Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RSV4 Factory SBK Racing 49 1000 2009 - 2010.

Aprilia RSV4 Factory SBK Racing 49 1000 2009 - 2010 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RSV4 Factory SBK Racing 49 1000 2009 - 2010

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RSV4 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RSV4 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2009!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

cilinder aprilia 857102 complete zuiger (geen merk) 78 mm 857107 zuigerpen 17x10x45 857108 stop ring d 17 857445 cilinderkoppakking 857104 zuigerveer mark 857105 zuigerveer 857106 zuigerveer 857126 gewricht 857125 pakking 872117 schroef met flens
cilinderkop aprilia 8575035 cilinderkop samenstelling 857035 tapbout m10x171 857085 binnenzeskantschroef m6x45 857042 koperen ring 411209 pin 857088 flensmoer m10x1 857208 sluitring 19 x 10,5 x 1,6 825597 speld 11,8x10 8570224 inlaatklep 32 mm aisa 857023 uitlaatklep 26 mm 436438 klep pakking ring 857028 cubeta inf. 857030 muelle válv. afd. 857027 cubeta sup. 857024 ventiel halve kegel 857067 klep lifter emmer 857026 cubeta inf. 857307 muelle válvula ext. 857029 muelle válvula int. 857455 cubeta sup. 857066 klep lifter emmer 857017 oliespuitpijp 224035 o-ring 857016 hoekige unie 857082 schroef met flens m6x12 857083 o-ring 857048 schroef m5x16 857044 dekking reed klep 857045 reed klep 857047 vonkenvanger 857046 vonkenvanger 478895 schroef met flens
koppeling aprilia 893767 moer 893768 belleville spring sp.0.8 893769 rolkooi 35x40x35.8 893770 afstandhouder 893771 oliepomptandwiel z = 39 893772 ring 58x25x8
koppeling ii aprilia 893773 koppelingshuis. compleet 893774 sluitring 25.5x47x2.5 894794 steun assy. 893783 aangedreven koppelingsschijf 893784 aluminium koppelingstrommel 893940 koppeling drukplaat 893941 lager 893777 koppeling veer 893778 schietstoel 893779 binnenzeskantschroef m6 893780 aandrijfkoppelingsschijf 893942 koppelingsschijf 893943 veer 893944 stoel trillingen veer 893782 aandrijfkoppelingsschijf
koppelingsdeksel aprilia 857178 koppelingdeksel 857429 schroef met flens 857436 schroef met flens AP8150429 gebogen veerring 6x12 411209 pin 857451 pakking 485693 oliepeilindicator 873804 snap ring 857543 inspectiedeksel 857078 o-ring 6389915 fase / omwentelingssensor 122675 inbusschroef 974229 olie laad plug AP8120190 o-ring 3075 857318 rolkooi 857316 koppelingsbedieningsas 857312 12x8x12 rollager 857313 oliekeerring 857461 veer van koppelingshendel 857314 koppelingshendel AP8152279 schroef met flens m6x20 857317 pal koppeling 857460 t bus
krukas aprilia 8572555 aandrijfas 8571145004 biela dd gr.353-356 8571155 drijfstangschroef 8571170001 bus halve schaal. rood 8571170002 bus halve schaal. blauw 8571170003 bus halve schaal. geel 857122 ring moer 857120 timing versnelling 8571320002 bus halve schaal. blauw 8571320001 bus halve schaal. rood 8571320003 bus halve schaal. geel 8571300001 de helft dragend 8571300002 bus halve schaal. blauw 8571300003 bus halve schaal. geel 857119 timing versnelling 857199 primaire aandrijving 857121 ring moer 857118 phonic wiel 857077 speciale schroef m8x24 857201 cdi magneto assy 857206 schroef met flens m12x1.25x50
luchtfilter aprilia 893240 o-ring 56,82x2,62 CM002916 slangklem 890938 haakje AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 858880 lh slang 858932 rh slang 858876 basis van filterhuis AP8144087 rubberen afstandhouder 893915 onderhoud 893916 inlaatopening 893132 schroef 893887 mobiele systeemtrompetten 858877 onderhoud AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 858930 luchtfilter 894015 filter doorblazen 858878 kader AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 858875 deksel van filterhuis 858807 bovenste brandstofrail 893752 rubberen afstandhouder GU30027931 pakking GU30729330 luchttemp. sensor AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 890769 injector 858808 pijp doorblazen CM001927 slangklem 858881 pakking
motor aprilia 858733 versnellingspook AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150462 borgring d9 AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 858924 tandwiel deksel AP8120253 afstandhouder AP8152279 schroef met flens m6x20 8575005 motor cpl.
oliepomp aprilia 857166 olie zeef 857167 of verpakking 24x2,5 - 80 fkm 8571695 olieklep cpl. 857176 o-ring 857310 motor olie beker 857497 pakking nieuw type 840893 binnenzeskantschroef m6x25 857152 oliepomp 857189 o-ring 857168 oliefilter koppeling 857187 oliefilter AP8144012 o-ring 121 857143 jet CM101711 hoofdsproeier 60 289731 schroef met flens m6x30 857439 olieslang koppeling AP8150429 gebogen veerring 6x12 641541 sensor 846019 verbinding 857144 o-ring 857184 hoes 857147 pakking of AP8144012 o-ring 121 858808 pijp doorblazen 277330 inbusschroef 709099 inbusschroef 857186 oliepomptandwiel z = 39 857192 rol 5x19.8 857193 veiligheidsring d = 21 6412 kabel toerenteller ho mtx sh - 6412 ||| aprilia, gilera, rsv4, rr, aprc, factory, r, sbk, tuono, v4, gsmwest, rc, saturno, xrt, 50, 500, 600, 1000, 1100, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 857439 olieslang koppeling
uitlaat aprilia 858738 voorkant. uitlaat 436947 moer 852090 uitlaatpijp pakking AP8121170 veer 8587414 centraal uitlaatspruitstuk 584344 lambdasonde l. 325 mm GU05128230 pakking 851586 lh spruitstukpijp 858739 rechts achterste uitlaatpijp 858740 lh achter uitlaatpijp 8587434 geluiddemper 858745 geluiddemper bescherming AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150009 onderlegring AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8121199 bus AP8144558 rubberen afstandhouder AP8121455 afstandsbus AP8150018 onderlegring AP8150431 lage moer m8 858906 haakje 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 894228 silent-block AP8150018 onderlegring AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 858722 uitlaatklep actuator 890928 hitte bescherming AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8134640 luchtdoos spacer AP8121725 t bus AP8120223 rubberen afstandhouder 840509 afstandhouder 858747 gastransport retour 858748 levering van gastransmissie 845978 slangklem AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 895832 db moordenaar
uitlaat aprilia 897600 akrapovic slip-on+ra 894732 scarichi racing uso 896136 slip-on euro3 muffle 897318 rsv4 akrapovic uitlaat
versnellingsbak aprilia 857268 transmissie ondersteuning 857272 kogel lager 12x37x12 857273 kogellager 20x52x15 AP9150145 controleer lagerplaat 857271 controleer lagerplaat AP8152166 schroef m6x16 857250 kogellager 25x42x9 857175 veer 857284 vork as 857236 aangedreven as 857237 1e wieloverbrenging z = 39 857308 ring 30x40x1.5 857247 klaring ring 857248 borgring d30 857309 rolkooi 30x35x13 857233 rolkooi 24x28x13 857244 rolkooi 26x30x15.6 857241 koppelschotel z = 34 857239 3e wiel versnelling z = 34 857238 2e wiel versnelling z = 33 857242 6e wielversnelling z = 33 857240 4e wielversnelling z = 32 857246 sluitring 24x35x1 857245 ring 20.1x33.5x2.5 857328 vork 857134 kogellager 30x72x19 857185 vork 857232 sluitring voor assen 857234 klaring ring 857231 6e rondsel versnelling z = 27 857230 5e rondsel versnelling z = 26 857459 2e rondsel versnelling z = 16 857229 3e-4e rondsel versnelling z = 20 / z = 22 857458 primaire tandwielas 857251 schakel cam 857123 index ring 857274 index assy. hendel AP9150051 sluitring d6.3x18x1 AP9150006 schroef met flens m6x15 857278 veer 857253 tandwielas + veer cpl. AP8152318 schroef met flens m10x35 890827 rondsel z = 16 854909 belleville spring 854951 t bus 857279 o-ring 857265 versnellingspositiesensor AP8152280 schroef met flens m6x25

Frame

achterwiel aprilia 858952 achterband 180/55 zr 17 858947 achtervelg 25x16 851612 chain cpl conn.link CM224901 kettingring z = 40 AP8121571 pin 650743 veer aangedreven rubber 858731 achterwielas AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP8125730 kroonhouder cpl. AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8125732 veerafstandhouder AP8121212 binnen borgring d55 AP8110081 met 30x55x13 AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8176101 interne afstandhouder AP8125838 afdichtring 38x52x7 859754 verbindingsschakel AP8125839 borgring d52 AP8104728 tubeless ventiel 90 ° AP8121592 achterwiel spacer AP8152323 sluitring 25,2x36x1 893639 primaire drive / cush drive 874555 schroef
benzinetank aprilia 89391400XN 894080 brandstoftank sticker "aprilia" 89379900XR 893759 sticker rechts 893760 lh cover sticker 858885 voorste steun AP8144713 rubberen afstandhouder 858887 t bus AP8150536 speciale ring 893107 haakje AP8161127 bevestigingspin 576836 schroef 893273 afstandhouder AP8120663 rubberen afstandhouder AP8152273 schroef met flens m5x15 858886 lh ondersteuning 858726 brandstofpomp cpl. AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8102375 clip m5 AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8104720 tankdop AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8104803 tankdop pakking 894192 brandstoftank sticker "wereldkampioen 36" 895039 tank bewaker sticker 893758 rechter tanksticker "aprilia" AP8220366 rubberen afstandhouder AP8144158 rubberen afstandhouder AP8144565 nylon ring 858884 brandstofpijp 895959 ontluchtingspijp
koppelingspomp aprilia 890923 koppelingshendel cpl. 893926 koppelingshendel 893927 schakelaar 890982 koppelingskabel AP9100519 veer
middenstandaard aprilia 858863 stand cpl. AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8225369 inbusschroef 858941 beschermkap AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8150292 gebogen veerring 843213 t bus 893044 zijstandaardveer 893045 interne zijstandaardveer AP8102524 staan ??veerbescherming AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8120876 plug AP8127856 zijstandaardschakelaar
remklauw achter aprilia AP8121407 rem supp. plaat pin 893137 voorremschijf. goud AP8124528 snelheidsmeter sensor cpl. AP8113004 ring 10x14x1,6 * 852702 olieleiding schroef 858902 achterremslang 860880 achter remklauw p32 893969 pads paar AP8113752 pin + splitpen AP8113753 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop 894505 schroef met flens m8x18 AP8152279 schroef met flens m6x20 858791 achterste remslangsteun AP8134779 rem hanger plaat AP8221349 t bus AP8152298 schroef met flens m5x16
remklauw voor aprilia 858896 rechts remklauw voor 858897 links remklauw 893931 pads paar AP8133824 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8113722 veer AP8152414 schroef met flens m10x55 852702 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 *
schokdemper achter aprilia 858909 schokdemper 858918 dubbele drijfstang AP8110065 naaldlager AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8146518 zuigerpen l = 36 AP8152412 binnenzeskantschroef m10x72 AP8121155 t bus AP8152301 zelfborgende moer AP8146516 enkele drijfstangcomp. AP8152411 binnenzeskantschroef m10x59 AP8152413 schroef met flens m10x61
slotset aprilia 858559 slotenset AP8140711 "aprilia" toets met transpo. AP8104720 tankdop AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 858955 kabel vergrendelen AP8104719 zadelslot met sleutel 858580 hoofdschakelaar - stuurslot AP8221129 bus AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8104803 tankdop pakking AP8134948 bord AP8102523 borgmoer m22x1,5 894056 toolkit 894054 gebruikershandleiding -i-d-f-e
spatbord aprilia 890968 voorspatbord. carb. 858830 voorkuip onderste vergrendeling 858827 pijler 893796 sticker "aprilia racen" AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8150444 zelftappende schroef AP8150359 schroef AP8102381 clip m4
voetsteunen aprilia 858786 rechts voorste voetsteunbeugel AP8146862 voorste voetsteun. paar- AP8134955 voetsteunpen AP8121566 voetsteunpen AP8121224 veer voor voetsteun AP8152409 stop ring GU05677730 bevestigingspin voor veren AP8146502 lh voorste voetsteunbeugel AP8150540 schroef AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150429 gebogen veerring 6x12 858787 rh bescherming 858788 lh bescherming AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 894201 achter voetsteunbescherming AP8134829 voetsteunpen AP8134451 voetsteun plaat AP8101861 bal d6,35 AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8146616 achterste voetsteun. rechts 893996 achterste voetsteun. rechts cpl 893997 achterste voetsteun. lh AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45 AP8146617 achterste voetsteun. lh
voorwiel aprilia 858951 voorband 120 / 70-17 858944 voorvelg 2,15x18 893135 rechts voorremschijf 893136 lh remschijf voor AP8110094 met 25x47x12 AP8125843 interne afstandhouder AP8125827 front wheel spindle AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8104728 tubeless ventiel 90 ° AP8125842 borgring d47
windscherm aprilia 894862 voorkuip

Elektrisch

achterlicht aprilia 858725 achterlicht 858868 achterlicht kabelboom. AP8220186 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152298 schroef met flens m5x16 858839 achterlicht cover AP8150420 zelftappende schroef
koplamp aprilia 858703 koplamp 640754 lamp h11 12v-55w 893929 lamp w5wb 2v 5w AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8102375 clip m5 AP8121032 bus 894796 koplampbescherming vooraan 858867 koplamp bedrading met harnas AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 894057 koplamp covers AP8120405 rubberen afstandhouder
startmotor aprilia 857287 startmotor zwart "denso" 857289 elektrische startversnelling z = 12/64 857300 moer m10x1 857288 "denso" vrijloop versnelling z = 49 857298 tabblad 857297 vijfde wiel 857290 rolkooi 30x35x17 857299 belleville spring 857301 balansas tandwiel z = 44 857293 balansas 895316 cap
toerenteller aprilia 858719 dashboard AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8220150 rubberen afstandhouder 896151 rechter instrumentenpaneel steun 896152 lh ondersteuning 890787 hoes AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121728 t bus 845978 slangklem AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 197551 hoes

Overig / Niet ingedeeld

achterwielrempomp aprilia 893933 rubberen balgen 20006 treeplank nrg-mc2 zwart - 20006 ||| aprilia, gilera, rsv4, rr, aprc, factory, r, sbk, tuono, v4, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, scarabeo, net, dna, ice, runner, fl, fx, fxr, rst purejet, stalker, storm, 50, 125, 180, 1000, 1100, 200 AP8101968 vork AP8201301 versnellingshendel vorkclips 858785 achterremhendel AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8144007 o-ring 11,11x1,78 859946 bevestigingspin AP8121223 hefboom pin 893138 veer AP8113004 ring 10x14x1,6 * 852702 olieleiding schroef 858943 achterste hoofdcilinder AP8120822 stil blok. voorjaar AP8150462 borgring d9 AP8112996 microschakelaar AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20
algemeen aprilia 895320 tappi specchietti 895324 hefboom 895325 hefboom 895326 handgreep 895322 coprifarfalla links 895323 nummerplaat montage 895321 midden bok standaard 894866 bike cover rsv4 894863 tamponi paracaduta r 896302 right crash pad rsv4 896303 left crash pad rsv4
behuizing aprilia 857124 cárter motor cpl. 857505 betere motor 857087 tapbout m10x126 857088 flensmoer m10x1 857427 pin m8x12 411209 pin 857429 schroef met flens AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8152289 schroef met flens 8574540001 bushing.red 8574540002 bus. blauw 8574540003 bus.geel 857128 afdichtring 30x47x7 857134 kogellager 30x72x19 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 857312 12x8x12 rollager 857249 kooi À rouleaux hk1512 857273 kogellager 20x52x15 857090 onderhoud 857140 speciale kolomschroef m5x16 857139 zuigeroliestraal 857109 pakkingring 17.12x2.62 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 857127 afdichtring 12x22 857495 tapeind 857496 speciale moer
buddyseat verkleding aprilia 858836 zadel supp. onderste lockup 858846 haakje 893751 haakje 575249 schroef AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5
dynamo deksel aprilia AP8152272 schroef met flens m5x12 857204 haakje 857148 hoes 857463 afdichtring 14x30x7 857176 o-ring 857462 blow-by uitlaat blow-by 857048 schroef m5x16 871094 schroef met flens 857435 onderlegring 872117 schroef met flens AP8150429 gebogen veerring 6x12
elektrische installatie aprilia 890979 toeter AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 858809 spanningsregelaar AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121075 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121991 bus 858724 belangrijkste kabelboom AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun 858916 sensor ondersteuning AP8152238 klinknagel m8x28 AP8121475 fairlead 858580 hoofdschakelaar - stuurslot AP8121096 t bus 8.2x12x4 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8
elektrische installatie ii aprilia 639792 batterij 12v-12ah 7061213 858869 aardingskabel 858871 relais batterijbedrading AP8124869 injectierelais 12v-40w AP8220546 relaisrubber 582690 starterrelais 858212 rubberen zekeringkast CM225605 zekering 5a CM225607 zekering 7,5a CM225615 zekering 15a CM225730 zekering 30a AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 858724 belangrijkste kabelboom 895701 eindkap
elektrische installatie iii aprilia CM083509 cdi unit assy CM083507 cdi unit assy AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8220150 rubberen afstandhouder 858882 onderhoud 872664 accelerator position sensor 854811 rubberen afstandhouder 858883 steunbeugel AP8221145 t bus AP8144061 silent-block AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152299 zelfborgende moer m6 893255 afstandhouder 890932 variabele kanalen ecu AP8120405 rubberen afstandhouder 858723 motorbedrading
frame aprilia 894912 schokdemper 895334 schokdempers ohlin r 896304 voetpedaal 894864 pedane regolabili co 896305 voetpedaal 896306 voorste voetsteun 895318 paratacchi in carbon 896354 right crash pad rsv4 896353 crash pads rsv4 ""r"" 896355 right crash pad rsv4 896307 halfstuur re 896308 linker helft stuur 894865 semimanubri rsv4 895409 uitrusting 895410 uitrusting 896267 ohlins forks kit rsv 894913 schokdemper
frame aprilia 858750 kader 858728 koppel van bussen 0,3 + 5,5 / + 4,5 858729 deuvel 858704 lh invoegen 858705 rh binnenwerk 858706 rh externe inzet 858717 front inzetstuk 858718 rh spacer AP8152410 schroef met flens m10x55 AP8152481 schroef met flens AP8150292 gebogen veerring 858710 bus 858714 achter inzet 858711 invoegen AP8152398 schroef met flens m10x80 AP8152301 zelfborgende moer AP8152441 ring 10.5x25x4 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 858712 pin 856696 motorsteun AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad 858925 rechts onder steun 858926 lh lagere steun 858907 rechts onder luchtkanaal 858815 rh bovenste luchtkanaal 858818 lh lager luchtkanaal 858817 bovenste luchtkanaal 894027 pin AP8150506 flensmoer 858819 rechtse pakking AP8150450 sluitring voor assen d5
frame ii aprilia 858849 zadelsteun 858903 koplamp steunklem 858904 steunbeugel AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30 AP8134775 waterkoeler bovenste steun AP8102544 klinknagel m6 AP8104390 klinknagel met schroefdraad AP8220323 plug AP8144707 pakking AP8117033 zelfklevende spons
frontopbouw aprilia 85881300XN 85881400XN AP8150506 flensmoer AP8117033 zelfklevende spons AP8127700 lh transparante lens 893936 lh pakking 89380000XR 893762 sticker voorzijde "italia" 893763 rechter voorkuip sticker 893764 links kuip sticker 893257 voorruit 890878 rh achteruitkijkspiegel AP8104755 rh achteruitkijkspiegel 893935 rh pakking AP8127699 rh transparante lens 890879 lh achteruitkijkspiegel AP8104754 lh achteruitkijkspiegel 893838 schroef AP8220186 rubberen afstandhouder 893839 schroef tbcei m4x12 AP8144565 nylon ring AP8127489 lamp ry10w 12v
frontopbouw ii aprilia 858828 rh interne kuip 858829 lh interne kuip 85882500XN 85882600XN 89410700XN 89410800XN 893979 rh trekker 893980 lh trekker AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8102375 clip m5 893838 schroef 894196 rh hittebescherming 894197 lh hittebescherming 893792 rh onderste kuip sticker 893793 lagere kuipsticker 893794 rh sticker "aprilia fabriek" 893795 lh sticker "aprilia fabriek" 894706 rh sticker "dell''orto" 894707 lh sticker "dell''orto" AP8120622 voorste stofkapring 890964 afstandhouder AP8201755 klinknagel met schroefdraad 895909 rh klem 895910 klem 893765 sticker rechts kuip "rsv4" 894081 kuipsticker "rsv4" AP8120428 kabelgeleider AP8120531 rubber met inzet
helmen aprilia 894576 casco rsv4 carbon - 894577 casco rsv4 carbon - 894578 casco rsv4 carbon - 894579 casco rsv4 carbon - 894580 casco rsv4 carbon - 896051 krasbestendig vizier 896052 visiera x casco rsv4 896053 krasbestendig vizier 896054 visiera x casco rsv4
kentekenplaathouder aprilia AP8150444 zelftappende schroef 858840 bovenste nummerplaathouder 858842 onderste nummerplaathouder AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8127098 nummerbord licht AP8112916 reflector achter AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 890969 achterspatbord. carb. AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150182 gebogen veerring 894566 t bus AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8152108 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127489 lamp ry10w 12v 894657 hoes AP8150522 schroef 4,2x16 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8117258 trillingsdempend rubber
koelapparaat aprilia 897858 wasserk?hler 622055 fan, cpl. AP8134775 waterkoeler bovenste steun 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 893954 hoes 890931 slangklem AP8117033 zelfklevende spons 858476 thermostaat-koeler pijp AP8221023 t bus 856279 thermostaatventiel set 75 ° c 858477 slang AP8144033 thermostaat-pompleiding AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8120030 rubberen afstandhouder 858488 koeler-pomp pijp AP8201169 slangklem d22x8,6 * 858478 thermostaat-motorpijp AP8152272 schroef met flens m5x12 893224 slangklem 893514 schroef 893823 sluitring d4,5 893513 afstandhouder AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 640485 temperature gauge 858475 motorverdeelpijp AP9100456 slangklem 26x8 856543 verdeelstuk 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8104836 expansievat plug 858908 expansievat AP8221145 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20 893898 kabelgeleider AP8121991 bus AP8221150 kabelgeleider 895450 bus
merchandise aprilia 895718 896115 t-shirt motore rsv4 896112 t-shirt motore rsv4 896114 t-shirt motore rsv4 896111 t-shirt motore rsv4 896116 t-shirt motore rsv4 896113 t-shirt motore rsv4 895715 schelp 895712 schelp 895714 soft shell rsv4 - xx 895711 soft shell rsv4 - m 895713 schelp 895710 soft shell rsv4 - s 895716 cartella postino rsv 895720
nevenluchtfilter aprilia 856631 pijp 856632 pijp 856630 pijp CM001905 slangklem CM002916 slangklem CM225401 slangklem 857181 sas klep 858727 haakje AP8121032 bus AP8150137 inbusschroef
nokkenas achter aprilia 857039 uitlaat nokkenas 857004 inlaatnokkenas 857009 distributiesysteem versnelling z = 44 857008 schroef met flens m 8x10.3 857097 nokkenas ketting 857100 kettinggeleiderplaat 857476 speciale schroef m6x18 857477 bus 857099 kettingspanner schuifblok 857094 speciale schroef m8 857096 ring 18.5x8.5x3.3 857098 ketting uitrekken 857176 o-ring
nokkenas voor aprilia 857010 uitlaat nokkenas 857004 inlaatnokkenas 857009 distributiesysteem versnelling z = 44 857008 schroef met flens m 8x10.3 857097 nokkenas ketting 857100 kettinggeleiderplaat 857476 speciale schroef m6x18 857477 bus 857099 kettingspanner schuifblok 857094 speciale schroef m8 857096 ring 18.5x8.5x3.3 857098 ketting uitrekken 857176 o-ring
oliekoeler aprilia 858790 olie koeler AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121428 borgring d8 858927 afstandhouder AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8106389 olieleiding 12x19 AP8152277 schroef met flens m6x12 858732 radiator steunbeugel AP8150137 inbusschroef 858489 pijp AP8144008 o-ring 115 AP8201727 zwarte kabelgeleider
schakelingen aprilia 893757 h.bars anti.v gewicht AP8118649 rechterhelft stuur d.51,1 890981 linkerhelft stuur 896150 de lichtkeuzeschakelaar 851998 rh-lichtkiezer 893150 levering van gastransmissie 893151 gastransport retour AP8118501 handgreep paar. zwart AP8150543 schroef m8x35 AP8150137 inbusschroef AP8221043 afstandsbus AP8118502 voorste gasgreep u-bout AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8118503 u-bout gasgreep achter AP8120190 o-ring 3075
smoorklephuis aprilia 857303 voorste gasklephuis 857304 achterste gasklephuis 857305 unie CM002903 slangklem AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 642302 luchtdruksensor 894658 gewricht 858874 pijp 858873 pijp 584815 iniettore basso marelli iwp162 (*) 5848135 iniettore basso marelli iwp162 (*)
swing aprilia 858770 zwenkarm 858707 achterste swingarmpen AP8110078 kooi à rouleaux AP8110079 kogellager 858708 afstelbus AP8121201 swingarm ring moer 858780 kettinggeleiderplaat 858783 kettingkast AP8144048 o-ring 134 AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144005 pakking ring AP8234020 beker voor schoen AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8121075 t bus AP8150430 lage zelfborgende moer 858936 achter int. zw. arm piv. bus AP8125687 wielpenring 648708 achterwielasmoer AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat 858781 kettinggeleiderplaat AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121570 interne afstandhouder AP8150503 schroef AP8148824 onderhoud AP8110065 naaldlager AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8150468 schroef m6x40
uitlaat reserveonderdelen racing 894732 aprilia 895159 muffler akarapovic evolution 895166 achterhoofdbuisenset 895430 kit staffa alluminio 895168 muffler bracket fitt 895162 stripes kit evolutio 895171 cilinder 895172 cilinder 895173 uitlaat 895174 uitlaat 895175 end cap kit for exha 893675 akrapovic stickers 895161 klem 895167 muffler fitting kit 860763 lange speciale lente 895160 demper 895165 voorhoofdbuis zie 895163 uitlaat demper 895164 collector sel evo rs 895170 muffler bracket evo 895169 muffler bracket with
uitlaat reserveonderdelen racing 897318 aprilia 897319 muffler akarapovic evolution 895163 uitlaat demper 895430 kit staffa alluminio 895168 muffler bracket fitt 895162 stripes kit evolutio 895171 cilinder 895172 cilinder 897421 mflr repack kit for 897422 mflr repair kit for 897323 end cap kit for exha 893675 akrapovic stickers 897320 klem 895167 muffler fitting kit 860763 lange speciale lente 895160 demper 895166 achterhoofdbuisenset 895165 voorhoofdbuis zie 895164 collector sel evo rs 895169 muffler bracket with 895170 muffler bracket evo
uitlaat reserveonderdelen slip on 896136 aprilia 895407 kit scarico akrapovi 896135 uitlaat demper 896180 klem 895173 uitlaat 895174 uitlaat 897323 end cap kit for exha 893675 akrapovic stickers 895161 klem 895167 muffler fitting kit 896017 muffler evolution z- 896018 link pipe with inter 896020 muffler bracket fitt 896021 slangklem 896022 klem 860763 lange speciale lente 895160 demper
uitlaat reserveonderdelen slip on 897600 aprilia 897321 muffler evolution z- 896135 uitlaat demper 896180 klem 897421 mflr repack kit for 897422 mflr repair kit for 897323 end cap kit for exha 893675 akrapovic stickers 897320 klem 895167 muffler fitting kit 897322 muffler evolution z- 896018 link pipe with inter 896020 muffler bracket fitt 896021 slangklem 896022 klem 860763 lange speciale lente 895160 demper
ventielbelegen aprilia CM223401 pad 1,75 CM223413 pad 2,35 CM223421 pad 2,75 CM223429 pad 3.15 CM223408 pad 2.10 CM223416 pad 2.50 CM223424 pad 2,9 CM223403 pad 1.85 CM223411 pad 2.25 CM223419 pad 2.65 CM223427 pad 3.05 CM223406 pad 2 CM223414 pad 2.40 CM223405 pad 1.95 CM223426 pad 3 CM223418 pad 2.60 CM223409 pad 2.15 CM223417 pad 2.55 CM223425 pad 2.95 CM223404 pad 1.90 CM223412 pad 2.30 CM223420 pad 2.70 CM223428 pad 3.10 CM223407 pad 2,05 CM223415 pad 2.45 CM223423 pad 2.85 CM223402 pad 1.80 CM223410 pad 2.20 CM223422 pad 2.80
ventieldeksel aprilia 857079 kleppen bedekken 857071 speciale schroef 830249 demper drift 857084 ht spoel korte kabel 857501 ht spoel lange kabel AP8152277 schroef met flens m6x12 857075 klepdeksel pakking 857043 pakking 857074 pakking 638853 bougie (ngk) cr8eb
verkleding aprilia 895394 uitrusting 895395 uitrusting 895396 uitrusting
voorwielrempomp aprilia 858898 voorremslang AP8113598 pil remtank plug AP8113499 remolietank 890791 voorste hoofdcilinder AP8133664 voorremhendel 893937 u-bout AP8213057 koppeling achterrempomp AP8133666 hefboom pin AP8113004 ring 10x14x1,6 * 852702 olieleiding schroef AP8127432 stop schakelaar 890509 rubberen pijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8134383 olietank plaat AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8150474 rvs dopmoer m6 AP8134167 remslang hanger AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8133502 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8152273 schroef met flens m5x15
voorwielvork aprilia 854546 rh naaf 854547 lh hub AP8123975 voorvork revisie kit 893945 veer AP8123977 plug cpl. AP8116071 voorvorkolie 1 lt. 893966 breng de lente terug
vork brug aprilia 858737 bovenste plaat 858802 onderste plaat AP8163064 stuur schokdemper AP8110077 axiaal kogellager AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8123641 stofkap ring AP8123642 ring moer AP8123643 keerring moer terug AP8163170 upper plate fixing bush AP8152442 spindel sluitring AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152283 schroef met flens AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8121718 koplamp bus AP8150540 schroef 893819 naamplaatje "aprilia" 893113 voorvork onderste sluiting AP8152277 schroef met flens m6x12
waterpomprondsel aprilia 857209 waterpomp assy 890931 slangklem 857222 uitlaat waterpomp pijp 840893 binnenzeskantschroef m6x25 893968 waterpomp kit
zit
zit
aprilia 85883200A1 bestuurderszadel AP8152302 schroef met flens m5x12 89382400A1 achter zadel 85884400A1 riem AP8120177 elastisch 598267 schroef AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * 894195 inbussleutel
achterkantopbouw aprilia 85883700XN 858838 zadelhoes basis 85883500XR 85884700XR 893112 kussen 890966 rechts zijpaneel. carb. 890967 lh zijpaneel. carb. 893797 rechter achterkuip sticker rsv4 894082 linker kuip sticker rsv4 893798 zadelhoes sticker italia AP8117004 zelfklevende spons 15x8 893838 schroef AP8152174 inbusschroef AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8102381 clip m4 AP8121184 schroef m4x14 893108 net paneel (r) 893109 net paneel (l) AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8220238 rubberen afstandhouder AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 893259 pin AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8144565 nylon ring AP8120622 voorste stofkapring 894195 inbussleutel

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RSV4 Factory SBK Racing 49 1000 2009 - 2010. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RSV4 Factory SBK Racing 49 1000 2009 - 2010 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RSV4 Factory SBK Racing 49 1000 2009 - 2010.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia