Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Atlantic 400 500 Sprint 2005.

Aprilia Atlantic 400 500 Sprint 2005 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Atlantic 400 500 Sprint 2005

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Atlantic 400 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Atlantic 400 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2005!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8144696 carburateur-luchtkast slang AP8580172 luchtfilter 829258 luchtfilter 829259 filterdeksel pakking AP8580173 filterdeksel pakking AP8580178 luchtinlaatslang 829543 luchtinlaatslang AP8580061 zelftappende schroef 3x20 AP8146949 luchtfiltersteun AP8117249 geen beschrijving beschikbaar AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8102701 slangklem 40-60 h9 AP8121639 slangklem 40-60 h9 AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8178846 luchtbox cpl. 873151 luchtbox cpl. AP8580181 slangklem CM001926 slangklem
carter aprilia AP8560210 compleet carter 1e cat. CM1568025004 4e kat. compleet carter AP8560213 4e kat. compleet carter CM1568025003 3e kat. compleet carter AP8560212 3e kat. compleet carter CM1568025002 2e kat. compleet carter AP8560211 2e kat. compleet carter CM1568025001 compleet carter 1e cat. AP8560076 tapeind 1A003631R tapeind AP8560104 schroef met flens m6x65 B016762 schroef met flens m6x65 833520 moer m10x1,25 6h AP8560042 moer m10x1,25 6h AP8560096 met 20x42x1 82656R met 20x42x1 AP8560084 pakking B015433 stekker m12x1,5x11 AP8560014 stekker m12x1,5x11 AP8560017 mondstuk 484034 mondstuk AP8560016 het lokaliseren van deuvel B015957 het lokaliseren van deuvel 82660R met d20x52x15 AP8570004 met d20x52x15 AP8540001 snap ring 006652 snap ring AP8560123 afdichtring 35x47x7 873932 afdichtring 35x47x7 AP8570016 oliepeilstang cpl. 832130 complete oliepeilstok AP8276037 complete oliepeilstok AP8550334 o-ring AP8570030 kogellager 833701 kogellager 83018R radiaal kogellager 15x42x13 AP8560019 radiaal kogellager 15x42x13 AP8560030 afdichtring 40x25x7 873931 afdichtring 40x25x7 AP8560007 borgring 25x26.9x1.2 B015959 borgring 25x26.9x1.2 825233 met 52x25x15 AP8560027 met 52x25x15 AP8550107 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 AP8560106 schroef met flens m6x75 828922 schroef met flens m6x75
krukas assy aprilia AP8146381 frame koppelstang AP8146380 motor verbindingselement AP8161037 geen beschrijving beschikbaar AP8121580 pin AP8161036 geen beschrijving beschikbaar AP8121590 staaf bush AP8121460 afstandhouder AP8121459 afstandhouder AP8121311 schuifbus AP8121551 stofkap AP8121611 ring moer AP8121612 bus AP8144334 pad AP8150208 ring 15x28x2.5 AP8152030 moer m14x1.5 006844 moer m14x1.5 AP8146941 drijfstang cpl.
cilinder aprilia 830275 cilindervoetpakking 0.8 830277 cilindervoetpakking 0.4 AP8560166 cilindervoetpakking 0.4 AP8560165 cilindervoet pakking 0,6 830275 cilindervoetpakking 0.8 AP8560164 cilindervoetpakking 0.8 830277 cilindervoetpakking 0.4 830276 cilindervoet pakking 0.6 AP8560069 zuigerpen 827820 zuigerpen AP8560086 stop ring 828116 stop ring 827706 olieschraapring d.92 AP8560067 olieschraapring d.92 845313 olieschraapring d.85.8 AP8550271 flensmoer m6 288245 flensmoer m6 AP8570025 zuiger assy cat2 8328120002 zuiger assy cat2 AP8570026 zuiger assy cat3 8328120003 zuiger assy cat3 AP8570027 zuiger assy cat4 8328120004 zuiger assy cat4 8328120002 zuiger assy cat2 AP8570024 zuiger assy cat2 B0185030004 zuiger assy cat4 8452980001 zuiger assy 8452980002 zuiger assy cat2 B0185030002 zuiger assy cat2 8452980003 zuiger assy cat3 B0185030003 zuiger assy cat3 8452980004 zuiger assy cat4 845297 cilinder met complete zuiger B018504 cilinder met complete zuiger AP8570023 cilinder met zuiger 832770 ring AP8570021 ring 845312 ring d.85.8 845314 olieschraapring d.85.8x2. AP8560068 olieschraapring d.92x2.5 827707 olieschraapring d.92x2.5 AP8560059 kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel 847928 pakking AP8550429 pakking AP8550557 schroef met flens m6x16 B016777 schroef met flens m6x16 AP8560061 tapeind 1A003632R tapeind
cilinderkop aprilia AP8550508 ventiel halve kegel 285846 ventiel halve kegel AP8560095 bovenste kopje 828396 bovenste kopje AP8560054 klepveer 826103 klepveer AP8550326 klep pakking ring 436438 klep pakking ring 826256 onderste kopje AP8560056 onderste kopje AP8560092 uitlaatklep 828321 uitlaatklep 844957 cilinderkoppakking AP8560149 cilinderkoppakking 830008 cilinderkoppakking 82987R1 cilinderkop montage AP8560229 cilinderkop montage AP8560093 inlaatklep 828322 inlaatklep AP8560077 tapeind 878991 tapeind AP8560167 schroef met flens m6x90 B016776 schroef met flens m6x90 828646 temp. sensor AP8560099 temp. sensor AP8570017 fase / omwentelingssensor 6389915 fase / omwentelingssensor AP8550557 schroef met flens m6x16 B016777 schroef met flens m6x16 AP8560168 pakking ring 825952 pakking ring AP8125959 elastische veer 843603 elastische veer
aandrijfas aprilia AP8560088 afstandhouder 848222 afstandhouder AP8560209 complete secundaire as versnelling 841456 complete secundaire as versnelling AP8560193 krukas cpl..cat.1 8720925001 krukas cpl..cat.1 AP8560194 krukas cpl..cat.2 8720925002 krukas cpl..cat.2 B016797 schroef m6x16 AP8560157 schroef m6x16 AP8550039 transmissiesleutel 000267 transmissiesleutel AP8560235 moer m14x1.5 021214 moer m14x1.5 AP8560150 drukring 830012 drukring AP8560236 afstandhouder 847650 afstandhouder
motor assemblage aprilia AP8176209 geen beschrijving beschikbaar CM1524135 geen beschrijving beschikbaar AP8176138 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8560001 cilinder pakkingset 497090 cilinder pakkingset AP8560002 motor set pakking 497091 motor set pakking
motor kunststof aprilia AP8560220 complete transmissiekap 8769925 complete transmissiekap 873492 geluiddempend materiaal afdekken AP8570075 zelftappende schroef 478533 zelftappende schroef AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120253 afstandhouder AP8515066 schroef met flens m6x40 B016763 schroef met flens m6x40 AP8560040 borgring 825667 borgring 840277 radiaal lager AP8560223 radiaal lager AP8560218 schroef B016766 schroef AP8560219 schroef m8x100 833664 schroef m8x100 840439 transmissie deksel AP8560224 transmissie deksel AP8179159 voorste variatorafdekking AP8179158 koelen variator deksel 833320 geluiddempend materiaal 833321 geluiddempend materiaal
uitlaat unit euro 2 aprilia AP8119819 uitlaatpijp bescherming AP8119849 verdeelstuk AP8119734 slangklem AP8163166 bus AP8119747 geluiddemper AP8119624 uitlaatpijp pakking 828194 uitlaatpijp pakking AP8150334 moer m8 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8163165 rvs ring 16x8.4x1.6 AP8152410 schroef met flens m10x55 AP8152400 moer AP8163167 isolerende ring 20x8x1.5 AP8150502 sluitring 15x8x0,8 AP8119497 co-inlaatschroef AP8113004 ring 10x14x1,6 *
uitlaat unit euro 3 aprilia AP8119862 stalen uitlaatpijp prot. AP8119861 verdeelstuk 847103 verdeelstuk AP8119899 slangklem 874950 slangklem 8749465 bus AP8161211 bus AP8119908 geluiddemper 8733195 geluiddemper 828194 uitlaatpijp pakking AP8144776 uitlaatpijp pakking AP8150334 moer m8 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8144064 hitteschild ring AP8144065 rubberen afstandhouder 851946 bus AP8117286 bescherming 840263 bescherming AP8152514 schroef 833569 schroef 840782 onderlegring AP8152515 onderlegring AP8152516 onderlegring 843881 onderlegring AP8119860 lambdasonde 639806 lambdasonde AP8152291 schroef met flens AP8152505 onderlegring 840569 onderlegring AP8152350 moer 599553 slangklem AP8119873 slangklem AP8152487 binnenzeskantschroef m8x80 842502 binnenzeskantschroef m8x80 AP8150551 platte ring 846163 platte ring 007608 belleville spring AP8161098 belleville spring AP8150027 moer m8 AP8161097 onderste bevestigingspen AP8161096 bovenste bevestigingspen
vliegwielkap aprilia 8710505 vliegwiel hoes 8725685 vliegwiel hoes 8720885 vliegwiel hoes 8725685 vliegwiel hoes 274246 platte ring 22x12,1x1 829557 onderlegring AP8550417 pakking 82960R oliefilter AP8560163 oliefilter AP8550512 sensor 1D001138 sensor AP8560014 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11 874707 olieplug staaf AP8560039 olieplug staaf AP8560012 o-ring 237553 o-ring AP8560047 vliegwielhuisdeksel pakking 872914 vliegwielhuisdeksel pakking 434429 schroef m6x70 AP8550545 schroef m6x70 AP8550331 ring 10.5x16x2.5 486075 ring 10.5x16x2.5 AP8560118 ontluchtingspijp 829047 ontluchtingspijp 8290405 plug cpl. AP8577015 plug cpl. AP8113789 schroef met flens m6x25 414837 schroef met flens m6x25 AP8550079 schroef m6x35 414838 schroef m6x35 845978 slangklem AP8125957 slangklem AP8560021 schroef m5x10 433800 schroef m5x10 AP8560107 klepspanplaat met u.p. 828930 klepspanplaat met u.p. 82778R reed klep steun AP8560228 reed klep steun AP8560142 oliedruk ventiel AP8560140 veer 829486 veer AP8550073 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 641201 veer AP8125956 veer 828394 as van de waterpomp. 872536 as van de waterpomp. 844438 as van de waterpomp. 872536 as van de waterpomp.
hoofddeksel (ext. thermostaat) aprilia AP8560146 bougie ngk r cr7ek 829981 bougie ngk r cr7ek AP8580168 bougie kampioen rg6yc 438073 bougie kampioen rg6yc 830820 hoofddeksel pakking AP8570010 hoofddeksel pakking AP8570007 speciale schroef 872635 speciale schroef AP8570009 hoofddeksel 1A003952 hoofddeksel 830249 demper drift AP8570008 demper drift AP8570022 moer top 832783 moer top AP8570001 platte ring 178790 platte ring AP8560010 ontluchtingsklep dop 063435 ontluchtingsklep dop AP8560015 ontluchtingsschroef 430045 ontluchtingsschroef
oliepomp aprilia AP8560045 afstandhouder 825737 afstandhouder AP8560074 kettingspanner staaf 827886 kettingspanner staaf AP8560071 kettingspanner schuifblok 827882 kettingspanner schuifblok B016797 schroef m6x16 AP8560157 schroef m6x16 AP8560032 oliepomp montage 876225 oliepomp montage AP8560060 nokkenas ketting 827889 nokkenas ketting 433477 schroef met flens AP8551029 schroef met flens AP8560087 pakking 847962 pakking AP8560153 schroef met flens 830061 schroef met flens 830064 olie schot AP8560155 olie schot AP8560052 oliefilter AP8550337 o-ring 20,35x1,78 288474 o-ring 20,35x1,78 AP8550336 o-ring 31,47x1,78 285536 o-ring 31,47x1,78 AP8560055 oliefilter plug
primaire transm. aprilia AP8560199 aandrijving halfpoelie cpl. 832697 aandrijving halfpoelie cpl. AP8560242 rolstop 830901 rolstop AP8560240 schuifregelaar 842175 schuifregelaar 830899 pin roller AP8560241 pin roller 849914 pin roller AP8560143 speciale schroef m8x25 829693 speciale schroef m8x25 AP8560188 v-snaar 832738 v-snaar 829205 gewone ring AP8560129 gewone ring AP8560127 platte ring 22.1x36x2 829203 platte ring 22.1x36x2 AP8560132 moer m18x1,5 AP8560171 getande katrol 834304 getande katrol 829251 belleville spring AP8560134 belleville spring 849913 half-katrolassemblage .. rijden AP8560200 koppeling. assy. 1A007791 koppeling. assy. AP8570003 afstandhouder 825381 afstandhouder
katrol, aangedreven aprilia AP8560029 pakking 825237 pakking AP8560033 snap ring 825382 snap ring AP8560243 gewone ring 846696 sec. schuifschijf. compleet AP8560196 sec. schuifschijf. compleet AP8560109 koppeling bus pin 828978 koppeling bus pin 846696 sec. schuifschijf. compleet AP8560197 sec. schuifschijf. compleet AP8560031 oliekeerring 50x57x5 825239 oliekeerring 50x57x5 AP8560111 pakking 828984 pakking AP8560108 kop 828974 kop 831098 veer AP8560177 veer AP8560034 nieuw bekertype 825384 nieuw bekertype 8405775 centrifugaalkoppeling 5m AP8560246 centrifugaalkoppeling 5m 8488445 centrifugaalkoppeling 5m 848844 centrifugaalkoppeling 5m AP8560035 ringmoer 44x1 825385 ringmoer 44x1 8251765 complete koppelingstrommel AP8560026 complete koppelingstrommel 848843 secundaire katrol AP8560245 sec. schuifschijf. compleet 846696 sec. schuifschijf. compleet AP8560063 moer m14x1.5 827116 moer m14x1.5 AP8560046 platte ring 875391 platte ring AP8560244 gewone ring
gasklephuis aprilia AP8560154 inlaatspruitstuk 830062 inlaatspruitstuk AP8560170 complete injector 8304275 complete injector AP8560048 gasklephuis cpl. 830061 schroef met flens AP8560153 schroef met flens AP8550558 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 AP8113789 schroef met flens m6x25 414837 schroef met flens m6x25 AP8134839 bord
overdragen aprilia AP8550361 binnenzeskantschroef m8x12 269755 binnenzeskantschroef m8x12 AP8560085 pakking 847963 pakking AP8560148 transmissie as 8299945 transmissie as 8738765 aangedreven katrolas AP8560247 aangedreven katrolas AP8560147 achterwiel as cpl. AP8560130 borgring AP8560158 zeskantschroef met flens 1A001623 zeskantschroef met flens AP8570004 met d20x52x15 82660R met d20x52x15 83082R afdichtring 38x50x7 AP8560125 afdichtring 38x50x7 AP8560005 transmissie deksel cpl. 8320525 transmissie deksel cpl. AP8560126 met 30.55.13 1A005376R met 30.55.13 B016772 schroef met flens m8x35 AP8560105 schroef met flens m8x35 AP8560208 reductie-unit ontluchtingsleiding 830671 reductie-unit ontluchtingsleiding AP8560022 slangklem 487948 slangklem AP8550304 onderlegring 485703 onderlegring
klep controle aprilia AP8551047 moer 484819 moer AP8551046 stelschroef 82817R stelschroef 8260285 rocker arm assy .. uitlaat AP8560051 rocker arm assy .. uitlaat AP8560131 wielsnelheidssensor. links voor 829211 wielsnelheidssensor. links voor AP8560232 geen beschrijving beschikbaar 827991 tuimelas AP8560078 tuimelas AP8560124 timing systeem versnelling 879185 timing systeem versnelling AP8560121 contragewicht 829071 contragewicht 1A003053 binnenzeskantschroef m5x30 AP8560008 binnenzeskantschroef m5x30 AP8560135 veer 829252 veer 831167 bord AP8560230 bord AP8560231 schroef 831153 schroef AP8570013 decompressie grond 8311615 decompressie grond 8260275 rocker arm assy .. inlaat AP8560050 rocker arm assy .. inlaat AP8560122 pakking 829097 pakking 829247 decompressieklok AP8560133 decompressieklok 843060 schroef met flens 1A000425 schroef met flens AP8560136 binnenzeskantschroef m8x45 B016778 binnenzeskantschroef m8x45 AP8560060 nokkenas ketting 827889 nokkenas ketting 845316 platte ring
waterkoeler aprilia AP8127021 ventilator. cpl. AP8104857 waterkoeler AP8144693 koeler-pomp pijp AP8144692 waterkoelerkop buis AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121075 t bus AP8178847 expansievat AP8570122 expansievat plug CM001909 slangklem AP8102764 witte slangklem d. 13x6 CM001908 slangklem CM001915 slangklem CM001916 slangklem
waterpomp (externe thermostaat) aprilia AP8570036 haakje 840062 haakje 871799 onderlegring AP8560238 pomp-thermostaat "by pass" leiding 841102 pomp-thermostaat "by pass" leiding AP8570037 slangklem CM001915 slangklem AP8144579 slangklem 414838 schroef m6x35 AP8550079 schroef m6x35 827929 waterpomp waaier cpl. AP8560183 slangklem CM001917 slangklem AP8570034 thermostaatkop pijp 840826 thermostaatkop pijp 848140 thermostaat AP8560234 thermostaat AP8570031 waterpomp deksel B019381 waterpomp deksel AP8551149 schroef 842041 schroef AP8560073 o-ring 827884 o-ring B0192155 pomp-cilinderslang AP8560237 pomp-cilinderslang 497486 afdichtingsringen kit 842595 pakking ring 82991R pakking ring 844439 pakking ring 873934 pakking ring

Frame

centraal lichaam aprilia AP8269000 rechts zijpaneel. blauw AP8178998 rechts zijdeksel, grijs AP8178998 rechts zijdeksel, grijs AP8179717 rechts zijpaneel. grijs AP8179761 rechts zijpaneel. grijs AP8179771 rechts zijpaneel. blauw AP8184581 rechts zijpaneel. zwart AP8178999 lh zijafdekking. grijs AP8178999 lh zijafdekking. grijs AP8269001 lh zijafdekking. blauw AP8184582 lh zijafdekking. zwart AP8179772 lh zijafdekking. blauw AP8179762 lh zijafdekking. grijs AP8179718 lh zijafdekking. grijs AP8178850 onderpaneel. grijs 856078 vloerpaneel. grijs AP8158378 rechts mat. grijs AP8158379 lh mat. grijs AP8158934 rechts mat. grijs AP8158935 lh mat. grijs AP8178849 brandstof vuldeksel AP8134799 bord AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8104609 tank deurslot AP8201620 hendel AP8152194 lage moer m19x1 AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8221312 getande ring 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127390 driver intercom kabel AP8127549 passagier intercom kabel AP8163327 intercom kabelbus AP8119821 o-ring
centrale standaard aprilia AP8146942 centrale standaard AP8146950 zijstandaard AP8221211 interne zijstandaardveer AP8221204 zijstandaardveer AP8152301 zelfborgende moer AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8121932 bevestigingsbout centrale standaard AP8124977 draaischakelaar 854888 draaischakelaar AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150471 veerring 14.5x24 AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 *
dashboard aprilia AP8127673 dashboard compleet km / u AP8127686 geen beschrijving beschikbaar AP8212407 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8220551 pakking AP8220555 pakking AP8212406 digitale klok AP8127453 dashboardlens prot. AP8144595 klok rubber AP8144596 reset knop AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
kader aprilia AP8146940 kader AP8156181 spatscherm achter AP8134885 lichte steunplaat AP8146546 voorste boog 666754 voorste boog AP8121075 t bus AP8154084 voorruit ondersteuning AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8144509 stand eindstop AP8152313 captive moer m6 AP8120531 rubber met inzet AP8152299 zelfborgende moer m6
voorvork ii aprilia AP8123760 stop ring AP8163302 stop ring AP8203950 borgring AP8123761 plug AP8163300 plug AP8123698 plug cpl. 600121 plug cpl. AP8163440 veer AP8163223 veer AP8123699 veer AP8163224 schokdemper AP8163267 schokdemper AP8163438 schokdemper AP8163291 breng de lente terug AP8123764 veer AP8123708 breng de lente terug AP8123701 slag eindstop AP8163289 slag eindstop AP8123765 slag eindstop AP8163290 mouw AP8123907 mouw AP8163439 ring AP8123776 ring AP8123754 ring AP8123767 stofkap AP8163298 stofkap AP8203258 stofkap 600127 stofkap 600125 stop ring AP8123704 stop ring AP8163297 stop ring AP8123921 stop ring AP8123769 oliekeerring AP8163296 oliekeerring AP8103392 pakking ring 600126 pakking ring AP8123909 oliekeerring AP8123705 kop AP8163295 oliekeerring AP8123910 bus AP8163294 bus AP8203447 bus AP8163225 lh mouw AP8163437 lh mouw AP8163226 rechter mouw AP8163436 rechter mouw AP8223054 binnenzeskantschroef m6x20 AP8203796 schroef m6x20 AP8121183 schroef AP8163435 afdichtring AP8203572 afdichtring AP8203794 onderlegring 600123 schroef AP8203570 schroef AP8163285 schroef m10x30 AP8163227 schroef m8x30 AP8163301 o-ring AP8123775 o-ring AP8163031 lh hub AP8163270 rh sleeve cpl. AP8163271 linker mouw cpl. AP8163030 rh naaf
voorkant i aprilia AP8178882 voorruit AP8178997 dashboardpaneel, grijs AP8178997 dashboardpaneel, grijs AP8179716 dashboard paneel. zilver AP8179716 dashboard paneel. zilver AP8179716 dashboard paneel. zilver AP8179716 dashboard paneel. zilver AP8178992 rechter zijpaneel, grijs AP8179006 rechts zijpaneel. blauw AP8179010 rechts zijpaneel. groen AP8179043 rechts zijpaneel. wit AP8179249 rechts zijpaneel. cyaan AP8179711 rechts zijpaneel. grijs AP8179756 rechts zijpaneel. grijs AP8179766 rechts zijpaneel. blauw AP8184576 rechts zijpaneel. zwart AP8268995 rechts zijpaneel. blauw AP8179007 lh zijpaneel. blauw AP8178993 lh zijpaneel, grijs AP8179044 lh zijpaneel, wit AP8268996 geen beschrijving beschikbaar AP8179011 lh zijpaneel. groen AP8179250 lh zijpaneel. cyaan AP8179712 lh zijpaneel. grijs AP8179757 lh zijpaneel. grijs AP8184577 lh zijpaneel. zwart AP8179767 lh zijpaneel. blauw AP8268994 kuip. blauw AP8184575 kuip. zwart AP8179765 kuip. blauw AP8179710 kuip. grijs AP8179710 kuip. grijs AP8178991 kuip. grijs AP8178991 kuip. grijs AP8158370 dashboard vergrendeling AP8158370 dashboard vergrendeling AP8179715 dashboard vergrendeling AP8179715 dashboard vergrendeling AP8179715 dashboard vergrendeling AP8179715 dashboard vergrendeling AP8102381 clip m4 AP8120594 rubberen afstandhouder AP8177290 aprilia gegevensplaat 50x25 852089 naamplaatje "400 sprint" AP8166583 naamplaatje "500 sprint"
voorlichaam ii aprilia AP8158777 rh richtingaanwijzer AP8158778 links richtingaanwijzer AP8158372 intern schild. grijs AP8158373 handschoen comp. deur. grijs AP8158899 handschoenenkastje AP8149478 typ appr.data cover. zwart 890518 handschoen comp. deurpakking AP8144570 handschoen comp. deurpakking AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8134799 bord AP8104612 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8102381 clip m4
voorkant iii aprilia AP8156195 voorspatbord. wit AP8156189 voorspatbord. blauw AP8156188 voorspatbord. grijs AP8226896 voorspatbord. blauw AP8156349 voorspatbord. zwart AP8156277 voorspatbord. blauw AP8156276 voorspatbord. grijs AP8156272 voorspatbord. grijs AP8156219 voorspatbord. cyaan AP8156190 voorspatbord, groen AP8156174 wielruimte AP8134996 voorste kanaal AP8134997 geen beschrijving beschikbaar AP8178976 geen beschrijving beschikbaar AP8126963 spatscherm vooraan AP8102375 clip m5 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8144109 bevestigingspin AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
remklauw voor aprilia AP8133525 remklauw voor AP8133731 remklauw voor AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8133813 ontluchtingsklep dop AP8133814 ontluchtingsventiel AP8213108 ontluchtingsventiel AP8133815 remblokken AP8133603 remblokken AP8133604 remklauw rev. kit AP8133816 remklauw rev. kit AP8113003 olieleiding schroef AP8133738 klep AP8113922 klep AP8133738 klep AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133777 pijp AP8133526 voorremslang AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8121856 kabelgeleider AP8133817 remklauw connect .. cpl. AP8146882 remklauw connect .. cpl. AP8133760 pinnen + remklauwveren AP8133818 pinnen + remklauwveren AP8146945 remklauwsteun voor
voorvork i aprilia AP8163279 stengelbasis AP8163307 stengelbasis AP8163221 stengelbasis AP8163304 stop ring AP8123756 stop ring AP8123695 o-ring AP8163002 schroef met flens AP8163222 schroef m8x30 600136 plug AP8123696 plug AP8163303 plug AP8123759 plug AP8163239 bal ring set. compleet AP8163117 voorvork 85188R voorvork AP8163228 onderlegring AP8163010 schijf deksel bus 599510 schijf deksel bus AP8166195 remschijf stop sticker
voorwiel aprilia AP8128115 voorwiel zilver 852264 voorwiel zilver AP8128115 voorwiel zilver AP8225123 lager AP8114460 kilometertellerkabel AP8125782 pakking ring AP8133788 voorremschijf AP8225361 voorwiel as 856111 voorwiel as AP8121588 voorwiel spacer AP8128114 michelin voorband x-9 497606 michelin voorband x-9 AP8152056 binnenzeskantschroef m8x30 AP8201546 tubeless ventiel AP8104402 kilometerteller versnelling 852204 geen beschrijving beschikbaar 852271 wiel interne afstandhouder 852742 wiel interne afstandhouder AP8120422 zwarte slang 98x2
benzinetank aprilia AP8178848 geen beschrijving beschikbaar 641135 brandstofpomp cpl. AP8106775 brandstofpomp cpl. 641135 brandstofpomp cpl. AP8144782 tankdop AP8202159 kabelgeleider AP8158359 ring moer AP8144422 pakking AP8144694 levering brandstofleiding AP8144695 brandstof retour slang 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221145 t bus AP8144698 brandstofcollector rubber AP8117250 geen beschrijving beschikbaar AP8120416 zwarte slang 178x4 CM225502 buis l = 71 mm 641140 buis l = 71 mm CM001902 slangklem
stuur aprilia AP8104746 rh achteruitkijkspiegel AP8104747 lh achteruitkijkspiegel AP8118624 stuur AP8158368 onderste stuurkap AP8179713 geen beschrijving beschikbaar AP8179713 geen beschrijving beschikbaar AP8179713 geen beschrijving beschikbaar AP8179713 geen beschrijving beschikbaar AP8179713 geen beschrijving beschikbaar AP8178994 bovenste stuurkap, grijs AP8178994 bovenste stuurkap, grijs AP8178995 hoes AP8178995 hoes AP8179714 hoes AP8179714 hoes AP8179714 hoes AP8179714 hoes AP8161057 h.bars anti.v gewicht AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8158776 rh vernieuwing spoor opsluiting AP8158967 lh vernieuwing spoor opsluiting AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150088 binnenzeskantschroef m10x70 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8102671 kunststof klinknagel AP8166625 sticker "atlantic" AP8166626 geen beschrijving beschikbaar
lh controles aprilia AP8133733 achterste hoofdcilinder AP8133558 achterste hoofdcilinder AP8213584 remhendelpen AP8125757 hefboomschroef AP8213585 moer AP8213298 moer AP8133807 pompdeksel schroef AP8113859 pompdeksel schroef AP8113860 pompdeksel 858492 pompdeksel AP8118641 rem hendel AP8133809 rem hendel AP8113637 remhendel u-bout AP8213586 remhendel u-bout AP8213299 dopschroef AP8213582 dopschroef AP8113861 zuiger assy AP8133810 pomp revisiekit AP8113862 pomp revisiekit AP8118656 handgreep - paar AP8124622 verlichting selector AP8158933 lh bovenschaal AP8158898 lh el.controls plaats. zwart AP8158931 onderste schaal AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133533 achterremslang AP8127394 lh brandt keuzekabel 642991 lh brandt keuzekabel AP8212767 draai indic. lichtknop AP8124209 claxon AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8152268 inbusschroef
slot hardware kit aprilia AP8104418 slot hardware kit AP8104611 zadelslot AP8104612 slot voorste kist AP8104609 tank deurslot AP8104610 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104422 kabel vergrendelen AP8102947 zadel sluitplaat AP8150137 inbusschroef AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8201620 hendel AP8201749 schroef m4x6 AP8221312 getande ring AP8201748 onderlegring AP8152194 lage moer m19x1 AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8127461 afdichting hoofdschakelaar AP8127685 anti-diefstal kit AP8127709 geen beschrijving beschikbaar
plaat set-decal-op. handboeken aprilia AP8104910 geen beschrijving beschikbaar
achterlichaam i aprilia AP8269002 rechter achterkuip. blauw AP8179008 geen beschrijving beschikbaar AP8178853 rechter achterkuip. grijs AP8179012 rechter achterkuip. groen AP8179045 rechter achterkuip. wit AP8179253 rechter achterkuip. cyaan AP8179719 rechter achterkuip. grijs AP8179758 rechter achterkuip. grijs AP8179768 rechter achterkuip. blauw AP8184584 rechter achterkuip. zwart AP8179046 geen beschrijving beschikbaar AP8179254 geen beschrijving beschikbaar AP8178854 achter kuip. grijs AP8179009 achter kuip. blauw AP8179013 achter kuip. groen AP8179720 achter kuip. grijs AP8179759 achter kuip. grijs AP8179769 achter kuip. blauw AP8184585 achter kuip. zwart AP8269003 achter kuip. blauw 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8177050 naamplaat arrecife cromo AP8167671 naamplaatje atlantic cromo
achterlichaam ii aprilia AP8179001 achter kuip. grijs AP8179721 geen beschrijving beschikbaar AP8184580 geen beschrijving beschikbaar AP8268999 achter kuip. blauw AP8179770 achter kuip. blauw AP8179760 achter kuip. grijs AP8179001 achter kuip. grijs AP8156175 nummerplaathouder. grijs AP8179722 achterste handgreep. zilver AP8158388 achterste handgreep. zilver AP8179722 achterste handgreep. zilver AP8158388 achterste handgreep. zilver AP8179722 achterste handgreep. zilver AP8179722 achterste handgreep. zilver AP8179722 achterste handgreep. zilver AP8179722 achterste handgreep. zilver AP8179002 bagagerekhoes, grijs AP8179002 bagagerekhoes, grijs AP8179773 geen beschrijving beschikbaar AP8179723 bagagerek hoes. grijs AP8179723 bagagerek hoes. grijs AP8179723 bagagerek hoes. grijs AP8179724 rh-stekker AP8179724 rh-stekker AP8179724 rh-stekker AP8179724 rh-stekker AP8168046 rh-stekker AP8168046 rh-stekker AP8179725 lh stekker AP8179725 lh stekker AP8179725 lh stekker AP8179725 lh stekker AP8168047 lh stekker AP8168047 lh stekker AP8212702 nummerbord licht AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8124718 achterreflector, rood AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8152293 schroef met flens AP8150018 onderlegring AP8121635 bus AP8152283 schroef met flens AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8177261 aprilia-gegevensblad 75x28
achter remklauw aprilia AP8133581 achter remklauw AP8133732 achter remklauw AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8113006 ontluchtingsventiel AP8213574 ontluchtingsventiel AP8213577 remblokken AP8113869 remblokken AP8213579 remklauw rev. kit AP8213457 remklauw rev. kit AP8113003 olieleiding schroef AP8113762 verveelde schroef AP8113761 ontluchtingsventiel AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8133738 klep AP8113922 klep AP8133738 klep AP8133533 achterremslang AP8144531 pijp AP8133950 pijp AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8132907 slangklem AP8113871 pen + remveer AP8213578 pen + remveer AP8202159 kabelgeleider
schokdemper achter aprilia AP8163472 schokdemper AP8152301 zelfborgende moer AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8150048 binnenzeskantschroef m10x40 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8146947 haakje AP8146946 haakje AP8150329 inbusschroef
achterwiel aprilia AP8108960 achterwiel zilver 852265 achterwiel zilver AP8108960 achterwiel zilver AP8113800 remschijf achter AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8202168 tubeless ventiel AP8110086 stofkap AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8150552 moer m10x1,25 6h 833520 moer m10x1,25 6h AP8109312 (michelin) achterband 140 / 60-14 " 666284 (michelin) achterband 140 / 60-14 " AP8154067 geluiddemper supp. bord AP8146943 geluiddemper supp. bord AP8125845 achterwiel spacer AP8125862 achterwiel spacer AP8550307 moer m16x13 563728 moer m16x13 AP8152402 met 6303-2rs1 AP8152401 ring 47 AP8150018 onderlegring AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8149465 stofkap AP8121620 splitpen 012789 splitpen AP8550261 cap 194423 cap
rh controles aprilia AP8133582 voorste hoofdcilinder AP8133734 voorste hoofdcilinder AP8133808 pompdeksel AP8113863 pompdeksel AP8133807 pompdeksel schroef AP8113859 pompdeksel schroef AP8213298 moer AP8213585 moer AP8213584 remhendelpen AP8125757 hefboomschroef AP8133811 rem hendel AP8118641 rem hendel AP8133812 pomp revisiekit AP8113864 pomp revisiekit AP8118656 handgreep - paar AP8158897 rh el.controls plaats. zwart AP8158932 rh bovenschaal AP8158930 onderste schaal AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133821 geen beschrijving beschikbaar AP8127393 rh licht keuzekabel AP8114485 gaskabel AP8124208 druk op de knop AP8224447 motor stop-start apparaat AP8104546 plug AP8118582 gas plaats AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8152268 inbusschroef
zadel aprilia AP8102947 zadel sluitplaat AP8129461 zadel, blauw AP8129451 zadel AP8129489 zadel, zwart / grijs AP8129489 zadel, zwart / grijs AP8129489 zadel, zwart / grijs AP8129489 zadel, zwart / grijs AP8144089 voorste zadelsteunrubber AP8163229 pakking AP8104422 kabel vergrendelen AP8570123 stoelkussen AP8158362 zadelscharnier AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121599 zadel spin AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8201431 splitpen AP8104611 zadelslot AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8221206 haak voor helmhouder AP8114458 kabel voor helmvergrendeling AP8168707 dek zadel
onderzadel aprilia AP8178851 helm compartiment AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8178869 hoes AP8212733 licht raam AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8178867 batterij hoes AP8178868 handschoenhouder AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8120253 afstandhouder AP8152108 inbusschroef AP8124768 stopcontact B063212 stopcontact

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia AP8127822 belangrijkste kabelboom AP8127672 geen beschrijving beschikbaar AP8550455 scr. bougiedop 293845 scr. bougiedop AP8127112 spoel 58120R spoel AP8212696 lichtschakelaar topkoffer AP8127337 toeter 495357 zekering 20a AP8112506 zekering 20a AP8124273 zekering 30a AP8220546 relaisrubber AP8220283 rubberen afstandhouder AP8224462 relay 12v/30a AP8127346 zekering 3a CM225715 zekering 15a AP8112176 zekering 15a AP8104884 brandstofniveau regelaar AP8124768 stopcontact B063212 stopcontact AP8127302 cavo base a.t. 080341 cavo base a.t. AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8134967 steunplaat AP8212588 diode AP8127719 lichtkabel topkoffer AP8102375 clip m5 AP8550366 bougie prot. kraag 436919 bougie prot. kraag AP8120754 rubberen zekeringkast
elektrisch systeem ii aprilia AP8127822 belangrijkste kabelboom AP8127672 geen beschrijving beschikbaar AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8127205 spanningsregelaar AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8124748 batterij (yuasa) 12v-10ah 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah AP8127669 geen beschrijving beschikbaar CM078607 ecu AP8127898 ecu CM078605 ecu AP8127710 ecu CM078404 ecu AP8127694 ecu AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8127670 kabel relais-startmotor AP8127671 geen beschrijving beschikbaar AP8124266 val sensor 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun AP8124869 injectierelais 12v-40w 895481 injectierelais 12v-40w AP8220546 relaisrubber AP8148438 relais ondersteuning AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5 AP8120218 eindkap
koplamp aprilia 854894 koplamp 854895 koplamp AP8127442 koplampbescherming vooraan AP8127272 rechts richtingaanwijzer AP8127443 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127258 linker richtingaanwijzer AP8127444 linker richtingaanwijzer lens AP8121643 zelftappende schroef 3,5x13 AP8127248 koplamp bedrading met harnas 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8127488 stadslichten schakelen bedrading AP8144529 pakking
ontstekingseenheid aprilia AP8570014 startmotor AP8550487 breken onderlegring 479515 breken onderlegring AP8560102 rotor. assy. 58197R rotor. assy. 58080R achterplaat. assy (met 1 kabel) AP8560100 achterplaat. assy (met 1 kabel) AP8577041 binnenzeskantschroef m6x25 840893 binnenzeskantschroef m6x25 AP8560063 moer m14x1.5 827116 moer m14x1.5 AP8560011 schroef m6x30 82737R startmotor versnelling AP8570018 startmotor versnelling AP8560043 platte ring 825725 platte ring AP8560083 lamineren van ringcontainers 828109 lamineren van ringcontainers 1A003109 tccic m5x16 AP8550073 tccic m5x16 AP8560006 transmissiesleutel 000097 transmissiesleutel AP8560009 schroef 018575 schroef AP8570011 bord 830886 bord
startmotor aprilia AP8113789 schroef met flens m6x25 414837 schroef met flens m6x25 AP8560025 startmotor 82699R startmotor AP8560064 koppelbegrenzer 876835 koppelbegrenzer
achterlicht aprilia AP8127259 achterlicht, rechts AP8127445 rh transparante lens AP8127448 rh rode lens 642133 rh rode lens AP8127316 achterlicht. lh AP8127447 lh transparante lens 642135 lh rode lens AP8127446 lh rode lens AP8224242 zelftappende schroef 3.9x16 642143 zelftappende schroef 3.9x16 AP8127720 achterlicht kabelboom. AP8127249 rh achterlicht kabelboom AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 00000002735 geen beschrijving beschikbaar

Accessoires

acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc. - top / koffers i aprilia CM220306 topkoffer. grijze straat c ii-47l CM220301 topkoffer. reliëf straat c ii-47l CM220302 topkoffer, grey street c ii-47l CM220307 topkoffer, blue street c ii-47l 852313 zitkussen street c ii-47 CM220401 top deposito's az.sd-r-racer CM220810 geen beschrijving beschikbaar CM220811 geen beschrijving beschikbaar CM220812 topkofferdeksel. blue city-35l CM220814 topkofferdeksel. blue city-35l 852312 zitkussen city-35l
acc. - top / koffers ii aprilia AP8790260 topkoffer, reliëf str-cas 45l AP8792373 topkoffer, asgrijs str-cas 45l AP8792374 topkoffer, asgrijs str-cas 45l AP8797169 topkoffer slot st-case
acc. - verschillende i aprilia AP8794031 radiodisplay, blauwe mobcontrol AP8794044 geen beschrijving beschikbaar AP8794038 spiraalkabel voor laars AP8794039 oortelefoons met microfoonarm AP8701240 draad siemens mod3 AP8701241 draad nokia mod1 AP8701242 draad nokia mod2 AP8701243 draad samsung mod1 AP8701244 draad samsung mod2 AP8701245 draad sony AP8701239 draad siemens mod2 AP8701238 draad siemens mod1 AP8701237 draad panasonic mod3 AP8701236 draad panasonic mod2 AP8701235 draad panasonic mod1 AP8701234 draad motorola mod2 AP8701233 draad motorola mod1 AP8701232 draad ericsson AP8797170 bedrading aux mobcontrol
acc. - verschillende ii aprilia AP8796614 been voorblad AP8701140 beenbedekking klittenband ondersteuningsset AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e AP8703057 passagierskussen AP8702151 blauw kussen AP8702152 grijs kussen
acc. - windschermen / zijkoffers aprilia 852996 voorruit groot AP8792285 tunnelzak 50l

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Atlantic 400 500 Sprint 2005. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Atlantic 400 500 Sprint 2005 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Atlantic 400 500 Sprint 2005.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia