Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia AF1 125 1990 - 1992.

Aprilia AF1 125 1990 - 1992 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia AF1 125 1990 - 1992

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia AF1 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia AF1 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1990!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carter, tandwiellagers, waterpomp aprilia AP0294691 carter, lichtgrijze carter AP0237900 stationaire tandwielas AP0224260 pijp AP0232275 rolkooi 8x12x8 AP0229290 paspen 8x16 AP09A1145 oliekeerring 28x38x7 voor krukas AP0930675 oliekeerring 25x38x7 AP0232766 met 6205 AP0932032 met 6203 AP0232290 met 6302 AP0250410 pakking AP0241321 din 912 inbusbout m6x45 AP0241261 inbusschroef AP0950141 afdichtring 8x13 AP0841561 din 912 inbusbout m8x45 AP0427422 din 988 vulring 42x52x0,1 voor koppelingsas AP0427421 din 988 vulring 42x52x0,3 voor koppelingsas AP0227520 vulring 34 / 39,5 / 0,5 voor hoofdas AP0227522 vulring 34 / 39,5 / 0,1 voor hoofdas AP0227521 vulring 34 / 39,5 / 0,3 voor hoofdas AP0227260 bevestigingsplaat AP0940315 schroef m5x12 AP0222180 waterpomp behuizing AP0293415 waterpomp assy AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0237910 pomp schacht AP0232730 speld 4x15.8 AP0234410 pomptandwiel 14 t., AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0222190 waaier AP0229280 speld 4x16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 schroef met flens m5x25 AP0250641 afdichtring 12x18 AP0241781 magnetische aftapplug m12x1,5 AP0440191 binnenzeskantschroef m8x16 AP0841331 binnenzeskantschroef m6x12 AP0227500 afdichtring 6,2 / 12/1 AP0230400 o-ring 18x1.5 AP0241925 ontluchtingsplug AP0860372 kabeldoorvoer AP0241850 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0840836 stud m8x26 / 20 AP0940786 tapbout m8x57 / 20 AP0247555 bus AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
krukas, balansaandrijving, zuiger aprilia AP0293846 krukas cpl. AP0237900 stationaire tandwielas AP09A1145 oliekeerring 28x38x7 voor krukas AP0944584 vulring 30,4 / 40,5 / 0,5 AP0944583 drukring 0.1 mm AP0944582 vulring 30,4 / 40,5 / 0 * 3 AP0932588 met 6206 AP0945754 breekring a12 AP0642051 moer m12x1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0234430 balansas tandwiel z = 27 AP0246055 transmissiesleutel 3x3.7 AP0293925 primaire aandrijving, vervang alleen de aandrijving met de koppelingstrommel AP0945756 din 128 een borgring 16 AP0242570 din 439 hex. mut m 16x1,5 aandraaimoment 70 nm AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0234405 tussenversnelling z = 34 AP0232290 met 6302 AP0237940 balansas AP0232340 kogellager 6005 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0945810 din 471 borgring 25x1,2 AP0932028 rolkooi 15x19x20 AP0294742 zuiger assy. 53,98 / 53,99 mm AP0294751 zuiger assy. 54,01 mm AP0294750 zuiger assy. 54,00 mm AP0215695 rechthoekige ring 54x1x2,3 AP0216136 zuigerpen AP0945635 stop ring d15 AP0293849 drijfstang cpl. AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
cilinder, uitlaatklep, thermostaat kleppendeksel, inlaataansluiting aprilia AP0237900 stationaire tandwielas AP0250260 afdichting 0,3 mm AP0250262 afdichting 0,8 mm AP0223368 cilinder rave AP0223617 cilinder AP09A1145 oliekeerring 28x38x7 voor krukas AP0242211 moer m6 AP0244211 sluitring 6.4 AP0827307 sluitring 6.2x18x0.5 AP0253370 uitlaatklep 54 mm AP0253460 klepstanghuis AP0831500 o-ring 14x3.2 AP0230310 klepsteelafdichting AP0250970 pakking AP0239050 veer AP0297740 elect.rave klep kabel AP0860460 rubberen dop AP0845020 veerring b6 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0250311 sluitring 8,4 AP0942671 moer m8 AP0241241 stud m7x19 / 22 AP0250160 o-ring 64x2 AP0223381 verbrandingskamer AP0223386 cilinderkop AP0227571 sluitring 7,4 AP0242591 moer m7 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0223398 kleppendeksel AP0222122 thermostaat 70 ° AP0222173 thermostaat houder AP0239950 veer AP0222200 thermostaat boeg AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0250280 o-ring 105x2.5 AP0250520 pakking AP0224387 reed ventiel AP0224430 reed ventiel AP0945758 breekring a4 AP0940235 ronde schroef m4x8 AP0267915 carburateur flens AP0267996 carburateur flens 34 mm AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0251850 slangklem 51 AP0250270 pakking AP0273882 uitlaatflens cpl. AP0224067 butt riem AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
6-versnellingsbak, voor 123 strada aprilia AP0281182 transmissieset 6 versnellingen 3,14 AP0237900 stationaire tandwielas AP0232662 naaldlager 20x24x10 AP0234520 vrij rondsel 22 t., 6e versnelling, koppelingsas AP0234500 vrij rondsel 21 t., 5e versnelling, koppelingsas AP0227470 drukring 24,2 / 27,5 / 1,5 AP09A1145 oliekeerring 28x38x7 voor krukas AP0234970 tandwiel rondsel 17/19 t., 3e / 4e versnelling, koppelingsas AP0227440 drukring 20,2 / 27,5 / 1 AP0235308 fixed gear 14 t., 2e snelheid, koppelingsas AP0237893 hoofdas AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0234968 versnelling z = 29 AP0227460 drukring 22/30 / 1,8 AP0234510 tandwiel rondsel 24 t., 5e versnelling, hoofdas AP0234858 versnelling z = 25 AP0234984 versnelling z = 27 AP0234530 tandwiel rondsel 23 t., 6e versnelling hoofdas AP0944468 drukring AP0234123 vrij rondsel 30 t., 1e snelheid, hoofdas AP0227437 drukring 17,2 / 30/2 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0237925 schakelas met palmontage, AP0239830 veer AP0248255 index hefboom assy., AP0827261 drukring 12.5 / 21.5 AP0239820 index veer AP0239645 haarspeld veer AP0247690 afstand mouw AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0258935 shift drum assy., AP0258900 schakelvork 4e snelheid 2a AP0258910 schakelvork 6e snelheid 5a AP0258890 schakelvork 3e snelheid 1a AP0258880 geleidepen AP0236061 rondsel z = 14 AP0236062 rondsel AP0236063 rondsel z = 16 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr.
kupplungsdeckel, mech. drehzaehler, oelpumpe koppelingsdeksel, mech. toerenteller, oliepomp aprilia AP0210302 voor motortype 123 enduro bigio, koppelingsdeksel AP0237900 stationaire tandwielas AP0232150 kogel 12 mm AP0259180 nokkenhefboom 23 ° AP0241791 schroef m8x16 AP09A1145 oliekeerring 28x38x7 voor krukas AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0239905 bladveer AP0841680 speciale te schroef m5x8 AP0233572 bus 12/20 / 13,9 AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0237845 aandrijfas AP0945710 borgring 5 AP0932740 pin 2x11,8 AP0234220 versnelling 14 t. AP0244211 sluitring 6.4 AP0430600 o-ring 12-1,5 mm AP0241070 gewricht m16x1 / m16x1.5 AP0930500 oliekeerring 6x11x3 / 4.5 AP0250200 pakking AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0830890 afdichtring 6,2 / 8,9 / 1 AP0841331 binnenzeskantschroef m6x12 AP0230400 o-ring 18x1.5 AP0241800 plug m18x1.5 AP0293198 oliepomp assy., AP0840510 inbusschroef AP0227500 afdichtring 6,2 / 12/1 AP0956015 terugslagklep, AP0241830 banjobout m6x16 AP0256020 banjo 5 mm AP0256037 buis 850 mm AP0951591 slangklem 7 AP0853840 slangklem 35553 AP0860231 olieleiding 250 mm voor motortype 123 custom AP0860233 olieleiding 350 mm voor motortype 123 strada end enduro AP0297340 tepel AP0260830 tule AP0210323 oliepomp deksel AP0240181 inbusschroef AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
uitlaat montage aprilia AP8106185 motor AP8106188 carburator AP8106013 versnellingspook AP8220189 rubber AP8121147 afstandhouder AP8121149 remhendelpen AP8121668 versnellingsbak koppelingsstang AP8134170 drijfstang AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8120713 juiste zaak AP8102080 luchtfilter AP8120693 verdeelstuk AP8120748 inlaatslang AP8131120 basis van filterdoos AP8131121 filterbescherming AP8131122 filterdoos vooraan AP8131250 transportband (r) AP8131251 transportband (l) AP8121058 afstandhouder AP8101689 klem AP8119260 uitlaat AP8119261 geluiddemper AP8121091 springveer AP8132742 uitlaatpijp-houder AP8101284 ring 22x30 AP8101285 silent-block AP8120438 o-ring AP8121782 bus AP8121697 belleville spring AP8101527 luchtkast ontluchtingspijp AP8131123 luchtpijp (l) AP8120704 luchtpijp (r) AP8120705 air pipe (l) AP8120718 halsband AP8134244 houder AP8131247 bescherming AP8102120 ontluchtingspijpfilter AP8101930 gewricht AP8120405 rubberen afstandhouder AP8120598 rubberen afstandhouder * AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120708 kabelgeleider AP8106195 vliegwielkap AP8106197 oliemix pompdeksel

Frame

kader aprilia AP8135210 kader AP8135208 motorsteun AP8135209 frame achtervork AP8132981 dashboard plaat AP8121151 t bus AP8121155 t bus AP8121156 bus AP8121150 bus 18mm AP8121820 ring AP8121672 afstandhouder AP8120568 afstandhouder AP8135294 voorste voetsteunhouder (r) AP8135295 voorste voetsteunhouder (l) AP8132628 voetsteun (r.) AP8132629 voetsteun (l.) AP8121135 voetsteunpen AP8121134 pin AP8121130 lente (r) AP8121131 lente (l) AP8135280 achterste voetsteunhouder (r) AP8135281 achterste voetsteunhouder (l) AP8132812 achterste voetsteunen, paar AP8102112 ontluchtingsleiding AP8132720 voetsteun plaat AP8120573 stop ring AP8132630 zijstandaard AP8121786 zijstandaardhouder AP8121114 t bus AP8120502 rubberen standaard AP8101001 veer AP8120569 kettingspannerrol AP8221017 afstandhouder AP8102082 waterkoeler AP8220184 dashboard rubber AP8102081 waterpijp AP8102118 balhoofdbuis AP8101912 rad cap geen ventilatie AP8101910 expansievat AP8102110 waterpijp AP8102111 waterpijp AP8101916 tee union d20 AP8121731 t bus AP8134216 bord AP8120030 rubberen afstandhouder AP8132988 houder AP8131442 olie tank AP8201192 oliereserve-indicator AP8220154 olievuldop AP8102191 slot kit AP8120508 t bus AP8102193 zadelslot AP8201298 kabel voor helmvergrendeling AP8102133 waterpijp AP8135260 zadelvergrendeling fix. plaat AP8101689 klem AP8121764 afstandhouder AP8221081 afstandhouder AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8120670 rubberen afstandhouder AP8120664 rubber AP8120617 oliefilter AP8121702 oliefilter koppeling AP8120767 plug
lichaam aprilia AP8131391 benzinetank AP8101996 brandstoftank plug AP8121803 brandstoftank bevestigingsstang AP8121807 gewricht AP8135215 houder AP8131532 achterspatbord AP8121777 bus AP8102189 brandstofkraan AP8120702 vuldop pakking AP8121737 ring AP8152153 afstandsstuk achter AP8120709 rubberen afstandhouder AP8131389 tankdeksel AP8121768 afstandhouder AP8121780 pijp AP8129094 stoel AP8129108 stoel AP8121804 afstandhouder AP8220241 rubberen afstandhouder AP8131392 achter kuip AP8121778 pin AP8120699 lat.frng fix.pipe AP8102182 achteruitkijkspiegel (r) AP8102183 achteruitkijkspiegel (l) AP8102152 spiegelsteun AP8101943 pakking AP8131394 zijpaneel (r) AP8131395 zijpaneel (l) AP8131396 kuip AP8131360 waterkoeler scherm AP8131134 motorkap AP8102106 toolkit AP8120531 rubber met inzet AP8120591 ring 10x5,3x1 * AP8101313 batterij haak AP8134243 boven rechts fair. support. bord AP8115544 sticker (set) AP8131139 kuip onderplaat AP8201206 klem AP8120030 rubberen afstandhouder AP8126291 voorspatbord AP8121784 vuldop AP8120177 elastisch AP8126221 achterspatbord AP8126258 nummerplaathouder AP8126115 nummerplaathouder AP8112533 reflector achter AP8120712 rubberen afstandhouder AP8120598 rubberen afstandhouder * AP8121789 pijp AP8152082 inbusschroef AP8120708 kabelgeleider AP8101689 klem AP8131492 achterkuipnet AP8131493 lateraal kuipnet (r.) AP8131494 lateraal kuipnet (l.) AP8221039 afstandhouder
stuur en commando's aprilia AP8135212 achterste zwenkarm AP8125387 achterste swingarmpen AP8101341 klaring ring AP8110036 lager AP8121121 achter zw. arm piv. bus AP8150299 ringmoer m17x1 AP8120280 o-ring 4087 AP8123150 schokdemper AP8132634 enkele drijfstang AP8132543 hendel AP8120497 stofkap ring AP8234020 beker voor schoen AP8120751 stil blok AP8101945 sleutel voor ringmoer m17x1 AP8120756 bovenste ketting brancard plaat AP8120757 onderste ketting brancard AP8131397 kettingafdekking AP8135214 bord
voorwiel aprilia AP8108082 voorwiel AP8121157 voor rechts wielafstand AP8125388 voorwiel as AP8125418 wielasschroef AP8125321 lager AP8125469 afstandhouder AP8101744 tubeless ventiel AP8102039 uitrusting 11070X17 voorband AP8113394 voorremschijf AP8113427 remklauw compl. AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113310 remklauw deksel AP8113309 voor remklauw rev. kit AP8113308 voorste pads paar i / d452
achterwiel aprilia AP8108483 achterwiel AP8101744 tubeless ventiel AP8107082 kroon AP8125366 ring AP8125501 wiel pin AP8152093 moer AP8108518 schroef AP8125404 afstandhouder AP8101747 splitpen AP8125372 rubber AP8125568 rubberen houder 14070X17 achterband AP8125500 cam AP8110046 lager AP8120280 o-ring 4087 AP8221051 snap ring AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8113209 achterremschijf d. 240 AP8113444 achterremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8101748 ankerstang AP8132635 achterremhendel AP8121147 afstandhouder AP8121149 remhendelpen AP8121148 pin voor de lente AP8121118 springveer AP8125368 snap ring AP8213086 olie tank AP8134146 ankerplaat AP8121146 afstandhouder AP8112668 stop schakelaar AP8121697 belleville spring AP8113068 zuigers AP8113211 achter remklauw AP8113064 remblokken AP8113198 remklauw rev. kit AP8107043 verbindingsschakel AP8113201 remklauw deksel achter AP8113200 aftapschroef AP8107049 ketting AP8113254 achterste hoofdcilinder zonder tank AP8113248 achterste hoofdcil.stang AP8113322 achter pomp rev. kit AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113199 remklauw pin AP8121096 t bus 8.2x12x4 AP8131388 schijfbescherming achter
voorvork aprilia AP8123258 voorvork AP8123199 stop ring AP8103235 pakkingring (marzocchi) AP8123256 borgring AP8123203 schuifbus AP8123204 afstandhouder AP8123205 vorkpoot (r. - l.) AP8123216 schroef m10x30 AP8123206 afdichtring AP8123201 stofkap + veer (marzocchi) AP8123207 naaf (r.) AP8123208 buis (r.) AP8150352 plug AP8123209 onderste plaat AP8220067 ring moer AP8123210 schroef m10x25 AP8123211 o-ring. AP8123212 halve ring AP8123213 hub (l.) AP8123214 buis (l.) AP8123215 vork bovenplaat AP8101271 onderste stofkapring AP8101272 afstandhouder AP8110024 rollager AP8110025 kogellager AP8120542 stofkap

Elektrisch

semi-magnetogenerator, elektrische starter, ontstekingsdeksel aprilia AP0293690 startversnellingsbak, AP0265965 stator plaat AP0237900 stationaire tandwielas AP0293377 stator wg assy., AP0927571 sluitring d14 AP09A1145 oliekeerring 28x38x7 voor krukas AP0293367 vliegwiel rotor AP0265987 spoel AP0964180 ontstekingskabel 200 mm AP0260434 beschermslang 140 mm AP0866705 bougiestekker AP0899477 bougie 14 mm ngk b10 bijv AP0945750 borgring a5 AP0240150 binnenzeskantschroef m5x14 AP0260840 rubber. draadafdekking AP0945754 breekring a12 AP0642051 moer m12x1 AP0210340 startmotor deksel AP0244930 platenwasser 6,2 / 12,5 / 2,5 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0210316 ontstekingsdeksel lichtgrijs AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0293685 elektrische starter, AP0945751 breekring a6 AP0241301 hex. schroef m6x90 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
losse onderdelen van elektrische starter 293 685 aprilia AP0264010 rotor ondersteuning AP0237900 stationaire tandwielas AP0264050 rotor AP0232460 rolkooi AP0250350 oliekeerring 16x22x3 AP09A1145 oliekeerring 28x38x7 voor krukas AP0293890 startversnellingsbak, AP0264060 veer set serie AP0264040 veldspoel w. koolborstel assy. AP0264045 koolborstel AP0241215 gecombineerde schroef m4x10 AP0945751 breekring a6 AP0241301 hex. schroef m6x90
Elektrisch systeem aprilia AP8112807 kabelboom AP8112040 onderbreking AP8112687 richtingaanwijzer AP8112694 koplamp AP8114175 elect.rave klep kabel AP8112750 laad de accukabel op AP8112770 koplamp bedrading met harnas AP8112756 richtingaanwijzer lens AP8132928 houder plaat AP8121736 t bus AP8112809 rave regeleenheid AP8112174 zekeringkast AP8112176 zekering 15a AP8120584 rubber AP8112244 zekering 7,5a AP8120614 zoemer houder AP8112523 startrelais AP8120582 kabelgeleider AP8112003 knop AP8112814 achterlicht lens AP8112744 spanningsregelaar AP8101446 thermistor AP8112413 toeter AP8112290 batterij 12v-9ah AP8112375 motor aardingskabel AP8115438 koplamp sticker set voor AP8112525 batterij aardingskabel AP8112529 batterij relè kabel AP8220135 rubberen afstandhouder AP8131256 batterijhouder AP8120275 silent-block AP8112460 relais-motorkabel AP8112793 head light unit AP8220201 rubberen afstandhouder * AP8120405 rubberen afstandhouder AP8120218 eindkap AP8112812 taillight AP8121798 spoel kompres. voorjaar * AP8221035 schroef m4x78 * AP8201206 klem AP8120223 rubberen afstandhouder AP8121790 t bus AP8120721 zwarte adh. kabelgeleider AP8112567 rave cont. solenoid AP8121795 t bus AP8112792 voorzijde lamphouder AP8112769 houder

Gereedschappen

reparatie tools, pakkingsets aprilia AP0277350 insteekmal, voor oliekeerring 230 355, kickstart-as AP0237900 stationaire tandwielas AP0276502 inbrengmal assy. AP0276770 inbrengmal assy. AP0277090 insteekmal voor oliekeerring 930 500, toerenteller sha AP09A1145 oliekeerring 28x38x7 voor krukas AP0277917 motorsteun cpl. AP0277100 adapter cpl AP0277107 gereedschapsset AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0250311 sluitring 8,4 AP0277110 schroefdraad pin AP0242201 hex. moer m8 AP0847160 afstandhouder 10,5 / 24/15 AP0276662 bus AP0276025 halve ring AP0977490 ring AP0876298 trekker cpl. AP0940755 zeskantschroef m16x145 AP0840681 binnenzeskantschroef m8x40 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr. AP0293381 pakkingset, rave voor pneumatisch uitlaatventiel AP0293385 pakkingset AP0293384 pakkingset AP0293380 pakkingset

Overig / Niet ingedeeld

749apriliarotax1231990tm_21 aprilia AP0250260 afdichting 0,3 mm AP0237900 stationaire tandwielas AP0250262 afdichting 0,8 mm AP0223368 cilinder rave AP0223617 cilinder AP09A1145 oliekeerring 28x38x7 voor krukas AP0242211 moer m6 AP0244211 sluitring 6.4 AP0827307 sluitring 6.2x18x0.5 AP0253370 uitlaatklep 54 mm AP0253460 klepstanghuis AP0831500 o-ring 14x3.2 AP0230310 klepsteelafdichting AP0250970 pakking AP0239050 veer AP0297740 elect.rave klep kabel AP0860460 rubberen dop AP0845020 veerring b6 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0250311 sluitring 8,4 AP0942671 moer m8 AP0241241 stud m7x19 / 22 AP0250160 o-ring 64x2 AP0223386 cilinderkop AP0223381 verbrandingskamer AP0227571 sluitring 7,4 AP0242591 moer m7 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0223398 kleppendeksel AP0222122 thermostaat 70 ° AP0222173 thermostaat houder AP0239950 veer AP0222200 thermostaat boeg AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0250280 o-ring 105x2.5 AP0250520 pakking AP0224387 reed ventiel AP0224430 reed ventiel AP0945758 breekring a4 AP0940235 ronde schroef m4x8 AP0267915 carburateur flens AP0267996 carburateur flens 34 mm
749apriliarotax1231990tm_31 aprilia AP0427460 drukring 25/35/2 AP0237900 stationaire tandwielas AP0250360 o-ring 35,2-5,7 AP0293925 primaire aandrijving, vervang alleen de aandrijving met de koppelingstrommel AP0230400 o-ring 18x1.5 AP09A1145 oliekeerring 28x38x7 voor krukas AP0259570 veerhouder plaat AP0259052 gevoerde koppelingsplaat 3,1 mm AP0259557 koppelingsschijf 1 mm AP0259060 koppelingsnaaf AP0245320 lipje na20 AP0242605 hex. moer m18x1,5 aandraaimoment 80 nm AP0239625 koppelingsveer 34,1 mm AP0259165 drukplaat cpl. AP0945750 borgring a5 AP0241770 zeskantschroef m5x25 AP0234470 spanwiel 31 t. AP0247712 afstandhouder 12,4 / 14 / 55,6 AP0227980 drukring AP0234482 aandrijftandwiel 31 t., AP0234232 spiraalvormig tandwiel 19 t.

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia AF1 125 1990 - 1992. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia AF1 125 1990 - 1992 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia AF1 125 1990 - 1992.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia