Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RS 660 ABS USA 2020.

Aprilia RS 660 ABS USA 2020 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RS 660 ABS USA 2020

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RS 660 660 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RS 660 660 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2020!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 2B006530 upper fan shroud 2B006527 filter housing cover GU30729330 luchttemp. sensor AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 GU30027931 pakking 2B006528 seal air filter box 2B006532 air filter 2B006531 air filter closing 2B005422 air cleaner sleeve AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 2B006529 filter housing base AP8152117 inbusschroef AP8152181 sluitring 6.4x15x1 CM013203 blad rand veer AP8104525 filter doorblazen 1A007396 intake duc lower front 1A007397 intake duct lower back 893132 schroef 893240 o-ring 56,82x2,62 AP8220150 rubberen afstandhouder AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 2B008143 oil breather pipe CM001905 slangklem 254485 clip m6 AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 2B007741 support bracket 2B008228 fixing bracket 874549 schroef met flens
koppeling aprilia 1A018690 clutch drum 974320 onderlegring 1A018699 clutch hub 1A018702 driving clutch disc 1A018701 washer 879315 belleville spring 1A018693 spring retainer 2A000929 driven clutch disc 2A000927 driving clutch disc 1A018696 pressure plate 1A018698 spring 1A018700 screw m6 2A001091 pawl clutch 873543 afstandhouder 974361 rolkooi 35x40x35,8 1A018089 stop washer 876790 moer 1A018694 driving clutch disc 1A018695 driving clutch disc 1A010613 nitrurated driven clutch disc 1A010611 lathed driving clutch disc 1A018703 thrust plate
koppeling controle aprilia 2B003552 clutch lever 893926 koppelingshendel 2D000325 switch - clutch/rear brake 890982 koppelingskabel AP8201727 zwarte kabelgeleider 893897 grommet 2B003518 clutch lever 2B004481 safety washer
koppelingsdeksel aprilia 1A019260 clutch cover 1A018062 lever AP8152279 schroef met flens m6x20 857461 veer van koppelingshendel 857460 t bus 1A017552 gasket ring B045224 12x8x12 rollager 1A017986R clutch control spindle B045225 10x14x10 rollager 1A015338 oil plug assembly AP9150356 o-ring d18,72x2,62 411209 pin 1A013509 gasket - clutch cover 874549 schroef met flens 880701 borgring 879320 afstandhouder 1A019621 oil seal d12x22x6 1A019262 gasket 1A019261 oil bleed cover 857048 schroef m5x16 1A019359 special screw 1A019163 vite speciale
koelsysteem aprilia 2B006694 water cooler 2D000572 electric fan 2B005285 tubo raffreddamento radiatore-pompa 2B005286 engine cooling circuit-radiator pipe CM269609 slangklem 2B005344 expansion tank AP8104836 expansievat plug 2B007124 pipe AP8102764 witte slangklem d. 13x6 2B007482 bracket 2B005580 water cooler support 890760 instrumentondersteuning AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8221129 bus AP8152279 schroef met flens m6x20 2B008123 t bushing AP8120030 rubberen afstandhouder 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8152280 schroef met flens m6x25 896544 brandstofleiding 5.5x10 2B005581 rod AP8102378 slangklem d11,3 2B007772 water cooler filler cap AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152286 schroef met flens m8x20 CM013203 blad rand veer AP8221349 t bus
carters i aprilia 1A0204005 basamento completo 1A0166824 crank-case 1A0168435 piston cooling jet B018718 scharnier bevestigingspin zadel 1A005178 o-ring 1A011875 ball bearing 30.62.16 1A013139 gasket ring 40.62.7 1A011257 stud bolt m10x1,5 B013608 schroef 1A001623 zeskantschroef met flens 873905 onderlegring 848651 kogellager 25x62x17 1A020393 ball bearing 1A015642 cuscinetto a sfere c/anello di ritegno apr rs 660 4t B045224 12x8x12 rollager 1A017552 gasket ring 1A011892 ball bearing 25.47.12 1A018647 roller cage 1A0162430M semicuscinetto di banco marrone 1A0162430R semicuscinetto di banco rosso 1A0162430V semicuscinetto di banco verde 1A0162430B semicuscinetto di banco blu 1A0162430G semicuscinetto di banco giallo 1A0162440R semicuscinetto di banco rosso 1A0162440G semicuscinetto di banco giallo 1A0162440V semicuscinetto di banco verde 1A0162440M semicuscinetto di banco marrone 1A0162440B semicuscinetto di banco blu 1A012005 ball bearing 25.52.15 857427 pin m8x12 1A019559B countershaft bushing blue 1A019559R countershaft bushing red 1A019559N countershaft bushing black 1A019559G countershaft bushing yellow 1A011120 screw 874551 schroef met flens 434429 schroef m6x70 1A015658 screw w/ flange m10x65 487211 schroef met flens m8x45 874747 schroef met flens m8x60 1A017040 tbei flanged screw m5x12 1A020330 countersunk washer 485703 onderlegring
cilinderkop - kleppen aprilia 1A011626 testa cilindro apr rs 660 20 1A020955 scodellino superiore scarico 1A016663 half-cone 857030 muelle válv. afd. 1A016664 valve stem seal 1A016658 discharge lower valve flange 1A016656 intake upper valve flange 1A008432 intake spring kit 1A013954 calibrated dowel 1A016657 intake lower valve flange 1A016762 screw m50x6 1A016659 valve (ex) 1A013958 valve (in) 857035 tapbout m10x171 857044 dekking reed klep 857048 schroef m5x16 857045 reed klep 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 888775 thermostaat bimetaal 1A012325 thermostat cover 855799 schroef met flens 857047 vonkenvanger 857046 vonkenvanger 897434 flensmoer m10x1 857208 sluitring 19 x 10,5 x 1,6
cilinder - zuiger aprilia 1A0162040A piston (cat. a) 1A0162040B piston (cat. b) 2A000630 piston pin 2A000450 stop ring 1A011923 gasket - cylinder base 2A000734 piston ring 2A000735 piston ring 2A000739 piston ring
aandrijfas aprilia 1A0193604E2 crankshaft, weight class e2 1A0170554E1 albero motore biella 421g apr rs 660 20 1A0193604E3 albero motore con p.i. peso biella 427g 1A0193604E5 crankshaft, weight class e5 1A0170554E5 albero motore biella 432g apr rs 660 20 1A0193604E1 crankshaft, weight class e1 1A0170554E2 albero motore biella 424g apr rs 660 20 1A0193604E4 crankshaft, weight class e4 1A0170554E3 albero motore biella 427g apr rs 660 20 1A0170554E4 albero motore biella 429g apr rs 660 20 000267 transmissiesleutel 1A016237 connecting rod screw 2A0008370B connecting rod half-bearing, blue 2A0008370G connecting rod half-bearing, yellow 2A0008370V connecting rod half-bearing, green 1A0171494 balance shaft 1A011945E1 connecting rod, weight class e1 1A011945E3 connecting rod, weight class e3 1A011945E5 connecting rod, weight class e5 1A011945E4 connecting rod, weight class e4 1A011945E2 connecting rod, weight class e2
motor-completerende deel-hendel aprilia 2B005847 sprocket cover 2B005886 chain guide AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121811 t bus 2B006353 gear change pedal 884033 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150462 borgring d9 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150431 lage moer m8 AP8220177 o-ring 115 2B005643 gear control tie rod 898463 schroef m6x35 898134 bus 2B007255 bush AP8152299 zelfborgende moer m6 2B007256 gear lever 2D000602 quick shift device
uitlaat aprilia AP8152293 schroef met flens AP8150018 onderlegring 967363 moer 2B006742 rubber spacer AP8121509 bus 2B006844 bracket 852090 uitlaatpijp pakking 1A014335 lamda sensor 2B007247 rubber spacer 2B008186 maintenance AP8152302 schroef met flens m5x12 2B007076 bushing 436947 moer
vliegwielkap aprilia 1A0128614 complete flywheel cover 1A016703 cover 974219 pakking 1A013508 gasket - generator cover 874549 schroef met flens
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia 2B002632 canister AP8120179 slangklem d8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8127601 ventilatie plug CM179008 valvula seguridad AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8102738 slangklem AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 CM001901 slangklem AP8104666 3-wegeanschlu? AP8120657 slangklem 2B005723 maintenance CM013203 blad rand veer AP8102375 clip m5 AP8121032 bus 598839 schroef met flens CM001911 slangklem
versnellingsbak / keuzeschakelaar / schakelnok aprilia 1A019677 selector shaft 1A013662 molla richiamo preselettore apr rs 660 20 1A019181 shift cam 1A013663 selector drum AP8152285 schroef met flens m8x16 1A012987 lever 1A018584 spring 857494 o-ring B0167965 torx bolle big-end schroef 1A018583 special screw 1A003049 schraube 1A013659 retainer plate 874599 vork output 849360 vork 873772 vork as 1A018096R gear position sensor
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 1A019499 primary gear shaft 1A018886 ingranaggio 5? vel sul primario apr rs 660 '20 1A012120 5th speed gear 1A018280 3rd-4th gear 1A018890 ingranaggio scorr. 3/4 vel sul primario 1A018887 ingranaggio 6? vel sul primario 1A012121 gear 6a 1A012118 2nd speed gear 1A016957 1st speed gear 1A012127 5th speed gear 1A018889 ingranaggio 5? vel albero secondario 1A018888 ingranaggio 4? vel albero secondario 1A012126 4th gear 1A019882 3rd gear 1A018086 gear 6a 1A018085 second speed gear 1A012117 driven shaft 2B006795 pinion z-17 2B002193 belleville spring 2B002191 t bushing B043047 schroef met flens m10x25 849308 beweegbare bus 871901 pakking of 974558 afstandhouder 1A017027 thrust washer 849424 klaring ring 849426 snap ring 849310 klaring ring 849309 klaring ring 849311 snap ring 974320 onderlegring 1A016199 lubrication pipe 224035 o-ring 2B006792 spacer
hoofddeksel aprilia 1A019263 head cover 1A012849 gasket - spark plug 1A015311 spark plug 874555 schroef 857084 ht spoel korte kabel 842291 speciale schroef 898410 demper drift 1A011919 gasket - head cover
smering aprilia 1A015578 oil pump assembly 1A017357 internal rotor 1A017358 external rotor 436739 vite sv.imp.croce m3x12 1A015801 scambiatore acqua - olio apr rs 660 20 857187 oliefilter 1A013090 oil filter union 1A013847 stop washer GU92296723 rol 1D001138 sensor 1A013477 cover 1A013737 o-ring AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 1A019932 sump gasket 1A003153 zeskantkopschroefflens 1A016029 oil strainer 478012 o-ring 1A017610 oil pressure adjusting valve 1A018736 pan oil 1A012848 magnetic plug 831393 pakking 874549 schroef met flens 1A016024 connecting pipe 2B005351 cooling tube CM226902 veerklem 19/12 1A013000 flanged hexagon screw 1A016035 oil pump gear 1A014411 belleville spring 1A014410 m7x18 pre-coated hex head screw 1A019994 anello di tenuta (o-ring)
secundaire lucht aprilia 857181 sas klep 2B005515 secondary air pipe 2B005514 secondary air pipe airbox 2B005567 support bracket AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121032 bus AP8141132 rubberen afstandhouder CM225401 slangklem CM001905 slangklem CM002912 slangklem
gasklephuis aprilia 1A019430 corpo farfallato completo 1A017323 fuel pipe 1A016982 big end sleeve / throttle body AP8102378 slangklem d11,3 478533 zelftappende schroef 6423025 luchtdruksensor 894658 gewricht 2B005650 depression pipe 2B005649 vacuum pipe 896567 sec. schroef 857306 slangklem 2B003052 t bushing
timing systeem aprilia 1A0191225 asse a camme aspirazione 1A0196035 asse a camme scarico con p.i. 1A012867 timing system gear 1A013825 timing chain guide 1A015310 timing chain tensioner 1A018441 special screw 1A012147 timing chain 1A017120 timing chain guide (upper) 1A017119 plate 2A000111 ketting uitrekken 857176 o-ring 1A013737 o-ring 1A015611 special screw 1A013092 torx convex big end screw 016661 platte ring AP9150174 olie ontladen plug
waterpomp aprilia 1A0128614 complete flywheel cover 434885 gewone ring B016998 pakking ring 82991R pakking ring 1A012869 rotor 1A013510 pump gasket 1A018484 ingranaggio condotto pompa h2o apr rs 660 21 847239 onderlegring B017632 schroef met flens 874549 schroef met flens 1A016769 water pump cover

Frame

abs remsysteem aprilia 2B006459 rear brake pipe hecu abs-clamp 2B006458 rear brake pipe pump-hecu abs 2B007004 front brake pipe pump-hecu abs 2B007005 front brake pipe hecu abs-clamp 2B006455 front brake pipe clamp-clamp 2B006818 brake hose hanger 2D000540 abs electrohydraulic unit, prefilled 2B006807 holder 2B007075 brake hose holder plate CM013203 blad rand veer CM013201 veer 2B007076 bushing AP8152302 schroef met flens m5x12 2B000276 nietje AP8152186 binnenzeskantschroef m6x12 AP8120001 rubberen afstandhouder AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8144328 rubberen afstandhouder AP8121718 koplamp bus AP8152281 schroef met flens m6x30 297029 onderlegring 899811 buis klemschroef AP8113004 2B001983 olieleiding schroef
centraal lichaam aprilia 2B006645 rh side panel 2B006646 lh side panel AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 00G04401462 moer d5 AP8152302 schroef met flens m5x12 2B007247 rubber spacer
centrale standaard aprilia 2B006338 sidestand assy AP8221211 interne zijstandaardveer AP8221204 zijstandaardveer AP8102524 staan ??veerbescherming 2B007560 central stand fixing screw AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 2B006346 spacer bushing AP8152410 schroef met flens m10x55 2D000530 rotary switch AP8152279 schroef met flens m6x20
sticker aprilia 2H003453 front mudguard decal "be a racer" 2H004327 decalco portanumero frontale carena 2H003984 decalco portanumero frontale carena 2H003985 decalco frontale carena "italia" 2H003986 rh fuel tank decal "aprilia racing" 2H004103 rh fuel tank decal "aprilia racing" 2H004325 rh fuel tank decal "aprilia racing" 2H003987 lh fuel tank decal "aprilia racing" 2H004104 lh fuel tank decal "aprilia racing" 2H004326 lh fuel tank decal "aprilia racing" 2H004105 band right tank decal 2H003988 band right tank decal 2H003989 band left tank decal 2H004106 band left tank decal 2H004018 rh side fairing decal "a" 2H003990 rh side fairing decal "a" 2H003991 lh side fairing decal "a" 2H004019 lh side fairing decal "a" 2H003992 rh side fairing decal "rs660" 2H004020 rh side fairing decal "rs660" 2H004021 lh side fairing decal "rs660" 2H003993 lh side fairing decal "rs660" 2H004022 decalco carena lat.dx triangolo 2H003994 decalco carena lat.dx triangolo 2H003995 decalco carena lat.sx triangolo 2H004023 decalco carena lat.sx triangolo 2H003996 rh lower fairing decal "aprilia racing" 2H004024 rh lower fairing decal "aprilia racing" 2H004025 lh lower fairing decal "aprilia racing" 2H003997 lh lower fairing decal "aprilia racing" 2H004329 rh rear fairing decal "rs660" 2H004026 rh rear fairing decal "rs660" 2H003998 rh rear fairing decal "rs660" 2H004330 lh rear fairing decal "rs660" 2H003999 lh rear fairing decal "rs660" 2H004027 lh rear fairing decal "rs660" 2H000874 sticker 54 wereldtitels AP8157770 aprilia bord 2B008140 targh. ad. press. pneum./ tens, catena
voetsteunen aprilia 2B005206 lh footrest support 2B005205 rh footrest support 2B005203 rh front footrest bracket 2B005202 lh front footrest bracket AP8146862 voorste voetsteun. paar- AP81464065 achterste voetsteun, links AP81464055 achterste voetsteun, rechts GU30441005 pin 859946 bevestigingspin AP8121567 pin AP8121224 veer voor voetsteun AP8152409 stop ring AP8121566 voetsteunpen AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 2B006346 spacer bushing AP8152410 schroef met flens m10x55 895845 zeskantflens.m 10 AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45
kader aprilia 2B006475 frame 2B006819 saddle support 2B008726 telaietto posteriore con p.i. 2B007221 saddle support bracket 2B007593 taillight support AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8102544 klinknagel m6 AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30 2B006504 pin m10x225 AP8152301 zelfborgende moer AP8144158 rubberen afstandhouder 2B006264 eng. upper lh plate 2B005387 spacer 2B006263 eng. upper rh plate 2B002416 schroef met flens m8x20 2B006609 screw w/ flange m10x45 895845 zeskantflens.m 10 AP8150292 gebogen veerring 254485 clip m6 575268 clip m8 AP8152473 schroef met flens 2B006865 pin m12 2B006864 flat washer 271740 moer 2B007095 spacer AP8152272 schroef met flens m5x12 2B006482 gasket ring Ø35xØ42x4
remklauw voor aprilia 2B006451 rh front brake caliper 2B006452 lh front brake caliper 2B000214 remblokken B044598 pennen + veer + splitpenkit 2B005564 screw m10x1,25x55
kuip aprilia 2B006629000XDA frontale carena 2B006629000L01 frontale carena 2B006629 front fairing 2B006629000XHL frontale carena v. 2B007205 dashboard lid AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8102375 clip m5 2B005799 mirror left 2B005798 mirror right 2B006025 mirror right 2B006026 mirror cover left 2B006628 front lower lock 270793 schroef 581957 schroef 895916 kunststof ring AP8144564 rubber w / insert m4 AP8221145 t bus AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150506 flensmoer 2D000258 knipperlicht r 2D000257 knipperlicht l
voorvork kayaba aprilia 2B006359 gambale forcella dx 2B006360 gambale forcella sx 2B007917 sleeve 2B007996 tappo dx completo 2B004414 ring 2B004402 fork oil seal (repair kit cpl.) 2B004422 washer 2B004421 preload tube 2B007910 spring 2B007918 hub+rh fork leg 2B007919 hub+lh fork leg 2B004403 bush 2B007912 plunger, complete 1D0001275 abs voorste sensor AP8152268 inbusschroef 2B004406 plain washer 149104 binnenzeskantschroef m8x40 2B004407 screw
voorlichten aprilia 2D000465 headlight AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25
voorste hoofdcilinder aprilia 2B007234 pil brake tank plug 2B007235 brake oil tank 2B007724 fr. brake master cylinder 2B007071 brake lever 893937 u-bout AP8213057 koppeling achterrempomp AP8133666 hefboom pin B044585 voorste hoofdcilinder 2B005379 oil tank pipe AP8101595 slangklem d10,1 AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 2B007732 oil brake tank supp. AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8150474 rvs dopmoer m6 658830 gebogen veerring 6x12 AP8133502 ontluchtingsventiel AP8113230 AP8150182 gebogen veerring
voorspatbordstijl aprilia 2B006505 front mudguard 2B006625 pillar 2B006623000L01 lh lower fairing, yellow 2B006623000XN5 lh lower fairing, red 2B006623 lh lower fairing 2B006623000XHL carena inf.sx v.nero 2B006624000L01 rh lower fairing, yellow 2B006624000XHL carena inf.dx v.nero 2B006624000XN5 rh lower fairing, red 2B006624 rh lower fairing 2B005345 silencer protection right 2B007477 silencer protection left 2B007481 closing right 2B007479 closing left 2B005547 lh clamp 2B005548 rh clamp CM013203 blad rand veer AP8152272 schroef met flens m5x12 00G04401462 moer d5 AP8221036 bus 5,3x8x7,1 401605 kogelvis 841821 onderlegring AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 896175 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102375 clip m5 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150204 moer m4 AP8224163 reflector. amber 2B008296 protection 1B005154 rivetto 1D002265 clamp
voorwiel aprilia 2B005585 front wheel with bearings 3.5x17" 2B006829 front tyre "dunlop" B044279 rechts voorremschijf B044280 voorremschijf sx 2B006183 front wheel ins.spacer 2B007579 ball bearing 17x40x12 2B006236 gasket ring 22x40x7 nbr75 825667 borgring AP8104728 tubeless ventiel 90 ° 2B002416 schroef met flens m8x20 2B006215 front rh wheel spacer 2B004778 abs phonic wheel 2B006202 front wheel spindle
benzinetank aprilia 2H003976000XHL fuel tank 2H004321000L01 fuel tank 2H004102000XDA fuel tank 2B005484 unfinished fuel tank 2D000547 fuel pump 2B007147 fuel pipe 2B007519 support plate 2B007518 bush AP8220241 rubberen afstandhouder AP8152283 schroef met flens 2B001203 invoegen 2B002567 screw tefl m5x16 2B008187 tube support bracket 2B008876 bussola flangiata serbatoio AP8150016 sluitring 6,6x18x1,6 AP8101372 silent-block AP8120965 o-ring 2018
stuur - controles aprilia 2D000095 throttle grip (throttle by wire) AP8118579 l.h. handgreep 2B005346 handlebars, half 2D000550 rh lights selector 2D000548 lh lights selector 2B007275 torx convex big end screw m10x55 2B002580 2 - hex socket screw m5x50 866233 anti.v gewicht. zwart
sloten aprilia 2B006654 lock kit AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 2B006664 tappo serbatoio carburante con chiavi 899105 tankdop pakking 2B007153 fuel chamber 899106 pakking AP8150351 klinknagel m8x40 149104 binnenzeskantschroef m8x40 2D000568 commutatore con chiavi AP8121773 afstandhouder AP8121420 vorkveer 978415 kabelbevestigingsplaat 2B006663 serratura sella con chiavi GU98250630 schroef m6x30 2B006659 chiavi serratura a ricambio 2B005651 saddle release cable 899543 slot bevestigingsplaat
pad
pad
aprilia 855632 klep lifter emmer CM327002 spessore punteria - 1.77 CM327019 spessore punteria - 2.20 CM327025 spessore punteria - 2.35 CM327018 spessore punteria - 2.17 CM327038 spessore punteria - 2.67 CM327045 spessore punteria - 2.85 CM327032 spessore punteria - 2.52 CM327004 spessore punteria - 1.82 CM327049 spessore punteria - 2.95 CM327030 spessore punteria - 2.47 CM327050 spessore punteria - 2.97 CM327010 spessore punteria - 1.97 CM327003 spessore punteria - 1.80 CM327011 spessore punteria - 2.00 CM327056 spessore punteria - 3.12 CM327044 spessore punteria - 2.82 CM327009 spessore punteria - 1.95 CM327052 spessore punteria - 3.02 CM327031 spessore punteria - 2.50 CM327053 spessore punteria - 3.05 CM327043 spessore punteria - 2.80 CM327021 spessore punteria - 2.25 CM327041 spessore punteria - 2.75 CM327039 spessore punteria - 2.70 CM327037 spessore punteria - 2.65 CM327013 spessore punteria - 2,05 apr rs 660 CM327035 spessore punteria - 2.60 CM327033 spessore punteria - 2.55 CM327026 spessore punteria - 2.37 CM327029 spessore punteria - 2.45 CM327047 spessore punteria - 2.90 CM327006 spessore punteria - 1.87 CM327040 spessore punteria - 2.72 CM327051 spessore punteria - 3.00 CM327022 spessore punteria - 2.27 CM327055 spessore punteria - 3.10 CM327017 spessore punteria - 2.15 CM327054 spessore punteria - 3.07 CM327001 spessore punteria - 1.75 CM327057 spessore punteria - 3.15 CM327014 spessore punteria - 2.07 CM327034 spessore punteria - 2.57 CM327016 spessore punteria - 2.12 CM327024 spessore punteria - 2.32 CM327008 spessore punteria - 1.92 CM327015 spessore punteria - 2.10 CM327005 spessore punteria - 1.85 CM327012 spessore punteria - 2.02 CM327027 spessore punteria - 2.40 CM327020 spessore punteria - 2.22 CM327046 spessore punteria - 2.87 CM327042 spessore punteria - 2.77 CM327036 spessore punteria - 2.62 CM327028 spessore punteria - 2.42 CM327048 spessore punteria - 2.92 CM327023 spessore punteria - 2.30 CM327007 spessore punteria - 1.90 857066 klep lifter emmer
achterlichaam aprilia 2B006651 rear handle 2B006647 right tail fairing 2B006647000L01 codone dx vern.n/dec 2B006647000XHL codone dx v. 2B006647000XDA codone dx v. 2B006648000XDA codone sx v. 2B006648000XHL codone sx v. 2B006648 left tail fairing 2B006648000L01 codone sx vern.n/dec 2B006649 number plate carrier 2B007364 codone interno AP8201727 zwarte kabelgeleider 2B007778 flanged bushing AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 CM179302 metrische schroef m6x22 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 00G04401462 moer d5 2B006641 license plate fastener AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 2B008368 adhesive gasket AP8150204 moer m4 AP8124718 achterreflector, rood AP8150501 onderlegring CM179201 metrische schroef m6x22 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152287 schroef met flens m8x25 2B002570 vite tefl m6x25 8.8 pre.
achter remklauw aprilia 2B008643 pinza fissa post 1D0001275 abs voorste sensor 2B006394 rear brake caliper support AP8152268 inbusschroef 2B002418 schroef met flens m6x16 893969 pads paar AP8221349 t bus AP8152298 schroef met flens m5x16 858791 achterste remslangsteun AP8113752 pin + splitpen AP8113753 ontluchtingsventiel AP8113070
achterste hoofdcilinder aprilia 2B007140 rear master cylinder (rr) AP8113081 vork AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8150026 moer m6 598839 schroef met flens AP8101595 slangklem d10,1 2B007141 oil tank pipe 2B007248 brake oil tank AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120912 hendel rubber AP8121221 brake lever pin AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 2B006355 brake pedal AP8150462 borgring d9 AP8120822 stil blok. voorjaar 893138 veer 859946 bevestigingspin 884033 hefboom pin AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 2D000325 switch - clutch/rear brake 2B004845 electric device support AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8113288 rubberen balgen AP8213057 koppeling achterrempomp AP8120178 o-ring of 112 CM013203 blad rand veer
achterspatbord aprilia 2B006388 rear mudguard 2B003422 m5x12 pre-coated countersunk hex head torx screw
achterwiel aprilia 2B008370 "ruota posteriore 5.5x17"" con cuscinetti" 2B005364 rear wheel 17" 2B006240 crown holder cpl. 832848 radiaal lager 006662 snap ring 2B006559 oil seal 40x62x7 nbr75 2B006285 spring drive spacer CM306201 chain ring z=43 2B006060 chain protection 2B006242 spring drive rubber 2B002634 dax moer m10x1.25 2B006283 rear wheel spacer 2B006284 rear wheel spacer AP8104728 tubeless ventiel 90 ° AP8125687 wielpenring 648708 achterwielasmoer 2B007292 flat washer AP8107168 ketting AP8125841 afdichtring 30x47x7 006647 borgring 2B007580 bearing 2B006246 rear wheel ins.spacer 2B007581 ball bearing 20x47x14 2B006830 rear tyre "dunlop" 2B006173 wheel pin 2B002416 schroef met flens m8x20 890960 phonic wiel abs 85248R voorremschijf. goud
zadel aprilia 2B006652000C1 rear saddle 2B007073000C2 sella pilota 2B007073000C1 driver saddle 2B000421 rubberen afstandhouder B064023 zadelrubber 2B005994 pad 2B006634 bracket CM179301 schroef m6x16
zadelkamer aprilia 2B007272 saddle supp.lower lockup 2B006602 fuse block support 2B006672 battery cover 2B007451 battery adapter AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5 CM013201 veer
schokdemper aprilia 2B005358 ammortizzatore posteriore AP8152411 binnenzeskantschroef m10x59 AP8121155 t bus AP8152301 zelfborgende moer 2B007902 bushing
kuip aprilia 2B006619000NV lh side fairing 2B006619000XR4 lh side fairing 2B006619000L01 lh side fairing 2B006619 lh lateral fairing, blank 2B006620000XR4 carena laterale dx v. 2B006620 rh lateral fairing, blank 2B006620000NV carena laterale dx v. 2B006620000L01 carena laterale dx v. 2B006622 rh internal fairing 2B006621 lh internal fairing 2B006639 cover 2B007749 cover interna dx 2B007748 cover interna sx 2B006627 interno carena sx 2B006626 interno carena dx 581957 schroef AP8102381 clip m4 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 259349 schroef AP8220488 paddestoelrubber 2B008294 protection 890940 kunststof klinknagel
sturen aprilia 2B005255 fork lower plate 2B005253 fork upper plate 2B007089 pin AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152300 zelfborgende moer m8 887831 rubberen afstandhouder 2B006618 steering yoke lower closing AP8123642 ring moer AP8123641 stofkap ring AP8152282 schroef met flens m6x35 598839 schroef met flens AP8110077 axiaal kogellager AP8163170 aprilia mounting plate for top plate AP8152442 spindel sluitring 149104 binnenzeskantschroef m8x40 887832 stuurveiligheid plaat AP8123643 keerring moer terug 2B008079 fairlead 2B005143 screw w/ flange m6x12 2B006482 gasket ring Ø35xØ42x4 190567 plug AP8121096 t bus 8.2x12x4 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8221017 afstandhouder AP8121811 t bus
zwenkarm aprilia 2B007756 forcellone con rivetti AP8110067 naaldlager 22x28x16 2B005212 bush 2B007102 thrust washer 2B005214 gasket Ø22xØ28x4 2B005460 swinging arm spacer 2B006174 rear swing arm pin 2B006173 wheel pin 1C002565 dax flensmoer m16x1.25 2B006388 rear mudguard 2B003422 m5x12 pre-coated countersunk hex head torx screw 2B006293 chain guide shoe AP8234020 beker voor schoen 858791 achterste remslangsteun AP8221349 t bus AP8152298 schroef met flens m5x16 2B006661 rh chain tensioner 2B006662 lh chain tensioner AP8125687 wielpenring 648708 achterwielasmoer 2B001920 ketting tientallen. stelschroef 2B004511 nut 2B006283 rear wheel spacer 2B006389 crank-case cover 2B005283 swingarm insert 2B006284 rear wheel spacer 2B006784 flat washer 2B008615 decalco protezione forcellone 2B008253 pre-impregnated screw tbei m5x20 torx 860898 hoes
tankdeksel aprilia 2B006630000XR4 fuel tank cover, black 2B006630 tank cover 2B006630000XNM cover serbatoio benz.v. AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102375 clip m5 860447 bi-adhesief AP8120591 ring 10x5,3x1 *

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia B044495 startmotor 1A012162 electric starter gear 82953R corona di avviamento elettrico con p.i. 830389 sprag koppeling 1A019557 stator 1A016098 rotore completo 82964R sprag clutch housing B015563 schroef met flens m14x30 825725 platte ring 1A013141 cable fixing plate 1A002950 screw m5x14 B013207 binnenzeskantschroef m6x18 1A002951 cilindrische binnenzeskantschroef 848845 bord 878872 schroef met flens 414838 schroef m6x35 184400 afstandsstuk achter
centraal elektrisch systeem aprilia 2D000459 engine wiring 2B006797 ecu cover 2D000448 6 axis inertial measurement sensor 2D000579 lithium battery AP8144552 steunrubber deel 2D000564 battery cable 894603 zekeringhouder AP8220150 rubberen afstandhouder AP8221017 afstandhouder AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8152280 schroef met flens m6x25 654507 inbusschroef GU95005306 sluitring 6.4x13x1.5 CM225607 zekering 7,5a CM225615 zekering 15a CM225620 zekering 20a CM013203 blad rand veer CM013202 veer voor leidingen / kabels AP8120001 rubberen afstandhouder 2B008768 bush
front elektrisch systeem aprilia 2D000458 main wiring harness 1A012332 voltage regulator 2B006603 starter device cover AP8224462 relay 12v/30a 1D001697R starterrelais 1D001697R starterrelais CM225730 zekering 30a AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 CM013201 veer AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121075 t bus 890760 instrumentondersteuning 2D000348 connecting CM013203 blad rand veer 1D000129 geen beschrijving beschikbaar 863339 hupe AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8152300 zelfborgende moer m8 2D000627 plate light wiring 2D000676 hose clamp AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8124936 air temp. sensor AP8221310 kabelgeleider
instrumenten aprilia 2B008949 right instrument panel support 2B008950 left instrument panel support 2D000554 dashboard AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8220150 rubberen afstandhouder AP8221017 afstandhouder AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 CM179201 metrische schroef m6x22 267958 zelftappende schroef AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5
achterlichten aprilia 2D000692 fanale posteriore 2D000692 fanale posteriore AP8112916 reflector achter 2D000284 number-plate light AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150204 moer m4 AP8150501 onderlegring 2B002146 schroef tbei preimpregnata m4x12 896174 binnenzeskantschroef m5x12 00G04401462 moer d5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RS 660 ABS USA 2020. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RS 660 ABS USA 2020 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RS 660 ABS USA 2020.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia