Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RXV 450 550 2009.

Aprilia RXV 450 550 2009 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RXV 450 550 2009

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RXV 450 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RXV 450 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2009!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 855664 basis van filterhuis 855662 basis van filterhuis 853695 huis van filterhuis AP9100703 hoes AP9100588 rh luchtinlaat AP9100587 lh luchtinlaat AP8152351 schroef 4.2x16 AP8101595 slangklem d10,1 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8102377 slangklem d9.1 AP8120876 plug 855786 bedrading AP9100427 luchttemp. sensor AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 890513 pakking d4 AP8120593 pakking d4 851006 trillingsdempend rubber 858044 luchtfilter 858045 trommel 855783 pakking 855784 bord 855770 inbusbout m10x1.5x20 AP8152301 zelfborgende moer CM239501 rubberen afstandhouder 855790 klep 828535 onderlegring 855900 cap AP9150529 hoes AP8152334 schroef met flens m3x12
koppeling aprilia AP9150196 ontkoppelingsas AP9150384 oliekeerring d12x19x5 85110R rolkooi d8x12x10 85111R rolkooi d12x16x10 AP9150040 hengel AP9150284 afstandhouder 25x32x22 85108R rolkooi d28x33x13 AP9150234 sluitring d23x46x3 855501 koppelingshuis. compleet AP9150190 aluminium koppelingstrommel AP9100386 veiligheidsring AP9150235 moer m18x1.25 AP8176214 gevoerde koppelingsschijf 8 oz. AP8176215 stalen koppelingsplaat 7 pz. AP9150195 pal koppeling AP9150358 rolkooi d12x26x2 AP9150359 koppelschotel d12x26x1 AP9150191 koppeling drukplaat AP9150194 koppeling veer AP9150232 kop AP8152279 schroef met flens m6x20
koelsysteem aprilia AP9100348 waterkoeler. lh AP9100348 waterkoeler. lh AP9100349 waterkoeler. rechts AP9100349 waterkoeler. rechts AP9100506 expansievat AP81249305 fan, cpl. 855690 fan ondersteuning AP8120876 plug AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150451 lage zelfborgende moer AP9100376 bus AP9100946 silent-block AP9100375 sluitring 24,8x6,2x1 AP8220325 brandstofleiding 5.5x10 890505 brandstofleiding 5.5x10 AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 855265 ontluchtingspijp 7,5x3,5 AP9100555 pijp 23x15x135 CM238403 pijp 23x15x125 855266 koeler-pompleiding 27x19x145 AP9100557 koeler-pompleiding 27x19x145 CM238401 pijp 23x15x395 AP9100553 pijp 23x15x380 AP9100554 pijp 23x15x295 CM238402 pijp 23x15x295 AP8102738 slangklem AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP9100456 slangklem 26x8 AP8120536 slangklem d28x8,6 * AP9100714 slangklem 14,5x8 AP9100697 slangklem 21x8 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8220191 pakking AP8104124 expansievat plug AP8120455 rubberen afstandhouder AP9100948 waterkoeler vuldop AP8152226 binnenzeskantschroef m6x10 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 855276 lh waterkoeler bescherming 855277 rh waterkoeler bescherming AP8150016 sluitring 6,6x18x1,6 254485 clip m6
carter i aprilia CM155401 voerman. paar- CM155403 voerman. paar- AP9150146 controleer lagerplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150145 controleer lagerplaat AP9150394 schroef m6x12 AP9150489 controleer lagerplaat AP8152283 schroef met flens AP9150435 oliekeerring d32x45x6 AP9150149 plug AP9150353 o-ring d26.65x2.62 AP9150324 met halve schaal. groen AP9150456 bus halve schaal. blauw AP9150457 bus halve schaal, geel AP9150440 t bus 34x21x10.5-l18 AP9150441 t bus 28x13x10.5-l11.5 AP9150442 t bus 19x13x10.5-l11.5 AP9150116 bus d16x19x13 AP9150115 bus d18x21x19 AP9150117 pin d7.2x9x12 AP9150350 o-ring d8.73x1.78 AP9150174 olie ontladen plug AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP9150533 gewricht AP9150471 ontluchtingspijp AP9150346 jet AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP9150439 bord AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150078 olie ontladen plug AP9150109 gewricht AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP8102377 slangklem d9.1 AP9150526 schroef met flens m7x1x42 828909 schroef met flens m6x65 B016762 schroef met flens m6x65 828922 schroef met flens m6x75 AP9150344 gewricht CM001911 slangklem AP9150545 ontluchtingspijp 5x9
carter ii aprilia 8552424 ontstekingsdeksel AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152280 schroef met flens m6x25 855031 oliekeerring d12x22x6 000674 borgring 25x26.9x1.2 B015959 borgring 25x26.9x1.2 AP9150153 pakking AP9150118 bus d6.2x8x15 AP9150148 pakking 851019 koppeling zijafdekking AP8152282 schroef met flens m6x35 AP9150150 o-ring d171.13x2.62 AP9150094 compleet koppelingsdeksel AP9150395 schroef met flens m6x60 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP9150410 olieplug m20x1,5 AP9150356 o-ring d18,72x2,62 AP9150473 binnenzeskantschroef m6x10 AP9150351 afdichtring d6x12x1 AP9150522 oliekeerring cup 85114R radiaal lager 851012 o-ring 20x1 851017 bus d6.2x7.8x15 855252 afdichtmiddel
cilinderkop aprilia AP9150317 cilinderkop. 855487 schroef met flens m10x58.5 AP9150113 sluitring d10x20x2 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9150114 bus 855034 cilinderkoppakking 855035 cilinderkoppakking AP9150009 hoofddeksel 855136 hoofddeksel AP9150010 deksel pakking AP9150111 speciale schroef AP9150110 pakking AP9150120 unie AP9150121 bord AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150469 o-ring d13.95x2.62 AP9150181 temp. sensor h2o AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP9150312 stekker d20 AP8121856 kabelgeleider AP9150174 olie ontladen plug AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 260467 veerring 855685 pijp doorblazen 855142 bus 855143 opblaasflens 834044 o-ring AP8102525 slangkraan
cilinder met zuiger aprilia 8510395 zuiger assy d80 851035 zuigereenheid d76 896572 zuigereenheid d76 851038 stop ring 851045 stop ring 851042 stop ring 851298 zuigerveren set d76 855601 zuigerveren set d80 AP9150007 cilinder d76 AP9150301 cilinder d80 AP9150343 o-ring d82.22x2.62
aandrijfas aprilia 8553745 aandrijfas 8551015 moer m8 8910375 moer m8 851007 vliegwiel sleutel d3x4.8 851357 sluitring d15x28x2.5 AP9150436 moer m14x1 AP9150402 transmissiesleutel 4x6.5 AP9150525 o-ring d16x3.5 AP9150065 koppelschotel 44x53x2 AP9150066 koppelschotel 36x50x1.4 AP9150210 rondsel 855530 drijfstang cpl. AP91503156 drijfstang cpl. AP9150127 drijfstangschroef AP9150323 bus. groen 35x38x16.5 AP9150454 bus. blauw 35x38x16.5 AP9150455 bus. geel 35x38x16.5 AP9150236 flensmoer m18x1.25
aangedreven as aprilia AP9150311 aangedreven as AP9150216 bus d25x28x9.9 AP9150250 2e wiel versnelling z = 25 AP9150297 gewone ring d25.1x30.8x0.5 AP9150302 buiten borgring d25 AP9150249 4e versnelling z = 24 AP9150267 speciale ring d25.1x30.8x0. AP9150248 3e wiel versnelling z = 23 AP9150247 koppelschotel z = 22 AP9150296 sluitring d20.1x28.8x0.8 AP9150370 rolkooi d20x24x10 AP9150246 1e wieloverbrenging z = 31 AP9150294 sluitring d17.1x27.8x0.8 AP9150361 kogellager d17x47x14 AP9150357 o-ring d21.95x1.78 85103R kogellager d25x52x15 AP9150382 oliekeerring d40x32x5 AP9150218 afstandhouder 25x32x14
motor aprilia CM2362105 motor CM2363105 motor AP9100411 versnellingspook AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100593 schroef m10x1,25 l = 202 AP9100443 schroef m10x1,25 l = 102 AP9100643 zelfborgende moer m10x1.25 AP9100687 ring 28x10.5x3 AP9100686 ring 18x10.5x2 AP9100685 ring 18x10.5x1.5 AP9100684 ring 18x10.5x1 AP9100683 ring 18x10.5x0.5 AP9100374 tandwiel deksel AP9100367 kettinggeleider 855833 of ingesteld AP9100550 bus AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152283 schroef met flens 855834 pakkingset 855835 pakkingset 855819 oliekeerringen - set AP9100525 rondsel AP9100451 buiten borgring d25
uitlaateenheid aprilia 855868 geluiddemper 855820 gewricht 8585144 voorkant. uitlaat 8585154 achterste uitlaatpijp 858516 flens 858517 bus 858524 veer AP8152286 schroef met flens m8x20 858525 bord AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8120508 t bus AP9100252 uitlaatpijp pakking 598839 schroef met flens AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8150018 onderlegring 891264 db moordenaar 891265 snap ring
voorste cilinder timing systeem aprilia CM2376025 nokkenas cpl. 85104R kogellager d25x37x7 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP9150303 blok 855507 voorste klepbediening 855515 veer AP9150096 uitlaat tuimelaar 851468 tuimelas 006612 snap ring 85105R kogellager d25x42x9 006642 borgring 598839 schroef met flens AP9150506 distributietandwiel z = 22 AP9150507 speciale schroef m16x1 AP9150133 nokkenas ketting AP9150327 nokkenas ketting AP9150300 kettinggeleiderplaat l186 AP9150011 kettinggeleiderplaat l177 AP9150012 kettingspanner schuifblok AP9150231 schroef m6x12 847928 pakking 82650R kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel
keuzehendel versnellingsbak i aprilia AP9150048 versnellingspookas + pal assy AP9150063 keuzeschakelaar AP9150238 veer 006415 borgring d.15 AP9150006 schroef met flens m6x15 AP9150044 index assy. hendel AP9150051 sluitring d6.3x18x1 AP9150220 veer AP9150393 oliekeerring d21x15x3
keuzehendel versnellingsbak ii aprilia AP9150004 shift cam cpl. AP9150375 rol d4 AP9150067 selectietrommel AP9150043 draadpen m8x1.25 AP9150073 selector slotplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150069 hendel AP9150070 lente pijler AP9150064 veer AP9150068 schakel nokkenplaat AP9150060 bus d6x8x5 855705 veer AP9150003 lente pijler AP9150062 vorkas l72.5 AP9150093 vork 4a-5a AP9150091 vork 1a-3a AP9150061 vorkas l93 AP9150184 versnellingsbak sensor AP8152272 schroef met flens m5x12 AP9150479 o-ring d23,52x1,78 AP9150365 kogellager d25x42x9 85104R kogellager d25x37x7 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP9150462 fairlead
smering aprilia AP9150281 olie uitlaatpijp AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150280 olie-inlaatpijp AP9150347 o-ring d11x2 AP9100358 olie uitlaatpijp AP9100362 olie-inlaatpijp AP9100292 slotplaat AP9150168 pressure bn. zuiger AP9150169 veer AP9150476 o-ring d11.11x1.78 AP9150170 klep dichter schroef m14x1.5 AP9150171 olie terugslagklep AP9150321 pin AP9150173 veer AP9150477 o-ring d14x1.78 AP9150172 koppelingsbus 006618 borgring d18 851240 plug AP9150166 oliefilter AP9150167 veer AP9150355 o-ring d53.65x2.68 851295 oliefilterdeksel AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5
oliepomp aprilia AP9150071 oliepomp as. AP9150377 speld 4x15.8 AP9150157 interne en externe rotor h19 AP9150158 oliepomphuis AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9150162 filter met luchtinlaat AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9150376 speld 4x13.8 AP9150291 interne en externe rotor h8 AP9150461 o-ring d44.17x1.78 AP9150217 oliepomphuis AP9150385 oliekeerring d19x10x7 / 5.5 AP9150076 tussenring 10.1x23 AP9150159 oliepomptandwiel z = 12 AP9150075 doorrijring 9.1x16x AP9150396 borgring 9x1 AP9150160 speld 4x25.8 AP9150463 rolkooi d11x16x10 AP9150161 stationair tandwiel z = 22 AP9150074 afstandsring 11.1x18 006411 borgring d11 AP9150443 oliekeerring d10x16x4
olietank i aprilia AP9100343 olie tank AP9150174 olie ontladen plug AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP9150410 olieplug m20x1,5 273754 o-ring AP9100638 schroef met flens m6x70 AP9100661 schroef met flens m6x1 l = 95 AP9100434 zelfborgende moer m6x1 AP9100496 pijp doorblazen AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8120987 pijp 9x14 855766 cap AP8120223 rubberen afstandhouder AP9100950 bus d14-d9-d6.5-h12 AP9100665 oliepeil pijp AP9100951 slangenklem AP9100267 rubberen buis 12,8x8,8 l = 28 AP9100781 schroef met flens m6x133
olietank ii aprilia 855686 olie tank AP9150174 olie ontladen plug AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP9150410 olieplug m20x1,5 273754 o-ring AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP9100496 pijp doorblazen AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8120987 pijp 9x14 AP8120223 rubberen afstandhouder AP9100950 bus d14-d9-d6.5-h12 AP9100665 oliepeil pijp AP9100951 slangenklem AP9100267 rubberen buis 12,8x8,8 l = 28 855766 cap AP9100661 schroef met flens m6x1 l = 95 AP9100434 zelfborgende moer m6x1
primaire tandwielas aprilia AP9150256 primaire tandwielas z = 12 AP9150216 bus d25x28x9.9 AP9150255 versnelling 5a su prim. z = 21 AP9150297 gewone ring d25.1x30.8x0.5 AP9150302 buiten borgring d25 AP9150254 versnelling 3a su prim. z = 15 AP9150267 speciale ring d25.1x30.8x0. AP9150253 versnelling 4a su prim. z = 19 AP9150252 versnelling 2a su prim. z = 13 AP9150294 sluitring d17.1x27.8x0.8 AP9150362 kogellager d17x40x12 85102R kogellager d25x52x1
achterste cilinder timing systeem aprilia CM2377025 nokkenas cpl. 85104R kogellager d25x37x7 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP9150303 blok 855508 klepbediening achter 855516 veer AP9150096 uitlaat tuimelaar 851468 tuimelas 006612 snap ring 85105R kogellager d25x42x9 006642 borgring 598839 schroef met flens AP9150506 distributietandwiel z = 22 855102 speciale schroef m16x1 AP9150133 nokkenas ketting AP9150327 nokkenas ketting AP9150300 kettinggeleiderplaat l186 AP9150011 kettinggeleiderplaat l177 AP9150012 kettingspanner schuifblok AP9150142 schroef m6x12 847928 pakking 82650R kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel
gasklephuis aprilia 855665 gasklephuis cpl. 855666 gasklephuis cpl. AP9100709 pijp benz. 7,5x14,5 AP9100494 gewricht AP9100714 slangklem 14,5x8 AP9101008 pakkingen ingesteld AP9101009 schroef kit AP9101010 potentiometer AP9101011 injector AP9101012 brandstofrail cpl AP9101014 schroef kit. klemmen. klem 855728 stappenmotor lichaam 855771 stappenmotor AP8150509 zelftappende schroef 5x14 191189 pakking 826118 afstandhouder 830061 schroef met flens CM239301 pijp CM239302 pijp CM001903 slangklem CM002908 slangklem
transmissie as aprilia 851009 transmissie-as z = 20 85106R met d14x22x13 AP9150387 kogellager d12x28x8 AP9150273 distributietandwiel z = 20 AP9150348 o-ring d79x1.78 AP9150483 flens B014598 torx-schroef m5x12 844211 torx-schroef m5x12 AP9150390 oliekeerring d28x20x6 AP9150285 distributietandwiel z = 40 AP9150299 veiligheidsring 851011 moer m12x1x4.5 AP9150389 transmissiesleutel 4x4x18
kleppen aprilia AP9150022 inlaatklep AP9150023 uitlaatklep AP9150028 onderste kopje AP9150104 klepsteelpakking d5 AP9150024 inlaatklep veer AP9150025 uitlaatklep veer 891170 bovenste kopje AP9150106 ventiel halve kegel 855632 klep lifter emmer
kleppen pads aprilia CM238813 pad sp.1.8 CM238834 pad sp.2.325 CM238835 pad sp.2.350 CM238836 pad sp.2.375 CM238837 pad sp.2.4 CM238838 pad sp.2.425 CM238839 pad sp.2.450 CM238801 pad 1.5 CM238802 pad sp.1.525 CM238803 pad sp.1.550 CM238804 pad sp.1.575 CM238805 pad sp.1.6 CM238806 pad sp.1.625 CM238807 pad sp.1.650 CM238808 pad sp.1.675 CM238809 pad sp.1.7 CM238810 pad sp.1.725 CM238811 pad sp.1.750 CM238833 pad sp.2.3 CM238832 pad sp.2.275 CM238831 pad sp.2.250 CM238814 pad sp.1.825 CM238815 pad sp.1.850 CM238816 pad sp.1.875 CM238817 pad sp.1.9 CM238818 pad sp.1.925 CM238819 pad sp.1.950 CM238820 pad sp.1.975 CM238821 pad sp.2.0 CM238822 pad sp.2.025 CM238823 pad sp.2.050 CM238824 pad sp.2.075 CM238825 pad sp.2.1 CM238826 pad sp.2.125 CM238827 pad sp.2.150 CM238828 pad sp.2.175 CM238829 pad sp.2.2 CM238830 pad sp.2.225 CM238812 pad sp.1.775
waterpomp aprilia AP9150484 waterpomp deksel AP8152283 schroef met flens 598839 schroef met flens AP9150119 bus d8x6.4x9.8 AP9150352 o-ring d88.57x2.62 AP9150132 waterpomp waaier cpl. AP9150292 sluitring d12.d7.05 sp1 AP9150464 waterpomp flens 851283 o-ring d18x1.8 AP9150443 oliekeerring d10x16x4 851013 oliekeerring d10x18x5 / 8 851010 carter van de koppelingsbus

Frame

centraal lichaam aprilia AP8184782 rh nummerplaat AP8184606 lh zijpaneel. zwart AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP9100645 schroef met flens m6x16 inox 851449 geen beschrijving beschikbaar AP9100347 opvangbak 598839 schroef met flens AP9100661 schroef met flens m6x1 l = 95 AP9100434 zelfborgende moer m6x1 598839 schroef met flens AP8101372 silent-block AP9100778 bus AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP9100434 zelfborgende moer m6x1
centrale standaard aprilia AP9100834 centrale standaard AP9100964 bord AP9100419 standaard plaat 851280 schroef met flens AP8161006 bevestigingsbout centrale standaard AP8152001 lage moer m10x1,25 AP9100223 zijstandaardplaat AP9100668 buitenste veer AP9100669 innerlijke lente AP9100836 bus 8x5x7.8 AP8150051 binnenzeskantschroef m5x35 AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 AP9100963 bevestigingsmagneet 855861 bus
deel voltooien aprilia AP9100936 toolkit 854072 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 897200 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 855042 schakelaar start / stop 855128 hoofdschakelaar - stuurslot 855129 klinknagel 855131 hoes 855132 veer 856912 onderlegring
bedieningselementen aprilia 855049 stuur AP9100297 bovenste u-bout AP8152289 schroef met flens AP9100514 rh-lichtkiezer 855043 de lichtkeuzeschakelaar 853696 gas + handgreep AP9100636 koppeling controle 855270 koppelingcontrole racen AP9100939 koppelingshendel AP9100940 u-bout AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100941 koppelingskabel register AP9100486 koppeling controle transmissie 855272 koppeling controle transmissie AP9100802 transmissie met gashefboom AP8104921 rh rearview mirror AP8104922 lh rearview mirror 858305 kaartschakelaar onderste schaal 851359 progressieve gasklep 851360 u-bout AP8218628 handgreep paar. zwart 858247 kaartschakelaar AP9100519 veer 851097 handguard assy - paar
dashboard aprilia 855052 dashboard AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5
sticker set aprilia 893276 sticker set 895848 sticker set 895849 sticker set 898317 sticker set 898318 sticker set 890487 sticker set 890488 sticker set 893275 geen beschrijving beschikbaar
voetsteunen aprilia AP9100193 lh voetsteun AP9100194 rechts voetensteun AP9100195 lente lh AP9100196 lente rechts AP9100197 pin AP9100275 voetensteun AP9100390 schroef m12x1.25 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8101606 splitpen 855269 lh int. plaat 898912 voetsteun plaat
kader aprilia 858589 kader 855581 kader 855723 kader 891007 geen beschrijving beschikbaar AP9100766 bord 851495 draad AP9100173 zwarte kettinggeleiderol AP9100174 afstandhouder AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8152289 schroef met flens AP9100688 onderste kettinggeleiderplaat AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8120253 afstandhouder 855799 schroef met flens AP9100724 afstandhouder 899118 zadelsteun 855582 zadelsteun 899118 zadelsteun AP9100389 schroef met flens m10x1,25 890517 kuip pakking AP8144538 kuip pakking AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP9100769 binnenzeskantschroef m4x10 inox AP8202058 kunststof klinknagel. zwart AP8120581 bedradingsclip
voorkant i aprilia 855104 socket ondersteuning 89046700XB2 voorruit AP8156379 geen beschrijving beschikbaar AP8156343 voorspatbord. rood AP8156390 voorspatbord. wit AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8120405 rubberen afstandhouder AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 598839 schroef met flens AP8152283 schroef met flens AP9100501 t bus 20x0,5x3,5 AP9100440 lh mouwbeschermer. zwart AP9100441 rechter mouwbeschermer. zwart AP9100548 schroef compleet m6x1 AP8150246 schroef m4.8x13 AP8201431 splitpen AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8102381 clip m4
voorlichaam ii aprilia AP8184781 rh air duct. black AP8184875 rh luchtkanaal. zwart AP8184909 rh luchtkanaal. wit AP8184910 lh luchtkanaal. wit AP8184876 lh luchtkanaal. zwart AP8184780 lh luchtkanaal. zwart AP9100366 waterkoeler rooster AP9100645 schroef met flens m6x16 inox AP9100053 bus d.10-h.3.5 254485 clip m6
voorvork i aprilia 851291 lh hub cpl. 855621 lh hub cpl. 851290 rh hub cpl. 855620 rh hub cpl. AP9100847 naaf + linker vorkpoot AP9100848 hub + rh vorkpoot AP9100855 bovenste bus 45x15 AP8163094 beker 58x46x3 AP8163095 afdichtring 45x58x11 AP8163096 stopring d.63 AP8163097 stofkap d.45 AP9100849 mouw cpl. 855857 mouw cpl. AP8163370 plug + o-ring AP9100850 ringveer d.40 AP9100851 veer kit 896561 plunjer. compleet AP9100852 plunjer. compleet AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100856 onderste bus 45x20 AP9100853 klep d.45 AP9100854 plug cpl. d.45 AP9100857 afdichtringen vorkkit AP9100858 pakkingen set d.45 AP9100859 struiken kit
voorlichten aprilia 855038 koplamp 859702 koplamp AP8127784 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127783 rechts voor / links achter indic. AP8152108 inbusschroef AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8127489 lamp ry10w 12v AP8121032 bus 856610 stadslichten schakelen bedrading 292723 lamp h4 12v-60 / 55w 855044 rh ondersteuning 855045 lh ondersteuning
voorwiel aprilia 855687 geen beschrijving beschikbaar 855741 binnenband 21 " AP8109001 voorwiel klep 21 " AP9100457 haakje 855586 voorwiel 1.6x21 " AP9100171 dekking m22 AP9100225 voornaaf AP9100216 lager 831615 lager AP9100228 afdichtring 28x42x7 AP9100226 interne afstandhouder l = 69,7 AP9100227 afdichtring 32x42x7 AP9100224 spaak d.3.5-21 "-l.233 AP9100057 tepel AP8121334 borgring d.42 855747 voorremschijf d.270 855720 zeskantschroef m6x16 AP9100229 buitenafstandhouder l = 26,3 855203 voorwielspindel l = 221.5 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 855584 voorwiel 21 " AP9100318 afstandhouder
benzinetank aprilia 855725 benzinetank 897841 benzinetank AP8220620 hoes 856932 pakking AP9100080 bord AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9100078 pin AP9100767 rubberen afstandsring 26x12.2 AP8121811 t bus AP8152169 schroef 4.8x19 AP8201431 splitpen AP9100082 drift AP9100081 bus AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9100416 brandstofpomp cpl. AP9100930 brandstoffilter AP9100931 pakking GU01103090 thermistor AP8152273 schroef met flens m5x15 AP9100415 bord AP8150444 zelftappende schroef AP8220402 pijp 5x9 AP9100967 tankdeksel AP9100966 bord AP9100375 sluitring 24,8x6,2x1
achterlichaam aprilia AP8184498 rechter achterkuip. wit AP8184911 rechter achterkuip. wit AP8184499 achter kuip. wit AP8184912 achter kuip. wit AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP9100645 schroef met flens m6x16 inox AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152117 inbusschroef AP9100594 bus 10x7 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8156380 achterspatbord. wit AP8156391 achterspatbord. wit 898847 nummerplaathouder 855041 nummerplaathouder AP8112202 rear reflector AP8150450 sluitring voor assen d5 855046 zadel supp. onderste lockup AP9100434 zelfborgende moer m6x1 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152277 schroef met flens m6x12 855050 rac. nummerplaathouder 254485 clip m6 AP8121075 t bus AP8121032 bus AP8152282 schroef met flens m6x35
achter remsysteem aprilia AP9100475 achterste hoofdcilinder AP9100794 plug revisie kit AP9100793 zuiger. kit AP9100795 hendel revisie kit 855696 achterremslang AP9100472 zeskantschroef m10x1.25 AP9100473 ring 14x10.2x1 AP9100417 remlichtschakelaar 855769 achter remklauw 855852 pads paar 855853 veer 855854 pin 855506 achterremhendel AP9100290 bus AP9100291 veer AP9100477 o-ring 18x2 AP9100354 achterremhendelpen AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8101928 splitpen 598839 schroef met flens AP9100789 ontluchtingskit AP9100752 veer 855855 remklauw rev. kit
schokdemper achter aprilia AP9100176 enkele drijfstangcomp. 855583 schokdemper achter 851252 dubbele drijfstangcomp. AP9100007 schroef m10x1,25 l = 53 AP9100178 zuigerpen AP9100181 naaldlager 20x27x15 AP9100181 naaldlager 20x27x15 AP9100177 afdichtring 25x32x4 AP9100177 afdichtring 25x32x4 AP9100184 zuigerpen AP9100111 afstandhouder AP9100179 afstandhouder AP9100186 buiten spacer AP9100549 o-ring 1.5x24 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP9100442 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP9100439 lage zelfborgende moer m10x1.25 AP9100604 schroef m12x1,25 l = 120 AP9100289 schroef m12x1,25 l = 95 AP9100208 schroef m10x1,25 l = 44 855945 pad 855954 pakkingset 855944 mouweenheid 855955 huls pakkingset AP9100182 platte ring 31x20.2x1.4
achterwiel aprilia 855694 achterband 140 / 80x18 "pirelli 855742 binnenband 18 " AP8109281 achterwielklep 18 " AP9100462 bandenklem 855587 achterwiel 2.15x18 " AP9100214 achternaaf 831615 lager AP9100216 lager AP9100227 afdichtring 32x42x7 AP8121334 borgring d.42 AP9100215 interne afstandhouder l = 106,5 AP9100056 spaak d.4-18 "-l.196.5 AP9100211 spaak d.4-18 "-l.199.5 AP9100213 tepel d.4 855748 achterremschijf d.240 855625 schroef met flens AP9100595 buitenafstandhouder l = 21,9 855626 schroef m8x30 AP8150009 onderlegring AP9100432 lage zelfborgende moer m8x1.25 CM238207 kettingring z = 50 855845 ketting AP9100533 verbindingsschakel 5 / 8x1 / 4 855585 achterwiel 18 " AP8120001 rubberen afstandhouder AP9100318 afstandhouder
zadel aprilia CM224605 zadel CM224609 zadel AP9100365 vrijgaveapparaat AP9100087 ring teflon 855939 zadelbehuizing 851199 zak-
sturen i aprilia AP9100542 bovenste plaat 858590 stengelbasis AP9100680 stengelbasis AP9100026 spindel moer AP9100028 sluitring 26,5x36x1 AP9100021 ring moer AP9100204 bovenste pakkingring 851030 lager 851029 vijfde wiel AP9100205 onderste pakkingring AP9100293 onderste u-bout AP9100412 silent-block AP9100776 ring 10.1x23x2.5 AP9100439 lage zelfborgende moer m10x1.25 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8121475 fairlead AP8144516 handvat plug
zwenkarm aprilia 891226 zwenkarm 855550 zwenkarm 891226 zwenkarm AP9100202 rolkooi 22x29x30 AP9100203 afdichtring 22x29x4 AP9100952 zuigerpen l = 47,5 AP9100952 zuigerpen l = 47,5 AP9100123 achterbrugpen m14 l = 244 AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 855552 kettinggeleiderplaat 855553 kettinggeleiderplaat 00H01508181 kettingafdekking 855579 voorplaat 897839 voorplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150027 moer m8 855697 rh kettinggeleiderplaat 855565 links kettinggeleiderplaat AP9100565 remslang kabelgeleider 015585 schroef m5x12 AP8234020 beker voor schoen 598839 schroef met flens AP8152284 schroef met flens m6x45 AP9100287 bus AP9100434 zelfborgende moer m6x1 855562 achterwielspindel m25 l = 266.5 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 855722 wielasmoer m25x1.5 855580 achterplaat AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8152226 binnenzeskantschroef m6x10 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP9150394 schroef m6x12

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia 855556 elektronische regeleenheid 855689 steunplaat regeleenheid 856665 montage van indicatoren AP9100945 binnenzeskantschroef m4x20 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP9100424 spanningsregelaar AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9100429 spoel AP9100423 bougiedop 598839 schroef met flens AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8127391 toeter AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w 855623 belangrijkste kabelboom AP9100965 snelheidssensor AP8150460 zelftappende schroef m4x12 AP8150444 zelftappende schroef
elektrisch systeem ii aprilia AP9100512 accu AP9101000 batterijhouder cpl. AP8120001 rubberen afstandhouder AP8144538 kuip pakking 890517 kuip pakking AP9100725 rubberen afstandhouder AP9100371 relais batterijbedrading CM239401 rubberen buis 12,8x8,8 l = 120 AP9100372 aardingsbatterijkabel AP9100487 startrelais AP9100325 bord 496404 zekering 30a AP9100558 kabelboom startmotor AP8152272 schroef met flens m5x12 AP9100327 zekeringblok ondersteuning AP8176099 lont 496404 zekering 30a 252945 zekering 7,5a 290860 zekering 15a AP9100742 bord AP9100782 klinknagel inox AP9100739 condensator 10000 uf AP9100783 aarding van het motorframe 855111 achterlicht kabelboom. AP9100765 veer AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8117004 zelfklevende spons 15x8 890512 zelfklevende spons 15x8 855623 belangrijkste kabelboom AP9100959 eindkap AP9100997 pakking CM239402 rubberen buis 12,8x8,8 l = 95
voorremsysteem aprilia AP9100257 voorste hoofdcilinder nissin AP9100785 zuiger. kit AP9100786 plug revisie kit AP9100787 hendel revisie kit AP9100707 halsband AP8152280 schroef met flens m6x25 851351 voorremslang AP9100418 remlicht voor sw. AP9100472 zeskantschroef m10x1.25 AP9100473 ring 14x10.2x1 AP9100256 remklauw voor AP9100788 remblokken AP9100789 ontluchtingskit AP9100790 remklauw rev. kit AP9100791 veer AP9100792 pin AP8152290 schroef met flens m8x40
ontstekingseenheid aprilia 855680 cdi magneto assy 855799 schroef met flens 855489 bord AP8152272 schroef met flens m5x12 AP9150401 schroef 484993 het lokaliseren van deuvel AP9150204 flens 639687 bougie cr8ekb
achterlichten aprilia 855039 achterlicht AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht AP8224655 plaat licht bedrading AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127784 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127783 rechts voor / links achter indic. AP8127489 lamp ry10w 12v AP8152108 inbusschroef AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150159 ring 4.3x16
startmotor aprilia AP9150090 startmotor zonder bedrading AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9150209 pin AP9150446 o-ring d10.5x1 853919 dubbele versnelling z = 9/55 849802 tussenversnelling z = 22 849803 sprag-koppelingstoestel z = 52 85109R rolkooi d26x30x17 AP9150208 starterkoppeling. AP9150500 o-ring d25x2.5

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RXV 450 550 2009. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RXV 450 550 2009 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RXV 450 550 2009.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia