Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Dorsoduro 1200 2010.

Aprilia Dorsoduro 1200 2010 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Dorsoduro 1200 2010

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Dorsoduro 1200 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Dorsoduro 1200 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2010!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 896240 schonere doos AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 896239 luchtfilterdeksel 896236 deksel van filterhuis 896237 filterelement AP8120615 pakking d3 896234 basis van filterhuis 896235 verbindingspijp 895092 o-ring 893132 schroef AP8102520 slangklem AP8161054 cap 896867 voorste ontluchtingspijp AP8102903 slangklem d16,5x6,6 894782 opgeblazen tank 897351 doorblaasfilter 894764 blaaspijp aan de achterzijde 894783 blow-by-ontluchtingspijp d.9 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120712 rubberen afstandhouder AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8102786 slangklem 20x8 AP8102349 witte slangklem d17,5x8
koppeling i aprilia B013074 ontkoppelingsflens koppeling zwart 872421 schroef met flens 874660 koppelingsas 872550 hengel B015050 hengel 877424 moer 876296 veiligheidsring 974361 rolkooi 35x40x35,8 873543 afstandhouder 974320 onderlegring 873117 lamierino protezione catena 877193 lamierino protezione catena 658778 tccei schroef m5x20 871609 afdichtring "of" 874191 pal koppeling 1A004819 koppelingsdeksel 880779 koppelingsdeksel 1A004819 koppelingsdeksel AP9150410 olieplug m20x1,5 974230 pakkingring of 414838 schroef m6x35 874551 schroef met flens B013607 koppeling carter pakking 825577 afdichtring 8x16x7 877195 afstandhouder
koppeling ii aprilia 880871 koppelingshuis compleet 974320 onderlegring 878845 koppelingsnaaf 873719 koppeling drukplaat 879175 drukplaat veer 879176 kop 873718 binnenzeskantschroef m6 875691 genitrateerde aangedreven koppelingsplaat 875223 belleville spring 877812 aandrijfkoppelingsschijf 875690 aangedreven koppelingsschijf 875222 belleville veerring 875224 gedraaide aandrijfkoppelingsschijf
koelsysteem aprilia 895998 waterkoeler cpl. 893514 schroef 896245 expansievat 573454 expansievat plug 623673 expansievat plug 893513 afstandhouder AP8150204 moer m4 AP8150011 ring 4,3x12x1 893823 sluitring d4,5 CM226901 veerklem 15/12 AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 896367 koelleiding CM226905 veerklem 32/12 CM226906 veerklem 35/12 894511 motor-pomp klep buis CM226902 veerklem 19/12 897037 waterpijp AP8120030 rubberen afstandhouder AP8220366 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 CM001903 slangklem CM001901 slangklem 897035 "y" vakbond 897036 ontluchtingspijp CM226908 veerklem 15/12 254485 clip m6 894510 koelleiding AP8221145 t bus 894512 3-weg pijp 834232 thermostat valve set 85°c CM226903 veerklem 22/12 CM226904 klem AP8152279 schroef met flens m6x20 899356 ventilator
carters i aprilia 8809935001 cartereenheid 1a 1A0005392A cartereenheid 2a B0142552B cartereenheid 2a 1A0005392A cartereenheid 2a B0142552A cartereenheid 2a 1A0005391A cartereenheid 1a B0142551B cartereenheid 1a 1A0005391A cartereenheid 1a B0142551A cartereenheid 1a 8809935004 cartereenheid 2b 8809935003 cartereenheid 1b 8809935002 cartereenheid 2a 829122 oliefilter koppeling 875936 kogellager 25x62x17 875838 kogellager 20x52x15 872033 kogellager 25x42x9 848650 kogellager 20x47x14 974129 kooi à rouleaux 30x37x12 122671 kooi à rouleaux 873905 onderlegring B013608 schroef 848474 pakking ring 825577 afdichtring 8x16x7 974112 afdichtring 14x22x5 82897R afdichtring 20x30x5 876748 plug 430136 plug 878567 jet 487073 pakking ring B013349 schroef 877281 tapeind 1A003631R tapeind 974051 paspen (d.15,8) 006642 borgring 8783940004 bus, groene kat d 8783940003 bus, gele kat c 8783940002 bus, blauwe kat b 8783940001 bus, rode kat a 8793650001 met halve schaal cata rosso 8793650002 met halve schaal catb blu 8793650003 met halve schaal catc giallo 8793650004 met halve schaal cate verde 876320 gekalibreerde plug 1.8 873928 onderlegring 875935 radiaal kogellager
carters ii aprilia 874598 paspen d6 877814 zeskantschroef met flens CM159603 cilindervoet pakking 0,6 CM159602 cilindervoet pakking 0,5 CM159601 cilindervoet pakking 0,4 874548 schroef met flens m6x65 872182 zeskantschroef m8x120 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 239388 pin d. 9,5 uur = 15 878434 o-ring 969973 ring 10.5x16x2.5 486075 ring 10.5x16x2.5 B013063 speciale schroef 224035 o-ring 874546 zeskantschroef m8x80
cilinderkop - kleppen aprilia B0134315 cilinderkop 1A003275 klep, in 879858 klep, in 1A003275 klep, in 1A003276 uitlaatklep 879127 uitlaatklep 871642 klep pakking ring 871640 halve kegel 878808 ext. klepveer 878809 int. klepveer 878806 bovenste dop 878807 onderste dop 484706 tapeind 872807 tapeind 874558 flensmoer 827018 tapeind 1A003632R tapeind 874557 flensmoer m8x1,25 B013070 waterafvoer unie B013744 waterafvoer unie 855799 schroef met flens 878705 pakking 874746 schroef met flens m6x90 825694 moer m10x1,25 640485 temperature gauge 411311 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11
cilinder met zuiger aprilia 1A000220 cilinder, assy. 875889 cilinder, assy. 1A000220 cilinder, assy. B0139555004 zuiger assy "d" B0132565004 zuiger assy "d" B0139555003 zuiger "c" B0132565003 zuiger "c" B0139555002 zuiger "b" B0132565002 zuiger "b" B0139555001 piston assy "a" B0132565001 piston assy "a" 1A0002210D zuiger assy "d" 1A0002210C zuiger "c" 1A0002210B zuiger "b" 1A0002210A piston assy "a" B013265 ring B013266 olieschraapring 878661 olieschraapring 876707 zuigerpen 874567 stop ring 880079 pakking 880233 bord 874554 schroef met flens m6x14 880235 kettingspanner beugel 874549 schroef met flens 875397 cilinderkoppakking 825597 speld 11,8x10
aandrijfas aprilia 8801545001 krukas cpl. cat.1 8801545002 krukas cpl..cat.2 B0144170A krukas cpl..cat.1 B0144170B krukas cpl..cat.2 8766665002 drijfstang cat b 8766665001 drijfstang cat a 849131 drijfstangschroef 847906 rol 8781140R bush halve schaal, rode cata 8781140002 bush halve schaal, rode cata 8781140V bus, groene "e" 8781140001 bus, groene "e" 8781140004 bus, geel "c" 8781140003 bus, blauwe "b" CM159101 primair aandrijftandwiel z = 40 CM159102 *** primair reductiedrijfwerk B013373 waterpomp rondsel 847915 platte ring 878296 moer
motor aprilia CM1607015 1200 motor CM1607025 eng. 1200 4s / 8v 6m e3 dorsoduro usa s.p. 974556 rondsel z = 16 2R000246 kit fissaggio pignone AP8221114 kabelgeleider AP8121889 kabelgeleider 856069 tandwiel deksel AP8121811 t bus AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102600 plug 852480 gear lever 859976 versnellingsbak koppelingsstang assy AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8152138 moer AP8150026 moer m6 860402 versnellingspook AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150462 borgring d9 AP8150137 inbusschroef AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 AP8121223 hefboom pin 884033 hefboom pin AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78
uitlaateenheid aprilia GU92660021 flensmoer m8 895836 uitlaatpakking 896110 lamda sensor l.660 mm 895354 voorkant. uitlaat 895813 voorkant. uitlaat 895355 verdeelstuk 895356 centraal uitlaatspruitstuk 895357 uitlaatspruitstuk AP8121170 veer 896656 beschermkap AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150483 gebroken veerring GU05128230 pakking 575268 clip m8 896655 beschermkap AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8201755 klinknagel met schroefdraad 896703 rh geluiddemper 896704 lh geluiddemper 898251 rh demper steunklem 851586 lh spruitstukpijp AP8152289 schroef met flens AP8150018 onderlegring 856914 rubberen afstandhouder AP8121455 afstandsbus 860171 rubberen afstandhouder 856914 rubberen afstandhouder
voorste cilinder timing systeem aprilia B013533 inlaatnokkenas B0179045 inlaatnokkenas B013531 uitlaat nokkenas B0179075 uitlaat nokkenas 876087 decompressieklok 876113 decompressie-contragewicht 876143 decompressor contragewicht B015555 decompressor contragewicht 876171 decompressieveer 877885 inbusschroef 877884 torx bolle big-end schroef 287073 vulring 879523 speciale ring 877829 axiaal vasthoudelement 878869 torx-schroef m5x12 B014598 torx-schroef m5x12 874751 moer m15x1 dx 874744 drukring 875878 nokkenastandwiel 876494 nokkenas dubbele versnelling 849721 veer 849718 belleville spring 849720 onderlegring 006429 snap ring 871798 kettinggeleiderplaat 880231 kettingspanner staaf 878868 afstandsschroef m8 1A006352 spezialschraube 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 875411 ketting 114 mesh 8756994 timing versnelling 414838 schroef m6x35 875879 compleet voorste nokkenastandwiel 1A000758 compleet voorste nokkenastandwiel
benzine pomp aprilia 894785 brandstofinlaateenheid B043926 brandstofpomp cpl. AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8181139 fairlead AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8102386 slangklem 155x2 896675 kabelboomsteun 894671 brandstofpijp. cpl. GU01107490 pakking GU01106090 brandstoffilter 899069 brandstofniveausensor 899487 steunbeugel AP8121184 schroef m4x14 AP8150204 moer m4
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8102678 koolstoffilter AP8120905 brandstofleiding 8x13 890499 brandstofleiding 8x13 254485 clip m6 AP8221023 t bus 856062 pijp sae 30 d.11,11x4,8 856063 pijp sae 30 d.12,7x6,35 AP8102719 slangklem d.80,5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8144276 gewricht 860138 klep AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8102815 plug haak AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 AP8102688 slangklem d.76 898247 canister support usa AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8102520 slangklem AP8220546 relaisrubber AP8102151 bedradingsclip 890721 bedradingsclip
versnellingsbak aprilia 880191 primaire tandwielas 880193 2e rondsel 880194 3e-4e rondsel 880195 5e rondsel 880196 6e rondsel 849424 klaring ring 849426 snap ring 974163 klaring ring 849308 beweegbare bus 974165 snap ring 974162 beweegbare bus 876561 aangedreven as 876559 1e wiel versnelling 876569 2e wiel versnelling 880197 3e wiel versnelling 880198 4e wiel versnelling 880199 5e wiel versnelling 880200 6e wielversnelling 849308 beweegbare bus 849310 klaring ring 974167 klaring ring 974166 klaring ring 849309 klaring ring 849311 snap ring 876546 smering 224035 o-ring 880080 versnellingsbak assy
keuze versnellingsbak aprilia 875796 shift cam cpl. 874599 vork output 879554 vork output 873772 vork as 872154 index assy. hendel B013306 versnellingshendel veer B013928 schroefdraad pin 879129 schroef met bus m6x1x15 871649 selector slotplaat 878867 schroef 874129 tandwielas + veer cpl. B0144375 tandwielas + veer cpl. 971719 schakelaar plaatveer 971718 platte ring 14x30x1 878870 draadstift m8x1,25 872560 schakel nokkenplaat B013362 selectietrommel B017809 selectietrommel AP9150069 hendel AP9150064 veer AP9150070 lente pijler 597565 zelfborgende moer B0167965 torx bolle big-end schroef 875173 torx bolle big-end schroef 877441 inpakken 857265 versnellingspositiesensor 974558 afstandhouder 871901 pakking of 974130 keuzeschakelaar
oliepomp aprilia 974517 oliepomp tandwiel 006450 snap ring 974157 rol 873866 oliepomp tandwiel 873863 oliepomp assy. 878871 schroef met flens 873974 veiligheidsring 873906 lage noot 876486 oliedruk regelklep 641541 sensor 1D001138 sensor AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 82960R oliefilter 879550 filter element 709099 inbusschroef 878523 oliepomp schot 875358 olie ontladen plug GU01161331 vermindering 974290 vulring 969323 o-ring 878401 plaat bypass 484123 schroef met flens GU01154230 pakking 879250 pijp 877135 o-ring afdichtring GU01154230 pakking
olie radiator aprilia 895999 olie koeler 2B000896 olie koeler AP8120030 rubberen afstandhouder 896760 afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8221023 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 895217 haakje GU01161331 vermindering 898733 fairlead d12 GU01154230 pakking 893841 olie buis 893842 olie buis 899064 o-ring AP8121428 borgring d8 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12
achterste cilinder timing systeem aprilia B013538 inlaatnokkenas B0179095 inlaatnokkenas B013536 uitlaat nokkenas B0179125 uitlaat nokkenas 876087 decompressieklok 875373 decompressie-contragewicht 875644 decompressor contragewicht B015556 decompressor contragewicht 880064 decompressieveer 877885 inbusschroef 877884 torx bolle big-end schroef 287073 vulring 879523 speciale ring 877829 axiaal vasthoudelement B014598 torx-schroef m5x12 874752 moer m15x1 sx 874744 drukring 875878 nokkenastandwiel 876494 nokkenas dubbele versnelling 849721 veer 849718 belleville spring 849720 onderlegring 006429 snap ring 871798 kettinggeleiderplaat 880231 kettingspanner staaf 878868 afstandsschroef m8 1A006352 spezialschraube 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 875411 ketting 114 mesh 8756994 timing versnelling 414838 schroef m6x35 875880 nokkenastandwiel. 1A000759 nokkenastandwiel.
gasklephuis aprilia 875940 gasklephuis cpl. 641738 gasklephuis 872264 pakking B013485 union pijp 879357 brandstofrail montage CM074706 injectorkit compleet 849898 veer 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 B016425 schroef met flens m6x60 432142 schroef met flens m6x60 876631 steunbeugel 876389 luchtfilter ondersteuning 874554 schroef met flens m6x14 018639 schroef 6423025 luchtdruksensor 880689 o-ring B013505 slangklem r96 B013438 inlaatfittingen ondersteunen 834038 inbusschroef
kleppen bedekken aprilia 879883 hoofddeksel 879532 hoofddeksel pakking 842291 speciale schroef 830249 demper drift 880734 speciale schroef 879855 olie-ontluchtingsunie 879948 o-ring CM179301 schroef m6x16
kleppen pads aprilia 873131 klep lifter emmer 871640 halve kegel CM157212 gekalibreerde tablet 3.15 CM157213 gekalibreerde tablet 3.20 CM157214 gekalibreerde tablet 3.25 CM157215 gekalibreerde tablet 3.30 CM157216 gekalibreerde tablet 3.35 CM157217 gekalibreerde tablet 3.40 CM157218 gekalibreerde tablet 2.55 CM157219 gekalibreerde tablet 2,50 CM157220 gekalibreerde tablet 2.45 CM157211 gekalibreerde tablet 3.10 CM157210 gekalibreerde tablet 3.05 CM157201 gekalibreerde tablet 2.60 CM157202 gekalibreerde tablet 2.65 CM157203 gekalibreerde tablet 2.70 CM157204 gekalibreerde tablet 2,75 CM157205 gekalibreerde tablet 2.80 CM157206 gekalibreerde tablet 2,85 CM157207 gekalibreerde tablet 2.90 CM157208 gekalibreerde tablet 2,95 CM157209 gekalibreerde tablet 3.00 CM157221 gekalibreerde tablet 2.40
waterpomp aprilia B0130005 koppeling zijafdekking 878734 vulring 876529 moer m6 B0142605 pomp ondersteuning 878685 pomp ondersteuning 8807965 pomp ondersteuning 878115 o-ring 876538 o-ring 224035 o-ring 846624 ketting 52 B0130685 waterpomp deksel 848209 waterpomp huisafdichting B013527 waterpomp huisafdichting 877850 schroef met flens 874549 schroef met flens 877069 pakking van het waterpompdeksel 874550 schroef met flens 880867 rotor 880646 rotor 875814 ketting ring 834951 conische ring 277916 het lokaliseren van deuvel 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 CM179202 schroef B013345 kettinggeleiderplaat B0142585 waterpomp assy B0133465 waterpomp assy 8807955 waterpomp assy 880701 borgring 879320 afstandhouder 855031 oliekeerring d12x22x6

Frame

abs remsysteem aprilia 897825 voorremslang 897826 voorremleiding hecu abs-klem 860468 bord 895351 ecu abs 897819 achterrem pomp pomp-hecu abs 897818 achterremleiding hecu abs-klem 860484 bord 860485 bord AP8121716 t bus AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152277 schroef met flens m6x12 2B000550 dubbele kabeldoorvoer d12
centraal lichaam aprilia 894888 luchtkanaal 89688300BM rechts zijpaneel. wit 89688300XN5 rechter carrosseriepaneel met sticker B04430300XN2 rechts zijpaneel. zwart B04430700XN2 rechts zijpaneel. zwart B04430800XN2 lh zijpaneel. zwart B04430400XN2 lh zijpaneel. zwart 89688400XN5 lh body panel met sticker 89688400BM lh zijpaneel. wit AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8150016 sluitring 6,6x18x1,6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120253 afstandhouder 894883 ontstekingsdeksel AP8121718 koplamp bus AP8144328 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8117033 zelfklevende spons AP8117275 hittebescherming pakking AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152037 onderlegring 895205 kruis rr buis AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121991 bus 899235 rh hittebescherming 899236 lh hittebescherming 899346 rh ondersteuning 899347 lh ondersteuning AP8102375 clip m5
centrale standaard aprilia 858508 zijstandaard 858509 zijstandaardplaat AP8161119 stand pin AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP9100669 innerlijke lente AP9100668 buitenste veer AP8102524 staan ??veerbescherming AP81278565 zijstandaardschakelaar AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 860905 pin 858507 standaard plaat AP8150018 onderlegring
koppelingspomp i aprilia AP8113003 olieleiding schroef 873115 clutch command cylinder 85221R koppeling commando cilinder AP8133945 ontluchtingskit 874037 schroef 873268 schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 896475 koppelingspijp 890509 rubberen pijp AP8127320 koppelingsschakelaar + harnas AP8150539 dopmoer AP8106382 olie tank AP8113553 tankdop AP8134898 olietank plaat AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 896259 koppelingspomp AP8113758 koppelingshendel AP8168501 achteruitkijkspiegel basis AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin 2B003040 hefboom pin AP8133522 beschermkap AP8213299 dopschroef
dashboard aprilia 895475 dashboard 898888 haakje AP8144662 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8152299 zelfborgende moer m6
sticker -toolkit aprilia 898096 koplampbeschermer sticker "dorsoduro" 895434 voorruit sticker 898097 sticker koplampbescherming driehoek rechts 898098 sticker linker koplampbescherming driehoek B044293 rechter kanaal sticker "aprilia" B044285 rechter kanaal sticker "aprilia" 898099 rechter kanaal sticker "aprilia" 898100 sticker linker kanaal "aprilia" B044286 sticker linker kanaal "aprilia" B044294 sticker linker kanaal "aprilia" B044360 rechter achterkuip dec. "dorsoduro italia" 898439 rechter achterkuip dec. "dorsoduro" 898440 links kuip dec. "dorsoduro" B044361 links kuip dec. "dorsoduro italia" 898104 rechter achterkuip dec. "italia" 898105 links kuip dec. "italia" 898106 dec. driehoek achterkuip dx 898107 dec. driehoek achterkuip sx B044299 sticker driehoek driehoek rechtsvoor B044291 sticker driehoek driehoek rechtsvoor 898437 sticker voorzijde rechts 898108 sticker driehoek driehoek rechtsvoor 898109 linker spatbord driehoek sticker 898438 voorste sticker B044292 linker spatbord driehoek sticker B044300 linker spatbord driehoek sticker 899867 voorspatbord sticker "aprilia racing" 860732 voorspatbord sticker aprilia 852029 "" "eni" "label" 895839 "" "eni" "label" 856833 toolkit B043166 gebruikershandboek -usa- 899129 gebruikershandleiding-i-f-d- 897198 gebruikershandboek -usa- B044287 sticker kanaal rechtsachter B044295 sticker kanaal rechtsachter B044288 sticker kanaal linksachter B044296 sticker kanaal linksachter B044297 sticker rechter onderkanaal B044289 sticker rechter onderkanaal B044290 sticker linker onderkanaal B044298 sticker linker onderkanaal 890198 bandenspanning sticker
voetsteunen aprilia 856779 rechts voetsteun B046059 lh voetsteun ondersteuning 856780 lh voetsteun ondersteuning B046060 lh voetsteun ondersteuning AP9100197 pin 859921 voetsteun plaat 896664 rechts voetensteun 896665 lh voetsteun AP81464055 achterste voetsteun, rechts AP81464065 achterste voetsteun, links AP9100196 lente rechts AP9100195 lente lh AP8201431 splitpen AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8102600 plug 896936 rechts voetensteun 896940 lh voetsteun ondersteuning CM228401 voetsteunpen AP8120573 stop ring AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8152289 schroef met flens 860987 lh bescherming AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 890164 rh bescherming AP8150451 lage zelfborgende moer 890243 voetsteun plaat 899075 fairlead 898639 voetsteun rubber
kader i aprilia 89519000XH4 polaris v. grijze schraag 89519000XH7 polaris v. grijze schraag 85153600XNB frame flank rechts, zwart 85153700XNB lh zijpaneel, zwart 851541 shock absorber plate 852165 schroef 853037 bus AP8150548 moer 271740 moer 895213 bus AP8150009 onderlegring 254485 clip m6 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8161074 zwarte kettinggeleiderol AP8161076 afstandhouder AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8152291 schroef met flens 890206 bovenste plaat AP8121332 bus AP8152289 schroef met flens AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8152278 schroef met flens m6x16 *
kader ii aprilia 851784 motor pin AP8150548 moer 271740 moer AP8150101 ring 13x24x2,5 * 853036 afstandhouder 896014 afstandhouder AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120657 slangklem AP8102386 slangklem 155x2 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk 897010 air box bescherming AP8144563 klinknagel, mannelijk
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia 85684900XN6 voorspatbord. zwart B044270 voorspatbord 856850 laag spatbord AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 894876 nummerplaat 896813 nummerplaat AP8117033 zelfklevende spons 894878 deflector 899561 deflector
remklauw voor aprilia 852215 links remklauw. goud p432 852214 rechts remklauw voor. goud p432 AP8133614 remblokken AP8133945 ontluchtingskit AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113721 pin + splitpen AP8113722 veer AP8113723 splitpen AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8152414 schroef met flens m10x55
voorvork aprilia 896007 rh hub cpl. 896008 lh hub cpl. 897328 mouw 897329 veer 897330 lh mouwplug 897348 rechter mouwplug 897331 moer 897332 voorbelaste buis 897333 veer gids 897334 plunjer, compleet 897349 rh zuiger compleet 897335 o-ring 897336 onderlegring 897337 stofkap 897338 naaf + linker vorkpoot 897350 hub + rh vorkpoot 897339 borgring 897340 stop ring 897341 veer geleidebus 897342 bus 897343 speciale ring 897344 oliekeerring AP8152283 schroef met flens AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8152306 zelfborgende moer m5 859792 sensor abs GU05781630 reflector, amber
voorlichten aprilia 856898 koplamp AP8152299 zelfborgende moer m6 854555 rechts richtingaanwijzer 854556 linker richtingaanwijzer AP8127489 lamp ry10w 12v AP9100053 bus d.10-h.3.5 478171 binnenzeskantschroef m6x100 856604 steun klem AP8134419 brandstoftank bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121725 t bus AP8220370 filterhuis rubber AP8220192 rubberen afstandhouder AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 890517 kuip pakking AP8144538 kuip pakking AP8127121 lamp h4 12v-60 / 55w 292723 lamp h4 12v-60 / 55w 860447 bi-adhesief 896512 lamphouder 896513 lamp h6w
voorste hoofdcilinder i aprilia 896473 voorremslang 897825 voorremslang AP8113598 pil remtank plug AP8113499 remolietank 896251 voorrem pomp 896256 vorderradbremspumpe 2B003785 vorderradbremspumpe 2B003818 voorremhendel AP8145022 voorremhendel AP8168501 achteruitkijkspiegel basis AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin 2B003040 hefboom pin AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8134899 olietank plaat AP8134167 remslang hanger AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150474 rvs dopmoer m6 AP8221023 t bus AP8101595 slangklem d10,1 890509 rubberen pijp AP8124288 remlichtschakelaar AP8213299 dopschroef AP8150246 schroef m4.8x13 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12
voorwiel aprilia 896754 voorwiel, zwart AP8128228 voorwiel, zwart AP8101744 tubeless ventiel AP8128169 interne afstandhouder AP8110094 met 25x47x12 AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125779 borgring AP8125842 borgring d47 AP8125728 voor rechts wielafstand 896011 voorremschijf dx B044279 rechts voorremschijf AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 85263R voorwiel as AP8125827 front wheel spindle 85156R voorband 120/70 zr 17 " B044280 voorremschijf sx 896012 voorremschijf sx AP8128189 phonic wiel
benzinetank aprilia 89476300XNC benzinetank. zwart AP8150459 zeskantschroef m6x90 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8134419 brandstoftank bus AP8123934 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 856846 brandstoftank pakking 890755 brandstoftank pakking 860237 ring moer tankdop 895709 binnenzeskantschroef m5x12 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8101944 2-weg verbinding AP8102377 slangklem d9.1 AP8161127 bevestigingspin AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8101595 slangklem d10,1 AP8120965 o-ring 2018 AP8117033 zelfklevende spons AP8102503 invoegen 2B001203 invoegen AP8144158 rubberen afstandhouder
stuur - controles aprilia 895220 stuur 896063 rh-lichtkiezer B045066 rh-lichtkiezer 896107 lh lights selector AP8121520 anti vib. gewicht achterstand 859949 anti.v gewicht, zwart AP8150324 binnenzeskantschroef m6x50 851628 upper u-bolt AP8152486 schroef m8x25 inox GU01603480 rechts handgreep 896663 rechter zijspiegel 858539 lh zijspiegel 896003 levering van gastransmissie 896004 gastransport retour 894880 rh handguard 894881 lh handguard AP8121032 bus AP8121811 t bus AP8144081 rubberen afstandhouder 860744 slangklem AP8118579 l.h. handgreep AP8152246 schroef met flens m6x16
houder aprilia 893756 houder 860628 afstandhouder 860629 afstandhouder 860667 afstandhouder AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 859793 pijler AP8152280 schroef met flens m6x25 254485 clip m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 859789 bord AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 *
slot hardware kit aprilia 896659 slot kit 896693 slot kit 890171 tankdop 890756 tankdop 860127 main switch - steering lock AP9009774 zadelslot cpl. AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 896660 zadelontgrendelingskabel AP8150351 klinknagel m8x40 AP8127461 afdichting hoofdschakelaar 856180 afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 254485 clip m6 AP8121420 vorkveer AP8154043 flexibele bedieningsplaat AP8104920 aprilia sleutel met transpo. B044413 aprilia sleutel met transpo. 898136 startonderbreker luchtbescherming
achterlichaam i aprilia 894895 case-batterij behuizing 898091 bescherming 894897 batterij hoes AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150444 zelftappende schroef AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8220238 rubberen afstandhouder 895864 batterijhouder AP8144553 steunrubber deel AP8144552 steunrubber deel AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8220349 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 AP8144538 kuip pakking 890517 kuip pakking AP8120422 zwarte slang 98x2
achterlichaam ii aprilia 89761000BM achter kuip. wit 89761000XN5 achter kuip. ap. zwart B04420600BM achter kuip. wit B04430500XR4 achter kuip. fluo rood B04430500BM achter kuip. wit B04420600BM achter kuip. wit AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 89489200XN6 geluiddemper dx bescherming B043506 geluiddemper dx bescherming B04350600XN6 geluiddemper dx bescherming 89489300XN6 geluiddemper sx bescherming B04350500XN6 geluiddemper sx bescherming B043505 geluiddemper sx bescherming AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221341 t bus AP8120712 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 860931 rh bewaker sticker 860932 lk bewaak sticker AP8221340 t bus 899367 rechter hitteschild 899368 linker hitteschild
achterlichaam iii aprilia 896661 hoezen AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 856680 kentekenplaathouder AP8120030 rubberen afstandhouder 859697 reinforcement plate AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 856827 number plate holder AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8144707 pakking AP8134167 remslang hanger 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150204 moer m4 AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8124718 achterreflector, rood AP8134677 reflector ondersteuning 855071 kentekenplaathouder + balk AP8149034 kentekenplaatsteun AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8221023 t bus B044244 hoezen
achterremsysteem i aprilia 896252 achterste hoofdcilinder 896253 achterste hoofdcilinder 895571 achter remklauw 856808 achterremhendel 2B002641 achterremhendel 884033 hefboom pin AP8121223 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * 851049 achterremhendel duwen 859946 bevestigingspin AP8121126 veer achterremhendel AP8150430 lage zelfborgende moer AP8120178 o-ring of 112 AP8150026 moer m6 AP8101968 vork AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 854973 stop schakelaar 896474 achterremslang AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133502 ontluchtingsventiel AP8133827 veer + plaat 896254 pads paar B044278 achterremschijf d.240 896013 achterremschijf d.240 B044278 achterremschijf d.240 894505 schroef met flens m8x18 AP8134167 remslang hanger AP8152298 schroef met flens m5x16 860744 slangklem AP8102386 slangklem 155x2 AP8152174 inbusschroef AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * 890721 bedradingsclip 896253 achterste hoofdcilinder AP8113288 rubberen balgen AP8213057 koppeling achterrempomp AP8101595 slangklem d10,1 890509 rubberen pijp AP8106382 olie tank 890164 rh bescherming AP8150137 inbusschroef 859792 sensor abs AP8128189 phonic wiel
schokdemper achter aprilia 898113 schokdemper achter AP8150329 inbusschroef AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150192 binnenzeskantschroef m10x90 AP8150287 binnenzeskantschroef m10x90 860662 ring moer AP8152301 zelfborgende moer AP8121155 t bus
achterwiel aprilia 851612 chain cpl conn.link AP8107145 ketting ring 860694 achterwiel. zwart 6 "x17" 896756 achterwiel, zwart 6 "x17" AP8128231 primaire drive / cush drive 2B000639R primaire drive / cush drive 85157R achterband AP8125731 flexibel koppelingsrubber B043317 flexibel koppelingsrubber AP8101744 tubeless ventiel AP8121592 achterwiel spacer B045033 pin 564878 moer AP81257305 radkranzhalter kplt. AP8125732 veerafstandhouder AP8110081 met 30x55x13 AP8121212 binnen borgring d55 AP8125838 afdichtring 38x52x7 AP8128170 interne afstandhouder AP8125839 borgring d52 AP8125788 borgring AP8150463 speld 10x20 AP8106806 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8121213 afdichtring 38x55x7 890960 phonic wiel abs
zadel aprilia 89760900A1 zwart / nabuk zitting 89760900A2 sahara / zwarte zitting AP8220349 rubberen afstandhouder AP8120001 rubberen afstandhouder
zadelsteun aprilia 896002 zadelsteun 895915 inbusschroef AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8150444 zelftappende schroef AP8102671 kunststof klinknagel 896675 kabelboomsteun 896331 zadelmontage voorbalk 860909 bus AP8150046 binnenzeskantschroef m8x55 478761 inbusschroef 854962 afstandhouder AP8152300 zelfborgende moer m8 890638 inbusschroef AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152350 moer 898025 achterzadelriem 890486 bord AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150115 lage zelfborgende moer AP8150430 lage zelfborgende moer
sturen aprilia 896330 stuurkolombediening AP8150540 schroef AP8123644 stofkap ring 896678 lager 896260 stofkap ring 897625 ring moer 896327 dopmoer 896961 platte ring AP8150049 schroef m10x60 AP8123721 kop AP8123511 kop AP8144222 rubberen afstandhouder 898419 stuurkoffer 896338 vork bovenste steun 854827 afstandhouder 10,1x14,1x38 897626 onderlegring AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 896684 veiligheidsplaat 896685 rubberen ring 896683 ring moer
zwenkarm aprilia 85623200XE4 zwenkarm 85623200ZEN zwenkarm AP8110078 kooi à rouleaux 890002 kogellager 61904-2rs 1 AP8121570 interne afstandhouder AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pakking ring AP8146520 rear swing arm pin AP8121200 afstelbus AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8121201 swingarm ring moer AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8121890 achterste standaard bus 255638 schroef AP8144168 kettinggeleiderplaat 859929 kettinggeleiderplaat AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 856787 kettingkast AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 B045422 wiel pin AP8125831 wheel pin AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8102375 clip m5 859764 achterspatbord 890126 pakking ring AP8144158 rubberen afstandhouder 860898 hoes 860899 hoes 860900 hoes 895349 remslang bescherming B045805 remslang bescherming AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 893132 schroef AP8202058 kunststof klinknagel. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
USA stickers aprilia 899188 geluidsemissie sticker B045452 koolstoffilter sticker 899189 sticker voor emissiebeperking B045451 sticker voor emissiebeperking 899187 koolstoffilter sticker B045450 geluidsemissie sticker AP8257794 batterij sticker B043035 bandenspanning sticker 897885 bandenspanning sticker 858588 sticker "waarschuwing" AP8267395 batterij sticker AP8257755 sticker voor vloeistofkoeling AP8257742 sleutels waarschuwing sticker AP8257609 spiegel sticker

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia 894780 belangrijkste kabelboom 896061 belangrijkste kabelboom AP8120416 zwarte slang 178x4 875914 bobine 872425 schroef met flens 894603 zekeringhouder CM225615 zekering 15a CM225610 zekering 10a CM225607 zekering 7,5a 897998 relais batterijbedrading 638733 batterij (yuasa) 12v-12ah 895481 injectierelais 12v-40w
elektrisch systeem ii aprilia 894780 belangrijkste kabelboom 896061 belangrijkste kabelboom AP8152278 schroef met flens m6x16 * 872664 accelerator position sensor B044414 gaspedaalpositiesensor 895052 onderhoudsvraag sensor AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP9100487 startrelais AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8124293 relais ondersteuning 640698 voltage regulator 58189R spanningsregelaar AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 GU30729330 luchttemp. sensor CM083509 cdi unit assy AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 897649 toeter AP8152280 schroef met flens m6x25 859792 sensor abs 896062 snelheidssensor 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun 887193 connector voor valsensor 896715 relaisrubber GU30027931 pakking 895347 houder 895348 hoes AP8120712 rubberen afstandhouder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 895907 relais 20a 895479 kabelgeleider
ontstekingseenheid aprilia 82697R starter motor 876954 koppelbegrenzer 848714 startmotor versnelling 830390 sprag koppelingshuis 830389 sprag koppeling 642387 rotor cpl. 640168 stator cpl. B017756 vliegwielhuisdeksel pakking 974033 vliegwielhuisdeksel pakking B013072 vliegwielkap, zwart B014391 vliegwielkap, zwart 1A002951 cilindrische binnenzeskantschroef 015935 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 874551 schroef met flens 8716755 hoes 974219 pakking B013207 binnenzeskantschroef m6x18 000267 transmissiesleutel 848341 schroef met flens m12x1.25 831148 schroef met flens m14x30 B015563 schroef met flens m14x30 825725 platte ring 871494 sluitring 12,5x32x3,5 848845 bord 878872 schroef met flens 639687 bougie cr8ekb 277916 het lokaliseren van deuvel 872432 schroef met flens B013071 steunbeugel 487824 slangklem 848647 bord
achterlichten aprilia 856899 achterlicht AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht AP8117258 trillingsdempend rubber AP8152306 zelfborgende moer m5 856843 achterlicht kabelboom. AP8150350 inbusschroef 854556 linker richtingaanwijzer 854555 rechts richtingaanwijzer AP8150137 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224164 achterreflector, rood AP8127489 lamp ry10w 12v 860026 plaat licht bedrading AP8120030 rubberen afstandhouder 854631 hoes 858334 kentekenplaat beugel 890896 speciale schroef 5.9x19 890939 bord 890940 kunststof klinknagel

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Dorsoduro 1200 2010. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Dorsoduro 1200 2010 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Dorsoduro 1200 2010.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia