Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Capo Nord 89 1200 2013.

Aprilia Capo Nord 89 1200 2013 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Capo Nord 89 1200 2013

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Capo Nord 1200 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Capo Nord 1200 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2013!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carter aprilia 1A0005391A cartereenheid 1a 1A0005391B cartereenheid 1a 1A0005392A cartereenheid 2a 1A0005392B cartereenheid 2a 829122 oliefilter koppeling 875936 kogellager 25x62x17 875838 kogellager 20x52x15 872033 kogellager 25x42x9 848650 kogellager 20x47x14 974129 kooi à rouleaux 30x37x12 122671 kooi à rouleaux 873905 onderlegring B013608 schroef 848474 pakking ring 825577 afdichtring 8x16x7 974112 afdichtring 14x22x5 82897R afdichtring 20x30x5 430136 plug 878567 jet 487073 pakking ring B013349 schroef 877281 tapeind 974051 paspen (d.15,8) 6642 8783940004 bus, groene kat d 8783940003 bus, gele kat c 8783940002 bus, blauwe kat b 8783940001 bus, rode kat a 8793650001 met halve schaal cata rosso 8793650002 met halve schaal catb blu 8793650003 met halve schaal catc giallo 8793650004 met halve schaal cate verde 876320 gekalibreerde plug 1.8 873928 onderlegring 875935 radiaal kogellager
cilinder aprilia 1A000220 cilinder, assy. 1A0002210A piston assy "a" 1A0002210B zuiger "b" 1A0002210C zuiger "c" 1A0002210D zuiger assy "d" B013265 ring B013266 olieschraapring 878661 olieschraapring 876707 zuigerpen 874567 stop ring 880079 pakking 880233 bord 874554 schroef met flens m6x14 880235 kettingspanner beugel 874549 schroef met flens 875397 cilinderkoppakking 825597 speld 11,8x10
cilinderkop aprilia B0149334 cilinderkop 879858 klep, in 879127 uitlaatklep 871642 klep pakking ring 871640 halve kegel 878808 ext. klepveer 878809 int. klepveer 878806 bovenste dop 878807 onderste dop 484706 tapeind 872807 tapeind 874558 flensmoer B017636 tapeind 874557 flensmoer m8x1,25 B013744 waterafvoer unie 855799 schroef met flens 878705 pakking 874746 schroef met flens m6x90 833520 moer m10x1,25 6h 640485 temperature gauge 411311 stekker m12x1,5x11
cilinderkopdeksel aprilia 879883 hoofddeksel 879532 hoofddeksel pakking 842291 speciale schroef 830249 demper drift 880734 speciale schroef 879855 olie-ontluchtingsunie 879948 o-ring CM179301 schroef m6x16
koppeling aprilia 880871 koppelingshuis compleet 974320 onderlegring 878845 koppelingsnaaf 873719 koppeling drukplaat 879175 drukplaat veer 879176 kop 873718 binnenzeskantschroef m6 875691 genitrateerde aangedreven koppelingsplaat 875223 belleville spring 877812 aandrijfkoppelingsschijf 875690 aangedreven koppelingsschijf 875222 belleville veerring 875224 gedraaide aandrijfkoppelingsschijf
koppelingsdeksel aprilia B013074 ontkoppelingsflens koppeling zwart 872421 schroef met flens 874660 koppelingsas B015050 hengel 877424 moer 876296 veiligheidsring 974361 rolkooi 35x40x35,8 873543 afstandhouder 974320 onderlegring 873117 lamierino protezione catena 658778 tccei schroef m5x20 871609 afdichtring "of" 874191 pal koppeling 880779 koppelingsdeksel AP9150410 olieplug m20x1,5 AP9150356 o-ring d18,72x2,62 874551 schroef met flens B013607 koppeling carter pakking 825577 afdichtring 8x16x7 877195 afstandhouder
krukas aprilia B0191060A comp. krukas met drijfstangen 8766665001 drijfstang cat a 8766665002 drijfstang cat b 849131 drijfstangschroef 847906 rol 8781140004 bus, geel "c" 8781140003 bus, blauwe "b" 8781140002 bush halve schaal, rode cata 8781140001 bus, groene "e" CM159101 primair aandrijftandwiel z = 40 B013373 waterpomp rondsel 847915 platte ring 878296 moer
luchtfilter aprilia 2B000186 inname bescherming B045827 luchtfilterdeksel AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 896237 filterelement 896236 deksel van filterhuis AP8120615 pakking d3 B046153 basis van filterhuis B046197 inlaatkanaal 880689 o-ring 893132 schroef 2A000045 inlaatkanaal h.13 2B000125 tanksteunbeugel sx GU30729330 luchttemp. sensor GU30027931 pakking AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8161054 cap AP8102520 slangklem
motor aprilia CM1607035 motor cpl. 2B000220 rondsel z = 17 854909 belleville spring 854951 t bus B043047 schroef met flens m10x25 856069 tandwiel deksel AP8121811 t bus AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 AP8221114 kabelgeleider AP8121889 kabelgeleider
oliepomp aprilia 974517 oliepomp tandwiel 6450 zijstandaard ho balie a-kw - 6450 ||| aprilia, dorsoduro, abs, caponord, rally, factory, shiver, gt, 750, 1200, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2013, 2014, 2015, 2016 974157 rol 873866 oliepomp tandwiel 873863 oliepomp assy. 878871 schroef met flens 873974 veiligheidsring 873906 lage noot 876486 oliedruk regelklep 641541 sensor AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 82960R oliefilter 879550 filter element 709099 inbusschroef 878523 oliepomp schot 875358 olie ontladen plug GU01161331 vermindering 974290 vulring 969323 o-ring 878401 plaat bypass 484123 schroef met flens GU01154230 pakking 879250 pijp 877135 o-ring afdichtring
radiator aprilia B046128 waterkoeler AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 622055 fan, cpl. AP8150204 moer m4 AP8150011 ring 4,3x12x1 893513 afstandhouder 893823 sluitring d4,5 893514 schroef AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 897036 ontluchtingspijp 897035 "y" vakbond CM001901 slangklem CM001903 slangklem B045075 expansievat 623673 expansievat plug AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 2B000174 ontluchtingspijp CM226901 veerklem 15/12 2B000175 waterrad. toevoerleiding CM226902 veerklem 19/12 2B000055 verbindingspijp 2B000054 koelere pijp 834232 thermostat valve set 85°c 894511 motor-pomp klep buis 894512 3-weg pijp 898060 slangklem CM226901 veerklem 15/12 CM226909 veerklem 29/12 CM226905 veerklem 32/12 CM226903 veerklem 22/12 CM226906 veerklem 35/12 CM226908 veerklem 15/12
schakelhendel aprilia B046223 grip shift AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8152138 moer AP8150026 moer m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8150137 inbusschroef 852480 gear lever AP8150462 borgring d9 AP8150137 inbusschroef AP8121221 brake lever pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 2B000087 achterremhendelpen B044763 volledige schakelhendel AP8120912 hendel rubber 2383 B046222 grip shift
schakelvork aprilia 875796 shift cam cpl. 874599 vork output 879554 vork output 873772 vork as 872154 index assy. hendel B013306 versnellingshendel veer B013928 schroefdraad pin 871649 selector slotplaat 878867 schroef B014437 tandwielas + veer cpl. B014440 schakelveer schakelveer 971718 platte ring 14x30x1 878870 draadstift m8x1,25 872560 schakel nokkenplaat B017809 selectietrommel AP9150069 hendel AP9150064 veer AP9150070 lente pijler 597565 zelfborgende moer B016796 torx bolle big-end schroef 877441 inpakken 857265 versnellingspositiesensor 974558 afstandhouder 871901 pakking of 974130 keuzeschakelaar
uitlaat aprilia B045105 geluidsisolatie pan B045479 uitlaatpijp warmte prot. 896110 lamda sensor l.660 mm B045247 uitlaatspruitstuk B045248 uitlaatspruitstuk achter AP8121170 veer B045246 uitlaatspruitstuk voor 895836 uitlaatpakking 858722 uitlaatklep actuator B045215 uitlaatpijp bescherming AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8134378 bevestigingsbus van de geluiddemper AP8150018 onderlegring AP8144071 rubberen uitlaat AP8121773 afstandhouder GU92660021 flensmoer m8 894704 fairlead AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150520 binnenzeskantschroef m8x25 AP8152246 schroef met flens m6x16 254485 clip m6 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 B045513 spruitstuk bevestigingsbeugel AP8144558 rubberen afstandhouder B045249 gastransport retour B045250 levering van gastransmissie AP8120223 rubberen afstandhouder AP8121725 t bus B045427 uitlaatspruitstukpakking 899524 uitlaatklep actuator deksel AP8120253 afstandhouder AP8152282 schroef met flens m6x35
uitlaat aprilia 2S000043 homologated slip-on
versnellingsbak aprilia B013937 primaire tandwielas 876568 zahnrad 880194 3e-4e rondsel 880195 5e rondsel 880196 6e rondsel 849424 klaring ring 849426 snap ring 974163 klaring ring 849308 beweegbare bus 974165 snap ring 974162 beweegbare bus 876561 aangedreven as 876559 1e wiel versnelling 876569 2e wiel versnelling 880197 3e wiel versnelling 880198 4e wiel versnelling 880199 5e wiel versnelling 880200 6e wielversnelling 849308 beweegbare bus 849310 klaring ring 974167 klaring ring 974166 klaring ring 849309 klaring ring 849311 snap ring 876546 smering 224035 o-ring B013936 versnellingsbak assy
waterpomp aprilia B013000 koppeling zijafdekking 878734 vulring 876529 moer m6 B0142605 pomp ondersteuning 878115 o-ring 876538 o-ring 224035 o-ring 846624 ketting 52 B013068 waterpomp deksel grigio zenith B013527 waterpomp huisafdichting 877850 schroef met flens 874549 schroef met flens 877069 pakking van het waterpompdeksel 874551 schroef met flens 880646 rotor 875814 ketting ring 834951 conische ring 277916 het lokaliseren van deuvel B016792 schroef met flens m6x30 857082 schroef met flens m6x12 880798 waterpomp schuif B0142585 waterpomp assy 880701 borgring 879320 afstandhouder 855031 oliekeerring d12x22x6

Frame

benzinetank aprilia B045626 benzine pomp AP8101595 slangklem d10,1 AP8121889 kabelgeleider 896544 brandstofleiding 5.5x10 B045104 benzinetank 2B000037 kraftstoffanzeiger AP8158359 ring moer 854937 pakking AP8161127 bevestigingspin AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8144328 rubberen afstandhouder AP8120001 rubberen afstandhouder AP8120455 rubberen afstandhouder AP8121718 koplamp bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150016 sluitring 6,6x18x1,6 B045624 brandstofpijp AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8144158 rubberen afstandhouder
chassis aprilia 899813 afdekkap 2S000066 ondersteuning 895394 uitrusting 2S000040 zitplaats 2S000041 zitplaats 890272 aluminium achter-uitzicht 890471 aluminium achter-uitzicht 2S000044 gekoppelde grips set 2S000045 stand
middenstandaard aprilia B044351 zijstandaard AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer B044622 rh ondersteuning AP8121932 bevestigingsbout centrale standaard B044415 standaard plaat AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8150177 ring 5,3x10x1 AP8221036 bus 5,3x8x7,1 639542 knop voor zijstandaard AP8225369 inbusschroef 851790 centrale standaardafdekking AP8150292 gebogen veerring AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8161076 afstandhouder AP8161074 zwarte kettinggeleiderol AP8152291 schroef met flens B046010 steunbeugel GU98682650 binnenzeskantschroef m12x50 AP8121332 bus AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152287 schroef met flens m8x25 852093 pin AP8152001 lage moer m10x1,25 GU98682650 binnenzeskantschroef m12x50
remsysteem abs aprilia B045948 abs unit rechter rem pompleiding B046052 klemband voorrem remleiding AP8133945 ontluchtingskit AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef B045949 abs remleiding - voorrempen 899811 buis klemschroef AP9100519 veer 887696 centralina abs cluster 859789 bord AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 * AP8152299 zelfborgende moer m6 B046000 remslang houder plaat B045950 abs unit rechter rem pompleiding B045951 achterste remleiding 860484 bord AP8120416 zwarte slang 178x4
schokdemper achter aprilia B044484 schokdemper AP8152411 binnenzeskantschroef m10x59 AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150329 inbusschroef 860662 ring moer AP8152301 zelfborgende moer AP8121155 t bus
slotset aprilia B045069 slot kit B045845 hoofdschakelaar - stuurslot 2D000012 tankdop 2D000013 zadelslot AP8140711 "aprilia" toets met transpo. AP8152238 klinknagel m8x28 B043864 binnenzeskantschroef m5x14 AP8134948 bord AP8102523 borgmoer m22x1,5 2B000117 zadelontgrendelingskabel AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat B016797 schroef m6x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121420 vorkveer
stuur aprilia B044478 stuur B046057 afstandhouder AP8152316 schroef met flens m10x75 AP8123511 kop 854815 onderste u-bout 851628 upper u-bolt AP8152486 schroef m8x25 inox B045614 gaskabel openen B045615 gaskabel voor sluiting AP8118579 l.h. handgreep GU01603480 rechts handgreep 896663 rechter zijspiegel 858539 lh zijspiegel B044217 rh-lichtkiezer 896107 lh lights selector 860744 slangklem AP8120416 zwarte slang 178x4 B044835 rh handguard B044836 lh handguard AP8121520 anti vib. gewicht achterstand 859949 anti.v gewicht, zwart AP8120253 afstandhouder AP8144081 rubberen afstandhouder AP8121032 bus AP8150324 binnenzeskantschroef m6x50 AP8152246 schroef met flens m6x16
voorscherm aprilia B04482400BM voorkuip, wit B04482400XRC voorkuip, rood B04482400YE5 voorkuip, grijs AP8102504 rubberen afstandhouder AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8102375 clip m5 B045014 voorspoiler B044821 schot B044819 dashboard paneel dx B044820 dashboard paneel sx 18536 buitenpoot voorvork zund nt mod. 529/530 chroom rechts z530-12.618 CM017403 bord AP8152268 inbusschroef AP8102375 clip m5
voorvork ii aprilia B044311 r.h. mouw assy 2R000021 rechter mouwplug 897335 o-ring 2R000022 voorbelaste buis 897336 onderlegring 897329 veer 2R000023 rh zuiger compleet 897331 moer 897340 stop ring 897333 veer gids 897328 mouw 897342 bus 897343 speciale ring 897344 oliekeerring 897339 borgring 897337 stofkap 897341 veer geleidebus 2R000024 hub + rh vorkpoot B064070 onderlegring 2R000020 sec. schroef B044312 compl. linker vorkpoot 2R000017 plug cpl. 897335 o-ring 2R000016 veer 2R000018 plunjer, compleet 2R000019 naaf + linker vorkpoot B046048 sensorafdekking AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121811 t bus B045400 druk- en luchttemperatuursensor B046124 haakje 274369 bout 859792 sensor abs AP8152273 schroef met flens m5x15 B044314 kabelgeleider voorste abs-sensor AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 2L000032 cover cdci 2R000075 olie
voorwiel aprilia 896754 voorwiel, zwart AP8128169 interne afstandhouder AP8110094 met 25x47x12 AP8125842 borgring d47 AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8101744 tubeless ventiel B046049 voor / achterband 120/70-zr17 " 896011 voorremschijf dx 896012 voorremschijf sx AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8128189 phonic wiel 85263R voorwiel as AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer
windscherm aprilia B044818 voorruit 560173 rubberen afstandhouder GU98257618 schroef m6x18 269787 speciale ring nero 977681 knop 886078 schroefdraad pin 886079 schroefdraad pin 886236 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152105 sluitring 6.4x10x.7 GU14615901 sluitring 8,4x13x0,8 GU95005310 sluitring 8,4x18x2 886195 rh ondersteuning 886196 lh ondersteuning 886197 rh klem 886198 klem
zijbeplating aprilia 2H000062000BM links kuip, wit 2H000104000YE5 linkerkuip, grijs 2H000125000XRC achterste element 2H000061000BM rechter achterkuip, wit 2H000103000YE5 rechter achterkuip, grijs 2H000124000XRC achterkuip rood 896174 binnenzeskantschroef m5x12 248419 veerplaat B044849 juiste tassen koppeling B044850 koppeling linkertassen AP8125882 t bus AP8152187 inbusbout met lage kop AP8150502 sluitring 15x8x0,8 B04485100BM zadelmontage sluiten B04485100XRC hoes B04485100YE5 zadelmontage sluiten AP8150444 zelftappende schroef 858840 bovenste nummerplaathouder 858842 onderste nummerplaathouder 894657 hoes 575249 schroef AP8150444 zelftappende schroef AP8102375 clip m5 AP8152306 zelfborgende moer m5
achterwiel aprilia 896756 achterwiel, zwart 6 "x17" AP8128170 interne afstandhouder AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8125839 borgring d52 AP8125838 afdichtring 38x52x7 AP8101744 tubeless ventiel 2B000271 achterband 180/55 zr 17 " AP8121225 achterwiel spacer 890960 phonic wiel abs 896013 achterremschijf d.240 894505 schroef met flens m8x18 859792 sensor abs 898443 primaire drive / cush drive AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8150463 speld 10x20 B043317 flexibel koppelingsrubber B045033 pin CM221705 kettingring z = 42 856805 ketting 525 859754 verbindingsschakel AP8125730 kroonhouder cpl. AP8125732 veerafstandhouder AP8110081 met 30x55x13 AP8121212 binnen borgring d55 AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8125831 wheel pin AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5
bagagedrager achter aprilia B044852 bagagedrager basis AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 B044853 bagagerek B044854 bagagerek hoes 2B000102 bus B045761 bus B045762 bus B045763 bus GU98692420 binnenzeskantschroef m8x20 AP8150520 binnenzeskantschroef m8x25 GU98690445 schroef AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8121510 bus

Elektrisch

dynamo aprilia 82697R starter motor 876954 koppelbegrenzer 848714 startmotor versnelling 830390 sprag koppelingshuis 830389 sprag koppeling 680200 rotor cpl. 680199 stator cpl. 974033 vliegwielhuisdeksel pakking B014391 vliegwielkap, zwart 597564 schroef 15715 874551 schroef met flens 8716755 hoes 974219 pakking B013207 binnenzeskantschroef m6x18 267 B015563 schroef met flens m14x30 825725 platte ring 848845 bord 878872 schroef met flens 848647 bord 277916 het lokaliseren van deuvel 874554 schroef met flens m6x14 B013071 steunbeugel B013745 slangklem
koplamp aprilia 854555 rechts richtingaanwijzer 854556 linker richtingaanwijzer AP8127489 lamp ry10w 12v B045586 koplamp 893930 lamphouder 640754 lamp h11 12v-55w 1812362 893929 lamp w5wb 2v 5w 894796 koplampbescherming vooraan AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 620344 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 858867 koplamp bedrading met harnas
toerenteller aprilia B043265 dashboard B044246 rechter instrumentenpaneel steun B044247 linker instrumentenpaneel steun B044248 dashboard vergrendeling AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150255 sluitring 5x20x1,5 B045015 dashboard deksel AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8102375 clip m5 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 CM017403 bord AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8121716 t bus AP8121665 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152302 schroef met flens m5x12 248419 veerplaat
accu aprilia 638733 batterij (yuasa) 12v-12ah 7051214 AP9100487 startrelais AP8112811 rubberen zekeringkast CM225730 zekering 30a 643277 stopcontact usb 643310 fairlead
achterlicht aprilia 858725 achterlicht AP8112916 reflector achter AP8127098 nummerbord licht AP8117258 trillingsdempend rubber AP8150522 schroef 4,2x16 AP8112600 rubberen afstandhouder 894566 t bus AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8112600 rubberen afstandhouder B044716 achterlicht kabelboom. 292022 lamp 12v-5w AP8120657 slangklem AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8127489 lamp ry10w 12v AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150177 ring 5,3x10x1 AP8102386 slangklem 155x2 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8121795 t bus AP8102375 clip m5

Accessoires

zijkoffers aprilia 2B000061000BM rh koffer bianco 2B000061000XRC rechterkant op 2B000061000YE5 rh koffer grigio 2B000062000YE5 lh koffer grigio 2B000062000XRC lk koffer 2B000062000BM lh koffer bianco 2D000025 cilinderzakken met sleutels AP8150351 klinknagel m8x40 AP9008492 tas houder haak AP8152300 zelfborgende moer m8

Overig / Niet ingedeeld

bekledingen vooraan aprilia 2H000058000BM lh zijpaneel, wit 2H000100000YE5 lh zijpaneel, grijs 2H000121000XRC lh zijpaneel, rood 2H000120000XRC rechts zijpaneel rood 2H000099000YE5 rechter zijpaneel, grijs 2H000057000BM rechter zijpaneel, wit 2H000060000BM stroomlijnkappen sluiten 2H000102000YE5 stroomlijnkappen sluiten 2H000123000XRC sluiting rode bies 2H000122000XRC sluiting rode bies 2H000101000YE5 juiste kuip sluiting 2H000059000BM juiste kuip sluiting AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8102375 clip m5 B044823 linker zijpaneel boven B044822 rechts zijpaneel boven AP8152268 inbusschroef AP8102375 clip m5
bekledingen vooraan ii aprilia B044841 paneel sx B044840 paneel dx AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8144616 klinknagel, vrouwelijk 2B000286 lh zijpaneel, lager AP8144081 rubberen afstandhouder AP8112600 rubberen afstandhouder
blow by aprilia 2B000509 pan olie AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 2B000198 voorste ontluchtingspijp AP8102349 witte slangklem d17,5x8 2B000509 pan olie AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 2B000199 blaaspijp aan de achterzijde 2B000200 blow-by ontluchtingspijp AP8102786 slangklem 20x8 AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120712 rubberen afstandhouder
buddyseat aprilia B04456600C1 bestuurderszadel 2B0000421 B064023 zadelrubber AP8152302 schroef met flens m5x12 B04456700C1 achter zadel B064023 zadelrubber
carter motor ii aprilia 874598 paspen d6 877814 zeskantschroef met flens CM159601 cilindervoet pakking 0,4 CM159602 cilindervoet pakking 0,5 CM159603 cilindervoet pakking 0,6 874548 schroef met flens m6x65 872182 zeskantschroef m8x120 239388 pin d. 9,5 uur = 15 878434 o-ring 486075 ring 10.5x16x2.5 B013063 speciale schroef 224035 o-ring 874546 zeskantschroef m8x80
diefstal bescherming aprilia 898735 rem
elektrische installatie aprilia 2D000002 kabelboom 894603 zekeringhouder CM225610 zekering 10a CM225607 zekering 7,5a CM225615 zekering 15a B046225 kabelgootafdekking B046226 kabelgoot basis AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120712 rubberen afstandhouder AP8124293 relais ondersteuning 895907 relais 20a AP8150509 zelftappende schroef 5x14 B044414 gaspedaalpositiesensor AP8150509 zelftappende schroef 5x14 854811 rubberen afstandhouder 2B000128 steunbeugel AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 2B000149 houder 2B000148 regeleenheid deksel CM083529 centralina elettronica per iniezione AP8120712 rubberen afstandhouder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8221017 afstandhouder 890760 instrumentondersteuning AP8224462 relay 12v/30a 2B000115 relais ondersteuning AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20
footrest aprilia B045240 rechts voorste voetsteunbeugel B045241 lh voorste voetsteunbeugel AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 B045837 bus 859919 rh voetsteunen AP9100197 pin AP9100196 lente rechts 859921 voetsteun plaat AP8163165 rvs ring 16x8.4x1.6 AP8201431 splitpen 859920 lh voetsteunen AP9100195 lente lh 898639 voetsteun rubber 890243 voetsteun plaat AP8150451 lage zelfborgende moer AP8145008 rear footrest, rh AP8145009 rear footrest, lh 898368 voetsteun rubber GU32441210 bord AP8152277 schroef met flens m6x12 CM228401 voetsteunpen AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8110110 bal d.7 AP8120573 stop ring 890164 rh bescherming 860987 lh bescherming AP8152058 binnenzeskantschroef m8x20 AP8152279 schroef met flens m6x20 B044842 rechter externe hielbescherming B044844 rechter interne hielbescherming AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8150311 zelfborgende moer m5 B044843 linker externe hielbescherming B044845 linker interne hielbescherming AP8152278 schroef met flens m6x16 * B046342 tas houder haak AP8150444 zelftappende schroef
frame aprilia B04511400XI1 kader AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8220238 rubberen afstandhouder AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad B046009 voorste stijgbeugel 85153600XNB frame flank rechts, zwart 85153700XNB lh zijpaneel, zwart 853037 bus 852165 schroef 271740 moer 853036 afstandhouder 896014 afstandhouder 851784 motor pin AP8150101 ring 13x24x2,5 * B044216 zadelsteun AP8120531 rubber met inzet AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152350 moer AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 B045316 steunbeugel 851541 shock absorber plate AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 854962 afstandhouder 860909 bus 478761 inbusschroef AP8150046 binnenzeskantschroef m8x55 AP8152300 zelfborgende moer m8
gebruikershandboek aprilia 2B000302 ketting sticker 890198 bandenspanning sticker AP8267147 brandstof aandacht sticker 2Q000003 *** handboek (i-d-f-e)
helmruimte aprilia B045462 bovenklep B044762 batterij hoes 2L000036 t bus AP8221206 haak voor helmhouder AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8102029 klinknagel AP8102375 clip m5 B044265 zadelkamer AP8144553 steunrubber deel AP8152302 schroef met flens m5x12 B044846 tankdeksel AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9
nokkenas achter aprilia B0135385 inlaatnokkenas B0135365 uitlaat nokkenas 876087 decompressieklok 875373 decompressie-contragewicht B015556 decompressor contragewicht 880064 decompressieveer 877885 inbusschroef 877884 torx bolle big-end schroef 287073 vulring 879523 speciale ring 877829 axiaal vasthoudelement B014598 torx-schroef m5x12 874752 moer m15x1 sx 874744 drukring 875878 nokkenastandwiel B015604 nokkenas dubbele versnelling 849721 veer 849718 belleville spring 849720 onderlegring 6429 871798 kettinggeleiderplaat 880231 kettingspanner staaf 878868 afstandsschroef m8 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 875411 ketting 114 mesh 8756994 timing versnelling 414838 schroef m6x35 875879 compleet voorste nokkenastandwiel
nokkenas voor aprilia B0135335 inlaatnokkenas B0135315 uitlaat nokkenas 876087 decompressieklok 876113 decompressie-contragewicht B015555 decompressor contragewicht 876171 decompressieveer 877885 inbusschroef 877884 torx bolle big-end schroef 287073 vulring 879523 speciale ring 877829 axiaal vasthoudelement B014598 torx-schroef m5x12 874751 moer m15x1 dx 874744 drukring 875878 nokkenastandwiel B015604 nokkenas dubbele versnelling 849721 veer 849718 belleville spring 849720 onderlegring 6429 871798 kettinggeleiderplaat 880231 kettingspanner staaf 878868 afstandsschroef m8 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 875411 ketting 114 mesh 8756994 timing versnelling 414838 schroef m6x35 875879 compleet voorste nokkenastandwiel
plaatjes aprilia 2L000022 spoiler sticker linksvoor 2H000056 linker kuipsticker "caponord" 2H000098 linker kuipsticker "caponord" 2H000119 linker kuipsticker "caponord" 2H000118 rechter achterkap sticker "caponord" 2H000097 rechter achterkap sticker "caponord" 2H000055 rechter achterkap sticker "caponord" B045183 voorspatbord aprilia racing 2H000052 sticker zijpaneel 2H000094 sticker zijpaneel "aprilia" 2H000115 sticker zijpaneel "aprilia" 2H000114 rechter zijpaneel sticker "aprilia" 2H000093 rechter zijpaneel sticker "aprilia" 2H000051 rechter zijpaneel sticker 893102 voorspatbord sticker abs 2H000053 sticker rechter voorklep 2H000095 sticker rechter voorklep 2H000116 sticker rechter voorklep 2H000117 sticker linker voorklep 2H000096 sticker linker voorklep 2H000054 sticker linker voorklep 2L000005 voorruit sticker 895839 "" "eni" "label" 2B000051 sticker 51 wereldkampioenschappen
radiator olie aprilia 895999 olie koeler AP8120030 rubberen afstandhouder 2B000077 afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8221023 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 2B000078 waterkoeler ondersteuning GU01161331 vermindering 2B000550 dubbele kabeldoorvoer d12 GU01154230 pakking 2B000068 olie pijp 899064 o-ring 2B000069 olie pijp 899064 o-ring AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121428 borgring d8
regelaar aprilia 680167 spanningsregelaar AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6 895481 injectierelais 12v-40w 896715 relaisrubber 2B000221 toeter 231590 elastische veer AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 658830 gebogen veerring 6x12 895807 instrumentondersteuning 896675 kabelboomsteun AP8120657 slangklem AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8102386 slangklem 155x2 B045321 uitlaatklep regeleenheid AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8234094 zekeringblok ondersteuning AP8152268 inbusschroef AP8150451 lage zelfborgende moer 875914 bobine 874554 schroef met flens m6x14 876455 bobine 874555 schroef 639687 bougie cr8ekb
remsysteem achteraan aprilia 895571 achter remklauw 896254 pads paar AP8133907 pin + splitpen AP8133827 veer + plaat AP8113548 beschermkap AP8133502 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop
remsysteem voor aprilia B045735 rechts remklauw voor B045736 links remklauw 2B000214 remblokken B044598 pennen + veer + splitpenkit AP8152414 schroef met flens m10x55
smoorklephuis aprilia 2A0000565 gasklephuis 872230 throttle body 872264 pakking 2A000021 unie 2A000042 injectorkit compleet CM074706 injectorkit compleet 2B000116 pijp B016455 binnenzeskantschroef m5x14 B046196 luchtfiltersteun 828909 schroef met flens m6x65 2B000136 steunbeugel AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121728 t bus 642302 luchtdruksensor 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 876631 steunbeugel 874555 schroef B013438 inlaatfittingen ondersteunen 834038 inbusschroef B013505 slangklem r96
spatbord achter aprilia B045034 achterspatbord 641652 veer AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 B045611 laag achterspatbord AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121032 bus 2B000247 spatbordsteun sx 2B000248 spatbordsteun dx 248419 veerplaat
spatbord voor aprilia B046156 vorderes schutzblech AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8101890 zwarte slang d8 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 895916 kunststof ring AP8150204 moer m4 AP8102386 slangklem 155x2 B045351 houder abs AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152282 schroef met flens m6x35 860667 afstandhouder 2B000251 voorpaneel AP8152239 schroef m5 AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 2B000252 achter paneel 860628 afstandhouder AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder 2B000249 rechter zuil 2B000250 lh pijler AP8150501 onderlegring 2B000500 spatscherm vooraan AP8102029 klinknagel AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8124719 reflector, amber
stuur links aprilia 896259 koppelingspomp AP8113758 koppelingshendel AP8113719 hefboom pin AP8213057 koppeling achterrempomp AP8168501 achteruitkijkspiegel basis AP8133522 beschermkap AP8213299 dopschroef 890509 rubberen pijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8106382 olie tank AP8113553 tankdop AP8134898 olietank plaat AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8150539 dopmoer B044511 koppelingsschakelaar B045999 koppelingspijp AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 85221R koppeling commando cilinder AP8133945 ontluchtingskit 874037 schroef 873268 schroef
stuur rechts aprilia 896256 vorderradbremspumpe AP8145022 voorremhendel AP8113719 hefboom pin AP8168501 achteruitkijkspiegel basis AP8213299 dopschroef AP8213057 koppeling achterrempomp 890509 rubberen pijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8113499 remolietank AP8113598 pil remtank plug AP8134899 olietank plaat AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150474 rvs dopmoer m6 B044510 remlicht voor sw.
stuurlagerset aprilia B045254 onderste vorkplaat AP8152187 inbusbout met lage kop AP8123644 stofkap ring AP8110077 axiaal kogellager AP8123641 stofkap ring B046343 ringmoer m35x1 B045392 stuurplaat plug 2B000099 platte ring AP8150088 binnenzeskantschroef m10x70 AP8123511 kop AP8144222 rubberen afstandhouder 854815 onderste u-bout B045255 vork bovenplaat B046057 afstandhouder 2B000100 fairlead AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8123642 ring moer AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 2B000143 plaat deksel AP8121811 t bus
swing aprilia 85623200XI2 zwenkarm B045424 achterste swingarmpen AP8121201 swingarm ring moer AP8121200 afstelbus AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 890002 kogellager 61904-2rs 1 AP8144048 o-ring 134 AP8121570 interne afstandhouder 890126 pakking ring AP8110078 kooi à rouleaux AP8144005 pakking ring AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8125687 wielpenring AP8125763 achterwielasmoer AP8144168 kettinggeleiderplaat AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 859929 kettinggeleiderplaat 860898 hoes 860899 hoes 860900 hoes 856787 kettingkast AP8121890 achterste standaard bus 255638 schroef AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 B046077 lh kettingspanner B046078 rh kettingspanner AP8102375 clip m5 895349 remslang bescherming B046021 bevestigingsplaat
technische accessoires aprilia 2S000081 elektronische alarm kit
ventiele aprilia 873131 klep lifter emmer 871640 halve kegel CM157212 gekalibreerde tablet 3.15 CM157213 gekalibreerde tablet 3.20 CM157214 gekalibreerde tablet 3.25 CM157215 gekalibreerde tablet 3.30 CM157216 gekalibreerde tablet 3.35 CM157217 gekalibreerde tablet 3.40 CM157218 gekalibreerde tablet 2.55 CM157219 gekalibreerde tablet 2,50 CM157220 gekalibreerde tablet 2.45 CM157211 gekalibreerde tablet 3.10 CM157210 gekalibreerde tablet 3.05 CM157201 gekalibreerde tablet 2.60 CM157202 gekalibreerde tablet 2.65 CM157203 gekalibreerde tablet 2.70 CM157204 gekalibreerde tablet 2,75 CM157205 gekalibreerde tablet 2.80 CM157206 gekalibreerde tablet 2,85 CM157207 gekalibreerde tablet 2.90 CM157208 gekalibreerde tablet 2,95 CM157209 gekalibreerde tablet 3.00 CM157221 gekalibreerde tablet 2.40
voetrempedaal aprilia B045418 achterste hoofdcilinder AP8113288 rubberen balgen AP8213057 koppeling achterrempomp AP8101595 slangklem d10,1 890509 rubberen pijp AP8106382 olie tank AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150026 moer m6 AP8101968 vork AP8201301 versnellingshendel vorkclips 856808 achterremhendel 884033 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8121126 veer achterremhendel 859946 bevestigingspin 851049 achterremhendel duwen AP8150137 inbusschroef AP8150430 lage zelfborgende moer AP8120178 o-ring of 112 AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 B046127 druk op de knop 2B000124 vel AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5
voorwielvork aprilia B045728 rh naaf B045729 lh hub 897328 mouw 2B000205 veer met voorvering 2R000010 plug cpl. sx 2R000011 plug cpl. dx 897331 moer 2R000012 voorbelaste buis 897333 veer gids 897334 plunjer, compleet 897349 rh zuiger compleet 897335 o-ring 897336 onderlegring 897337 stofkap 897338 naaf + linker vorkpoot 897350 hub + rh vorkpoot 897339 borgring 897340 stop ring 897341 veer geleidebus 897342 bus 897343 speciale ring 897344 oliekeerring AP8152283 schroef met flens AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8152306 zelfborgende moer m5 859792 sensor abs 2R000013 sec. schroef
zachte bagage aprilia 2S000050 achterbankzak 2S000053 tank 2S000054 afdekkap
algemene aprilia 2S000055 bike cover caponord
bekledingen benzinetank aprilia B044837 centrale afdekking 197551 hoes AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8102375 clip m5 B04483900YE5 linker zijafdekking B04483900XRC hoes B04483900BM linker zijafdekking B04483800BM rechter zijafdekking B04483800XRC hoes B04483800YE5 rechter zijafdekking
bekledingen radiator aprilia B044856 stroomlijnkappen sluiten B044855 juiste kuip sluiting AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8144616 klinknagel, vrouwelijk B044832 radiator kanaal sx B044831 convogliatore radiatore dx B044830 linker binnenzijde B044829 rechter binnenkant B045103 bovenklep B044833 waterkoeler bescherming B044834 kanaal schot sx B046081 lagere bescherming 248419 veerplaat AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 893255 afstandhouder 860628 afstandhouder AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152268 inbusschroef AP8102375 clip m5 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121032 bus B046080 rh bescherming B046079 lh bescherming 893132 schroef AP8152348 afstandhouder AP8152306 zelfborgende moer m5

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Capo Nord 89 1200 2013. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Capo Nord 89 1200 2013 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Capo Nord 89 1200 2013.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia