Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Dorsoduro 900 ABS USA 2018.

Aprilia Dorsoduro 900 ABS USA 2018 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Dorsoduro 900 ABS USA 2018

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Dorsoduro 900 900 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Dorsoduro 900 900 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2018!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 854946 filter housing cover 851581 luchtinlaatpijp 851575 luchtfilter 858133 inlaatpijp 2B004315 filter housing body 890513 pakking d4 GU30729330 luchttemp. sensor GU30027931 pakking 8515674 blow-by ontluchtingspijp AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8101595 slangklem d10,1 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 854970 slangklem sm9c w1 6 851570 gasklephuis 6423025 luchtdruksensor AP8150509 zelftappende schroef 5x14 851685 cover AP8144245 pakking d.5 2B004045 cable harness ducts 2B004057 rear pipe 2B004056 rear pipe AP8201358 slangklem d 11,9 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 2B004463 mounting base 2B002476 upper cower 2B004179 support plate AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150255 sluitring 5x20x1,5 2B004037 compl. filter casing base 851785 ontluchtingspijp doorblazen AP8120536 slangklem d28x8,6 *
koppeling aprilia 880473 clutch housing, complete 974320 onderlegring 2A000928 clutch hub 872213 koppeling drukplaat 879421 koppeling veer 879315 belleville spring 2A000933 screw 1A002596 nitrurated driven clutch disc 2A000930 lathed driving clutch disc 2A000927 driving clutch disc 2A000929 driven clutch disc 2A000931 washer
koppeling controle aprilia 851645 clutch pump 896347 leva frizione con roller 896337 compleet koppelingsdeksel 856050 u-bout 896475 koppelingspijp AP8113003 AP8113004 85221R koppeling commando cilinder AP8133945 ontluchtingskit 874037 schroef 873268 schroef 642032 AP8220135 rubberen afstandhouder 858424 diafragma
koppelingsdeksel aprilia B013074 ontkoppelingsflens koppeling zwart 872421 schroef met flens 874660 koppelingsas B015050 hengel 876790 moer 876296 veiligheidsring 974361 rolkooi 35x40x35,8 873543 afstandhouder 974320 onderlegring 877193 lamierino protezione catena 878867 schroef 871609 afdichtring "of" 874191 pal koppeling 1A008499 clutch cover AP9150410 olieplug m20x1,5 AP9150356 o-ring d18,72x2,62 414838 schroef m6x35 B013607 koppeling carter pakking 825577 afdichtring 8x16x7
koelsysteem aprilia 897162 water cooler AP8144644 filler cap AP8102615 hoes 856802 expansievat AP8104836 expansievat plug 2B003862 3-way pipe 2B003860 valve-cooler tube 897414 buis 851599 waterrad. toevoerleiding 890496 brandstofleiding d.7x11 2B003861 motor-pump valve tube 860328 ontluchtingspijp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221145 t bus AP8220366 rubberen afstandhouder 834232 thermostat valve set 85°c AP8121464 pin AP8161083 afstandhouder AP81249305 fan, cpl. AP8150270 schroef 4.2x20 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder CM001924 slangklem AP8201409 slangklem 290x8.9 CM226909 veerklem 29/12 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 853458 waterkoeler ondersteuning AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8120657 slangklem AP8220402 pijp 5x9 CM001914 slangklem AP8102738 slangklem CM001905 slangklem AP8102159 slangklem AP8102786 slangklem 20x8 AP8102239 slangklem 12,5x8 CM226901 veerklem 15/12
carters i aprilia 1A0042310A carter, pair "a" 1A0042310B carter, pair "b" 829122 oliefilter koppeling 848651 kogellager 25x62x17 848475 kogellager 30x62x23,8 848650 kogellager 20x47x14 872033 kogellager 25x42x9 974129 kooi à rouleaux 30x37x12 122671 kooi à rouleaux 873905 onderlegring B013608 schroef 848474 pakking ring 825577 afdichtring 8x16x7 974112 afdichtring 14x22x5 82897R afdichtring 20x30x5 430136 plug 847537 oliespuitpijp 487073 pakking ring B013349 schroef 1A003631R tapeind 974051 paspen (d.15,8) 006642 borgring 8783940004 bus, groene kat d 8783940002 bus, blauwe kat b 8783940003 bus, gele kat c 8783940001 bus, rode kat a 8793650003 met halve schaal catc giallo 8793650001 met halve schaal cata rosso 8793650004 met halve schaal cate verde 8793650002 met halve schaal catb blu 277916 het lokaliseren van deuvel 873928 onderlegring 874598 paspen d6
carters i aprilia 874598 paspen d6 874548 schroef met flens m6x65 CM154104 cilindervoet pakking 0,5 CM154105 cylinder base gasket 0.7 CM154102 cilindervoet pakking 0,6 224035 o-ring 874546 zeskantschroef m8x80 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 486075 ring 10.5x16x2.5 849244 speciale schroef 834317 pakkingring of
cilinderkop - kleppen aprilia 1A008221 lh head assy with valve 846923 inlaatklep 873459 uitlaatklep 873005 ext. klepveer 873006 int. klepveer 1A002802 upper cap 1A002803 lower cap 1A003632R tapeind 872807 tapeind 1A008494 water hose union 855799 schroef met flens 873396 gewricht 878705 pakking 874557 flensmoer m8x1,25 874558 flensmoer 436438 klep pakking ring 874556 flanged hexagon screw 833520 moer m10x1,25 6h 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 1A002952 m6x12 button socket head cap screw B015433 stekker m12x1,5x11 872424 schroef met flens 1A009653 plug m10 1A003051 torx convex big end screw m5x16 847239 onderlegring
cilinder - zuiger aprilia 1A0080225 cylinder kit 874589 gekalibreerde plug 1A009782 compression ring 1A008508 oil scraper ring 1A008509 oil scraper section 1A008510 piston pin 828116 stop ring 847928 pakking 840135 bord 874554 schroef met flens m6x14 289919 kettingspanner beugel 874555 schroef 878654 cilinderkoppakking 825597 speld 11,8x10 1A0085050C piston (c) 1A0085050B piston (b) 1A0085050D piston (d) 1A0085050A piston (a)
aandrijfas aprilia 1A0050110D crankshaft (7) 1A0050110C crankshaft (6) 1A0050110A crankshaft (4) 1A0050110G crankshaft "1" 1A0050110B crankshaft (5) 1A0050110H crankshaft "2" 1A001476E4 connecting rod (e4) 1A001476E5 connecting rod (e5) 1A001476E3 connecting rod (e3) 849131 drijfstangschroef 8781140V bus, groene "e" 8781140R bush halve schaal, rode cata 8781140G bushing half-shell, yellow (yellow) 8781140B bushing half-shell, blue (blue) CM159101 primair aandrijftandwiel z = 40 CM159101 primair aandrijftandwiel z = 40 000267 transmissiesleutel B013373 waterpomp rondsel 847915 platte ring 878296 moer 847906 rol
motor-completerende deel-hendel aprilia CM1610025 engine 900 2B004212 pinion z=15 B043047 schroef met flens m10x25 AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 AP8102600 plug 856069 tandwiel deksel AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121811 t bus 856079 bord 852480 gear lever 859976 versnellingsbak koppelingsstang assy AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8152138 moer AP8150026 moer m6 860402 versnellingspook AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150462 borgring d9 AP8150137 inbusschroef AP8201358 slangklem d 11,9 884033 hefboom pin AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8121889 kabelgeleider AP8221114 kabelgeleider 2B002193 belleville spring 2B002191 t bushing
uitlaat aprilia 2B003814 central manifold 2B003811 rear exhaust pipe 2B003810 central manifold pipe GU92660021 flensmoer m8 851582 uitlaatpijp pakking GU05121630 pakking GU05123431 lh slangklem 2B004167 exhaust silencer GU05128230 pakking 851586 lh spruitstukpijp 584344 lambdasonde l. 325 mm AP8152289 schroef met flens AP8121455 afstandsbus 856914 rubberen afstandhouder AP8150018 onderlegring 852433 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 860397 hitte bescherming 856859 schok abs. beschermplaat 856854 hitte bescherming AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox AP8150535 veiligheidsring GU05123430 rh slangklem 860171 rubberen afstandhouder
voorste cilinder timing systeem aprilia 82977R inlaatnokkenas voor 1A008512 exhaust camshaft 878560 axiale slotplaat 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 8499094 voorste distributiesysteem versnelling cpl. 878868 afstandsschroef m8 874744 drukring 874751 moer m15x1 dx 1A006352 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 1A008221 lh head assy with valve B016191 schroef met flens 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf B046202 schroef tb 4x12 torx 877884 torx bolle big-end schroef 879523 speciale ring 1A005189 decompression counterweight 1A005187 decompression spring 1A005190 decompressor counterweight 877885 inbusschroef
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia 2B002632 canister CM179008 valvula seguridad 2B003873 carbon filter support AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 254485 clip m6 AP8120657 slangklem 487567 hoes 890499 brandstofleiding 8x13 AP9100714 slangklem 14,5x8 2B004280 canister / valve pipe AP8102738 slangklem AP8201358 slangklem d 11,9 2B000219 gewricht AP8101595 slangklem d10,1 2B004381 pipe sae30 AP8102159 slangklem 2B001203 invoegen AP8220709 buiskap
versnellingsbak / keuzeschakelaar / schakelnok aprilia 1A004527 shift cam cpl. 849360 vork 874599 vork output 873772 vork as 1A010982 index assy. lever 872154 index assy. hendel B013306 versnellingshendel veer B013928 schroefdraad pin 871649 selector slotplaat 878867 schroef B0144375 tandwielas + veer cpl. 971718 platte ring 14x30x1 B014440 schakelveer schakelveer 878870 draadstift m8x1,25 872560 schakel nokkenplaat B017809 selectietrommel AP9150069 hendel AP9150064 veer AP9150070 lente pijler 597565 zelfborgende moer B0167965 torx bolle big-end schroef 877441 inpakken 857265 versnellingspositiesensor 974558 afstandhouder 871901 pakking of 974130 keuzeschakelaar
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 876563 primary gear shaft assy. 876568 zahnrad 876566 3rd-4th pinion gear 876565 5th pinion gear 876567 6th pinion gear 849424 klaring ring 849426 snap ring 974163 klaring ring 849308 beweegbare bus 974165 snap ring 974162 beweegbare bus 876561 aangedreven as 876559 1e wiel versnelling 876569 2e wiel versnelling 876571 3rd wheel gear 876572 4th wheel gear 876573 5th wheel gear 876570 6th wheel gear 849310 klaring ring 974167 klaring ring 974166 klaring ring 849309 klaring ring 849311 snap ring 849396 klaring ring 876558 gear box assy
hoofddeksel aprilia 1A0090635 cylinder head cover 83013R hoofddeksel pakking 842291 speciale schroef 830249 demper drift 872425 schroef met flens 1D002046 ht coil 641815 emi kern
smering aprilia 974517 oliepomp tandwiel 006450 snap ring 974157 rol 873866 oliepomp tandwiel 873863 oliepomp assy. 878871 schroef met flens 873974 veiligheidsring 873906 lage noot 83016R oliedrukklep gemonteerd 1D001138 sensor AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 82960R oliefilter 873612 inlaat oliefilter 1A002954 binnenzeskantschroef m6x16 829122 oliefilter koppeling 875358 olie ontladen plug 287174 koperen pakking 974290 vulring 969323 o-ring 1A005240 reed valve support 1A003051 torx convex big end screw m5x16 1A006650 plate 82778R reed klep steun GU01154230 pakking 1A009642 joint.p. 887421 temp. sensor
achterste cilinder timing systeem aprilia 82979R inlaatnokkenas achteraan 1A008513 rear exhaust camshaft 878560 axiale slotplaat 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 878868 afstandsschroef m8 8499104 achterste distributiesysteem versnelling cpl. 874744 drukring 874752 moer m15x1 sx 1A006352 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 1A008221 lh head assy with valve B016191 schroef met flens 871798 kettinggeleiderplaat 849827 nokkenas ketting B046202 schroef tb 4x12 torx 879523 speciale ring 877884 torx bolle big-end schroef 877885 inbusschroef 1A005192 decompressor counterweight 1A005186 decompression spring 1A005191 decompression counterweight
gasklephuis aprilia 872174 air filter support 872230 throttle body 872264 pakking 1A0088345 union 1A008629 bracket 1A008364 complete injector 849898 veer 1A002953 flanged hexagonal head screw B016425 schroef met flens m6x60 872176 bord 872177 bovenste plaat 1A003049 schraube 1A0083635 throttle body cpl.
waterpomp aprilia 1A0100835 clutch side cover 1A0084975 clutch side cover 878734 vulring 876529 moer m6 82991R pakking ring 878115 o-ring 876538 o-ring 224035 o-ring 846624 ketting 52 1A0084955 water pump cover B013527 waterpomp huisafdichting 877850 schroef met flens 874549 schroef met flens 877069 pakking van het waterpompdeksel B016210 schroef met flens 880646 rotor 875814 ketting ring 834951 conische ring 277916 het lokaliseren van deuvel B016792 schroef met flens m6x30 1A003153 zeskantkopschroefflens 880798 waterpomp schuif

Frame

abs remsysteem aprilia 2B004126 front brake pipe pump-hecu abs 2B004125 front brake pipe hecu abs-clamp 860468 bord 2D000193 ecu abs cluster 2B004129 rear brake pipe pump-hecu abs 2B004128 rear brake pipe hecu abs-clamp 860484 bord AP8121716 t bus AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152277 schroef met flens m6x12 2B004358 abs control unit support 860628 afstandhouder 860629 afstandhouder AP8152282 schroef met flens m6x35 860667 afstandhouder 859789 bord 860485 bord AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 * AP8120030 rubberen afstandhouder
centrale standaard aprilia 858508 zijstandaard 858509 zijstandaardplaat AP8161119 stand pin AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP9100669 innerlijke lente AP9100668 buitenste veer AP8102524 staan ??veerbescherming AP81278565 zijstandaardschakelaar AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 860905 pin 858507 standaard plaat AP8150018 onderlegring
sticker aprilia 2H001617 front mudguard decal "aprilia racing" 2H002566 front mudguard decal "aprilia racing" 2H001997 right triangle decal 2H002567 right triangle decal 2H002568 left triangle decal 2H001998 left triangle decal 2H001999 headlight guard decal "dorsoduro" 2H002569 headlight guard decal "dorsoduro" 2H002000 rh side panel decal "a" 2H002570 rh side panel decal "a" 2H002571 lh side panel decal "a" 2H002001 lh side panel decal "a" 2H002002 rh side panel decal "aprilia" 2H002572 rh side panel decal "aprilia" 2H002003 lh side panel decal "aprilia" 2H002573 lh side panel decal "aprilia" 2H002004 right lateral side right band decal 2H002574 right lateral side right band decal 2H002005 left lateral panel left band decal 2H002575 left lateral panel left band decal 2H002006 rh rear fairing decal "dorsoduro" 2H002576 rh rear fairing decal "dorsoduro" 2H002007 lh rear fairing decal "dorsoduro" 2H002577 lh rear fairing decal "dorsoduro" 2H002008 rh rear fairing decal "italia" 2H002578 rh rear fairing decal "italia" 2H002009 lh rear fairing decal "italia" 2H002579 lh rear fairing decal "italia" 2H000874 sticker 54 wereldtitels 2H002010 rim decal "be a racer" 2H002011 rim decal "be a racer" 893102 voorspatbord sticker abs
voetsteunen aprilia 856779 rechts voetsteun 856780 lh voetsteun ondersteuning AP9100197 pin 859921 voetsteun plaat 896664 rechts voetensteun 896665 lh voetsteun AP8145009 rear footrest, lh AP8145008 rear footrest, rh AP9100196 lente rechts AP9100195 lente lh 259933 elastische veer AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 598839 schroef met flens AP8102600 plug 896936 rechts voetensteun 896940 lh voetsteun ondersteuning CM228401 voetsteunpen AP8120573 stop ring AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8152289 schroef met flens 860987 lh bescherming AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 GU32443211 steunrubber deel AP8152277 schroef met flens m6x12 GU32441210 bord 890164 rh bescherming GU32443210 steunrubber deel AP8152279 schroef met flens m6x20
kader aprilia 89886800XR8 voorframe. rood 85153700XNB lh zijpaneel, zwart 85153600XNB frame flank rechts, zwart 851541 shock absorber plate 85495200XR8 saddle support, red AP8102375 clip m5 GU06609600 slangklem 851789 uitlaatpijp steunklem 852165 schroef 853037 bus 271740 moer 575268 clip m8 AP8144277 stand eindstop AP8144030 stand eindstop 254485 clip m6 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 860404 bord AP8161074 zwarte kettinggeleiderol AP8161076 afstandhouder AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8152291 schroef met flens 890206 bovenste plaat 2B004782 m8x35 flanged hex head screw 2B002416 schroef met flens m8x20 AP8150009 onderlegring AP8121332 bus 853036 afstandhouder 853035 afstandhouder AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder 851784 motor pin AP8150101 ring 13x24x2,5 * AP8150329 inbusschroef 2B002216 hex socket screw m 8x35 272176 moer AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 860909 bus AP8150046 binnenzeskantschroef m8x55 AP8150018 onderlegring AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120657 slangklem AP8102386 slangklem 155x2
remklauw voor aprilia 851724 links remklauw AP8133841 front brake caliper, gold 897118 voorkussens paar rechts AP8133944 pen + remveer AP8133945 ontluchtingskit AP8152414 schroef met flens m10x55 AP8113004
voorvork kayaba aprilia 2B003880 rh hub cpl. 2B003879 lh hub cpl. 2B004416 sleeve 2B004402 fork oil seal (repair kit cpl.) 2B004403 bush 2B004417 rh hub cpl. 2B004418 lh hub cpl. 2B004419 plunger, complete 2B004406 plain washer 2B004407 screw 2B004420 spring 2B004421 preload tube 2B004422 washer 2B004410 buffer 2B004411 nut 2B004412 rh sleeve plug 2B004414 ring 2B004413 plug with or AP8152283 schroef met flens 1D0001275 abs voorste sensor AP8152273 schroef met flens m5x15 GU05781630 reflector, amber
voorlichten aprilia 856898 koplamp AP8152299 zelfborgende moer m6 854555 rechts richtingaanwijzer 854556 linker richtingaanwijzer AP8127489 lamp ry10w 12v AP9100053 bus d.10-h.3.5 478171 binnenzeskantschroef m6x100 292723 lamp h4 12v-60 / 55w AP8134419 brandstoftank bus 598839 schroef met flens AP8121725 t bus AP8220370 filterhuis rubber AP8220192 rubberen afstandhouder AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 890517 kuip pakking 890220 fairlead AP8117033 zelfklevende spons 896512 lamphouder 896513 lamp h6w
voorste hoofdcilinder aprilia 896385 voorhoofdcilinder d15,87 2B006871 brake lever 896336 cover cpl. 856050 u-bout 858423 diafragma AP8133945 ontluchtingskit AP8113004 642032 AP8220135 rubberen afstandhouder
voorspatbordstijl aprilia 2H001993 front splash guard black 856850 laag spatbord AP8152339 schroef met flens m5x9 856604 steun klem AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5 598839 schroef met flens AP9100053 bus d.10-h.3.5 859793 pijler AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder 860447 bi-adhesief
voorwiel aprilia 85156R voorband 120/70 zr 17 " 896754 voorwiel, zwart B044279 rechts voorremschijf B044280 voorremschijf sx AP8110094 met 25x47x12 AP8128169 interne afstandhouder 85263R voorwiel as AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152335 wielas moer 2B002416 schroef met flens m8x20 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8101744 tubeless ventiel AP8125842 borgring d47 AP8128189 phonic wiel
benzinetank aprilia 894921 benzinetank 478171 binnenzeskantschroef m6x100 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8134419 brandstoftank bus AP8123934 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 890755 brandstoftank pakking 860237 ring moer tankdop 895709 binnenzeskantschroef m5x12 AP8220402 pijp 5x9 2B004505 bracket AP8120965 o-ring 2018 AP8161127 bevestigingspin AP8150255 sluitring 5x20x1,5 2B004011 fuel pipe AP8101595 slangklem d10,1 860447 bi-adhesief 2B001203 invoegen 2D000364 fuel pump cpl. GU01107490 pakking GU01106090 brandstoffilter 898261 brandstofniveausensor AP8152273 schroef met flens m5x15
stuur - controles aprilia 2B004165 handlebar B045021 rh-lichtkiezer 896107 lh lights selector AP8121520 anti vib. gewicht achterstand 859949 anti.v gewicht, zwart AP8150324 binnenzeskantschroef m6x50 2B004163 upper clamp AP8152486 schroef m8x25 inox 2D000095 throttle grip (throttle by wire) AP8104921 rh rearview mirror AP8104922 lh rearview mirror AP8121032 bus AP8144081 rubberen afstandhouder 856855 rh handguard. zwart 856856 lh handguard. zwart AP8118579 l.h. handgreep AP8121080 afstandhouder 860744 slangklem
sloten aprilia 896693 slot kit 890756 tankdop 860127 main switch - steering lock 896974 zadelslot cpl. AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat B045414 saddle release cable AP8150351 klinknagel m8x40 AP8127461 afdichting hoofdschakelaar 856180 afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8102375 clip m5 B044413 aprilia sleutel met transpo. AP8121420 vorkveer AP8154043 flexibele bedieningsplaat
pad
pad
aprilia 873082 stoter sluiten 285846 ventiel halve kegel CM163211 gekalibreerde pad 2,90 mm CM163207 gekalibreerde pad 2,70 mm CM163213 gekalibreerde pad 3,00 mm CM163203 gekalibreerde pad 2,50 mm CM163212 gekalibreerde pad 2,95 mm CM163202 gekalibreerde pad 2,45 mm CM163217 gekalibreerde pad 3,20 mm CM163204 gekalibreerde pad 2,55 mm CM163208 gekalibreerde pad 2,75 mm CM163214 gekalibreerde pad 3,05 mm CM163221 gekalibreerde pad 3,40 mm CM163201 gekalibreerde pad 2,40 mm CM163205 gekalibreerde pad 2,60 mm CM163209 gekalibreerde pad 2,80 mm CM163220 gekalibreerde pad 3,35 mm CM163215 gekalibreerde pad 3,10 mm CM163216 gekalibreerde pad 3,15 mm CM163219 gekalibreerde pad 3,30 mm CM163206 gekalibreerde pad 2,65 mm CM163210 gekalibreerde pad 2,85 mm CM163218 gekalibreerde pad 3,25 mm
schotelset / divers aprilia 2B003365 toolkit
achterlichaam aprilia 2H001996000NI rear fairing, o.black B044370 geluiddemper rechts B044369 geluiddemper links B044244 hoezen AP8120001 rubberen afstandhouder AP8150157 binnenzeskantschroef m6x60 658830 gebogen veerring 6x12 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 860931 rh bewaker sticker 860932 lk bewaak sticker AP8120712 rubberen afstandhouder AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8221341 t bus AP8221340 t bus AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 860331 t bus AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * 899367 rechter hitteschild 899368 linker hitteschild AP8134167 remslang hanger 854631 hoes 621914 schroef 855799 schroef met flens AP8125848 afstandhouder AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150159 ring 4.3x16
achter remklauw aprilia 897009 achter remklauw AP8133944 pen + remveer 897119 paar achterkussens AP8213574 ontluchtingsventiel
achter elektrisch systeem aprilia AP8150509 zelftappende schroef 5x14 854830 horn AP8152280 schroef met flens m6x25 856843 achterlicht kabelboom. 859967 aardingskabel 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah 1R000318 battery 654139 batterij adapter CM225720 zekering 20a AP8220546 relaisrubber 895481 injectierelais 12v-40w CM225705 zekering 5a 887193 connector voor valsensor AP8120177 elastisch AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 860026 plaat licht bedrading AP8225369 inbusschroef 2B004498 fall sensor 890721 bedradingsclip CM225610 zekering 10a CM225615 zekering 15a CM225607 zekering 7,5a AP8120531 rubber met inzet 2B004490 bush 2D000360 engine wiring
achterste hoofdcilinder aprilia 860426 rem m.cyl .. met reservoir 854973 stop schakelaar 884033 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8113004 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8121126 veer achterremhendel 2B004785 springs fixing pin AP8150026 moer m6 598839 schroef met flens 2B002641 achterremhendel AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 851049 achterremhendel duwen AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8102386 slangklem 155x2 AP8101968 vork AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 AP8120178 o-ring of 112 AP8150430 lage zelfborgende moer
achterwiel aprilia 896756 achterwiel, zwart 6 "x17" AP8128170 interne afstandhouder AP8125838 afdichtring 38x52x7 AP8125839 borgring d52 AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8101744 tubeless ventiel 85197R achterband 180/55 zr17 pirelli AP8121225 achterwiel spacer 890960 phonic wiel abs B044278 achterremschijf d.240 2B002417 schroef met flens m8x18 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 2B000639R primaire drive / cush drive 2B002444 pre-coated m10x30 shc screw AP8150463 speld 10x20 B043317 flexibel koppelingsrubber 2B002611 kussen CM221709 chain ring z=44 al 856805 ketting 525 B045422 wiel pin AP8125730 kroonhouder cpl. AP8125732 veerafstandhouder AP8110081 met 30x55x13 AP8121212 binnen borgring d55 AP8121213 afdichtring 38x55x7 2B002634 dax moer m10x1.25 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 2B003043 flange 1D0001275 abs voorste sensor AP8152273 schroef met flens m5x15
zadel aprilia 899575C2 saddle, black (two p) B064023 zadelrubber AP8120001 rubberen afstandhouder 898025 achterzadelriem AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 890486 bord AP8150430 lage zelfborgende moer
zadelkamer aprilia 2B004184 saddle compartment 2B004185 battery cover AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 AP8120177 elastisch AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8144553 steunrubber deel AP8144552 steunrubber deel 860988 beschermkap 890517 kuip pakking AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8220349 rubberen afstandhouder
schokdemper aprilia 856792 schokdemper AP8150329 inbusschroef AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150287 binnenzeskantschroef m10x90 860662 ring moer AP8152301 zelfborgende moer AP8121155 t bus
kuip aprilia 856860 luchtdeflector 2H001994000NI rh side panel, black 2H001995000NI zijkuip, zwart, links AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8121991 bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120253 afstandhouder 856823 hoezen 860137 afstandhouder AP8144328 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8117033 zelfklevende spons AP8117275 hittebescherming pakking AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152037 onderlegring 890421 beschermkap
sturen aprilia 856496 onderste vorkplaat AP8150540 schroef 897648 onderlegring AP8110106 rollager AP8144146 pakking ring AP8163500 ring moer AP8152442 spindel sluitring AP8123243 flensmoer AP8150049 schroef m10x60 AP8123721 kop AP8144222 rubberen afstandhouder 2B003986 lower u-bolt 898386 vork bovenplaat 854827 afstandhouder 10,1x14,1x38 AP9100205 onderste pakkingring AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152187 inbusbout met lage kop AP8161088 verschluss lenks?ule
zwenkarm aprilia 85623200XNB swing arm, black AP8110078 kooi à rouleaux 890002 kogellager 61904-2rs 1 AP8121570 interne afstandhouder AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pakking ring B045424 achterste swingarmpen AP8121200 afstelbus AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus 648707 swingarm ring moer AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat 2B001920 ketting tientallen. stelschroef 2B004511 nut 860900 hoes 860899 hoes AP8144168 kettinggeleiderplaat AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 856787 kettingkast 859929 kettinggeleiderplaat B045422 wiel pin AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8102375 clip m5 859764 achterspatbord 890126 pakking ring AP8144158 rubberen afstandhouder 860898 hoes
voorruit aprilia 856857 kuip. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia 82697R starter motor 876954 koppelbegrenzer 82953R corona di avviamento elettrico con p.i. 82964R sprag clutch housing 830389 sprag koppeling 642387 rotor cpl. 640168 stator cpl. B017756 vliegwielhuisdeksel pakking 1A000849 flywheel side cover 1A002951 cilindrische binnenzeskantschroef 1A003109 tccic m5x16 874551 schroef met flens 974219 pakking B013207 binnenzeskantschroef m6x18 000267 transmissiesleutel B015563 schroef met flens m14x30 825725 platte ring 848845 bord 878872 schroef met flens 848647 bord 277916 het lokaliseren van deuvel 874555 schroef 1A008503 bracket B013745 slangklem AP8150182 gebogen veerring 195482 zelfborgende moer m6 874554 schroef met flens m6x14 1A010638 spark plug
front elektrisch systeem aprilia 2D000359 main wiring harness 58189R spanningsregelaar AP8152281 schroef met flens m6x30 254485 clip m6 872425 schroef met flens 1D002046 ht coil AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 860744 slangklem AP8102386 slangklem 155x2 AP8120416 zwarte slang 178x4 890760 instrumentondersteuning 1D001697R starterrelais CM225730 zekering 30a 1D001697R starterrelais 294754 fairlead 2D000348 connecting 563989 fairlead CM013203 blad rand veer 641769 veer voor connector
instrumenten aprilia 2D000350 instrument panel 2B004177 socket support AP8220150 rubberen afstandhouder 2B003901 adaptor AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP9100053 bus d.10-h.3.5
achterlichten aprilia 856899 achterlicht 854631 hoes 858334 kentekenplaat beugel 85256R nummerbord licht AP8117258 trillingsdempend rubber AP8150430 lage zelfborgende moer AP8127489 lamp ry10w 12v AP8150522 schroef 4,2x16 854556 linker richtingaanwijzer 854555 rechts richtingaanwijzer AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224164 achterreflector, rood AP8124718 achterreflector, rood AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8150204 moer m4 AP8150501 onderlegring

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Dorsoduro 900 ABS USA 2018. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Dorsoduro 900 ABS USA 2018 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Dorsoduro 900 ABS USA 2018.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia