Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Sonic 50 Aircooled 530 1998 - 2007.

Aprilia Sonic 50 Aircooled 530 1998 - 2007 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Sonic 50 Aircooled 530 1998 - 2007

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Sonic 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Sonic 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1998!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

variator aprilia AP8206478 afstandhouder d18x23x5 AP8221326 afstandhouder d18x23x5 AP8222458 spacer d18x23x3.5 AP8206420 afstandhouder d18x23x6,5 AP8222337 blauwe stalen ring d13.2x20 AP8206116 vaste katrol AP8206140 aandrijfschijf voorste poelie AP8206141 getande startkoppelingsbeker AP8206204 conische veerring AP8206183 moer m10x1.25 AP8206479 t bus AP8206144 startmotor tandwiel z = 71 AP8206210 kooi d57x61x10 AP8206147 starterkoppeling. AP8206698 schuifregelaar AP8206136 oprijplaat AP8206852 pin rol d5 AP8206701 pennenrol d8.8 AP8206430 stiftrol d9.5 AP8222335 katrol assy .. rijden AP8206818 v-riem AP8222336 bus 13x18x38.2

Frame

dashboard aprilia AP8224500 dashboard compleet AP8224104 dashboard compleet AP8212984 dashboard compleet AP8212984 dashboard compleet AP8212407 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8212408 lamphouder. compleet 12v / 2w AP8220422 pakking AP8224109 lichtscherm, geel AP8224052 verlichting schild. grijs AP8224052 verlichting schild. grijs AP8224051 dashboardvenster AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8214173 kilometertellerkabel

Overig / Niet ingedeeld

cylinder head aprilia AP8206493 tapbout m7x1x109 AP8206174 zuigerpen d10x33 AP8206176 stop ring d10 AP8206861 stop ring d11.8 AP8206220 zuigerveren set d40.5 AP8206120 zuigerveren set d40 AP8206218 zuiger assy d40 AP8206219 zuigereenheid d40,5 AP8206483 cilindervoet pakking AP8176073 geen beschrijving beschikbaar AP8206801 cilinder met zuiger AP8206801 cilinder met zuiger AP8206487 cilinderkoppakking AP8176074 cilinderkop AP8206460 cilinderkop AP8206460 cilinderkop AP8206491 flensmoer m7x1 AP8206465 cilinder luchtmantel AP8206844 pakkingset AP8206870 bougie br7hs AP8176075 bougie ngk bpr4hs AP8206870 bougie br7hs
decal and lock hardware kit aprilia AP8202014 slot kit AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8202059 zadelslot AP8201734 slot voorste kist AP8202136 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8150137 inbusschroef AP8152140 klinknagel m6x17 AP8277132 geen beschrijving beschikbaar AP8277041 geen beschrijving beschikbaar AP8277040 geen beschrijving beschikbaar AP8277040 geen beschrijving beschikbaar AP8267590 geen beschrijving beschikbaar AP8267589 geen beschrijving beschikbaar AP8257413 sticker set AP8257137 sticker set AP8257136 sticker set AP8247892 sticker set AP8277301 geen beschrijving beschikbaar AP8247888 sticker set AP8247879 sticker set AP8247890 sticker set AP8247885 sticker set
electrical system aprilia AP8124818 knop AP8212110 batterij 12v-4ah AP8224013 toeter AP8120754 rubberen zekeringkast AP8212890 belangrijkste kabelboom AP8144157 relaisrubber AP8212889 koplamp bedrading met harnas AP8212891 achterlicht kabelboom. AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8212540 spanningsregelaar AP8224057 startrelais AP8212382 diode AP8212670 kabelboom startmotor AP8112244 zekering 7,5a AP8220342 rubberen zekeringkast AP8234094 zekeringblok ondersteuning AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121991 bus AP8152299 zelfborgende moer m6
engine aprilia AP8222801 geen beschrijving beschikbaar AP8222562 motor cy -nl- AP8235073 kick-start hendel AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8150430 lage zelfborgende moer
exhaust pipe aprilia AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8219596 uitlaatpijp pakking AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8220357 stil blok. uitlaat AP8219609 cat. uitlaatpijp AP8219394 cat. uitlaatpijp -nl- AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121075 t bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152289 schroef met flens AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8120870 isolerende ring AP8152260 inbusschroef AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152108 inbusschroef AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8102376 clip m6 AP8234150 spatbordplaat AP8219437 uitlaatpijp bescherm .. chr.zwart AP8219487 uitlaatpijp bescherming AP8221213 captive moer m6
flywheel aprilia AP8206495 schroef met ring m6x20 AP8206480 bus 6.5x8.5x10 AP8206471 silent-block AP8206494 schroef 5.5x40 AP8206474 kanaalpakking AP8206499 schroef met 2 ringen m6x16 AP8206819 ventilator omhulsel AP8206461 kunststof ventilator AP8502421 moer m10x1,25 h = 13,5 AP8206205 sluitring d10.5x18x2 AP8502563 schroef m6x16 AP8206485 flyw. stator pakking AP8206462 cdi magneto assy AP8206179 buiten borgring d19 AP8206746 oliepomp aandrijving
frame and central stand aprilia AP8232985 frame met electro-coating AP8235106 frame met electro-coating AP8235106 frame met electro-coating AP8235106 frame met electro-coating AP8232985 frame met electro-coating AP8144277 stand eindstop AP8221211 interne zijstandaardveer AP8221204 zijstandaardveer AP8201431 splitpen AP8232987 centrale standaard AP8221296 statiefpen met ring AP8121309 pluggen veer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8121697 belleville spring AP8203923 bal ring set. compleet AP8221213 captive moer m6 AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8121991 bus AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8220366 rubberen afstandhouder
front body i frontal shield aprilia AP8248004 voorruit. blauw AP8239286 voorruit. blauw AP8102782 klem AP8248051 voorkuip, hemelsblauw AP8248042 voorkuip, maanwit AP8239992 kuip. atz. bruin AP8239289 kuip voorzijde, ca. zwart AP8248343 kuip. chr.orange AP8248067 voorkuip, brio geel AP8248059 kuip. baltisch blauw AP8248322 voorkuip, opaal. cyaan AP8239289 kuip voorzijde, ca. zwart AP8258371 kuip. peltro grijs AP8258362 voorkuip, warmrood AP8248915 voorkuip, fluorietgroen AP8248907 kuip. arctisch zilver AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8220528 kuip pakking
front body ii dashboard holder aprilia AP8248893 laag. dashboard houder. zwart AP8248350 dashboardhouder, blauw AP8248329 dashboard houder. fuchsia AP8239996 dashboardhouder, titan. grijs AP8239288 dashboard houder. purper AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152246 schroef met flens m6x16
front body iii front fairing aprilia AP8212948 koplampafscherming AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150427 schroef m4x40 AP8248326 voorkuip, opaal. cyaan AP8258603 geen beschrijving beschikbaar AP8258599 geen beschrijving beschikbaar AP8258188 kuip. ap. zwart AP8258188 kuip. ap. zwart AP8248919 voorkuip, fluorietgroen AP8248348 voorkuip, chr.orange AP8248072 voorkuip, brio geel AP8248064 kuip. baltisch blauw AP8248056 voorkuip, hemelsblauw AP8248048 voorkuip, azt. bruin AP8248047 kuip. maan wit AP8248911 voorkuip, arctisch zilver AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8220529 schroefdeksel plug AP8202074 transparante schildpakking
front body iv front fairing aprilia AP8202073 parabolische schildpakking AP8102375 clip m5 AP8248346 voorscherm, chr.orange AP8258975 geen beschrijving beschikbaar AP8258375 frontschild, grijs AP8258366 voorste schild. heet rood AP8248910 voorste schild. arctisch zilver AP8248325 voorscherm, opaal. cyaan AP8248070 voorscherm, brio geel AP8248062 voorste schild. baltisch blauw AP8248054 voorscherm, hemelsblauw AP8248045 voorste schild. maan wit AP8248008 voorscherm, azt. bruin AP8248005 voorscherm, ap. zwart AP8248918 voorscherm, fluorietgroen AP8248331 kraag, fuchsia AP8220525 halsband. grijs AP8220525 halsband. grijs AP8220518 kraag, paars AP8248895 halsband. met.black AP8248352 kraag, blauw
front body v front mudguard aprilia AP8226786 geen beschrijving beschikbaar AP8226709 voorspatbord. grijs AP8226428 voorspatbord. ap. zwart AP8226707 voorspatbord. heet rood AP8226550 voorspatbord, fluorietgroen AP8226549 voorspatbord, arctisch zilver AP8226505 voorspatbord, chr.orange AP8226504 voorspatbord, opaal. cyaan AP8226479 voorspatbord. azt. bruin AP8226484 voorspatbord, maanwit AP8226485 voorspatbord, hemelsblauw AP8226486 voorspatbord. baltisch blauw AP8226487 voorspatbord brio geel AP8239281 onderste schildafdekking AP8239739 toegangsdeur remklauw AP8248897 plug. met.black AP8248354 stekker, blauw AP8248333 plug, fuchsia AP8220530 plug. met.black AP8220530 plug. met.black AP8220519 plug, paars AP8220456 rubberen waterkoeler supp. AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152274 schroef met flens m5x20
front fork aprilia AP8203903 stengelbasis AP8223007 stengelbasis AP8223007 stengelbasis AP8223007 stengelbasis AP8203903 stengelbasis AP8203904 schroef m10x44 AP8203905 stop ring AP8203906 plug AP8203907 stop ring AP8203908 plug AP8203909 o-ring AP8203910 mouw AP8203911 veer AP8203912 ring AP8203913 schokdemper AP8203914 veer AP8203915 slag eindstop AP8203916 stofkap AP8203917 stop ring AP8203918 oliekeerring AP8203919 lh mouw AP8203794 onderlegring AP8203920 schroef m8x24 AP8203921 onderlegring AP8203922 rechter mouw AP8203980 voorvork AP8203824 voorvork AP8203824 voorvork AP8203980 voorvork AP8203980 voorvork
front wheel aprilia AP0 AP0 AP8208716 voorwiel, goud AP8208746 voorwiel, blauw AP8208716 voorwiel, goud AP8208547 voorwiel, grijs AP8208547 voorwiel, grijs AP8202008 kilometerteller versnelling AP8225325 voorwiel as AP8225326 voorwiel spacer AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8152288 schroef met flens AP8213383 voorremschijf AP8225342 voorwiel spacer AP8225316 lager AP8225237 ring 13x24x2,5 * AP8213244 voorremklauw d30 AP8213362 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8121856 kabelgeleider AP8152288 schroef met flens AP8213245 remblokken AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213108 ontluchtingsventiel AP8213227 pen + remveer AP8213224 remklauw deksel
handlebar mirrors aprilia AP8202010 achteruitkijkspiegel AP8220491 rubberen balgen AP8201987 moer met remklauw. lh kant AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8152291 schroef met flens AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150201 schroef m10x55 AP8102671 kunststof klinknagel AP8218390 stuur met voor ctng. AP8121811 t bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
ignition unit aprilia AP8206470 vliegwiel cdi unit assy AP8206125 bobine AP8220438 bougie rubber AP8220439 bougiedop AP8220440 rubber, draadafdekking AP8206805 startmotor AP8206206 sluitring d8x16x2 AP8206665 stationair tandwiel + bus AP8206172 pin d8x32 AP8206700 inactieve versnellingsplaat AP8206202 schroef m6x12 AP8502564 schroef m6x20 AP8224093 borstelhouder met of
lh controls aprilia AP8218393 achterremhendel compleet AP8218274 achterremhendel AP8213386 u-bout AP8214174 kabel achterrem AP8213385 dopschroef AP8213384 hefboomschroef AP8213388 moer AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218429 handgreeppaar, lila AP8218403 handgreeppaar, paars AP8218402 handgreep paar. grijs AP8218402 handgreep paar. grijs AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218401 handgreeppaar, geel AP8212529 choke controle AP8214171 chokekabel AP8212767 draai indic. lichtknop AP8124209 claxon AP8213387 rem veer
lights aprilia AP8224045 richtingaanwijzer AP8224046 int. richtingaanwijzer lens AP8224043 rechter richtingaanwijzer f. lens AP8224044 links richtingaanwijzer f.lens AP8212889 koplamp bedrading met harnas AP8212882 koplamp AP8212887 achterlicht AP8224047 achterlicht lens AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150427 schroef m4x40 AP8121710 spoel kompres. voorjaar AP8102381 clip m4 AP8150204 moer m4 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224062 bord AP8224063 zelftappende schroef m2.9x6.5 AP8150484 zelftappende schroef m.b.
oil and fuel tank aprilia AP8101944 2-weg verbinding AP8102224 mixer oliefilter AP8201757 tankdop AP8201824 vacuüm brandstofkraan AP8220421 olievuldop AP8239089 olie tank AP8239092 benzinetank AP8258807 benzinetank AP8212481 oliereserve-indicator AP8124478 brandstofniveausensor AP8102223 rubberen afstandhouder AP8220195 oliekeerring AP8220472 vuldop rubber AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8102375 clip m5 AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8120179 slangklem d8 AP8102377 slangklem d9.1 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8101595 slangklem d10,1
plate set and handbook aprilia AP8277146 geen beschrijving beschikbaar AP8247808 constructor gegevensplaat AP8247849 ece gegevensplaat AP8202106 gebruiksaanwijzing -nl-dk-uk- AP8277147 geen beschrijving beschikbaar AP8247811 fraudebestendige gegevensplaat
r shock absorber connect rod aprilia AP8234115 voetensteun AP8221160 pin m12 AP8232841 motor verbindingselement AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150392 binnenzeskantschroef m10x65 AP8150210 gebogen veerring AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8220377 silent-block AP8220399 fase drift AP8203873 schokdemper AP8152301 zelfborgende moer AP8152325 schroef met flens AP8152289 schroef met flens
rear body i undersaddle aprilia AP8102376 clip m6 AP8248361 bougieklep, blauw AP8248340 toegangsdeur bougie, fuchsia AP8248003 toegangsdeur voor bougies. grijs AP8248003 toegangsdeur voor bougies. grijs AP8239295 toegangsdeur bougie, violet AP8248904 toegangsdeur voor bougies. zwart AP8239995 onderzadel. t. grijs AP8248892 onderzadel. met.black AP8248349 onderzadel, blauw AP8248328 onderzadel, fuchsia AP8248073 onderzadel. purper AP8239995 onderzadel. t. grijs AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5
rear body ii rear fairing aprilia AP8258605 geen beschrijving beschikbaar AP8248009 achterkuip, azt. bruin AP8248046 achterkuip, maanwit AP8248055 achterkuip, hemelsblauw AP8248063 achterkuip, baltisch blauw AP8248071 achterkuip, brio geel AP8248327 achterkuip, opaal. cyaan AP8248347 achterkuip, chr.orange AP8248912 achterkuip, arctisch zilver AP8248920 achterkuip, fluorietgroen AP8258189 achter kuip. ap. zwart AP8258601 achter kuip. heet rood AP8268154 geen beschrijving beschikbaar
rear body iii mudguard aprilia AP8226478 achterspatbord. zwart AP8226478 achterspatbord. zwart AP8220539 startmotor bescherming AP8212854 reflector. amber AP8112916 reflector achter AP8226459 nummerplaathouder AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102376 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8120870 isolerende ring
rear wheel aprilia AP8208452 achterwiel, zwart AP8208452 achterwiel, zwart AP8208659 achterwiel. goud AP8208747 achterwiel. blauw AP8208659 achterwiel. goud AP8213133 remschoenen + veren AP8150471 veerring 14.5x24 AP8214174 kabel achterrem AP8235004 achterremhendel AP8213348 achterremnok AP8224011 remslijtage-indicator AP8213373 anti-stof pakking AP8214200 achterremhendel register AP8152136 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8213137 spoel kompres. voorjaar AP8221120 remkabelhouder AP8152244 dax flensmoer m14x1.5
rh controls aprilia AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213284 voorremhendel AP8125757 hefboomschroef AP8213298 moer AP8213299 dopschroef AP8213272 tankdeksel AP8113414 raam hoofdcilinder AP8213382 lh u-bout AP8213375 pomp revisiekit AP8213287 voorrem pomp AP8213362 voorremslang AP8218399 gas zonder handgreep AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218429 handgreeppaar, lila AP8218403 handgreeppaar, paars AP8218402 handgreep paar. grijs AP8218402 handgreep paar. grijs AP8218401 handgreeppaar, geel AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218400 handgreep paar. zwart AP8214172 gaskabel AP8212837 2-weg lichtknop AP8124208 druk op de knop AP8104546 plug AP8127487 licht connector
saddle helmet compartment aprilia AP8239297 helm compartiment AP8239354 brandstof sens. hoes AP8202131 toolkit AP8229369 zadel. zwart AP8229298 zadel, zwart AP8229286 zadel, lila AP8229285 zadel, azuurblauw AP8229279 zadel, violet AP8229277 zadel. grijs AP8229277 zadel. grijs AP8221173 zadel spin AP8201643 splitpen AP8239090 pijler scharnier AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8202059 zadelslot AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8220381 pakking AP8220349 rubberen afstandhouder AP8144154 bevestigingsmagneet AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8234094 zekeringblok ondersteuning AP8102375 clip m5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8152306 zelfborgende moer m5
secondary air aprilia AP8234215 steun klem AP8206989 sas klep AP8220634 inlaatpijp sas AP8220635 luchtpijp sas AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150182 gebogen veerring
supply oil pump aprilia AP8502564 schroef m6x20 AP8206466 inlaatspruitstuk AP8206557 reed ventiel AP8206486 brandstofinlaatklep pakking AP8206181 slangkraag AP8206809 carburateur phbn 12-gs AP8206995 geen beschrijving beschikbaar AP8176076 geen beschrijving beschikbaar AP8206711 slangklem AP8206119 oliepomp assy. AP8508887 schroef m5x14 AP8220548 anti-condensaat ontluchter AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8102378 slangklem d11,3 AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8220507 pijp
transmission final drive aprilia AP8206159 met d10x30x9 AP8206835 met d17x35x10 AP8206815 aandrijfas z = 13 AP8206814 aandrijfas z = 36 AP8206826 idle gear assy z = 12/48 AP8206828 belleville spring AP8206833 blauwe stalen ring d12.1x25.8 AP8206832 schroef m6x10 AP8206834 sluitring 6,5x18x1,5 AP8206233 buiten borgring d17
air box aprilia AP8220467 inlaatslang AP8231548 huis van filterhuis AP8201683 luchtfilter AP8231549 deksel van filterhuis AP8231549 deksel van filterhuis AP8258806 deksel van filterhuis AP8220364 inlaatslang AP8201799 slangkraag AP8121725 t bus AP8220385 afdichting luchtfilterhuis AP8220370 filterhuis rubber AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8221172 kabelgeleider AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8134167 remslang hanger
carburettor i aprilia AP8206899 gasklep 40 AP8206898 gasklep 30 AP8206900 conische pen a12 AP8206886 pakking envelop AP8206909 mengkamerdeksel kit AP8206908 klep gasveer AP8206891 conische pin clip AP8206892 ring AP8206893 draad starterkit AP8206995 geen beschrijving beschikbaar AP8206809 carburateur phbn 12-gs AP8176076 geen beschrijving beschikbaar AP8206942 schroef
carburettor ii aprilia AP8206886 pakking envelop AP8206890 zweven cpl. AP8176077 geen beschrijving beschikbaar AP8206707 naaldventiel ga209 AP8206796 naaldventiel ga210 AP8206994 hoofdsproeier 58 AP8222479 hoofdsproeier 70 AP8222639 hoofd jet AP8206795 inactieve jet 38 AP8206795 inactieve jet 38 AP8222685 inactieve jet 34 AP8206904 startmotor 45 AP8206889 vlotterkamer AP8206887 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8206894 adj.min.eng.spd air scr.spring AP8206894 adj.min.eng.spd air scr.spring AP8206907 adj.min.eng. snelheid luchtschroef AP8206907 adj.min.eng. snelheid luchtschroef AP8206895 gasklep adj. schroef AP8206896 gasklep adj. schroefveer AP8206897 platte ring
central body i int shield aprilia AP8239997 intern schild. t. grijs AP8239997 intern schild. t. grijs AP8248332 intern schild, fuchsia AP8248353 intern schild, blauw AP8248896 intern schild. met.black AP8239290 intern schild, violet AP8248333 plug, fuchsia AP8248354 stekker, blauw AP8220530 plug. met.black AP8220530 plug. met.black AP8220519 plug, paars AP8248897 plug. met.black AP8150451 lage zelfborgende moer AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8239306 tas houder haak AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8248900 typ appr.data cover. met.bl. AP8239293 type appr. gegevensklep, violet AP8248001 type appr.data cover, grijs AP8248001 type appr.data cover, grijs AP8248336 typ appr. gegevensomslag, fuchsia AP8248357 type appr.data cover, blauw
central body ii glove comp door aprilia AP8239999 koplamp toegangsdeur. grijs AP8239999 koplamp toegangsdeur. grijs AP8248335 koplamp toegangsdeur, fuchsia AP8248356 koplamp toegangsdeur, blauw AP8248899 koplamp toegangsdeur. zwart AP8239740 koplamp toegangsdeur. paars AP8201734 slot voorste kist AP8220531 topkoffer afdichting AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8239291 handschoen comp. deur, violet AP8239998 handschoen comp. deur. grijs AP8239998 handschoen comp. deur. grijs AP8248334 handschoen comp. deur, fuchsia AP8248355 handschoen comp. deur. blauw AP8248898 handschoen comp. deur. zwart AP8102523 borgmoer m22x1,5
central body iii rear foot rests aprilia AP8248902 rechts voetsteun achter. met.black AP8248359 rechts voetsteun achter, blauw AP8248338 rechts voetsteun achter. fuchsia AP8235031 rechts voetsteun achter. paars AP8235020 rechts voetsteun achter. grijs AP8235021 lh achterste voetsteun. grijs AP8235032 lh achterste voetsteun. paars AP8248339 lh achterste voetsteun, fuchsia AP8248360 links voetensteun, blauw AP8248903 lh achterste voetsteun. met.black AP8152279 schroef met flens m6x20
central body iv panel aprilia AP8248002 vloerpaneel. grijs AP8248002 vloerpaneel. grijs AP8248337 vloerpaneel, fuchsia AP8248358 vloerpaneel, blauw AP8248901 vloerpaneel. met.black AP8239294 vloerpaneel. paars AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8248053 onderpaneel, hemelsblauw AP8258977 geen beschrijving beschikbaar AP8258373 onderpaneel. rood AP8258364 onderpaneel, zwart AP8249867 onderpaneel. grijs AP8248916 onderpaneel, fluorietgroen AP8248908 onderpaneel. arctisch zilver AP8248345 onderpaneel, chr.orange AP8248324 onderpaneel. opaal. cyaan AP8248061 onderpaneel, baltisch blauw AP8248044 onderpaneel, maanwit AP8239994 onderpaneel. azt. bruin AP8248069 onderpaneel, bruingeel AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8144281 kuip pakking
central crank case set aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206138 oliekeerring borgplaat AP8502567 schroef m6x35 AP8206843 carter assy AP8206843 carter assy AP8176072 geen beschrijving beschikbaar AP8206169 carterpen d12x16 AP8206203 schroef met flens m8x15 AP8206481 afgedicht lager d17x35x10 AP8206503 afstandhouder d12x17x227 AP8206233 buiten borgring d17 AP8206129 silent-block. carter AP8501481 binnen borgring d40 AP8206558 met d17x40x12 AP8206215 oliekeerring AP8206823 union + ontluchtingspijp AP8206841 remschoen pin AP8206824 cilinderkap rubber AP8206830 moer m8x1,25 AP8206475 olievulplug AP8206482 o-ring d13.3x2.4 AP8206488 pakking 8.2x15x1.2
clutch aprilia AP8206214 oliekeerring AP8206735 sec. vaste schijf. compleet AP8206741 geleiderol voor variator AP8206743 oliekeerring d34x39x4 AP8206736 sec. schuifschijf. compleet AP8206740 o-ring d36x1.5 AP8206737 variator veerbeker AP8206729 sec. schijf voorjaar AP8206739 remschoenen veer terug AP8206738 centrifugaalkoppeling AP8206732 moer m28x1 AP8206733 koppelingshuis. compleet AP8206829 moer m10x1 h = 5,8 AP8206837 o-ring d6,5x3 AP8206744 snelheidsvariator met koppeling AP8206836 met d8x28x9 AP8206734 remschoenen rubber d4x11
connecting rod group aprilia AP8206212 oliekeerring AP8509135 met d20x47x14 AP8206501 drijfstang + g. pin brng. AP8206213 oliekeerring AP8206187 afstandhouder d15x20x12 AP8206154 speldenkooi 10x14x12.5 AP8206223 drijfstang cpl. AP8206500 oliekeerringen - set AP8206182 vliegwiel magnetosleutel AP8206578 rol d3x11.8
covers kick starter aprilia AP8206170 pin deksel d10x14 AP8206840 deksel pakking AP8206820 transmissie deksel AP8502564 schroef m6x20 AP8502567 schroef m6x35 AP8206821 carterkap AP8206831 schroef m6x60 AP8206508 schroef m6x25 AP8206839 k. start dekselpakking AP8206149 hendel terugstelveer AP8206152 kick-start asbus 15x20x30 AP8501469 buiten borgring d15 AP8206193 blauwe stalen ring d15.1x28x1 AP8206816 schop assy AP8206827 kickstarter lente AP8206692 glijdende kick-start versnelling AP8206172 pin d8x32

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Sonic 50 Aircooled 530 1998 - 2007. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Sonic 50 Aircooled 530 1998 - 2007 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Sonic 50 Aircooled 530 1998 - 2007.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia