Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Caponord 1000 2001.

Aprilia Caponord 1000 2001 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Caponord 1000 2001

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Caponord 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Caponord 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2001!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

drijfstang en schokdemper aprilia AP8146173 kader AP8110066 naaldlager AP8135924 dubbele drijfstangpen l40 AP8121315 dubbele drijfstangpen AP8135608 dubbele drijfstangpen AP8146192 dubbele drijfstang AP8146193 enkele drijfstang AP8152397 binnenzeskantschroef m10x82 AP8152301 zelfborgende moer AP8150458 binnenzeskantschroef m10x63 AP8152396 schroef met flens m10x95 AP8152147 zeskantschroef m10x47 AP8150292 gebogen veerring AP8121155 t bus AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8144466 silent-block AP8163084 voorladen
koelsysteem aprilia AP8146173 kader AP8102771 waterkoeler vuldop AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8101372 silent-block AP8121464 pin AP8125848 afstandhouder AP8150270 schroef 4.2x20 AP8150159 ring 4.3x16 AP8124930 fan, cpl. AP8144349 pijp 3 vie AP8124929 thermostaatventiel set 75 ° c AP8144197 koeler-thermostaatleiding AP8144166 motorthermostaatpijp AP8104097 slangklem AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8144069 brandstofleiding 6x13 AP8144165 koeler-motor pijp AP8101743 slangklem d23.5x8
expansievat aprilia AP8146173 kader AP8120354 hoes AP8120355 olieplug pakking AP8134557 ondersteuning voor expansietank AP8120030 rubberen afstandhouder AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121473 afstandhouder AP8121032 bus AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 AP8102738 slangklem AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8134744 bord AP8102376 clip m6 AP8149424 bescherming expansietank
olie tank aprilia AP8146173 kader AP8102618 olievuldop AP8120190 o-ring 3075 AP8134598 lh inf. waterkoeler houder AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8144061 silent-block AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8134678 bord AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8144200 oliepeil pijp AP8121409 olieleiding schroef AP8102828 oliefilter cpl. AP8144420 olie pijp AP8150137 inbusschroef AP8106387 olie pijp AP8120196 o-ring 3056 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8144015 olieleiding 6x12 AP8102786 slangklem 20x8 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP8117186 akoestisch isolatiepaneel
olie koeler aprilia AP8146173 kader AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221023 t bus AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8106388 olie pijp AP8144008 o-ring 115 AP8102731 slangklem AP8134745 bord AP8150137 inbusschroef AP8106389 olieleiding 12x19 AP8134681 bord AP8121313 conische bus AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8102376 clip m6
luchtdoos i aprilia AP8146173 kader AP8149022 filterhouder bovenzijde AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8144348 inlaatopening AP8144063 o-ring 159 AP8120253 afstandhouder AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8149020 onderzijde filterhuis AP8104169 luchtfilter AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8149021 luchtfilter ondersteuning AP8104168 filterhuis blok AP8117151 akoestisch isolatiepaneel AP8120615 pakking d3 AP8158254 paneel met sluiting
luchtdoos ii aprilia AP8146173 kader AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8117153 akoestisch isolatiepaneel AP8121032 bus AP8120955 pijp. grijs 3x8 AP8120987 pijp 9x14 AP8124867 luchttemp. sensor AP8134567 filterhuis voorzijde. supp. AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8102525 slangkraan AP8149165 min. adj. klep AP8220095 o-ring AP8124981 min. regelmotor AP8150406 schroef m5x45 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8202154 3-weg verbinding AP8102377 slangklem d9.1 AP8120876 plug AP8101595 slangklem d10,1 AP8102766 slangklem AP8120772 ontluchtingspijp
brandstofpomp i aprilia AP8146173 kader AP8139619 niveausensor houder AP8106629 benzine pomp AP8124588 niveausensor AP8102971 brandstoffilter AP8144226 brandstofpijp AP8144478 pakking ring AP8124664 brandstofpomp bedrading AP8150064 schroef AP8144475 pakking ring AP8104373 slangklem AP8121536 schroef m5x12 AP8144476 brandstofpijp AP8121537 zelftappende schroef AP8106807 brandstofpomp cpl. AP8121539 snap ring AP8121545 blok
brandstofpomp ii aprilia AP8146173 kader AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8102829 unie AP8144069 brandstofleiding 6x13 AP8144431 gewricht AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8144227 pakking AP8104374 gewricht AP8121538 schroef AP8106807 brandstofpomp cpl.
motor aprilia AP8146173 kader AP8106593 tandwiel deksel. zwart AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8221046 spacer d6x8x13.5 AP8106594 versnellingspook AP8120912 hendel rubber AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8120116 3-weg verbinding AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8120876 plug AP8144015 olieleiding 6x12 AP8102903 slangklem d16,5x6,6 AP8144408 brandstofleiding 10x18 AP8101595 slangklem d10,1 AP8201808 kabelgeleider d8 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1
uitlaat aprilia AP8146173 kader AP8119499 lh geluiddemper AP8121355 veer AP8150018 onderlegring AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8144071 rubberen uitlaat AP8121773 afstandhouder AP8121513 ring 5.5x20x1 AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8102376 clip m6 AP8119500 geluiddemper dx bescherming AP8119501 geluiddemper sx bescherming AP8119523 achterste uitlaatpijp AP8119524 voorkant. uitlaat AP8150334 moer m8 AP8119414 uitlaatpijp pakking AP8146194 rh uitlaatpijpschild AP8146427 lh uitlaatpijpschild AP8104367 hoes AP8150489 pakking
carters i aprilia AP8146173 kader AP0632010 pin m8x12 AP0929500 speld 10x8 AP0229301 pin m6x50 AP0929930 pin AP0229385 pin AP0233748 bus halve schaal. geel AP0233745 bus halve schaal. blauw AP0233746 bus halve schaal. rood AP0233743 bus halve schaal. geel AP0233741 bus halve schaal. rood AP0233740 bus halve schaal. blauw AP0233822 bus halve schaal. geel AP0233711 bus halve schaal. blauw AP0233820 bus halve schaal. rood AP0929650 speld 5x10
carters ii aprilia AP8146173 kader AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0650500 o-ring 59,52x2,62 AP0210415 oliefilterdeksel AP0256187 oliefilter AP0241854 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0241782 tappo scarico olio AP0230415 pakkingring 6x10 AP0241081 binnenzeskantschroef m6x10 AP0268740 straal 40 AP0932585 kogellager 6206 AP0241531 schroef met korte kop AP0832144 kogellager 6304 AP0232625 met 6003 AP0241501 binnenzeskantschroef m6x80 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0632124 hoeklager 3206 AP0932428 kogellager 6205 AP0932335 kogellager 16101 AP0256497 oliezeef AP0256526 oliespuitpijp AP0650335 pakking AP0850050 oliekeerring 40x47x7,5 AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0650320 oliekeerring 11x22x7 AP0236375 kettinggeleider AP0259500 ontkoppelingsflens koppeling AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241261 inbusschroef
oliepomp aprilia AP8146173 kader AP0232730 speld 4x15.8 AP0256680 interne en externe rotor AP0232970 speld 4x25.8 AP0211620 oil pressing pump casing AP0634470 oliepomptandwiel z = 42 AP0956275 interne en externe rotor AP0211631 deckel ?lpumpe rotax 211 AP0256510 pressure bn. zuiger AP0239447 veer AP0241650 klep dichter schroef m12x1.5 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232430 pin AP0634483 oil pump gear AP0245330 borgring 10x1
krukas i aprilia AP8146173 kader AP0217346 drijfstang cpl. AP0440260 inbusschroef AP0640400 drijfstangschroef AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0946015 transmissiesleutel 6x9 AP0295765 timing system gear cpl. AP0219365 ext. wielzijde contragewicht AP0295770 balance shaft gear cpl. AP0245860 veerring AP0295780 primaire aandrijving AP0219360 int. wielzijde contragewicht AP0245840 veerring AP0242940 moer m33x1.5 AP0220372 onderste balansas AP0242874 moer AP0627200 sluitring 24x54x2 AP0634610 waterpomp versnelling AP0634500 inactieve versnelling AP0929930 pin AP0219350 clutch side counterweight AP0295760 timing system gear cpl.
krukas ii aprilia AP8146173 kader AP0295858 zuigerveren set AP0613511 cilinder met zuiger AP0216222 zuigerpen 22x14x55 AP0245436 stopring 22 AP0650390 cilindervoet pakking AP0929650 speld 5x10 AP0236252 kettingspanner assy. AP0640450 hoes AP0430622 afdichtring 16x22 AP0940637 schroef met flens
kleppen bedekken aprilia AP8146173 kader AP0650345 klepdeksel pakking AP0211667 rear valves cover AP0242091 moer m10 AP0211662 front valves cover AP0250311 sluitring 8,4 AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0251830 slangklem 65 AP0267150 inlaatflens AP0250640 afdichtring 12x18 AP0251100 bord AP8124868 temp. sensor AP0241601 inbusschroef AP0241560 tapeind AP0922245 hoekige unie AP0240170 dekking m18x1.5 AP0224090 pijp AP0242851 moer AP0650210 cilinderkoppakking AP0640581 binnenzeskantschroef m10x40 AP0660010 hoes AP0224690 ontluchtingsnippel
cilinderkop en kleppen aprilia AP8146173 kader AP0253926 uitlaatklep gids AP0253921 inlaatklepgeleider AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232210 speld 6x8 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0613407 rear cylinder head cpl. AP0927863 sluitring 6.1x9.8x1 AP0240331 inbusschroef AP0227980 drukring AP0253990 klep lifter emmer AP0254021 uitlaatklep 31mm AP0254011 inlaatklep 36 mm AP0253965 klep veerplaat AP0230510 klepsteelafdichting AP0239520 ext. klepveer AP0239510 int. klepveer AP0253956 klep veerplaat AP0253645 ventiel halve kegel
kleppen pads aprilia AP8146173 kader AP0253982 pad 2.7 AP0254038 pad 2.725 AP0253983 pad 2,75 AP0254039 pad 2.775 AP0253984 pad 2.8 AP0254040 pad 2.825 AP0253985 pad 2.85 AP0254041 pad 2.875 AP0253986 pad 2.9 AP0254042 pad 2.925 AP0253987 pad 2.95 AP0254043 pad 2.975 AP0254037 pad 2.675 AP0253981 pad 2.65 AP0254036 pad 2.625 AP0254030 pad 2.325 AP0253975 pad 2.35 AP0254031 pad 2.375 AP0253976 pad 2.4 AP0254032 pad 2.425 AP0253977 pad 2.45 AP0254033 pad 2.475 AP0253978 pad 2.5 AP0254034 pad 2.525 AP0253979 pad 2.55 AP0254035 pad 2.575 AP0253980 pad 2.6 AP0253988 pad 3.00
voorste cilinder timing systeem aprilia AP8146173 kader AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0236320 chain guide AP0211766 bearings support plate AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295765 timing system gear cpl. AP0845030 veerring b8 AP0940631 hex schroef AP0220387 uitlaat nokkenas AP0220382 inlaatnokkenas AP0634730 timing system gear AP0297955 nokkenas ketting AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0240960 afstandsschroef
achterste cilinder timing systeem aprilia AP8146173 kader AP0832360 kugellager AP0250130 oliekeerring 15x24x5 AP0211681 bus plaat cpl. AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0940560 hex schroef AP0244211 sluitring 6.4 AP0236380 kettinggeleider AP0941121 hex schroef AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0220387 uitlaat nokkenas AP0220382 inlaatnokkenas AP0634730 timing system gear AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0246055 transmissiesleutel 3x3.7 AP0295775 upper balance shaft gear cpl. AP0297955 nokkenas ketting AP0219340 contragewicht AP0942570 mompelen AP0840391 inbusschroef AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295760 timing system gear cpl. AP0211756 roller cage plate AP0929500 speld 10x8 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0940631 hex schroef AP0240275 hex schroef AP0845030 veerring b8
keuze versnellingsbak aprilia AP8146173 kader AP0258380 vork as AP0258361 vork AP0258351 fork AP0258375 vork AP0258310 index ring AP0932335 kogellager 16101 AP0258325 shift cam AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0244211 sluitring 6.4 AP0227716 onderlegring AP0248375 index assy. hendel AP0239247 index veer AP0229385 pin AP0239430 veer AP0239420 pin veer AP0247940 bus AP0245440 borgring AP0832144 kogellager 6304 AP0227442 ring 20.2x27.5 AP0945665 borgring 20x1.75 AP0236366 rubberen rondsel AP0239450 veerring 34x16.3 AP0627210 onderlegring AP0940741 hex schroef AP0220435 tandwielas + veer cpl. AP0227714 onderlegring
versnellingsbak aprilia AP8146173 kader AP0634695 2e rondsel versnelling z = 23 AP0627120 ring 29.2x33.5 AP0245815 borgring 28x2 AP0634660 3rd-4th pinion gear AP0627132 sluitring 25.35x34.5 AP0632070 rolkooi 25x29x13 AP0634710 6e rondsel AP0634640 2e rondsel AP0220400 driven shaft AP0634655 2e wiel versnelling z = 28 AP0634720 6e wielversnelling AP0634670 4e wiel versnelling AP0634680 3e wiel versnelling AP0634700 koppelschotel z = 22 AP0427106 sluitring 25.3x33.5 AP0634620 1e wiel versnelling AP0827110 ring 20.5x37x1 AP0281222 versnellingsbak cpl.6 snelheid
koppeling i aprilia AP8146173 kader AP0245830 veerring 24.5x40 AP0242950 moer m24x1.5 AP8106915 stalen koppelingsschijven 10 st. AP8106867 gevoerde koppelingsschijf AP0220455 clutch shaft cpl. AP0259517 veerhouder plaat cpl. AP0632130 kogellager 16004 AP0239480 koppeling veer AP0627530 onderlegring AP0240036 hex schroef AP0227180 ring 12.2x32x2 AP0627230 ondersteuning schijf AP0260890 diafragma AP0627280 drukplaat AP0442130 moer m12
koppeling ii aprilia AP8146173 kader AP0259535 clutch drum AP0295782 primaire aandrijving AP0295792 primaire transm. AP0239390 veerring 68x52x1,2 AP0259587 veerhouder plaat AP0238135 veer AP0247974 bus d11.5 AP0259582 veerhouder plaat AP0242206 moer m8 AP0627220 ring 25x44.4x5 AP0238140 veer AP0247972 bus d5,5 AP0238130 spring AP0941835 schroef m8x25 AP0247614 afstandhouder
waterpomp aprilia AP8146173 kader AP0634500 inactieve versnelling AP0634490 water pump gear AP0220410 as van de waterpomp. AP0232430 pin AP0227685 ring 10.1x22x1 AP0632010 pin m8x12 AP0650330 pakking AP0610151 clutch cover AP0233790 bus halve schaal. blauw AP0233791 bus halve schaal. rood AP0233793 bus halve schaal. geel AP0233780 met halve schaal 20x24x16 AP0650310 oliekeerring 10x25x5 AP0650370 pomp mechanische afdichting AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0840681 binnenzeskantschroef m8x40 AP0841841 inbusschroef AP0950141 afdichtring 8x13 AP0222500 impeller AP0222512 waterpomp behuizing AP0650240 pakking AP0240331 inbusschroef AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0211778 diafragma schijf cpl. AP0240181 inbusschroef AP0956169 sensor
gasklephuis aprilia AP8146173 kader AP8106889 injectieklep cpl. AP8106771 brandstof drukregelaar AP8144480 hoekige unie AP8144485 o-ring AP8144481 rubberen afstandhouder AP8144482 o-ring AP8144483 o-ring AP8163110 veer AP8106883 throttle body cpl. AP8144484 o-ring AP8120965 o-ring 2018 AP8163112 injectieklep kit
afdichtings- en smeermiddelen aprilia AP8146173 kader AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0296170 pakkingset AP0898011 loctite 275

Frame

kader i aprilia AP8146180 instrum.holder frame AP8146181 zadelsteun AP8126702 rubberen afstandhouder AP8102376 clip m6 AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8152283 schroef met flens AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102544 klinknagel m6 AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8152325 schroef met flens AP8121889 kabelgeleider AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8150292 gebogen veerring AP8134784 bord AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152278 schroef met flens m6x16 *
kader ii aprilia AP8146173 kader AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8121470 lh afstandsstuk voorste motor AP8152316 schroef met flens m10x75 AP8152301 zelfborgende moer AP8152315 schroef met flens m10x110 AP8121998 bovenste motorafstandsstuk AP8152317 schroef met flens m10x100 AP8121996 bovenste afstelbus AP8121997 onderste afstelbus AP8121995 nld. verbindingselem. ringmoer AP8134553 rh inf. waterkoelerhouder AP8134598 lh inf. waterkoeler houder AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8134714 kuip bevestigingsplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102375 clip m5 AP8121474 brandstoftank afstandhouder AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121092 afstandhouder AP8120972 kettingspannerrol AP8150019 sluitring 8,4x32x2,5 AP8150221 binnenzeskantschroef m8x70 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8101108 afstandhouder AP8121471 bevestigingspen vergrendelen AP8121254 lh afstandsstuk voorste motor AP8220460 rubberen beker
voetsteunen aprilia AP8146173 kader AP8152320 schroef met flens AP8120573 stop ring AP8121472 voetsteunpen AP8121135 voetsteunpen AP8146045 achterste voetsteunen, paar AP8112996 microschakelaar AP8146534 voorste voetsteun, paar AP8146184 rechts voorste voetsteunbeugel AP8146185 lh voorste voetsteunbeugel AP8146475 rechts voetensteun AP8146476 lh voetsteun ondersteuning AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8121505 voetsteunpen
centrale standaard aprilia AP8146173 kader AP8221211 interne zijstandaardveer AP8221204 zijstandaardveer AP8124977 draaischakelaar AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8146187 zijstandaard AP8144346 o-ring AP8144347 snap ring AP8134621 rh plaat AP8134622 lh plaat AP8152320 schroef met flens
sturen aprilia AP8146173 kader AP8152289 schroef met flens AP8123883 vork bovenplaat AP8123513 schroef AP8123886 u-bout AP8121549 afstandhouder AP8144222 rubberen afstandhouder AP8123721 kop AP8123512 moer AP8139797 stuurslot deksel AP8152288 schroef met flens AP8152229 klinknagel m8x20 AP8120428 kabelgeleider AP8121678 bus AP8121205 bevestigingsplaat van de bovenste plaat AP8152384 spindel sluitring AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8123641 stofkap ring AP8123642 ring moer AP8123643 keerring moer terug AP8123644 stofkap ring AP8110077 axiaal kogellager AP8124895 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8121454 onderlegring
voorvork aprilia AP8146173 kader AP8123888 lh hub AP8203200 inbusschroef AP8123206 afdichtring AP8163066 schroef met flens m6x35 AP8163067 lh mouw AP8163068 bus AP8163069 ring AP8163070 oliekeerring AP8163071 stop ring AP8163072 stofkap AP8163073 mouw AP8163074 bus AP8163075 slag eindstop AP8163076 breng de lente terug AP8163077 schokdemper AP8163078 veer AP8163079 afstandhouder 43x3x130 AP8163080 plug AP8163081 ring AP8163082 rechter mouw AP8163083 o-ring AP8126870 mouw bescherming
zwenkarm aprilia AP8146173 kader AP8110078 kooi à rouleaux AP8121202 interne afstandhouder AP8144048 o-ring 134 AP8110079 kogellager AP8135923 achterste swingarmpen AP8121200 afstelbus AP8121201 swingarm ring moer AP8121204 binnen borgring d37 AP8144006 pakking ring AP8144005 pakking ring AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8125763 achterwielasmoer AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8146388 rem supp. plaat pin AP8221310 kabelgeleider AP8125687 wielpenring AP8144168 kettinggeleiderplaat AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8139631 kettingkast AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8134676 haakje AP8144220 rh kettinggeleiderplaat AP8144221 links kettinggeleiderplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8
voorkant i aprilia AP8146173 kader AP8152334 schroef met flens m3x12 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8149353 bovenklep AP8102375 clip m5 AP8139625 kuip dashboard vergrendeling AP8134555 rh cent. eerlijk AP8134554 rh cent. eerlijk AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8201764 schroefklem d5.5 AP8120531 rubber met inzet AP8102381 clip m4 AP8149425 voorruit ondersteuning AP8150444 zelftappende schroef AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8139623 kuip. grijs AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121143 afstandhouder AP8117033 zelfklevende spons AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8158255 dashboard lockup extensie
voorlichaam ii aprilia AP8146173 kader AP8149294 lh luchtkanaal AP8150444 zelftappende schroef AP8220162 rubberen afstandhouder AP8158047 rechts lat. fairing, rood AP8158038 rechts lat. fairing. grijs AP8139794 rechts lat. fairing, blauw AP8158039 lh lat. fairing, grijs AP8139795 lh lat. fairing, blauw AP8158048 lh lat. fairing, rood AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8158051 rh schot. rood AP8139800 rh schot, blauw AP8158042 rh schot. grijs AP8158043 lh baffle, grijs AP8158052 lh baffle, rood AP8139801 lh baffle, blauw
voorkant iii aprilia AP8146173 kader AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152338 schroef met flens AP8134167 remslang hanger AP8149292 laag. eerlijk, zwart AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221145 t bus AP8139628 koelere spoiler, grijs AP8134552 opvangbak. grijs AP8120712 rubberen afstandhouder AP8121032 bus AP8221150 kabelgeleider
centraal lichaam aprilia AP8158044 rechter zijpaneel, grijs AP8139804 rechter zijpaneel, blauw AP8146173 kader AP8158045 lh zijpaneel, grijs AP8139805 lh zijpaneel, blauw AP8158054 lh zijpaneel, rood AP8124768 stopcontact AP8102375 clip m5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121032 bus AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121420 vorkveer AP8134618 kabelbevestigingsplaat AP8104154 zadelslot
benzinetank aprilia AP8158037 brandstoftank, grijs AP8146173 kader AP8139620 benzinetank. blauw AP8144350 rubberen afstandhouder AP8102503 invoegen AP8120965 o-ring 2018 AP8121421 t bus AP8144328 rubberen afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8102535 vlotterkamer AP8120893 dop zegel AP8120894 brandstoftank pakking AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8144312 tankdop AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8144158 rubberen afstandhouder
zadel aprilia AP8146173 kader AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152117 inbusschroef AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8121511 bus AP8220349 rubberen afstandhouder AP8220517 zadelrubber AP8144461 pakking AP8144462 zadelrubber AP8129241 bestuurderszadel. zwart AP8129251 achterzadel, zwart
achterlichaam aprilia AP8146173 kader AP8139629 bagagerek, grijs AP8158049 rechter zijpaneel, rood AP8139626 rechter zijpaneel, blauw AP8158040 rechter zijpaneel, grijs AP8158041 lh zijpaneel, grijs AP8139627 lh zijpaneel. blauw AP8158050 lh zijpaneel, rood AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8139630 bagagerek hoes. grijs AP8121509 bus AP8121510 bus
onderzadel aprilia AP8146173 kader AP8126717 schokdemper deksel AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8149296 bevestigingspin AP8144288 lat. batterij ondersteuning rubber AP8144045 batterijsteun rubber AP8126706 kentekenplaathouder, grijs AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8120508 t bus AP8121032 bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8102348 toolkit clip AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8139799 zadel supp. laag. lockup, zwart AP8121991 bus AP8158036 batterij hoes AP8158035 klem
dashboard aprilia AP8146173 kader AP8121790 t bus AP8127156 beschermkap AP8127157 beschermkap AP8127158 transparante bescherming AP8127159 pakking AP8124586 dashboard compleet AP8127074 dashboard compleet AP8112599 rubberen afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8117073 zelfklevende spons
stuur aprilia AP8146173 kader AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8163043 bovenste u-bout AP8157770 aprilia bord AP8102579 anti.v gewicht. zwart AP8150342 binnenzeskantschroef m6x70 AP8114375 levering van gastransmissie AP8114376 gastransport retour AP8124983 rh-lichtkiezer AP8124984 de lichtkeuzeschakelaar AP8118619 handgreep paar. zwart AP8102959 achteruitkijkspiegel AP8106911 spiegelrubber AP8104364 aansluitkap AP8104365 spiegel montage klomp AP8104366 ringmoer voor klem
koppelingspomp aprilia AP8146173 kader AP8113003 olieleiding schroef AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113996 u-bout AP8113997 tankdop AP8113998 microschakelaar AP8113719 hefboom pin AP8113063 raam hoofdcilinder AP8106381 koppeling commando cilinder AP8113762 verveelde schroef AP8113761 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8106713 koppelingspomp AP8113758 koppelingshendel AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP8106935 pakking
voorrem pomp aprilia AP8146173 kader AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8113992 voorremhendel AP8113993 u-bout AP8113994 tankdop AP8113995 hefboom pin AP8113063 raam hoofdcilinder AP8113803 voorste hoofdcilinder AP8224192 remlichtschakelaar met / rubber AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10
voorwiel aprilia AP8146173 kader AP8125790 voorwiel as AP8152335 wielas moer AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8113805 rechts voorremschijf AP8113806 lh remschijf voor AP8108784 sprak AP8101744 tubeless ventiel AP8125883 voornaaf AP8108818 tepels AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8125868 binnen borgring d47 AP8125869 met 6005-2rs 25x47x12 AP8125870 interne afstandhouder AP8203074 pakking ring AP8125871 voorwiel (compleet) AP8108785 wiel d19 " AP8150491 deuvel
remklauw voor aprilia AP8146173 kader AP8113804 rechts remklauw voor AP8113549 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113988 remblokken AP8113548 beschermkap AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8150292 gebogen veerring AP8113805 rechts voorremschijf AP8113806 lh remschijf voor AP8113807 voorremslang AP8113989 rh pin + remveer AP8113990 lh pin + remveer AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef
achterwiel aprilia AP8146173 kader AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8152242 moer AP8150292 gebogen veerring AP8113808 remschijf achter AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8101744 tubeless ventiel AP8108787 sprak 3.5 AP8108805 sprak AP8108788 wiel d17 " AP8108818 tepels AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8125794 kroonhouder cpl. AP8125878 pakking ring AP8125879 borgring AP8125880 afstandhouder AP8125881 lager AP8125798 flexibel koppelingsrubber AP8125796 achterwielas AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8107130 ketting 525 AP8125877 achterwiel (compleet) AP8125799 afstandhouder AP8125800 afstandhouder AP8125887 achternaaf AP8125872 met 6304-2rs 20x52x15 AP8125873 lager 6204-2rs 20x47x14 AP8125874 binnen borgring d52 AP8125875 oliekeerring 30x52x7 AP8125876 afstandhouder AP8150491 deuvel
achterrem pomp aprilia AP8146173 kader AP8113288 rubberen balgen AP8134248 hoofdcilinderstang AP8113241 remolietank compleet AP8113553 tankdop AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8121223 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8113081 vork AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8150026 moer m6 AP8150072 zeskantschroef m6x25 AP8146196 achterremhendel AP8125849 rem veer AP8113809 achterremslang AP8113939 achterste hoofdcilinder AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8101595 slangklem d10,1 AP8113991 rubberen pijp AP8148337 rempomp bescherming AP8121504 stekkerblok AP8150429 gebogen veerring 6x12
achter remklauw aprilia AP8146173 kader AP8113751 remblokken AP8113895 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113752 pin + splitpen AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8134534 rem hanger plaat AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8124985 snelheidsmeter sensor cpl. AP8113808 remschijf achter
voorlichten aprilia AP8146173 kader AP8127161 koplampbescherming vooraan AP8127162 veer AP8127163 schroef AP8124580 koplamp bedrading met harnas AP8127164 lamp w3w 12v AP8127121 lamp h4 12v-60 / 55w AP8124587 koplamp AP8127111 koplamp AP8127165 slotplaat AP8150199 onderlegring AP8220150 rubberen afstandhouder AP8124584 rechts richtingaanwijzer AP8124585 linker richtingaanwijzer AP8127166 pakking d3 AP8127167 zelftappende schroef 3.5x16 AP8127168 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127169 linker richtingaanwijzer lens AP8224390 lamp r10w 12v AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4
slot hardware kit aprilia AP8146173 kader AP8124895 hoofdschakelaar - stuurslot AP8144312 tankdop AP8104154 zadelslot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8104345 kabel vergrendelen AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo.
sticker en plaat set aprilia AP8146173 kader AP8102920 toolkit AP8104309 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8104324 gebruiksaanwijzing-nl-dk-sf- AP8104310 gebruikershandleiding-p-e-uk- AP8167478 sticker set AP8157006 sticker set AP8167479 sticker set AP8102728 klinknagel 3x11

Elektrisch

achterlichten aprilia AP8146173 kader AP8127166 pakking d3 AP8127171 ventilatie plug AP8127172 zelftappende schroef 3,5x19 AP8224389 lamp 12v-21 / 5w AP8124583 achterlicht AP8112916 reflector achter AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8212702 nummerbord licht AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8120405 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8127072 plaat licht bedrading AP8224393 lamp 12v-5w AP8220150 rubberen afstandhouder AP8221017 afstandhouder AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124832 knipperlicht linksachter AP8124833 knipperlicht rechts achter AP8127173 richtingaanwijzer lens AP8127174 zelftappende schroef 4x42 AP8127175 lamp py21wamber AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 *
elektrisch systeem i aprilia AP8146173 kader AP8144046 rubberen sensorsteun AP8127114 knipperlichteenheid 21wx21w AP8124895 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8113998 microschakelaar AP8124274 zekeringhouder AP8112176 zekering 15a AP8124293 relais ondersteuning AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8124277 microrele 12v-30a AP8112500 toeter AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8134678 bord AP8124581 belangrijkste kabelboom AP8120416 zwarte slang 178x4
elektrisch systeem ii aprilia AP8146173 kader AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8124581 belangrijkste kabelboom AP8124579 zekering kabel AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8124273 zekering 30a AP8112940 positieve poolkap AP8120218 eindkap AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8112927 relais 12v-150a AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124454 kabel relais-startmotor
elektrisch systeem iii aprilia AP8146173 kader AP8134653 spoelhouder AP8124864 spoel AP8127115 ht draad AP8220283 rubberen afstandhouder AP8220546 relaisrubber AP8212469 relais 12v / 30a AP8124289 diode AP8124869 injectierelais 12v-40w AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8124284 batterij (yuasa) 12v-12ah AP8127071 aardingsbatterijkabel AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152040 binnenzeskantschroef m6x12 AP8212382 diode
ontstekingseenheid aprilia AP8146173 kader AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0840882 inbusschroef AP0229301 pin m6x50 AP0634740 double gear AP0634600 inactieve versnelling AP0634595 sprag koppelingsoverbrenging z = 64 AP0295835 ontstekingsunit 12v-420w AP0659110 sprag clutch AP0659125 sprag clutch housing AP0265040 vliegwiel rotor AP0627270 ring a17 AP0241541 inbusschroef AP0211655 ontstekingsdeksel AP0241816 binnenzeskantschroef m6x40 AP0251160 kabel bescherming AP0241081 binnenzeskantschroef m6x10 AP8124865 aandrijfas pos. sensor AP0294352 revisieset startmotor AP0240385 schroef met flens m6x12 AP0650340 pakking AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0241631 dekking m24x1.5 AP0297942 bougie dcpr9e

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Caponord 1000 2001. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Caponord 1000 2001 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Caponord 1000 2001.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia