Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Sport City ONE 125 4T E3 2008.

Aprilia Sport City ONE 125 4T E3 2008 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Sport City ONE 125 4T E3 2008

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Sport City ONE 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Sport City ONE 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2008!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia B013216 complete luchtfilterkast 849286 complete luchtfilterkast 878184 complete luchtfilterkast 258146 zelftappende schroef m3x20 843194 luchtfilter 843195 afdichting luchtfilterhuis 830056 bus 843849 carburateur-luchtkast slang CM002910 slangklem 479132 knop 827831 cap 018640 schroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 003056 platte sluitring 6,4x12x1 254485 clip m6
nokkenas aprilia 8444895 tuimelaar cpl. 82817R stelschroef 484819 moer 486336 timing systeem versnelling 877771 timing systeem versnelling 486972 binnenzeskantschroef m5x25 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 018639 schroef 487832 bord 830446 gewone ring 830447 gewone ring 486339 tuimelaar as 8459325 nokkenas 8459305 nokkenas 8459325 nokkenas 833308 nokkenas plaat 877309 nokkenas plaat 484123 schroef met flens
carburateur i aprilia CM156006 carburateur cpl. cvek27 2707 CM156010 carburateur cpl. cvek27 2707 849465 inductiegewricht met u.p. 828152 schroef 830487 schroef 871167 pakking 1A000833 slangklem 709532 slangklem 709532 slangklem 1A000833 slangklem 82961R weerstandsmodule CM002902 slangklem CM002903 slangklem 829001 filterbox carburateurhuls 145298 slangklem
carburateur ii aprilia CM129914 hoofdsproeier 82 CM140105 inactieve jet CM156709 vlotterkamer cpl. CM140302 diafragma CM142905 compleet automatische starter CM142913 compleet automatische starter 828843 bord 842530 startapparaat CM140210 conische pin njha CM147102 stelnaald 828822 kop CM140903 gasklep veer 842522 vlotter kit 842514 hoes 842521 slangenset 842523 vlotterkamer kit 828844 cap 880408 gasklephuis
koppeling aprilia 82742R door koppeling aangedreven katrol. CM162401 door koppeling aangedreven katrol. 830580 vaste aangedreven halve katrol 483226 snap ring 82518R rolkooi 20x29x18 82753R met 17x30x7 827595 verstelbare katrol. voor de helft 879002 verstelbare katrol. voor de helft 431089 pakking ring 825726 variator veer 872877 variator veer 828717 geleidepen l = 12,5 4310935 kop 487936 koppeling zijkap CM144005 centrifugaalkoppeling CM161202 centrifugaalkoppeling CM161201 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 006410 pakking ring 433232 ring moer 430585 pakking 8440494 tambor de embr. 274246 platte ring 22x12,1x1 486324 moer
drijfstang aprilia 597499 zwenkarm aan chassiszijde 56411R zwenkarm aan chassiszijde 56127R naaldlager CM067803 afstandhouder l = 228 mm 664219 silent block steunbeugel 853110 silent block steunbeugel 860902 zwenkarm aan motorzijde 597374 naaldlager 56127R naaldlager CM067801 afstandhouder 664219 silent block steunbeugel 853110 silent block steunbeugel 664219 silent block steunbeugel 272750 drift 273460 bus 295409 inbusschroef 031116 inbusschroef 272176 moer 006416 borgring 563977 zeskantschroef m10x245 271807 zeskantschroef m10x202 002440 zelfborgende moer m10 597016 stille blokafdekking 655151 stille blokafdekking 856446 veer
carter aprilia CM1485075001 compleet carter cat.1 CM1485205001 compleet carter cat.1 CM1485075002 compleet carter cat.2 CM1485205002 compleet carter cat.2 840489 kop B015956 pin d. 9,5 uur = 15 239388 pin d. 9,5 uur = 15 411311 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11 484034 mondstuk 431860 bus 485912 radiaal kogellager 15x42x13 83018R radiaal kogellager 15x42x13 485913 kogellager 833701 kogellager 483785 pin 486081 silent-block 432142 schroef met flens m6x60 B016425 schroef met flens m6x60 000674 borgring 25x26.9x1.2 B015959 borgring 25x26.9x1.2 82878R pakking ring 82898R pakking ring 478115 het lokaliseren van deuvel B015957 het lokaliseren van deuvel 844582 mondstuk 875111 pakking 845212 pakking 432142 schroef met flens m6x60 B016425 schroef met flens m6x60 277916 het lokaliseren van deuvel 483767 onderste olieschot 485047 bord 018575 schroef 845861 filterdeur inzet 431065 pakking 485655 veer 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 829661 oliedruk ventiel 828766 bord 830061 schroef met flens 411295 tapeind
cilinder aprilia 8271120001 complete zuiger (aluminium) cat.1 8319740004 complete zuiger (gietijzer) cat.4 8319740003 complete zuiger (gietijzer) cat.3 8319740002 complete zuiger (gietijzer) cat.2 8319740001 complete zuiger (gietijzer) cat.1 8271120004 complete zuiger (aluminium) cat.4 8271120003 complete zuiger (aluminium) cat.3 8271120002 complete zuiger (aluminium) cat.2 482335 zuigerpen 963486 anello elastico (vermengde ricambi) 485779 compressiering d.57x1 485914 olieschraapring d.57x2,5 486362 olieschraapring d.57x1 831975 cilinder montage-zuigerpen (gietijzer) 828146 cilindervoet pakking 0.4 mm 875112 cilindervoet pakking 0.4 mm 828147 cilindervoet pakking 0,6 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm 828148 cilindervoet pakking 0,8 mm 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm
cilinderkop aprilia 82777R cilinderkop montage 434716 pakking 239397 tapeind 435629 tapeind 277916 het lokaliseren van deuvel 483914 kop 483711 kop 483706 inlaatklep 483707 uitlaatklep 483915 klepveer 285846 ventiel halve kegel 436438 klep pakking ring 82681R cilinderkoppakking 485603 schroef met flens 844719 dopmoer 435571 het lokaliseren van deuvel 842360 plug m6x10
aandrijfas aprilia 8412985001 complete krukas cat.1 8412985002 complete krukas cat.2
motor aprilia CM1457105 motor cpl. 494985 cilinder pakkingset 1R000008 cilinder pakkingset 494984 kit guarnizioni completo 1R000009 kit guarnizioni completo
uitlaateenheid aprilia 877357 geluiddemper 890317 uitlaat. cpl. 853123 geluiddemper 877357 geluiddemper 8263885 grafiet bus 846097 grafiet bus 8449404 slangklem 843841 bescherming 853127 uitlaatpijp bescherming 487665 fairlead 827526 platte ring 848766 binnenzeskantschroef m5x10 651014 binnenzeskantschroef m5x10 844470 schroef 844483 binnenzeskantschroef m8x50 872997 binnenzeskantschroef m8x55 436947 moer 013861 gewone ring 8,2x20x2,5 709012 onderlegring 016408 veerring 825643 onderlegring
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia CM001912 slangklem CM002901 slangklem CM001914 slangklem CM027914 pijp 3.25x8x420 CM027916 pijp 3.25x8x420 624522 vacuümfilter CM027920 brandstofbuis 3.25x8x255 CM178405 buis l = 180 mm CM177923 sae j30 buis l = 1125 mm CM177906 sae j30 buis r11-a o r12 1/4 "l = 920 CM177910 sae j30 buis r11-a o r12 1/4 "l = 920 CM177902 sae j30 buis r11-a o r12 1/4 "l = 920 CM177910 sae j30 buis r11-a o r12 1/4 "l = 920 CM178409 pijp l = 1050mm CM178401 pijp l = 1050mm CM178409 pijp l = 1050mm CM177908 buis l = 180 mm CM177901 sae j30 buis r11-a o r12 1/4 "l = 920 CM177910 sae j30 buis r11-a o r12 1/4 "l = 920 CM177919 sae j30 buis r11-a o r12 1/4 "l = 920 CM177910 sae j30 buis r11-a o r12 1/4 "l = 920 257134 slangklem CM178401 pijp l = 1050mm CM178409 pijp l = 1050mm 828325 tee unie CM028204 roll-over klep 576454 onderhoud 622997 klep steunklem 654935 klep 576468 koolstoffilter 1B0045715 koolstoffilter AP8120116 3-weg verbinding AP8104614 drukklep
hoofddeksel aprilia 877140 hoofddeksel 844349 hoofddeksel 877140 hoofddeksel 018639 schroef 829817 pakking 829008 olie ontluchtingsklep 845753 binnenzeskantschroef m5x20 828653 schroef 487989 pakking 1A003985 pakking 825364 pakking 825363 onderlegring 438073 bougie kampioen rg6yc 638852 bougie cr7eb (ngk) 825368 bougiekap CM001904 slangklem 842737 olie ontluchtingspijp 826275 klem 871760 uitlaat zijkap 871762 inlaat zijkap 826275 klem 231590 elastische veer
oliefilter aprilia 826165 oliefilter plug 285536 o-ring 31,47x1,78 483841 inlaat oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 82635R oliefilter 483776 speciale schroef 1D001138 sensor 82580R sensor 642276 oliedruksensor 825481 slangklem 486075 ring 10.5x16x2.5 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14
oliepomp aprilia 82877R oliepomp montage 82948R oliepomp montage 847929 carter-oliepomp pakking 829593 schroef met flens 843761 motor olie beker 830128 pakking 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 487824 slangklem 846819 olievulplug 843364 olievulplug 479986 o-ring 277916 het lokaliseren van deuvel 847116 timing systeem deksel 434345 oliepomp ketting drift 82538R pakking ring 825620 pakking ring 015585 schroef m5x12 487937 gewone ring 82650R kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel 847928 pakking 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 485868 afstandhouder 414837 schroef met flens m6x25 840510 kettingspanner staaf 828308 kettingspanner schuifblok 483918 oliekeerring 825952 pakking ring 82643R nokkenas ketting 82782R tandwiel van de distributieketting 82649R oliepomp ketting 82783R oliepomp control rondsel 287913 oliepomp tandwiel
secundaire lucht aprilia 834473 luchtkanaal. cpl. 258146 zelftappende schroef m3x20 832703 filterelement 254485 clip m6 833802 pakking 844116 complete s.a.s. pijp 832943 pakking CM002904 slangklem CM001904 slangklem 831259 slangkoppeling 82996R sas klep 82731R sas klep 82996R sas klep 259830 metrische schroef m6x20 259364 metrische schroef m6x20 834476 vliegwielkap 297498 schroef 845635 koele waterslang 847778 slangklem 846766 speciale moer 873409 speciale moer CM001904 slangklem 259577 schroef 486972 binnenzeskantschroef m5x25 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 828662 schroef 828583 onderlegring 843757 bus
overdragen aprilia 8460245 zijdeksel B0143425 zijdeksel 4789845 met 25x52x15 485912 radiaal kogellager 15x42x13 83018R radiaal kogellager 15x42x13 272921 pin 006652 snap ring 82541R pakking ring 82899R pakking ring 847930 pakking 487211 schroef met flens m8x45 B016805 schroef met flens m8x45 B016806 schroef met flens m8x40 825758 schroef met flens m8x40 4858795 aangedreven katrolas 8738745 aangedreven katrolas 8285655 transmissie as 8417485 achterwielas CM162202 reductie-unit ontluchtingsleiding 830862 adempauze 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring 487115 slot CM001904 slangklem
transmissies aprilia 858542 snelheidsmeter transmissie 858583 achterrem transmissie 179640 pin 270310 registro freno posteriore 266040 bus 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 482291 slangklem
variator aprilia 8456075 vaste aandrijf half katrol 832715 bord 008370 schroef 015996 schroef 827386 bus 876403 platte ring 436783 flensmoer B015804 flensmoer 433391 gewone ring 831363 gewone ring 841213 (mitsuboshi) v-riem 879057 (mitsuboshi) v-riem 841213 (mitsuboshi) v-riem CM144402 complete rolbehuizing 4348555 glijblok CM1038035 pennen rollenset 8.5gr 842204 klem 483889 afstandhouder
variator deksel aprilia 8413805 transmissie deksel cpl. 431860 bus 478985 radiaal lager 15x35x11 4789853 radiaal lager 15x35x11 006635 snap ring 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 873682 luchtdeflector 430264 schroef m5x10 874106 complete koeldeksel 842093 filterelement 258146 zelftappende schroef m3x20 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 CM155103 plug 270793 schroef

Frame

centraal lichaam i aprilia 85643300XH1 intern schild. grijs 856433 intern schild. grijs 85643300XH1 intern schild. grijs 85647100XH1 handschoen comp. deur. grijs 856471 handschoen comp. deur. grijs 85647100XH1 handschoen comp. deur. grijs 252420 bord 573057 klem 856472 scharnier 297498 schroef 259349 schroef 856474 chassisnummer inspectiedeksel 85647400XH1 chassisnummer inspectiedeksel 856473 bord 856437 lockup haak deur 257617 veer 575249 schroef CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 575819 tas houder haak CM006310 flap verpakking CM006311 flap verpakking
centraal lichaam ii aprilia 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400XV4 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400XB1 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400GH sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400F2 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400DE sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 8564540090 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 8564540090 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 856454 sottopianale fotoinciso non verniciato CM017410 klem 575249 schroef 85306100XH1 voetensteun 853061 voetensteun 85306100XH1 voetensteun 85824300XH1 tapijtset grijs 858243 tapijtset grijs 85824300XH1 tapijtset grijs 270793 schroef 896645 sticker rechts "aprilia" 896646 sticker links "aprilia"
centraal lichaam iii aprilia 672187 zadel 85646100VH zadel 577492 drift 296743 haakje 856462 vergrendelhendel 672327 zadelslot hardware kit 856465 zadelscharnier 269136 moer 856466 pin 89010200XH1 helm compartiment. grijs fantoom 890102 helm compartiment 67219000XH1 helm compartiment 575249 schroef 259372 schroef CM017410 klem 85270000XH1 inspectiedeksel. grijs 852700 inspectiedeksel. grijs 85270000XH1 inspectiedeksel. grijs 259349 schroef 85299000XH1 batterij hoes 852990 batterij hoes 890103 deksel oliereservoir 856463 excentrisch aanspannen 860193 slotcilinder 860691 sleutel 298731 pakking ring 895839 "" "eni" "label"
centraal lichaam iv aprilia 85645200XH1 rh covers. grijs fantoom 856452 chiusura laterale dx 856453 links lateraal sluiten 85645300XH1 links sluitend fantoom grijs 259349 schroef 856431 vergrendeling van het bovenste schild 85643100XH1 bovenste schild lockup. grijze pha CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 268596 schroef 85645000XH1 rechts voetsteun achter. grijs 856450 achterste voetsteun, rechts 856451 achterste voetsteun. lh 85645100XH1 lh achterste voetsteun. grijs 254485 clip m6
centrale standaard aprilia 601708 centrale standaard 666313 complete middenstandaard 581560 drift 030115 zeskantschroef m10x130 273754 o-ring 582298 afstandhouder 002440 zelfborgende moer m10 015235 moer m10 581249 buitenste veer 581248 innerlijke lente
bedieningselementen aprilia 294341 koplamp keuzeschakelaar 642670 koplamp keuzeschakelaar 583575 stop knop 580723 knop 580953 knop 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar 58056R richtingaanwijzer lampen schakelaar 638628 richtingaanwijzer lampen schakelaar 638626 knop motorstop 580387 hoes AP8127896 hoes 58057R druk op de knop 58058R claxon 580621 hoofdschakelaar 643133 hoofdschakelaar
dashboard aprilia 890320 dashboard 642119 dashboard 642166 dashboard 858368 dashboard 642119 dashboard 856440 instrumentenpaneel glas 642155 instrumentenpaneel glas 860535 inbusschroef 853142 dashboardpaneel leeg 8531420090 dashboardpaneel leeg 6420190090 dashboardpaneel leeg 268596 schroef
kader aprilia 672174 kader met u.p. 672750 kader met u.p. 852442 kader 254485 clip m6
voorkant i aprilia 853059 voorspatbord voorzijde blank 85305900XV4 voorspatbord. groen 85305900XB1 bovenste voorspatbord. wit 85305900GH bovenste voorspatbord. geel 85305900F2 bovenste voorspatbord. grijs 85305900DE bovenste voorspatbord. blauw 8530590090 voorspatbord voorzijde zwart 8530590090 voorspatbord voorzijde zwart 853060 voorspatbord achterkant blank 85306000XH1 voorspatbord. grijs '' fantoom 575249 schroef 254485 clip m6 272836 schroef 89023900XH1 wielruimte. grijze pha. 890239 wielruimte. grijze pha. 89023900XH1 wielruimte. grijze pha. CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 85306900XV4 voorste schild. groen 85306900XB1 voorste schild. wit 85306900GH voorste schild. geel 85306900F2 voorste schild. grijs 85306900DE voorste schild. blauw 8530690090 voorste schild. zwart 8530690090 voorste schild. zwart 853069 lettertype kuip. blank CM017410 klem 85643600XH1 bovenste schild lockup. grijze pha 856436 vergrendeling van het bovenste schild 860695 naamplaatje "aprilia" 852489 naamplaatje "aprilia" 896651 sticker rechts "125" 896649 sticker rechts "125" 860698 sticker rechts "125" 860875 sticker links "125" 896650 sticker links "125" 896652 sticker links "125" 896639 sticker aprilia 896640 sticker rechts 896641 sticker links 672200 naamplaatje piaggio technologie
voorlichaam ii aprilia 853049 voorkappen leeg 89098000XV4 voorkant calotte. v. 89098000XB1 voorkant calotte. wit 8909800090 afdekking voorste stuur 85304900XV4 voorkappen. v. groen 85304900XB1 voorkappen. wit 85304900F2 voorkappen. grijs 8530490090 voorkappen. zwart 8530490090 voorkappen. zwart 85305000XV4 cover.green 85305000XB1 hoes. wit 8530500090 afdekking achterste stuur 8530500090 afdekking achterste stuur 853050 afdekking achterste stuur CM017409 clip d.4,2 267115 zelftappende schroef m4x16 008457 zelftappende schroef m4,2x19 853072 rh-stekker 856455 lh stekker 853074 bus 858537 rh achteruitkijkspiegel 858538 lh achteruitkijkspiegel 872997 binnenzeskantschroef m8x55
remklauw voor i aprilia CM068301 remklauw (heng tong) CM068310 remklauw voor 666139 rem supp. plaat pin 647078 remblokken 858543 remvloeistofleiding 598919 schroef 709047 veerring 127927 pakking 265451 olieleiding schroef 651502 oliepijpschroef m10x18
voorvork aprilia 858322 secundaire veer 858319 vork staander 666261 rechter mouw 858317 rechter mouw 666262 lh mouw 858316 lh mouw 600485 vork oliekeerring 649952 oliekeerring wuxi top 600490 stofkap 649951 stofkap wuxi top 600495 hoes 858320 vorkveer 858321 vork zuiger 601401 schroef 664045 laterale reflector
voorwiel aprilia 666311 voorwiel 856442 voorwiel 327187 lager 649910 lager 564475 kop 564527 voorwiel spacer 667152 binnenzeskantschroef m6x20 271147 binnenzeskantschroef m6x20 853075 band 120 / 70-14 " 561714 voorremschijf 270991 tubeless ventiel 853058 voorwielas 668796 voorwielas 271740 moer 56434R kilometerstand teller
benzinetank aprilia 657507 benzinetank 657512 benzinetank 575321 kraan depressie drukknoop 674594 kraan depressie drukknoop 196868 pakking 090958 hoes 259832 plug 258160 pakking 624522 vacuümfilter CM027914 pijp 3.25x8x420 CM027916 pijp 3.25x8x420 CM027916 pijp 3.25x8x420 CM027920 brandstofbuis 3.25x8x255 CM001912 slangklem CM025711 brandstofniveausonde 231027 afstandhouder 031092 schroef m6x25 268304 platte ring 6,5x21 016406 veerring 6,4x11,8x1 CM178409 pijp l = 1050mm CM178401 pijp l = 1050mm CM006116 brandstofpijp 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem CM002901 slangklem CM002904 slangklem
stuur aprilia 853047 stuur 655554 binnenzeskantschroef m10x65 015330 moer 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 178790 platte ring CM063805 huls met achterremhendel 274489 grip, links 274491 rechts handgreep CM079717 gaspedaal cpl. 123394 schroef 562923 ring 38,3x27x1,2 649603 gaskabel voor sluiting 267948 veer 564681 hendel 265249 schroef CM064303 rem m.cyl. 497041 voorremhendel 649602 gaskabel openen
slot hardware kit aprilia 298903 blocchetto serratura completo 298838 cilinder borgveer 860193 slotcilinder 298731 pakking ring 860691 sleutel 1B002607 slot lichaam 298581 slot lichaam 253937 veer 298594 platte ring 854052 op's handboek i-d-f-e-uk-nl i-d-f-e 854053 op's handboek i-d-f-e-uk-nl uk-nl-gr-dk-sf-f 854087 op's handboek i-d-f-e-uk-nl uk-nl-gr-dk-sf-f 601645 toolkit
achterlichaam aprilia 856448 rechts half achter kuip. leeg 85644800XV4 rechter helft kuip. groen 85644800XB1 kuip half achteraan. wit 85644800GH kuip half achteraan. geel 85644800F2 kuip half achteraan. grijs 85644800DE kuip half achteraan. blauw 8564480090 kuip half-achter kapp. zwart 8564480090 kuip half-achter kapp. zwart 85644900XV4 links kuip. groen 85644900XB1 links kuip. wit 85644900GH halverwege de kuip. geel 85644900F2 links kuip. grijs 85644900DE links kuip. blauw 8564490090 links kuip.ap.zwart 8564490090 links kuip.ap.zwart 856449 links kuip. leeg 259349 schroef CM017410 klem 856439 hoezen 85643900XH1 covers.grey phantom 860696 sticker sportcity een 890432 achterverlenging 852837 bijrijder leeg 8528370090 bijrijder handgreep. grijs 85283700F2 bijrijder handgreep. grijs 856457 rh profil 85645700XH1 lh profil.grey 85645800XH1 rh profil.grey 856458 lh profil 297498 schroef 856459 bus 67235400XH1 achterspatbord 853071 achterspatbord 85307100XH1 achterspatbord 85307000XH1 spatscherm 853070 spatscherm 254485 clip m6 575249 schroef 853100 kentekenplaathouder 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 013880 platte ring 16x6,5x1,5 860536 inbusschroef 564606 inbusschroef 582428 inbusschroef 582058 reflector 58233R5 reflector 268596 schroef 584877 uitbreiding AP8149034 kentekenplaatsteun 584884 nummerplaathouder 018591 schroef 015996 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 013763 platte ring 4,2x12x1 020104 moer 8564600090 achterste handgreep. cpl
achterrem aprilia 5641365 remhendel as 564134 pakking 56294R kaken coup 56294R5 kaken coup 647384 remschoenen veer terug 266724 bord 564215 achterremhendel 828862 vierkante moer 414838 schroef m6x35
schokdemper achter aprilia 853140 complete achterschokbreker 666822 complete achterschokbreker 563324 houder 844483 binnenzeskantschroef m8x50 020008 moer 268158 schroef 002440 zelfborgende moer m10
achterwiel aprilia 666286 achterwiel 853051 achterwiel 853075 band 120 / 70-14 " 270991 tubeless ventiel 601205 afstandhouder 012789 splitpen 194423 cap 273099 gewone ring 563728 moer m16x13
stengelbasis aprilia 665997 voorvork montage 668484 voorvork montage 666879 voorvork montage 668484 voorvork montage 853045 voorvork montage 668484 voorvork montage 0111094 stuurbuis ringmoer 650693 bovenste drukring CM061303 bovenste drukring 858318 stuurbuis CM061304 lager stuurlager 650075 lager stuurlager 0037514 ring van de stuurinrichting 600482 schroef met flens 650432 schroef w / flens wuxi top
technische sticker aprilia 890323 sticker voor emissiebeperking 890322 geluidsemissie sticker 890324 koolstoffilter sticker 890325 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8167285 startprocedure sticker AP8167286 sticker voor koude startprocedure 890321 geen beschrijving beschikbaar 852029 "" "eni" "label" 895839 "" "eni" "label" 576708 sticker met accessoires 576705 brandstof waarschuwingsplaat 576702 batterij sticker 576953 naamplaatje "geen huisdieren"

Elektrisch

cdi magneto assy aprilia 58059R cdi magneto assy 584695 complete rotor (kokusan) 584690 achterplaat, mitsuba 828662 schroef 018575 schroef B015804 flensmoer 436783 flensmoer 000267 transmissiesleutel 825430 ventilator 259151 schroef 006975 sluitring 5,3x10x0,5 097733 platte ring 5.3x14x1
Elektrisch systeem aprilia 642483 belangrijkste kabelboom 858122 belangrijkste kabelboom 890299 belangrijkste kabelboom 58090R spanningsregelaar 58090R5 spanningsregelaar 58093R toeter 254485 clip m6 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 584810 batterij 12v-9ah 58083R spoel 969348 afgeschermde dop 436919 bougie prot. kraag 858544 knipperlichteenheid 642318 startrelais 12v-80a 582042 bord 58246R rem. bedieningsschakelaar 12v-30a 58002R rem. bedieningsschakelaar 12v-30a CM078307 cdi unit assy 581142 omgevingstemperatuursensor 031056 schroef 241937 moer 672173 regeleenheid sup. haakje 272836 schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 290404 hoes 580561 zekering 20a 580653 zekeringhouder 252945 zekering 7,5a 290860 zekering 15a 582928 plug connect diagnose ecu 292577 cap 292507 zekering 10a
lichten aprilia 890260 koplamp 642117 koplamp 853136 koplamp 642117 koplamp 890205 verlichting bedrading 2920225 lamp 12v-5w 292022 lamp 12v-5w 00H01004131 lamp h8 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 890262 rh-stekker 856475 rechts richtingaanwijzer 642114 rechts richtingaanwijzer 642115 linker richtingaanwijzer 856476 linker richtingaanwijzer 890263 lh stekker 288245 flensmoer m6 860538 lamp 12v-21w 642116 lamp 12v-21w 853139 achterlicht 890261 achterlicht 638536 lamp 12v-16w 858285 links achter ind. harnas 129953 lamp 12v-21 / 5w 858284 achterlicht kabelboom. 893272 achterlicht kabelboom. 259349 schroef CM017410 klem 890221 rechts voor draai ind. harnas 890222 linksvoor ind. harnas 858306 kentekenverlichting 858180 plaat licht bedrading 015996 schroef 018591 schroef 015996 schroef 020104 moer 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 893131 knipperlicht rechts achter 893130 knipperlicht linksachter 890236 rh ondersteuning 890235 lh ondersteuning 895095 achterste beugel AP8127489 lamp ry10w 12v 272836 schroef 858334 kentekenplaat beugel
startmotor aprilia 82611R5 startmotor 018639 schroef 82612R startmotor versnelling

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Sport City ONE 125 4T E3 2008. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Sport City ONE 125 4T E3 2008 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Sport City ONE 125 4T E3 2008.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia