Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR R Factory IE E Carburatore 63 50 2010 - 2011.

Aprilia SR R Factory IE E Carburatore 63 50 2010 - 2011 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR R Factory IE E Carburatore 63 50 2010 - 2011

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2010!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

moteur aprilia CM1439035 carb. motor AP8220704 variator luchtinlaat AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8223036 schokdemper AP8150412 schroef m10x205 AP8152301 zelfborgende moer AP8152410 schroef met flens m10x55 AP8152301 zelfborgende moer AP8221347 motor scharnierpenbus 482404 variator deksel AP8150515 schroef automaschiante reg. faro 482432 anti-stof pakking
carburateur aprilia 288289 binnenste pakkingkop 482988 buitenste pakkingkop 82827R reed ventiel 830939 inlaatspruitstuk 826490 cilinderkop met i.p. 288245 flensmoer m6 825865 slangklem 833708 carburateur cpl. 431654 gasklep deksel 482942 gasklep veer CM101704 hoofd jet CM102103 inactieve jet 484704 compleet reservoir 432456 schroef CM141710 gasklep CM105905 beginner CM107510 conische pin CM128501 brandstof sluitnaald AP8550215 vlotterkamer stortleiding l = 130 288865 schroef 828074 gasklep stelschroef 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 289575 schroef 830487 schroef 288872 ring 482916 zweven cpl. 288873 conische pin clip 289903 cap CM107701 air adj.screw cpl. 113903 schotbuis 288881 drijfpen 85285 trekveer schakelaar - 085285 ||| aprilia, vespa, piaggio, gilera, rs4, dna, ice, runner, dd, sp, stalker, storm, diesis, free, fl, liberty, nrg, exd, ex, mc3d, mc3, rst, nsp, ntt, quartz, sfera, maq, skipper, typhoon, x, zip, 95, fly, sport, power, sprint 152608 veer 288863 bord 484260 head-carb. by-pass pijp CM002901 slangklem 483395 thermostaat 256756 zelftappende schroef 430045 ontluchtingsschroef 63435 584573 thermistor 438031 bougie kampioen rn1c CM106229 diffusor 208 ha

Frame

roue avant aprilia AP8209085 voorband AP8128216 voorwiel. zilver AP8208947 voorwiel. zwart AP8213231 remschijf d190 AP8152056 binnenzeskantschroef m8x30 AP8225123 lager AP8125782 pakking ring AP8201546 tubeless ventiel AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8120865 drive sleutel AP8221119 voorwiel spacer AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8225271 voorwiel as AP8225323 voorwiel ins. spacer AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8202403 snelheidssensor

Overig / Niet ingedeeld

cylindre aprilia 827301 pakking sp0,4 827303 pakking sp0,6 829633 pakking sp0,8 239404 zuigerpen 239455 stop ring 825416 pakking ring 827854 pakking ring 827853 pakking ring 239397 tapeind 4878020003 zuiger 3cat. (o) 4878020001 zuiger 1cat. (m) 4878020004 zuiger 4cat. (p) 4878020002 piston assy 2cat. (n) 833598 cilinder met zuiger 1m 498470 cilinder pakkingset
d cor aprilia AP8277715 frame rooster dec. aprilia 896729 rechter voorkuip dec. racen 896730 links kuip dec. racen 896718 rechter voorkuip dec. sr 896719 links kuip dec. sr 896720 rechts onderpaneel dec. aprilia 896721 lh onderpaneel dec. aprilia 896733 rechter achterkuip dec. sr 896734 links kuip dec. sr 896731 rechter achterkuip dec. 50 896732 links kuip dec. 50 896728 stuur dec. sr 896739 sticker set 896722 onderpaneel dec. racen
d cor alitalia aprilia AP8277715 frame rooster dec. aprilia 896718 rechter voorkuip dec. sr 896719 links kuip dec. sr 896720 rechts onderpaneel dec. aprilia 896721 lh onderpaneel dec. aprilia 896728 stuur dec. sr 897902 sticker set 896722 onderpaneel dec. racen
d cor aprilia black aprilia AP8277715 frame rooster dec. aprilia 896716 rechter voorkuip dec. racen 896717 links kuip dec. racen 896718 rechter voorkuip dec. sr 896719 links kuip dec. sr 896720 rechts onderpaneel dec. aprilia 896721 lh onderpaneel dec. aprilia 896725 rechter achterkuip dec. sr 896726 links kuip dec. sr 896723 rechter achterkuip dec. 50 896724 links kuip dec. 50 896735 sticker set 896738 sticker set 896722 onderpaneel dec. racen
d marreur aprilia 414837 schroef met flens m6x25 82530R startmotor 286174 startmotor versnelling 18644 AP8120416 zwarte slang 178x4
embrayage aprilia CM100109 secundaire katrol 289519 flensmoer m10x1,25 6624 accudeksel yamaha bw's chroom - 6624 ||| aprilia, gilera, srv850, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, scarabeo, net, 2v, 4v, e2, dna, gp, ice, runner, fl, rst purejet, stalker, storm, 50, 100, 800, 2004, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 201 289952 rolkooi 4795526 complete vaste secundaire katrol 482766 pin 827893 compleet beweegbare secundaire katrol 289950 pakking ring 289840 pakking 483443 kop 478028 variator veer 487935 koppeling zijkap CM1002045 centrifugaalkoppeling 289955 ring moer 289933 koppelingstrommel
engrenage aprilia 4874805 transmissie deksel cpl. 4874845 aandrijfas assy 239388 pin d. 9,5 uur = 15 435363 lager 480066 pakking ring 414834 schroef met flens m6x40 4795935 aangedreven katrolas 480953 snap ring 4802185 idle gear assy 288639 vulring 478197 compensator ring
feu arri re aprilia AP8224587 achterlicht AP8224658 achterlicht lens AP8224592 knipperlicht linksachter AP8224591 knipperlicht rechts achter AP8224662 links richtingaanwijzer r.lens AP8224661 rh richtingaanwijzer r.lens AP8224624 achterlicht kabelboom. AP8150298 inbusschroef AP8268255 plaat lichte steun. zwart AP8127489 lamp ry10w 12v 129953 lamp 12v-21 / 5w AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8102375 clip m5 AP8127098 nummerbord licht AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8144565 nylon ring
filtre air aprilia AP8258242 filter steunbescherming AP8220587 carburateur flens AP8202302 luchtfilter 890513 pakking d4 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8102375 clip m5 AP8249298 huis van filterhuis AP8249299 deksel van filterhuis AP8150157 binnenzeskantschroef m6x60 AP8121984 afstandhouder AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8258241 luchtbox cpl. AP8220104 slangklem d25-45x8 AP8220608 volume luchtbox slang AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8220712 inlaatslang AP8202444 gewricht AP8220605 pijp AP8220647 opening
fourche compl te aprilia AP8223004 stengelbasis AP8223038 plug AP8223039 ring AP8203762 schroef m10x35 85186R voorvork
garde boue aprilia AP8226802 voorspatbord. zwart AP8268083 wielruimte AP8268253 deur van de wielruimte 254485 clip m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8202449 klem AP8120531 rubber met inzet AP8152341 schroef met flens m5x40 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8134167 remslang hanger AP8224623 reflector. amber AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8104451 kabelgeleider
groupe variateur aprilia 479495 bus 286158 uitrusting 289931 schuifregelaar 480227 container CM1102025 rol 480230 afstandhouder CM110301 halve katrol, rijden CM100608 afstandhouder CM100616 afstandhouder 30 km / u CM100615 afstandhouder 479561 vaste aandrijf half katrol 436864 v-snaar 845611 ventilator 877075 getande bus 289519 flensmoer m10x1,25 265300 onderlegring
guidon aprilia AP8218638 stuur met voor ctng. AP8202394 rh achteruitkijkspiegel AP8202395 lh achteruitkijkspiegel AP8268250 achteruitkijkspiegel basis AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8102671 kunststof klinknagel AP8152477 schroef AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30
guidon droite grimeca aprilia 860109 rh-lichtkiezer AP8590034 rechter beugel AP8213299 dopschroef AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8118699 handgreep paar. zwart 580953 knop AP8213547 voorste hoofdcilinder AP8213546 voorremslang AP8590035 hefboom assy AP8213455 raam hoofdcilinder. assy AP8590037 pomp revisiekit AP8590038 tankdeksel. assy AP8213400 pompdeksel schroef AP8125757 hefboomschroef AP8213298 moer AP8214241 gaskabel AP8218639 gas met handgreep
guidon droite heng tong aprilia 860109 rh-lichtkiezer AP8213581 rechter beugel AP8213582 dopschroef AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8118699 handgreep paar. zwart 580953 knop AP8213558 voorste hoofdremcilinder d.12.7 AP8213546 voorremslang AP8213602 hefboom assy AP8213600 pomp revisiekit AP8213598 tankdeksel AP8213583 pompdeksel schroef AP8213584 remhendelpen AP8213585 moer AP8214241 gaskabel AP8218639 gas met handgreep
guidon gauche grimeca aprilia AP8224639 de lichtkeuzeschakelaar AP8213382 lh u-bout AP8213299 dopschroef AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8118699 handgreep paar. zwart 580953 knop AP8213549 achterste hoofdcilinder AP8213548 achterremslang AP8590035 hefboom assy AP8213455 raam hoofdcilinder. assy AP8590037 pomp revisiekit AP8590038 tankdeksel. assy AP8213400 pompdeksel schroef AP8125757 hefboomschroef AP8213298 moer
guidon gauche heng tong aprilia AP8224639 de lichtkeuzeschakelaar AP8213580 lh u-bout AP8213582 dopschroef AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8118699 handgreep paar. zwart 580953 knop AP8213559 achterste hoofdremcilinder d = 12,7 mm AP8213548 achterremslang AP8213601 hefboom assy AP8213593 pomp revisiekit AP8213595 tankdeksel. assy AP8213583 pompdeksel schroef AP8213584 remhendelpen AP8213585 moer
kit serrure aprilia AP8224653 slot kit AP8104611 zadelslot AP8104609 tank deurslot AP8102947 zadel sluitplaat AP8214238 kabel vergrendelen AP8221312 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8201620 hendel AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8127461 afdichting hoofdschakelaar AP8150137 inbusschroef AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8202419 slot kit
lectronique aprilia 58095R elektronische ontstekingseenheid AP8212611 claxon 12v cc 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8234234 spoelhouder AP8152277 schroef met flens m6x12 855799 schroef met flens AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8224578 ht draad 58096R spanningsregelaar AP8152279 schroef met flens m6x20 584810 batterij 12v-9ah AP8224621 belangrijkste kabelboom 58115R relais 12v / 80a AP8220546 relaisrubber AP8224073 zekering kabel AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8120657 slangklem AP8220592 brandstofpomp ondersteuning AP8225369 inbusschroef AP8234195 pin AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152299 zelfborgende moer m6
phare avant aprilia AP8224586 koplamp AP8224589 rechts richtingaanwijzer AP8224590 linker richtingaanwijzer AP8224659 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8224660 linker richtingaanwijzer lens AP8224656 koplampbescherming voor AP8224657 koplampbescherming voor 580734 lamp AP8127489 lamp ry10w 12v AP8224666 koplamp bedrading met harnas AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120416 zwarte slang 178x4
pompe eau aprilia 289254 o-ring 878910 waterafvoer unie 827685 fairlead 487730 waaier 497406 waterpomp as compleet cpl. 289553 stop ring 289554 drukring 487392 lager 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 397 bromf rieju tango m.oranje "09 488139 by-pass buis voor carb-pomp CM002901 slangklem
pompe huile aprilia 287021 fairlead 20106 uitlaathitteschild yamaha aerox org - 20106 ||| aprilia, gilera, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, scarabeo, net, dna, gsm, ice, nexuswest, rc, runner, fl, fx, fxr, rst purejet, saturno, sp01, sp02, xrt, 50, 125, 180, 500, 600, 2004, 2 289262 oliepomptandwiel, cpl. 286162 getande riem 286163 bord 15856 15585 82605R oliepomp 146197 stelschroef CM101509 olie-inlaatpijp CM101605 olie uitlaatpijp
porte plaque aprilia AP8268058 brandstoftank prot .. zwart AP8268042 nummerplaathouder. zwart AP8226801 spatscherm achter. zwart AP8226790 achterspatbord AP8112916 reflector achter AP8221218 spatbordbus AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8144081 rubberen afstandhouder AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8102375 clip m5 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8152306 zelfborgende moer m5
queue arri re aprilia AP8269344 rechts zijpaneel. rood AP8269256 rechts zijpaneel. zwart AP8269275 rechts zijpaneel. geel AP8269271 rechts zijpaneel. wit AP8269263 rechts zijpaneel. blauw AP8269257 lh zijpaneel. zwart AP8269345 lh zijpaneel. rood AP8269264 lh zijpaneel. blauw AP8269272 lh zijpaneel. wit AP8269276 lh zijpaneel. geel AP8269259 pijler. zwart AP8269260 pijler. zwart AP8268081 rechterkap achtervoet .. zilver AP8268080 rechts voetsteunhuis. zwart AP8268262 lh achtervoeten .. zilver AP8268263 linker voetsteun onder grijs AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
r servoir huile aprilia AP8268037 olie tank AP8220421 olievuldop AP8224644 oliereserve-indicator AP8220708 olieleiding 6x10.5 AP8102224 mixer oliefilter AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8102223 rubberen afstandhouder AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8101944 2-weg verbinding AP8220402 pijp 5x9 AP8102375 clip m5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1
radiateur aprilia AP8268259 expansievat AP8570122 expansievat plug AP8202406 waterkoeler AP8234232 waterkoeler ondersteuning AP8144691 koeler-expansievatleiding AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 AP8220668 waterkoelerkop buis AP8220664 waterkoeler-pomp buis AP8234218 houder voor waterbuizen AP8102375 clip m5 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8102732 slangklem 17-25 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8234218 houder voor waterbuizen AP8134460 houder voor waterbuizen AP8268254 bedradingsdeksel
repose pieds aprilia AP8268061 rh grijze tunnel AP8268060 lh grijze tunnel AP8268046 handschoenenkastje AP8268068 tunnelafdekking AP8102375 clip m5 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8117040 zelfklevende spons. zwart 6x60
repose pieds ii aprilia AP8269258 onderpaneel. zwart AP8269347 onderpaneel. rood + sticker AP8268057 vloerpaneel. zwart AP8268063 rechts mat. zwart AP8268064 lh mat. zwart AP8102375 clip m5 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8202449 klem AP8152298 schroef met flens m5x16
reservoir essence aprilia AP8268174 benzinetank AP8144343 tankdop AP8144187 brandstofcollector rubber AP8101944 2-weg verbinding AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8224664 brandstofniveausensor 896544 brandstofleiding 5.5x10 575331 pik AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8102738 slangklem AP8102375 clip m5 AP8220402 pijp 5x9 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8120179 slangklem d8 AP8102811 slangklem d9.6 624522 vacuümfilter
roue arri re aprilia AP8209085 voorband AP8128218 achterwiel. zilver AP8208949 achterwiel. zwart AP8133601 remschijf achter AP8152288 schroef met flens AP8201546 tubeless ventiel AP8113869 remblokken AP8213577 remblokken AP8213557 achter remklauw. goud d30 AP8213522 achter remklauw. goud d30 AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8113006 ontluchtingsventiel AP8213574 ontluchtingsventiel AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213548 achterremslang 563728 moer m16x13 AP8221329 dax flensmoer m16x1.25 AP8208907 achterwiel plug. blauw AP8113003 olieleiding schroef AP8134167 remslang hanger 159347 ring AP8113871 pen + remveer AP8213578 pen + remveer AP8213457 remklauw rev. kit AP8213579 remklauw rev. kit AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152288 schroef met flens AP8225393 achterste koppeling 12789 194423 cap AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150292 gebogen veerring AP8225319 moer m10x8.3 AP8225322 onderlegring
selle aprilia 896541 bestuurderszadel 896562 zadel. zwarte carb. 991 896563 achterzadel bianca 896542 achter zadel. rood AP8229401 zadelbodem. cpl. AP8229402 zadelpen. zwart AP8229403 air.cl.case AP8229404 pakking AP8220349 rubberen afstandhouder AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150444 zelftappende schroef
silencieux aprilia AP8219452 stalen uitlaatpijp prot. AP8219589 geluiddemper AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8221297 isolerende ring AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150354 binnenzeskantschroef m8x85 AP8221344 moer AP8219530 uitlaatpijp flens pakking AP8219531 schroef AP8219532 moer AP8219605 verdeelstuk AP8219612 uitlaatpijp pakking
syst me de freinage avant grimeca aprilia AP8113577 remklauw voor. goud d32 AP8113638 remblokken AP8213227 pen + remveer AP8113640 remklauw deksel AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8152289 schroef met flens AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8113122 remklauw rev. kit
syst me de freinage avant heng tong aprilia AP8133735 remklauw voor. goud d32 AP8213571 remblokken AP8213572 pen + remveer AP8213573 remklauw deksel AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8152289 schroef met flens AP8213574 ontluchtingsventiel AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8213576 remklauw rev. kit
tableau de bord aprilia 890623 dashboard AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
tablier avant aprilia AP8268297 kuip. zwart AP8269343 kuip. wit AP8269187 onderstel wit AP8268292 frame rooster. zwart AP8268054 radiatorrooster. grijs AP8268078 luchtkanaal. zwart AP8268309 bewaker. wit AP8268077 bewaker. zwart AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8202449 klem
tablier avant ii aprilia AP8269254 links kuip. zwart AP8269274 links kuip. geel AP8269262 links kuip, blauw AP8269341 links kuip. wit AP8269270 links kuip. wit AP8269253 rechter kuip. zwart AP8269269 rechter kuip. wit AP8269340 rechter kuip. wit AP8269261 rechter kuip. blauw AP8269273 rechter kuip. geel AP8268055 intern schild. zwart AP8269189 rh schot. rood AP8268048 rh schot. zwart AP8269190 lh baffle. rood AP8268053 lh baffle. zwart AP8268082 typ appr.data cover. zwart AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8202449 klem AP8152351 schroef 4.2x16 AP8102381 clip m4 AP8117073 zelfklevende spons
vilbrequin aprilia 431125 met 20x52x12 482315 vliegwiel zijafdichtring 500504 pin kooi 4 cat. 500501 pin kooi 1 cat. 500503 pin kooi 3 cat. 500502 pin kooi 2 cat. 8338275 krukas cpl. 85422001 482314 pakking ring 82768R olieklep cpl.
alternateur aprilia 58136R stator spoel 289005 flensmoer 15856 827712 hoes 827517 vliegwielkap 827685 fairlead 15585 15597 584526 complete rotor (kokusan) 267 639865 complete stator (kokusan)
b quille aprilia AP8235150 centrale standaard AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152300 zelfborgende moer m8 278940 veer AP8220399 fase drift AP8235164 motor verbindingselement AP8221348 pin AP8152301 zelfborgende moer AP8220346 silent-block AP8150020 sluitring 10,5x21x2 *
boiti air secondaire aprilia 15597 827208 inlaatpijp sas CM001905 slangklem 82758R diafragma 827209 dekking sas 486943 pakking 486942 filter sas 8318594 secundaire luchtkast 478533 zelftappende schroef 833740 luchtpijp sas AP8102273 slangenklem
carter de vilebrequin aprilia CM1273235 carter assy 877283 tapeind 20006 treeplank nrg-mc2 zwart - 20006 ||| aprilia, gilera, rsv4, rr, aprc, factory, r, sbk, tuono, v4, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, scarabeo, net, dna, ice, runner, fl, fx, fxr, rst purejet, stalker, storm, 50, 125, 180, 1000, 1100, 200 829376 stop ring 829377 stop ring 20008 lucht geleidings kap nrg achter 267823 schok abs. ondersteun. stil blok 266625 afstandhouder 414835 schroef met flens 266773 silent-block 4352035 pakking ring 431860 bus 239388 pin d. 9,5 uur = 15 478498 pakking ring 6647 434735 met 20x47x14 AP8234213 steun voor bevestiging van luchtkast AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 AP8152299 zelfborgende moer m6 498337 oliekeerringen - set
ch ssis aprilia 8530325 frame met electro-coating AP8223060 bal ring set. compleet AP8234233 ondersteuning AP8221310 kabelgeleider AP8102375 clip m5 254485 clip m6 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8120657 slangklem 852232 toolkit AP8217040 gestanste bescherming AP8220710 lowe stofkap
compartiment pour casque aprilia AP8268041 helm compartiment AP8268084 brandstof sens. hoes AP8225369 inbusschroef AP8234195 pin AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8221321 zadel spin AP8201643 splitpen AP8268062 bijrijder handgreep. zwart AP8121679 t bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8117033 zelfklevende spons
composants fourche aprilia AP8223041 plug AP8223042 o-ring AP8223049 veer AP8223046 vorkpomp ring AP8223050 breng de lente terug AP8223045 plunjer. compleet
composants fourche ii aprilia AP8223037 slag eindstop AP8223052 onderlegring AP8223053 schroef AP8223040 stofkap AP8223048 stop ring AP8223047 oliekeerring AP8223043 rechter mouw AP8223044 lh mouw AP8223054 binnenzeskantschroef m6x20 AP8223051 mouw cpl. AP8277579 voorvork sticker
couvercle engrenage aprilia 8284535 transmissie deksel 286209 bus 431860 bus 463872 stand eindstop 414838 schroef m6x35 82521R lager 239388 pin d. 9,5 uur = 15 483859 hoes 831458 startschacht 289495 veer 483537 rondsel starter 830212 elastische veer 286214 kick-start hendel cpl. 286217 beschermkap 414837 schroef met flens m6x25 433987 sluitring 16,3x23,8 6416 remlichtschakelaar ho mt / mb achter - 6416 ||| aprilia, gilera, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, sr, max, motard, scarabeo, net, 2v, 4v, e2, dna, gsm, ice, nexus, runner, fl, fx, fxr, vx, stalker, storm, 50, 100, 125, 180, 2004, 2006
couvercle guidon aprilia AP8268044 kuipruit voor. zwart AP8269346 kuipruit voor. zwart AP8268079 dashboard paneel. grijs AP8268293 stuurhoes. zwart AP8268917 stuurhoes. zwart AP8268251 rh richtingaanwijzer. grijs AP8268252 links richtingaanwijzer. grijs AP8268043 onder dashboard. zwart 852751 dashboard paneel. grijs AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102381 clip m4 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8120531 rubber met inzet AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8102671 kunststof klinknagel

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR R Factory IE E Carburatore 63 50 2010 - 2011. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR R Factory IE E Carburatore 63 50 2010 - 2011 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR R Factory IE E Carburatore 63 50 2010 - 2011.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia