Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RSV Tuono R 395 1000 2002 - 2005.

Aprilia RSV Tuono R 395 1000 2002 - 2005 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RSV Tuono R 395 1000 2002 - 2005

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RSV Tuono 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RSV Tuono 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2002!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

brandstofpomp i aprilia AP8134750 flens van brandstofpomp AP8104455 zelftappende schroef 2,9x9,5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8144476 brandstofpijp AP8176032 pakking ring AP8144226 brandstofpijp AP8102971 brandstoffilter AP8106385 benzine pomp AP8104457 snap ring 890435 slangklem AP8104456 brandstofpomp ondersteuning AP8124297 niveausensor 890435 slangklem AP8102971 brandstoffilter
brandstofpomp ii aprilia AP8106443 verveelde schroef AP8106444 pakking 18x12.2x1.5 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8144319 tank ontluchtingspijp AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8102873 unie AP8102626 2-weg verbinding AP8120253 afstandhouder AP8127321 brandstofpomp bedrading AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8144069 brandstofleiding 6x13 AP8102239 slangklem 12,5x8 856075 brandstofpijp AP8102829 unie AP8144475 pakking ring
expansievat aprilia AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150378 sluitring 6.4x18x2 AP8102378 slangklem d11,3 AP8102732 slangklem 17-25 AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8221145 t bus AP8121795 t bus 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8144032 pomp-inlaatpijp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120355 olieplug pakking 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8117033 zelfklevende spons AP8104124 expansievat plug AP8168057 expansievat AP8138556 expansievat AP8120988 vuldop AP8102615 hoes AP8168910 beschermkap AP8168168 beschermkap AP8179039 beschermkap AP8168486 beschermkap AP8221145 t bus
koppeling i aprilia AP0259520 koppelingsnaaf AP0245830 veerring 24.5x40 AP0242950 moer m24x1.5 AP8106915 stalen koppelingsschijven 10 st. AP8106867 gevoerde koppelingsschijf AP0220458 koppelingsas AP0259519 veerhouder plaat compleet AP0632130 kogellager 16004 AP0239480 koppeling veer AP0627530 onderlegring AP0941506 hex schroef AP0227180 ring 12.2x32x2 AP0627230 ondersteuning schijf AP0260891 diafragma AP0627281 drukplaat AP0442130 moer m12
koppeling ii aprilia AP0627260 ring 30.2x50 AP0634476 oil pump gear z=42 AP0627910 drukring AP0295783 primaire aandrijving AP0259583 veerhouder plaat AP0239390 veerring 68x52x1,2 AP0259535 clutch drum AP0295795 primaire transm. AP0247972 bus d5,5 AP0247976 bus d11.5 AP0238135 veer AP0627220 ring 25x44.4x5 AP0242209 moer AP0247614 afstandhouder AP0238140 veer AP0259588 veerhouder plaat AP0941835 schroef m8x25 AP0238130 spring
krukas i aprilia AP0295663 krukas cpl. AP0217346 drijfstang cpl. AP0440260 inbusschroef AP0640400 drijfstangschroef AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0946015 transmissiesleutel 6x9 AP0295765 timing system gear cpl. AP0219365 ext. wielzijde contragewicht AP0295770 balance shaft gear cpl. AP0245860 veerring AP0295783 primaire aandrijving AP0219360 int. wielzijde contragewicht AP0245840 veerring AP0242940 moer m33x1.5 ap0220374 lower aid as AP0242874 moer AP0627200 sluitring 24x54x2 AP0634610 waterpomp versnelling AP0634500 inactieve versnelling AP0929930 pin AP0219350 clutch side counterweight AP0295760 timing system gear cpl. AP0233722 bus. blauw 42x45x19 AP0233723 bus, geel 42x45x19 AP0233721 bus, rood 42x45x19
krukas ii aprilia AP0295663 krukas cpl. AP0684310 zuiger compleet 96.944 mm (a) AP0684311 zuiger compleet 96.956 mm (b) AP0295858 zuigerveren set AP0613418 cilinder met zuiger AP0216222 zuigerpen 22x14x55 AP0245436 stopring 22 AP0650390 cilindervoet pakking AP0929650 speld 5x10 AP0236253 kettingspanner assy. AP0640450 hoes AP0430622 afdichtring 16x22 AP0940637 schroef met flens
motor aprilia AP8106979 motor 990 AP8106968 tandwiel deksel. grijs AP8106379 versnellingspook AP8120912 hendel rubber AP8121221 brake lever pin AP8150462 borgring d9 AP8221046 spacer d6x8x13.5 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152426 schroef m6x20 AP8144015 olieleiding 6x12 AP8120116 3-weg verbinding AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8791264 versnellingshendel ergal
oliepomp aprilia AP0220423 oliepomp as. AP0232730 speld 4x15.8 AP0256681 interne en externe rotor AP0232970 speld 4x25.8 AP0211621 olie pomp omhulsel AP0634476 oil pump gear z=42 AP0956275 interne en externe rotor AP0211632 deckel ?lpumpe rotax 211 AP0256510 pressure bn. zuiger AP0239447 veer AP0241650 klep dichter schroef m12x1.5 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232430 pin AP0634488 oliepomp tandwiel AP0245330 borgring 10x1
schakelvork aprilia AP0620235 gear shaft+spring cpl. AP0258383 vork as AP0258361 vork AP0258351 fork AP0258376 vork AP0258310 index ring AP0932335 kogellager 16101 AP0258328 schakel cam AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0244211 sluitring 6.4 AP0227716 onderlegring AP0248375 index assy. hendel AP0239247 index veer AP0229385 pin AP0239430 veer AP0239422 pin veer AP0247940 bus AP0245440 borgring AP0832144 kogellager 6304 AP0227442 ring 20.2x27.5 AP0945665 borgring 20x1.75 AP8106974 rubberen rondsel AP0236366 rubberen rondsel AP0239450 veerring 34x16.3 AP0627210 onderlegring AP0940741 hex schroef AP0620235 gear shaft+spring cpl. AP0227714 onderlegring
versnellingsbak aprilia AP0220390 as voor primaire tandwielas. AP0220392 as voor primaire tandwielas. AP0634697 5e rondsel AP0634695 2e rondsel versnelling z = 23 AP0627120 ring 29.2x33.5 AP0245815 borgring 28x2 AP0634660 3rd-4th pinion gear AP0634662 3e-4e rondsel AP0627132 sluitring 25.35x34.5 AP0632070 rolkooi 25x29x13 AP0634710 6e rondsel AP0634712 6e rondsel AP0634640 2e rondsel AP0634642 2e rondsel AP0220400 driven shaft AP0634657 2e wiel versnelling AP0634655 2e wiel versnelling z = 28 AP0634720 6e wielversnelling AP0634721 6e wielversnelling AP0634670 4e wiel versnelling AP0634680 3e wiel versnelling AP0634682 3e wiel versnelling AP0634700 koppelschotel z = 22 AP0634702 5e wiel versnelling AP0427106 sluitring 25.3x33.5 AP0634622 1e wiel versnelling AP0634620 1e wiel versnelling AP0827110 ring 20.5x37x1 AP0281222 versnellingsbak cpl.6 snelheid AP0281223 versnellingsbak cpl.6 snelheid
waterkoeler aprilia AP8104097 slangklem AP8102952 waterkoeler, rechts zwart AP8102951 waterkoeler, links zwart AP8120981 waterslang koelers AP8124855 ventilator. cpl. AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221023 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150026 moer m6 AP8101372 silent-block AP8168224 rh waterkoeler bescherming AP8168067 rh waterkoeler bescherming, c. AP8179032 rh waterkoeler bescherming. c. AP8168804 rh waterkoeler bescherming. c. AP8179033 lh waterkoeler bescherming. c. AP8168068 lh waterkoeler bescherming, c. AP8168225 lh waterkoeler bescherming AP8168805 lh waterkoeler bescherming. c. AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152422 schroef m6x25 AP8152436 bus

Frame

brandstoftank aprilia AP8134370 tanksteun AP8117174 f.tank akoestische isolatie. paneel 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8117128 brandstoftank hittebescherming AP8178710 benzinetank. zwart AP8178242 benzinetank. zwart AP8178712 benzinetank. rood AP8168218 benzinetank. rood AP8178257 benzinetank. rood AP8168798 benzinetank. zwart AP8178711 brandstoftank, zilver AP8168061 brandstoftank, zwart AP8178253 brandstoftank, zilver AP8168512 brandstoftank, grijs AP8121421 t bus AP8144328 rubberen afstandhouder AP8123934 rubberen afstandhouder AP8134419 brandstoftank bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8150459 zeskantschroef m6x90 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8144158 rubberen afstandhouder AP8102503 invoegen AP8120965 o-ring 2018 AP8104288 tankdop AP8104551 tankdop AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8120894 brandstoftank pakking AP8120893 dop zegel AP8102535 vlotterkamer
koppelingspomp aprilia AP8134898 olietank plaat AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8113762 verveelde schroef AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8113761 ontluchtingsventiel AP8113758 koppelingshendel AP8104500 achteruitkijkspiegel basis AP8168217 achteruitkijkspiegel basis 854604 koppelingspomp AP8176050 koppelingspomp AP8133574 koppelingspijp AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin AP8106381 koppeling commando cilinder 890509 rubberen pijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8106935 pakking AP8144158 rubberen afstandhouder AP8133522 beschermkap AP8124398 koppelingsschakelaar + harnas AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP8113553 tankdop AP8106382 olie tank AP8213299 dopschroef
middenstandaard aprilia AP8146657 stand cpl. AP8146687 zijstandaard AP8134373 standaard plaat AP8121014 springveer AP8152320 schroef met flens AP8150480 lage zelfborgende moer m10x1.25 AP8102524 staan ??veerbescherming AP8121375 bevestigingsbout centrale standaard AP8221197 zijstandaardveer AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150292 gebogen veerring 854888 draaischakelaar AP8152301 zelfborgende moer AP8150287 binnenzeskantschroef m10x90 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150210 gebogen veerring
schokdemper achter aprilia AP8135924 dubbele drijfstangpen l40 AP8110065 naaldlager AP8146681 enkele drijfstangcomp. AP8123942 schokdemper AP8123973 schokdemper AP8146409 dubbele drijfstang AP8152322 schroef met flens m10x65 AP8146648 dubbele drijfstang AP8152413 schroef met flens m10x61 AP8152301 zelfborgende moer AP8150458 binnenzeskantschroef m10x63 AP8150457 binnenzeskantschroef m10x74 AP8121155 t bus AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8123859 t bus AP8123860 o-ring AP8123870 t bus
slotset aprilia AP8104512 slot kit AP8104151 slot kit AP8102911 zadelslot cpl. AP8104551 tankdop AP8104288 tankdop AP8102910 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8102914 zadelontgrendelingskabel AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8150507 klinknagel AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8221129 bus AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8152435 bus AP8140704 schroeven kit
spatbord aprilia AP8168229 rh binnenluchtkanaal AP8168073 rh binnenluchtkanaal, c. AP8168908 rh binnenluchtkanaal. c. AP8179040 rh binnenluchtkanaal, c. AP8168074 lh intern luchtkanaal, c. AP8168230 lh intern luchtkanaal AP8179041 lh intern luchtkanaal, c. AP8168909 lh intern luchtkanaal. c. AP8179028 rh buitenluchtkanaal, c. AP8168802 geen beschrijving beschikbaar AP8178244 rh buitenluchtkanaal AP8168075 rh buitenluchtkanaal, c. AP8178434 rh buitenluchtkanaal, c. AP8168231 rh buitenluchtkanaal AP8178245 lh buitenluchtkanaal AP8168076 lh buitenluchtkanaal, c. AP8178435 lh buitenluchtkanaal. c. AP8168232 lh buitenluchtkanaal AP8179029 lh buitenluchtkanaal, c. AP8168803 geen beschrijving beschikbaar AP8168222 luchtinlaatrooster AP8156024 voorspatbord AP8156117 voorspatbord, rood AP8156070 voorspatbord. carb. AP8156006 voorspatbord, carb. AP8156115 voorspatbord. zilver AP8156043 voorspatbord AP8156193 voorspatbord. carb. AP8156113 voorspatbord. zwart AP8120531 rubber met inzet AP8144603 rh kanaalpakking AP8144588 rh kanaalpakking AP8144589 links kanaalpakking AP8144604 links kanaalpakking AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152417 schroef AP8152423 schroef m6x30 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152416 schroef AP8221017 afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5
stuur aprilia AP8104509 anti.v gewicht, zwart AP8118678 stuur. goud AP8104511 achteruitkijkspiegel AP8104566 espejo retrovisor AP8121622 stuurkraag AP8121608 stuurkraag AP8134907 stuurpen AP8134891 stuurpen ergal AP8121520 anti vib. gewicht achterstand AP8150508 binnenzeskantschroef m6x45 AP8118501 handgreep paar. zwart AP8150472 tspei inox schroef m3x20 AP8118492 dopschroef AP8118567 u-bout gasgreep achter AP8118566 voorste gasgreep u-bout AP8127524 de lichtkeuzeschakelaar AP8118470 choke controle AP8127523 motor stop-start apparaat AP8114404 levering van gastransmissie AP8114405 gastransport retour AP8114359 chokekabel AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8152427 schroef m8x25 AP8152320 schroef met flens
voetsteunen aprilia AP8134451 voetsteun plaat AP8121135 voetsteunpen AP8221277 veer voor voetsteun AP8120573 stop ring AP8146467 voorste voetsteun, paar AP8152288 schroef met flens AP8152429 zylinderschraube m8x AP8146336 rechts voorste voetsteunbeugel AP8146337 lh voorste voetsteunbeugel AP8146635 rechts voorste voetsteunbeschermer, carb. AP8146300 rechts voorste voetsteunbescherming AP8146709 rechts voorste voetsteunbescherming AP8146766 rechts voorste voetsteunbeschermer, carb. AP8179036 rechts voorste voetsteunbeschermer, carb. AP8146710 lh voorste voetsteunbescherming AP8146301 lh voorste voetsteunbescherming AP8146636 lh voorste voetsteunbeschermer, carb. AP8179037 lh voorste voetsteunbeschermer, carb. AP8146767 lh voorste voetsteunbescherming. carb. AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8146385 lh voetsteun ondersteuning AP8146384 rechts voetensteun AP8146466 achterste voetsteunen, paar AP8152419 schroef m6x10 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12
voorscherm aprilia AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8117129 spoiler hittebescherming AP8168064 voorkuip onderste vergrendeling, c. AP8168906 pijler, carb. AP8168062 pijler, carb. AP8168808 pijler. carb. AP8179034 pijler, carb. AP8168219 pijler AP8178246 pijler AP8148834 koelere spoiler. zwart AP8134894 lh ondersteuning AP8134895 rh ondersteuning AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152420 schroef m6x15 AP8178247 rechter pijler AP8168220 rechter pijler AP8178248 linker pilaar AP8168221 linker pilaar AP8144109 bevestigingspin AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8102375 clip m5 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8134541 kuip bevestigingsplaat AP8102544 klinknagel m6

Elektrisch

achterlicht aprilia AP8124978 achterlicht AP8124558 achterlicht lens AP8124559 n.plaat lichtvenster AP8121725 t bus AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8124562 achterlicht kabelboom. AP8112599 rubberen afstandhouder AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152418 schroef 855799 schroef met flens 129953 lamp 12v-21 / 5w AP8127496 koplampafdekking achter.
instrumentenpaneel aprilia AP8124990 dashboard compleet AP8112599 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124569 lamphouder. compleet AP8124570 lamphouder. compleet AP8124571 lamphouder compleet 12v-3w AP8124575 dashboard zuiger AP8124574 dashboard rubber AP8124573 omhoog. dashboard afdekking AP8124572 schroef AP8144415 pakking AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * 856152 isolerende kap
knipperlicht aprilia AP8124980 rechts voor / links achter indic. AP8127613 rechts voor / links achter indic. AP8127614 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8124979 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127122 richtingaanwijzer lens AP8127633 glas AP8127123 schroef tbc 2.9x13 AP8152425 schroef m6x15 AP8150137 inbusschroef AP8152420 schroef m6x15 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 181746 lamp 12v-10w AP8134897 rh richtingaanwijzer ondersteuning AP8134896 ondersteuning voor richtingaanwijzers AP8152166 schroef m6x16
koplamp aprilia AP8124901 koplamp AP8127118 veer AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150159 ring 4.3x16 AP8127119 lamphouder AP8127120 koplamp bedrading + laarzen AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8124564 stelschroef AP8124565 stelschroef 254485 clip m6 602632M lamp 294353 lamp h7 12v-55w 292022 lamp 12v-5w 294353 lamp h7 12v-55w 602632M lamp AP8127119 lamphouder

Overig / Niet ingedeeld

achterwiel r rf aprilia AP8107118 chain cpl conn.link AP8107148 chain cpl conn.link AP8107122 kettingring z = 42 AP8108977 achterwiel AP8128044 achterwiel, blauw AP8128037 achterwiel 859754 verbindingsschakel AP8107136 verbindingsschakel - B043317 flexibel koppelingsrubber AP8104728 tubeless ventiel 90 ° AP8104183 tubeless ventiel AP8121225 achterwiel spacer AP8121408 veeraandrijving bevestigingsbus AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8125730 kroonhouder cpl. AP8125900 kroonhouder cpl. AP8125831 wheel pin AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8125838 afdichtring 38x52x7 AP8125840 afstandhouder AP8125839 borgring d52 AP8125732 veerafstandhouder AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8110081 met 30x55x13 AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8121212 binnen borgring d55
achterwiel st rs aprilia AP8107118 chain cpl conn.link AP8107148 chain cpl conn.link AP8107122 kettingring z = 42 AP8108676 achterwiel, grijs AP8128087 achterwiel, rood AP8128231 primaire drive / cush drive - B043317 flexibel koppelingsrubber AP8101744 tubeless ventiel AP8121225 achterwiel spacer AP8121408 veeraandrijving bevestigingsbus AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8125730 kroonhouder cpl. AP8125831 wheel pin AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8125786 afdichtring 38x52x7 AP8125787 afstandhouder AP8125788 borgring AP8150463 speld 10x20 AP8106806 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8121212 binnen borgring d55 AP8110081 met 30x55x13 AP8125732 veerafstandhouder 859754 verbindingsschakel AP8107136 verbindingsschakel
achterwielremklauw aprilia AP8121234 rem supp. plaat pin AP8113612 remschijf achter AP8124528 snelheidsmeter sensor cpl. AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8113873 achterremslang AP8133900 achter remklauw. goud AP8113776 achterremklauw, rood AP8113898 remblokken AP8113751 remblokken AP8113752 pin + splitpen AP8113895 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8134443 achterste remslangsteun AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8134900 rem hanger plaat AP8134385 rem hanger plaat AP8113762 verveelde schroef AP8113761 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop
achterwielrempomp aprilia AP8133873 remolietank compleet AP8113553 tankdop AP8101595 slangklem d10,1 890509 rubberen pijp AP8133872 koppeling achterrempomp AP8113288 rubberen balgen AP8133871 achterste hoofdcilinder AP8121222 hoofdcilinderstang AP8101968 vork AP8120178 o-ring of 112 AP8120912 hendel rubber AP8121221 brake lever pin AP8121223 hefboom pin AP8121927 veer achterremhendel AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150026 moer m6 AP8152426 schroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150462 borgring d9 855799 schroef met flens AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8135925 achterremhendel AP8134415 remhendel steun AP8134384 achterste hoofdcilindersteun AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8121795 t bus
algemeen aprilia AP8796047 tankbeschermer stickers kit AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8792156 tank pakket AP8705021 caballete trasero groter AP8792152 achter zadeltas AP8796046 fiets hoes
behuizing i aprilia AP0296961 crankcase assy AP0632010 pin m8x12 AP0929500 speld 10x8 AP0229301 pin m6x50 AP0929930 pin AP0229385 pin AP0233746 bus halve schaal. rood AP0233745 bus halve schaal. blauw AP0233748 bus halve schaal. geel AP0233740 bus halve schaal. blauw AP0233741 bus halve schaal. rood AP0233743 bus halve schaal. geel AP0233820 bus halve schaal. rood AP0233711 bus halve schaal. blauw AP0233822 bus halve schaal. geel AP0929650 speld 5x10
behuizing ii aprilia AP0241580 tapbout m10x171 AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0650500 o-ring 59,52x2,62 AP0610233 oliefilterdeksel AP0256187 oliefilter AP0241854 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0241782 tappo scarico olio AP0950141 afdichtring 8x13 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0241081 binnenzeskantschroef m6x10 AP0841521 inbusschroef AP0268751 straal 40 AP0932585 kogellager 6206 AP0241531 schroef met korte kop AP0832144 kogellager 6304 AP0232625 met 6003 AP0241501 binnenzeskantschroef m6x80 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0632124 hoeklager 3206 AP0932428 kogellager 6205 AP0932335 kogellager 16101 AP0256497 oliezeef AP0256526 oliespuitpijp AP0650337 pakking AP0850050 oliekeerring 40x47x7,5 AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0650320 oliekeerring 11x22x7 AP0236370 chain guide AP0259500 ontkoppelingsflens koppeling AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241261 inbusschroef
brandstofpomp racing 2003 aprilia AP8134750 flens van brandstofpomp AP8104455 zelftappende schroef 2,9x9,5 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8121536 schroef m5x12 AP8106443 verveelde schroef AP8176032 pakking ring AP8144226 brandstofpijp AP8102971 brandstoffilter AP8176078 brandstofpomp kit AP8106444 pakking 18x12.2x1.5 890435 slangklem 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8127540 niveausensor AP8144476 brandstofpijp AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8102626 2-weg verbinding AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102873 unie AP8127321 brandstofpomp bedrading AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8144069 brandstofleiding 6x13 AP8102239 slangklem 12,5x8 856075 brandstofpijp AP8102829 unie AP8144475 pakking ring
buddyseat verkleding aprilia AP8149033 zadel supp. onderste lockup AP8101595 slangklem d10,1 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8201539 slangklem 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152416 schroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8102600 plug
cilinderbesturing aprilia AP0220440 upper balance shaft AP0832360 kugellager AP0250130 oliekeerring 15x24x5 AP0211683 geen beschrijving beschikbaar AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0940560 hex schroef AP0244211 sluitring 6.4 AP0236380 kettinggeleider AP0941121 hex schroef AP0827305 ring 6.2x18x2 ap0220702 camshaft guide AP0220384 inlaatnokkenas AP0634732 timing system gear AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0246055 transmissiesleutel 3x3.7 AP0295775 upper balance shaft gear cpl. AP0297957 camshaft chain AP0219340 contragewicht AP0942570 mompelen AP0840391 inbusschroef AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295760 timing system gear cpl. AP0211756 roller cage plate AP0929500 speld 10x8 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0940631 hex schroef AP0240275 hex schroef AP0845030 veerring b8
cilinderbesturing voor aprilia AP0240400 inbusschroef AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0236320 chain guide AP0211766 bearings support plate AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295765 timing system gear cpl. AP0845030 veerring b8 AP0940631 hex schroef ap0220702 camshaft guide AP0220384 inlaatnokkenas AP0634732 timing system gear AP0634737 timing systeem versnelling AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0240960 afstandsschroef AP0297957 camshaft chain
cilinderkop ventielen aprilia AP0613492 cilinderkop voor cpl. AP0253926 uitlaatklep gids AP0253921 inlaatklepgeleider AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232210 speld 6x8 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0613498 cilinderkop achter cpl. AP0927863 sluitring 6.1x9.8x1 AP0240331 inbusschroef AP0941935 zelftappende schroef m5x12 AP0274060 camshaft sensor cpl. AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0254027 uitlaatklep 31mm AP0254295 inlaatklep 38 mm AP0253965 klep veerplaat AP0230510 klepsteelafdichting AP0239520 ext. klepveer AP0239510 int. klepveer AP0253957 klep veerplaat AP0253645 ventiel halve kegel AP0251090 kabel bescherming AP0253990 klep lifter emmer AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30
decors aprilia AP8102622 toolkit AP8104703 gebruikershandleiding -j- AP8104507 gebruikershandleiding -nl-e-uk- AP8104701 gebruiksaanwijzing -nl-e-uk- AP8104508 gebruikershandboek -usa- AP8104702 gebruikershandboek -usa- AP8104506 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8104700 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8177082 constructor gegevensplaat AP8102728 klinknagel 3x11 AP8166355 sticker set AP8166134 sticker set AP8166357 sticker set AP8177244 sticker set AP8166232 sticker set AP8166688 sticker nummers kit AP8166133 sticker set AP8177567 sticker set AP8166356 sticker set AP8177099 sticker set AP8166135 sticker set AP8166573 sticker set AP8177459 sticker set
diefstalbeveiligen aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
elektrische installatie i aprilia AP8168058 rh bedrading bescherming AP8212588 diode AP8127492 belangrijkste kabelboom AP8127396 belangrijkste kabelboom AP8127391 toeter AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8168059 lh bedrading bescherming AP8124274 zekeringhouder 290860 zekering 15a AP8124277 microrele 12v-30a AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8124293 relais ondersteuning AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152426 schroef m6x20 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8124300 luchttemp. sensor
elektrische installatie ii aprilia AP8120218 eindkap AP0265480 bobine AP8127492 belangrijkste kabelboom AP8127396 belangrijkste kabelboom AP0265244 ext. donkere plug dop AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 AP8124267 spanningsregelaar AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8120405 rubberen afstandhouder AP8121736 t bus AP8124935 kabel relais-startmotor AP8112832 aardingsbatterijkabel AP8112996 microschakelaar 855799 schroef met flens AP0265246 int. donkere plug dop 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah AP8117033 zelfklevende spons AP8148660 accu bevestigingsplaat 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8144045 batterijsteun rubber AP8124300 luchttemp. sensor
elektrische installatie iii aprilia AP8120218 eindkap AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150159 ring 4.3x16 AP8120754 rubberen zekeringkast AP8124439 aardingsbatterijkabel AP8127492 belangrijkste kabelboom AP8127396 belangrijkste kabelboom AP8112940 positieve poolkap 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun AP8138776 ecu prot.box AP8138596 ecu box deksel AP8112927 relais 12v-150a AP8224462 relay 12v/30a AP8124289 diode AP8124935 kabel relais-startmotor AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8220283 rubberen afstandhouder AP0266194 ecu AP0266196 ecu 491030 AP8112811 rubberen zekeringkast AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8144288 lat. batterij ondersteuning rubber
filterhuis aprilia AP8104211 luchtfilter AP8148825 filterhouder bovenzijde AP8149667 onderzijde filterhuis AP8144063 o-ring 159 AP8106395 inlaatopening AP8120615 pakking d3 AP8134625 filterhuis voorzijde. supp. AP8134739 reductie diafragma AP8134437 bord AP8106813 lh inlaatspruitstuk AP8102377 slangklem d9.1 AP8102763 slangklem 100-120 AP8101595 slangklem d10,1 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8120876 plug AP8121731 t bus AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120253 afstandhouder AP8102766 slangklem AP8120987 pijp 9x14 AP8106812 rh inlaatspruitstuk AP8144414 inlaatslang AP8144383 choke hold AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8144381 inlaatslang rechts AP8144382 inlaatslang lh
frame aprilia AP8140451 tankdopschroeven, ergal rood AP8140453 tankdopschroeven, goud ergal AP8140496 adj. voet rust. paar ergalrood AP8140498 adj. voet rust. paar ergal-oro AP8140702 pair adj.foot rests.blk. ergal AP8140497 adj. voet rust. paar ergal-blu AP8140500 achterste voetsteunen, paar ergal-blu AP8140501 achterste voetsteunen, paar ergal-oro AP8140703 paar voetsteunen, zwarte ergal AP8140499 achterste voetsteunen, paar ergalrood AP8140507 teenbeschermer, paar ergal-oro AP8140506 teenbeschermer. paar ergal-blu AP8140505 teenbeschermer, paar ergalrood AP8140707 kuipschroeven. rode ergal AP8140708 kuipschroeven, blauw ergal AP8140709 kuipschroeven. gouden ergal AP8140534 stuurschroeven, ergal goud AP8140533 stuurschroeven. blauw ergal AP8140532 stuurschroeven. rode ergal AP8140701 anti.vib. gewichten, goud ergal AP8140699 anti.vib. gewichten. rode ergal AP8140700 anti.vib.weigh., blauw ergal
frame aprilia AP8796196 voorwiel, blauw oz-alu AP8796263 voorwiel, zilver oz-alu AP8796264 achterwiel, zilver oz-alu AP8796197 achterwiel, blauw oz-alu AP8791264 versnellingshendel ergal AP8796531 verstelbare voetsteunen alu AP8791220 schroevenset, 66 stuks inox AP8163064 stuur schokdemper
frame i aprilia AP8146457 zadelsteun AP8146632 zadelsteun AP8102544 klinknagel m6 AP8134452 kuipsteun achter AP8121882 kabelgeleider AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30 AP8144281 kuip pakking
frame ii aprilia AP8134389 spoel ondersteuning. rechts AP8134390 spoel ondersteuning. lh AP8146700 instrum.holder frame AP8121428 borgring d8 AP8102544 klinknagel m6 AP8102498 snap ring AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8152417 schroef AP8152424 schroef m6x50 AP8220269 kabelgeleider AP8146763 frame AP8146699 kader AP8146711 kader AP8146631 kader AP8146773 kader p. AP8134674 min.eng.spd. kabelplaat AP8201539 slangklem AP8150314 schroef m6x70 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298
frame iii aprilia AP8152301 zelfborgende moer AP8152013 inbusbout m10x105 AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 AP8150329 inbusschroef AP8220269 kabelgeleider AP8150292 gebogen veerring AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8121998 bovenste motorafstandsstuk AP8134379 onderste waterkoeler ondersteuning AP8134638 onderste waterkoeler ondersteuning AP8134380 waterkoeler bovenste steun AP8146711 kader AP8146773 kader p. AP8146699 kader AP8146763 frame AP8146631 kader AP8121997 onderste afstelbus 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8121996 bovenste afstelbus AP8121995 nld. verbindingselem. ringmoer AP8102544 klinknagel m6 AP8121313 conische bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8121254 lh afstandsstuk voorste motor AP8150287 binnenzeskantschroef m10x90 AP8150040 binnenzeskantschroef m10x110 AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8134893 rechter kuip aansluitplaat AP8134892 lh kuip verbindingsplaat
koelapparaat aprilia AP8102431 3-weg verbinding AP8121837 aluminium ring AP8104097 slangklem AP8102677 drieweg spruitstuk AP8102732 slangklem 17-25 AP8120978 waterslang spruitstuk / koeler AP8120979 motorverdeelpijp AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8144033 thermostaat-pompleiding AP8144034 thermostaat-koeler pijp AP8144092 spruitstuk ontluchtingspijp AP8144093 manifold-union ontluchtingspijp AP8144094 vakbond ontluchtingspijp AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8124929 thermostaatventiel set 75 ° c AP8120980 thermostaat-motorpijp AP8112939 thermische schakelaar
oliebak aprilia AP8168060 olie tank AP8138558 olie tank AP8102618 olievuldop AP8104100 olie koeler. zwart AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8144275 oliepeil pijp AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8120190 o-ring 3075 AP8102828 oliefilter cpl. AP8144015 olieleiding 6x12 AP8106388 olie pijp AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8144061 silent-block AP8102786 slangklem 20x8 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121731 t bus AP8150137 inbusschroef AP8102731 slangklem AP8152181 sluitring 6.4x15x1 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8120196 o-ring 3056 AP9150469 o-ring d13.95x2.62 AP8144008 o-ring 115 AP8106387 olie pijp AP8144608 olie pijp AP8106389 olieleiding 12x19
ontstekinggroep aprilia AP0634595 sprag koppelingsoverbrenging z = 64 AP0295830 ontstekingsunit 12v-380w AP0659110 sprag clutch AP0659123 sprag koppelingshuis AP0641590 binnenzeskantschroef m8x16 AP0241540 inbusschroef AP0627270 ring a17 AP0211651 ontstekingsdeksel AP0241631 dekking m24x1.5 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0241816 binnenzeskantschroef m6x40 AP0240580 schroef met flens AP0260870 kabel bescherming AP0650341 pakking AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0229301 pin m6x50 ap0634601 between axle sprocket AP0634740 double gear AP0294356 starter motor cpl. AP0294354 revisieset startmotor AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0840882 inbusschroef 102641 AP0297942 bougie dcpr9e AP0265246 int. donkere plug dop AP0265244 ext. donkere plug dop AP0265480 bobine
smoorklephuis aprilia AP0295696 throttle body cpl. AP0281241 gasklephuis revisie kit AP0860662 sensorbuis 110mm AP0661011 throttle cable supp.plate cpl. AP0274030 throttle body sensor AP0274010 injection valve cpl. AP0296180 pakkingset AP0274020 brandstof drukregelaar AP0960111 sensorbuis 95mm AP0874320 3-weg verbinding AP0960121 sensorbuis 30mm AP0274050 druksensor AP0650670 o-ring d4x2 AP0268010 veer AP8114420 min.eng.spd adj.cable AP0660020 cap
spatbord achter aprilia AP8126775 kentekenplaatsteun AP8156007 kentekenplaatsteun AP8156078 achterspatbord. carb. AP8126579 laag achterspatbord AP8156192 achterspatbord, carb. AP8156008 achterspatbord, carb. AP8134448 reflector ondersteuning AP8224164 achterreflector, rood AP8152416 schroef AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8126591 nummerplaat verlenging AP8152420 schroef m6x15 AP8150137 inbusschroef AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152418 schroef AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8117232 bi-adhesief AP8168797 lh achterbrug bescherming carb. AP8179027 geen beschrijving beschikbaar AP8168484 lh zwenkarmbescherming
stuurafdekking windscherm aprilia AP8168226 kuip AP8179014 kuip AP8178243 kuip, zwart AP8168799 kuip AP8178258 kuip. rood AP8168069 voorkuip, carb. AP8168513 kuip AP8178254 voorkuip, zilver AP8168455 kuip dashboard vergrendeling AP8168907 kuip dashboard vergrendeling AP8179038 kuip dashboard vergrendeling AP8168063 kuip dashboard vergrendeling AP8168070 voorruit AP8168485 voorruit AP8152415 schroef m4x10 AP8144109 bevestigingspin AP8144564 rubber w / insert m4 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8152421 schroef m6x20 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8117004 zelfklevende spons 15x8 AP8168809 voorkuip, carb.
swing aprilia AP8110079 kogellager AP8125830 achterste swingarmpen AP8120985 rh kettinggeleiderplaat AP8120986 links kettinggeleiderplaat AP8121200 afstelbus AP8121201 swingarm ring moer AP8121202 interne afstandhouder AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8121890 achterste standaard bus AP8146774 achterbrug, grijs AP8146639 zwenkarm AP8146764 zwenkarm AP8110078 kooi à rouleaux AP8144006 pakking ring AP8125763 achterwielasmoer AP8144048 o-ring 134 AP8121204 binnen borgring d37 AP8144005 pakking ring AP8125687 wielpenring AP8150468 schroef m6x40 AP8150334 moer m8 AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8120995 kettinggeleiderplaat AP8138593 kettingkast AP8234020 beker voor schoen AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8117033 zelfklevende spons AP8144284 kettinggeleiderplaat AP8121075 t bus AP8179026 rh zwenkarmbescherming AP8168710 rh zwenkarmbescherming AP8168796 rh zwenkarm bescherming carb. AP8117233 bi-adhesief
tuning motor aprilia AP8796942 uitlaat kit assy akrapovic AP8797157 rh demper titan AP8797156 lh geluiddemper titan AP8796514 klem. carb. carb. AP8796515 klem rechts, carb. carb. AP8796518 uitlaatpijp pakking AP8796516 voorflens AP8796509 lh uitlaatpijp inox AP8796517 achterflens AP8796507 voorkant. uitlaatpijp inox AP8796508 centrale uitlaatpijp inox AP8796519 uitlaatpijpen veer AP8797160 steunbeugel inox AP8796510 rechts uitlaatpijp inox AP8796513 geluiddemper clip titan-carb AP8797166 eprom AP8797159 uitlaat unit reductie akra. AP8797158 demper revisie kit ak. AP8796506 voetsteunsteunset AP8797215 adhesivo
tuning motor aprilia AP8797220 uitlaat unit kit akra mono AP8797227 silencer titan AP8797228 klem met steun AP8796539 eprom titan-evo AP8797229 uitlaatpijp inox AP8796519 uitlaatpijpen veer AP8797215 adhesivo AP8797230 demper revisie kit akr
tuning motor aprilia AP8796941 gasklephuis rac.d57 AP0296975 gasklephuis cpl. d.57 AP8798003 hogedrukleiding AP8114342 levering van gastransmissie AP8114343 gastransport retour AP8798002 pakking airbox AP8797168 eprom
tuning motor aprilia AP8796493 geluiddempende cartridge assy. AP8796492 steun klem AP8796539 eprom titan-evo AP8796498 geluidsisolatie cartri.assy-paar AP8796499 klem met steun carb. AP8796500 top demper sptitan AP8796501 onderste geluiddemper sptitan
uitlaatgroep aprilia AP8121170 veer AP8119414 uitlaatpijp pakking AP8119579 voorkant. uitlaat AP8119578 achterste uitlaatpijp AP8119581 centraal uitlaatspruitstuk AP8119749 geluiddemper AP8119629 geluiddemper AP8119827 geluiddemper AP8119706 geluiddemper AP8150334 moer m8 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8134378 bevestigingsbus van de geluiddemper AP8144071 rubberen uitlaat AP8150018 onderlegring AP8121773 afstandhouder AP8119497 co-inlaatschroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8119737 geluiddemper kit AP8796539 eprom titan-evo AP8119630 uitlaatpijp warmte prot. AP8134609 uitlaatpijp steunklem
ventielbelegen aprilia AP0253974 pad 2.3 AP0253986 pad 2.9 AP0254034 pad 2.525 AP0254042 pad 2.925 AP0253981 pad 2.65 AP0253989 pad 3.050 AP0254037 pad 2.675 AP0253976 pad 2.4 AP0253984 pad 2.8 AP0254032 pad 2.425 AP0254040 pad 2.825 AP0253979 pad 2.55 AP0253987 pad 2.95 AP0254035 pad 2.575 AP0253978 pad 2.5 AP0254039 pad 2.775 AP0254031 pad 2.375 AP0253982 pad 2.7 AP0254030 pad 2.325 AP0254038 pad 2.725 AP0253977 pad 2.45 AP0253985 pad 2.85 AP0254033 pad 2.475 AP0254041 pad 2.875 AP0253980 pad 2.6 AP0253988 pad 3.00 AP0254036 pad 2.625 AP0254044 pad 3.025 AP0253975 pad 2.35 AP0253983 pad 2,75 AP0254043 pad 2.975
ventieldeksel aprilia AP0241625 spacer screw cpl. AP0650345 klepdeksel pakking AP0211667 rear valves cover AP0242091 moer m10 AP0211662 front valves cover AP0250311 sluitring 8,4 AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0251830 slangklem 65 AP0267150 inlaatflens AP0250640 afdichtring 12x18 AP0251100 bord AP0274040 temp. sensor AP0241601 inbusschroef AP0241560 tapeind AP0922245 hoekige unie AP0240170 dekking m18x1.5 AP0224090 pijp AP0242851 moer AP0650210 cilinderkoppakking AP0640581 binnenzeskantschroef m10x40
verbruikmateriaal aprilia AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0297616 klueberpasta 60 gr AP8116067 loctite 8150 - - AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0296170 pakkingset
verkleding achter aprilia AP8134396 brandstoftank steunstang AP8221129 bus AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8102911 zadelslot cpl. 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8168077 achterkuip, carb. AP8178259 achter kuip AP8168514 achter kuip AP8179015 achterkuip, carb. AP8168807 achterkuip, carb. AP8178249 achter kuip AP8178255 achter kuip AP8168459 achter kuip AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8102914 zadelontgrendelingskabel AP8179035 voorkuip, carb. AP8168911 kuip. carb. AP8168093 voorkuip, carb. AP8144564 rubber w / insert m4 AP8152415 schroef m4x10 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152416 schroef AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8178250 achter kuip AP8168234 achter kuip AP8178256 achter kuip AP8178260 achter kuip AP8168602 achter kuip AP8168499 luchtinlaatrooster AP8150450 sluitring voor assen d5
verkleding onderaf aprilia AP8168071 rechts lat. fairing, carb. AP8179030 rechts lat. fairing, carb. AP8168800 rechts lat. fairing. carb. AP8168227 rechts lat. fairing AP8168801 geen beschrijving beschikbaar AP8179031 lh lat. fairing, carb. AP8168072 lh lat. fairing, carb. AP8168228 lh lat. eerlijk AP8127364 bodem AP8134922 bodem AP8163193 drift AP8152420 schroef m6x15 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152424 schroef m6x50 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30 AP8168456 luchtinlaatrooster. rechts AP8168457 luchtinlaatrooster, lh AP8144109 bevestigingspin AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8134923 kuipsteun voor
verkledingsdelen aprilia AP8791221 expansie. tankbescherming carb. AP8791222 pijler, carb. AP8791223 windsh./dashbo.fairing carb. AP8791224 voorkuip, carb. AP8791225 voorspatbord, carb. AP8791226 rechts luchtkanaal carb. AP8791227 lh luchtkanaal carb. AP8791228 achterspatbord, carb. AP8791229 achter kuip. carb. AP8791230 rh h2o koeler pr. carb./kevlar AP8791231 lh w.cooler prot. carb./kevlar AP8791213 rechts voetsteunen voor ca / ??kv AP8791214 linker voetsteunbeschermer ca / ??kv AP8791215 rechter zijbeugel carb./kevlar AP8791216 linker kuip carb./kevlar AP8791217 zadelhoes carb. AP8791218 olietank, gesatineerd inox AP8129343 bestuurderszadel. gele kevlar AP8791219 achterzadel + gesp skay kevlar
voorwiel r rf aprilia AP8104183 tubeless ventiel AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8125827 front wheel spindle - AP8113926 voorremschijf 320 AP8133781 voorremschijf AP8128199 voorwiel, alu. mgt-alu AP8108975 voorwiel AP8128036 voorwiel AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8110094 met 25x47x12 AP8125843 interne afstandhouder AP8125842 borgring d47
voorwiel st rs aprilia AP8101744 tubeless ventiel AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8125827 front wheel spindle - AP8133781 voorremschijf AP8113926 voorremschijf 320 AP8108675 voorwiel. grijs AP8128086 voorwiel. rood AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125778 interne afstandhouder AP8125779 borgring
voorwielremklauw r rf aprilia AP8113970 rechter remklauw, goud AP8133590 links remklauw. goud AP8133591 rechts remklauw voor. goud AP8113971 links remklauw, goud AP8133592 remblokken AP8133595 ontluchtingsventiel AP8113973 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8133593 pen + remveer AP8133781 voorremschijf AP8113926 voorremschijf 320 AP8152385 inbusschroef m10x1.25 AP8133597 schroef
voorwielremklauw st rs aprilia AP8113774 rechts remklauw voor. rood AP8133612 rechts remklauw voor. goud AP8113775 links remklauw. rood AP8133613 links remklauw. goud AP8113754 remblokken AP8133614 remblokken AP8213193 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113721 pin + splitpen AP8113722 veer AP8113723 splitpen AP8133781 voorremschijf AP8113926 voorremschijf 320 AP8152385 inbusschroef m10x1.25
voorwielrempomp aprilia AP8133615 voorremslang AP8133575 voorremslang AP8113598 pil remtank plug AP8113499 remolietank 854600 voorste hoofdcilinder AP8133620 voorste hoofdcilinder 854601 voorremhendel AP8168501 achteruitkijkspiegel basis AP8104500 achteruitkijkspiegel basis AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8134899 olietank plaat AP8134438 remleiding bevestigingsplaat AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8221023 t bus AP8101595 slangklem d10,1 890509 rubberen pijp AP8124288 remlichtschakelaar AP8213299 dopschroef AP8113003 olieleiding schroef AP8133594 olieleiding schroef
voorwielvork i aprilia AP8163062 rh hub cpl. AP8123637 rh hub cpl. AP8123970 rh hub cpl. AP8163477 rh hub cpl. AP8123971 lh hub cpl. AP8123638 lh hub cpl. AP8163063 lh hub cpl. AP8163476 lh hub cpl. AP8123829 mouw AP8123810 zuiger bevestigingsbus AP8123831 veer AP8123832 preload tube cpl. AP8123835 afstandhouder AP8123836 onderlegring AP8123830 plunjer. compleet AP8123816 onderlegring AP8123815 ring AP8123833 huls plug cpl. AP8123834 o-ring AP8123819 o-ring AP8123820 o-ring AP8123821 stop ring AP8123975 voorvork revisie kit AP8163057 veer AP8123977 plug cpl. AP8116071 voorvorkolie 1 lt.
voorwielvork ii aprilia AP8163477 rh hub cpl. AP8123637 rh hub cpl. AP8123970 rh hub cpl. AP8163062 rh hub cpl. AP8163476 lh hub cpl. AP8123971 lh hub cpl. AP8123638 lh hub cpl. AP8163063 lh hub cpl. AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8123822 hub + rh vorkpoot AP8123823 naaf + linker vorkpoot AP8123824 stofkap AP8123806 borgring AP8123825 oliekeerring AP8123827 bus d.47,1xd.43xh.20 AP8123828 bus 856043 ring AP8123811 speciale ring AP8123812 schroef m10x1.5 AP8123975 voorvork revisie kit AP8163057 veer AP8123977 plug cpl. AP8116071 voorvorkolie 1 lt. AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121178 tapeind AP8163481 schroef
vork brug aprilia AP8110077 axiaal kogellager AP8163265 vork bovenplaat AP8163192 vork bovenplaat AP8163208 vork bovenplaat AP8123640 stengelbasis AP8123928 stengelbasis AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8123642 ring moer AP8123643 keerring moer terug AP8123644 stofkap ring AP8121346 bevestigingsplaat van de bovenste plaat AP8121302 stuurslot bus AP8150211 schroef AP8123641 stofkap ring AP8152289 schroef met flens AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8121041 afstandhouder AP8163064 stuur schokdemper AP8123645 stuurschokdemper sachs AP8152384 spindel sluitring AP8150490 deuvel AP8123865 gelede kop AP8121236 stuur shockabs.union AP8152040 binnenzeskantschroef m6x12 AP8123864 borgring AP8121233 t bus AP8220149 o-ring 119 AP8123866 kogelgewricht AP8121235 stuur shockabs. halsband
waterpomprondsel aprilia AP0929930 pin AP0634500 inactieve versnelling AP0634490 water pump gear AP0220412 as van de waterpomp. AP0232430 pin AP0227685 ring 10.1x22x1 AP0632010 pin m8x12 AP0650330 pakking AP0610151 clutch cover AP0233790 bus halve schaal. blauw AP0233791 bus halve schaal. rood AP0233793 bus halve schaal. geel AP0233780 met halve schaal 20x24x16 AP0650315 oliekeerring 10x25x5 AP0650370 pomp mechanische afdichting AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0440101 inbusschroef AP0841841 inbusschroef AP0950141 afdichtring 8x13 AP0222500 impeller AP0222513 water pump casing AP0650240 pakking AP0240331 inbusschroef AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0610990 diafragma schijf cpl. AP0441341 inbus bout m6x1 641541 sensor AP0241761 inbusschroef
zit
zit
aprilia AP8129283 bestuurderszadel. zwart AP8129373 bestuurderszadel. zwart AP8129343 bestuurderszadel. gele kevlar AP8129426 bestuurderszadel. rood zwart AP8129439 bestuurderszadel. zwart AP8129374 achter zadel. zwart AP8129362 achter zadel. zwart AP8129427 achter zadel. zwart AP8129344 achter zadel. gele kevlar AP8129428 achterzadelriem. zwart AP8129345 achterzadelriem. bl.kevlar AP8129375 achterzadelriem. zwart AP8129363 achterzadelriem. zwart AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8149287 rechts zijpaneel AP8149288 lh zijpaneel AP8126701 zadelrubber AP8126702 rubberen afstandhouder AP8121811 t bus AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8168281 luchtinlaatrooster, rechts AP8168488 luchtinlaatrooster. rechts AP8152421 schroef m6x20 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8168487 luchtinlaatrooster. lh AP8168280 luchtinlaatrooster. lh AP8121991 bus AP8221145 t bus AP8220349 rubberen afstandhouder AP8134654 bord AP8117125 zelfklevende spons AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8179016 bekleding bijrijderstoel, carb. AP8168806 bekleding bijrijderstoel, carb. AP8168108 zadelhoes basis AP8138947 zadeldek toegangsdeur AP8126701 zadelrubber AP8220238 rubberen afstandhouder AP8220349 rubberen afstandhouder AP8144081 rubberen afstandhouder AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10
accessoires technische accessoires aprilia AP8794042 kit antirrobo AP8794046 kit installatie

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RSV Tuono R 395 1000 2002 - 2005. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RSV Tuono R 395 1000 2002 - 2005 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RSV Tuono R 395 1000 2002 - 2005.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia