Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Minarelli 50 1991 - 2010.

Aprilia Minarelli 50 1991 - 2010 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Minarelli 50 1991 - 2010

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Minarelli 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Minarelli 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1991!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carter-koppeling-transmissie aprilia AP8501853 gommino passafilo vo AP8509197 AP8509429 carter imbiellaggio AP8509927 carter d.52 c/spia f AP8509718 carter d.52 ---vedi AP8509893 carter imbielaggio d AP8502566 schroef m6x30 AP8502537 vite t.c. m4 arresto AP8502999 ponte registro frizi AP8509194 leva frizione comple AP8502655 o-ring d7.65x1.78 AP8502358 molla richiamo leva AP8501876 tappo alimentazione AP8502713 guarnizione tappo al AP8502608 astuccio a rullini d AP8502491 AP8501426 albero primario camb AP8509900 schacht AP8509898 albero primario camb AP8502624 met d15x35x11 AP8502794 asta frizione d.5x79 AP8502652 bal 3/16 " AP8502435 dado m11x1 (h=7,5) AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502687 guarnizione centrale AP8502613 struik AP8502253 innesto scorrevole c AP8501471 buiten borgring d18 AP8502500 blauwe stalen ring d18x30 AP8502257 innesto scorrevole c AP8502158 ingranaggio 2a vel. AP8502200 ingranaggio 1a vel s AP8502161 ingranaggio 1a vel.s AP8509880 ingranaggio 2a vel.s AP8509194 leva frizione comple AP8509897 ingranaggio 3a vel.s AP8502159 ingranaggio 3a vel. AP8509881 ingranaggio 3a vel.s AP8502160 ingranaggio 4a vel. AP8509896 ingranaggio 6a ve. s AP8502203 ingranaggio 4a vel s AP8509895 albero secondario ca AP8508449 albero sec. cambio n AP8501469 buiten borgring d15 AP8502494 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502522 AP8509180 oliekeerring AP8502180 AP8507439 pin AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8508562 pignone rinvio z=11 AP8509399 rondsel AP8207034 pignone z=14 AP8207033 pignone z=13 AP8509133 pignone rinvio z=13 AP8207031 pignone z=11 AP8207030 pignone =10 AP8509195 pignone rinvio z=12 AP8207035 pignone z=15 AP8207032 pignone z=12 AP8509398 pignone rinvio z=10 AP8502823 perno guida forchett AP8502486 blauwe stalen ring d10x16 AP8501969 forchetta comando ca AP8509190 desmodromico stradal AP8501581 cammes selettore AP8509885 desmodromico rv6 AP8509884 desmodromico strada- AP8509883 desmodromico enduro AP8502819 perno guida forchett AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502414 moer m7x5.5 AP8502653 sfera 5/16"" (d.7,93) mt03 / mt04 AP8509890 molla per sfera AP8502570 vite tcce m6x50 in r AP8502343 molla per sfera segn mt03 / mt04 AP8502806 busta portasfera seg mt03 / mt04 AP8502586 olieaftapplug zeskant m8x10 AP8508556 rondella in bronzo AP8503148 ***coppia primaria AP8222187 koppelingsplaatset+veren AP8501923 piastrina pozzetto o AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8508543 disco portacolonnett AP8509901 albero secondario cp AP8508545 cappellotto terminal AP8502432 moer m14x1.25x6 AP8502533 stelschroef m14x1.25 AP8501910 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8509889 koppelingsveer AP8502328 koppelingsveer 4 schijf AP8502419 dado m9x1
cilinderkop ronde krukas aprilia AP8509505 biella completa AP8508891 biella comleta (vedi AP8509938 biella supporto motore AP8502564 schroef m6x20 AP8206011 collettore di aspira AP8206014 collettore di aspira AP8206015 collettore di aspira AP8206016 inlaatspruitstuk AP8222034 AP8206009 blad AP8206021 o-ring AP8502669 zegelring AP8206007 kop cilinder links AP8508897 testa rad. c/raffred AP8220179 bougiedop AP8222019 thermistor AP8222008 thermometrische schakelaar AP8502737 AP8508561 cilinder pakking cilinder AP8206004 cil kit min rv3/4 lc 47mm tp AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8206721 veerring AP8508553 tapbout m7x115 AP8502464 prigioniero m7x118 ( AP8502675 cilindervoet pakking AP8206006 piston ring set AP8509335 zuiger AP8206005 pistons AP8206026 pistone cpl sel.""c"" AP8206025 pistone cpl sel.""b"" AP8206019 stop ring d12 AP8509215 gudgeon emmer AP8502635 gabbia (vedi 8509769 AP8509182 oliekeerring d17x35x8 AP8510039 met d17x40x12 AP8509000 imbiellaggio (vedi 8 AP8509508 albero motore (vedi AP8509887 imbiellaggio (vedi 8 AP8508551 vliegwiel magnetosleutel AP8509202 perno ingr.condutt.c AP8508889 rondella acciaio blu AP8509200 ingranaggio condutto AP8501467 buiten borgring d8 AP8509201 ingranaggio condotto AP8502757 pakking d12x17x1 AP8509240 AP8509894 paraolio (vedi 93050 AP0930500 oliekeerring 6x11x3 / 4.5 AP8509124 rondella acciaio AP8508559 guarniz. pipetta car AP8206020 guarnizione valvola AP8508480 keerringen AP8206010 pakkingset AP8504548 keerringen AP8509167 kit oliekeerringen AP8509176 kit oliekeerringen
vliegwiel-cover-kickstart aprilia AP8508888 vite tcce m5x30 AP8509211 schroef AP8508902 dado fissaggio pigno AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8212710 magneet vliegwiel AP8206625 cdi magneto assy CEV6984 AP8222048 AP8231226 AP8509503 AP8509504 rosetta conica d.5,3 AP8509209 pin d8.51x7.6 AP8509452 cilinder pakking AP8509238 coperchio vol.avv.el AP8501799 coperchio volano p4- AP8509191 coperchio volano pla AP8509453 guarnizione coperchi AP8502554 bout AP8502565 vite tcce m6x25 AP8509940 uitrusting AP8509178 oliekeerring d12x22x7 AP8502488 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502489 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502448 afstandhouder d12.4x14.4 AP8501980 keuzehendel vorkpennen AP8502356 versnellingspook retourveer AP8501908 cappellotto porta mo AP8501469 buiten borgring d15 AP8502486 blauwe stalen ring d10x16 AP8501468 anello seeger per al AP8502353 sel. vorkveer AP8502520 sluitring d12.75x28 AP8509946 albero selettore com AP8501444 albero selettore ""nu AP8504576 ponte richiamo molla AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502589 hex stop scrw m12x1.25 AP8502757 pakking d12x17x1 AP8502270 innesto scorrevole m AP8501472 anello seeger (vedi AP8502369 molla richiamo leva = ap8206363 AP8502241 ingranaggio messa in AP8502337 molla innesto scorre AP8502372 k.s ret. lente baas AP8508976 albero m/moto nudo AP8501410 albero m.m. nudo l=1 AP8502497 rondella acciaio blu AP8502656 o-ring AP8212119 spanningsregelaar AP8501547 h.s. bobine AP8212126 bobina (sost.850154 AP8509525 ***puntine platinate per volan AP8508894
cilinder 101 aprilia AP8206012 carburetor - ap8206012 ||| aprilia, af1, project, 108, 50, 1988, 1989 AP8502564 schroef m6x20 AP8206202 schroef m6x12 AP8222022 AP8508563 buis AP8508564 pipetta nera rv4 ""co AP8508479 pacco lamelle AP8206020 guarnizione valvola AP8220179 bougiedop AP8206915 bougie br9es AP8508568 cilinderkop AP8508557 dichtingsring AP8508561 cilinder pakking cilinder AP8502737 AP8509947 AP8508569 cilinder AP8509237 cilindro compl. c/pi AP8509333 cilindro rv4 38,8 au AP8509221 ***cilindro radiale d.38,8---n AP8502675 cilindervoet pakking AP8502635 gabbia (vedi 8509769 AP8509215 gudgeon emmer AP8509241 pompende elastische ring AP8509206 pistone cpl sel.""a"" AP8206029 zuiger AP8206028 pistone cpl sel.""b"" AP8509335 zuiger AP8206019 stop ring d12 AP8508553 tapbout m7x115 AP8502464 prigioniero m7x118 ( AP8206721 veerring AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8507839 uitlaatpijp bevestigingsveer AP8508560 pakking 14.1x22x1 AP12345PLUG
oliepompdeksel koppeling-servicegereedschap aprilia AP8509198 tubo entrata olio l= AP8501467 buiten borgring d8 AP8508872 pomptandwiel z = 22 AP8508669 rol d3x21.8 AP8508889 rondella acciaio blu AP8508671 ingranaggio doppio i AP8502654 zegelring AP8508881 tubo uscita olio l=1 AP8508665 AP8509497 slangklem AP8509498 slangklem AP8508863 oliepomp AP8508667 kabelversteller rubber AP8508668 oliepijp tule AP8508664 af1 50 1988-1992 AP8508555 vite t.c.c.e. m5x25 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8508666 AP8509334 kabelgeleider + sc. + moer AP8506558 AP8502695 reservoir kapje AP8509499 tubo acqua pompa-cil AP8508663 koppelingdeksel AP8509939 coperchio lato friz. AP8509886 coperchio frizione r AP8509542 AP8509500 or di tenuta d.34,65 AP8509501 klembandje buis 36.5 AP8508888 vite tcce m5x30 AP8508890 corpo pompa acqua ne AP8508873 pin AP8508885 rondella (vedi 85024 AP8509177 oliekeerring d10x18x4 AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8502555 kolomschroef + schacht m6x6 AP8502758 olieplug afdichting d6x12 AP8502564 schroef m6x20

Elektrisch

10 voorgerecht aprilia AP8222081 vliegwiel magneto compl. AP8222058 startmotor AP8222062 startmotor behuizing AP8222065 houder AP8222063 rotor AP8222064 drijfwerk AP8222068 houder AP8222066 borstels met schroeven en moeren AP8222067 borstels AP8201261 halsband
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Minarelli 50 1991 - 2010. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Minarelli 50 1991 - 2010 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Minarelli 50 1991 - 2010.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia