Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR Motard 125 4T E3 2012.

Aprilia SR Motard 125 4T E3 2012 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR Motard 125 4T E3 2012

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR Motard 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR Motard 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2012!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilter aprilia B013216 complete luchtfilterkast 843849 carburateur-luchtkast slang 843194 luchtfilter 843195 afdichting luchtfilterhuis 258146 zelftappende schroef m3x20 479132 knop 827831 cap CM002910 slangklem 830056 bus 018640 schroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 003056 platte sluitring 6,4x12x1 254485 clip m6 829001 filterbox carburateurhuls 709532 slangklem 1A000833 slangklem
carburateur onderdelen aprilia 842514 hoes CM140903 gasklep veer 828822 kop CM140210 conische pin njha CM140302 diafragma CM129914 hoofdsproeier 82 CM140105 inactieve jet CM147102 stelnaald 842522 vlotter kit CM156709 vlotterkamer cpl. 842530 startapparaat CM142913 compleet automatische starter 828843 bord 828844 cap CM149404 adj.min.eng. snelheid luchtschroef 842521 slangenset 842523 vlotterkamer kit 880408 gasklephuis
carburateur, montage - koppelingsleiding aprilia CM156006 carburateur cpl. cvek27 2707 CM156010 carburateur cpl. cvek27 2707 849465 inductiegewricht met u.p. 828152 schroef 830487 schroef 871167 pakking 1A000833 slangklem 709532 slangklem 709532 slangklem 1A000833 slangklem 82961R weerstandsmodule CM002902 slangklem CM002903 slangklem
carter aprilia CM1485105001 geen beschrijving beschikbaar op dit moment CM1485105002 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 483785 pin 82898R pakking ring 486081 silent-block B015433 stekker m12x1,5x11 411311 stekker m12x1,5x11 844582 mondstuk 484993 het lokaliseren van deuvel 411295 tapeind 877287 tapeind 411295 tapeind 484034 mondstuk 431860 bus 82878R pakking ring 478115 het lokaliseren van deuvel B015957 het lokaliseren van deuvel 485912 radiaal kogellager 15x42x13 83018R radiaal kogellager 15x42x13 B015959 borgring 25x26.9x1.2 000674 borgring 25x26.9x1.2 485913 kogellager 833701 kogellager 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 845861 filterdeur inzet 431065 pakking 485047 bord 830061 schroef met flens 483767 onderste olieschot 829661 oliedruk ventiel 485655 veer 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 018575 schroef 876657 bord B016425 schroef met flens m6x60 432142 schroef met flens m6x60 277916 het lokaliseren van deuvel 845212 pakking 875111 pakking
carterafdekking - carter koeling aprilia 8413805 transmissie deksel cpl. 874106 complete koeldeksel 842093 filterelement 258146 zelftappende schroef m3x20 270793 schroef 873682 luchtdeflector 873389 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 4789853 radiaal lager 15x35x11 478985 radiaal lager 15x35x11 006635 snap ring 431860 bus 871458 rubberen mouw 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 CM155103 plug 844964 slangklem
krukas aprilia 8412985001 complete krukas cat.1 8412985002 complete krukas cat.2
kleppendeksel aprilia 877140 hoofddeksel 018639 schroef 829817 pakking 825364 pakking 1A003985 pakking 487989 pakking 829008 olie ontluchtingsklep 845753 binnenzeskantschroef m5x20 CM001904 slangklem 842737 olie ontluchtingspijp 871762 inlaat zijkap 843443 inlaat zijkap 826275 klem 833821 uitlaat zijkap 871760 uitlaat zijkap 826275 klem 825368 bougiekap 231590 elastische veer 270793 schroef 259577 schroef 828662 schroef 638852 bougie cr7eb (ngk) 825363 onderlegring
cilinder-zuiger-pols-peneenheid aprilia 831975 cilinder montage-zuigerpen (gietijzer) 827113 cilinder montage-zuigerpen (gietijzer) 831975 cilinder montage-zuigerpen (gietijzer) 8319740004 complete zuiger (gietijzer) cat.4 8319740003 complete zuiger (gietijzer) cat.3 8319740002 complete zuiger (gietijzer) cat.2 8319740001 complete zuiger (gietijzer) cat.1 8271120004 complete zuiger (aluminium) cat.4 8271120003 complete zuiger (aluminium) cat.3 8271120002 complete zuiger (aluminium) cat.2 8271120001 complete zuiger (aluminium) cat.1 485779 compressiering d.57x1 485914 olieschraapring d.57x2,5 486362 olieschraapring d.57x1 482335 zuigerpen 963486 anello elastico (vermengde ricambi) 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm 828148 cilindervoet pakking 0,8 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm 828147 cilindervoet pakking 0,6 mm 875112 cilindervoet pakking 0.4 mm 828146 cilindervoet pakking 0.4 mm 277916 het lokaliseren van deuvel 435571 het lokaliseren van deuvel
aangedreven katrol aprilia CM162401 door koppeling aangedreven katrol. 830580 vaste aangedreven halve katrol 82753R met 17x30x7 82518R rolkooi 20x29x18 483226 snap ring 828717 geleidepen l = 12,5 879002 verstelbare katrol. voor de helft 431089 pakking ring 430585 pakking 4310935 kop 872877 variator veer 487936 koppeling zijkap CM1612015 complete centrifugaalkoppeling 433232 ring moer 8440494 tambor de embr. 274246 platte ring 22x12,1x1 486324 moer
aandrijfpoelie aprilia CM144402 complete rolbehuizing 4348555 glijblok 842204 klem CM1038035 pennen rollenset 8.5gr 8456075 vaste aandrijf half katrol 832715 bord 015996 schroef 008370 schroef 841213 (mitsuboshi) v-riem 831363 gewone ring 876403 platte ring 436783 flensmoer B015804 flensmoer 483889 afstandhouder
motor assemblage aprilia CM1457105 motor cpl. 494985 cilinder pakkingset 1R000008 cilinder pakkingset 494984 kit guarnizioni completo 1R000009 kit guarnizioni completo
vliegwiel magneto deksel - oliefilter aprilia 834473 luchtkanaal. cpl. 832703 filterelement 254485 clip m6 833802 pakking 843757 bus 258146 zelftappende schroef m3x20 486972 binnenzeskantschroef m5x25 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 828583 onderlegring 828662 schroef 82635R oliefilter 483776 speciale schroef 483841 inlaat oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 826165 oliefilter plug 285536 o-ring 31,47x1,78 642276 oliedruksensor 486075 ring 10.5x16x2.5 825481 slangklem 847778 slangklem
head unit - klep aprilia 82777R cilinderkop montage 285846 ventiel halve kegel 483914 kop 483915 klepveer 436438 klep pakking ring 483711 kop 483707 uitlaatklep 483706 inlaatklep 239397 tapeind 435629 tapeind 434716 pakking 842360 plug m6x10 842507 stekker m10x1,25 844719 dopmoer 485603 schroef met flens 82681R cilinderkoppakking
oliepomp aprilia 82948R oliepomp montage 829593 schroef met flens 486082 carter-oliepomp pakking 847929 carter-oliepomp pakking 287913 oliepomp tandwiel B016426 schroef met flens m6x14 833722 schroef met flens m6x14 436695 belleville spring 82649R oliepomp ketting 82783R oliepomp control rondsel 847116 timing systeem deksel 483775 timing systeem deksel 825620 pakking ring 82538R pakking ring 434345 oliepomp ketting drift 018623 schroef m5x12 015585 schroef m5x12 487937 gewone ring 843761 motor olie beker B016792 schroef met flens m6x30 289731 schroef met flens m6x30 487824 slangklem 830128 pakking 843364 olievulplug 479986 o-ring 277916 het lokaliseren van deuvel 483918 oliekeerring 82782R tandwiel van de distributieketting 828308 kettingspanner schuifblok 82643R nokkenas ketting 840510 kettingspanner staaf 414837 schroef met flens m6x25 485868 afstandhouder 82650R kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 847928 pakking 825952 pakking ring
reductie-eenheid aprilia 8460245 zijdeksel B0143425 zijdeksel 82899R pakking ring 83018R radiaal kogellager 15x42x13 4789845 met 25x52x15 006652 snap ring 272921 pin 847930 pakking 8417485 achterwielas 8738745 aangedreven katrolas 8285655 transmissie as CM162202 reductie-unit ontluchtingsleiding 487115 slot 487211 schroef met flens m8x45 B016805 schroef met flens m8x45 873980 schroef met flens m8x40 B016806 schroef met flens m8x40 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring
rocking hendels steuneenheid aprilia 8304535 tuimelaar cpl. 8444895 tuimelaar cpl. 82817R stelschroef 484819 moer 486336 timing systeem versnelling 877771 timing systeem versnelling 018639 schroef 486972 binnenzeskantschroef m5x25 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 487832 bord 830446 gewone ring 830447 gewone ring 486339 tuimelaar as 8459305 nokkenas 8459325 nokkenas 833308 nokkenas plaat 877309 nokkenas plaat 484123 schroef met flens
secundaire luchtkast aprilia 82996R sas klep 259830 metrische schroef m6x20 CM001904 slangklem 831259 slangkoppeling CM001904 slangklem 844116 complete s.a.s. pijp 832943 pakking 873409 speciale moer 846766 speciale moer CM002904 slangklem 845635 koele waterslang CM002917 slangklem CM002908 slangklem 834476 vliegwielkap 297498 schroef
geluiddemper aprilia 877357 geluiddemper 843841 bescherming 848766 binnenzeskantschroef m5x10 651014 binnenzeskantschroef m5x10 827526 platte ring 487665 fairlead 844470 schroef 872997 binnenzeskantschroef m8x55 834187 veerring 825643 onderlegring 436947 moer 013861 gewone ring 8,2x20x2,5
transmissies aprilia 666930 achterrem transmissie 598918 achterrem versteller 179640 pin 270310 registro freno posteriore 145298 slangklem 266040 bus 257134 slangklem 666929 fairlead 858542 snelheidsmeter transmissie 564645 bord

Frame

remleidingen - remklauwen aprilia 666008 rem hydraulische pen 647078 remblokken 598919 schroef 709047 veerring 858543 remvloeistofleiding 651502 oliepijpschroef m10x18 127927 pakking 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 482291 slangklem
centrale afdekking - voetsteunen aprilia 85306100XH1 voetensteun 270793 schroef 85824300XH1 tapijtset grijs 268596 schroef 85643100XH1 bovenste schild lockup. grijze pha CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 85645000XH1 rechts voetsteun achter. grijs 85645100XH1 lh achterste voetsteun. grijs 259349 schroef 254485 clip m6
drijvende spiegel / s aprilia CM180601 rh achteruitkijkspiegel CM180602 lh achteruitkijkspiegel
vork / stuurbuis - stuurlagereenheid aprilia 668484 voorvork montage 666261 rechter mouw 666262 lh mouw 649952 oliekeerring wuxi top 600490 stofkap 858319 vork staander 858322 secundaire veer 858321 vork zuiger 858320 vorkveer 600486 vorkbuis dop 600495 hoes 601401 schroef 600482 schroef met flens 600496 sterms beugel 858318 stuurbuis 650075 lager stuurlager 650693 bovenste drukring 0037514 ring van de stuurinrichting 0111094 stuurbuis ringmoer 664045 laterale reflector 668573 lh ondersteuning 668572 lh ondersteuning 668574 rh ondersteuning 668575 rh ondersteuning
frame / carrosserie aprilia 672750 kader met u.p. 298604 lock ondersteuning
dashboardkastje voor - kniebeschermer aprilia 85643300XH1 intern schild. grijs 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 85647100XH1 handschoen comp. deur. grijs 856472 scharnier 259349 schroef 252420 bord 297498 schroef 856473 bord 575249 schroef 856437 lockup haak deur 257617 veer 575819 tas houder haak 259349 schroef 85647400XH1 chassisnummer inspectiedeksel
voorste schild aprilia 6574610087 voorste schild 6574610090 voorste schild 65746100AO voorste schild 65746100EZ voorste schild CM017410 klem 184142 klem 67207100XH1 schild bovenste sluiting 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 CM017410 klem 184142 klem 65746800XH1 koplamp omlijsting 65746300XH1 deflector rechts 65746200XH1 deflector links 297498 schroef 664307 rechter onderste schild metalen netvlies 664309 linker onderste schild metalen netvlies 664306 rechtsboven schild metallic netvlies 664308 linker bovenste schild metalen netvlies 664454 onderlegring
voorwiel aprilia 666311 voorwiel 327187 lager 649910 lager 564527 voorwiel spacer 564475 kop 853075 band 120 / 70-14 " 668796 voorwielas 853058 voorwielas 271740 moer 270991 tubeless ventiel 561714 voorremschijf 271147 binnenzeskantschroef m6x20 667152 binnenzeskantschroef m6x20 56434R kilometerstand teller 709674 binnenzeskantschroef m6x20
benzinetank aprilia 657507 benzinetank 031092 schroef m6x25 016406 veerring 6,4x11,8x1 268304 platte ring 6,5x21 231027 afstandhouder 259832 plug 258160 pakking CM025711 brandstofniveausonde 575321 kraan depressie drukknoop 674594 kraan depressie drukknoop 196868 pakking 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem CM027914 pijp 3.25x8x420 CM027916 pijp 3.25x8x420 CM001912 slangklem 624522 vacuümfilter CM027916 pijp 3.25x8x420 CM006103 brandstofpijp CM006116 brandstofpijp
stuur - master cil. aprilia 853047 stuur 655554 binnenzeskantschroef m10x65 674424 platte ring 178790 platte ring 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 015330 moer CM079717 gaspedaal cpl. 649602 gaskabel openen 649603 gaskabel voor sluiting 274491 rechts handgreep 274489 grip, links CM063805 huls met achterremhendel 564681 hendel 265249 schroef 267948 veer 123394 schroef CM064305 remt pomp 646832 voorremhendel 497041 voorremhendel
stuurbedekkingen aprilia 1B000543 afdekking voorste stuur 6574700090 afdekking voorste stuur 008457 zelftappende schroef m4,2x19 CM017409 clip d.4,2 267115 zelftappende schroef m4x16 1B000541 afdekking achterste stuur 8530500090 afdekking achterste stuur 267115 zelftappende schroef m4x16
helmhuis - onder het zadel aprilia 67219000XH1 helm compartiment 575249 schroef 259372 schroef 184142 klem CM017410 klem 85299000XH1 batterij hoes 259349 schroef 85270000XH1 inspectiedeksel. grijs 890103 deksel oliereservoir
sloten aprilia 860193 slotcilinder 860691 sleutel 298731 pakking ring 298581 slot lichaam 1B002607 slot lichaam 298903 blocchetto serratura completo 298594 platte ring 298838 cilinder borgveer 580621 hoofdschakelaar 643133 hoofdschakelaar 253937 veer
borden - emblemen aprilia 677077 rechter voorkuip dec. "125" 677079 rechter voorkuip dec. "125" 677078 links kuip dec. "125" 677080 links kuip dec. "125" 677060 sticker rechter voorscherm sr 677071 sticker rechter voorscherm sr 677072 sticker linker voorscherm sr 677061 sticker linker voorscherm sr 677058 sticker schild rechtsvoor 677069 sticker schild rechtsvoor 677059 sticker schild linksvoor 677070 sticker schild linksvoor 677062 embleem voorzijde "aprilia italia" 677063 sticker rechts onder voetsteun "aprilia" 677064 sticker onder voetsteun links "aprilia" 677065 nummerplaat sticker rechter staart kuip "sr motard" 677073 nummerplaat sticker rechter staart kuip "sr motard" 677066 nummerplaat sticker linker staartkuip "sr motard" 677074 nummerplaat sticker linker staartkuip "sr motard" 895839 "" "eni" "label" 672200 naamplaatje piaggio technologie 677537 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 677536 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5A000289 sticker rechts onder voetsteun "aprilia" 5A000291 sticker rechts onder voetsteun "aprilia" 5A000290 sticker onder voetsteun links "aprilia" 5A000292 sticker onder voetsteun links "aprilia" 2H000695 stickerset "melandri"
achterrem - remklauw aprilia 56294R kaken coup 56294R5 kaken coup 266724 bord 647384 remschoenen veer terug 5641365 remhendel as 564215 achterremhendel 828862 vierkante moer 414838 schroef m6x35
achterklep - spatscherm aprilia 6574720090 passagiers handvat 65746900XH1 stroomlijnkappen sluiten aan de achterkant 65747300XH1 spatscherm achter 664310 spatschermverlenging 664434 nummerplaatsteun subframe 582428 inbusschroef 582058 reflector 58233R5 reflector 642018 kentekenplaathouder 58231R5 laterale reflector 293556 laterale reflector 584884 nummerplaathouder 584877 uitbreiding 564606 inbusschroef 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 856459 bus 672186 rechts achterwand 672185 lh achterwand
achtervering - schokdemper / s aprilia 666822 complete achterschokbreker 666821 schokdemper aansluitbeugel 268158 schroef 666823 afstandhouder 002440 zelfborgende moer m10 844483 binnenzeskantschroef m8x50 020008 moer
achterwiel aprilia 666286 achterwiel 853075 band 120 / 70-14 " 270991 tubeless ventiel 601205 afstandhouder 674425 platte ring 563728 moer m16x13 194423 cap 012789 splitpen 197983 hoes
zadel / stoelen aprilia 2H000693 zadel montage 675331 zadel montage 577492 drift 856462 vergrendelhendel 296743 haakje 268596 schroef 672327 zadelslot hardware kit 856463 excentrisch aanspannen 652697 slot lichaam 652695 slot lichaam 269136 moer 856466 pin 856465 zadelscharnier 601645 toolkit
zijdeksel - spoiler aprilia 6574670087 kuip.rh. 6574670090 kuip.rh. 65746700AO rechts zijpaneel 65746700EZ kuip rechts 860536 inbusschroef CM017410 klem 184142 klem 6574660087 kuip.lh. 6574660090 kuip.lh. 65746600AO lh zijdeel 65746600EZ l.h. lichaamszijde (grijs 742 / b) 860536 inbusschroef CM017410 klem 184142 klem 85645200XH1 rh covers. grijs fantoom 85645300XH1 links sluitend fantoom grijs 664303 rechterkant metalen netvlies 664305 linker metalen netvlies 664454 onderlegring 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 856454 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 8564540090 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato
stand / s aprilia 666313 complete middenstandaard 581560 drift 030115 zeskantschroef m10x130 273754 o-ring 582298 afstandhouder 002440 zelfborgende moer m10 581249 buitenste veer 581248 innerlijke lente
zwaaiende arm aprilia 597499 zwenkarm aan chassiszijde 56411R zwenkarm aan chassiszijde 56127R naaldlager CM067803 afstandhouder l = 228 mm 860902 zwenkarm aan motorzijde 56127R naaldlager 597374 naaldlager CM067801 afstandhouder 664219 silent block steunbeugel 272750 drift 273460 bus 295409 inbusschroef 031116 inbusschroef 272176 moer 006416 borgring 563977 zeskantschroef m10x245 271807 zeskantschroef m10x202 002440 zelfborgende moer m10 597016 stille blokafdekking 655151 stille blokafdekking 856446 veer
wielkast - spatbord aprilia 66609100XH1 voorspatbord 272836 schroef 254485 clip m6 575249 schroef 67235400XH1 achterspatbord 67207000XH1 wielruimte 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 575249 schroef

Elektrisch

vliegwiel magneto aprilia 58059R cdi magneto assy 584695 complete rotor (kokusan) 486140 complete rotor (kokusan) 584695 complete rotor (kokusan) 584690 achterplaat, mitsuba 000267 transmissiesleutel 828662 schroef 018575 schroef 436783 flensmoer B015804 flensmoer 259151 schroef 006975 sluitring 5,3x10x0,5 060201 platte ring 5.3x14x1 097733 platte ring 5.3x14x1 825430 ventilator
koplampen - richtingaanwijzers aprilia 642021 koplamp 00H01004131 lamp h8 294131 lamp 12v-3w 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 642025 richtingaanwijzer rechtsvoor 584332 lamp 12v-10w 664360 indicator kabel montage 642026 richtingaanwijzer linksvoor 584332 lamp 12v-10w 664362 indicator kabel montage 664170 schroef 664379 koplamp kabel montage
hoofdkabelboom aprilia 642480 kabelboom 580561 zekering 20a 290404 hoes 580653 zekeringhouder 252945 zekering 7,5a 290860 zekering 15a
meter combinatie-dashboard aprilia 643415 meter combinatie 856440 instrumentenpaneel glas 164634 12v-1.2w lamp 268596 schroef 642019 dashboardpaneel leeg 6420190090 dashboardpaneel leeg 860535 inbusschroef
achterlichten - richtingaanwijzers aprilia 642022 achterlicht 129953 lamp 12v-21 / 5w 664457 zpf schroef 184142 klem CM017410 klem 642023 richtingaanwijzer rechtsachter 584332 lamp 12v-10w 664359 montage van de rechter indicatiekabel 642024 richtingaanwijzer linksachter 584332 lamp 12v-10w 664361 linker indicator kabel montage 259830 metrische schroef m6x20 858306 kentekenverlichting 858180 plaat licht bedrading 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w 858334 kentekenplaat beugel 018591 schroef 015996 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 020104 moer
afstandsbedieningen - batterij - claxon aprilia 642318 startrelais 12v-80a 582042 bord 294076 rem. bedieningsschakelaar 12v-30a 58246R rem. bedieningsschakelaar 12v-30a 584810 batterij 12v-9ah 1D000635 toeter 58093R toeter 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 254485 clip m6
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen aprilia 294341 koplamp keuzeschakelaar 642670 koplamp keuzeschakelaar 58056R richtingaanwijzer lampen schakelaar 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar 58058R claxon 58057R druk op de knop 584426 hoes AP8127896 hoes 580645 knop 580953 knop
stater - elektrische starter aprilia 82611R5 startmotor 018639 schroef 82612R startmotor versnelling
spanningsregelaars - elektronische regeleenheden (ecu) - h.t. spoel aprilia 58090R spanningsregelaar 58090R5 spanningsregelaar CM078307 cdi unit assy 672173 regeleenheid sup. haakje 272836 schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 58083R spoel 436919 bougie prot. kraag 573052 fairlead 969348 afgeschermde dop 581142 omgevingstemperatuursensor

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR Motard 125 4T E3 2012. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR Motard 125 4T E3 2012 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR Motard 125 4T E3 2012.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia