Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Shiver 32 750 2007 - 2010.

Aprilia Shiver 32 750 2007 - 2010 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Shiver 32 750 2007 - 2010

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Shiver 750 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Shiver 750 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2007!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

cilinder aprilia 848796 cilinder - zuiger 8482860001 piston cata 91.933-91.940 8482860004 zuiger cat. 91.954-91.961 8482860003 zuiger catc 91.947-91.954 8482860002 zuiger catb 91.940-91.947 872655 ring 872656 olieschraapring 872657 olieschraapring 848798 zuigerpen 828116 stop ring 847928 pakking 840135 bord 872425 schroef met flens 82650R kettingspanner beugel 872432 schroef met flens 871776 cilinderkoppakking 825597 speld 11,8x10
koppeling i aprilia 872850 ontkoppelingsflens koppeling 872421 schroef met flens 874660 koppelingsas 873127 hengel 876790 moer 876296 veiligheidsring 974361 rolkooi 35x40x35,8 873543 afstandhouder 974320 onderlegring 873117 lamierino protezione catena 831153 schroef 871609 afdichtring "of" 874191 pal koppeling 8725174 koppelingsdeksel cpl., zwart 873995 olie laad plug 974230 pakkingring of 871094 schroef met flens 871095 o-ring 875725 papieren pakking 825577 afdichtring 8x16x7
koppeling ii aprilia 877173 koppelingshuis. compleet 974320 onderlegring 873274 onderlegring 873715 koppelingsnaaf 873719 koppeling drukplaat 873722 koppeling veer 873717 onderlegring 873718 binnenzeskantschroef m6 873725 genitrateerde aangedreven koppelingsplaat 860329 kit koppelingsplaat 873724 aandrijfkoppelingsschijf 873723 aangedreven koppelingsschijf
krukas aprilia 8752655002 as compleet 8752655001 as compleet 8491945002 drijfstang cpl. wit catb 8491945001 drijfstang cpl. zwarte cata 849131 drijfstangschroef 8751580002 bus, blauwe "b" 8751580004 bus halve schaal, groene kist 8751580001 bush halve schaal, rode cata 8751580003 bus, geel "c" CM159002 uitrusting CM159001 primair aandrijftoestel cat a 267 849291 waterpomp versnelling 847915 platte ring 849367 moer 847906 rol 847268 bus
motor aprilia CM1592035 motor 974556 rondsel z = 16 854909 belleville spring 854951 t bus AP9100389 schroef met flens m10x1,25 856069 tandwiel deksel AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121811 t bus 856079 bord 852480 gear lever 852479 gearbox linkage rod assy AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8152138 moer AP8150026 moer m6 895223 versnellingspook 851566 gear lever AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150462 borgring d9 AP8150137 inbusschroef AP8201358 slangklem d 11,9 AP8121223 hefboom pin
oliepomp aprilia 974517 oliepomp tandwiel 6450 zijstandaard ho balie a-kw - 6450 ||| aprilia, dorsoduro, abs, caponord, rally, factory, shiver, gt, 750, 1200, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2013, 2014, 2015, 2016 974157 rol 873866 oliepomp tandwiel 974518 oliepomp tandwiel 873863 oliepomp assy. 878871 schroef met flens 974335 veiligheidsring 873974 veiligheidsring 873906 lage noot 825079 schroef m5x16 974282 oliedrukklep gemonteerd 641541 sensor 486075 ring 10.5x16x2.5 82960R oliefilter 873612 inlaat oliefilter 872432 schroef met flens 829122 oliefilter koppeling 875358 olie ontladen plug 287174 koperen pakking 974290 vulring 969323 o-ring
schakelvork aprilia 849693 selectietrommel 849360 vork 849468 vork 974084 vork as 872154 index assy. hendel 871669 versnellingshendel veer AP9150006 schroef met flens m6x15 871649 selector slotplaat 825079 schroef m5x16 874129 tandwielas + veer cpl. 971718 platte ring 14x30x1 971719 schakelaar plaatveer 878870 draadstift m8x1,25 872560 schakel nokkenplaat AP9150067 selectietrommel AP9150069 hendel AP9150064 veer AP9150070 lente pijler 873660 encoder 844211 torx-schroef m5x12 AP9150479 o-ring d23,52x1,78 58188R sensor 974558 afstandhouder 871901 pakking of 974130 keuzeschakelaar 873695 veer AP9150003 lente pijler
uitlaat aprilia 890249 demper assy 897816 akrapovic slip on sh
versnellingsbak aprilia 849293 primaire tandwielas z = 14 849295 2e rondsel versnelling z = 17 849296 3e-4e rondseloverbrenging z = 20/22 849297 5e rondsel versnelling z = 23 849298 6e rondsel versnelling z = 24 849424 klaring ring 849426 snap ring 974163 klaring ring 849396 klaring ring 974165 snap ring 849301 versnellingsbak aangedreven as 849312 1e wiel versnelling z = 36 849303 2e wiel versnelling z = 32 849304 3e wielversnelling z = 30 849305 4e wielversnelling z = 28 849306 koppelschotel z = 26 849307 6e wielversnelling z = 25 849309 klaring ring 849311 snap ring 849310 klaring ring 974167 klaring ring 974166 klaring ring 849308 beweegbare bus 974162 beweegbare bus 849308 beweegbare bus

Frame

brandstoftank aprilia 895482 fuel tank AP8102676 vlotterkamer 975608 pakking AP8144351 fuel tank gasket 854809 ontluchtingspijp 854810 ontluchtingspijp AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8121421 t bus AP8144328 rubberen afstandhouder 854982 fuel glass cup 890498 olie ontluchtingspijp d6x11 AP8102378 slangklem d11,3
koppelingspomp aprilia 851645 clutch pump 856054 leva frizione con roller 896347 leva frizione con roller 896337 compleet koppelingsdeksel 856050 u-bout 854835 clutch pipe AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 873115 clutch command cylinder AP8133945 ontluchtingskit 874037 schroef 873268 schroef 580953 knop AP8220135 rubberen afstandhouder 858424 diafragma
middenstandaard aprilia 854908 sidestand assy 851550 zijstandaardplaat AP8152288 schroef met flens AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8121014 springveer AP8121015 zijstandaard externe veer AP8102524 staan ??veerbescherming AP8127856 zijstandaardschakelaar AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150177 ring 5,3x10x1 AP8150311 zelfborgende moer m5
remsysteem abs aprilia 859782 voorremslang 859783 front brake hose 860482 bord 890762 ecu abs 859785 achterremslang 859786 achterremslang 860484 bord 860485 bord AP8121716 t bus AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152414 schroef met flens m10x55
remsysteem achter aprilia 859782 voorremslang 859783 front brake hose 851615 achterremhendel 890762 ecu abs 859785 achterremslang 859786 achterremslang 860484 bord 860485 bord AP8121716 t bus AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152414 schroef met flens m10x55
slotset aprilia 859804 kit schloss AP8104710 tankdop en slot 860127 main switch - steering lock AP8104919 zadelslot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 851680 kabel vergrendelen AP8150351 klinknagel m8x40 AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 AP8121773 afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 AP8104920 aprilia sleutel met transpo.
spatbord aprilia 85166500EE front mudguard, grey 86054000XR 85166500XB 86054000XB 85166500XN 86054000XN 85166500XA 86054000XR 85166500XD 86054000XG 85166600XN 85166600XE AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8
stuur aprilia 851626 conical handlebar 890852 buisvormig stuur 893622 rh lights selector 859806 de lichtkeuzeschakelaar AP8121520 anti vib. gewicht achterstand AP8104509 anti.v gewicht, zwart AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 851901 bovenste u-bout 851628 upper u-bolt AP8152486 schroef m8x25 inox AP8118619 handgreep paar. zwart AP8104921 rh rearview mirror AP8104922 lh rearview mirror 85173R levering van gastransmissie 85174R gastransport retour
voetsteunen aprilia 854906 rh foot rest support. grey 854907 lh voetsteun ondersteuning. grijs 853215 silent-block AP8152187 inbusbout met lage kop AP8145034 rh voetsteunen AP8145035 lh voetsteunen AP8145008 rear footrest, rh AP8145009 rear footrest, lh GU32443210 steunrubber deel GU32443211 steunrubber deel GU32441210 bord AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121567 pin AP8152409 stop ring AP8221277 veer voor voetsteun AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8110110 bal d.7 AP8121134 pin 890724 schroefdraad pin
voorwiel aprilia 854791 front wheel 3.5"x17" AP8101744 tubeless ventiel AP8128169 interne afstandhouder AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125779 borgring AP8125728 voor rechts wielafstand AP8133781 voorremschijf AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8125827 front wheel spindle 85156R voorband 120/70 zr 17 " AP8128189 phonic wiel
windscherm aprilia 858081 sportscreen shiver
achterwiel aprilia 859752 chain cpl conn.link CM221709 chain ring z=44 al 860602 achterwiel 6 "x17" 854793 achterwiel veerhouder 85197R achterband 180/55 zr17 pirelli 650743 veer aangedreven rubber AP8101744 tubeless ventiel AP8121225 achterwiel spacer AP8121571 pin AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8125730 kroonhouder cpl. AP8125732 veerafstandhouder AP8110081 met 30x55x13 AP8121212 binnen borgring d55 AP8125786 afdichtring 38x52x7 AP8128170 interne afstandhouder AP8125788 borgring AP8150463 speld 10x20 AP8106806 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8121213 afdichtring 38x55x7 859754 verbindingsschakel 890961 wielsnelheidssensor. links voor 859792 sensor abs AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8201749 schroef m4x6
achterwielophanging aprilia 860169 shock absorber AP8150329 inbusschroef AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8152411 binnenzeskantschroef m10x59 AP8121155 t bus AP8152301 zelfborgende moer
bagagedrager aprilia 858376 side cases support s

Elektrisch

instrumentenpaneel aprilia 860739 dashboard 854592 socket support AP8144662 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 851636 dashboard afdekking 853212 speciale schroef AP8150137 inbusschroef AP8220370 filterhuis rubber AP8121725 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6
koplamp aprilia 851637 koplamp AP8220370 filterhuis rubber AP8121725 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 478171 binnenzeskantschroef m6x100 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8221349 t bus AP8220192 rubberen afstandhouder AP8134419 brandstoftank bus 851592 support clamp AP8152108 inbusschroef AP8221129 bus 854555 rechts richtingaanwijzer 854556 linker richtingaanwijzer AP8152268 inbusschroef AP8152306 zelfborgende moer m5 602632M lamp 294353 lamp h7 12v-55w 292022 lamp 12v-5w AP8127489 lamp ry10w 12v 890094 afstandhouder
achterlicht aprilia 851638 taillight AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8102375 clip m5 AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8102375 clip m5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8127098 nummerbord licht AP8152306 zelfborgende moer m5 859812 achterlicht kabelboom. AP8150137 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 129953 lamp 12v-21 / 5w AP8127489 lamp ry10w 12v 856087 trillingsdempend rubber AP8224164 achterreflector, rood AP8150350 inbusschroef

Overig / Niet ingedeeld

cilinderkop ventielen aprilia 82970R cilinderkop. 846923 inlaatklep 873459 uitlaatklep 873005 ext. klepveer 873006 int. klepveer 874933 bovenste kopje 846925 onderste kopje 827018 tapeind 872807 tapeind 875361 waterafvoer unie 872423 schroef met flens 873396 gewricht 874425 pakking of 878705 pakking 872434 flensmoer 872816 flensmoer 436438 klep pakking ring 872433 schroef met flens 833520 moer m10x1,25 6h 640485 temperature gauge 842360 plug m6x10 411311 stekker m12x1,5x11 872424 schroef met flens 872948 gewricht 82970R cilinderkop.
decors aprilia 854903 luchtkanaal. sticker aprilia 893093 luchtkanaal. sticker aprilia 893095 achterkuip sticker shiver 750 893094 achterkuip sticker shiver 750 854904 achterkuip sticker shiver 750 893096 achterkuip sticker shiver 750 893097 achterkuip sticker shiver 750 856097 voorspatbord sticker aprilia 854905 voorspatbord sticker aprilia 860770 sticker "wereldkampioen 31" 856004 sticker "wereldkampioen" 852029 "" "eni" "label" 851678 toolkit 854027 gebruikershandleiding i-d-f-e 893102 voorspatbord sticker abs
elektrische installatie i aprilia 872664 accelerator position sensor 854811 rubberen afstandhouder AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8124936 air temp. sensor 58189R spanningsregelaar AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8112927 relais 12v-150a 640695 ht coil 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 851630 kabel relais-startmotor AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 581061 cap AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8104606 slangklem 851633 main wiring harness 859791 main wiring harness 896897 weerstandsmodule
elektrische installatie ii aprilia 640267 electronic injection device AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 638733 batterij (yuasa) 12v-12ah 851632 aardingskabel AP8124869 injectierelais 12v-40w AP8220546 relaisrubber 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun 854830 horn AP8152280 schroef met flens m6x25 496404 zekering 30a 292507 zekering 10a AP8127345 zekering 15a AP8176100 lont AP8127346 zekering 3a AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8102386 slangklem 155x2 AP8120422 zwarte slang 98x2 851633 main wiring harness
filterhuis aprilia 851577 filter housing base 854946 filter housing cover 851576 filter housing body 851575 luchtfilter 858133 inlaatpijp 852732 inlaatpijp 851581 luchtinlaatpijp 851685 cover AP8144245 pakking d.5 851570 gasklephuis 854970 slangklem sm9c w1 6 8515674 blow-by ontluchtingspijp 851785 ontluchtingspijp doorblazen 856314 voorgevormde buis 856315 achtergevormde buis AP8102520 slangklem AP8201358 slangklem d 11,9 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 GU30729330 luchttemp. sensor GU30027931 pakking 642302 luchtdruksensor AP8150509 zelftappende schroef 5x14 893720 injectie bedrading 890513 pakking d4 AP8120536 slangklem d28x8,6 *
frame aprilia 890277 houder 890275 achtervoetsteunen shiv 890276 voorste voetsteun shive 890273 afdekkap 890274 koppeling 890099 midden bok standaard 890649 uitrusting 890584 kettingwiel 890585 kettingwiel
frame i aprilia 85215700XE 85215700XG 85153600XE 85153600XG 85153700XG 85153700XE 851541 shock absorber plate 852165 schroef 853037 bus 271740 moer 575268 clip m8 AP8144277 stand eindstop 254485 clip m6 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30
frame ii aprilia 851784 motor pin 271740 moer AP8225237 ring 13x24x2,5 * 853036 afstandhouder 853035 afstandhouder 854942 bord AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150509 zelftappende schroef 5x14 853213 onderhoud AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120657 slangklem AP8102386 slangklem 155x2
frame iii aprilia 893756 houder 860628 afstandhouder 860629 afstandhouder 860667 afstandhouder AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 859793 pijler AP8152280 schroef met flens m6x25 254485 clip m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 859789 bord AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 *
koelapparaat aprilia 851596 waterkoeler AP8144644 filler cap AP8102615 hoes 851597 expansion tank AP8104836 expansievat plug 851683 waterpijp 851598 thermostaat-koeler pijp 851600 koeler-pomp pijp 851599 waterrad. toevoerleiding 851601 ontluchtingspijp 851602 motor-pomp klep buis AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 895280 ontluchtingspijp 860328 ontluchtingspijp AP8101743 slangklem d23.5x8 CM001914 slangklem 834232 thermostat valve set 85°c AP8121464 pin AP8161083 afstandhouder AP8124930 fan, cpl. AP8150120 schroef 4,2x22 * AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder CM001924 slangklem AP8201409 slangklem 290x8.9 AP8104097 slangklem AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152279 schroef met flens m6x20 896544 brandstofleiding 5.5x10 853458 waterkoeler ondersteuning CM001905 slangklem
middenaufbouw aprilia 85166100XD 85166100XR 85166100EE fuel tank cover. grey 85166100XN 85166100XB 85166100XR 85166100XG 85166100XA 85166100XN 85165700XE 85165700XR 85165700XG 85165700XE 85165700XR 85165700XE 85165700XB 85165700XN 85165800XE 85165800XR 85165800XG 85165800XE 85165800XR 85165800XE 85165800XB 85165800XN 851659 rh side cover 851660 lh side cover 851663 rh bumper 851664 lh bumper 851662 cover 851650 lh waterkoeler bescherming 851649 rh waterkoeler bescherming AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121032 bus AP8121795 t bus 843213 t bus AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150380 sluitring 12,5x6,4 * AP8150459 zeskantschroef m6x90 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8123934 rubberen afstandhouder AP8134419 brandstoftank bus AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * 856267 rh cover. black
nokkenas achter aprilia 873962 inlaatnokkenas achteraan 873963 uitlaatnokkenas achteraan 874176 axiale slotplaat 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 974228 afstandsschroef 849910 achterste distributiesysteem versnelling cpl. 849771 drukring 849722 moer m15x1 links 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 82970R cilinderkop. 874185 schroef 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf
nokkenas voor aprilia 873960 inlaatnokkenas voor 873961 uitlaatnokkenas voor 874176 axiale slotplaat 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 849909 voorste distributiesysteem versnelling cpl. 974228 afstandsschroef 849771 drukring 849719 moer m15x1 dx 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 82970R cilinderkop. 874185 schroef 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf
ontstekinggroep aprilia 82697R starter motor 873148 koppelbegrenzer 848714 startmotor versnelling 830390 sprag koppelingshuis 82945R sprag koppeling 640169 rotor cpl. 640168 stator cpl. 974033 vliegwielhuisdeksel pakking 872437 vliegwielkap, grijs 597564 schroef 15715 872421 schroef met flens 8716755 hoes 974219 pakking 841915 binnenzeskantschroef m6x18 267 848341 schroef met flens m12x1.25 871494 sluitring 12,5x32x3,5 848647 bord 484123 schroef met flens 829981 bougie ngk r cr7ek 277916 het lokaliseren van deuvel 872432 schroef met flens 849923 onderhoud
smoorklephuis aprilia 872174 air filter support 872230 throttle body 872264 pakking 872173 union 873218 brandstofrail cpl 584815 iniettore basso marelli iwp162 (*) 5848135 iniettore basso marelli iwp162 (*) 849898 veer 289731 schroef met flens m6x30 432142 schroef met flens m6x60 872176 bord 872177 bovenste plaat 873433 inbusschroef 640268 ecu 224664 sluitring 5,2x15x1,5 15597 217163 drift 217164 afstandhouder 872180 gasklephuis cpl.
swing aprilia 85178200XE AP8110078 kooi à rouleaux AP8110079 kogellager AP8121570 interne afstandhouder AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pakking ring AP8146520 rear swing arm pin AP8121200 afstelbus AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8121201 swingarm ring moer AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8121890 achterste standaard bus AP8150468 schroef m6x40 851556 chain guide plate AP8152174 inbusschroef AP8234020 beker voor schoen 851557 chain guard AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8125831 wheel pin AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 854817 glijblok AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12
uitlaatgroep aprilia 851587 centraal uitlaatspruitstuk 851589 rear exhaust pipe 851590 front. exhaust pipe AP8150334 moer m8 851582 uitlaatpijp pakking GU05121630 pakking GU05123431 lh slangklem 85205R silencer GU05128230 pakking 851586 lh spruitstukpijp 584344 lambdasonde l. 325 mm AP8152289 schroef met flens AP8121455 afstandsbus 856914 rubberen afstandhouder AP8150018 onderlegring 852433 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 31060 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * 860706 rh-aansluiting 860707 lh terminal
ventielbelegen aprilia 873082 stoter sluiten 285846 ventiel halve kegel CM157211 gekalibreerde tablet 3.10 CM157219 gekalibreerde tablet 2,50 CM157206 gekalibreerde tablet 2,85 CM157214 gekalibreerde tablet 3.25 CM157201 gekalibreerde tablet 2.60 CM157209 gekalibreerde tablet 3.00 CM157217 gekalibreerde tablet 3.40 CM157204 gekalibreerde tablet 2,75 CM157212 gekalibreerde tablet 3.15 CM157203 gekalibreerde tablet 2.70 CM157216 gekalibreerde tablet 3.35 CM157207 gekalibreerde tablet 2.90 CM157215 gekalibreerde tablet 3.30 CM157202 gekalibreerde tablet 2.65 CM157210 gekalibreerde tablet 3.05 CM157218 gekalibreerde tablet 2.55 CM157205 gekalibreerde tablet 2.80 CM157213 gekalibreerde tablet 3.20 CM157221 gekalibreerde tablet 2.40 CM157208 gekalibreerde tablet 2,95 CM157220 gekalibreerde tablet 2.45
ventieldeksel aprilia 873541 rechter / linker hoofdkap grijs 849558 hoofddeksel pakking 842291 speciale schroef 830249 demper drift
verkleding aprilia 858381 carbon front mudguar 858380 coperchio blocchetto 858379 coprifarfalla links 858378 rechter zijpaneel
voorwielremklauw aprilia 851724 links remklauw 897007 rechts remklauw voor AP8133943 remblokken AP8133944 pen + remveer AP8133945 ontluchtingskit AP8152414 schroef met flens m10x55 AP8113004 ring 10x14x1,6 *
voorwielrempomp aprilia 851723 front master cilinder d14 859781 voorhoofdcilinder d14 896346 leva freno con roller 896336 cover cpl. 856050 u-bout 852416 voorremslang 859782 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 580953 knop AP8220135 rubberen afstandhouder 858423 diafragma
voorwielvork aprilia 859982 rh hub cpl. 859983 lh hub cpl. 856029 mouw 856030 veer 856549 voorbelaste buis 856245 rh zuiger compleet 856032 plunjer, compleet 856033 huls plug cpl. 856034 o-ring 856035 rubberen ring 856036 moer 856037 stop ring 856038 hub + rh vorkpoot 856039 naaf + linker vorkpoot 856040 stofkap AP8123806 borgring 856042 oliekeerring 856043 ring 856044 veer geleidebus 856045 bus 856046 speciale ring 856047 schroef m10x1,5 AP8152290 schroef met flens m8x40 856317 lente centrering AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150298 inbusschroef 859777 fairlead 856557 voorplaat AP8152306 zelfborgende moer m5 859792 sensor abs AP8201749 schroef m4x6
vork brug aprilia CM222601 lower fork plate AP8150540 schroef AP8121307 onderlegring AP8110106 rollager AP8144146 pakking ring AP8163500 ring moer AP8152442 spindel sluitring 853470 plug AP8150049 schroef m10x60 AP8123511 kop AP8144222 rubberen afstandhouder 851902 onderste u-bout 852493 lower u-bolt CM222101 fork upper plate AP8150540 schroef 854827 afstandhouder 10,1x14,1x38
waterpomprondsel aprilia 974517 oliepomp tandwiel 6450 zijstandaard ho balie a-kw - 6450 ||| aprilia, dorsoduro, abs, caponord, rally, factory, shiver, gt, 750, 1200, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2013, 2014, 2015, 2016 974157 rol 873866 oliepomp tandwiel 974518 oliepomp tandwiel 873863 oliepomp assy. 878871 schroef met flens 974335 veiligheidsring 873974 veiligheidsring 873906 lage noot 825079 schroef m5x16 974282 oliedrukklep gemonteerd 641541 sensor 486075 ring 10.5x16x2.5 82960R oliefilter 873612 inlaat oliefilter 872432 schroef met flens 829122 oliefilter koppeling 875358 olie ontladen plug 287174 koperen pakking 974290 vulring 969323 o-ring
weekbagage aprilia 856953 bedekking tank 856952 tank 856954 rear fairing bag 856955 side cases shiver
zit
zit
aprilia 86027900NA saddle. black (two p) AP8220349 rubberen afstandhouder AP8126701 zadelrubber 858213 hoes
Sub frame aprilia 851538 saddle support 851686 number plate holder support AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8220349 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 575268 clip m8 851789 uitlaatpijp steunklem AP8152117 inbusschroef AP8120657 slangklem AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
achterkant opbouw i aprilia 851672 saddle compartment 85166700XD 85166700EE rh rear fairing. grey 85166700XN 85166700XB 85166700XN 85166700XA 85166800XN 85166800XB 85166800XN 85166800XA 85166800XD 85166800EE lh rear fairing. grey 851670 rechts zijpaneel 851669 lh zijpaneel 851656 battery cover AP8120177 elastisch AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8102375 clip m5 833520 moer m10x1,25 6h AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121032 bus 851676 hitte bescherming 854983 hitte bescherming 853419 hitte bescherming 853420 hitte bescherming 854986 hitte bescherming AP8144552 steunrubber deel AP8144553 steunrubber deel AP8120001 rubberen afstandhouder AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8102381 clip m4
achterkant opbouw ii aprilia 858074 achterste handgreep 851673 rh side handle silver crowd 851674 lh side handle AP8121716 t bus AP8152287 schroef met flens m8x25 858074 achterste handgreep AP8152288 schroef met flens AP8120508 t bus 858505 t bus 858212 rubberen zekeringkast AP8221206 haak voor helmhouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8221129 bus
achterkant opbouw iii aprilia 860403 number plate holder 85159300XE 85159300XE 85159400XE AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221341 t bus AP8221340 t bus AP8102375 clip m5 AP8152339 schroef met flens m5x9 854968 hitte bescherming 854969 hitte bescherming 853421 hitte bescherming 853422 hitte bescherming
algemeen aprilia 894088 kap 894086 side fairing protect 854612 bike cover naked 890471 aluminium achter-uitzicht 890472 890257 voorste remhendel ki 890258 koppeling
behuizing i aprilia 8765105004 centrale carter set cat2b 8498725004 centrale carter set cat2b 8498725003 centrale carter set cat1b 8765105002 centrale carter set cat2a 8498725002 centrale carter set cat2a 8765105001 centrale carter set cat1a 8498725001 centrale carter set cat1a 8765105003 centrale carter set cat1b 974051 paspen (d.15,8) 877281 tapeind 849911 schroef met flens m6x65 848465 schroef met flens CM154104 cilindervoet pakking 0,5 CM154101 cilindervoet pakking 0,4 CM154102 cilindervoet pakking 0,6 239388 pin d. 9,5 uur = 15 834317 pakkingring of
behuizing ii aprilia 9745050002 met halve schaal catb blu 9745050001 bus, rode kat a 8783940003 bus, gele kat c 9745050004 met halve schaal cate verde 9745060001 met halve schaal cata rosso 9745060004 met halve schaal cate verde 9745060002 met halve schaal catb blu 9745060003 met halve schaal catc giallo 848651 kogellager 25x62x17 848475 kogellager 30x62x23,8 872033 kogellager 25x42x9 848650 kogellager 20x47x14 974129 kooi à rouleaux 30x37x12 122671 kooi à rouleaux 873928 onderlegring 873905 onderlegring AP9150394 schroef m6x12 848474 pakking ring 825577 afdichtring 8x16x7 974112 afdichtring 14x22x5 82897R afdichtring 20x30x5 430136 plug 847537 oliespuitpijp 487073 pakking ring 292889 binnenzeskantschroef m5x16 832963 fase / omwentelingssensor 872432 schroef met flens 873216 deuvel 849244 speciale schroef 486075 ring 10.5x16x2.5 6642 478012 o-ring
brandstofpomp aprilia 854638 fuel pump cpl. AP8150451 lage zelfborgende moer AP8134167 remslang hanger GU01107490 pakking GU01106090 brandstoffilter 875995 levering brandstofleiding 856185 levering brandstofleiding 893743 brandstofniveausensor
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Shiver 32 750 2007 - 2010. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Shiver 32 750 2007 - 2010 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Shiver 32 750 2007 - 2010.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia