 buis
zwenkarm aprilia 89947400XH4 zwenkarm. grijs 00H00301811 rolkooi 600161 rolkooi 00H00305411 pin 865615 moer 866756 lh spacer 00H00300672 moer 00032015000 onderlegring B043207 kettingkast 00016041301 schroef 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150177 ring 5,3x10x1 00H01804331 kettinggeleiderplaat 866062 achter zw. arm piv. bus
tankdeksel aprilia B0434760000XN1 tankdeksel. zwart AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8150536 speciale ring AP8121032 bus 898715 t bus AP8144713 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 89769600XN1 tankdeksel. zwart AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8121716 t bus AP8120947 rubberen uitlaat AP8121804 afstandhouder AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152339 schroef met flens m5x9 254485 clip m6 AP8234153 u-bout AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia 82852R cdi magneto assy 847235 moer 847234 onderlegring 847215 transmissiesleutel B014598 torx-schroef m5x12 897642 ontsteking elektronisch apparaat 231571 isolerende kap 00G03301731 isolerende kap 10L80007000 ht draad 00G03301271 bougiedop AP8152279 schroef met flens m6x20 254485 clip m6
centraal elektrisch systeem aprilia 898458 belangrijkste kabelboom 292330 yuasa batterij 12v-4ah 497484 yuasa batterij 12v-4ah 898363 batterijhouder AP8117073 zelfklevende spons 090854 riem AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121728 t bus 254485 clip m6 58115R relais 12v / 80a 898626 wielsnelheidssensor AP8102386 slangklem 155x2 AP8120416 zwarte slang 178x4
front elektrisch systeem aprilia 898458 belangrijkste kabelboom CM076809 claxon 12v cc 58237R claxon 12v cc AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8120428 kabelgeleider 898891 spanningsregelaar AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121075 t bus AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152299 zelfborgende moer m6 231590 elastische veer AP8161203 elastische veer 899436 weerstandsmodule GU29732550 relais 5 pin AP8224462 relay 12v/30a AP8220546 relaisrubber CM225707 zekering 7.5a AP8220342 rubberen zekeringkast AP9100765 veer AP8120582 kabelgeleider AP8134186 kabelgeleider AP8120657 slangklem
instrumenten aprilia AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 898687 rechter instrumentenpaneel steun 898688 linker instrumentenpaneel steun AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121728 t bus AP8150508 binnenzeskantschroef m6x45 898065 pico instrumentenpaneel B044579 pico instrumentenpaneel AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
achterlichten aprilia 858725 achterlicht 2D000238R achterlicht 898698 achterlicht kabelboom. 898699 achterlicht kabelboom. AP8220186 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152298 schroef met flens m5x16 858839 achterlicht cover AP8150420 zelftappende schroef AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127489 lamp ry10w 12v AP8120657 slangklem AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht AP8117258 trillingsdempend rubber AP8150522 schroef 4,2x16 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8112600 rubberen afstandhouder 894566 t bus AP8150204 moer m4 AP8120657 slangklem
starter / elektrische starter aprilia 82851R startmotor 018639 schroef 431860 bus 847261 onderlegring 847241 pin 8470665 ondersteuning 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 289202 rondsel. net zo. 8470491 uitrusting 847213 zuigerpen 4x6 847275 moer 847276 onderlegring 847050 contragewicht 847017 pakking ring 847013 lager 847016 lager

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RS4 50 2T 2014. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RS4 50 2T 2014 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RS4 50 2T 2014.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia