Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Rotax 123 125 1991 - 1992.

Aprilia Rotax 123 125 1991 - 1992 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Rotax 123 125 1991 - 1992

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Rotax 123 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Rotax 123 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1991!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carter, tandwiellagers, waterpomp aprilia AP0294722 gehaeuse kpl., hellgrau, fuer kick- uno elektrostarter verwendbar AP0237905 zwischenradachse AP0224260 pijp AP0232275 rolkooi 8x12x8 AP0229290 paspen 8x16 AP0250641 afdichtring 12x18 AP0241401 sk-schraube m12x12, fuer ausfuehrung ohne kickstarter AP0924150 anschluss? AP0241905 verschlussschraube m10x10 AP0230425 oliekeerring 28x38x7 AP0930675 oliekeerring 25x38x7 AP0232766 met 6205 AP0932032 met 6203 AP0232290 met 6302 AP0250415 dichtung AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241261 inbusschroef AP0950141 afdichtring 8x13 AP0841561 din 912 inbusbout m8x45 AP0293415 waterpomp assy AP0222180 waterpomp behuizing AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0237910 pomp schacht AP0232730 speld 4x15.8 AP0234410 pomptandwiel 14 t., AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0222195 waaier AP0229280 speld 4x16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 schroef met flens m5x25 AP0250641 afdichtring 12x18 AP0241781 magnetische aftapplug m12x1,5 AP0440191 binnenzeskantschroef m8x16 AP0841331 binnenzeskantschroef m6x12 AP0227500 afdichtring 6,2 / 12/1 AP0860372 kabeldoorvoer AP0241850 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0840836 stud m8x26 / 20 AP0940786 tapbout m8x57 / 20 AP0229290 paspen 8x16 AP0247555 bus AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
krukas, balans- en toerenteller aandrijving aprilia AP0294770 krukas cpl. AP0427590 afstandhouder d50x62x0.1 AP0427591 afstandhouder d50x62x0.3 AP0932588 met 6206 AP0945754 breekring a12 AP0642051 moer m12x1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0234430 balansas tandwiel z = 27 AP0246055 transmissiesleutel 3x3.7 AP0293925 primaire aandrijving, vervang alleen de aandrijving met de koppelingstrommel AP0945756 din 128 een borgring 16 AP0242570 din 439 hex. mut m 16x1,5 aandraaimoment 70 nm AP0237905 zwischenradachse AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0634030 tussenliggende versnelling AP0232290 met 6302 AP0237940 balansas AP0237945 balansas AP0232340 kogellager 6005 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0945810 din 471 borgring 25x1,2 AP0245650 borgring av 20 AP0932028 rolkooi 15x19x20 AP0294755 zuiger compleet 54,00 mm AP0294756 zuiger compleet 54,00 mm AP0294583 kolben kpl. 53,98 / 53,99 mm, mit ringen, standaard AP0215670 ring d54 AP0216136 zuigerpen AP0945635 stop ring d15 AP0293849 drijfstang cpl. AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
1, cilinder, uitlaatklep, thermostaat cilinderkopdeksel, inlaataansluiting aprilia AP0250261 dichtung 0,5 AP0250262 afdichting 0,8 mm AP0250260 afdichting 0,3 mm AP0223368 cilinder rave AP0223617 cilinder AP0223612 zylinder kpl., hellgrau, fuer type s t r a d a sport productie "a" 54,00-54,01 / "ab" 54,01-54,015 / "b" 54,015-54,025mm AP0253470 schieberstange AP0242211 moer m6 AP0244211 sluitring 6.4 AP0827307 sluitring 6.2x18x0.5 AP0253372 uitlaatklep AP0253462 kleplichaam AP0831500 o-ring 14x3.2 AP0260120 rubberen afstandhouder 14/19 / 1.5 AP0230810 klepsteelafdichting AP0250974 dichtung 0,8 AP0239050 veer AP0297740 elect.rave klep kabel AP0860460 rubberen dop AP0845020 veerring b6 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0250311 sluitring 8,4 AP0942671 moer m8 AP0241241 stud m7x19 / 22 AP0250160 o-ring 64x2 AP0223336 brennraumeinsatz AP0227571 sluitring 7,4 AP0242591 moer m7 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0223398 kleppendeksel AP0222122 thermostaat 70 ° AP0222173 thermostaat houder AP0239950 veer AP0222200 thermostaat boeg AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0250280 o-ring 105x2.5 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0250520 pakking AP0224387 reed ventiel PCG3539 ventiltraeger, nicht als ersatzteil lieferbar verwende vertiltraeger kpl. 224387 AP0224430 reed ventiel PCG3741 ventilanschlag, nicht als ersatzteil lieferbar verwende ventiltraeger kpl. 224387 AP0945758 breekring a4 AP0940235 ronde schroef m4x8 AP0267915 carburateur flens AP0267917 carburateur flens 28 mm AP0267996 carburateur flens 34 mm AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0251850 slangklem 51 AP0250270 pakking AP0273882 uitlaatflens cpl. AP0224067 butt riem AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
2, cilinder, uitlaatklep, cilinderkop, thermostaat, inlaataansluiting aprilia AP0250260 afdichting 0,3 mm AP0250262 afdichting 0,8 mm AP0250261 dichtung 0,5 AP0223369 zylinder, hellgrau, "a" 54,00-54,01 / "ab" 54,01-54,015 / "b" 54,015-54,025 mm AP0294134 zyl. mit auspuffschieber kpl. AP0941145 stiftschraube m6x30,5 / 12 AP0242211 moer m6 AP0244211 sluitring 6.4 AP0253372 uitlaatklep AP0230530 o-ring 6x1.7 AP0250230 dichtung AP0253380 schieberstangenfuehrung AP0845020 veerring b6 AP0840391 inbusschroef AP0260727 schieberbalg AP0253255 schieberkolben AP0239040 schlauchfeder 134-2,3-0,4-0,0 AP0248240 schieberhebel AP0239990 blattfeder AP0239940 druckfeder dm13,2 do, 8 l48,5 AP0210330 schieberabdeckung AP0241220 einstellschraube AP0239030 federbuegel AP0250311 sluitring 8,4 AP0942671 moer m8 AP0241241 stud m7x19 / 22 AP0250160 o-ring 64x2 AP0223386 cilinderkop AP0227571 sluitring 7,4 AP0242591 moer m7 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0223398 kleppendeksel AP0222122 thermostaat 70 ° AP0222173 thermostaat houder AP0239950 veer AP0222200 thermostaat boeg AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0250280 o-ring 105x2.5 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0250520 pakking AP0224387 reed ventiel PCG3941 ventiltraeger, nicht als ersatzteil lieferbar verwende ventiltraeger kpl. 224387 AP0224430 reed ventiel PCG4143 ventiltraeger, nicht als ersatzteil lieferbar verwende ventiltraeger kpl. 224387 AP0945758 breekring a4 AP0940235 ronde schroef m4x8 AP0267917 carburateur flens 28 mm AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0251850 slangklem 51 AP0250270 pakking AP0273882 uitlaatflens cpl. AP0224067 butt riem AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
Transmissie met 6 versnellingen, een sportproductie aprilia AP0281183 getriebesatz 6-voudig 2,87 AP0237823 vorgelegewelle 10 z, 1. bende AP0232662 naaldlager 20x24x10 AP0234520 vrij rondsel 22 t., 6e versnelling, koppelingsas AP0227470 drukring 24,2 / 27,5 / 1,5 AP0245340 sprengring 24 AP0234970 tandwiel rondsel 17/19 t., 3e / 4e versnelling, koppelingsas AP0227440 drukring 20,2 / 27,5 / 1 AP0234500 vrij rondsel 21 t., 5e versnelling, koppelingsas AP0235308 fixed gear 14 t., 2e snelheid, koppelingsas AP0237894 hauptwelle AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0234968 versnelling z = 29 AP0227460 drukring 22/30 / 1,8 AP0234510 tandwiel rondsel 24 t., 5e versnelling, hoofdas AP0234984 versnelling z = 27 AP0234858 versnelling z = 25 AP0234530 tandwiel rondsel 23 t., 6e versnelling hoofdas AP0944468 drukring AP0234123 vrij rondsel 30 t., 1e snelheid, hoofdas AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0220066 schaltwelle mit klinke kpl. AP0239835 klinkenfeder AP0248255 index hefboom assy., AP0827261 drukring 12.5 / 21.5 AP0239820 index veer AP0239645 haarspeld veer AP0247690 afstand mouw AP0258937 schaltwalze kpl., fuer motortype 123 e n d u r o und s t r a d a AP0258900 schakelvork 4e snelheid 2a AP0258910 schakelvork 6e snelheid 5a AP0258890 schakelvork 3e snelheid 1a AP0258880 geleidepen AP0236061 rondsel z = 14 AP0236063 rondsel z = 16 AP0236062 rondsel AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr.
Transmissie met 6 versnellingen, custom en enduro aprilia AP0237970 vorgelegewelle 10 z., 1. bende AP0281189 getriebesatz 6-voudig 3,56 AP0232662 naaldlager 20x24x10 AP0234887 losrad 22 z., 6. bende, vorgelegewelle AP0227470 drukring 24,2 / 27,5 / 1,5 AP0245340 sprengring 24 AP0235262 schaltrad 16/19 z., 3. / 4. bende, vorgelegewelle AP0227440 drukring 20,2 / 27,5 / 1 AP0234869 losrad 21 z., 5. bende, vorgelegewelle AP0234826 festrad 13 z., 2. bende, vorgelegewelle AP0237894 hauptwelle AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0234818 losrad 30 z., 2. bende, hauptwelle AP0227460 drukring 22/30 / 1,8 AP0234878 schaltrad 23 z., 5. bende, hauptwelle AP0234838 losrad 27 z., 3. bende, hauptwelle AP0234858 versnelling z = 25 AP0234993 schaltrad 21 z., 6. bende, hauptwelle AP0944468 drukring AP0234808 losrad 34 z., 1. bende, hauptwelle AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0220066 schaltwelle mit klinke kpl. AP0239835 klinkenfeder AP0248255 index hefboom assy., AP0827261 drukring 12.5 / 21.5 AP0239820 index veer AP0239645 haarspeld veer AP0247690 afstand mouw AP0258939 schaltwalze kpl., fuer motor type 123 custom AP0258937 schaltwalze kpl., fuer motortype 123 e n d u r o und s t r a d a AP0258900 schakelvork 4e snelheid 2a AP0258910 schakelvork 6e snelheid 5a AP0258890 schakelvork 3e snelheid 1a AP0258880 geleidepen AP0236062 rondsel AP0236063 rondsel z = 16 AP0236061 rondsel z = 14 AP0248230 schalthebel kpl., nur fuer motor type 123 enduro AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr.
Transmissie met 6 versnellingen, voor 123 s t r a d a aprilia AP0220075 vorgelegewelle 10 z., 1. bende AP0281184 getriebesatz 6-voudig 2,87 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0634125 versnelling z = 22 AP0245730 borgring 25x2 AP0634095 versnelling z = 17/19 AP0634105 versnelling z = 21 AP0634085 2e rondsel versnelling z = 14 AP0220050 hauptwelle AP0234968 versnelling z = 29 AP0634115 versnelling z = 24 AP0234984 versnelling z = 27 AP0234858 versnelling z = 25 AP0634135 versnelling z = 23 AP0244100 drukring 21.2 / 30/1 AP0634065 versnelling z = 30 AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0220066 schaltwelle mit klinke kpl. AP0239835 klinkenfeder AP0248255 index hefboom assy., AP0827261 drukring 12.5 / 21.5 AP0239820 index veer AP0239645 haarspeld veer AP0247690 afstand mouw AP0258937 schaltwalze kpl., fuer motortype 123 e n d u r o und s t r a d a AP0258900 schakelvork 4e snelheid 2a AP0258910 schakelvork 6e snelheid 5a AP0258890 schakelvork 3e snelheid 1a AP0258880 geleidepen AP0236062 rondsel AP0236061 rondsel z = 14 AP0236063 rondsel z = 16 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr.
koppeling aprilia AP0427460 drukring 25/35/2 AP0232652 rolkooi 25x29x10 AP0293925 primaire aandrijving, vervang alleen de aandrijving met de koppelingstrommel AP0230400 o-ring 18x1.5 AP0227600 anlaufscheibe 20,2 / 35/3 AP0259570 veerhouder plaat AP0259052 gevoerde koppelingsplaat 3,1 mm AP0259557 koppelingsschijf 1 mm AP0259065 koppelingsnaaf AP0245740 sicherungsblech AP0942220 sk-mutter m18x1,5, anzugsdrehmoment 110 nm AP0242605 hex. moer m18x1,5 aandraaimoment 80 nm AP0245320 lipje na20 AP0239625 koppelingsveer 34,1 mm AP0259165 drukplaat cpl. AP0259420 veren plaatgeleider AP0241770 zeskantschroef m5x25 PCG1817 schmieroel
kupplungsdeckel, mech. drehzaehler, oelpumpe koppelingsdeksel, mech. toerenteller, oliepomp aprilia AP0210925 kupplungsdeckel, hellgrau, fuer type strada sport productie nachruest8ar auf kickstarterausfuehrung AP0210920 kupplungsdeckel, fuer type 123 enduro, strada export en custom AP0232150 kogel 12 mm AP0259320 cam hendel AP0241791 schroef m8x16 AP0942671 moer m8 AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0239905 bladveer AP0841680 speciale te schroef m5x8 AP0247860 schaltwellenhuelse, fuer type 123 strada sportproductie AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0232420 speld 4x19.8 AP0250200 pakking AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0237160 antriebswelle 12 z AP0430600 o-ring 12-1,5 mm AP0241070 gewricht m16x1 / m16x1.5 AP0294730 oliepomp assy. AP0256400 slangklem AP0256410 buis 350 mm AP0951591 slangklem 7 AP0256037 buis 850 mm AP0260030 rubber. draadafdekking AP0230400 o-ring 18x1.5 AP0840510 inbusschroef AP0241800 plug m18x1.5 AP0240820 oliepeilschroef m18x1.5 AP0853840 slangklem 35553 AP0210930 oliepomp deksel AP0240181 inbusschroef PCG3030 schmieroel olie AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.

Elektrisch

semi-magnetogenerator, elektrische starter, ontstekingsdeksel aprilia AP0827265 scheibe 12.5 / 21,5 / 2 AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0293690 startversnellingsbak, AP0265965 stator plaat AP0294451 mz-generator wg AP0293377 stator wg assy., AP0927571 sluitring d14 AP0241591 zyl.schraube m5x30 din 84 AP0293367 vliegwiel rotor AP0265987 spoel AP0964180 ontstekingskabel 200 mm AP0260434 beschermslang 140 mm AP0866708 bougiedop. zwart AP0297830 bougie br10eg AP0945750 borgring a5 AP0240150 binnenzeskantschroef m5x14 AP0260840 rubber. draadafdekking AP0945754 breekring a12 AP0642051 moer m12x1 AP0210340 startmotor deksel AP0244930 platenwasser 6,2 / 12,5 / 2,5 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0211050 zuenderdeckel hellgrau, hellgrau AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0293685 elektrische starter, AP0945751 breekring a6 AP0241301 hex. schroef m6x90 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
losse onderdelen van elektrische starter 293 685 aprilia AP0264010 rotor ondersteuning AP0264030 kohlebuerstenhalter kpl. AP0264050 rotor AP0232460 rolkooi AP0250350 oliekeerring 16x22x3 AP0264070 kleinteilesatz AP0293890 startversnellingsbak, AP0264060 veer set serie AP0264040 veldspoel w. koolborstel assy. AP0264045 koolborstel AP0241215 gecombineerde schroef m4x10 AP0945751 breekring a6 AP0241301 hex. schroef m6x90

Gereedschappen

reparatie tools, pakkingsets aprilia AP0277850 montagestempel kpl. fuer wd-ring 230 355, starterwelle AP0277875 inbrengmal assy. AP0276502 inbrengmal assy. AP0276770 inbrengmal assy. AP0276790 schutzkappe 12/15, fuer kurbelwelle, magnetseitig AP0276807 abzieher kpl. 26x1,5 fuer magnetrad AP0241965 fixierschraube m8x30, fuer kurbelwelle AP0277970 veer geleidebus AP0876973 zuigerveersleutel 54 mm AP0276040 koppelingssleutel 11 mm AP0277180 lagertrekkerset AP0276360 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6203, vorgelegewelle magnetseitig AP0276380 draadstift m10 AP0276370 bus AP0276390 abstuetzleiste AP0242090 sk-mutter m10 din 934, fuer ausziehbolzen 276 380 AP0276362 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6302, ausgleichswelle magnetseitig AP0276382 schroefdraad pin AP0276372 bus AP0276390 abstuetzleiste AP0242200 sk-mutter m8 din 934, fuer ausziehbolzen 276 382 AP0277160 abdrueckplatte kpl., zum ausdruecken der kurbelwelle AP0940755 zeskantschroef m16x145 AP0277889 mitnehmerfixierung AP0277917 motorsteun cpl. AP0277100 adapter cpl AP0277107 gereedschapsset AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0250311 sluitring 8,4 AP0277110 schroefdraad pin AP0242201 hex. moer m8 AP0847160 afstandhouder 10,5 / 24/15 AP0276662 bus AP0276025 halve ring AP0977490 ring AP0876298 trekker cpl. AP0940755 zeskantschroef m16x145 AP0840681 binnenzeskantschroef m8x40 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr. AP0293386 dichtungssatz zylinder pakking, fuer "rave e AP0293381 pakkingset, rave voor pneumatisch uitlaatventiel AP0293389 dichtungssatz, fuer motor 123 e n d u r o und s t r a d a AP0293310 dichtungssatz, fuer motor 123 c u s t o m
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Rotax 123 125 1991 - 1992. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Rotax 123 125 1991 - 1992 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Rotax 123 125 1991 - 1992.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia