Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR 50 H2O Ditech E2 2002.

Aprilia SR 50 H2O Ditech E2 2002 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR 50 H2O Ditech E2 2002

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2002!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

adler koppeling aprilia AP2MDA000187 centrifugaalkoppeling AP5RMR000092 geleiderol voor variator AP5RMR000207 remschoenen veer terug AP5RMR000088 variator veerbeker AP5RMR000097 o-ring AP5RMR000087 sec. schijf voorjaar AP5RMR000208 centrifugaalkoppeling AP4BDN000039 flensmoer m10x1.5 AP2MDA000187 centrifugaalkoppeling AP5RMR000085 moer AP5RMR000090 sec. vaste schijf, compleet AP5RMR000096 oliekeerring AP5RMR000089 sec. schuifschijf, compleet
luchtfilterhuis aprilia AP8258242 filter steunbescherming AP8220587 carburateur flens AP8202302 luchtfilter AP8120593 pakking d4 890513 pakking d4 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8102375 clip m5 AP8249298 huis van filterhuis AP8249299 deksel van filterhuis AP8150157 binnenzeskantschroef m6x60 AP8121984 afstandhouder AP8202280 luchtinlaat kit AP8258241 luchtbox cpl. AP8201799 slangkraag AP8220608 volume luchtbox slang AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8220603 inlaatslang AP8220712 inlaatslang AP8220604 gewricht AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8234200 buiskap AP8234199 pijpsteun AP8220605 pijp AP8120416 zwarte slang 178x4
luchtcompressor (ditech) aprilia AP3AFA000162 compressor AP4ADN000027 schroef m5x20 AP4DFN000032 onderlegring AP5RAR000112 o-ring AP2EAN000185 o-ring 830585 o-ring AP5RAR000104 compressor aansluiting
centrale standaard - drijfstang aprilia AP8235116 centrale standaard AP8221328 statiefpen mm 151.8 AP8101606 splitpen AP8221323 veerkoppelingsschroef AP8221317 zijstandaardveer AP8221318 interne zijstandaardveer AP8220238 rubberen afstandhouder AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8235110 motor verbindingselement AP8220346 silent-block AP8220399 fase drift AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8152301 zelfborgende moer AP8121697 belleville spring AP8234196 drijfstang plaat
koelsysteem aprilia AP8201695 waterkoeler AP8202406 waterkoeler AP8202212 waterkoeler AP8202406 waterkoeler AP8238750 expansievat AP8101912 rad cap geen ventilatie AP8232941 water cooler support AP8220565 waterkoelerkop buis AP8220578 waterkoeler-pomp buis AP8220474 exp.tnk-rad. slang AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8238769 houder voor waterbuizen AP8234218 houder voor waterbuizen AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8201807 kabelgeleider d22 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8102732 slangklem 17-25
crank-case (ditech) aprilia AP3FCN000269 pin AP1BHA000624 carter assy AP3FCN000268 pin AP3HAA000044 aandrijfplaat AP4GAN000083 met d17x35x10 AP3HAN000056 silent-block AP4AUN000011 schroef met flens m8x12 AP4ADN000013 schroef m6x12 AP3EBN000047 oliekeerring 29x42x6 AP4GAN000026 met d22x50x14 AP3EAN000048 o-ring d2.4x161 AP3HAA000068 lager bevestigingsplaat AP4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 AP3HZA000152 transmissie deksel AP3HVA000160 pakking AP4ADN000007 schroef m6x60 GU98620355 schroef m6x60 AP4ADN000178 binnenzeskantschroef m6x75 AP4ADN000179 binnenzeskantschroef m6x100 AP4AHN000067 schroef m6x16 AP3AUN000062 schroef met flens m6x12 AP4EEN000063 afdichtring d6x12x1 AP9150351 afdichtring d6x12x1 AP4EEN000037 aluminium ring AP3QAA000039 bus AP3NVA000627 papieren pakking
cilinderkop aprilia AP3UAN000061 t bus AP3BBA000606 cilinderkop AP4APN000267 zelftappende schroef 5,5x13 AP2BEN000276 bougie cpr8e AP8150506 flensmoer AP3BDN000005 flensmoer AP2BAA000643 thermostaat AP4ADN000014 schroef m6x20 AP3AUN000124 schroef met flens m6x8 AP9150351 afdichtring d6x12x1 AP4EEN000063 afdichtring d6x12x1 AP3LAA000110 aluminium waterafvoerunit AP3EDN000281 papieren pakking AP2BAA000164 sensor 830093 sensor AP5RLR000114 thermostaat pakking AP2EAN000081 o-ring AP3LAA000586 kunststof waterafvoerunit
cilinder met zuiger aprilia AP2BVA000040 cilinderkoppakking AP4BAN000002 tapbout m6x16 AP4BAN000076 tapbout m6x95 AP3EVA000433 cilindervoet pakking AP3EAN000096 stop ring AP3EDA000143 zuigerpen AP5RER000081 zuigerveren set d42 AP5RER000077 zuigerveren set d41.5 AP5RER000074 zuigerveren set d41 AP5RER000084 zuigereenheid d41 AP5RER000085 zuigereenheid d41.5 AP5RER000087 zuigereenheid d42 AP5RER000089 cilinder met zuiger AP5RZR000098 pakkingset
aandrijfas aprilia AP3EBN000183 oliekeerring 25x37x6 AP5RZR000099 oliekeerringen - set AP2GAN000219 lager AP3GAN000214 lager 090131 lager AP3EBN000180 oliekeerring 17x27x6 AP1BFA000699 krukas cpl. AP2GLN000192 speldenkooi 12x16x16 AP4FAN000030 transmissiesleutel 000267 transmissiesleutel
motor (ditech) aprilia AP8222775 motor e.i. AP8206992 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8220562 variator luchtinlaat AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8223024 schokdemper grijze ring AP8223024 schokdemper grijze ring AP8795049 schokdemper achter AP8203977 schokdemper achter AP8795049 schokdemper achter AP8203977 schokdemper achter AP8795049 schokdemper achter AP8203977 schokdemper achter AP8221307 pin m12 AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8221322 motor scharnierpenbus AP8206233 buiten borgring d17 AP3LAA000010 pomp-cilinderslang AP2FDN000175 slangklem CM001915 slangklem AP2FDN000176 slangklem
uitlaat aprilia AP8219452 stalen uitlaatpijp prot. AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8221297 isolerende ring AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152260 inbusschroef AP8150521 inbusschroef AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8152291 schroef met flens AP8220357 stil blok. uitlaat AP8150333 serpress moer m6 AP8121075 t bus AP8219543 geluiddemper AP8219593 geen beschrijving beschikbaar
hong zengr clutch aprilia AP3MDA000619 koppelingstrommel AP5RMR000245 geleidepen AP5RMR000246 remschoenen veer 12kg AP5RMR000242 variator veerbeker AP5RMR000243 glijdende secundaire katrol AP5RMR000241 sec. schijf voorjaar AP5RMR000240 centrifugaalkoppeling AP5RMR000239 moer AP3MDA000619 koppelingstrommel
injectie-eenheid (ditech) aprilia AP3AEA000547 inlaatklep AP2AVN000256 schroef AP3AGA000614 luchtinjector 829480 luchtinjector AP3AVN000245 opsluitrubber AP2EAN000258 o-ring AP2EAN000257 o-ring 830433 o-ring AP2FDN000200 slangklem AP5RZR000232 o-ring kit AP2AAN000212 hogedrukleiding 7x13 CM223702 hogedrukleiding 7x13 AP5RAR000102 hogedrukleiding cpl. AP5RAR000109 bovenste o-ring AP5RAR000108 onderste o-ring AP5RAR000110 pakking ring 834176 pakking ring AP8220711 geïsoleerde buis AP8276090 emulsie ontluchtingsklepset
olie tank aprilia AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8124811 oliereserve-indicator AP8102224 mixer oliefilter AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101944 2-weg verbinding AP8238433 olie tank AP8220195 oliekeerring AP8220421 olievuldop 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8222708 oliepomp AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5 AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8220402 pijp 5x9
gasklephuis (ditech) aprilia AP3ACA000132 gasklephuis 830096 gasklephuis AP3AVA000063 brandstofinlaatklep pakking AP3AEA000002 reed ventiel AP3ABA000642 inlaatspruitstuk AP2FDN000201 slangklem AP3AAN000054 slangklem AP3AVN000086 klinknagel AP4ADN000014 schroef m6x20 AP4DFN000033 veerring 6,4x11,8x1 016406 veerring 6,4x11,8x1 AP2HAN000224 olie pijp AP2FBN000034 slangklem d9.1 AP8102377 slangklem d9.1 AP2HAA000487 complete olieklep 436206 complete olieklep
transmissie cover (ditech) aprilia AP5RHR000002 variator deksel AP2APN000213 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP3MAA000450 kanaal schot AP4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 AP3MAN000264 t bus AP3HVA000468 pakking variator deksel
variator aprilia AP3QEA000031 startmotor versnelling AP3QEA000764 startmotor versnelling AP3TDA000074 getande startkoppelingsbeker AP3TAN000060 lage moer m12x1.25 AP4DHN000020 belleville spring AP3TAN000172 afstandhouder 14,3x23x1 AP2MEA000423 hoes AP3MEA000620 vaste variatorkatrol AP2MEA000097 hoes AP5RMR000235 oprijplaat AP5RMR000234 katrol assy .. rijden AP2MEA000423 hoes AP2MEA000423 hoes AP2MEA000423 hoes AP5RMR000237 pin roller AP2MEN000187 schroef AP3MEN000302 schroef AP3MEA000715 hoes AP2MEA000424 vaste katrol voor ditech AP2MCA000014 v-riem AP2MEN000188 bus AP3MEN000255 bus AP3MAN000190 afstandhouder
waterpomp aprilia AP3LZA000108 vliegwielkap. zwart AP3LBA000130 alum. waterpomp behuizing, zwart AP3EAN000082 o-ring 65x2.1 AP3AUN000124 schroef met flens m6x8 AP4EEN000063 afdichtring d6x12x1 AP9150351 afdichtring d6x12x1 AP4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 AP3ABN000092 waaier bevestigingsschroef AP2DHN000202 elastische plaat m6 AP3ECN000080 afdichtring AP3LDA000109 waaier AP3LAA000173 pomp mechanische afdichting AP4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 AP3AAN000054 slangklem AP3LCA000101 waaier as AP4FCN000095 rol d2.5x19.8 AP3LCA000166 pompaandrijving aandrijfsleutel AP4DAN000125 borgring d12 AP3LAA000100 doorvoertule pompaandrijfpen AP4APN000267 zelftappende schroef 5,5x13 016406 veerring 6,4x11,8x1 AP4DFN000033 veerring 6,4x11,8x1 AP4GAN000103 kogellager 6900 AP3UAN000300 t bus AP4ADN000014 schroef m6x20 AP3LBA000587 kunststof waterpompbehuizing AP3EDN000281 papieren pakking

Frame

centraal en achterlichaam sticker aprilia AP8267594 centraal lichaam sticker set AP8267906 centraal lichaam sticker set AP8267905 geen beschrijving beschikbaar AP8267904 centraal lichaam sticker set AP8267903 centraal lichaam sticker set AP8277338 centraal lichaam sticker set AP8277337 centraal lichaam sticker set AP8267907 centraal lichaam sticker set AP8277422 centraal lichaam sticker set AP8277339 centraal lichaam sticker set AP8277338 centraal lichaam sticker set AP8267661 centraal lichaam sticker set AP8267595 centraal lichaam sticker set AP8277342 stickerbehuizing achter AP8277343 stickerbehuizing achter AP8267911 stickerbehuizing achter AP8267597 stickerbehuizing achter AP8267660 geen beschrijving beschikbaar AP8277423 stickerbehuizing achter AP8277344 stickerbehuizing achter AP8277343 stickerbehuizing achter AP8267912 stickerbehuizing achter AP8267910 stickerbehuizing achter AP8267909 stickerbehuizing achter AP8267596 stickerbehuizing achter AP8267908 stickerbehuizing achter
centraal lichaam i aprilia AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8258787 rh tunnel. goud AP8258559 rh grijze tunnel AP8258559 rh grijze tunnel AP8258559 rh grijze tunnel AP8249764 rh tunnel. zwart AP8249764 rh tunnel. zwart AP8258788 lh tunnel, goud AP8258560 lh grijze tunnel AP8258560 lh grijze tunnel AP8258560 lh grijze tunnel AP8258169 lh tunnel. zwart AP8258169 lh tunnel. zwart AP8258998 gereedschapskist AP8201763 schroefklem d5.5 AP8117041 zelfklevende spons 6x30
centraal lichaam ii aprilia AP8258846 onderpaneel AP8258825 onderpaneel AP8258812 onderpaneel AP8258784 onderpaneel AP8258703 onderpaneel. rood AP8258552 onderpaneel. zwart AP8258485 onderpaneel. rood AP8268247 onderpaneel AP8268220 onderpaneel AP8268215 onderpaneel AP8258832 onderpaneel AP8248665 rechts mat. zwart AP8249892 vloerpaneel. zwart AP8248666 lh mat. zwart AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8221046 spacer d6x8x13.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
vork ii aprilia AP8123701 slag eindstop AP8223037 slag eindstop AP8203785 slag eindstop AP8203862 slag eindstop AP8203787 rh pijp. compleet AP8203760 rh pijp compleet AP8203788 lh pijp. compleet AP8203761 lh pijp, compleet AP8203992 stofkap AP8223040 stofkap AP8203564 stofkap AP8223048 stop ring AP8203566 stop ring AP8203993 stop ring AP8203790 stop ring AP8203565 pakking ring AP8206936 oliekeerring AP8223047 oliekeerring AP8223043 rechter mouw AP8203994 rechter mouw AP8203987 rechter mouw AP8203988 lh mouw AP8203995 lh mouw AP8223044 lh mouw AP8203571 schroef AP8203796 schroef m6x20 AP8223054 binnenzeskantschroef m6x20 AP8203794 onderlegring AP8203572 afdichtring AP8223052 onderlegring AP8203795 schroef AP8223053 schroef AP8203570 schroef 600123 schroef AP8224342 reflector AP8223051 mouw cpl.
kader aprilia AP8235069 frame met electro-coating AP8235123 frame met electro-coating AP8203666 bal ring set. compleet AP8234191 onderpaneel ondersteuning AP8234189 oliepomp ondersteuning AP8221311 fairlead d18 AP8224343 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8152140 klinknagel m6x17 AP8202238 kabelgeleiderhaak AP8234130 voorste schildsteun AP8221213 captive moer m6 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8221310 kabelgeleider AP8202216 toolkit AP8234184 bevestigingsplaat regeleenheid AP8220238 rubberen afstandhouder AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8234190 bevestigingsplaat van de spoeleenheid AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5
voorkant en technische sticker aprilia AP8267593 voorste carrosserie sticker set AP8267901 voorste carrosserie sticker set AP8267592 voorste carrosserie sticker set AP8277332 voorste carrosserie sticker set AP8267902 voorste carrosserie sticker set AP8277421 voorste carrosserie sticker set AP8277334 voorste carrosserie sticker set AP8277333 voorste carrosserie sticker set AP8267900 voorste carrosserie sticker set AP8267899 voorste carrosserie sticker set AP8267898 voorste carrosserie sticker set AP8267662 voorste carrosserie sticker set AP8267249 technische sticker set AP8267701 sticker nummers kit
voorkant i aprilia AP8258564 kuipruit voor. zwart AP8258564 kuipruit voor. zwart AP8249698 blauwe kuipruit AP8249698 blauwe kuipruit AP8249698 blauwe kuipruit AP8258850 rode voorkuipruit AP8258706 geen beschrijving beschikbaar AP8249879 handlebar plate. met.black AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8148379 dashboardpaneel, zwart AP8158085 dashboardpaneel, zwart AP8258704 geen beschrijving beschikbaar AP8258847 geen beschrijving beschikbaar AP8258833 dashboard paneel. rood AP8258848 dashboard paneel. rood AP8258553 dashboard paneel. grijs AP8258336 dashboard paneel. zwart AP8258213 dashboard paneel. zwart AP8258213 dashboard paneel. zwart AP8258213 dashboard paneel. zwart AP8239070 dashboard paneel. zwart AP8239070 dashboard paneel. zwart AP8248653 onder dashboard. met.black AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8238748 rechts pushb. zwart supp. AP8238749 lh pushb. zwart supp. AP8249137 lh pushb. zwart supp. AP8150420 zelftappende schroef AP8120531 rubber met inzet AP8225369 inbusschroef AP8238806 voorkant eerlijk. laag. opsluiten. zwart AP8225367 afstandhouder
voorlichaam ii aprilia AP8258783 kuip AP8258702 geen beschrijving beschikbaar AP8258551 kuip. zwart AP8258484 kuip. zwart AP8268273 kuip. ap. zwart AP8268246 kuip. ap. zwart AP8268205 kuip. ap. zwart AP8258845 kuip. rood AP8258831 kuip. blauw AP8258824 kuip. zilver AP8258811 kuip. wit AP8258786 bovenste beschermkap. zwart AP8258558 bovenste beschermkap. zwart AP8258558 bovenste beschermkap. zwart AP8258558 bovenste beschermkap. zwart AP8258547 bovenste beschermkap. oranje AP8249767 bovenste beschermkap. rood AP8249767 bovenste beschermkap. rood AP8258827 waterkoeler rooster AP8258815 waterkoeler rooster. goud AP8258556 waterkoeler rooster. zwart AP8258556 waterkoeler rooster. zwart AP8258556 waterkoeler rooster. zwart AP8249769 waterkoeler rooster. rood AP8249769 waterkoeler rooster. rood AP8150426 schroef 5.5x15.9 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8220580 kuip pakking
voorkant iii aprilia AP8258829 voorste schild. rood AP8268271 geen beschrijving beschikbaar AP8258482 voorscherm, diablo zwart + dec AP8258822 voorscherm, zwart AP8258809 voorscherm, zwart AP8258781 voorste schild. zwart AP8258700 voorste schild. blauw AP8258549 voorste schild. grijs + sticker AP8268244 voorste schild. een witte AP8268218 voorste schild. grijs AP8268203 voorste schild. rood AP8258843 voorste schild. rood AP8248656 intern schild. met.black AP8201763 schroefklem d5.5 AP8202449 klem AP8102782 klem AP8258034 onderzadel haak cpl. AP8248657 typ appr.data cover. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120531 rubber met inzet AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8249713 rh luchtinlaat. met.black AP8249715 lh luchtinlaat. met.black AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8217034 voorvork onderste sluiting AP8220471 kunststof klinknagel AP8234194 waterkoeler roostersteun AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
voorkant iv aprilia AP8226672 voorspatbord. rode varn. AP8226841 voorspatbord. een zwarte AP8226835 voorspatbord. een witte AP8226827 voorspatbord. zwart AP8226770 voorspatbord. rood AP8226767 voorspatbord. blauw AP8226759 voorspatbord. zwart AP8226733 voorspatbord. grijs AP8226727 voorspatbord. zwart AP8226727 voorspatbord. zwart AP8120531 rubber met inzet AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8258036 onderste schildafdekking. zwart AP8152246 schroef met flens m6x16
remklauw voor aprilia AP8213248 voorremslang AP8113577 remklauw voor. goud d32 AP8113638 remblokken AP8213227 pen + remveer AP8113640 remklauw deksel AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8152289 schroef met flens AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113122 remklauw rev. kit
voorvork i aprilia AP8223004 stengelbasis AP8203561 plug AP8203777 plug AP8223038 plug AP8203778 ring AP8223039 ring AP8203652 o-ring AP8203752 stop ring AP8203702 stop ring AP8203779 hoes AP8223041 plug AP8203753 plug AP8203754 o-ring AP8223042 o-ring AP8203780 o-ring AP8203755 pijp AP8203756 veer AP8223049 veer AP8203781 veer AP8203757 schokdemper. lh AP8203782 schokdemper. lh AP8203783 vorkpomp ring AP8223046 vorkpomp ring AP8203758 vorkpomp ring AP8203759 schokdemper. rechts AP8203784 schokdemper. rechts AP8203762 schroef m10x35 AP8203797 schroef m10x35 AP8203762 schroef m10x35 AP8203762 schroef m10x35 AP8203786 breng de lente terug AP8223050 breng de lente terug AP8123708 breng de lente terug AP8203986 voorvork 85186R voorvork AP8223045 plunjer. compleet
voorlichten aprilia AP8212841 koplampbescherming vooraan AP8225359 schroef AP82127715 koplamp AP8212903 koplamp -35 + 35w- AP8224211 lh schild AP8224214 rh schild AP8150270 schroef 4.2x20 AP8224213 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8224148 koplamp bedrading met harnas AP8224149 koplamp bedrading met harnas AP8224062 bord AP8224063 zelftappende schroef m2.9x6.5 AP8224215 rechts draai lichte parabool AP8224212 ik zet lichte parabool aan AP8224210 linker richtingaanwijzer lens AP8124516 rechts richtingaanwijzer 860594 rechts richtingaanwijzer AP8124517 linker richtingaanwijzer AP8224392 lamp 121539 lamp AP8224390 lamp r10w 12v AP8224514 richtingaanwijzer bedrading kit-ch-
voorwiel aprilia 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8208784 voorwiel, zwart AP8208893 voorwiel goud AP8208893 voorwiel goud AP8208826 voorwiel goud AP8208826 voorwiel goud AP8208908 voorwiel, blauw AP8208896 voorwiel grijs / goud zand AP8208896 voorwiel grijs / goud zand AP8208825 voorwiel grijs / goud zand AP8208825 voorwiel grijs / goud zand AP8208708 voorwiel. blauw AP8213231 remschijf d190 AP8152056 binnenzeskantschroef m8x30 AP8225358 binnenzeskantschroef m8x30 AP8225123 lager AP8125782 pakking ring AP8201546 tubeless ventiel AP8120864 afdichtring d40x50x4 AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8120865 drive sleutel AP8221119 voorwiel spacer AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8225271 voorwiel as AP8225323 voorwiel ins. spacer AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8201925 kilometerteller versnelling
benzinetank aprilia AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8124814 brandstofniveausensor AP8201757 tankdop AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8249300 benzinetank AP8220472 vuldop rubber AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8258059 flens sluiten AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8220598 ontluchtingspijp AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8102273 slangenklem AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8220596 o-ring 37.69x3.53 AP8276065 brandstoftank flens AP8176137 fuel pump cpl. 854933 fuel pump AP8202436 brandstoffilter kit AP8220597 brandstofpijp AP8202402 brandstoffilter AP8220597 brandstofpijp AP8276065 brandstoftank flens
stuur - knoppen aprilia AP8124209 claxon AP8102671 kunststof klinknagel AP8152301 zelfborgende moer AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8212837 2-weg lichtknop AP8124208 druk op de knop AP8212767 draai indic. lichtknop AP8104546 plug AP8127487 licht connector AP8124081 verlichting selector AP8224130 motorstopschakelaar
stuur - dashboard aprilia AP8218210 stuur met voor ctng. AP8201976 lh achteruitkijkspiegel AP8201975 rh achteruitkijkspiegel AP8220454 lh spiegelrubber AP8220453 spiegelend rubber rechts AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8202071 rechter + linker stekker voor achteruitkijkspiegel AP8214163 kilometertellerkabel AP8212407 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8124762 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8224484 dashboard compleet AP8224521 dashboard compleet AP8249766 fascia paneel zonder lenzen AP8224344 dashboardlens prot. AP8224345 verlichting schild AP8224369 dashboard kabel AP8220551 pakking AP8220555 pakking
lh controles aprilia AP8218265 handgreeppaar, grijs AP8218275 handgreep paar, zwart AP8213375 pomp revisiekit AP8213485 achterste hoofdcilinder AP8218549 rem hendel. zwart AP8125757 hefboomschroef AP8213272 tankdeksel AP8213298 moer AP8113414 raam hoofdcilinder AP8113637 remhendel u-bout AP8213299 dopschroef AP8113861 zuiger assy AP8213400 pompdeksel schroef
slot hardware kit aprilia AP8202218 slot kit AP8202386 slot kit AP8224343 hoofdschakelaar - stuurslot AP8202247 tank deurslot AP8104609 tank deurslot AP8202246 zadelslot AP8201564 zadelslot AP8152283 schroef met flens AP8150430 lage zelfborgende moer AP8221312 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8201620 hendel AP8201749 schroef m4x6 AP8201748 onderlegring AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8152140 klinknagel m6x17 AP8150137 inbusschroef
bordenset en handboek aprilia AP8267980 constructor plaat AP8267398 constructor gegevensplaat AP8202223 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8202255 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8202224 gebruiksaanwijzing-nl-dk-sf- AP8202225 gebruikershandleiding-p-e-uk- AP8267397 fraudebestendige gegevensplaat AP8267981 geen beschrijving beschikbaar
achterlichaam i aprilia AP8258550 achter kuip. grijs AP8268219 geen beschrijving beschikbaar AP8268204 achterkuip, p. grijs AP8258844 achterkuip, rood AP8258483 achterkuip, zwart + sticker AP8268272 geen beschrijving beschikbaar AP8268245 achter kuip. een witte AP8258830 achter kuip. blauw AP8258823 kuip achteraan. d. zwart AP8258810 kuip achteraan. d. zwart AP8258782 kuip achteraan. d. zwart AP8258701 achter kuip. blauw AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8249708 zadelpen. zwart AP8152277 schroef met flens m6x12
achterlichaam ii aprilia AP8238856 brandstof sens. hoes. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152283 schroef met flens AP8202246 zadelslot AP8201564 zadelslot AP8150430 lage zelfborgende moer AP8258058 helm compartiment AP8221321 zadel spin AP8201643 splitpen AP8238681 pijler scharnier. zwart AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8220313 topkoffer afdichting 890507 topkoffer afdichting AP8202247 tank deurslot AP8104609 tank deurslot AP8221312 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8201620 hendel AP8201749 schroef m4x6 AP8249532 tunnelafdekking. met.black AP8249532 tunnelafdekking. met.black AP8258561 tunnelafdekking. grijs AP8258561 tunnelafdekking. grijs AP8258561 tunnelafdekking. grijs AP8258789 tunnel cover 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8220468 zadelscharnierrubber AP8201748 onderlegring AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8220592 brandstofpomp ondersteuning AP8234195 pin AP8120531 rubber met inzet AP8225369 inbusschroef
achterlichaam iii aprilia AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8226627 nummerplaathouder. zwart AP8226792 plaat houder. met.black AP8226602 plaat houder. met.black AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8226626 spatscherm achter. zwart AP8149303 plaat lichte steun. zwart AP8149303 plaat lichte steun. zwart AP8221218 spatbordbus AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8102375 clip m5 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8112916 reflector achter AP8249762 brandstoftank b .. zwart AP8249762 brandstoftank b .. zwart AP8258562 grijze tankdeksel AP8258562 grijze tankdeksel AP8258562 grijze tankdeksel AP8258790 gouden tankdeksel AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8249558 kentekenplaatsteun AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8226749 achterspatbord AP8121811 t bus AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150430 lage zelfborgende moer
achterwiel - schijfrem aprilia 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8208785 achterwiel, zwart AP8208709 achterwiel. blauw AP8208909 achterwiel. blauw AP8208897 achterwiel grijs / goudzand AP8208897 achterwiel grijs / goudzand AP8208894 achterwiel goud AP8208894 achterwiel goud AP8208709 achterwiel. blauw AP8208827 achterwiel grijs / goudzand AP8208827 achterwiel grijs / goudzand AP8208828 achterwiel goud AP8208828 achterwiel goud AP8213231 remschijf d190 AP8225358 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152056 binnenzeskantschroef m8x30 AP8201546 tubeless ventiel AP8113869 remblokken AP8213488 achter remklauw. goud AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213474 achterremslang AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP8258565 achterwiel plug AP8220579 achterwiel plug AP8208824 achterwiel plug AP8208824 achterwiel plug AP8208812 achterwiel plug AP8208812 achterwiel plug AP8113003 olieleiding schroef AP8134167 remslang hanger AP8150471 veerring 14.5x24 AP8113871 pen + remveer AP8213457 remklauw rev. kit AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152288 schroef met flens
rh controles aprilia AP8213484 voorhoofdcilinder d12 AP8218549 rem hendel. zwart AP8125757 hefboomschroef AP8213272 tankdeksel AP8213298 moer AP8113414 raam hoofdcilinder AP8113637 remhendel u-bout AP8213299 dopschroef AP8214202 gaskabel AP8218331 gas zonder handgreep AP8213375 pomp revisiekit AP8218265 handgreeppaar, grijs AP8218275 handgreep paar, zwart AP8213400 pompdeksel schroef AP8113861 zuiger assy
zadel - handvat aprilia AP8229344 zadel compleet zwart AP8229344 zadel compleet zwart AP8229344 zadel compleet zwart AP8229354 zadel AP8229383 zadel AP8229293 zadel. grijs AP8229396 zadel. grijs AP8229293 zadel. grijs AP8229396 zadel. grijs AP8220349 rubberen afstandhouder AP8249455 bijrijder handgreep. zwart AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8144081 rubberen afstandhouder AP8258486 zadelhoes, diablo zwart AP8268216 zadelhoes, rood AP8258849 zadelhoes, rood AP8258826 zadelhoes, zilver AP8258813 zadelhoes, zwart AP8258785 zadelhoes carb. AP8258705 geen beschrijving beschikbaar AP8258835 zadelhoes. rood AP8258555 zadelhoes. diablo zwart AP8268221 zadelhoes. grijs AP8268248 zadelhoes. zwart AP8268274 geen beschrijving beschikbaar AP8229345 achterzadel, zwart AP8229321 achterzadel, hot red AP8229384 achter zadel. rood AP8229359 achter zadel. grijs AP8229359 achter zadel. grijs AP8229358 achter zadel AP8229358 achter zadel AP8229355 achter zadel. groen AP8229319 achter zadel. blauw AP8229297 achter zadel. fluo rood AP8229192 achter zadel. zwart AP8152278 schroef met flens m6x16 *

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8224170 weerstand met harnas AP8224057 startrelais AP8224462 relay 12v/30a AP8124637 accu AP8224296 spanningsregelaar AP8212611 claxon 12v cc 58237R claxon 12v cc AP8224248 belangrijkste kabelboom AP8224491 belangrijkste kabelboom AP8212382 diode AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8220546 relaisrubber AP8224073 zekering kabel AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112176 zekering 15a CM225715 zekering 15a AP8124857 zekering 5a AP8102375 clip m5 AP8220283 rubberen afstandhouder AP8127477 injectie bedrading AP8234210 sensor ondersteuning AP8224478 druksensor AP8121811 t bus
vliegwiel aprilia AP3RAA000730 bus AP5RSR000227 vliegwiel cpl. AP5RSR000228 vliegwiel cpl. AP4DGN000066 gewone ring AP4BEN000010 moer m10x1.25 AP4ADN000023 schroef m5x12 AP4ADN000101 schroef m5x25 AP4DGN000077 gewone ring
ontstekingseenheid aprilia AP8224522 ecu AP8224448 ecu AP8224261 spoel 830094 spoel AP8224379 ht draad AP8120405 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152273 schroef met flens m5x15
achterlichten aprilia AP8224346 richtingaanwijzer lens AP8224340 knipperlicht rechts achter AP8224341 knipperlicht linksachter AP8212698 richtingaanwijzer harnas AP8224268 schroef 2,9x25 AP8212934 witte zelftappende schroef 3.9x 16 AP8224256 venster AP8212933 venster AP8212775 achterlicht kabelboom. AP8224245 achterlicht AP8224347 interne beker AP8150280 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8224196 nummerbord licht AP8224196 nummerbord licht AP8127002 achterlicht kabelboom. AP8224389 lamp 12v-21 / 5w 129953 lamp 12v-21 / 5w AP8224393 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w AP8224390 lamp r10w 12v AP8149302 richtingaanwijzers extensie
startmotor aprilia AP2QCA000041 startmotor AP2QCA000455 startmotor AP5RQR000069 revisieset startmotor AP5RQR000183 revisieset startmotor AP5RQR000023 o-ring AP5RQR000181 o-ring AP3QAA000039 bus AP4ADN000012 binnenzeskantschroef m6x30 AP5RQR000026 schroef AP5RQR000027 bedrading met schroef AP5RQR000182 bedrading AP4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 AP3QAA000038 bendix ondersteuning AP2QBA000058 bendix AP2QBA000456 bendix AP3FCN000271 pin

Accessoires

acc. - fietsonderdelen aprilia AP8202268 paar anti.v-gewichten. rode ergal AP8202269 paar anti.v gewichten. blauw ergal AP8202270 paar anti.v gewichten. gouden ergal AP8140651 carrosserie + cas. schroeven, rood ergal AP8140652 carrosserie + cas. schroeven, blauw ergal AP8140653 carrosserie + cas. schroeven, goud ergal
acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc. - top / koffers, zijkoffers aprilia AP87920664 topkoffer. reliëf new-c 32l AP8792080 topkoffer. reliëf new-c 32l AP87920664 topkoffer. reliëf new-c 32l AP81041974 topkoffer slot cpl. AP8793051 topkoffer supp. plaat compleet nieuw-c
acc. - verschillende aprilia AP8792157 achterste voetsteunen, paar AP8790154 zijstandaard AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e
acc. - windschermen aprilia AP8791129 windscherm cpl. groot AP8791128 voorruit zonder steun groot AP8791131 windscherm cpl. sport AP8791130 windscherm zonder ondersteunende sport

Overig / Niet ingedeeld

vermindering aprilia AP1BOA000028 idle gear assy z = 17/51 AP3NBA000027 aandrijfas z = 15 AP1BOA000029 aandrijfas z = 64 AP3NAN000059 lk drukring AP3NAN000058 rh drukring AP3FBN000049 borgring AP4GAN000025 met d12x32x10 AP3GAN000051 met d22x50x14 AP3EBN000046 oliekeerring AP3EBN000182 oliekeerring AP2GAN000113 met d12x32x10

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR 50 H2O Ditech E2 2002. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR 50 H2O Ditech E2 2002 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR 50 H2O Ditech E2 2002.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia