Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Scarabeo 500 2003.

Aprilia Scarabeo 500 2003 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Scarabeo 500 2003

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Scarabeo 500 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Scarabeo 500 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2003!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8158032 luchtbox cpl. AP8168971 luchtbox cpl. AP8149192 filterdeksel AP8144345 inlaatslang AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8220385 afdichting luchtfilterhuis AP8104242 luchtfilter AP8144336 carburateur-luchtkast slang AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8220597 brandstofpijp AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8104671 opening AP8104678 unie
carter aprilia AP8560210 compleet carter 1e cat. CM1568025004 4e kat. compleet carter AP8560213 4e kat. compleet carter CM1568025003 3e kat. compleet carter AP8560212 3e kat. compleet carter CM1568025002 2e kat. compleet carter AP8560211 2e kat. compleet carter AP8560189 cartereenheid cat.1 AP8560190 cartereenheid cat.2 AP8560191 carter montage cat.3 AP8560192 carter montage cat.4 CM1568025001 compleet carter 1e cat. 1A003631R tapeind AP8560076 tapeind AP8560104 schroef met flens m6x65 B016762 schroef met flens m6x65 AP8570005 met d17x47x14 827234 met d17x47x14 82656R met 20x42x1 AP8560096 met 20x42x1 AP8560084 pakking AP8560014 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11 AP8560017 mondstuk 484034 mondstuk B015957 het lokaliseren van deuvel AP8560016 het lokaliseren van deuvel AP8560003 lager 82668R lager AP8570004 met d20x52x15 82660R met d20x52x15 006647 borgring AP8550094 borgring AP8560123 afdichtring 35x47x7 873932 afdichtring 35x47x7 AP8570016 oliepeilstang cpl. AP8550334 o-ring 833701 kogellager AP8570030 kogellager AP8560019 radiaal kogellager 15x42x13 83018R radiaal kogellager 15x42x13 AP8560030 afdichtring 40x25x7 873931 afdichtring 40x25x7 B015959 borgring 25x26.9x1.2 AP8560007 borgring 25x26.9x1.2 AP8560027 met 52x25x15 825233 met 52x25x15 AP8550107 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 AP8560106 schroef met flens m6x75 828922 schroef met flens m6x75
cilinder aprilia AP8560164 cilindervoetpakking 0.8 830275 cilindervoetpakking 0.8 AP8560165 cilindervoet pakking 0,6 AP8560166 cilindervoetpakking 0.4 830277 cilindervoetpakking 0.4 AP8560069 zuigerpen 827820 zuigerpen 828116 stop ring AP8560086 stop ring AP8560067 olieschraapring d.92 827706 olieschraapring d.92 AP8550271 flensmoer m6 288245 flensmoer m6 8328120004 zuiger assy cat4 AP8570027 zuiger assy cat4 8328120003 zuiger assy cat3 AP8570026 zuiger assy cat3 8328120002 zuiger assy cat2 AP8570025 zuiger assy cat2 8328120002 zuiger assy cat2 AP8570024 zuiger assy cat2 AP8570023 cilinder met zuiger AP8570021 ring 832770 ring 827707 olieschraapring d.92x2.5 AP8560068 olieschraapring d.92x2.5 AP8560059 kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel AP8550429 pakking 847928 pakking AP8550557 schroef met flens m6x16 B016777 schroef met flens m6x16 AP8560061 tapeind 1A003632R tapeind
cilinderkop aprilia AP8550508 ventiel halve kegel 285846 ventiel halve kegel AP8560095 bovenste kopje 828396 bovenste kopje AP8560054 klepveer 826103 klepveer 436438 klep pakking ring AP8550326 klep pakking ring AP8560056 onderste kopje 826256 onderste kopje AP8560092 uitlaatklep 828321 uitlaatklep AP8560149 cilinderkoppakking 830008 cilinderkoppakking 82987R1 cilinderkop montage AP8570012 cilinderkop montage AP8560093 inlaatklep 828322 inlaatklep AP8560041 schroef 825692 schroef AP8560099 temp. sensor 828646 temp. sensor 878991 tapeind AP8560077 tapeind AP8570017 fase / omwentelingssensor 6389915 fase / omwentelingssensor AP8550557 schroef met flens m6x16 B016777 schroef met flens m6x16 AP8560167 schroef met flens m6x90 B016776 schroef met flens m6x90
aandrijfas aprilia AP8560088 afstandhouder 848222 afstandhouder 841456 complete secundaire as versnelling AP8560202 complete secundaire as versnelling 841456 complete secundaire as versnelling AP8560203 complete secundaire as versnelling 841456 complete secundaire as versnelling AP8560209 complete secundaire as versnelling AP8560194 krukas cpl..cat.2 8720925002 krukas cpl..cat.2 AP8560193 krukas cpl..cat.1 8720925001 krukas cpl..cat.1 B016797 schroef m6x16 AP8560157 schroef m6x16 AP8550039 transmissiesleutel 000267 transmissiesleutel AP8560156 lage noot 021214 moer m14x1.5 AP8560215 moer m14x1.5 AP8560150 drukring 830012 drukring AP8560144 afstandhouder AP8560214 afstandhouder 847650 afstandhouder
motor assemblage aprilia AP8106774 motor cpl. AP8176037 motor cpl. AP8560001 cilinder pakkingset 497090 cilinder pakkingset AP8560002 motor set pakking 497091 motor set pakking
motor kunststof aprilia AP8570029 transmissie deksel AP8560112 geluiddempend materiaal afdekken 828986 geluiddempend materiaal afdekken AP8560013 schroef 259349 schroef 828987 luchtfilter AP8560113 luchtfilter AP8560115 riem koelelement 828992 riem koelelement AP8168716 hoes AP8560119 schroef 829050 schroef AP8150512 zelftappende schroef 3.3x16
uitlaateenheid aprilia AP8119612 cat. uitlaatpijp AP8119823 cat. uitlaatpijp AP8119613 uitlaatpijp bescherming AP8119736 uitlaat AP8168184 buiskap AP8121615 bevestigingsbus van de geluiddemper AP8150196 binnenzeskantschroef m10x35 AP8119734 slangklem AP8150334 moer m8 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8163165 rvs ring 16x8.4x1.6 AP8163167 isolerende ring 20x8x1.5 AP8150502 sluitring 15x8x0,8 AP8163166 bus AP8152400 moer AP8119624 uitlaatpijp pakking 828194 uitlaatpijp pakking
vliegwielkap aprilia 8720885 vliegwiel hoes 8725685 vliegwiel hoes 8710505 vliegwiel hoes 8725685 vliegwiel hoes 829557 onderlegring 274246 platte ring 22x12,1x1 AP8550417 pakking AP8560163 oliefilter 82960R oliefilter AP8550512 sensor 1D001138 sensor B015433 stekker m12x1,5x11 AP8560014 stekker m12x1,5x11 AP8560039 olieplug staaf 874707 olieplug staaf AP8550417 pakking 872914 vliegwielhuisdeksel pakking AP8560047 vliegwielhuisdeksel pakking AP8550545 schroef m6x70 434429 schroef m6x70 AP8550331 ring 10.5x16x2.5 486075 ring 10.5x16x2.5 829047 ontluchtingspijp AP8560118 ontluchtingspijp AP8560117 plug cpl. 8290405 plug cpl. AP8113789 schroef met flens m6x25 414837 schroef met flens m6x25 414838 schroef m6x35 AP8550079 schroef m6x35 AP8560012 o-ring 237553 o-ring AP8560021 schroef m5x10 433800 schroef m5x10 828930 klepspanplaat met u.p. AP8560107 klepspanplaat met u.p. AP8560023 reed klep steun 82778R reed klep steun AP8560142 oliedruk ventiel AP8560140 veer 829486 veer 1A003109 tccic m5x16 AP8550073 tccic m5x16 872536 as van de waterpomp. 828394 as van de waterpomp. 844438 as van de waterpomp. 872536 as van de waterpomp.
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8102678 koolstoffilter AP8104655 klep CM028201 klep AP8104670 klep AP8146798 koolstoffilter ondersteuning AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8102239 slangklem 12,5x8 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8120905 brandstofleiding 8x13 890499 brandstofleiding 8x13 AP8146810 klem AP8104661 onderhoud 576454 onderhoud AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
oliepomp aprilia AP8560045 afstandhouder 825737 afstandhouder AP8560074 kettingspanner staaf 827886 kettingspanner staaf AP8560071 kettingspanner schuifblok 827882 kettingspanner schuifblok B016797 schroef m6x16 AP8560157 schroef m6x16 AP8560032 oliepomp montage 876225 oliepomp montage AP8560060 nokkenas ketting 827889 nokkenas ketting 433477 schroef met flens AP8551029 schroef met flens AP8560087 pakking 847962 pakking AP8560153 schroef met flens 830061 schroef met flens 830064 olie schot AP8560155 olie schot AP8560052 oliefilter AP8550337 o-ring 20,35x1,78 288474 o-ring 20,35x1,78 AP8550336 o-ring 31,47x1,78 285536 o-ring 31,47x1,78 AP8560055 oliefilter plug
primaire transm. aprilia AP8560199 aandrijving halfpoelie cpl. 832697 aandrijving halfpoelie cpl. AP8560138 oprijplaat AP8560198 witte schoen 833293 witte schoen 8312655 kit met 6 rollen AP8560179 kit met 6 rollen AP8560143 speciale schroef m8x25 829693 speciale schroef m8x25 AP8560188 v-snaar 832738 v-snaar 829205 gewone ring AP8560129 gewone ring AP8560127 platte ring 22.1x36x2 829203 platte ring 22.1x36x2 AP8560132 moer m18x1,5 AP8560171 getande katrol 834304 getande katrol 829251 belleville spring AP8560134 belleville spring AP8560200 koppeling. assy. 1A007791 koppeling. assy. AP8570003 afstandhouder 825381 afstandhouder
katrol, aangedreven aprilia AP8560187 poelie as beugel 8327415 poelie as beugel AP8560033 snap ring 825382 snap ring 840277 radiaal lager AP8560028 radiaal lager AP8560196 sec. schuifschijf. compleet 846696 sec. schuifschijf. compleet AP8560109 koppeling bus pin 828978 koppeling bus pin 846696 sec. schuifschijf. compleet AP8560197 sec. schuifschijf. compleet AP8560031 oliekeerring 50x57x5 825239 oliekeerring 50x57x5 AP8560111 pakking 828984 pakking 828974 kop AP8560108 kop AP8560177 veer 831098 veer AP8560034 nieuw bekertype 825384 nieuw bekertype 8405775 centrifugaalkoppeling 5m AP8560246 centrifugaalkoppeling 5m AP8560035 ringmoer 44x1 825385 ringmoer 44x1 AP8560026 complete koppelingstrommel 8251765 complete koppelingstrommel 846696 sec. schuifschijf. compleet AP8560245 sec. schuifschijf. compleet AP8560063 moer m14x1.5 827116 moer m14x1.5 828566 zeskantschroef m8x90 AP8560097 zeskantschroef m8x90 AP8560043 platte ring 825725 platte ring AP8560040 borgring 825667 borgring 825237 pakking AP8560029 pakking AP8560046 platte ring 875391 platte ring AP8152506 demper drift AP8176091 demper drift
gasklephuis aprilia AP8560154 inlaatspruitstuk 830062 inlaatspruitstuk AP8560204 intake union elleboog 834401 intake union elleboog AP8560170 complete injector 8304275 complete injector AP8560048 gasklephuis cpl. 830061 schroef met flens AP8560153 schroef met flens AP8550558 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 AP8113789 schroef met flens m6x25 414837 schroef met flens m6x25 AP8560116 slangklem 271477 slangklem AP8134839 bord
overdragen aprilia AP8550361 binnenzeskantschroef m8x12 269755 binnenzeskantschroef m8x12 AP8560085 pakking 847963 pakking AP8570006 transmissie as 8300215 transmissie as AP8560079 aangedreven katrolas z15 8315695 wielas met u.p. AP8570015 wielas met u.p. AP8560130 borgring AP8560158 zeskantschroef met flens 1A001623 zeskantschroef met flens AP8570004 met d20x52x15 82660R met d20x52x15 83082R afdichtring 38x50x7 AP8560125 afdichtring 38x50x7 AP8560005 transmissie deksel cpl. 8320525 transmissie deksel cpl. AP8560126 met 30.55.13 1A005376R met 30.55.13 B016772 schroef met flens m8x35 AP8560105 schroef met flens m8x35 AP8560004 adempauze 840733 adempauze AP8560022 slangklem 487948 slangklem AP8550304 onderlegring 485703 onderlegring
klep controle aprilia AP8551047 moer 484819 moer AP8551046 stelschroef 82817R stelschroef AP8560051 rocker arm assy .. uitlaat 8260285 rocker arm assy .. uitlaat AP8560131 wielsnelheidssensor. links voor 829211 wielsnelheidssensor. links voor 8454115 nokkenas AP8560139 nokkenas AP8560078 tuimelas 827991 tuimelas AP8560124 timing systeem versnelling 879185 timing systeem versnelling 829071 contragewicht AP8560121 contragewicht AP8560008 binnenzeskantschroef m5x30 1A003053 binnenzeskantschroef m5x30 829252 veer AP8560135 veer AP8560128 bord 831167 bord AP8560044 schroef 831153 schroef AP8570013 decompressie grond 8311615 decompressie grond 8260275 rocker arm assy .. inlaat AP8560050 rocker arm assy .. inlaat AP8560122 pakking 829097 pakking AP8560133 decompressieklok 829247 decompressieklok AP8560136 binnenzeskantschroef m8x45 B016778 binnenzeskantschroef m8x45 AP8560060 nokkenas ketting 827889 nokkenas ketting
waterkoeler aprilia AP8104254 waterkoeler AP8124855 ventilator. cpl. AP8134485 waterkoeler ondersteuning AP8144339 koeler-thermostaatleiding AP8144338 waterkoelerkop buis AP8120275 silent-block AP8120405 rubberen afstandhouder AP8150026 moer m6 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8149197 expansievat 890505 brandstofleiding 5.5x10 AP8220325 brandstofleiding 5.5x10 AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8201463 rad dop met / vent AP8104097 slangklem AP8152278 schroef met flens m6x16 *
waterpomp aprilia AP8570036 haakje 840062 haakje 871799 onderlegring AP8570035 by-pass pijp AP8570037 slangklem CM001915 slangklem AP8144579 slangklem 414838 schroef m6x35 AP8550079 schroef m6x35 827929 waterpomp waaier cpl. AP8560183 slangklem CM001917 slangklem AP8570034 thermostaatkop pijp 840826 thermostaatkop pijp 848140 thermostaat AP8560234 thermostaat AP8570031 waterpomp deksel B019381 waterpomp deksel AP8551011 schroef 259151 schroef AP8560073 o-ring 827884 o-ring B0192155 pomp-cilinderslang AP8570032 pomp-cilinderslang 497486 afdichtingsringen kit 842595 pakking ring 82991R pakking ring 844439 pakking ring 873934 pakking ring

Frame

abs remsysteem aprilia AP8134972 modulator bovenbeugel AP8134973 modulator onderbeugel AP8133653 modulator. buikspieren AP8133678 remslang AP8133658 remslang AP8133657 remslang AP8133656 remslang AP8133659 remslang AP8133714 remslang AP8133712 oliepijpschroef * AP8133711 olieleiding schroef AP8133715 onderlegring AP8104789 slangklem AP8120910 silent-block AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8144061 silent-block AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12
centraal lichaam i aprilia AP8149204 intern schild. zwart AP8168952 intern schild. zwart AP8178725 intern schild. zwart AP8149206 handschoenenkastje grille AP8158972 tas houder haak AP8158973 kader AP8178230 typ appr.data cover. zwart AP8168160 handschoenenkastje AP8168953 handschoenenkastje AP8168159 zwarte plug AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8168157 rh schot AP8168158 lh baffle AP8120278 afstandhouder AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102381 clip m4 AP8127532 kabelgeleider AP8134988 bord AP8127390 driver intercom kabel AP8163327 intercom kabelbus AP8119821 o-ring
centraal lichaam ii aprilia AP8149200 toegangsdeur. zwart AP8149205 handschoen comp. deur. grijs AP8158970 kader AP8168156 scharnier AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8104429 plug AP8134799 bord AP8150444 zelftappende schroef AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8104584 topkoffer slot AP8220531 topkoffer afdichting
centraal lichaam iii aprilia AP8168161 rh tunnel. zwart AP8149259 rechts vloerpaneel. grijs AP8149225 lh vloerpaneel. grijs AP8149229 lh mat. zwart AP8149261 rechts mat. zwart AP8149260 onderpaneel. grijs AP8168162 lh tunnel. zwart AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8149224 tunnelafdekking. grijs AP8134799 bord AP8168606 tunnel cpl.
centrale standaard aprilia AP8146382 centrale standaard AP8221204 zijstandaardveer AP8121932 bevestigingsbout centrale standaard AP8150471 veerring 14.5x24 AP8152301 zelfborgende moer AP8146383 zijstandaard AP8146858 zijstandaard 854888 draaischakelaar AP8124977 draaischakelaar AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8221211 interne zijstandaardveer AP8221204 zijstandaardveer AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152279 schroef met flens m6x20
deel voltooien aprilia AP8167128 constructor gegevensplaat AP8166247 constructor gegevensplaat AP8157977 constructor gegevensplaat AP8104209 gebruikershandboek i-f-d AP8104568 gebruikershandboek e-uk AP8104570 gebruiksaanwijzing j AP8104571 gebruikershandboek -usa- AP8104668 gebruikershandboek i-f-d AP8104772 gebruiksaanwijzing e-uk-jp AP8104773 gebruiksaanwijzing-nl-dk-sf- AP8167129 sticker set AP8167129 sticker set AP8166394 sticker set AP8166377 sticker set AP8166204 sticker set AP8166204 sticker set AP8177442 sticker set AP8166166 sticker set AP8177442 sticker set AP8104677 toolkit AP8104205 toolkit AP8201457 klinknagel AP8120177 elastisch AP8157976 ece gegevensplaat AP8166575 sticker voor emissiebeperking AP8167132 sticker voor emissiebeperking AP8166389 sticker voor emissiebeperking AP8167139 koolstoffilter sticker AP8166390 koolstoffilter sticker AP8177592 geluidsemissie sticker AP8166576 geluidsemissie sticker AP8166388 geluidsemissie sticker AP8166478 technische sticker set
dashboard aprilia AP8124973 dashboard compleet AP8127067 dashboard compleet AP8121651 transparante bescherming AP8121650 pakking AP8121652 zelftappende schroef 3.5x13
voetsteunen aprilia AP8146742 rechts voetsteun AP8146743 achterste voetsteun. rechts AP8144514 rechts voetsteunen rubber AP8134857 bord AP8134451 voetsteun plaat AP8121579 voetsteunpen AP8120573 stop ring AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8150252 binnenzeskantschroef m5x20 AP8144515 links rubberen voetsteunen AP8146744 lh voetsteun ondersteuning AP8146745 achterste voetsteun. lh AP8150048 binnenzeskantschroef m10x40 AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8102375 clip m5
kader aprilia AP8146376 kader AP8146791 kader AP8134668 klem AP8146380 motor verbindingselement AP8146381 frame koppelstang AP8121551 stofkap AP8121611 ring moer AP8121612 bus AP8144334 pad AP8121590 staaf bush AP8121589 staaf bush AP8121461 pin AP8121580 pin AP8121311 schuifbus AP8121460 afstandhouder AP8121459 afstandhouder AP8150208 ring 15x28x2.5 AP8152030 moer m14x1.5 006844 moer m14x1.5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8144509 stand eindstop AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8121856 kabelgeleider AP8220590 pakking
voorvork ii aprilia AP8163150 stop ring d37.5x1.2 AP8163433 stopring d.37,5x1,2 AP8163432 plug AP8163151 plug AP8163430 veer AP8163152 veer AP8123650 bush ring AP8163153 schokdemper AP8163411 schokdemper AP8163423 schokdemper AP8163076 breng de lente terug AP8163422 breng de lente terug AP8163154 rh naaf AP8163154 rh naaf AP8163420 mouw cpl. AP8163155 lh hub AP8163289 slag eindstop AP8123655 slag eindstop AP8123665 bus AP8163419 bus AP8163429 stofkap AP8123777 stofkap + veer (marzocchi) 599502 stofkap + veer (marzocchi) 599503 stop ring (marzocchi) AP8123653 stop ring (marzocchi) AP8163428 stop ring AP8163427 pakking ring AP8103235 pakkingring (marzocchi) 599501 pakkingring (marzocchi) AP8123360 kop AP8163426 kop 599505 bovenste bus (marzocchi) AP8123664 bovenste bus (marzocchi) AP8163425 bovenste veer geleidebus AP8123920 schroef AP8223054 binnenzeskantschroef m6x20 AP8163414 afdichtring AP8123206 afdichtring AP8123216 schroef m10x30 AP8163285 schroef m10x30 AP8163235 rechter mouw AP8163236 lh mouw AP8163417 rechter mouw AP8163418 lh mouw AP8163431 o-ring AP8163421 bus AP8163424 bush ring
voorkant i aprilia AP8149215 dashboardpaneel, grijs AP8149217 onder dashboard. grijs AP8178592 lh handguard, grijs AP8158673 lh handguard, zilver AP8158673 lh handguard, zilver AP8158673 lh handguard, zilver AP8168554 lh handguard, grijs AP8168581 lh handbeschermer, rood AP8178339 lh handguard. zwart AP8178591 rechter handguard, grijs AP8158672 rechter handguard, zilver AP8158672 rechter handguard, zilver AP8158672 rechter handguard, zilver AP8168553 rechter handguard, grijs AP8168580 rechter handguard, rood AP8178338 rh handguard. zwart AP8149255 handguard. zwart AP8168555 dashboard paneel. zwart AP8149216 dashboard paneel. grijs AP8149597 voorruit AP8149218 voorruit AP8121653 pakking AP8106712 nietje AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8120531 rubber met inzet AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8124936 air temp. sensor AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5
voorlichaam ii aprilia AP8156086 bovenste voorspatbord. grijs AP8156145 bovenste voorspatbord, wit AP8156137 bovenste voorspatbord, blauw AP8156108 bovenste voorspatbord, beige AP8156109 bovenste voorspatbord, zwart AP8156125 bovenste voorspatbord. grijs AP8156143 bovenste voorspatbord. wit AP8126867 bovenste voorspatbord. grijs AP8126867 bovenste voorspatbord. grijs AP8156086 bovenste voorspatbord. grijs AP8156051 bovenste voorspatbord. zwart AP8156049 bovenste voorspatbord. beige AP8156049 bovenste voorspatbord. beige AP8156047 bovenste voorspatbord. blauw AP8168551 links kuip, blauw AP8178331 links kuip, beige AP8178336 linker kuip, grijs AP8178732 links kuip. grijs AP8149202 links kuip. grijs AP8149202 links kuip. grijs AP8178589 links kuip. wit AP8168568 links kuip. beige AP8168568 links kuip. beige AP8168578 links kuip. zwart AP8178275 links kuip. grijs AP8178588 rechter kuip. wit AP8178335 rechter kuip. grijs AP8178330 rechter voorkuip, beige AP8178274 rechter voorkuip, grijs AP8178731 rechter kuip. grijs AP8168550 rechter kuip. blauw AP8149253 rechter kuip. grijs AP8149253 rechter kuip. grijs AP8168577 rechter kuip. zwart AP8168567 rechter kuip. beige AP8168567 rechter kuip. beige AP8149209 voorkuip, zilver AP8149209 voorkuip, zilver AP8149209 voorkuip, zilver AP8178587 voorkuip, grijs AP8168576 voorkuip, rood AP8178333 kuip. zwart AP8168549 kuip. grijs AP8178334 front afwerking AP8149212 front afwerking AP8149212 front afwerking AP8168566 front afwerking AP8156144 voorspatbord onder, wit AP8156126 onderste voorspatbord, grijs AP8156052 voorspatbord onder, zwart AP8156050 onderste voorspatbord, beige AP8156050 onderste voorspatbord, beige AP8156048 onderste voorspatbord, blauw AP8126882 onderste voorspatbord. grijs AP8126882 onderste voorspatbord. grijs AP8168552 voorspatbordvergrendeling, grijs AP8178590 voorspatbordvergrendeling, grijs AP8178337 voorspatbordvergrendeling, zwart AP8168579 voorspatbordvergrendeling, rood AP8168091 vergrendeling van het voorspatbord. zilver AP8168091 vergrendeling van het voorspatbord. zilver AP8168091 vergrendeling van het voorspatbord. zilver AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8149203 luchtkanaal. zwart AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8126868 lh naafkap AP8149512 rh naafkap AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152289 schroef met flens AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8124719 reflector, amber
remklauw voor aprilia AP8133702 links remklauw AP8133737 links remklauw AP8133706 rechts remklauw voor AP8113921 rechts remklauw voor AP8133610 remklauw rev. kit AP8133538 remklauw rev. kit AP8133725 remblokken AP8213108 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8113917 voorremslang AP8133538 remklauw rev. kit AP8133610 remklauw rev. kit AP8133724 pads paar AP8113924 remslang AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8113922 klep AP8133738 klep AP8121856 kabelgeleider AP8113867 pinnen + remklauwveren
voorvork i aprilia AP8163234 stengelbasis AP8163320 stengelbasis AP8163434 stop ring d.38.2x1 AP8163149 stop ring (marzocchi) 601284 stop ring (marzocchi) AP8123575 speciale schroef m8x35 AP8152289 schroef met flens AP8163237 kogelring set compleet AP8163164 stuur schokdemper AP8134734 voorspatbord connect. AP8102375 clip m5 AP8123965 voorvork AP8163260 voorvork AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152279 schroef met flens m6x20
voorlichten aprilia AP8124967 koplamp AP8127066 koplamp AP8127433 koplamp AP8127632 koplamp AP8127455 aansluiting AP8127456 koplamp bedrading + kofferbak AP8124968 rechts richtingaanwijzer AP8127449 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8121646 zelftappende schroef 3.5x14 AP8124969 linker richtingaanwijzer AP8127450 linker richtingaanwijzer lens AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150444 zelftappende schroef AP8144529 pakking AP8161022 koplamp stelbuis
voorwiel aprilia AP8128125 voorwiel AP8113697 voorremschijf d.260 AP8125896 afstandhouder AP8125850 voorwiel as AP8120621 oliekeerring AP8125851 voorwiel spacer AP8125812 met 15x42x13 AP8109260 voor / achterband 110 / 80-16 AP8201546 tubeless ventiel AP8127527 snelheidsmeter sensor cpl. AP8124528 snelheidsmeter sensor cpl. AP8152288 schroef met flens AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8146792 haakje AP8125915 phonic wiel AP8125851 voorwiel spacer AP8125917 voorwiel spacer
benzinetank aprilia AP8149199 bovenste brandstoftank AP8149596 bovenste brandstoftank AP8144412 lagere brandstoftank AP8149796 slang AP8144187 brandstofcollector rubber AP8144343 tankdop AP8221023 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8120956 ontluchtingspijp AP8144590 slangklem AP8101944 2-weg verbinding AP8144434 levering brandstofleiding AP8144435 brandstof retour slang 641135 brandstofpomp cpl. AP8144422 pakking AP8158359 ring moer AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8124974 brandstofniveausensor AP8104490 pijp bevestigingsplaat AP8104451 kabelgeleider AP8134861 hitte bescherming AP8102377 slangklem d9.1 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 CM225502 buis l = 71 mm 641140 buis l = 71 mm CM001902 slangklem
stuur aprilia AP8118578 stuur AP8104527 links achter dubbele grijpmoer AP8104526 rh rearv mir dubbele grijpmoer AP8121644 moer met remklauw. rechterzijde AP8121645 moer met remklauw. lh kant AP8104384 h.bars anti.v gewicht AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8152301 zelfborgende moer AP8150088 binnenzeskantschroef m10x70 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8102381 clip m4
head cover cpl. aprilia AP8560146 bougie ngk r cr7ek 829981 bougie ngk r cr7ek AP8580168 bougie kampioen rg6yc 438073 bougie kampioen rg6yc 830820 hoofddeksel pakking AP8570010 hoofddeksel pakking AP8570007 speciale schroef 872635 speciale schroef AP8570009 hoofddeksel 1A003952 hoofddeksel 830249 demper drift AP8570008 demper drift AP8570022 moer top 832783 moer top AP8570001 platte ring 178790 platte ring AP8560010 ontluchtingsklep dop 063435 ontluchtingsklep dop AP8560015 ontluchtingsschroef 430045 ontluchtingsschroef
lh controles aprilia AP8113698 achterste hoofdcilinder AP8133792 achterste hoofdcilinder AP8113637 remhendel u-bout AP8118542 rem hendel AP8133537 pomp revisiekit AP8113860 pompdeksel AP8127571 stop schakelaar AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8125757 hefboomschroef AP8213298 moer AP8113859 pompdeksel schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8127100 de lichtkeuzeschakelaar AP8152268 inbusschroef AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8118657 handgreep paar. zwart
slot hardware kit aprilia AP8104202 slot kit AP8127460 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104584 topkoffer slot AP8104779 hoes AP8104206 hoes AP8104779 hoes AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8152330 klinknagel m6x25 AP8144043 pijp 890514 pijp AP8140669 scarabeo-toets met transpo. AP8104607 loper met transpo. AP8104697 startonderbreker antenne
achterlichaam aprilia AP8149230 zadelpen grijs AP8168572 lh handvat, beige AP8168559 links achter kuip, blauw AP8149231 linkerkuip, grijs AP8178332 lh handvat, beige AP8178343 linkerkuip, grijs AP8178551 links achter kuip, blauw AP8178559 linkerkuip, grijs AP8178596 links kuip, wit AP8178223 achter kuip, zwart AP8178599 achter kuip. wit AP8178057 achter kuip. grijs AP8178221 lh handvat, beige AP8168586 achter kuip, zwart AP8168972 linkerkuip, grijs AP8168972 linkerkuip, grijs AP8168571 handvat rechts, beige AP8168571 handvat rechts, beige AP8168558 rechter achterkuip, blauw AP8149262 rechter achterkuip, grijs AP8149262 rechter achterkuip, grijs AP8178222 rechter achterkuip, zwart AP8168585 rechter achterkuip, zwart AP8168973 rechter achterkuip, grijs AP8168973 rechter achterkuip, grijs AP8178220 handvat rechts, beige AP8178342 rechter achterkuip, grijs AP8178552 rechter achterkuip, blauw AP8178595 rechter achterkuip, wit AP8178597 rechter achterkuip. wit AP8149263 rechts handvat. zilver AP8149234 lh handvat, zilver AP8168575 onderzadel, beige AP8168570 onderzadel, beige AP8168584 onderzadel, zwart AP8178594 onderzadel, wit AP8178341 onderzadel, grijs AP8168570 onderzadel, beige AP8168565 onderzadel, grijs AP8168557 onder zadel, blauw AP8149267 onderzadel, grijs AP8149267 onderzadel, grijs AP8168574 rechts onderzadel, beige AP8149265 rechts onderzadel, grijs AP8149265 rechts onderzadel, grijs AP8168556 rechts onderzadel, blauw AP8168583 rechts onderzadel, zwart AP8178340 rechts onderzadel, grijs AP8178593 rechts onderzadel, wit AP8168569 rechts onderzadel, beige AP8168569 rechts onderzadel, beige AP8168564 rechts onderzadel. grijs AP8149268 laag. achter kuip lockup AP8168560 koplampsteun, grijs AP8168587 koplampsteun, rood AP8168717 koplampsteun, zilver AP8168717 koplampsteun, zilver AP8178346 koplampsteun, zwart AP8178600 koplampsteun, grijs AP8149514 koplampsteun. grijs AP8149514 koplampsteun. grijs AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8121616 handvat bus AP8144516 handvat plug AP8124718 achterreflector, rood AP8168872 nummerplaat verlenging AP8127549 passagier intercom kabel AP8163327 intercom kabelbus AP8119821 o-ring
achter remklauw aprilia AP8133705 achter remklauw AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8133726 remblokken AP8113870 f. antiwhistle plaatpaar AP8113871 pen + remveer AP8213457 remklauw rev. kit AP8152293 schroef met flens AP8121856 kabelgeleider AP8113925 achterremslang AP8113923 remslang AP8104451 kabelgeleider AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef
schokdemper achter aprilia AP8163328 schokdemper AP8123966 schokdemper AP8158969 haakje AP8146947 haakje AP8146946 haakje AP8168597 haakje AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 AP8150329 inbusschroef AP8152301 zelfborgende moer AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50
achterwiel aprilia AP8149465 stofkap AP8125862 achterwiel spacer AP8152401 ring 47 AP8152402 met 6303-2rs1 AP8110086 stofkap AP8125845 achterwiel spacer AP8134925 uitlaatpijp steunklem 1C002565 dax flensmoer m16x1.25 AP8221329 dax flensmoer m16x1.25 AP8152403 schroef AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150292 gebogen veerring AP8109263 achterband 140 / 70-16 AP8201546 tubeless ventiel AP8113800 remschijf achter AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8128006 achterwiel
rh controles aprilia AP8113928 voorste hoofdcilinder AP8133679 voorste hoofdcilinder AP8118542 rem hendel AP8118657 handgreep paar. zwart AP8133749 pomp revisiekit AP8113864 pomp revisiekit AP8113863 pompdeksel AP8113859 pompdeksel schroef AP8125757 hefboomschroef AP8213298 moer AP8127289 rh-lichtkiezer AP8127572 rh-lichtkiezer AP8118582 gas plaats AP8114447 gastransport retour 642032 stop knop AP8127305 stop button AP8127571 stop schakelaar AP8150053 binnenzeskantschroef m6x25 AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8152268 inbusschroef AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25
zadel unit aprilia AP8129291 zadel AP8220349 rubberen afstandhouder AP8158976 zadelscharnier AP8121333 zadel spin AP8201643 splitpen AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8168744 regenbestendige zadelhoes
onderzadel aprilia AP8149232 zadelkamer. zwart AP8158974 hoes AP8238856 brandstof sens. hoes. zwart AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102947 zadel sluitplaat AP8114419 zadelsluiting AP8121725 t bus AP8220370 filterhuis rubber 855799 schroef met flens AP8152275 schroef met flens AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121075 t bus AP8121728 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8149233 spatscherm

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia AP8124598 toeter AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8127205 spanningsregelaar AP8152282 schroef met flens m6x35 58120R spoel AP8127112 spoel AP8121578 moer m3 AP8121577 schroef m3x20 AP8234207 spoelhouder AP8154059 spoelhouder AP8127302 cavo base a.t. 080341 cavo base a.t. 293845 scr. bougiedop AP8550455 scr. bougiedop AP8550366 bougie prot. kraag 436919 bougie prot. kraag AP8224462 relay 12v/30a AP8104807 connector AP8124964 aardingsbatterijkabel AP8127528 belangrijkste kabelboom AP8124962 belangrijkste kabelboom AP8127591 bedradingsconnector AP8127566 bedrading abs AP8127567 zekering kabel abs AP8127604 bedradingsconnector, abs AP8220283 rubberen afstandhouder
elektrisch systeem ii aprilia AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8127073 batterij 12v-14ah yuasa yb14l- 584033 batterij 12v-14ah yuasa yb14l- AP8220546 relaisrubber AP8124963 kabel relais-startmotor AP8149211 batterij hoes AP8149210 batterijhouder AP8124966 ecu CM078407 ecu AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8102375 clip m5 AP8127346 zekering 3a AP8112176 zekering 15a CM225715 zekering 15a AP8127352 hoofdzekeringen bedrading AP8112811 rubberen zekeringkast AP8112506 zekering 20a 495357 zekering 20a AP8124273 zekering 30a AP8120218 eindkap AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150026 moer m6 AP8124962 belangrijkste kabelboom AP8127528 belangrijkste kabelboom AP8124768 stopcontact B063212 stopcontact AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8124869 injectierelais 12v-40w 895481 injectierelais 12v-40w AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8144045 batterijsteun rubber AP8201417 kabelgeleider AP8104807 connector AP8124266 val sensor 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun
ontstekingseenheid aprilia AP8570014 startmotor AP8550487 breken onderlegring 479515 breken onderlegring AP8560102 rotor. assy. 58197R rotor. assy. 58080R achterplaat. assy (met 1 kabel) AP8560100 achterplaat. assy (met 1 kabel) AP8560037 binnenzeskantschroef m6x25 840893 binnenzeskantschroef m6x25 AP8560063 moer m14x1.5 827116 moer m14x1.5 AP8560011 schroef m6x30 82737R startmotor versnelling AP8570018 startmotor versnelling AP8560043 platte ring 825725 platte ring AP8560083 lamineren van ringcontainers 828109 lamineren van ringcontainers 1A003109 tccic m5x16 AP8550546 tccic m5x16 AP8560006 transmissiesleutel 000097 transmissiesleutel AP8560009 schroef 018575 schroef AP8570011 bord 830886 bord
achterlichten aprilia AP8127674 achterlicht AP8127457 achterlicht lens AP8121647 zelftappende schroef 3,5x30 AP8127458 interne beker AP8127459 pakking AP8124971 knipperlicht linksachter AP8127451 rh richtingaanwijzer r.lens AP8124972 knipperlicht rechts achter AP8127452 links richtingaanwijzer r.lens AP8121648 zelftappende schroef 3,5x19 AP8127304 nummerbord licht AP8127351 achterlicht kabelboom. AP8101890 zwarte slang d8
startmotor aprilia AP8113789 schroef met flens m6x25 414837 schroef met flens m6x25 AP8560025 startmotor 82699R startmotor AP8570019 koppelbegrenzer 876835 koppelbegrenzer

Accessoires

acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc. - top / koffers, zijkoffers aprilia AP8792303 zadeltassen set, zilver AP8792304 case ass.-paar, m.blauw AP8792305 zadeltassen kit, beige AP8792306 case assy.-pair, d.red AP8792338 zadeltassen set, zwart AP8792349 zadeltassen kit, grijs AP8792308 recht kast, m.blauw AP8792307 rechts kast, m. zilver AP8792350 rh koffer, grijs AP8792339 rechts kast, s.zwart AP8792310 rechtsgeval, d.red AP8792309 rechtsgeval. m. zilver AP8792351 lh koffer, grijs AP8792340 lh, s.zwart AP8792314 lh, d.red AP8792313 in ieder geval, m.beige AP8792312 lh, m.blauw AP8792311 in ieder geval, zilver AP8797005 interne set zadeltassen
acc. - verschillende i aprilia AP8794032 radiodisplay, witte mobcontrol AP8794035 radio bedrading mobcontrol AP8794041 radio bedrading mobcontrol AP8794038 spiraalkabel voor laars AP8794039 oortelefoons met microfoonarm AP8701240 draad siemens mod3 AP8701241 draad nokia mod1 AP8701242 draad nokia mod2 AP8701243 draad samsung mod1 AP8701244 draad samsung mod2 AP8701245 draad sony AP8701239 draad siemens mod2 AP8701238 draad siemens mod1 AP8701237 draad panasonic mod3 AP8701236 draad panasonic mod2 AP8701235 draad panasonic mod1 AP8701234 draad motorola mod2 AP8701233 draad motorola mod1 AP8701232 draad ericsson AP8797170 bedrading aux mobcontrol
acc. - verschillende ii aprilia AP8796618 been voorblad AP8701144 beenbedekking klittenband ondersteuningsset AP8792285 tunnelzak 50l AP8796613 pin lijfwacht AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e
zijkoffers aprilia AP8792303 zadeltassen set, zilver AP8792305 zadeltassen kit, beige AP8792338 zadeltassen set, zwart AP8792349 zadeltassen kit, grijs
topkoffer aprilia AP8178225 topkoffer. zilver AP8178226 topkoffer, blauw AP8178227 topkoffer, beige AP8178228 topkoffer, rood AP8178666 topkoffer, zwart AP8178667 topkoffer, grijs AP8178669 topkoffer, grijs AP8178225 topkoffer. zilver AP8168631 topkoffer. zilver AP8178225 topkoffer. zilver AP8178225 topkoffer. zilver AP8168634 topkoffer, rood AP8168633 topkoffer, beige AP8168633 topkoffer, beige AP8168632 topkoffer, blauw AP8168631 topkoffer. zilver AP8129377 stoelkussen AP8127356 stop licht AP8144245 pakking d.5 AP8102947 zadel sluitplaat AP8168636 bovenscharnier, grijs AP8168636 bovenscharnier, grijs AP8168636 bovenscharnier, grijs AP8168635 bovenste scharnier. zwart AP8168635 bovenste scharnier. zwart AP8168638 onderste scharnier, grijs AP8168638 onderste scharnier, grijs AP8168638 onderste scharnier, grijs AP8168637 onderste scharnier. zwart AP8168637 onderste scharnier. zwart AP8177056 aprilia-gegevensplaat AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8121151 t bus AP8114454 kabel vergrendelen AP8702013 pin AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150444 zelftappende schroef AP8121023 koplamp stelveer AP8101890 zwarte slang d8 AP8221335 u-bout vergrendeling topkoffer AP8121605 pin AP8134799 bord AP8158989 behuizing AP8114436 top box sluiting AP8158971 steunplaat

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Scarabeo 500 2003. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Scarabeo 500 2003 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Scarabeo 500 2003.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia