Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia MXV 450 Cross 2008.

Aprilia MXV 450 Cross 2008 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia MXV 450 Cross 2008

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia MXV 450 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia MXV 450 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2008!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 851225 basis van filterhuis 855080 deksel van filterhuis AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 851262 luchtfilter 851257 doos deksel 890513 pakking d4 AP8120593 pakking d4 AP8102377 slangklem d9.1 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8120876 plug AP8150423 schroef 4.2x25 855197 verbinden AP8120615 pakking d3 851258 kader AP8120657 slangklem 851259 luchtkanaal 851260 trommel AP9100427 luchttemp. sensor AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102375 clip m5 AP8220238 rubberen afstandhouder
koppeling i aprilia 851319 ontkoppelingsas AP9150384 oliekeerring d12x19x5 85111R rolkooi d12x16x10 85110R rolkooi d8x12x10 851324 hengel AP9150284 afstandhouder 25x32x22 85108R rolkooi d28x33x13 AP9150234 sluitring d23x46x3 851227 koppelingshuis. compleet AP9150190 aluminium koppelingstrommel AP9100386 veiligheidsring AP9150235 moer m18x1.25 855885 beklede koppelingsschijven 8 st. 855860 stalen koppelingsplaat 7 pz. AP8176215 stalen koppelingsplaat 7 pz. 851327 pal koppeling AP9150358 rolkooi d12x26x2 AP9150359 koppelschotel d12x26x1 AP9150191 koppeling drukplaat AP9150194 koppeling veer AP9150232 kop AP8152279 schroef met flens m6x20
koelsysteem aprilia 855159 waterkoeler. lh 855160 waterkoeler. rechts AP9100376 bus AP9100946 silent-block AP8220402 pijp 5x9 CM238404 pijp AP9100557 koeler-pompleiding 27x19x145 855166 waterkoelerkop buis 855167 waterkoelerkop buis AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP9100456 slangklem 26x8 AP9100697 slangklem 21x8 855983 waterkoeler vuldop AP9100948 waterkoeler vuldop AP8101595 slangklem d10,1 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8150265 inbusschroef AP8120223 rubberen afstandhouder AP8121266 t bus CM223801 brandstofpijp
carter i aprilia 851210 voerman. paar- AP9150146 controleer lagerplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150145 controleer lagerplaat AP9150394 schroef m6x12 AP9150489 controleer lagerplaat AP8152283 schroef met flens AP9150435 oliekeerring d32x45x6 AP9150149 plug AP9150353 o-ring d26.65x2.62 851194 kogellager AP9150440 t bus 34x21x10.5-l18 AP9150441 t bus 28x13x10.5-l11.5 AP9150116 bus d16x19x13 AP9150115 bus d18x21x19 AP9150117 pin d7.2x9x12 AP9150350 o-ring d8.73x1.78 AP9150174 olie ontladen plug AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP9150533 gewricht AP9150471 ontluchtingspijp AP9150346 jet AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP9150078 olie ontladen plug AP8102377 slangklem d9.1 AP9150526 schroef met flens m7x1x42 828909 schroef met flens m6x65 B016762 schroef met flens m6x65 828922 schroef met flens m6x75 840542 schroef 851349 controleer lagerplaat 484034 mondstuk 851195 rollager
carter ii aprilia 851220 ontstekingsdeksel AP8152280 schroef met flens m6x25 855031 oliekeerring d12x22x6 000674 borgring 25x26.9x1.2 B015959 borgring 25x26.9x1.2 851221 deksel pakking AP9150118 bus d6.2x8x15 851219 pakking 851217 koppeling zijafdekking AP8152282 schroef met flens m6x35 AP9150150 o-ring d171.13x2.62 AP9150094 compleet koppelingsdeksel AP9150395 schroef met flens m6x60 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP9150410 olieplug m20x1,5 AP9150356 o-ring d18,72x2,62 AP9150473 binnenzeskantschroef m6x10 AP9150351 afdichtring d6x12x1 AP9150522 oliekeerring cup 85114R radiaal lager 851012 o-ring 20x1 851017 bus d6.2x7.8x15 855252 afdichtmiddel 855003 pakking 855260 flens AP8152274 schroef met flens m5x20 485693 oliepeilindicator 873804 snap ring AP9150174 olie ontladen plug 853852 olie laad plug 479986 o-ring AP9150462 fairlead AP8110067 naaldlager 22x28x16 2879633 pakking ring AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 851240 plug
cilinderkop aprilia AP9150317 cilinderkop. 855487 schroef met flens m10x58.5 AP9150113 sluitring d10x20x2 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9150114 bus 855034 cilinderkoppakking AP9150009 hoofddeksel 855136 hoofddeksel AP9150010 deksel pakking AP9150111 speciale schroef AP9150110 pakking 834044 o-ring AP9150121 bord AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150469 o-ring d13.95x2.62 AP9150181 temp. sensor h2o AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP9150312 stekker d20 AP8121856 kabelgeleider AP9150174 olie ontladen plug AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 853845 speciale schroef 855522 pijp doorblazen 855142 bus 855143 opblaasflens AP8102525 slangkraan
cilinder met zuiger aprilia 896568 zuiger assy 851038 stop ring 851298 zuigerveren set d76 AP9150007 cilinder d76 AP9150343 o-ring d82.22x2.62
aandrijfas aprilia 8512065001 krukas cpl., cat.1 8910345002 krukas cpl., cat.1 8512065002 krukas cpl., cat.1 8910345002 krukas cpl., cat.1 851007 vliegwiel sleutel d3x4.8 851357 sluitring d15x28x2.5 AP9150436 moer m14x1 AP9150402 transmissiesleutel 4x6.5 AP9150525 o-ring d16x3.5 851215 afstandhouder AP9150288 rondsel 855530 drijfstang cpl. AP9150127 drijfstangschroef AP9150323 bus. groen 35x38x16.5 AP9150454 bus. blauw 35x38x16.5 AP9150455 bus. geel 35x38x16.5 AP9150236 flensmoer m18x1.25
aangedreven as aprilia 855222 aangedreven as AP9150216 bus d25x28x9.9 855224 2e wiel versnelling AP9150297 gewone ring d25.1x30.8x0.5 AP9150302 buiten borgring d25 855226 4e wiel versnelling AP9100451 buiten borgring d25 855225 3e wiel versnelling AP9100505 rondsel z = 14 AP9150296 sluitring d20.1x28.8x0.8 AP9150371 rolkooi d20x24x10 855223 1e wiel versnelling AP9150294 sluitring d17.1x27.8x0.8 AP9150361 kogellager d17x47x14 AP9150357 o-ring d21.95x1.78 85103R kogellager d25x52x15 AP9150382 oliekeerring d40x32x5 851469 afstandhouder 25x32x14 855234 seeger
motor aprilia 8512555 motor 853895 versnellingspook AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100593 schroef m10x1,25 l = 202 AP8152315 schroef met flens m10x110 AP9100643 zelfborgende moer m10x1.25 855849 ring 28x10.5x3 853916 bus AP9100374 tandwiel deksel AP9100367 kettinggeleider 855886 of ingesteld AP8152301 zelfborgende moer AP8152281 schroef met flens m6x30 855887 pakkingset 855888 oliekeerringen - set AP9100451 buiten borgring d25 AP9100505 rondsel z = 14
uitlaateenheid aprilia 856000 geluiddemper 855998 voorkant. uitlaat 855999 achterste uitlaatpijp 855997 uitlaatpijpen veer 855996 bus 855995 flens 855924 rh-aansluiting 855923 lh terminal AP9100252 uitlaatpijp pakking 855753 silent-block 855788 afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100434 zelfborgende moer m6x1 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 598839 schroef met flens
voorste cilinder timing systeem aprilia CM2376025 nokkenas cpl. 85104R kogellager d25x37x7 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP9150303 blok 855507 voorste klepbediening AP9150138 veer AP9150096 uitlaat tuimelaar 851468 tuimelas 006612 snap ring 85105R kogellager d25x42x9 006642 borgring 598839 schroef met flens AP9150505 distributietandwiel z = 21 AP9150507 speciale schroef m16x1 851318 nokkenas ketting 851346 kettinggeleiderplaat AP9150012 kettingspanner schuifblok AP9150231 schroef m6x12 847928 pakking 82650R kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel
keuzehendel versnellingsbak i aprilia 8538504 versnellingspookas + pal assy AP9150063 keuzeschakelaar AP9150238 veer 006415 borgring d.15 AP9150006 schroef met flens m6x15 AP9150044 index assy. hendel AP9150051 sluitring d6.3x18x1 AP9150220 veer AP9150393 oliekeerring d21x15x3
keuzehendel versnellingsbak ii aprilia AP9150005 shift cam cpl. AP9150375 rol d4 AP9150067 selectietrommel AP9150043 draadpen m8x1.25 AP9150073 selector slotplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150069 hendel AP9150070 lente pijler AP9150064 veer AP9150068 schakel nokkenplaat AP9150060 bus d6x8x5 AP9150062 vorkas l72.5 AP9150093 vork 4a-5a AP9150091 vork 1a-3a AP9150061 vorkas l93 AP9150365 kogellager d25x42x9 85104R kogellager d25x37x7 AP8152272 schroef met flens m5x12 853849 bus d10 sp5
smering aprilia 851236 pijp 851235 pijp AP9150347 o-ring d11x2 853836 pressure bn. zuiger 853837 veer AP9150476 o-ring d11.11x1.78 853838 klep dichter schroef m14x1.5 853517 oliefilter AP9150167 veer 855706 o-ring d53x3 851295 oliefilterdeksel
oliepomp aprilia AP9150071 oliepomp as. AP9150377 speld 4x15.8 AP9150157 interne en externe rotor h19 AP9150158 oliepomphuis AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9150162 filter met luchtinlaat AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9150376 speld 4x13.8 AP9150291 interne en externe rotor h8 AP9150461 o-ring d44.17x1.78 AP9150217 oliepomphuis AP9150385 oliekeerring d19x10x7 / 5.5 AP9150076 tussenring 10.1x23 851058 oliepomptandwiel z = 12 AP9150075 doorrijring 9.1x16x AP9150396 borgring 9x1 AP9150160 speld 4x25.8 AP9150463 rolkooi d11x16x10 851059 stationair tandwiel z = 19 AP9150074 afstandsring 11.1x18 006411 borgring d11 AP9150443 oliekeerring d10x16x4
primaire tandwielas aprilia 855218 primaire tandwielas AP9150216 bus d25x28x9.9 85102R kogellager d25x52x1 AP9150297 gewone ring d25.1x30.8x0.5 AP9150302 buiten borgring d25 855220 3e rondsel AP9150362 kogellager d17x40x12 855221 4e rondsel 855219 2e rondsel AP9150294 sluitring d17.1x27.8x0.8 855789 rolkooi AP9150296 sluitring d20.1x28.8x0.8
achterste cilinder timing systeem aprilia CM2377025 nokkenas cpl. 85104R kogellager d25x37x7 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP9150303 blok 855508 klepbediening achter AP9150304 veer AP9150096 uitlaat tuimelaar 851468 tuimelas 006612 snap ring 85105R kogellager d25x42x9 006642 borgring 598839 schroef met flens AP9150505 distributietandwiel z = 21 855102 speciale schroef m16x1 AP9150327 nokkenas ketting 851346 kettinggeleiderplaat AP9150012 kettingspanner schuifblok AP9150142 schroef m6x12 847928 pakking 82650R kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel
gasklephuis aprilia 8559284 gasklephuis 855185 pijp 855728 stappenmotor lichaam AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 853871 afstandhouder 853877 slangklem AP9101010 potentiometer AP9101011 injector AP9101012 brandstofrail cpl 709674 binnenzeskantschroef m6x20 AP9101014 schroef kit. klemmen. klem 855771 stappenmotor AP8150509 zelftappende schroef 5x14 013777 onderlegring 826118 afstandhouder 830061 schroef met flens CM239302 pijp CM239301 pijp CM002908 slangklem 258469 slangklem 191189 pakking
transmissie as aprilia 851008 transmissie-as z = 21 85106R met d14x22x13 AP9150387 kogellager d12x28x8 AP9150130 distributietandwiel z = 21 AP9150348 o-ring d79x1.78 AP9150483 flens B014598 torx-schroef m5x12 844211 torx-schroef m5x12 AP9150390 oliekeerring d28x20x6 AP9150290 distributietandwiel z = 46 274246 platte ring 22x12,1x1 851011 moer m12x1x4.5 AP9150389 transmissiesleutel 4x4x18
kleppen aprilia AP9150022 inlaatklep AP9150023 uitlaatklep AP9150028 onderste kopje AP9150104 klepsteelpakking d5 AP9150024 inlaatklep veer AP9150025 uitlaatklep veer 891170 bovenste kopje AP9150106 ventiel halve kegel 855632 klep lifter emmer
kleppen pads aprilia CM238801 pad 1.5 CM238822 pad sp.2.025 CM238823 pad sp.2.050 CM238824 pad sp.2.075 CM238825 pad sp.2.1 CM238826 pad sp.2.125 CM238827 pad sp.2.150 CM238828 pad sp.2.175 CM238829 pad sp.2.2 CM238830 pad sp.2.225 CM238831 pad sp.2.250 CM238832 pad sp.2.275 CM238833 pad sp.2.3 CM238834 pad sp.2.325 CM238835 pad sp.2.350 CM238836 pad sp.2.375 CM238837 pad sp.2.4 CM238838 pad sp.2.425 CM238821 pad sp.2.0 CM238820 pad sp.1.975 CM238819 pad sp.1.950 CM238802 pad sp.1.525 CM238803 pad sp.1.550 CM238804 pad sp.1.575 CM238805 pad sp.1.6 CM238806 pad sp.1.625 CM238807 pad sp.1.650 CM238808 pad sp.1.675 CM238809 pad sp.1.7 CM238810 pad sp.1.725 CM238811 pad sp.1.750 CM238812 pad sp.1.775 CM238813 pad sp.1.8 CM238814 pad sp.1.825 CM238815 pad sp.1.850 CM238816 pad sp.1.875 CM238817 pad sp.1.9 CM238818 pad sp.1.925 CM238839 pad sp.2.450
waterpomp aprilia AP9150484 waterpomp deksel AP8152283 schroef met flens 598839 schroef met flens AP9150119 bus d8x6.4x9.8 AP9150352 o-ring d88.57x2.62 AP9150132 waterpomp waaier cpl. AP9150292 sluitring d12.d7.05 sp1 AP9150464 waterpomp flens 851480 o-ring d18x2.5 AP9150443 oliekeerring d10x16x4 851013 oliekeerring d10x18x5 / 8 851010 carter van de koppelingsbus

Frame

centraal lichaam aprilia 85590310XN4 rechts zijpaneel. zwart 89100300XN4 rechts zijpaneel. zwart 85590310XN4 rechts zijpaneel. zwart AP8184606 lh zijpaneel. zwart AP8184814 lh zijpaneel. zwart AP8184606 lh zijpaneel. zwart AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP9100645 schroef met flens m6x16 inox 855960 schokdemper deksel 254485 clip m6 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8144064 hitteschild ring AP8121736 t bus 851256 opvangbak AP9100778 bus AP9100661 schroef met flens m6x1 l = 95 AP9100434 zelfborgende moer m6x1 AP8120670 rubberen afstandhouder AP9100683 ring 18x10.5x0.5 890695 rechter zijpaneel sticker 899085 rechter zijpaneel sticker 890696 sticker zijpaneel 899086 sticker zijpaneel
deel voltooien aprilia 896128 sticker set 890689 sticker set 855822 centrale standaard 891055 toolkit 854088 op's handboek i-d-f-e-uk-nl i-d-f-e-uk-nl 855898 software cd 855899 axone-pc kabelverbinding 891018 ht draad
voetsteunen aprilia AP9100193 lh voetsteun AP9100194 rechts voetensteun AP9100195 lente lh AP9100196 lente rechts AP9100197 pin AP9100275 voetensteun AP9100390 schroef m12x1.25 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152058 binnenzeskantschroef m8x20 AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8101606 splitpen 855269 lh int. plaat 891217 bord
kader aprilia 851105 kader AP9100173 zwarte kettinggeleiderol AP9100174 afstandhouder AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8152288 schroef met flens AP9100688 onderste kettinggeleiderplaat AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8120253 afstandhouder 855799 schroef met flens AP9100724 afstandhouder 851471 zadelsteun AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8202058 kunststof klinknagel. zwart AP8117033 zelfklevende spons 891283 frame verstevigingskit
voorkant i aprilia AP8184813 nummerplaat AP8156344 trekstang AP8152339 schroef met flens m5x9 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8201431 splitpen AP9100633 speciale kolomschroef t autof. 4.2x13 AP8150246 schroef m4.8x13 AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8156343 voorspatbord. rood AP9100441 rechter mouwbeschermer. zwart AP8120405 rubberen afstandhouder AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 598839 schroef met flens AP9100548 schroef compleet m6x1 AP9100501 t bus 20x0,5x3,5 AP9100440 lh mouwbeschermer. zwart 890575 voorspatbord sticker 890691 nummerplaat 852038 sticker "agip aprilia"
voorlichaam ii aprilia 85556000XR3 rh luchtkanaal 89835600XR3 rh luchtkanaal. rood 85556100XR3 lh luchtkanaal 89835700XR3 lh luchtkanaal. rood AP9100366 waterkoeler rooster AP9100645 schroef met flens m6x16 inox AP9100053 bus d.10-h.3.5 254485 clip m6 855595 kuip AP8102375 clip m5 855558 luchtfilter rechtsafdekkingen 855605 luchtfilter links afdekkingen 855559 hoes AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150444 zelftappende schroef 855850 bord 855949 rh spons 855950 lh spons 855851 filter luchtinlaat 855861 bus 890694 sticker "mxv" 890692 sticker "aprilia" 896129 sticker rechts "mxv" 898345 sticker rechts "mxv" 896130 sticker links "mxv" 898346 sticker links "mxv"
voorvork aprilia 851248 lh hub cpl. 851249 rh hub cpl. 890521 naaf + linker vorkpoot 858528 hub + rh vorkpoot 853982 bovenste bus 50x15 AP8163069 ring AP8163070 oliekeerring AP8163071 stop ring AP8163072 stofkap 890522 mouw cpl. AP8163369 schroef compleet tcic m4x6 858530 ringveer d.50 896554 ringveer d.50 893186 veer kit 893190 plunjer. compleet AP8152280 schroef met flens m6x25 854000 lagere bus 893188 klep d.50 893189 plug cpl. d.50 855001 stopring d.62x2.0
voorwiel aprilia 855743 voor / achterband 90 / 90x21 " 855745 binnenband 21 " AP8109001 voorwiel klep 21 " AP9100457 haakje 855611 voorwiel 1.6x21 " AP9100171 dekking m22 AP9100225 voornaaf AP9100216 lager 831615 lager AP9100228 afdichtring 28x42x7 AP9100226 interne afstandhouder l = 69,7 AP9100227 afdichtring 32x42x7 AP9100224 spaak d.3.5-21 "-l.233 AP9100057 tepel AP8121334 borgring d.42 855747 voorremschijf d.270 855625 schroef met flens AP9100229 buitenafstandhouder l = 26,3 855203 voorwielspindel l = 221.5 AP9100318 afstandhouder 891012 voorwiel 21 "
benzinetank aprilia 851275 benzinetank 855827 hoes 855740 pakking AP9100767 rubberen afstandsring 26x12.2 AP8121811 t bus 015585 schroef m5x12 576542 pakking 656003 pakking 855554 brandstofpomp cpl. AP8220402 pijp 5x9 855825 klep 576546 ring moer 254485 clip m6 AP8150016 sluitring 6,6x18x1,6 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152280 schroef met flens m6x25 855737 bus 855828 onderlegring AP9100501 t bus 20x0,5x3,5
stuur - controles aprilia 855571 stuur 853567 bovenste u-bout AP9100297 bovenste u-bout AP8152289 schroef met flens 853696 gas + handgreep AP9100484 koppeling controle AP9100939 koppelingshendel AP9100940 u-bout AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100941 koppelingskabel register 855162 koppeling transmissie 851272 transmissie met gashefboom 858305 kaartschakelaar onderste schaal 851359 progressieve gasklep 851360 u-bout AP8218628 handgreep paar. zwart 858247 kaartschakelaar AP9100425 knop motorstop
achterlichaam aprilia 85590200XR3 rechter achterkuip 85590100XR3 achter kuip AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP9100645 schroef met flens m6x16 inox AP9100434 zelfborgende moer m6x1 AP8152117 inbusschroef AP9100594 bus 10x7 969296 schroef met flens m6x10 598839 schroef met flens AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 89100200XR3 achterspatbord 899087 rechter achterkuip sticker 890697 rechter achterkuip sticker 890698 achterste kuipsticker 899088 achterste kuipsticker 254485 clip m6 858545 hitte bescherming 890699 sticker "aprilia" 899114 dec. driehoek achterkuip dx 899115 dec. driehoek achterkuip sx 899089 rechter achterkuip sticker 899090 achterste kuipsticker
achter remsysteem aprilia AP9100475 achterste hoofdcilinder AP9100794 plug revisie kit AP9100793 zuiger. kit AP9100795 hendel revisie kit 855696 achterremslang AP9100472 zeskantschroef m10x1.25 AP9100473 ring 14x10.2x1 855855 remklauw rev. kit 855769 achter remklauw 855852 pads paar 855853 veer 855854 pin 855506 achterremhendel AP9100290 bus AP9100291 veer AP9100477 o-ring 18x2 AP9100354 achterremhendelpen AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8101928 splitpen 598839 schroef met flens 855856 ontluchtingskit
schokdemper achter aprilia AP9100176 enkele drijfstangcomp. 855578 schokdemper achter mxv 891194 schokdemper achter mxv 851252 dubbele drijfstangcomp. AP9100007 schroef m10x1,25 l = 53 AP9100178 zuigerpen AP9100181 naaldlager 20x27x15 85107R naaldlager 20x27x15 AP9100177 afdichtring 25x32x4 AP9100184 zuigerpen AP9100111 afstandhouder AP9100179 afstandhouder AP9100186 buiten spacer AP9100549 o-ring 1.5x24 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP9100442 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP9100439 lage zelfborgende moer m10x1.25 AP9100604 schroef m12x1,25 l = 120 AP9100289 schroef m12x1,25 l = 95 AP9100208 schroef m10x1,25 l = 44 855956 pad 855957 pakkingset 855944 mouweenheid 855959 huls pakkingset AP9100182 platte ring 31x20.2x1.4
achterwiel aprilia 855744 achterband 110 / 90x19 855746 binnenband 19 " AP8109144 klep achterwiel AP9100462 bandenklem 855613 achterwiel 2.15x19 " AP9100214 achternaaf 831615 lager AP9100216 lager AP9100227 afdichtring 32x42x7 AP8121334 borgring d.42 AP9100215 interne afstandhouder l = 106,5 AP9100413 sprak d.4-19 "-l.20 AP9100212 spaak d.4-19 "-l.2 AP9100213 tepel d.4 855748 achterremschijf d.240 855625 schroef met flens AP9100595 buitenafstandhouder l = 21,9 855626 schroef m8x30 AP8150009 onderlegring AP9100432 lage zelfborgende moer m8x1.25 CM238206 kettingring z = 49 855161 ketting 5/8 "x1 / 4" 891013 achterwiel 19 " AP8120001 rubberen afstandhouder AP9100318 afstandhouder
zadel aprilia 85518600AA zadel 855914 vrijgaveapparaat AP9100087 ring teflon 855922 zadelbehuizing 858545 hitte bescherming AP8101985 speciale clip
sturen aprilia 851245 bovenste plaat 858033 basis met draaibesturing AP9100026 spindel moer AP9100028 sluitring 26,5x36x1 AP9100021 ring moer AP9100204 bovenste pakkingring 851030 lager 851029 vijfde wiel AP9100205 onderste pakkingring AP9100293 onderste u-bout AP9100412 silent-block AP9100776 ring 10.1x23x2.5 AP9100439 lage zelfborgende moer m10x1.25 AP8152290 schroef met flens m8x40
zwenkarm aprilia 891226 zwenkarm 855550 zwenkarm 891226 zwenkarm AP9100202 rolkooi 22x29x30 AP9100203 afdichtring 22x29x4 AP9100952 zuigerpen l = 47,5 AP9100952 zuigerpen l = 47,5 AP9100123 achterbrugpen m14 l = 244 AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 855552 kettinggeleiderplaat 855553 kettinggeleiderplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150027 moer m8 855565 links kettinggeleiderplaat 855697 rh kettinggeleiderplaat AP9100565 remslang kabelgeleider 015585 schroef m5x12 AP8234020 beker voor schoen 598839 schroef met flens AP8152284 schroef met flens m6x45 AP9100287 bus AP9100434 zelfborgende moer m6x1 855562 achterwielspindel m25 l = 266.5 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 855722 wielasmoer m25x1.5 AP8202058 kunststof klinknagel. zwart AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP9100053 bus d.10-h.3.5

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia 855556 elektronische regeleenheid AP8150159 ring 4.3x16 855557 snelheidssensor AP8150460 zelftappende schroef m4x12 58090R spanningsregelaar 58090R5 spanningsregelaar AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 855150 spoel AP9100423 bougiedop 855627 draad 855628 draad 855163 belangrijkste kabelboom AP9100739 condensator 10000 uf 496404 zekering 30a 855731 bedrading van de hoofdschakelaar GU03741370 cap AP8220709 buiskap 257134 slangklem 145298 slangklem
voorremsysteem aprilia AP9100257 voorste hoofdcilinder nissin AP9100785 zuiger. kit AP9100786 plug revisie kit AP9100787 hendel revisie kit AP9100706 halsband AP8152280 schroef met flens m6x25 855755 voorremslang AP8152290 schroef met flens m8x40 AP9100472 zeskantschroef m10x1.25 AP9100473 ring 14x10.2x1 AP9100256 remklauw voor AP9100788 remblokken AP9100789 ontluchtingskit AP9100790 remklauw rev. kit AP9100791 veer AP9100792 pin
ontstekingseenheid aprilia 855011 cdi magneto assy 855799 schroef met flens AP9100387 bord 855489 bord AP8152272 schroef met flens m5x12 840542 schroef 484993 het lokaliseren van deuvel 855180 traagheid ring 639687 bougie cr8ekb
starter montage aprilia 891060 kick - start 891049 hefboomschroef 891048 spoel kompres. voorjaar 295591 bal d6 855006 uitbreiding 855535 o-ring 17x1 851126 kop 855528 breng de lente terug 006417 seeger 851200 sluitring 17.1x25x0.8 851062 uitrusting 855767 rolkooi 17x21x10 855005 startschacht 851127 startplaat 851128 veerkabel hendel 891090 bord 851150 bord AP8152277 schroef met flens m6x12 851149 bord 851358 tussenliggende versnelling 853518 pin bevestigingsschroef

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia MXV 450 Cross 2008. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia MXV 450 Cross 2008 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia MXV 450 Cross 2008.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia