Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Climber 280 1990.

Aprilia Climber 280 1990 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Climber 280 1990

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Climber 280 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Climber 280 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1990!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carter, klepdeksel aprilia AP294208 carter, grijs-metallic AP960767 carterring magneto zijde AP260400 carterring koppelingszijde AP229140 deuvel 9,8x10 AP229160 deuvel 13,8x15 AP230425 oliekeerring 28x38x7 AP930675 oliekeerring 25x38x7 voor hoofdas AP932032 kogellager 6203tvh c3,17-40-12 AP932420 kogellager 6205 c3, 25-52-15 voor hoofdas, p.t.o. kant AP239755 indexspring AP248977 index hefboom assy., AP227800 vulring 16,2 / 21 / 0,4 AP945840 borgring 15x1 AP945751 borgring a6 AP241871 inbusbout m6x70 AP241820 inbusbout m6x45 AP932430 kogellager 6204 tnh, 20-47-14 voor koppelingsas, koppelingszijde AP227610 shim 40 / 46,5 / 0,5 voor koppelingsas AP227611 shim 40 / 46,5 / 0,3 voor koppelingsas AP227612 shim 40 / 46,5 / 0,1 voor koppelingsas AP227522 vulring 34 / 39,5 / 0,1 voor hoofdas AP227521 vulring 34 / 39,5 / 0,3 voor hoofdas AP227520 vulring 34 / 39,5 / 0,5 voor hoofdas AP227110 bevestigingsplaat AP940315 verzonken schroef m5x12 aandraaimoment 5 nm (45 in.lb.) AP212354 klepdeksel AP230310 o-ring 114-2 AP940510 verzonken schroef m5x16 AP267972 carburateur hoekige buispositie 10,5 AP251845 slangklem 42 AP251820 slangklem 47 AP241777 zeskantschroef m12 aandraaimoment 75 nm (665 in.lb.) AP241781 magnetische aftapplug m12x1,5 AP950141 pakkingring a 8x13 AP940581 hex. schroef m8x16 AP241925 ontluchtingsschroef m18x1,5 AP841350 tapeind m8x90 aandraaimoment 8 nm (70 in.lb.) AP242586 kraagmoer m8 aandraaimoment 22 nm (195 in.lb.) AP949900 deuvel 8,4x10 AP247320 mouw AP246150 vulring 16,3 / 25,8 / 0,3 AP246151 vulring 16,3 / 25,8 / 0,5 AP899784 loctite 574 oranje 50 cc., afdichtmassa AP899785 loctite 221 violett, 10 ccm., binding met lage sterkte
krukas, zuiger, cilinder, cilinderkop aprilia AP292026 krukas, slag 61 mm (2,4 inch) AP227755 afstandsring 30,9 / 50 / 0,75 magnetseitig magneto AP944583 vulring 30,4 / 40,5 / 0,1 magneto-zijde AP944586 vulring 30,4 / 40,5 / 0,2 magneto-zijde AP944582 vulring 30,4 / 40,5 / 0,3 magneto-zijde AP932588 kogellager 6206 tnhc4 30-62-16 magneto-zijde AP246011 woodruff key 3x5 magneto zijde AP945757 borgring 18 AP942225 hex. moer m18x1,5 aandraaimoment 100 nm AP232750 kogellager 3205 c3 / 25-52-20,6 koppelingszijde AP246570 woodruff sleutel 4x5 koppelingszijde AP247290 schijfklep spacer AP224102 roterende klep 128 graden., AP292133 aandrijving met. koppeling trommel. vervang alleen het aandrijftandwiel met koppelingstrommel zoals AP242615 hex. moer m18x1,5 aandraaimoment 80 nm (710 in.lb.) AP932904 naaldkooi 18x22x22 AP292556 zuiger compleet, 70,75 mm met ringen, 1e overmaat rood 70,71 mm 1e overmaat groen 70,72 mm AP292555 zuiger, 70,5 mm met ringen »standaard rood 70» 46 mm standaard groen 70,47 mm AP215360 rechthoekige ring 70,5 mm standaard AP215366 rechthoekige ring 70,75 mm 1e overmaat AP215340 semi-trapez ring 70,5 mm standaard AP215341 semi-trapez ring 70,75 mm 1e overmaat AP916185 zuigerpen 18x11x58,7 AP945735 borgring 18 seger slechts eenmaal gebruiken AP230552 pakking AP223590 cilinder met huls aluminium gelakt, standaard rood 70,50 - 70 standaard groen 70,51 - 70 AP224090 buis AP830270 pakking AP841320 tapeind m8x35 / 2d aandraaimoment 8 nm (70 in lb.) AP831790 o-ring 78-2 AP831765 o-ring 135-2,5 AP223556 cilinderkop aluminium AP842471 dopmoer m8 aandraaimoment 22 nm (195 in.lb.) AP945752 borgring a8 AP240081 inbusbout m8x25 aandraaimoment 25 nm (220 in.lb.) AP213435 cilinderhuls AP292024 krukas reparatieset AP297431 loctite anti-seize 10 gr., om metaalafzetting te voorkomen AP899788 loctite 648 groen 5 gr., hoge sterkte binding AP899785 loctite 221 violett, 10 ccm., binding met lage sterkte
Transmissie met 6 versnellingen aprilia AP234878 tandwiel rondsel 23 t., 5e versnelling, hoofdas AP237409 koppelingsas 10 t., AP281035 transmissieset 6 versnellingen 4,47 AP232665 naaldlager 20x24x10 AP235440 vrij rondsel 25 t., 6e versnelling, koppelingsas AP227470 drukring 24,2 / 27,5 / 1,5 AP245340 snapring 24 AP235400 tandwiel rondsel 15/18 t., 3e / 4e versnelling, koppelingsas AP227440 drukring 20,2 / 27,5 / 1 AP232660 naaldlager 20x24x10 AP234866 vrij rondsel 21 t., 5e versnelling, koppelingsas AP235380 fixed gear 12 t., 2e versnelling, koppelingsas AP237893 hoofdas AP232740 naaldlager 21x25x10 AP235393 vrij rondsel 32 t., 2e versnelling, hoofdas AP227460 drukring 22/30 / 1,8 AP227490 hoekring 22/30 / 2,8 AP235423 vrij rondsel 25 t., 4e versnelling, hoofdas AP235413 vrij rondsel 29 t., 3e versnelling, hoofdas AP235433 tandwiel rondsel 19 t., 6e versnelling, hoofdas AP944468 drukring 20,5 / 30/1 AP234808 vrij rondsel 34 t., 1e snelheid, hoofdas AP227430 drukring 17,2 / 30/1 AP430460 o-ring 18-3,5 AP245650 borgring av 20 AP258577 transmissie bedieningshendel AP427070 ring 18,2 / 34/1 AP239640 veer AP237438 schakelas AP945470 borgring 12x1 AP827261 drukring 12,5 / 21,5 / 1 AP430110 o-ring 10-2,7 AP250400 o-ring 12-3,5 AP258645 pal ass., AP239650 pal lente AP245330 borgring 10x1 AP241805 pal positioneringsschroef m1 2x1 AP242270 hex.nut m12x1 AP258737 shift drum assy., AP827265 sluitring 12,5 / 21,5 / 2 AP258695 schakelvork, 5e / 6e snelheid AP258685 schakelvork, 2e / 4e snelheid AP258677 schakelvork, 1e / 3e snelheid AP258540 geleidepen AP250440 afdichtring 8/18 / 1,5 AP236067 tandwiel 10 t. 5 / 8x1 / 4x10,16 dit onderdeel is standaard gemonteerd voor motortype 242 tl AP236068 tandwiel 11 t. 5 / 8x1 / 4x10,16 dit onderdeel is standaard gemonteerd voor motortype 282 tl AP297431 loctite anti-seize 10 gr., om metaalafzetting te voorkomen AP897330 vet op lithiumbasis, 250 gr., AP899785 loctite 221 violett, 10 ccm., binding met lage sterkte
koppeling aprilia AP227600 drukring 20,2 / 35/3 AP232700 innerlijke race AP232650 naaldlager 25x29x10 AP292133 aandrijving met. koppeling trommel. vervang alleen het aandrijftandwiel met koppelingstrommel zoals AP259570 binnenste drukplaat AP259052 frictieplaat 3,0 mm AP259557 koppelingsplaat 1 mm AP259062 koppelingsnaaf AP245320 lipje na20 AP242605 hex. moer m18x1,5 aandraaimoment 80 nm (710 in.lb.) AP239620 koppelingsveer 36,7 mm vervang veren alleen in de juiste richting AP259270 borgplaat, AP932770 kogellager 608, 8-22-7 AP945750 borgring als AP241770 hex. schroef m5x25 AP235207 idle gear assy. 31 t. AP237930 kick start as AP239762 kick start lente AP228185 ratel versnelling AP227480 drukring 20,2 / 25,5 / 1 AP235215 startversnellingsbak. 34 t., AP944461 vulring 20,5 / 30 / 0,3 AP944468 drukring 20,5 / 30/1 AP297431 loctite anti-seize 10 gr., om metaalafzetting te voorkomen
koppelingsdeksel, waterpomp aprilia AP234540 pomptandwiel 18 t., AP210500 koppelingsdeksel grijs metallic AP230355 oliekeerring 20x28x6 AP230195 oliekeerring 10x26x7 AP237915 pompas albero AP222250 waaier AP229230 veerpen met sleuven 4x16 AP232730 naaldpen 4x15,8 AP250500 pakking AP222240 waterpomp behuizing AP945750 borgring als AP841501 inbusbout m5x35 AP240186 cil. schroef m5x25 AP230530 o-ring 6-1,7 AP840280 verzonken schroef m6x10 AP830890 afdichtring 6,2 / 8,9 / 1 AP241821 inbusbout m6x45 AP840880 inbusbout m6x30 AP210510 koppelingsdeksel beige AP232275 naaldbus 8x12x8 AP237980 ontkoppelingsas AP230461 o-ring 8,9-1,9 AP232980 naaldpen 3x15,8 AP259155 ontgrendelpen van de koppeling AP250490 pakking AP240181 inbusbout m5x20 AP222330 waterbuis AP251875 klem 23/12 AP897161 molykote 111, 100gr., siliconenvet AP897330 vet op lithiumbasis, 250 gr., AP899788 loctite 648 groen 5 gr., hoge sterkte binding

Elektrisch

magneto generator 12v 60/40 / 20w aprilia AP210522 ontstekingsdeksel beige AP241930 inbusbout m6x20 AP294251 generator 12v 60/40 / 20w AP294410 magneto vliegwiel AP294420 statorplaat, AP860491 beschermslang 530 mm AP260525 beschermslang 100 mm AP960719 beschermkap AP864011 faston connector 6,3x0,8 AP965290 beschermkap AP866300 faston connector 6,3x0,8 AP964057 aansluiting m6 AP941285 gecombineerde schroef m4x23 AP265010 elektronische doos AP264340 connector behuizing AP927570 sluitring 5,3 AP945750 borgring als AP240150 inbusbout m5x14 AP264304 vliegwiel AP240181 inbusbout m5x20 AP264314 wieltje 19 mm voor motortype 282 tl, met cilindrische o diameter 141 mm AP264315 vliegwiel 13 mm AP445330 borgring vhz 6 AP241810 inbusbout m6x35 AP960283 kabeldoorvoer 15,5 / 13 AP960550 beschermkap AP264123 ontstekingskabel 170 mm AP865200 bougiestekker AP230400 o-ring 18-1,5 AP241800 plugschroef m18x1,5 AP297386 silastic 732 rtv, 100 gr., AP897330 vet op lithiumbasis, 250 gr., AP899785 loctite 221 violett, 10 ccm., binding met lage sterkte

Gereedschappen

reparatie gereedschap, pakkingset aprilia AP277850 insteekmal, voor oliekeerring 230 355, kickstart-as AP277875 insteekmal, voor oliekeerring 230 425, krukas AP276502 insteekmal, voor oliekeerring 930 675, hoofdas AP276770 insteekmal voor oliekeerring 230 195, waterpompas AP276930 insteekmal, voor kunststof ring 960 767, magneto-zijde AP276190 insteekmal, voor carterring 260 400, koppelingszijde AP277807 trekker. m35x1,5 voor vliegwiel AP277970 geleidebus voor oliekeerring 930 675, hoofdas AP241965 bevestigingsschroef m8x30 voor krukas AP876971 zuigerveersleutel 70,5 mm om zuiger in cilinder te monteren voor motortype AP876972 zuigerveersleutel 76 mm om zuiger in cilinder te monteren voor motortype AP876950 precisiemeter om het ontstekingstijdstip te controleren AP876945 meetpen 71 mm AP876940 meter adapter AP841771 stelschroef m6x8 AP277150 gradenschijf om de timing van de roterende klep aan te passen AP277180 set kogellagertrekkers voor kogellager 6006,6203,6300,6007,6204, 63 6302,6204e, 6205,6303 en 6304 AP276910 trekplaat voor carterhelft AP840351 sleufschroef m5x20 AP276920 beschermkap voor krukas AP277160 trekkerplaat, voor krukas AP940755 hex. schroef m16x1,5x150 AP277917 schraag assy., AP277105 insert kit voor schraagmontage, voor motortype 124, 127, 244 en 282 AP277100 adapter, AP940590 hex. schroef m8x20 AP250311 sluitring 8,4 AP277110 bout AP242201 hex. moer m8 AP847160 afstandsstuk 10,5 / 24/15 voor motortype 127 AP277889 koppelingsnaaf vergrendelgereedschap AP877010 borgveer installatieduwer AP877015 borgveer montagegereedschap, om zuigerpen borgveren 18 mm (.708 in.) te monteren AP877020 installatie hoes AP276025 ringhelft voor kogellager 6206, krukas magneto s AP277892 ringhelft voor kogellager 3205, krukas koppelingszijde AP977490 ring voor ringhelften AP876298 trekker, voor kogellager, krukas AP940755 hex. schroef m16x1,5x150 AP840681 inbusbout m8x40 voor trekker AP276360 trekker, voor kogellager 6203, koppelingsas magneto AP276380 bout m10 AP276370 afzuigbus voor kogellager 6203, 17-40-12 AP276390 steunplaat AP242090 hex. moer m10 AP297431 loctite anti-seize 10 gr., om metaalafzetting te voorkomen AP897161 molykote 111, 100gr., siliconenvet AP899784 loctite 574 oranje 50 cc., afdichtmassa AP297386 silastic 732 rtv, 100 gr., AP899788 loctite 648 groen 5 gr., hoge sterkte binding AP897330 vet op lithiumbasis, 250 gr., AP899785 loctite 221 violett, 10 ccm., binding met lage sterkte AP293177 pakkingset voor motortype 242 tl AP293176 pakkingset voor motortype 282 tl

Overig / Niet ingedeeld

734apriliaclimber1990tm1_12 aprilia AP292026 krukas, slag 61 mm (2,4 inch) AP227755 afstandsring 30,9 / 50 / 0,75 magnetseitig magneto AP944582 vulring 30,4 / 40,5 / 0,3 magneto-zijde AP944586 vulring 30,4 / 40,5 / 0,2 magneto-zijde AP944583 vulring 30,4 / 40,5 / 0,1 magneto-zijde AP932588 kogellager 6206 tnhc4 30-62-16 magneto-zijde AP246011 woodruff key 3x5 magneto zijde AP945757 borgring 18 AP942225 hex. moer m18x1,5 aandraaimoment 100 nm AP232750 kogellager 3205 c3 / 25-52-20,6 koppelingszijde AP246570 woodruff sleutel 4x5 koppelingszijde AP247290 schijfklep spacer AP224102 roterende klep 128 graden., AP292133 aandrijving met. koppeling trommel. vervang alleen het aandrijftandwiel met koppelingstrommel zoals AP242615 hex. moer m18x1,5 aandraaimoment 80 nm (710 in.lb.) AP932904 naaldkooi 18x22x22 AP293900 zuiger assy. 75,98 / 75,99 mm met 2 ringen, standaard AP915215 rechthoekige ring 76 mm standaard AP915820 semi trapez ring 76,0 mm standaard AP916135 zuigerpen 18x12x53,7 AP945735 borgring 18 seger slechts eenmaal gebruiken AP230552 pakking AP223540 cilinder aluminium gelakt, standaard rood 76,00 - 77 standaard groen 76,01 - 7 7 AP224090 buis AP841320 tapeind m8x35 / 2d aandraaimoment 8 nm (70 in lb.) AP250510 o-ring 87-2 AP831765 o-ring 135-2,5 AP223550 cilinderkop aluminium gelakt AP842471 dopmoer m8 aandraaimoment 22 nm (195 in.lb.) AP830270 pakking AP945752 borgring a8 AP240081 inbusbout m8x25 aandraaimoment 25 nm (220 in.lb.) AP292024 krukas reparatieset AP297431 loctite anti-seize 10 gr., om metaalafzetting te voorkomen AP899788 loctite 648 groen 5 gr., hoge sterkte binding AP899785 loctite 221 violett, 10 ccm., binding met lage sterkte

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Climber 280 1990. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Climber 280 1990 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Climber 280 1990.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia