Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RXV 4. 5 46 450 2009 - 2011.

Aprilia RXV 4.5 46 450 2009 - 2011 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RXV 4.5 46 450 2009 - 2011

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RXV 450 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RXV 450 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2009!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

koppeling aprilia AP9150196 ontkoppelingsas AP9150384 oliekeerring d12x19x5 85110R rolkooi d8x12x10 85111R rolkooi d12x16x10 AP9150040 hengel AP9150284 afstandhouder 25x32x22 85108R rolkooi d28x33x13 AP9150234 sluitring d23x46x3 855501 koppelingshuis. compleet AP9150190 aluminium koppelingstrommel AP9100386 veiligheidsring AP9150235 moer m18x1.25 855885 beklede koppelingsschijven 8 st. AP8176215 stalen koppelingsplaat 7 pz. AP9150195 pal koppeling AP9150358 rolkooi d12x26x2 AP9150359 koppelschotel d12x26x1 AP9150191 koppeling drukplaat AP9150194 koppeling veer AP9150232 kop AP8152279 schroef met flens m6x20
luchtfilter aprilia 855662 basis van filterhuis 853695 huis van filterhuis AP9100703 hoes AP9100588 rh luchtinlaat AP9100587 lh luchtinlaat AP8152351 schroef 4.2x16 AP8101595 slangklem d10,1 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8102377 slangklem d9.1 AP8120876 plug AP9100455 bedrading AP9100427 luchttemp. sensor AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP9100428 beveiligingssensor 890513 pakking d4 851006 trillingsdempend rubber 858044 luchtfilter 858045 trommel 855081 mondstuk AP8144065 rubberen afstandhouder 709052 lage zelfborgende moer m8 AP9150529 hoes AP8152334 schroef met flens m3x12 855790 klep
motor aprilia CM2362135 motor AP9100411 versnellingspook AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100593 schroef m10x1,25 l = 202 AP9100443 schroef m10x1,25 l = 102 AP9100643 zelfborgende moer m10x1.25 AP9100687 ring 28x10.5x3 AP9100686 ring 18x10.5x2 AP9100683 ring 18x10.5x0.5 AP9100685 ring 18x10.5x1.5 AP9100684 ring 18x10.5x1 AP9100374 tandwiel deksel AP9100367 kettinggeleider AP9100550 bus AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152283 schroef met flens 855834 pakkingset 855819 oliekeerringen - set 855833 of ingesteld AP9100525 rondsel AP9100451 buiten borgring d25
oliepomp aprilia AP9150071 oliepomp as. AP9150377 speld 4x15.8 AP9150157 interne en externe rotor h19 AP9150158 oliepomphuis AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9150162 filter met luchtinlaat AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9150376 speld 4x13.8 AP9150291 interne en externe rotor h8 AP9150461 o-ring d44.17x1.78 AP9150217 oliepomphuis AP9150385 oliekeerring d19x10x7 / 5.5 AP9150076 tussenring 10.1x23 AP9150159 oliepomptandwiel z = 12 AP9150075 doorrijring 9.1x16x AP9150396 borgring 9x1 AP9150160 speld 4x25.8 AP9150463 rolkooi d11x16x10 AP9150161 stationair tandwiel z = 22 AP9150074 afstandsring 11.1x18 6411 stuurschakelaar ho mb links - 6411 ||| aprilia, gilera, rxv, sxv, smt, racing, 50, 450, 550, 2009, 2011 AP9150443 oliekeerring d10x16x4
radiator aprilia AP9100348 waterkoeler. lh AP9100349 waterkoeler. rechts AP9100506 expansievat AP8124930 fan, cpl. 855690 fan ondersteuning AP8120876 plug AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150451 lage zelfborgende moer AP9100376 bus AP9100946 silent-block AP9100375 sluitring 24,8x6,2x1 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 AP9100555 pijp 23x15x135 AP9100557 koeler-pompleiding 27x19x145 AP9100553 pijp 23x15x380 AP9100554 pijp 23x15x295 AP8102738 slangklem AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP9100456 slangklem 26x8 AP9100714 slangklem 14,5x8 AP9100697 slangklem 21x8 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8220191 pakking AP8104124 expansievat plug AP8120455 rubberen afstandhouder AP9100948 waterkoeler vuldop AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 *
uitlaat aprilia 855086 voorkant. uitlaat 855025 voorkant. uitlaat 855087 achterste uitlaatpijp 855026 achterste uitlaatpijp 856941 geluiddemper 856947 rh-aansluiting 856946 lh terminal AP9100409 bus AP9100845 silent-block AP9100736 sluitring 8.3x20x1.5 AP8152288 schroef met flens AP9100238 rh uitlaatpijpschild 851470 slangklem d.30 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP9100434 zelfborgende moer m6x1 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9100252 uitlaatpijp pakking AP8121170 veer AP9100755 co-inlaatschroef AP8119603 ring 10x14x1 AP8120870 isolerende ring 254485 clip m6 AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP9100302 t bus AP9100301 rubberen afstandhouder 851172 bodem 851171 vonkenvanger 858592 ogive
waterpomp aprilia AP9150484 waterpomp deksel AP8152283 schroef met flens AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9150119 bus d8x6.4x9.8 AP9150352 o-ring d88.57x2.62 AP9150132 waterpomp waaier cpl. AP9150292 sluitring d12.d7.05 sp1 AP9150464 waterpomp flens 851283 o-ring d18x1.8 AP9150443 oliekeerring d10x16x4 851013 oliekeerring d10x18x5 / 8 851010 carter van de koppelingsbus
cilinder aprilia 851035 zuigereenheid d76 851038 stop ring 851298 zuigerveren set d76 AP9150007 cilinder d76 AP9150343 o-ring d82.22x2.62

Frame

nummerplaathouder aprilia AP9100610 nummerplaathouder AP8149034 kentekenplaatsteun AP8134677 reflector ondersteuning AP8124718 achterreflector, rood 855071 kentekenplaathouder + balk AP8152246 schroef met flens m6x16 AP9100434 zelfborgende moer m6x1 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP9100288 zadel supp. onderste lockup AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121795 t bus AP8112202 rear reflector AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 254485 clip m6
spatbord aprilia AP9100517 socket ondersteuning 89046900XB 85838800XB AP8156390 voorspatbord. wit AP8156343 voorspatbord. rood AP8102375 clip m5 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8120405 rubberen afstandhouder AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152283 schroef met flens AP9100501 t bus 20x0,5x3,5 AP9100440 lh mouwbeschermer. zwart AP9100441 rechter mouwbeschermer. zwart AP9100548 schroef compleet m6x1 AP8150246 schroef m4.8x13 AP9100053 bus d.10-h.3.5 GU05781630 reflector, amber AP8201431 splitpen
stuur aprilia 855049 stuur AP9100297 bovenste u-bout AP8152289 schroef met flens AP9100514 rh-lichtkiezer AP9100513 de lichtkeuzeschakelaar 853696 gas + handgreep AP9100636 koppeling controle AP9100939 koppelingshendel AP9100940 u-bout AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100941 koppelingskabel register AP9100486 koppeling controle transmissie AP9100802 transmissie met gashefboom AP8104921 rh rearview mirror AP8104922 lh rearview mirror AP9100519 veer 851359 progressieve gasklep 851360 u-bout AP8218628 handgreep paar. zwart
voorvork aprilia 855621 lh hub cpl. 855620 rh hub cpl. AP9100847 naaf + linker vorkpoot AP9100848 hub + rh vorkpoot AP9100855 bovenste bus 45x15 AP8163094 beker 58x46x3 AP8163095 afdichtring 45x58x11 AP8163096 stopring d.63 AP8163097 stofkap d.45 855857 mouw cpl. AP8163370 plug + o-ring AP9100850 ringveer d.40 AP9100851 veer kit AP9100852 plunjer. compleet AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100856 onderste bus 45x20 AP9100853 klep d.45 AP9100854 plug cpl. d.45 AP9100857 afdichtringen vorkkit AP9100858 pakkingen set d.45 AP9100859 struiken kit
voorwiel aprilia AP9100507 voorband 90 / 90x21 " 855741 binnenband 21 " AP8109001 voorwiel klep 21 " AP9100457 haakje 855586 voorwiel 1.6x21 " AP9100171 dekking m22 AP9100225 voornaaf AP9100216 lager AP9100228 afdichtring 28x42x7 AP9100226 interne afstandhouder l = 69,7 AP9100227 afdichtring 32x42x7 AP9100224 spaak d.3.5-21 "-l.233 AP9100057 tepel AP8121334 borgring d.42 855747 voorremschijf d.270 855720 zeskantschroef m6x16 AP9100229 buitenafstandhouder l = 26,3 855203 voorwielspindel l = 221.5 AP8150429 gebogen veerring 6x12 855584 voorwiel 21 " AP9100318 afstandhouder
zadel aprilia CM224607 zadel CM224612 zadel AP9100365 vrijgaveapparaat AP9100087 ring teflon 855940 zadelbehuizing 851199 zak-
achterwiel aprilia AP9100510 achterband 140 / 80x18 " 855742 binnenband 18 " AP8109281 achterwielklep 18 " AP9100462 bandenklem 855587 achterwiel 2.15x18 " AP9100214 achternaaf AP9100216 lager AP9100227 afdichtring 32x42x7 AP8121334 borgring d.42 AP9100215 interne afstandhouder l = 106,5 AP9100056 spaak d.4-18 "-l.196.5 AP9100211 spaak d.4-18 "-l.199.5 AP9100213 tepel d.4 855748 achterremschijf d.240 855625 schroef met flens AP9100595 buitenafstandhouder l = 21,9 855626 schroef m8x30 AP8150009 onderlegring AP9100432 lage zelfborgende moer m8x1.25 CM238205 kettingring z = 48 855845 ketting AP9100533 verbindingsschakel 5 / 8x1 / 4 855585 achterwiel 18 " AP8120001 rubberen afstandhouder AP9100318 afstandhouder
benzinetank aprilia 855726 benzinetank AP8220620 hoes 856932 pakking AP9100080 bord AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9100078 pin AP9100767 rubberen afstandsring 26x12.2 AP8121811 t bus AP8152169 schroef 4.8x19 AP8201431 splitpen AP9100082 drift AP9100081 bus AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9100416 brandstofpomp cpl. AP9100930 brandstoffilter AP9100931 pakking GU01103090 thermistor AP8152273 schroef met flens m5x15 AP9100415 bord AP8150444 zelftappende schroef AP8220402 pijp 5x9 AP9100967 tankdeksel AP9100966 bord AP9100375 sluitring 24,8x6,2x1

Elektrisch

snelheidsmeter aprilia AP9100516 dashboard AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6
achterlicht aprilia AP9100523 achterlicht AP8127098 nummerbord licht AP8224655 plaat licht bedrading AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 855140 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. 855139 rechts voor / links achter indic. AP8127489 lamp ry10w 12v AP8152108 inbusschroef AP9100434 zelfborgende moer m6x1 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150159 ring 4.3x16 855078 uitbreiding AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8152268 inbusschroef AP8150114 lage zelfborgende moer
dynamo aprilia 855680 cdi magneto assy 855799 schroef met flens 855489 bord AP8152272 schroef met flens m5x12 AP9150401 schroef 484993 het lokaliseren van deuvel AP9150204 flens 639687 bougie cr8ekb

Overig / Niet ingedeeld

elektrische installatie aprilia AP9100447 elektronische regeleenheid 851023 steunplaat regeleenheid AP8150460 zelftappende schroef m4x12 AP9100945 binnenzeskantschroef m4x20 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP9100424 spanningsregelaar AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9100429 spoel AP9100423 bougiedop AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 855724 toeter AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w 859728 belangrijkste kabelboom AP9100965 snelheidssensor AP8220598 ontluchtingspijp
elektrische installatie ii aprilia AP9100512 accu AP9101000 batterijhouder cpl. AP8120001 rubberen afstandhouder 890517 kuip pakking AP9100725 rubberen afstandhouder AP9100371 relais batterijbedrading CM239401 rubberen buis 12,8x8,8 l = 120 AP9100372 aardingsbatterijkabel AP9100487 startrelais AP9100325 bord 496404 zekering 30a AP9100558 kabelboom startmotor AP8152272 schroef met flens m5x12 AP9100327 zekeringblok ondersteuning 496404 zekering 30a AP8176099 lont 252945 zekering 7,5a 290860 zekering 15a AP9100742 bord AP9100782 klinknagel inox AP9100739 condensator 10000 uf AP9100783 aarding van het motorframe AP9100511 achterlicht kabelboom. AP9100765 veer AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 AP8150429 gebogen veerring 6x12 CM239402 rubberen buis 12,8x8,8 l = 95 890512 zelfklevende spons 15x8 859728 belangrijkste kabelboom AP9100959 eindkap AP9100997 pakking
footrest aprilia AP9100193 lh voetsteun AP9100194 rechts voetensteun AP9100195 lente lh AP9100196 lente rechts AP9100197 pin AP9100275 voetensteun AP9100390 schroef m12x1.25 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8101606 splitpen 898912 voetsteun plaat
frame aprilia 855723 kader AP9100766 bord AP9100770 draad AP9100173 zwarte kettinggeleiderol AP9100174 afstandhouder AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8152289 schroef met flens AP9100688 onderste kettinggeleiderplaat AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8120253 afstandhouder 855799 schroef met flens AP9100724 afstandhouder AP9100065 zadelsteun AP9100389 schroef met flens m10x1,25 890517 kuip pakking AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP9100243 hitte bescherming AP9100769 binnenzeskantschroef m4x10 inox AP9100768 schroef m4x12 AP8202058 kunststof klinknagel. zwart AP8120581 bedradingsclip
fuel vapour recover system aprilia 855029 bus houder + huisvesting volgende AP8102678 koolstoffilter 855082 bus AP8221129 bus AP8150026 moer m6 AP9100638 schroef met flens m6x70 AP8102688 slangklem d.76 AP8102719 slangklem d.80,5 AP8152279 schroef met flens m6x20 856063 pijp sae 30 d.12,7x6,35 AP8102764 witte slangklem d. 13x6 856161 klep "roll over" 856062 pijp sae 30 d.11,11x4,8 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8104666 3-wegeanschlu? CM002904 slangklem AP8201808 kabelgeleider d8
intermediate shaft aprilia AP9150256 primaire tandwielas z = 12 AP9150216 bus d25x28x9.9 AP9150255 versnelling 5a su prim. z = 21 AP9150297 gewone ring d25.1x30.8x0.5 AP9150302 buiten borgring d25 AP9150254 versnelling 3a su prim. z = 15 AP9150267 speciale ring d25.1x30.8x0. AP9150253 versnelling 4a su prim. z = 19 AP9150252 versnelling 2a su prim. z = 13 AP9150294 sluitring d17.1x27.8x0.8 AP9150362 kogellager d17x40x12 85102R kogellager d25x52x1
keuzeschakelaar aprilia AP9150048 versnellingspookas + pal assy AP9150063 keuzeschakelaar AP9150238 veer 6415 AP9150006 schroef met flens m6x15 AP9150044 index assy. hendel AP9150051 sluitring d6.3x18x1 AP9150220 veer AP9150393 oliekeerring d21x15x3
keuzeschakelaar ii aprilia AP9150004 shift cam cpl. AP9150375 rol d4 AP9150067 selectietrommel AP9150043 draadpen m8x1.25 AP9150073 selector slotplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150069 hendel AP9150070 lente pijler AP9150064 veer AP9150068 schakel nokkenplaat AP9150060 bus d6x8x5 855705 veer AP9150003 lente pijler AP9150062 vorkas l72.5 AP9150093 vork 4a-5a AP9150091 vork 1a-3a AP9150061 vorkas l93 AP9150184 versnellingsbak sensor AP8152272 schroef met flens m5x12 AP9150479 o-ring d23,52x1,78 AP9150365 kogellager d25x42x9 85104R kogellager d25x37x7 AP9150462 fairlead
kit sloten aprilia 85182R hoofdschakelaar - stuurslot 859999 aprilia sleutel zonder transpo. AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8150211 schroef AP9100936 toolkit 854030 op's handboek i-d-f-e-uk-nl i-d-f-e-uk-nl
kop cilinder aprilia AP9150317 cilinderkop. 855487 schroef met flens m10x58.5 AP9150113 sluitring d10x20x2 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9150114 bus 855034 cilinderkoppakking AP9150009 hoofddeksel 855136 hoofddeksel AP9150010 deksel pakking AP9150111 speciale schroef AP9150110 pakking AP9150120 unie AP9150121 bord AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150469 o-ring d13.95x2.62 AP9150181 temp. sensor h2o AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP9150312 stekker d20 AP8121856 kabelgeleider AP9150174 olie ontladen plug AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 260467 veerring 855143 opblaasflens 855142 bus 834044 o-ring 855685 pijp doorblazen AP8102525 slangkraan
laterale standaard aprilia AP9100834 centrale standaard AP9100964 bord AP9100419 standaard plaat 851280 schroef met flens AP8161006 bevestigingsbout centrale standaard AP8152001 lage moer m10x1,25 AP9100223 zijstandaardplaat AP9100668 buitenste veer AP9100669 innerlijke lente AP9100836 bus 8x5x7.8 AP8150051 binnenzeskantschroef m5x35 AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 AP9100963 bevestigingsmagneet 855861 bus
lubrification aprilia AP9150281 olie uitlaatpijp AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150280 olie-inlaatpijp AP9150347 o-ring d11x2 AP9100358 olie uitlaatpijp AP9100362 olie-inlaatpijp AP9100292 slotplaat AP9150168 pressure bn. zuiger AP9150169 veer AP9150476 o-ring d11.11x1.78 AP9150170 klep dichter schroef m14x1.5 AP9150171 olie terugslagklep AP9150321 pin AP9150173 veer AP9150477 o-ring d14x1.78 AP9150172 koppelingsbus 6618 851240 plug AP9150166 oliefilter AP9150167 veer 855706 o-ring d53x3 851295 oliefilterdeksel AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5
nokkenas achter aprilia 8510035 achter nokkenas 85104R kogellager d25x37x7 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP9150303 blok CM238703 klepbediening achter CM238705 klepbediening achter CM238702 klepbediening achter CM238704 klepbediening achter CM238701 klepbediening achter CM238706 klepbediening achter AP9150304 veer AP9150096 uitlaat tuimelaar 851468 tuimelas 6612 85105R kogellager d25x42x9 6642 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9150506 distributietandwiel z = 22 855102 speciale schroef m16x1 AP9150133 nokkenas ketting AP9150011 kettinggeleiderplaat l177 AP9150012 kettingspanner schuifblok AP9150142 schroef m6x12 847928 pakking 82650R kettingspanner beugel
nokkenas voor aprilia 8510025 voornokkenas 85104R kogellager d25x37x7 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP9150303 blok CM238601 voorste klepbediening 855515 veer AP9150096 uitlaat tuimelaar 851468 tuimelas 6612 85105R kogellager d25x42x9 6642 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9150506 distributietandwiel z = 22 AP9150507 speciale schroef m16x1 AP9150133 nokkenas ketting AP9150011 kettinggeleiderplaat l177 AP9150012 kettingspanner schuifblok AP9150231 schroef m6x12 847928 pakking 82650R kettingspanner beugel
oliereservoir aprilia 855686 olie tank AP9150174 olie ontladen plug AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP9150410 olieplug m20x1,5 273754 o-ring AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP9100496 pijp doorblazen AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8120987 pijp 9x14 AP8120223 rubberen afstandhouder AP9100950 bus d14-d9-d6.5-h12 AP9100665 oliepeil pijp AP9100951 slangenklem AP9100267 rubberen buis 12,8x8,8 l = 28 855766 cap AP9100661 schroef met flens m6x1 l = 95 AP9100434 zelfborgende moer m6x1
plaatjes aprilia 890524 sticker set 898451 sticker set 891189 schuur schema sticker 891295 schuur schema sticker 891185 geluidsemissie sticker 891287 geluidsemissie sticker 891187 sticker voor emissiebeperking 891291 sticker voor emissiebeperking 855872 bandenspanning sticker 851156 eenpersoons zadel dec. 851157 schokdemper sticker AP8257609 spiegel sticker AP8267395 batterij sticker
remsysteem achteraan aprilia AP9100475 achterste hoofdcilinder AP9100794 plug revisie kit AP9100793 zuiger. kit AP9100795 hendel revisie kit 855696 achterremslang AP9100472 zeskantschroef m10x1.25 AP9100473 ring 14x10.2x1 AP9100417 remlichtschakelaar 855769 achter remklauw 855852 pads paar 855853 veer 855854 pin 855506 achterremhendel AP9100290 bus AP9100291 veer AP9100477 o-ring 18x2 AP9100354 achterremhendelpen AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8101928 splitpen AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9100789 ontluchtingskit AP9100752 veer 855855 remklauw rev. kit
remsysteem voor aprilia AP9100257 voorste hoofdcilinder nissin AP9100785 zuiger. kit AP9100786 plug revisie kit AP9100787 hendel revisie kit AP9100707 halsband AP8152280 schroef met flens m6x25 851351 voorremslang AP9100418 remlicht voor sw. AP9100472 zeskantschroef m10x1.25 AP9100473 ring 14x10.2x1 AP9100256 remklauw voor AP9100788 remblokken AP9100789 ontluchtingskit AP9100790 remklauw rev. kit AP9100791 veer AP9100792 pin AP8152290 schroef met flens m8x40
schokdemper achteraan aprilia AP9100176 enkele drijfstangcomp. 855583 schokdemper achter 851252 dubbele drijfstangcomp. AP9100007 schroef m10x1,25 l = 53 AP9100178 zuigerpen AP9100181 naaldlager 20x27x15 AP9100177 afdichtring 25x32x4 AP9100184 zuigerpen AP9100111 afstandhouder AP9100179 afstandhouder AP9100186 buiten spacer AP9100549 o-ring 1.5x24 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP9100442 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP9100439 lage zelfborgende moer m10x1.25 AP9100604 schroef m12x1,25 l = 120 AP9100289 schroef m12x1,25 l = 95 AP9100208 schroef m10x1,25 l = 44 855945 pad 855954 pakkingset 855944 mouweenheid 855955 huls pakkingset AP9100182 platte ring 31x20.2x1.4
schwinge aprilia 855550 zwenkarm AP9100202 rolkooi 22x29x30 AP9100203 afdichtring 22x29x4 AP9100952 zuigerpen l = 47,5 AP9100952 zuigerpen l = 47,5 AP9100123 achterbrugpen m14 l = 244 AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 855552 kettinggeleiderplaat 855553 kettinggeleiderplaat 00H0150818 855579 voorplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150027 moer m8 855697 rh kettinggeleiderplaat 855565 links kettinggeleiderplaat AP9100565 remslang kabelgeleider 15585 AP8234020 beker voor schoen AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152284 schroef met flens m6x45 AP9100287 bus AP9100434 zelfborgende moer m6x1 855562 achterwielspindel m25 l = 266.5 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 855722 wielasmoer m25x1.5 855580 achterplaat AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8152226 binnenzeskantschroef m6x10 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP9150394 schroef m6x12
shims aprilia CM238801 pad 1.5 CM238813 pad sp.1.8 CM238821 pad sp.2.0 CM238829 pad sp.2.2 CM238837 pad sp.2.4 CM238808 pad sp.1.675 CM238816 pad sp.1.875 CM238824 pad sp.2.075 CM238832 pad sp.2.275 CM238803 pad sp.1.550 CM238811 pad sp.1.750 CM238819 pad sp.1.950 CM238827 pad sp.2.150 CM238835 pad sp.2.350 CM238806 pad sp.1.625 CM238814 pad sp.1.825 CM238822 pad sp.2.025 CM238830 pad sp.2.225 CM238805 pad sp.1.6 CM238834 pad sp.2.325 CM238826 pad sp.2.125 CM238809 pad sp.1.7 CM238817 pad sp.1.9 CM238825 pad sp.2.1 CM238833 pad sp.2.3 CM238804 pad sp.1.575 CM238812 pad sp.1.775 CM238820 pad sp.1.975 CM238828 pad sp.2.175 CM238836 pad sp.2.375 CM238807 pad sp.1.650 CM238815 pad sp.1.850 CM238823 pad sp.2.050 CM238831 pad sp.2.250 CM238839 pad sp.2.450 CM238802 pad sp.1.525 CM238810 pad sp.1.725 CM238818 pad sp.1.925 CM238838 pad sp.2.425
smoorklephuis aprilia 855213 gasklephuis 855947 pijp benz. 7,5x14,5 AP9100494 gewricht AP9100714 slangklem 14,5x8 AP9101008 pakkingen ingesteld AP9101009 schroef kit AP9101010 potentiometer AP9101011 injector 855948 brandstofrail cpl AP9101013 min.eng.spd adj.cable AP9101014 schroef kit. klemmen. klem 855490 chokekabel AP8120422 zwarte slang 98x2 860593 slang 855929 pijp 855930 pijp CM002902 slangklem 833658 vacuümunie 855236 rubberen pijp CM002904 slangklem 178609 fairlead
spoiler aprilia AP8184605 rechts zijpaneel. zwart AP8184606 lh zijpaneel. zwart AP9100053 bus d.10-h.3.5 CM236001 schroef met flens m6x30 855960 schokdemper deksel AP9100347 opvangbak AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8144064 hitteschild ring AP8121736 t bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8101372 silent-block AP9100778 bus AP9100661 schroef met flens m6x1 l = 95 AP9100434 zelfborgende moer m6x1 CM236002 schroef met flens m6x25 CM235801 afstandhouder 15mm CM235802 afstandhouder 10mm AP8102375 clip m5 AP9100683 ring 18x10.5x0.5
starter aprilia AP9150090 startmotor zonder bedrading AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9150209 pin AP9150446 o-ring d10.5x1 853971 dubbele versnelling z = 9/55 849802 tussenversnelling z = 22 849803 sprag-koppelingstoestel z = 52 85109R rolkooi d26x30x17 AP9150208 starterkoppeling. AP9150500 o-ring d25x2.5
steering aprilia AP9100542 bovenste plaat AP9100680 stengelbasis AP9100026 spindel moer AP9100028 sluitring 26,5x36x1 AP9100021 ring moer AP9100204 bovenste pakkingring 851030 lager 851029 vijfde wiel AP9100205 onderste pakkingring AP9100293 onderste u-bout AP9100412 silent-block AP9100776 ring 10.1x23x2.5 AP9100439 lage zelfborgende moer m10x1.25 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8121475 fairlead
transmission shaft aprilia 851009 transmissie-as z = 20 85106R met d14x22x13 AP9150387 kogellager d12x28x8 AP9150273 distributietandwiel z = 20 AP9150348 o-ring d79x1.78 AP9150483 flens 844211 torx-schroef m5x12 AP9150390 oliekeerring d28x20x6 AP9150285 distributietandwiel z = 40 AP9150299 veiligheidsring 851011 moer m12x1x4.5 AP9150389 transmissiesleutel 4x4x18
ventiele aprilia AP9150022 inlaatklep AP9150023 uitlaatklep AP9150028 onderste kopje AP9150104 klepsteelpakking d5 AP9150024 inlaatklep veer AP9150025 uitlaatklep veer 891170 bovenste kopje AP9150106 ventiel halve kegel 855632 klep lifter emmer
voorlicht aprilia 855721 koplamp AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152262 lage moer m8 AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8121032 bus 292723 lamp h4 12v-60 / 55w AP8127489 lamp ry10w 12v 855140 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. 855139 rechts voor / links achter indic. 856610 stadslichten schakelen bedrading AP8152108 inbusschroef
zijbekledingen aprilia AP8184497 rechter achterkuip AP8184911 rechter achterkuip. wit AP8184496 achter kuip AP8184912 achter kuip. wit AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP9100645 schroef met flens m6x16 inox AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152117 inbusschroef AP9100594 bus 10x7 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8156391 achterspatbord. wit AP8156381 achterspatbord AP9100434 zelfborgende moer m6x1 AP8152277 schroef met flens m6x12 254485 clip m6
behuizing secundaire luchttoevoer aprilia 855054 sas klep 855023 voorkant. uitlaat 855024 achterste uitlaatpijp 855022 klepsteun 855057 sas doos 254485 clip m6 855027 pijp 855055 voorkant. uitlaat 855056 achterste uitlaatpijp 855028 moer AP9100456 slangklem 26x8 AP8102273 slangenklem AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8150137 inbusschroef AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152279 schroef met flens m6x20 AP9100434 zelfborgende moer m6x1 AP8152283 schroef met flens AP8150026 moer m6 856897 klepdeksel sas AP8152273 schroef met flens m5x15
bekledingen vooraan aprilia AP8184909 rh luchtkanaal. wit AP8184781 rh air duct. black AP8184780 lh luchtkanaal. zwart AP8184910 lh luchtkanaal. wit AP9100366 waterkoeler rooster AP9100645 schroef met flens m6x16 inox AP9100053 bus d.10-h.3.5 254485 clip m6
carter motor aprilia CM155401 voerman. paar- AP9150146 controleer lagerplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150145 controleer lagerplaat AP9150394 schroef m6x12 AP9150489 controleer lagerplaat AP8152283 schroef met flens AP9150435 oliekeerring d32x45x6 AP9150149 plug AP9150353 o-ring d26.65x2.62 AP9150324 met halve schaal. groen AP9150457 bus halve schaal, geel AP9150456 bus halve schaal. blauw AP9150440 t bus 34x21x10.5-l18 AP9150441 t bus 28x13x10.5-l11.5 AP9150442 t bus 19x13x10.5-l11.5 AP9150116 bus d16x19x13 AP9150115 bus d18x21x19 AP9150117 pin d7.2x9x12 AP9150350 o-ring d8.73x1.78 AP9150174 olie ontladen plug AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP9150533 gewricht AP9150471 ontluchtingspijp AP9150346 jet AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP9150439 bord AP9150078 olie ontladen plug AP9150109 gewricht AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP8102377 slangklem d9.1 AP9150526 schroef met flens m7x1x42 828909 schroef met flens m6x65 828922 schroef met flens m6x75 AP9150344 gewricht CM001911 slangklem AP9150545 ontluchtingspijp 5x9
carter motor ii aprilia 855242 ontstekingsdeksel AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152280 schroef met flens m6x25 855031 oliekeerring d12x22x6 674 bromfiets peugeot elyseo grenade - 674 ||| aprilia, gilera, rxv, sxv, atlantic, mojito, sport, city, cube, one, street, sr, max, motard, scarabeo, light, nexus, runner, vx, 125, 300, 500, 125, 200, 250, 300, 400, 492, 500, 450, 550, 2006, 2008, 2009, 2010 AP9150153 pakking AP9150118 bus d6.2x8x15 AP9150148 pakking 851019 koppeling zijafdekking AP8152282 schroef met flens m6x35 AP9150150 o-ring d171.13x2.62 AP9150094 compleet koppelingsdeksel AP9150395 schroef met flens m6x60 AP9150410 olieplug m20x1,5 AP9150356 o-ring d18,72x2,62 AP9150473 binnenzeskantschroef m6x10 AP9150351 afdichtring d6x12x1 AP9150522 oliekeerring cup 851015 radiaal lager 851012 o-ring 20x1 851017 bus d6.2x7.8x15 855252 afdichtmiddel
drijfas aprilia 8910375 moer m8 851007 vliegwiel sleutel d3x4.8 851357 sluitring d15x28x2.5 AP9150436 moer m14x1 AP9150402 transmissiesleutel 4x6.5 AP9150525 o-ring d16x3.5 AP9150065 koppelschotel 44x53x2 AP9150066 koppelschotel 36x50x1.4 AP9150210 rondsel 855530 drijfstang cpl. AP9150127 drijfstangschroef AP9150323 bus. groen 35x38x16.5 AP9150454 bus. blauw 35x38x16.5 AP9150455 bus. geel 35x38x16.5 AP9150236 flensmoer m18x1.25
Driven shaft aprilia AP9150311 aangedreven as AP9150216 bus d25x28x9.9 AP9150250 2e wiel versnelling z = 25 AP9150297 gewone ring d25.1x30.8x0.5 AP9150302 buiten borgring d25 AP9150249 4e versnelling z = 24 AP9150267 speciale ring d25.1x30.8x0. AP9150248 3e wiel versnelling z = 23 AP9150247 koppelschotel z = 22 AP9150296 sluitring d20.1x28.8x0.8 AP9150370 rolkooi d20x24x10 AP9150246 1e wieloverbrenging z = 31 AP9150294 sluitring d17.1x27.8x0.8 AP9150361 kogellager d17x47x14 AP9150357 o-ring d21.95x1.78 85103R kogellager d25x52x15 AP9150382 oliekeerring d40x32x5 AP9150218 afstandhouder 25x32x14 AP9100525 rondsel AP9100451 buiten borgring d25

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RXV 4. 5 46 450 2009 - 2011. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RXV 4. 5 46 450 2009 - 2011 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RXV 4. 5 46 450 2009 - 2011.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia