Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia ETX / RX 108 125 1999 - 2001.

Aprilia ETX / RX 108 125 1999 - 2001 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia ETX / RX 108 125 1999 - 2001

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia ETX 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia ETX 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1999!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8131888 basis van filterhuis AP8120748 inlaatslang AP8131680 batterij plaat AP8120654 carburateur-luchtkast slang AP8131898 deksel van filterhuis AP8130596 filtersteun beschermpaar AP8101851 luchtfilter AP8150060 schroef m6x20 * AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150026 moer m6 AP8120246 slangklem d = 60-80 AP8150386 yel. zink vierkante moer m6x12x12 AP8150182 gebogen veerring AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152114 schroef 3x15 AP8150233 ring 3.2x7x0.5
radiator aprilia AP8102826 waterkoeler AP8102888 waterkoeler vuldop AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8121679 t bus AP8120594 rubberen afstandhouder AP8102376 clip m6 AP8144107 waterkoelerkop buis AP8144106 waterkoeler-pomp buis AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8120536 slangklem d28x8,6 *
uitlaat aprilia AP8119488 cat. uitlaatpijp - d AP8119480 cat. uitlaatpijp AP8119452 geluiddemper AP8119462 geluiddemper bescherming AP8219324 uitlaatpijp bescherming AP8201121 silent-block AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8117064 onderlegring AP8102376 clip m6 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8101259 springveer AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150182 gebogen veerring

Frame

achterbrug aprilia AP8146095 achterbrug, grijs AP8139514 kettingkast AP8144108 kettinggeleiderplaat AP8234020 beker voor schoen AP8150246 schroef m4.8x13 AP8105132 achterste swingarmpen AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8120240 pakking ring AP8152103 sluitring d15x22x1 AP8152007 lage moer m14x1.5 AP8121121 achter zw. arm piv. bus AP8120363 onderlegring AP8134186 kabelgeleider AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152346 binnenzeskantschroef m6x75 AP8150182 gebogen veerring AP8120700 r. kettinggeleiderplaat. grijs AP8150115 lage zelfborgende moer AP8152278 schroef met flens m6x16 *
achterspatbord aprilia AP8126630 nummerplaathouder AP8126681 achterspatbord, blauw AP8126621 achterspatbord, zwart AP8131436 gereedschapskist AP8131437 gereedschapskist deksel AP8139181 bagagerek AP8102885 toolkit AP8112916 reflector achter AP8121704 pin AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150398 binnenzeskantschroef m6x40 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150204 moer m4 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8120311 rubberen afstandhouder AP8221056 t bus AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150182 gebogen veerring AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120622 voorste stofkapring AP8120508 t bus AP8121991 bus AP8126620 spatscherm achter, grijs AP8126115 nummerplaathouder AP8152246 schroef met flens m6x16
achterwiel aprilia AP8108722 achterwiel AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8107128 ketting ring AP8108755 rh sprak AP8108756 lh sprak AP8108672 tepels d3.5 AP8109004 achterwielklep 18 " AP8125765 achterwielas AP8152196 schroef m8x26 AP8150207 gebogen veerring AP8150431 lage moer m8 AP8150433 lage zelfborgende moer m16x1.5 AP8152063 ring 17x30x3 AP8125580 achterwiel spacer AP8125766 achter rechts wielafstand AP8101704 kettingspannerrol AP8152293 schroef met flens AP8101108 afstandhouder AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150018 onderlegring AP8121281 rechter kettingverstelnok AP8107124 chain cpl conn.link AP8125707 achterste koppeling grijs AP8125477 afstandhouder AP8110045 naaflager d17x40x12 AP8125462 oliekeerring 30x40x7 AP8125784 borgring d40 AP8108721 achterwiel
koppelingshendel aprilia - 8118474 8118432 koppelingshendel 8118430 8118348 8118198 8118207 8114245 8114222 8118201 8118490 8118491 8118492 8124480 8121817 8120467 koppelingshuls
spatbord aprilia AP8126680 voorspatbord, blad grijs AP8126617 voorspatbord, geel AP8126439 rechter mouwbeschermer, neutraal AP8126440 sx mouwbeschermer, neutraal AP8126462 rechter mouwbeschermring neutraal AP8126463 linker mouwbeschermring neutraal AP8150114 lage zelfborgende moer AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8102208 kabelgeleider voorremslang AP8150246 schroef m4.8x13 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8121938 kabelgeleider neu. snelheidsmeter AP8150163 schroef AP8152119 zelfborgende moer m4 AP8150199 onderlegring AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8139297 waterkoeler schild, zwart AP8134483 koplampsteun AP8102376 clip m6 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8120712 rubberen afstandhouder AP8134477 lh luchtkanaalsteun
stuur aprilia AP8124484 dashboard compleet AP8139111 dashboard paneel AP8139180 indicatielampje AP8201984 achteruitkijkspiegel AP8131067 rubber resetknop AP8131176 reset knop AP8120668 rubberen afstandhouder AP8112599 rubberen afstandhouder AP8150313 schroef 2,9x13 * AP8150115 lage zelfborgende moer AP8150182 gebogen veerring AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8124483 dashboard kabel AP8118475 stuur, snd phor. AP8102825 spiegelsteun AP8131041 schroef AP8120278 afstandhouder AP8120313 spacer h11.5 AP8121790 t bus
tank aprilia AP8139504 brandstoftank, baltisch blauw AP8139557 brandstoftank, zwart AP8130979 hoes AP8120683 pakking AP8102808 brandstofkraan AP8120663 rubberen afstandhouder AP8121773 afstandhouder AP8150018 onderlegring AP8152230 binnenzeskantschroef m8x35 AP8120675 rubberen afstandhouder AP8150016 sluitring 6,6x18x1,6 AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8150182 gebogen veerring AP8121718 koplamp bus AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8220305 o-ring 114 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8139113 olie tank AP8124547 oliereserve-indicator AP8220421 olievuldop AP8101944 2-weg verbinding AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8102224 mixer oliefilter AP8220384 brandstofpijp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8117141 hitte bescherming
wiel aprilia - - 8109001 8102207 8108672 tepels d3,5 8108720 8108560 8108561 8125770 8125771 8120864 8120865 drive sleutel 8113321 ontluchter + dop 8113374 8113481 8113005 8113668 8113003 oliepijpschroef * 8113004 ring 10x14x1,6 * 8113523 8108762 8125785 8125780 8125783 8125782 8125781 8113459 8114187
zadel aprilia AP8129237 zadel, blauw AP8129215 zadel, zwart / geel AP8139638 rechter zijpaneel, blauw AP8139115 rechts zijpaneel, zwart AP8139116 lh zijpaneel, zwart AP8139639 lh zijpaneel, blauw AP8126467 spatscherm achter AP8120539 schokdemper deksel AP8121704 pin AP8120622 voorste stofkapring AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102376 clip m6 AP8132802 schok abs. beschermplaat AP8152088 zelfborgende schroef 4,8x12 AP8120908 toolkit stopper AP8144156 rubberen afstandhouder AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8102029 klinknagel AP8144155 rubberen afstandhouder

Overig / Niet ingedeeld

achter rempomp aprilia AP8113359 achterste hoofdcilinder AP8121842 hoofdcilinderstang AP8113288 rubberen balgen AP8113241 remolietank compleet AP8121298 remhendelpen AP8152105 sluitring 6.4x10x.7 AP8113057 koppeling achterrempomp AP8152283 schroef met flens AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121290 rem veer AP8113081 vork AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8146075 achterremhendel AP8113553 tankdop AP8131792 achterste remleidingdeksel AP8150160 binnenzeskantschroef m6x20 AP8101595 slangklem d10,1 AP8120808 pijp AP8102289 remlichtschakelaar deksel AP8150026 moer m6 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150052 binnenzeskantschroef m6x16 AP8150182 gebogen veerring AP8124479 stop schakelaar
achterremschijf aprilia AP8113359 achterste hoofdcilinder AP8121842 hoofdcilinderstang AP8113288 rubberen balgen AP8113241 remolietank compleet AP8121298 remhendelpen AP8152105 sluitring 6.4x10x.7 AP8113057 koppeling achterrempomp AP8152283 schroef met flens AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121290 rem veer AP8113081 vork AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8146075 achterremhendel AP8113553 tankdop AP8131792 achterste remleidingdeksel AP8150160 binnenzeskantschroef m6x20 AP8101595 slangklem d10,1 AP8120808 pijp AP8102289 remlichtschakelaar deksel AP8150026 moer m6 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150052 binnenzeskantschroef m6x16 AP8150182 gebogen veerring AP8124479 stop schakelaar
algemeen aprilia AP8102852 gebruiksaanwijzing -e-uk-dk- AP8102805 gebruikershandleiding -i-f-d- AP8147386 dgm-gegevensplaat AP8147389 cee gegevensplaat AP8147388 constructor gegevensplaat AP8147387 ece gegevensplaat AP8102807 slot hardware kit AP8124495 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8101425 helm slot AP8147881 sticker set AP8147390 sticker set AP8101630 klinknagel AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8152229 klinknagel m8x20
battery aprilia AP8112906 spanningsregelaar AP8212110 batterij 12v-4ah AP8131676 batterij hoes AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112942 rubberen zekeringkast AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8112506 zekering 20a AP8112176 zekering 15a AP8112244 zekering 7,5a AP8152280 schroef met flens m6x25
electric aprilia AP8124524 toeter AP8124495 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8124094 draaischakelaar AP8124481 belangrijkste kabelboom AP8212588 diode AP8212146 aardingsbatterijkabel AP8124494 thermische schakelaar AP8150182 gebogen veerring AP8152277 schroef met flens m6x12
frame aprilia AP8146070 frame met electro-coating AP8146159 voorste voetsteun, paar AP8101317 veer voorste voetsteun AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8121312 voetsteunpen AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8221211 interne zijstandaardveer AP8121310 kabelgeleider AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8150292 gebogen veerring AP8101425 helm slot AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8135715 rh cilinderframe plaat AP8135716 links cilinderframe plaat AP8146074 centrale standaard AP8150267 schroef m8x90 * AP8120001 rubberen afstandhouder AP8101985 speciale clip AP8134522 rechts voetensteun AP8134523 lh voetsteun ondersteuning AP8146158 achterste voetsteunen, paar AP8152031 flensmoer AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer AP8102590 tankdeksel AP8121717 voetsteunpen AP8101928 splitpen AP8152293 schroef met flens
kapwerk aprilia AP8139637 koplampsteun, blauw AP8139114 koplampsteun, zwart AP8139635 rh luchtkanaal, blauw AP8139117 rh luchtkanaal, zwart AP8139118 lh luchtkanaal, zwart AP8139636 lh luchtkanaal, blauw AP8139560 handguard paar, blauw AP8139559 handguard paar, zwart AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150182 gebogen veerring AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8152108 inbusschroef AP8152019 speciale kolomschroef m6x12 AP8152078 speciale schroef m6 AP8102376 clip m6 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150395 lage zelfborgende moer m6 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121023 koplamp stelveer AP8120278 afstandhouder
motorblok aprilia AP8106534 motor 122 enduro 98 AP8106579 tandwielkap, zwart AP8106535 carburateur phbh-28-rd AP8146097 versnellingspook AP8120912 hendel rubber AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8106566 coperchio pompa mix nero AP8106570 vliegwielkap, zwart AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35
rempomp aprilia AP8113702 voorrempomp d12 AP8118416 voorremhendel AP8213243 raam hoofdcilinder AP8113203 remhendel u-bout AP8113058 remhendelpen AP8118427 gashendel + handgrepen, zwart AP8118462 handgreep paar. zwart AP8114371 gaskabel afsteller AP8114361 gaskabel AP8113522 voorremhendel stop AP8112998 voorremschakelaar + harnas AP8113672 pompdeksel AP8113537 schroef AP8113349 anti-emulsie apparaat AP8113735 hendel deksel AP8114272 gaskabel afsteller
schokbreker aprilia - AP8123782 schokdemper AP8152217 inbusschroef AP8152301 zelfborgende moer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152147 zeskantschroef m10x47 AP8150024 lage moer m10 * AP8152220 onderlegring AP8121815 kogelgewricht AP8120485 pakking ring AP8121098 bus AP8121846 dubbele drijfstangpen AP8120809 oliekeerring d18x24x3 AP8121913 dubbele verbindingsstang AP8110037 rolkooi AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8135713 dubbele drijfstangcomp. AP8135714 enkele drijfstangcomp. AP8121952 aansluiten. staaf spec. schroef AP8150344 inbusbout m12x107 AP8150345 binnenzeskantschroef m12x98 AP8152018 ring 12.2x22x2
t stuk aprilia AP8103537 ring moer AP8120376 bovenste stofkap AP8110024 rollager AP8101106 pakking ring AP8123845 stengelbasis AP8203570 schroef AP8123779 voorvork AP8123844 vork bovenplaat AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8203251 plug AP8123843 onderlegring AP8123778 u-bout AP8101513 stuur u-bout deksel
voorpoten aprilia AP8123348 plug cpl. AP8123346 o-ring AP8123441 halve ring AP8123357 ring veer AP8123689 bus AP8123199 stop ring AP8123360 kop AP8123355 afstandhouder AP8103235 pakkingring (marzocchi) AP8123777 stofkap + veer (marzocchi) AP8123846 mouw cpl. AP8123847 hub + rh vorkpoot AP8123848 naaf + linker vorkpoot AP8123540 schroef met flens m6x25

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia ETX / RX 108 125 1999 - 2001. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia ETX / RX 108 125 1999 - 2001 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia ETX / RX 108 125 1999 - 2001.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia