Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia ETV Capo Nord ABS 394 1000 2004 - 2005.

Aprilia ETV Capo Nord ABS 394 1000 2004 - 2005 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia ETV Capo Nord ABS 394 1000 2004 - 2005

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia ETV 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia ETV 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2004!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Frame

dashboard aprilia AP8127155 dashboard knop AP8121790 t bus AP8168468 beschermkap AP8127157 beschermkap AP8127158 transparante bescherming AP8127159 pakking AP8127425 geen beschrijving beschikbaar AP8112599 rubberen afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8117073 zelfklevende spons

Overig / Niet ingedeeld

swing arm aprilia AP8146190 zwenkarm AP8110066 naaldlager AP8121202 interne afstandhouder AP8144048 o-ring 134 AP8110079 kogellager AP8135923 achterste swingarmpen AP8121200 afstelbus AP8121201 swingarm ring moer AP8121204 binnen borgring d37 AP8144006 pakking ring AP8144005 pakking ring AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8125763 achterwielasmoer AP8104390 klinknagel met schroefdraad AP8146388 rem supp. plaat pin AP8221310 kabelgeleider AP8125687 wielpenring AP8144168 kettinggeleiderplaat AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8139631 kettingkast AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8134676 haakje AP8144220 rh kettinggeleiderplaat AP8144221 links kettinggeleiderplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8121661 geen beschrijving beschikbaar
throttle body aprilia AP8124866 gasklephuis AP8106889 injectieklep cpl. AP8144485 o-ring AP8106771 brandstof drukregelaar AP8144483 o-ring AP8106883 throttle body cpl. AP8120965 o-ring 2018
undersaddle aprilia AP8102376 clip m6 AP8126717 schokdemper deksel AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8149296 bevestigingspin AP8144288 lat. batterij ondersteuning rubber AP8144045 batterijsteun rubber AP8126706 kentekenplaathouder, grijs AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8120508 t bus AP8121032 bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8102348 toolkit clip AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8139799 zadel supp. laag. lockup, zwart AP8121991 bus AP8158036 batterij hoes AP8158035 klem
valves cover aprilia AP0241625 spacer screw cpl. AP0650345 klepdeksel pakking AP0211667 rear valves cover AP0242091 moer m10 AP0211662 front valves cover AP0250311 sluitring 8,4 AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0251830 slangklem 65 AP0267150 inlaatflens AP0250640 afdichtring 12x18 AP0251100 bord AP8124868 temp. sensor AP0241601 inbusschroef AP0241560 tapeind AP0922245 hoekige unie AP0240170 dekking m18x1.5 AP0224090 pijp AP0242851 moer AP0650210 cilinderkoppakking AP0640581 binnenzeskantschroef m10x40 AP0660010 hoes AP0224690 ontluchtingsnippel
valves pads aprilia AP0254030 pad 2.325 AP0254031 pad 2.375 AP0254032 pad 2.425 AP0254033 pad 2.475 AP0254034 pad 2.525 AP0254035 pad 2.575 AP0254036 pad 2.625 AP0254037 pad 2.675 AP0254038 pad 2.725 AP0254039 pad 2.775 AP0254040 pad 2.825 AP0254041 pad 2.875 AP0254042 pad 2.925 AP0254043 pad 2.975 AP0253988 pad 3.00 AP0253974 pad 2.3 AP0253975 pad 2.35 AP0253976 pad 2.4 AP0253977 pad 2.45 AP0253978 pad 2.5 AP0253979 pad 2.55 AP0253980 pad 2.6 AP0253981 pad 2.65 AP0253982 pad 2.7 AP0253983 pad 2,75 AP0253984 pad 2.8 AP0253985 pad 2.85 AP0253986 pad 2.9 AP0253987 pad 2.95
water pump aprilia AP0929930 pin AP0634500 inactieve versnelling AP0634490 water pump gear AP0220410 as van de waterpomp. AP0232430 pin AP0227685 ring 10.1x22x1 AP0632010 pin m8x12 AP0650330 pakking AP0610151 clutch cover AP0233790 bus halve schaal. blauw AP0233791 bus halve schaal. rood AP0233793 bus halve schaal. geel AP0233780 met halve schaal 20x24x16 AP0650310 oliekeerring 10x25x5 AP0650370 pomp mechanische afdichting AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0840681 binnenzeskantschroef m8x40 AP0841841 inbusschroef AP0950141 afdichtring 8x13 AP0222500 impeller AP0222512 waterpomp behuizing AP0650240 pakking AP0240331 inbusschroef AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0211778 diafragma schijf cpl. AP0240181 inbusschroef AP0956169 sensor
abs brake system aprilia AP8133637 geen beschrijving beschikbaar AP8133639 achterremslang AP8133638 geen beschrijving beschikbaar AP8127506 ecu / pomp abs AP8133640 remslang AP8113003 olieleiding schroef AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8133644 schroef AP8133645 geen beschrijving beschikbaar AP8127472 geen beschrijving beschikbaar AP8134950 geen beschrijving beschikbaar AP8144087 rubberen afstandhouder AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8150334 moer m8 AP8150018 onderlegring
air box i aprilia AP8144164 inlaatslang AP8149022 filterhouder bovenzijde AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8144348 inlaatopening AP8144063 o-ring 159 AP8120253 afstandhouder AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8149020 onderzijde filterhuis AP8104169 luchtfilter AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8149021 luchtfilter ondersteuning AP8104168 filterhuis blok AP8117151 akoestisch isolatiepaneel AP8120615 pakking d3 AP8158254 paneel met sluiting
air box ii aprilia AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8117153 akoestisch isolatiepaneel AP8121032 bus AP8120955 pijp. grijs 3x8 AP8120987 pijp 9x14 AP8124867 luchttemp. sensor AP8134567 filterhuis voorzijde. supp. AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8102525 slangkraan AP8149165 min. adj. klep AP8220095 o-ring AP8124981 min. regelmotor AP8150406 schroef m5x45 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8202154 3-weg verbinding AP8102377 slangklem d9.1 AP8120876 plug AP8101595 slangklem d10,1 AP8102766 slangklem AP8120772 ontluchtingspijp
central body aprilia AP8178413 geen beschrijving beschikbaar AP8178432 geen beschrijving beschikbaar AP8178984 rh side panel. grey AP8178401 geen beschrijving beschikbaar AP8178985 geen beschrijving beschikbaar AP8178402 geen beschrijving beschikbaar AP8178414 geen beschrijving beschikbaar AP8178433 geen beschrijving beschikbaar AP8124768 stopcontact AP8102375 clip m5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121032 bus AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121420 vorkveer AP8134618 kabelbevestigingsplaat AP8104154 zadelslot
central stand aprilia AP8102524 staan ??veerbescherming AP8221211 interne zijstandaardveer AP8221204 zijstandaardveer AP8124977 draaischakelaar AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8146866 zijstandaard AP8134621 rh plaat AP8134622 lh plaat AP8121014 springveer AP8146558 geen beschrijving beschikbaar AP8150496 onderlegring AP8134837 bord AP8144347 snap ring AP8152320 schroef met flens AP8144462 zadelrubber AP8706368 geen beschrijving beschikbaar AP8144346 o-ring AP8146757 geen beschrijving beschikbaar
clutch i aprilia AP0259520 koppelingsnaaf AP0245830 veerring 24.5x40 AP0242950 moer m24x1.5 AP8106959 stalen koppelingsplaat 9 pz. AP8106960 gevoerde koppelingsschijf 8 oz. AP0220455 clutch shaft cpl. AP0259517 veerhouder plaat cpl. AP0632130 kogellager 16004 AP0239480 koppeling veer AP0627530 onderlegring AP0240036 hex schroef AP0227180 ring 12.2x32x2 AP0627230 ondersteuning schijf AP0260890 diafragma AP0627280 drukplaat AP0442130 moer m12
clutch ii aprilia AP0627260 ring 30.2x50 AP0634475 oliepomptandwiel z = 42 AP0259535 clutch drum AP0295782 primaire aandrijving AP0295792 primaire transm. AP0239390 veerring 68x52x1,2 AP0259587 veerhouder plaat AP0238135 veer AP0247974 bus d11.5 AP0259582 veerhouder plaat AP0242206 moer m8 AP0627220 ring 25x44.4x5 AP0238140 veer AP0247972 bus d5,5 AP0238130 spring AP0941835 schroef m8x25 AP0247614 afstandhouder AP0627910 drukring
clutch pump aprilia AP8113881 geen beschrijving beschikbaar AP8113003 olieleiding schroef AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113996 u-bout AP8113997 tankdop AP8113998 microschakelaar AP8113719 hefboom pin AP8113063 raam hoofdcilinder AP8106381 koppeling commando cilinder AP8113762 verveelde schroef AP8113761 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8106713 koppelingspomp AP8118659 koppelingshendel AP241821 inbusbout m6x45 AP8106935 pakking AP8158759 ontluchtingsklep bescherming
connecting rod and shock absorber aprilia AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8110066 naaldlager AP8135924 dubbele drijfstangpen l40 AP8121315 dubbele drijfstangpen AP8135608 dubbele drijfstangpen AP8146192 dubbele drijfstang AP8146193 enkele drijfstang AP8152397 binnenzeskantschroef m10x82 AP8152301 zelfborgende moer AP8150458 binnenzeskantschroef m10x63 AP8152396 schroef met flens m10x95 AP8152147 zeskantschroef m10x47 AP8150292 gebogen veerring AP8121155 t bus AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8163114 schokdemper AP8144466 silent-block AP8163084 voorladen
cooling system aprilia AP8102915 geen beschrijving beschikbaar AP8102771 waterkoeler vuldop AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8101372 silent-block AP8121464 pin AP8125848 afstandhouder AP8150270 schroef 4.2x20 AP8150159 ring 4.3x16 AP8124930 fan, cpl. AP8144349 pijp 3 vie AP8124929 thermostaatventiel set 75 ° c AP8144197 koeler-thermostaatleiding AP8144166 motorthermostaatpijp AP8104097 slangklem AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8144069 brandstofleiding 6x13 AP8144165 koeler-motor pijp AP8101743 slangklem d23.5x8
crankcases i aprilia AP0295656 carter assy AP0632010 pin m8x12 AP0929500 speld 10x8 AP0229301 pin m6x50 AP0929930 pin AP0229385 pin AP0233745 bus halve schaal. blauw AP0233746 bus halve schaal. rood AP0233748 bus halve schaal. geel AP0233740 bus halve schaal. blauw AP0233741 bus halve schaal. rood AP0233743 bus halve schaal. geel AP0233711 bus halve schaal. blauw AP0233820 bus halve schaal. rood AP0233822 bus halve schaal. geel AP0929650 speld 5x10
crankcases ii aprilia AP0241580 tapbout m10x171 AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0650500 o-ring 59,52x2,62 AP0210415 oliefilterdeksel AP0256187 oliefilter AP0241854 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0241782 tappo scarico olio AP0230415 pakkingring 6x10 AP0241081 binnenzeskantschroef m6x10 AP0268740 straal 40 AP0932585 kogellager 6206 AP0241531 schroef met korte kop AP0832144 kogellager 6304 AP0232625 met 6003 AP0241501 binnenzeskantschroef m6x80 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0632124 hoeklager 3206 AP0932428 kogellager 6205 AP0932335 kogellager 16101 AP0256497 oliezeef AP0256526 oliespuitpijp AP0650335 pakking AP0850050 oliekeerring 40x47x7,5 AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0650320 oliekeerring 11x22x7 AP0236375 kettinggeleider AP0259500 ontkoppelingsflens koppeling AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241261 inbusschroef
crankshaft i aprilia AP0295662 krukas cpl. AP0217346 drijfstang cpl. AP0440260 inbusschroef AP0640400 drijfstangschroef AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0946015 transmissiesleutel 6x9 AP0295765 timing system gear cpl. AP0219365 ext. wielzijde contragewicht AP0295770 balance shaft gear cpl. AP0245860 veerring AP0295780 primaire aandrijving AP0219360 int. wielzijde contragewicht AP0245840 veerring AP0242940 moer m33x1.5 AP0220372 onderste balansas AP0242874 moer AP0627200 sluitring 24x54x2 AP0634610 waterpomp versnelling AP0634500 inactieve versnelling AP0929930 pin AP0219350 clutch side counterweight AP0295760 timing system gear cpl. AP0233723 bus, geel 42x45x19 AP0233721 bus, rood 42x45x19 AP0233722 bus. blauw 42x45x19
crankshaft ii aprilia AP0295662 krukas cpl. AP0684316 geen beschrijving beschikbaar AP0684315 geen beschrijving beschikbaar AP0295858 zuigerveren set AP0613511 cilinder met zuiger AP0216222 zuigerpen 22x14x55 AP0245436 stopring 22 AP0650390 cilindervoet pakking AP0929650 speld 5x10 AP0236252 kettingspanner assy. AP0640450 hoes AP0430622 afdichtring 16x22 AP0940637 schroef met flens
cylinder head and valves aprilia AP0613405 cilinderkop voor cpl. AP0253926 uitlaatklep gids AP0253921 inlaatklepgeleider AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232210 speld 6x8 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0613407 rear cylinder head cpl. AP0927863 sluitring 6.1x9.8x1 AP0240331 inbusschroef AP0227980 drukring AP0253990 klep lifter emmer AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0254021 uitlaatklep 31mm AP0254011 inlaatklep 36 mm AP0253965 klep veerplaat AP0230510 klepsteelafdichting AP0239520 ext. klepveer AP0239510 int. klepveer AP0253956 klep veerplaat AP0253645 ventiel halve kegel
decal and plate set aprilia AP8167753 geen beschrijving beschikbaar AP8102920 toolkit AP8104595 geen beschrijving beschikbaar AP8166491 sticker set AP8166239 geen beschrijving beschikbaar AP8166235 geen beschrijving beschikbaar AP8166233 geen beschrijving beschikbaar AP8102728 klinknagel 3x11 AP8177086 geen beschrijving beschikbaar
electrical system i aprilia AP8124266 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8124895 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8113998 microschakelaar AP8124274 zekeringhouder AP8112176 zekering 15a AP8124293 relais ondersteuning AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8124277 microrele 12v-30a AP8127509 geen beschrijving beschikbaar AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8134678 bord AP8127298 belangrijkste kabelboom AP8127468 belangrijkste kabelboom AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8127470 knop AP8127491 diode
electrical system ii aprilia AP8124831 spanningsregelaar AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8127298 belangrijkste kabelboom AP8127468 belangrijkste kabelboom AP8124579 zekering kabel AP8127467 geen beschrijving beschikbaar AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8124273 zekering 30a AP8112940 positieve poolkap AP8120218 eindkap AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8124636 rele motor vent.gp130 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124454 kabel relais-startmotor AP8127471 bedrading van de regeleenheid
electrical system iii aprilia AP8127297 injectie bedrading AP8134653 spoelhouder AP8124864 spoel AP8127115 ht draad AP8220283 rubberen afstandhouder AP8220546 relaisrubber AP8212469 relais 12v / 30a AP8124289 diode AP8124869 injectierelais 12v-40w AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8124284 batterij (yuasa) 12v-12ah AP8127071 aardingsbatterijkabel AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 AP8127343 geen beschrijving beschikbaar AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8212382 diode
engine aprilia AP8106918 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106593 tandwiel deksel. zwart AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8221046 spacer d6x8x13.5 AP8106594 versnellingspook AP8120912 hendel rubber AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8120116 3-weg verbinding AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8120876 plug AP8144015 olieleiding 6x12 AP8102903 slangklem d16,5x6,6 AP8144408 brandstofleiding 10x18 AP8101595 slangklem d10,1 AP8201808 kabelgeleider d8 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1
exhaust pipe aprilia AP8119669 rh geluiddemper AP8119700 lh geluiddemper AP8121355 veer AP8150018 onderlegring AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8144071 rubberen uitlaat AP8121773 afstandhouder AP8121513 ring 5.5x20x1 AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8102376 clip m6 AP8119787 geluiddemper sx bescherming AP8119786 geluiddemper dx bescherming AP8119523 achterste uitlaatpijp AP8119712 geen beschrijving beschikbaar AP8150334 moer m8 AP8119414 uitlaatpijp pakking AP8119713 geen beschrijving beschikbaar AP8119714 lh uitlaatpijpschild AP8104367 hoes AP8150489 pakking AP8127295 lambdasonde AP8117203 rh hittebescherming AP8117204 lh hittebescherming AP8121576 afstandhouder AP8152293 schroef met flens AP8120314 afstandsbus AP8152246 schroef met flens m6x16
expansion tank aprilia AP8139617 geen beschrijving beschikbaar AP8120354 hoes AP8120355 olieplug pakking AP8134557 ondersteuning voor expansietank AP8120030 rubberen afstandhouder AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121473 afstandhouder AP8121032 bus AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 AP8102738 slangklem AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8134744 bord AP8102376 clip m6 AP8149424 bescherming expansietank
foot rests aprilia AP8121928 veer voor voetsteun AP8152320 schroef met flens AP8152409 stop ring AP8121567 pin AP8121566 voetsteunpen AP8146045 achterste voetsteunen, paar AP8112996 microschakelaar AP8146534 voorste voetsteun, paar AP8146809 rechts voorste voetsteunbeugel AP8146867 lh voorste voetsteunbeugel AP8146475 rechts voetensteun AP8146476 lh voetsteun ondersteuning AP8152288 schroef met flens AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8134838 voetsteunpen
frame i aprilia AP8146871 kader AP8146964 geen beschrijving beschikbaar AP8146755 instrum.holder frame AP8146737 zadelsteun AP8146594 geen beschrijving beschikbaar AP8126702 rubberen afstandhouder AP8102376 clip m6 AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8152283 schroef met flens AP8150292 gebogen veerring AP8102544 klinknagel m6 AP8104390 klinknagel met schroefdraad AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8152325 schroef met flens AP8121889 kabelgeleider AP8150436 lage zelfborgende moer m10
frame ii aprilia AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8121470 lh afstandsstuk voorste motor AP8152316 schroef met flens m10x75 AP8152301 zelfborgende moer AP8152315 schroef met flens m10x110 AP8121998 bovenste motorafstandsstuk AP8152317 schroef met flens m10x100 AP8121996 bovenste afstelbus AP8121997 onderste afstelbus AP8121995 nld. verbindingselem. ringmoer AP8134553 rh inf. waterkoelerhouder AP8134598 lh inf. waterkoeler houder AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8134714 kuip bevestigingsplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102375 clip m5 AP8121474 brandstoftank afstandhouder AP8150513 schroef m6x40 AP8150378 sluitring 6.4x18x2 AP8220460 rubberen beker AP8144610 kettingspanner schuifblok AP8150018 onderlegring AP8150221 binnenzeskantschroef m8x70 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8101108 afstandhouder AP8121471 bevestigingspen vergrendelen AP8121254 lh afstandsstuk voorste motor AP8150020 sluitring 10,5x21x2 *
front body i aprilia AP8124936 air temp. sensor AP8178368 geen beschrijving beschikbaar AP8178395 rh windscherm. blauw AP8178407 rh windscherm. grijs AP8178420 geen beschrijving beschikbaar AP8178980 rh windscherm. zwart AP8178981 lh voorruit. zwart AP8178422 lh voorruit. grijs AP8178408 lh voorruit. grijs AP8178396 geen beschrijving beschikbaar AP8178424 beschermkap AP8178418 bovenklep AP8178369 bovenklep AP8168916 dashboard lockup extensie AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8102381 clip m4 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8120223 rubberen afstandhouder AP8121790 t bus AP8121032 bus AP8120313 spacer h11.5 AP8152338 schroef met flens AP8144617 geen beschrijving beschikbaar AP8117033 zelfklevende spons AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8178370 vergrendeling voorzijde
front body ii aprilia AP8149293 rh luchtkanaal AP8149294 lh luchtkanaal AP8150444 zelftappende schroef AP8220162 rubberen afstandhouder AP8178426 geen beschrijving beschikbaar AP8178405 geen beschrijving beschikbaar AP8178393 rechts lat. fairing. blauw AP8178978 rechts lat. fairing. zwart AP8178394 geen beschrijving beschikbaar AP8178979 lh lat. eerlijk. zwart AP8178427 lh lat. eerlijk. grijs AP8178406 lh lat. eerlijk. grijs AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8104716 hoes AP8117205 geen beschrijving beschikbaar AP8117206 geen beschrijving beschikbaar
front body iii aprilia AP8126997 voorspatbord AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152275 schroef met flens AP8134167 remslang hanger AP8149292 laag. eerlijk, zwart AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221145 t bus AP8139628 koelere spoiler, grijs AP8134552 opvangbak. grijs AP8120712 rubberen afstandhouder AP8121032 bus AP8221150 kabelgeleider
front brake caliper aprilia AP8133622 geen beschrijving beschikbaar AP8133623 geen beschrijving beschikbaar AP8113549 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113988 remblokken AP8113548 beschermkap AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8150292 gebogen veerring AP8113805 rechts voorremschijf AP8113806 lh remschijf voor AP8113807 voorremslang AP8113989 rh pin + remveer AP8113990 lh pin + remveer AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef
front brake pump aprilia AP8113807 voorremslang AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8113992 voorremhendel AP8113993 u-bout AP8113994 tankdop AP8113995 hefboom pin AP8113063 raam hoofdcilinder AP8113803 voorste hoofdcilinder AP8224192 remlichtschakelaar met / rubber AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10
front cylinder timing system aprilia AP0240400 inbusschroef AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0236320 chain guide AP0211766 bearings support plate AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295765 timing system gear cpl. AP0845030 veerring b8 AP0940631 hex schroef AP0220387 uitlaat nokkenas AP0220382 inlaatnokkenas AP0634730 timing system gear AP0297955 nokkenas ketting AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0240960 afstandsschroef
front fork aprilia AP8163371 rh naaf AP8163335 rh naaf AP8163336 lh hub AP8203200 inbusschroef AP8123206 afdichtring AP8163066 schroef met flens m6x35 AP8163067 lh mouw AP8163068 bus AP8163069 ring AP8163070 oliekeerring AP8163071 stop ring AP8163072 stofkap AP8163073 mouw AP8163074 bus AP8163075 slag eindstop AP8163076 breng de lente terug AP8163077 schokdemper AP8163078 veer AP8163341 veer AP8163447 afstandhouder 43x3x135 AP8163079 afstandhouder 43x3x130 AP8163080 plug AP8163081 ring AP8163082 rechter mouw AP8163446 geen beschrijving beschikbaar AP8163083 o-ring AP8126870 mouw bescherming
front lights aprilia AP8127160 geen beschrijving beschikbaar AP8127161 koplampbescherming vooraan AP8127162 veer AP8127163 schroef AP8127525 koplamp bedrading met harnas AP8127164 lamp w3w 12v AP8127121 lamp h4 12v-60 / 55w AP8124587 koplamp AP8127165 slotplaat AP8150199 onderlegring AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8127552 richtingaanwijzer lens AP8127515 linker richtingaanwijzer AP8127514 rechts richtingaanwijzer
front wheel aprilia AP8125791 afstandhouder AP8125790 voorwiel as AP8152335 wielas moer AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8150510 schroef AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8133547 rechts voorremschijf AP8113805 rechts voorremschijf AP8113806 lh remschijf voor AP8133548 lh remschijf voor AP8108784 sprak AP8101744 tubeless ventiel AP8125910 geen beschrijving beschikbaar AP8125883 voornaaf AP8108818 tepels AP8125868 binnen borgring d47 AP8125869 met 6005-2rs 25x47x12 AP8125870 interne afstandhouder AP8203074 pakking ring AP8125871 voorwiel (compleet) AP8128104 geen beschrijving beschikbaar AP8108785 wiel d19 " AP8150491 deuvel AP8121640 bus AP8121641 ring AP8127469 sensor abs AP8128004 wielsnelheidssensor. links voor AP8152246 schroef met flens m6x16
fuel pump i aprilia AP8106597 flens van brandstofpomp AP8139619 niveausensor houder AP8106629 benzine pomp AP8124588 niveausensor AP8102971 brandstoffilter AP8144226 brandstofpijp AP8144478 pakking ring AP8124664 brandstofpomp bedrading AP8150064 schroef AP8144475 pakking ring AP8104373 slangklem AP8121536 schroef m5x12 AP8144476 brandstofpijp AP8121537 zelftappende schroef AP8106807 brandstofpomp cpl. AP8121539 snap ring AP8121545 blok
fuel pump ii aprilia AP8144436 levering brandstofleiding AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8102829 unie AP8144069 brandstofleiding 6x13 AP8144431 gewricht AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8144623 gewricht AP8144227 pakking AP8104374 gewricht AP8121538 schroef AP8106807 brandstofpomp cpl.
fuel tank aprilia AP8178403 benzinetank. grijs AP8178425 geen beschrijving beschikbaar AP8178977 geen beschrijving beschikbaar AP8178391 geen beschrijving beschikbaar AP8144350 rubberen afstandhouder AP8102503 invoegen AP8120965 o-ring 2018 AP8121421 t bus AP8144328 rubberen afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8102535 vlotterkamer AP8120893 dop zegel AP8120894 brandstoftank pakking AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8104529 tankdop AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8144158 rubberen afstandhouder
gear box aprilia AP0220390 as voor primaire tandwielas. AP0634695 2e rondsel versnelling z = 23 AP0627120 ring 29.2x33.5 AP0245815 borgring 28x2 AP0634660 3rd-4th pinion gear AP0627132 sluitring 25.35x34.5 AP0632070 rolkooi 25x29x13 AP0634710 6e rondsel AP0634640 2e rondsel AP0220400 driven shaft AP0634655 2e wiel versnelling z = 28 AP0634720 6e wielversnelling AP0634670 4e wiel versnelling AP0634680 3e wiel versnelling AP0634700 koppelschotel z = 22 AP0427106 sluitring 25.3x33.5 AP0634620 1e wiel versnelling AP0827110 ring 20.5x37x1 AP0281222 versnellingsbak cpl.6 snelheid
gear box selector aprilia AP0220437 tandwielas + veer cpl. AP0258380 vork as AP0258361 vork AP0258351 fork AP0258375 vork AP0258310 index ring AP0932335 kogellager 16101 AP0258325 shift cam AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0244211 sluitring 6.4 AP0227716 onderlegring AP0248375 index assy. hendel AP0239247 index veer AP0229385 pin AP0239430 veer AP0239420 pin veer AP0247940 bus AP0245440 borgring AP0832144 kogellager 6304 AP0227442 ring 20.2x27.5 AP0945665 borgring 20x1.75 AP0236366 rubberen rondsel AP0239450 veerring 34x16.3 AP0627210 onderlegring AP0940741 hex schroef AP0220435 tandwielas + veer cpl. AP0227714 onderlegring
handlebar aprilia AP8118691 geen beschrijving beschikbaar AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8163218 bovenste u-bout AP8157770 aprilia bord AP8104627 anti.v gewicht. zwart AP8150342 binnenzeskantschroef m6x70 AP8114375 levering van gastransmissie AP8114376 gastransport retour AP8127110 rh-lichtkiezer AP8124984 de lichtkeuzeschakelaar AP8118619 handgreep paar. zwart AP8104556 achteruitkijkspiegel AP8106911 spiegelrubber AP8104364 aansluitkap AP8104365 spiegel montage klomp AP8104366 ringmoer voor klem AP8121520 anti vib. gewicht achterstand AP8121819 sluitring 6.5x12.5 AP8134941 rh plaat AP8134942 lh plaat AP8178409 geen beschrijving beschikbaar AP8178428 geen beschrijving beschikbaar AP8178409 geen beschrijving beschikbaar AP8178397 geen beschrijving beschikbaar AP8178398 lh handguard. blauw AP8178410 lh handguard. grijs AP8178429 lh handguard. grijs AP8178410 lh handguard. grijs AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8120531 rubber met inzet
ignition unit aprilia AP0294356 starter motor cpl. AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0840882 inbusschroef AP0229301 pin m6x50 AP0634740 double gear AP0634600 inactieve versnelling AP0634595 sprag koppelingsoverbrenging z = 64 AP0295835 ontstekingsunit 12v-420w AP0659110 sprag clutch AP0659125 sprag clutch housing AP0265040 vliegwiel rotor AP0641501 binnenzeskantschroef m8x18 AP0627270 ring a17 AP0241541 inbusschroef AP0211655 ontstekingsdeksel AP0241816 binnenzeskantschroef m6x40 AP0251160 kabel bescherming AP0241081 binnenzeskantschroef m6x10 AP8124865 aandrijfas pos. sensor AP0294352 revisieset startmotor AP0240385 schroef met flens m6x12 AP0650340 pakking AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0241631 dekking m24x1.5 AP0297942 bougie dcpr9e
lock hardware kit aprilia AP8102974 slot kit AP8124895 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104529 tankdop AP8104154 zadelslot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8104345 kabel vergrendelen AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo.
oil cooler aprilia AP8102918 oliekoeler cpl. AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221023 t bus AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8106388 olie pijp AP8144008 o-ring 115 AP8102731 slangklem AP8134745 bord AP8150137 inbusschroef AP8106389 olieleiding 12x19 AP8134681 bord AP8121313 conische bus AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8102376 clip m6
oil pump aprilia AP0220422 oliepomp as. AP0232730 speld 4x15.8 AP0256680 interne en externe rotor AP0232970 speld 4x25.8 AP0211620 oil pressing pump casing AP0634470 oliepomptandwiel z = 42 AP0956275 interne en externe rotor AP0211631 deckel ?lpumpe rotax 211 AP0256510 pressure bn. zuiger AP0239447 veer AP0241650 klep dichter schroef m12x1.5 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232430 pin AP0634483 oil pump gear AP0245330 borgring 10x1
oil tank aprilia AP8139902 olie tank AP8102618 olievuldop AP8120190 o-ring 3075 AP8134598 lh inf. waterkoeler houder AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8144061 silent-block AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8134678 bord AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8144200 oliepeil pijp AP8121409 olieleiding schroef AP8102828 oliefilter cpl. AP8144420 olie pijp AP8150137 inbusschroef AP8106387 olie pijp AP8120196 o-ring 3056 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8144015 olieleiding 6x12 AP8102786 slangklem 20x8 AP8120190 o-ring 3075 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP8117186 akoestisch isolatiepaneel
rear body aprilia AP8158887 bijrijder handgreep AP8158886 bagagerek. grijs AP8178399 geen beschrijving beschikbaar AP8178411 geen beschrijving beschikbaar AP8178430 geen beschrijving beschikbaar AP8178982 rechts zijpaneel. grijs AP8178412 geen beschrijving beschikbaar AP8178431 geen beschrijving beschikbaar AP8178400 geen beschrijving beschikbaar AP8178983 geen beschrijving beschikbaar AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8139630 bagagerek hoes. grijs AP8121509 bus AP8121510 bus
rear brake caliper aprilia AP8133651 pinza freno p34c AP8113810 achter remklauw AP8133542 pads paar AP8113895 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113752 pin + splitpen AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8134534 rem hanger plaat AP8134933 geen beschrijving beschikbaar AP8146900 rem hanger plaat AP8146900 rem hanger plaat AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8124985 snelheidsmeter sensor cpl. AP8113808 remschijf achter
rear brake pump aprilia AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113288 rubberen balgen AP8134248 hoofdcilinderstang AP8113241 remolietank compleet AP8113553 tankdop AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8121223 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8113081 vork AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8150026 moer m6 AP8150072 zeskantschroef m6x25 AP8146196 achterremhendel AP8125849 rem veer AP8113809 achterremslang AP8113939 achterste hoofdcilinder AP8133643 achterste hoofdcilinder AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8101595 slangklem d10,1 AP8113991 rubberen pijp AP8148337 rempomp bescherming AP8121504 stekkerblok AP8150429 gebogen veerring 6x12
rear cylinder timing system aprilia AP0220440 upper balance shaft AP0832360 kugellager AP0250130 oliekeerring 15x24x5 AP0211681 bus plaat cpl. AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0940560 hex schroef AP0244211 sluitring 6.4 AP0236380 kettinggeleider AP0941121 hex schroef AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0220387 uitlaat nokkenas AP0220382 inlaatnokkenas AP0634730 timing system gear AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0246055 transmissiesleutel 3x3.7 AP0295775 upper balance shaft gear cpl. AP0297955 nokkenas ketting AP0219340 contragewicht AP0942570 mompelen AP0840391 inbusschroef AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295760 timing system gear cpl. AP0211756 roller cage plate AP0929500 speld 10x8 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0940631 hex schroef AP0240275 hex schroef AP0845030 veerring b8
rear lights aprilia AP8127170 achterlicht lens AP8127166 pakking d3 AP8127171 ventilatie plug AP8127172 zelftappende schroef 3,5x19 AP8224389 lamp 12v-21 / 5w AP8124583 achterlicht AP8112916 reflector achter AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8212702 nummerbord licht AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8120405 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8127072 plaat licht bedrading AP8224393 lamp 12v-5w AP8220150 rubberen afstandhouder AP8221017 afstandhouder AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8127552 richtingaanwijzer lens AP8127515 linker richtingaanwijzer AP8127514 rechts richtingaanwijzer
rear wheel aprilia AP8107129 ketting ring AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8152242 moer AP8150292 gebogen veerring AP8133746 remschijf achter AP8133746 remschijf achter AP8113808 remschijf achter AP8113808 remschijf achter AP8150510 schroef AP8150510 schroef AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8101744 tubeless ventiel AP8108787 sprak 3.5 AP8108805 sprak AP8108788 wiel d17 " AP8108818 tepels AP8125794 kroonhouder cpl. AP8125878 pakking ring AP8125879 borgring AP8125880 afstandhouder AP8125881 lager AP8125798 flexibel koppelingsrubber AP8125796 achterwielas AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8107130 ketting 525 AP8125877 achterwiel (compleet) AP8128103 achterwiel (compleet) AP8125799 afstandhouder AP8125800 afstandhouder AP8125911 achternaaf AP8125887 achternaaf AP8125872 met 6304-2rs 20x52x15 AP8125873 lager 6204-2rs 20x47x14 AP8125874 binnen borgring d52 AP8125875 oliekeerring 30x52x7 AP8125876 afstandhouder AP8150491 deuvel AP8128004 wielsnelheidssensor. links voor AP8127469 sensor abs AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121640 bus AP8121640 bus AP8121641 ring AP8121641 ring AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8161025 drukring AP8161025 drukring
saddle aprilia AP8104345 kabel vergrendelen AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152117 inbusschroef AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8121511 bus AP8220349 rubberen afstandhouder AP8220517 zadelrubber AP8144461 pakking AP8144462 zadelrubber AP8129241 bestuurderszadel. zwart AP8129251 achterzadel, zwart AP8117201 geen beschrijving beschikbaar AP8168317 rh schot AP8168318 lh baffle
sealing and lubricating agents aprilia AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0296170 pakkingset AP0898011 loctite 275
steering aprilia AP8123884 geen beschrijving beschikbaar AP8152289 schroef met flens AP8123883 vork bovenplaat AP8123513 schroef AP8123886 u-bout AP8121549 afstandhouder AP8144222 rubberen afstandhouder AP8123721 kop AP8123512 moer AP8139797 stuurslot deksel AP8152288 schroef met flens AP8152229 klinknagel m8x20 AP8120428 kabelgeleider AP8121678 bus AP8121205 bevestigingsplaat van de bovenste plaat AP8152384 spindel sluitring AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8123641 stofkap ring AP8123642 ring moer AP8123643 keerring moer terug AP8123644 stofkap ring AP8110077 axiaal kogellager AP8124895 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8121454 onderlegring

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia ETV Capo Nord ABS 394 1000 2004 - 2005. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia ETV Capo Nord ABS 394 1000 2004 - 2005 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia ETV Capo Nord ABS 394 1000 2004 - 2005.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia