Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Sport City Cube 45 125 2008 - 2010.

Aprilia Sport City Cube 45 125 2008 - 2010 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Sport City Cube 45 125 2008 - 2010

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Sport City 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Sport City 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2008!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carburateur aprilia 830487 schroef 709532 slangklem CM128216 carburateur cpl. 848269 inductiegewricht met i.p. 494921 juntas-serie carburador 845995 carburateur flens AP8102701 slangklem 40-60 h9 254485 clip m6 AP8101770 slangklem d8x5.5 872479 reductiekit 80 km / u
cilinder aprilia 875112 cilindervoet pakking 0.4 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm 482335 zuigerpen 963486 anello elastico (vermengde ricambi) 485779 compressiering d.57x1 486362 olieschraapring d.57x1 485914 olieschraapring d.57x2,5 876605 cil.pist.-pols pin eenheid 8481330003 zuiger-pols pin assy. 8481330001 zuiger assy 8481330004 zuiger-pols pin assy. 8481330002 zuiger-pols pin assy.
cilinderkopdeksel aprilia 828421 olie ontluchtingsklep AP8120956 ontluchtingspijp 877136 zelftappende schroef m5x20 487989 pakking CM001904 slangklem 638853 bougie (ngk) cr8eb 829536 pakking 872635 speciale schroef 829534 hoofddeksel 830249 demper drift AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8102576 2-weg verbinding
luchtfilter aprilia 871804 luchtbox cpl. CM001926 slangklem 829258 luchtfilter AP8120615 pakking d3 845996 luchtfilter / voertuighoes 672198 air box bescherming AP8121032 bus 260918 slangklem 258146 zelftappende schroef m3x20 830057 bus CM002910 slangklem 830056 bus AP8144701 cap AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8152299 zelfborgende moer m6
motor aprilia CM1265315 mot. 125 4t / 4v e3 derbi s. stad 497588 cilinder pakkingset 497589 set pakkingen voor motorrevisie AP8121856 kabelgeleider
oliefilter aprilia 486075 ring 10.5x16x2.5 483841 inlaat oliefilter 285536 o-ring 31,47x1,78 826165 oliefilter plug 641541 sensor 82635R oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 483776 speciale schroef
oliepomp aprilia 485868 afstandhouder 840510 kettingspanner staaf 828308 kettingspanner schuifblok 414837 schroef met flens m6x25 82877R oliepomp montage 82948R oliepomp montage 829593 schroef met flens 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 483767 onderste olieschot 484123 schroef met flens 846096 motor olie beker 287913 oliepomp tandwiel 82649R oliepomp ketting 82783R oliepomp control rondsel 847929 carter-oliepomp pakking 82644R nokkenas ketting 82782R tandwiel van de distributieketting 483918 oliekeerring 825620 pakking ring 82538R pakking ring 434345 oliepomp ketting drift 847116 timing systeem deksel 15585 AP8580107 gewone ring 843364 olievulplug 479986 o-ring 485047 bord 846098 pakking 277916 het lokaliseren van deuvel 564629 slangklem
radiator aprilia 852384 waterkoeler AP8127441 thermische schakelaar AP8124446 ventilator. cpl. AP8121464 pin AP8125848 afstandhouder AP8150159 ring 4.3x16 AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150270 schroef 4.2x20 AP8221218 spatbordbus 254485 clip m6 AP8121837 aluminium ring AP8101372 silent-block AP8134976 luchtkanaal 598839 schroef met flens AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5 AP8144777 plug
uitlaat aprilia AP8119895 uitlaatpijpcilinder AP8119911 geluiddemper 847308 uitlaatpijp bescherming 436947 moer 480853 uitlaatpijp pakking 8263885 grafiet bus AP8119904 slangklem AP8154048 geluiddemper supp. bord AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150567 fairlead AP8119925 hoes AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8120508 t bus 82545R kogellager 6647

Frame

centrale standaard aprilia AP8145025 centrale standaard 483785 pin 581248 innerlijke lente 581249 buitenste veer AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer AP8144729 stand eindstop 273754 o-ring 582298 afstandhouder
spatbord aprilia 89678200XR AP8178078 onderste schildafdekking. zwart AP8163331 rh in. klomp AP8163332 rh ex. klomp AP8163473 lh in. klomp AP8163474 lh ex. massa AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121075 t bus AP8152117 inbusschroef AP8248897 plug. met.black 852081 bewaker sticker 896790 sticker
voorruit aprilia 890280 grosses windschild k
voorvork aprilia 85166R voorvork 894824 stengelbasis AP8163441 stengelbasis AP8123794 bal ring set. compleet AP8123675 lowe stofkap AP8152289 schroef met flens 896500 schroef AP8104880 plug
voorwiel aprilia 860240 geen beschrijving beschikbaar 860642 voorwiel. zwart AP8590030 met 15x42x13 AP8125812 met 15x42x13 AP8590031 afstandhouder 16x22x76.5 AP8121194 lh spacer AP8121196 rh spacer AP8121195 voorwiel as AP8201546 tubeless ventiel AP8113697 voorremschijf d.260 AP8152288 schroef met flens AP8128059 voorband 120-70 15 AP8120621 oliekeerring AP8590032 oliekeerring 25x42x7 AP8220323 plug
zadel aprilia 86067500A1 zadel AP8178069 zadelscharnierbeugel AP8150333 serpress moer m6 AP8201431 splitpen AP8121333 zadel spin AP8144089 voorste zadelsteunrubber AP8220469 topkoffer afdichting
achteruitkijkspiegel aprilia 860295 stuur CM180901 rh achteruitkijkspiegel CM180902 lh achteruitkijkspiegel AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150088 binnenzeskantschroef m10x70 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer 890166 spiegelsteun. rechts 890165 spiegelsteun. lh
achterwiel aprilia 860244 achterwiel. zwart 860644 achterwiel. zwart AP8128062 achterband AP8121172 achterwiel ins. spacer AP8121172 achterwiel ins. spacer 563728 moer m16x13 194423 cap 12789 AP8113541 remschijf d220 AP8152288 schroef met flens AP8161026 snelheidssensor schroef AP8201546 tubeless ventiel
benzinetank aprilia AP8179450 benzinetank AP8144782 tankdop AP8144187 brandstofcollector rubber CM120901 benzine pomp AP8127828 brandstofniveausensor AP8104406 brandstoffilter AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8144422 pakking AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8144303 3-weg verbinding 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8134815 vacuümpijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8102378 slangklem d11,3 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8120428 kabelgeleider AP8102151 bedradingsclip 577557 bevestigingsklem AP8104071 union cpl. AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8101944 2-weg verbinding

Elektrisch

dynamo aprilia 8482585 vliegwielkap cpl. 8456335 as van de waterpomp. 82991R pakking ring 479986 o-ring 872908 pompaandrijving aandrijfsleutel 82755R met 28x8x9 828535 onderlegring 82869R speciale schroef 58130R cdi magneto assy 877528 waterpomp deksel 828662 schroef 841373 waterpijp 485080 o-ring AP8101573 slangklem d16-24x8 267 436783 flensmoer 828493 schroef 6965 825529 hoes 844730 ventilator 277916 het lokaliseren van deuvel
snelheidsmeter aprilia 896788 dashboard JC56322X92 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 860929 socket ondersteuning
achterlicht aprilia 864936 achterlicht 865405 achterlicht lens AP8127644 achterlicht kabelboom. 865406 interne beker AP8590045 schroef 3.5x9.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127098 nummerbord licht AP8150362 zelftappende schroef AP8124976 plaat licht bedrading

Overig / Niet ingedeeld

bestanddeelen voorvork ming xing aprilia 894840 schroef 894839 onderlegring 894841 rechter mouw 894842 lh mouw 894838 slag eindstop 894830 mouw 894837 breng de lente terug 894836 schokdemper 894835 bus 894834 oliekeerring 894833 oliekeerring 894832 stop ring 894831 stofkap 894829 veer 894828 hoes 894826 stop ring 894827 hoes 894825 stop ring 896501 schroef
carter motor aprilia 877286 tapeind 432142 schroef met flens m6x60 832870 dopmoer 486081 silent-block 875111 pakking 411311 stekker m12x1,5x11 484034 mondstuk 239388 pin d. 9,5 uur = 15 18575 schokbrekerset open verstelbaar zund nt mod. 529/530 chroom 876657 bord CM15290350 CM15290350 277916 het lokaliseren van deuvel 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 485655 veer 829661 oliedruk ventiel 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring 840489 kop 845861 filterdeur inzet 431065 pakking 840504 vliegwielhuisdeksel pakking
drijfas aprilia 82898R pakking ring 8412985001 complete krukas cat.1 8412985002 complete krukas cat.2 825952 pakking ring 828297 onderlegring 82878R pakking ring
drijfstangetje aprilia AP8235181 motor verbindingselement AP8235185 frame koppelstang AP8161155 silent-block AP8121191 frame draaipen AP8161019 drijfstang draaipen AP8121192 motor draaipen AP8121628 afstandhouder AP8121190 staaf bush AP8235186 hars bus AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8161016 staaf bush AP8150554 binnenzeskantschroef m12x90
drijfwerk aprilia 8738755 aangedreven poelie-as z = 14 8305995 wielas 873351 afdichtring 38x50x7 829206 borgring 485912 radiaal kogellager 15x42x13 8481875 zijdeksel 82659R met 30.55.13 847931 pakking 487211 schroef met flens m8x45 830862 adempauze 833701 kogellager 674 bromfiets peugeot elyseo grenade - 674 ||| aprilia, gilera, rxv, sxv, atlantic, mojito, sport, city, cube, one, street, sr, max, motard, scarabeo, light, nexus, runner, vx, 125, 300, 500, 125, 200, 250, 300, 400, 492, 500, 450, 550, 2006, 2008, 2009, 2010 8305985 transmissie as 82878R pakking ring
elektrische installatie aprilia 860685 geen beschrijving beschikbaar 58090R spanningsregelaar AP8152282 schroef met flens m6x35 82597R bobine 293845 scr. bougiedop 828210 bougie prot. kraag AP8127337 toeter 598839 schroef met flens AP8120657 slangklem AP8124768 stopcontact AP8224462 relay 12v/30a AP8220546 relaisrubber 58115R relais 12v / 80a 639734 kabel relais-startmotor 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah 495357 zekering 20a 290860 zekering 15a 252945 zekering 7,5a 58135R elektronische ontstekingseenheid AP8152299 zelfborgende moer m6
frame aprilia 8907615 kader AP8146883 achterste voetsteun. rechts AP8146884 achterste voetsteun. lh AP8161023 plaatje van het ringetje AP8135677 voetsteunpen AP8201643 splitpen AP8178095 links rubberen voetsteunen AP8184263 lh bekleding achterste voetsteun AP8178094 rechts voetsteunen rubber AP8184262 rechts voetsteunen achter 890883 kentekenplaathouder AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150502 sluitring 15x8x0,8 AP8121795 t bus AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152298 schroef met flens m5x16 598839 schroef met flens 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120657 slangklem AP8150018 onderlegring
frontafschermingen aprilia 86030100XN AP8184258 intern schild. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 890155 rh waterkoeler rooster. zwart 890156 lh waterkoeler rooster. zwart AP8150423 schroef 4.2x25 AP8179730 bumper 896791 sticker rh 125 kubus 896792 sticker links 125 kubus
frontafschermingen ii aprilia AP8184456 kuip. zwart 86042700XN 86042800XN AP8184779 motorkap kuip. zwart 890003 aprilia-gegevensplaat AP8179862 deflector AP8152351 schroef 4.2x16 896789 sticker kubus
groep balancerigensteun aprilia 484819 moer 82817R stelschroef 4847405 complete uitlaat zijwip 4847395 complete inlaat zijwip 8455185 nokkenas 486343 tuimelaar as 877771 timing systeem versnelling 486972 binnenzeskantschroef m5x25 877309 nokkenas plaat 484123 schroef met flens 487832 bord 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 830446 gewone ring 830447 gewone ring
helmruimte aprilia 654164 helm compartiment AP8127826 hoes AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8706409 rubberen afstandhouder
kettingspanner aprilia 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 82650R kettingspanner beugel 847928 pakking
kit sloten aprilia 85181R slot kit AP8590049 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104612 slot voorste kist AP8104611 zadelslot AP8102945 zadelslot AP8102523 borgmoer m22x1,5 598839 schroef met flens AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8104422 kabel vergrendelen AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8127461 afdichting hoofdschakelaar 854068 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 853303 toolkit
koffer voor aprilia 890516 pakking AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8134799 bord AP8184261 handschoen comp. hoes. zwart AP8258034 onderzadel haak cpl. AP8150423 schroef 4.2x25 AP8149478 typ appr.data cover. zwart AP8178858 deurplaat AP8178086 handschoenenkastje grille
kop cilinder aprilia 435629 tapeind 285846 ventiel halve kegel 483914 kop 828480 veer 436438 klep pakking ring 483711 kop 872999 inlaatklep 873114 uitlaatklep 876625 cilinderkoppakking 0.3mm 8800532 complete cilinderkop 485603 schroef met flens 277916 het lokaliseren van deuvel 478115 het lokaliseren van deuvel 480853 uitlaatpijp pakking 845753 binnenzeskantschroef m5x20 876943 thermostaatkap 82831R thermostaat 82622R thermistor 878906 inpakken 478184 o-ring 845605 ontluchtingsschroef 63435
radiator pijp aprilia AP8178066 expansievat AP8144642 waterkoeler slangkoppeling AP8144784 koeler-pomp pijp AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8570122 expansievat plug 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8144298 ontluchtingsplug AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8144759 balhoofdbuis 654427 gewricht AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8144785 unie AP8144786 aansluitslang pomp CM001908 slangklem CM001909 slangklem
remsysteem achteraan aprilia AP8133855 achter remklauw AP8133946 remblokken 598839 schroef met flens AP8213578 pen + remveer AP8213574 ontluchtingsventiel AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8213579 remklauw rev. kit 860671 achterremslang 893570 snelheidsmeter sensor cpl.
remsysteem voor aprilia AP8113844 remklauw voor AP8133739 remklauw voor AP8133798 remblokken AP8133725 remblokken AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8133799 pinnen + remklauwveren AP8104060 remklauw kit overh. AP8221172 kabelgeleider AP8213108 ontluchtingsventiel AP8133800 ontluchtingsventiel AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8113868 remklauw rev. kit AP8133801 remklauw rev. kit AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef 895565 voorremslang
schokdemper achteraan aprilia AP8163551 schokdemper AP8152301 zelfborgende moer AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8161031 schokdemper bus AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8134974 schokdemper ondersteuning AP8123511 kop
secundaire poelie aprilia 82518R rolkooi 20x29x18 483226 snap ring 82753R met 17x30x7 830580 vaste aangedreven halve katrol 828717 geleidepen l = 12,5 878998 verstelbare katrol. voor de helft 431089 pakking ring 430585 pakking 4310935 kop 872877 variator veer 487936 koppeling zijkap CM161202 centrifugaalkoppeling 433232 ring moer 8440494 tambor de embr. CM162403 door koppeling aangedreven katrol. 486324 moer 827877 afstandhouder 274246 platte ring 22x12,1x1 431098 demper drift
starter aprilia 82611R startmotor 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 82612R startmotor versnelling 431860 bus
stuur links aprilia AP8133733 achterste hoofdcilinder AP8133809 rem hendel AP8213586 remhendel u-bout 580953 knop 860394 l.h. handgreep JC56361X92 JC56362X92 JC56363X92 AP8152268 inbusschroef JC37710X92 641825 koplamp keuzeschakelaar JC37400X92 860671 achterremslang AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef
stuur rechts aprilia AP8133734 voorste hoofdcilinder AP8133811 rem hendel AP8118582 gas plaats 860393 gas + handgreep 580953 knop 890170 gaskabel JC56351X92 JC56352X92 JC56353X92 AP8152268 inbusschroef JC37900X92 JC37200X92 JC37720X92 AP8133812 pomp revisiekit JC58511X94
stuurkappen aprilia 86067900XN 86067800XN 86075100XN 86075200XN 860747 onderste stuurkuip 86067700XN AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
top case top case accessoires aprilia CM220401 top deposito's az.sd-r-racer CM224801 city 35 top box embo AP8792066 topkoffer, reliëf new-c 32l 852312 zitkussen city-35l 852953 topkoffer slot city-35l
vlak voetensteun aprilia 860423 vloerpaneel. zwart 89015300XR 89015400XR 860424 batterij vlotterkamer 860748 batterij hoes. zwart AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8202449 klem AP8150270 schroef 4.2x20 AP8152338 schroef met flens AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8152298 schroef met flens m5x16 896793 sticker rh aprilia 896794 sticker links aprilia
vlak voetensteun ii aprilia 86074200XN AP8184271 l.lh onderzadel. zwart AP8184270 l.rh onderzadel. zwart AP8184272 inspectiedeksel. zwart AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102375 clip m5
voorlicht aprilia 852367 koplamp AP8127562 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127561 linker richtingaanwijzer lens AP8590040 richtingaanwijzer lens AP8590047 links richtingaanwijzer lens AP8590041 schroef 2,9x9,5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127698 koplamp bedrading + laarzen 294353 lamp h7 12v-55w 602632M lamp
zijbekledingen aprilia 89678300XN 89678400XN 86068300XN AP8179359 achter kuip. zwart AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 860300 nummerplaathouder. zwart AP8124718 achterreflector, rood AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8178885 achterhoede AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8184278 spatscherm achter AP8150362 zelftappende schroef AP8706409 rubberen afstandhouder AP8201764 schroefklem d5.5 890079 naamplaat "sportcity cube" 896795 rh naamplaatje sportcity cube 896796 lh naamplaat sportcity kubus 896797 rh naamplaatje 896798 lh naamplaatje
Onderdelen carburateur aprilia CM140101 stationaire straal 35 CM129905 hoofdsproeier 98 CM149401 adj.min.eng. snelheid luchtschroef CM140204 conische pin CM140902 klep gasveer 842523 vlotterkamer kit 828844 cap 842515 hoes 826770 schroef 826780 schroef CM147102 stelnaald CM140301 diafragma 842522 vlotter kit CM142913 compleet automatische starter CM156710 vlotterkamer cpl.
aandrijfschijf aprilia CM144403 halve katrol, rijden 4348555 glijblok CM1038045 kit met 6 rollen 7,4 g 485710 klem 483889 afstandhouder 845607 semipuleggia motrice fissa completa 434885 gewone ring 433391 gewone ring 436783 flensmoer 827386 bus 842009 v-snaar 829326 speciale schroef 833989 getande katrol 82577R lager 832715 bord 15996 zuiger 50.50mm 80cc mbx / mtx-r - 15996 ||| aprilia, gilera, srv850, sport, city, one, sr, max, dna, gp, ice, nexus, runner, fl, fx, fxr, rst purejet, vx, stalker, storm, 50, 125, 180, 500, 800, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013
algemene aprilia 890142 zijstandaard / jiffy 852114 stuur gewicht
bagagedrager achteraan aprilia 86068200XN AP8121616 handvat bus AP8706087 rubberen afstandhouder 890193 zwarte plug AP8152306 zelfborgende moer m5 890291 topkofferdeksel AP8150265 inbusschroef AP8121266 t bus AP8150501 onderlegring AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 890107 afstandhouder
bedekking variator aprilia 842090 koeldeksel 270793 schroef 8714485 variator deksel 431860 bus 478985 radiaal lager 15x35x11 6635 luchtfilter ciao/citta - 6635 ||| aprilia, gilera, atlantic, mojito, sport, city, cube, one, street, sr, max, motard, scarabeo, light, nexus, runner, fx, fxr, vx, saturno, 125, 180, 250, 300, 500, 125, 200, 250, 300, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 20 239388 pin d. 9,5 uur = 15 289731 schroef met flens m6x30 873682 luchtdeflector 430264 schroef m5x10 CM155103 plug 842093 filterelement 258146 zelftappende schroef m3x20 844964 slangklem 871458 rubberen mouw
behuizing secundaire luchttoevoer aprilia 828662 schroef CM001904 slangklem 832059 pakking 82731R sas klep 296458 schroef 831256 pakking 831255 hoes 833722 schroef met flens m6x14 831258 pakking 831259 slangkoppeling 831260 pijp 831257 filter 834119 hoes 834153 insonorizdor 6078 CM002901 slangklem 843400 inlaatpijp
bestanddeelen carburateur ii aprilia 841695 luchtinlaat CM002916 slangklem 826824 schroef 826770 schroef 826826 schroef 842516 kachel 826825 veer 844094 motorolie ontluchtingspijp 848434 by-pass pijp CM002903 slangklem 847778 slangklem
bestanddeelen voorvork kaifa aprilia AP8163285 schroef m10x30 AP8163435 afdichtring AP8163287 rechter mouw AP8163288 lh mouw AP8163289 slag eindstop AP8163480 mouw AP8163291 breng de lente terug AP8163479 schokdemper AP8163293 ring AP8163294 bus AP8163295 oliekeerring AP8163296 oliekeerring AP8163297 stop ring AP8163298 stofkap AP8163478 veer AP8163300 plug AP8163301 o-ring AP8163302 stop ring AP8163303 plug AP8163304 stop ring AP8163305 schroef

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Sport City Cube 45 125 2008 - 2010. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Sport City Cube 45 125 2008 - 2010 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Sport City Cube 45 125 2008 - 2010.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia