Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Sport City Street 125 4T 4V E3 2012.

Aprilia Sport City Street 125 4T 4V E3 2012 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Sport City Street 125 4T 4V E3 2012

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Sport City Street 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Sport City Street 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2012!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 876372 luchtbox cpl. 830015 slangklem CM001926 slangklem 829258 luchtfilter 829259 filterdeksel pakking 845996 luchtfilter / voertuighoes 672198 air box bescherming AP8121032 bus 260918 slangklem 258146 zelftappende schroef m3x20 830057 bus CM002910 slangklem 830056 bus 827831 cap AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8152299 zelfborgende moer m6
nokkenas aprilia 484819 moer 82817R stelschroef 4847405 complete uitlaat zijwip B0184845 complete uitlaat zijwip 4847395 complete inlaat zijwip B0184835 complete inlaat zijwip 8455185 nokkenas 486343 tuimelaar as 877771 timing systeem versnelling 486972 binnenzeskantschroef m5x25 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 877309 nokkenas plaat 484123 schroef met flens 877310 onderlegring 018639 schroef 830446 gewone ring 830447 gewone ring
carburateur aprilia 828152 schroef 830487 schroef 709532 slangklem 1A000833 slangklem CM128216 carburateur cpl. B016578 inductiegewricht met i.p. 666574 koppel remblokken (heng tong) 494912 koppel remblokken (heng tong) 845995 carburateur flens 260918 slangklem 254485 clip m6 AP8101770 slangklem d8x5.5
carburateur (2) aprilia CM140101 stationaire straal 35 CM129905 hoofdsproeier 98 CM149401 adj.min.eng. snelheid luchtschroef CM140204 conische pin CM140902 klep gasveer 842523 vlotterkamer kit 828844 cap 877764 hoes 826770 schroef 826780 schroef 828831 stelnaald CM147102 stelnaald CM140301 diafragma 842522 vlotter kit CM142913 compleet automatische starter CM156710 vlotterkamer cpl. 828843 bord 018575 schroef
carburateur (3) aprilia 841695 luchtinlaat CM002916 slangklem 847778 slangklem 826770 schroef 826826 schroef 842516 kachel CM002903 slangklem 842521 slangenset 848434 by-pass pijp
ketting aanspanner aprilia B016777 schroef met flens m6x16 82650R kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel 847928 pakking
koppeling aprilia 82518R rolkooi 20x29x18 483226 snap ring 82753R met 17x30x7 830580 vaste aangedreven halve katrol 828717 geleidepen l = 12,5 879002 verstelbare katrol. voor de helft 431089 pakking ring 430585 pakking 4310935 kop B013107 variator veer 487936 koppeling zijkap B013246 centrifugaalkoppeling 433232 ring moer 8440494 tambor de embr. CM162408 door koppeling aangedreven katrol. 486324 moer 006410 pakking ring 274246 platte ring 22x12,1x1 844621 demper drift 434673 variator veer
drijfstang aprilia AP8235181 motor verbindingselement AP8235185 frame koppelstang AP8161155 silent-block AP8121191 frame draaipen AP8161019 drijfstang draaipen AP8121192 motor draaipen AP8121628 afstandhouder AP8121190 staaf bush AP8235186 hars bus AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8161016 staaf bush AP8150554 binnenzeskantschroef m12x90
koelsysteem aprilia AP8178066 expansievat AP8144642 waterkoeler slangkoppeling AP8144784 koeler-pomp pijp CM001907 slangklem AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8570122 expansievat plug 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8144298 ontluchtingsplug AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8144759 balhoofdbuis AP8144704 geen beschrijving beschikbaar AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8144785 unie AP8144786 aansluitslang pomp CM001922 slangklem CM001909 slangklem AP8134460 houder voor waterbuizen
carter aprilia CM1529035001 carter assy CM1529035002 carter assy 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 B015433 stekker m12x1,5x11 411311 stekker m12x1,5x11 484034 mondstuk 431860 bus 485912 radiaal kogellager 15x42x13 83018R radiaal kogellager 15x42x13 833701 kogellager 485913 kogellager 483785 pin 486081 silent-block 432142 schroef met flens m6x60 B016425 schroef met flens m6x60 B015959 borgring 25x26.9x1.2 000674 borgring 25x26.9x1.2 82878R pakking ring 82898R pakking ring B015957 het lokaliseren van deuvel 478115 het lokaliseren van deuvel 844582 mondstuk 484993 het lokaliseren van deuvel 877286 tapeind 1A003629R tapeind 277916 het lokaliseren van deuvel 432142 schroef met flens m6x60 B016425 schroef met flens m6x60 875111 pakking 845212 pakking 483767 onderste olieschot 485047 bord 830061 schroef met flens 845861 filterdeur inzet 431065 pakking 485655 veer 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 829661 oliedruk ventiel
cilinder aprilia 875112 cilindervoet pakking 0.4 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm 482335 zuigerpen 963486 anello elastico (vermengde ricambi) 485779 compressiering d.57x1 485914 olieschraapring d.57x2,5 486362 olieschraapring d.57x1 876605 cil.pist.-pols pin eenheid 8481330001 zuiger assy 1A0077850A zuiger assy 8481330002 zuiger-pols pin assy. 1A0077850B zuiger-pols pin assy. 8481330003 zuiger-pols pin assy. 1A0077850C zuiger-pols pin assy. 8481330004 zuiger-pols pin assy. 1A0077850D zuiger-pols pin assy.
cilinderkop aprilia 435629 tapeind 285846 ventiel halve kegel 483914 kop 828480 veer 436438 klep pakking ring 483711 kop 873809 inlaatklep 872999 inlaatklep 873114 uitlaatklep 873839 uitlaatklep 876625 cilinderkoppakking 0.3mm 8800532 complete cilinderkop 8800536 complete cilinderkop 485603 schroef met flens 277916 het lokaliseren van deuvel 478115 het lokaliseren van deuvel B015957 het lokaliseren van deuvel 480853 uitlaatpijp pakking B016808 torx-schroef m5x20 B018147 thermostaatkap 82831R5 thermostaat 82831R thermostaat 82622R thermistor 297027 pakking 878906 inpakken 845605 ontluchtingsschroef 063435 ontluchtingsklep dop 832870 dopmoer
aandrijfas aprilia 8412985001 complete krukas cat.1 8412985002 complete krukas cat.2
motor aprilia CM1265375 mot. 125 4t / 4v e3 derbi s. stad 497531 cilinder pakkingset 497588 cilinder pakkingset 497182 set pakkingen voor motorrevisie 497593 set pakkingen voor motorrevisie AP8121856 kabelgeleider 895839 "" "eni" "label"
uitlaateenheid aprilia 890136 uitlaatpijpcilinder 848270 geluiddemper 877076 bescherming 436947 moer 480853 uitlaatpijp pakking AP8580066 uitlaatpijp pakking 826388 grafiet bus 8263885 grafiet bus 844940 slangklem 8449404 slangklem AP8154048 geluiddemper supp. bord AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 487665 fairlead AP8119925 hoes AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8120508 t bus 82545R kogellager 006647 borgring
olie ontluchtingsklep aprilia 828421 olie ontluchtingsklep AP8120956 ontluchtingspijp 877136 zelftappende schroef m5x20 487989 pakking 1A003985 pakking CM001904 slangklem 638853 bougie (ngk) cr8eb 829536 pakking 872635 speciale schroef 829534 hoofddeksel 830249 demper drift AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8102576 2-weg verbinding
oliefilter aprilia AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 483841 inlaat oliefilter 285536 o-ring 31,47x1,78 826165 oliefilter plug 641541 sensor 1D001138 sensor 82635R oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 483776 speciale schroef
oliepomp aprilia 485868 afstandhouder 840510 kettingspanner staaf 828308 kettingspanner schuifblok B016774 schroef met flens m6x25 82948R oliepomp montage 829593 schroef met flens 436695 belleville spring B016426 schroef met flens m6x14 483767 onderste olieschot 484123 schroef met flens 846096 motor olie beker 287913 oliepomp tandwiel 82649R oliepomp ketting 82783R oliepomp control rondsel 847929 carter-oliepomp pakking 82644R5 distributieketting geluidloos 82782R tandwiel van de distributieketting 483918 oliekeerring 825952 pakking ring B016792 schroef met flens m6x30 564629 slangklem 847116 timing systeem deksel AP8150515 schroef automaschiante reg. faro 487937 gewone ring 843364 olievulplug 479986 o-ring 485047 bord 846098 pakking 277916 het lokaliseren van deuvel
secundaire lucht aprilia 828662 schroef CM001904 slangklem 832059 pakking 82731R sas klep 82996R sas klep 296458 schroef 831256 pakking 831255 hoes B016426 schroef met flens m6x14 833722 schroef met flens m6x14 831258 pakking 831259 slangkoppeling 831260 pijp 831257 filter 834119 hoes 834153 insonorizdor 006078 gewone ring CM002901 slangklem 843400 inlaatpijp
overdragen aprilia 8738755 aangedreven poelie-as z = 14 B0168805 wielas 873351 afdichtring 38x50x7 83082R afdichtring 38x50x7 829206 borgring 83018R radiaal kogellager 15x42x13 485912 radiaal kogellager 15x42x13 8481875 zijdeksel 83034R met 30.55.13 1A005376R met 30.55.13 847931 pakking B016805 schroef met flens m8x45 CM162201 reductie-unit ontluchtingsleiding CM162202 reductie-unit ontluchtingsleiding 83023R kogellager 833701 kogellager B015959 borgring 25x26.9x1.2 000674 borgring 25x26.9x1.2 830598 transmissie as 8305985 transmissie as 82878R pakking ring B016806 schroef met flens m8x40
variator montage aprilia CM144403 halve katrol, rijden 434855 glijblok 4348555 glijblok CM103804 kit met 6 rollen 7,4 g CM1038045 kit met 6 rollen 7,4 g 485710 klem 483889 afstandhouder 8456075 vaste aandrijf half katrol 876403 platte ring 831363 gewone ring 486324 moer 82843R lager 842009 v-snaar 829326 speciale schroef 833989 getande katrol
variator deksel aprilia 842090 koeldeksel 270793 schroef 8714485 variator deksel 431860 bus 478985 radiaal lager 15x35x11 4789853 radiaal lager 15x35x11 006635 snap ring 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 B016792 schroef met flens m6x30 873682 luchtdeflector 873389 geen beschrijving beschikbaar op dit moment CM155103 plug 842093 filterelement 258146 zelftappende schroef m3x20 844964 slangklem 871458 rubberen mouw B016425 schroef met flens m6x60
waterkoeler aprilia 656874 waterkoeler AP8127441 thermische schakelaar AP8124446 ventilator. cpl. AP8121464 pin AP8125848 afstandhouder AP8150159 ring 4.3x16 AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150270 schroef 4.2x20 AP8221218 spatbordbus 254485 clip m6 AP8121837 aluminium ring AP8101372 silent-block AP8134976 luchtkanaal AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5

Frame

centraal lichaam i aprilia AP8144257 pakking AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8134799 bord AP8184261 handschoen comp. hoes. zwart AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8150423 schroef 4.2x25 AP8149478 typ appr.data cover. zwart AP8178858 deurplaat AP8178086 handschoenenkastje grille
centraal lichaam ii aprilia 89015300XN6 rechts onderpaneel. zwart 89015400XN6 lh onderpaneel. zwart AP8184447 voetsteun AP8184277 batterij hoes AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8202449 klem AP8150298 inbusschroef AP8152338 schroef met flens AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8152298 schroef met flens m5x16 B045147 rechter aprilia sticker onder de voetsteun B045149 sticker rechts onder onder voetsteun B045148 linker aprilia sticker onder de voetsteun B045150 sticker linker onderband onder voetsteun
centrale standaard aprilia AP8145025 centrale standaard 483785 pin 582850 mlle ret.caball.int. 582851 mlle retorno caball. AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer AP8144729 stand eindstop 273754 o-ring 582298 afstandhouder
dashboard aprilia 856235 dashboard AP8178071 socket ondersteuning AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
vork ii aprilia 894840 schroef AP8163285 schroef m10x30 894839 onderlegring AP8163435 afdichtring AP8163287 rechter mouw 894841 rechter mouw 894842 lh mouw AP8163288 lh mouw 894838 slag eindstop AP8163289 slag eindstop AP8163480 mouw 894830 mouw 894837 breng de lente terug AP8163291 breng de lente terug 894836 schokdemper AP8163479 schokdemper AP8163293 ring 894835 bus AP8163294 bus AP8163295 oliekeerring 894834 oliekeerring 894833 oliekeerring AP8163296 oliekeerring 894832 stop ring AP8163297 stop ring AP8163298 stofkap 894831 stofkap 894829 veer AP8163478 veer AP8163300 plug 894828 hoes AP8163301 o-ring 894826 stop ring AP8163302 stop ring AP8163303 plug 894827 hoes 894825 stop ring AP8163304 stop ring 896501 schroef AP8163305 schroef
kader aprilia 8530255 geen beschrijving beschikbaar AP8146883 achterste voetsteun. rechts AP8146884 achterste voetsteun. lh AP8161023 plaatje van het ringetje AP8135677 voetsteunpen AP8201643 splitpen AP8178095 links rubberen voetsteunen AP8184263 lh bekleding achterste voetsteun AP8178094 rechts voetsteunen rubber AP8184262 rechts voetsteunen achter 890883 kentekenplaathouder AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150502 sluitring 15x8x0,8 AP8121795 t bus AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152278 schroef met flens m6x16 * 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120657 slangklem AP8150018 onderlegring AP8144707 pakking
voorkant behuizing - voorkant aprilia 864929 waterkoeler bescherming 865197 waterkoeler rooster AP8179862 deflector 851727 ondersteuning AP8150450 sluitring voor assen d5
front body - voorkuip aprilia AP8184246 voorruit AP8269419 geen beschrijving beschikbaar AP8184463 lh f.dashb.panel. zwart AP8184462 rh f.dashb.panel. zwart AP8269426 dashboard paneel. zwart AP8202449 klem AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150416 binnenzeskantschroef m4x20 AP8150011 ring 4,3x12x1 B045139 topkuip linker straat sticker 854964 naamplaatje "aprilia" 30x15
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia 89582900XN6 voorspatbord. zwart AP8178078 onderste schildafdekking. zwart AP8163331 rh in. klomp AP8163332 rh ex. klomp AP8163473 lh in. klomp AP8163474 lh ex. massa AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121075 t bus AP8152117 inbusschroef AP8248897 plug. met.black 852081 bewaker sticker 896790 sticker AP8117125 zelfklevende spons
front body - interne afscherming aprilia 86030100XN5 externe kuip. zwart 86030100XR7 externe kuip. rood AP8184258 intern schild. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 890155 rh waterkoeler rooster. zwart 890156 lh waterkoeler rooster. zwart AP8150423 schroef 4.2x25 AP8179730 bumper B045140 sticker externe schild rechtsboven B045141 sticker externe schild linksboven B045146 sticker 125 B045142 externe afscherming koplamp rechter band B045143 externe afscherming koplamp linker band B045144 externe afscherming rechtsonder B045145 externe afscherming linksonder B045165 sticker 125
remklauw vooraan aprilia AP8113844 remklauw voor AP8133739 remklauw voor AP8133725 remblokken AP8133798 remblokken AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 494685 remklauw kit overh. AP8104060 remklauw kit overh. AP8133799 pinnen + remklauwveren AP8221172 kabelgeleider AP8213108 ontluchtingsventiel AP8133800 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8113868 remklauw rev. kit AP8133801 remklauw rev. kit AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8133673 voorremslang
voorvork i aprilia 85166R voorvork 894824 stengelbasis AP8163441 stengelbasis AP8123794 bal ring set. compleet AP8123675 lowe stofkap 896500 schroef AP8152289 schroef met flens AP8104880 plug
voorwiel aprilia 85177R zwart voorwiel met lagers AP8125812 met 15x42x13 AP8590031 afstandhouder 16x22x76.5 AP8121194 lh spacer AP8121196 rh spacer AP8121195 voorwiel as AP8201546 tubeless ventiel AP8113697 voorremschijf d.260 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8128059 voorband 120-70 15 AP8120621 oliekeerring AP8220323 plug
benzinetank aprilia AP8179450 benzinetank AP8144782 tankdop AP8144187 brandstofcollector rubber CM120901 benzine pomp CM120903 benzine pomp AP8127828 brandstofniveausensor AP8104406 brandstoffilter AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8144422 pakking AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8120116 3-weg verbinding AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8134815 vacuümpijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8102378 slangklem d11,3 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8120428 kabelgeleider 890721 bedradingsclip AP8102151 bedradingsclip AP8104072 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem AP8104071 union cpl. AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8101944 2-weg verbinding
stuur aprilia AP8118694 stuur CM180901 rh achteruitkijkspiegel AP8104723 rh achteruitkijkspiegel CM180901 rh achteruitkijkspiegel CM180902 lh achteruitkijkspiegel AP8104724 lh achteruitkijkspiegel CM180902 lh achteruitkijkspiegel AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150088 binnenzeskantschroef m10x70 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer
lh controles aprilia AP8124918 de lichtkeuzeschakelaar AP8213580 lh u-bout AP8213382 lh u-bout AP8213580 lh u-bout AP8213299 dopschroef AP8213582 dopschroef AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 642032 stop knop AP8213549 achterste hoofdcilinder AP8213559 achterste hoofdremcilinder d = 12,7 mm AP8133889 achterremslang AP8590035 hefboom assy AP8213601 hefboom assy AP8213595 tankdeksel. assy AP8590038 tankdeksel. assy AP8118682 handgreep paar. zwart AP8118699 handgreep paar. zwart AP8213593 pomp revisiekit AP8590037 pomp revisiekit AP8213455 raam hoofdcilinder. assy AP8125757 hefboomschroef AP8213584 remhendelpen AP8213298 moer AP8213585 moer AP8213400 pompdeksel schroef AP8213583 pompdeksel schroef
slot hardware kit aprilia 85181R slot kit AP8104612 slot voorste kist AP8104611 zadelslot AP8102945 zadelslot AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8104422 kabel vergrendelen AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8127461 afdichting hoofdschakelaar 860125 hoofdschakelaar
plaat set en sticker aprilia 853303 toolkit AP8102728 klinknagel 3x11
achterlichaam i aprilia 86074200XH9 c.undersaddle. grijs AP8184271 l.lh onderzadel. zwart AP8184270 l.rh onderzadel. zwart AP8184272 inspectiedeksel. zwart AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102375 clip m5 672200 naamplaatje piaggio technologie
achterlichaam ii aprilia AP8184466 rechter achterkuip. zwart AP8269429 rechter staartkuip ibis rood AP8184467 achter kuip. zwart AP8269430 linker staartkuip ibis rood AP8184276 centrale staartkuip AP8179359 achter kuip. zwart AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 860300 nummerplaathouder. zwart AP8178099 rechter bumper. grijs AP8178100 lh bumper. grijs AP8124718 achterreflector, rood AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8178885 achterhoede AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8150362 zelftappende schroef AP8706409 rubberen afstandhouder AP8201764 schroefklem d5.5 B045166 staartkuip rechter voorband sticker B045151 staartkuip rechter voorband B045153 staartkuip rechter bovenband sticker B045156 staartkuip rechts achter band sticker B045152 staartkuip linkervoorband B045167 staartkuip linkervoorband B045154 staartkuip linker bovenband sticker B045157 staartkuip links achter band sticker
remklauw achter aprilia AP8113846 achter remklauw d32 AP8133855 achter remklauw AP8113869 remblokken AP8133946 remblokken AP8113870 f. antiwhistle plaatpaar AP8213578 pen + remveer AP8113871 pen + remveer AP8113006 ontluchtingsventiel AP8213574 ontluchtingsventiel AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8133889 achterremslang 893570 snelheidsmeter sensor cpl. 598839 schroef met flens AP8133801 remklauw rev. kit AP8213579 remklauw rev. kit
schokdemper achter aprilia AP8163551 schokdemper AP8152301 zelfborgende moer AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8161031 schokdemper bus AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8134974 schokdemper ondersteuning
achterwiel aprilia 85179R achterwiel. zwart AP8128062 achterband 1R000048 achterband AP8121172 achterwiel ins. spacer AP8121171 buiten spacer 563728 moer m16x13 194423 cap 012789 splitpen AP8113541 remschijf d220 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8161026 snelheidssensor schroef AP8201546 tubeless ventiel AP8102504 rubberen afstandhouder 890387 rubberen dop
rh controles aprilia AP8127592 rh-lichtkiezer AP8213581 rechter beugel AP8590034 rechter beugel AP8213299 dopschroef AP8213582 dopschroef AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213455 raam hoofdcilinder. assy AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8213547 voorste hoofdcilinder AP8213558 voorste hoofdremcilinder d.12.7 AP8133673 voorremslang AP8590035 hefboom assy AP8213602 hefboom assy AP8213598 tankdeksel AP8590038 tankdeksel. assy AP8213400 pompdeksel schroef AP8213583 pompdeksel schroef AP8114500 gaskabel AP8118681 gas met handgreep AP8213593 pomp revisiekit AP8590037 pomp revisiekit AP8213298 moer AP8213585 moer AP8125757 hefboomschroef AP8213584 remhendelpen
zadel unit aprilia 8650300002 zadel montage 654467 zadelscharnierbeugel AP8150333 serpress moer m6 AP8201431 splitpen AP8121333 zadel spin AP8144089 voorste zadelsteunrubber AP8220531 topkoffer afdichting
onderzadel aprilia 652723 zadelkamer AP8127826 hoes AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8706409 rubberen afstandhouder

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia 642823 belangrijkste kabelboom 58090R spanningsregelaar 58090R5 spanningsregelaar AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8580123 bobine 82597R bobine 080341 cavo base a.t. 071671 isolerende kap 293845 scr. bougiedop AP8127337 toeter AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8120657 slangklem AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8152246 schroef met flens m6x16 828210 bougie prot. kraag AP8124768 stopcontact B063212 stopcontact 58135R elektronische ontstekingseenheid 598839 schroef met flens AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127860 uitbreiding AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8127145 kabel relais-startmotor 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah 495357 zekering 20a CM225715 zekering 15a AP8112176 zekering 15a 252945 zekering 7,5a 851704 schede AP8144553 steunrubber deel AP8117033 zelfklevende spons AP8117040 zelfklevende spons. zwart 6x60 AP8117073 zelfklevende spons 254485 clip m6 851992 beschermkap
koplamp aprilia 852367 koplamp AP8127562 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127561 linker richtingaanwijzer lens AP8590040 richtingaanwijzer lens AP8590047 links richtingaanwijzer lens AP8590041 schroef 2,9x9,5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127698 koplamp bedrading + laarzen 294353 lamp h7 12v-55w 00H01701011 lamp ry10w 12v AP8127489 lamp ry10w 12v 00H01003131 lamp 12v-5w
ontstekingseenheid aprilia 8482585 vliegwielkap cpl. 8456335 as van de waterpomp. 842595 pakking ring 82991R pakking ring 479986 o-ring 872908 pompaandrijving aandrijfsleutel 82755R met 28x8x9 828535 onderlegring 82869R speciale schroef 58130R cdi magneto assy 877528 waterpomp deksel 828662 schroef 878666 pomp-cilinderslang 485080 o-ring AP8101573 slangklem d16-24x8 000267 transmissiesleutel 436783 flensmoer B015804 flensmoer 828493 schroef 006965 ring 5.3x10x10 825529 hoes 844730 ventilator 277916 het lokaliseren van deuvel 434381 by-pass pijp AP8144579 slangklem
startmotor aprilia 82611R5 startmotor B016774 schroef met flens m6x25 82612R startmotor versnelling 431860 bus
achterlicht aprilia 864936 achterlicht 865405 achterlicht lens AP8127644 achterlicht kabelboom. AP8590045 schroef 3.5x9.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht AP8150362 zelftappende schroef AP8124976 plaat licht bedrading 0000A517011 lamp 12v-10w 584332 lamp 12v-10w 865404 lamp 294131 lamp 12v-3w 865406 interne beker

Accessoires

topkoffer ondersteuning aprilia AP8269423 achterste handgreep AP8269424 bagagerek hoes. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152288 schroef met flens AP8121616 handvat bus AP8269425 zwarte plug

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Sport City Street 125 4T 4V E3 2012. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Sport City Street 125 4T 4V E3 2012 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Sport City Street 125 4T 4V E3 2012.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia