Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Mojito Retro Custom 665 125 1999 - 2001.

Aprilia Mojito Retro Custom 665 125 1999 - 2001 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Mojito Retro Custom 665 125 1999 - 2001

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Mojito 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Mojito 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1999!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carburateur aprilia 485130 geen beschrijving beschikbaar 709677 slangklem 480799 union pijp 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 498845 pakkingset 487320 invoegen 487321 dichtung f.ansaugst.
carburateurcomponenten aprilia 478561 geen beschrijving beschikbaar 478564 vlotter CM102203 naaldzitting 478270 geen beschrijving beschikbaar 478274 geen beschrijving beschikbaar 478275 geen beschrijving beschikbaar 478118 gas transmissie. AP8550478 onderlegring 482835 geen beschrijving beschikbaar 482836 zuiger 482357 hengel 480506 geen beschrijving beschikbaar 478563 stelschroef 478562 geen beschrijving beschikbaar 482354 geen beschrijving beschikbaar 478560 diafragma 478272 geen beschrijving beschikbaar 825354 veer 478559 hoes
carter aprilia 8250135 geen beschrijving beschikbaar AP8550465 tapeind 20006 treeplank nrg-mc2 zwart - 20006 ||| aprilia, gilera, rsv4, rr, aprc, factory, r, sbk, tuono, v4, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, scarabeo, net, dna, ice, runner, fl, fx, fxr, rst purejet, stalker, storm, 50, 125, 180, 1000, 1100, 200 287223 ring 20008 lucht geleidings kap nrg achter 113533 ring 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 266773 silent-block 267823 schok abs. ondersteun. stil blok 563586 geen beschrijving beschikbaar 434078 moer 239388 pin d. 9,5 uur = 15 435571 het lokaliseren van deuvel
cilinder aprilia 8271155 cilinder unit 8271140001 bevestigingspin 8271140004 geen beschrijving beschikbaar 825507 geen beschrijving beschikbaar AP8550463 zuigereenheid d.57,6 3 ° magg. 8271140003 geen beschrijving beschikbaar 487994 geen beschrijving beschikbaar 825506 geen beschrijving beschikbaar 485958 pakking ring 487994 geen beschrijving beschikbaar 485779 compressiering d.57x1 AP8550497 pakking ring 487996 olieschraapring 487999 schraper ring AP8550504 olieschraapring d.57,6x1 485914 olieschraapring d.57x2,5 AP8550503 olieschraapring 487996 olieschraapring 485959 schraper ring 4344170001 geen beschrijving beschikbaar 434979 borgring 478290 pakking 436360 pakking 478289 pakking 435571 het lokaliseren van deuvel 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001
cilinderkop aprilia 436711 pakking 436229 inlaatklep 436228 uitlaatklep 435571 het lokaliseren van deuvel 479515 breken onderlegring 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 436430 geen beschrijving beschikbaar 435629 tapeind 289420 kop 436438 klep pakking ring 285502 geen beschrijving beschikbaar 436326 geen beschrijving beschikbaar 285843 geen beschrijving beschikbaar 285846 ventiel halve kegel
cilinderkopdeksel aprilia 480926 geen beschrijving beschikbaar 481075 pakking 830487 schroef 16335 486067 element 436458 geen beschrijving beschikbaar 15715 15737 13754 15835 zuiger 39.00mm mb/mt-x standaa 804457 stopmoer m5-6h ??din 985 296324 schroef AP8550396 afstandhouder CM017414 veerplaat AP8550443 hitte bescherming
krukas aprilia 2892763 ring 483970 lager 410223 aandrijfas 436345 geen beschrijving beschikbaar 478257 geen beschrijving beschikbaar 267
motor aprilia AP8106626 motor AP8106627 kick-start hendel AP8152280 schroef met flens m6x25 494650 geen beschrijving beschikbaar 494651 hijg. stel thermische eenheid in
oliepomp aprilia 844871 motor olie beker 436692 olie ontladen plug 288474 o-ring 20,35x1,78 844721 oliepeilstang cpl. 479985 pakking 479986 o-ring 830487 schroef 15715 6965 4783245 timing systeem deksel cpl. 844888 pakking ring 2879633 pakking ring 434345 oliepomp ketting drift 434447 oliepomp ketting 833495 oliepomp control rondsel 430535 onderlegring 434442 rondsel 436751 carter-oliepomp pakking 436643 geen beschrijving beschikbaar 6975 wielplatenset peugeot rapido nero 828493 schroef 287913 oliepomp tandwiel 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 436810 bescherming 15585
transmissie aprilia 4843146 geen beschrijving beschikbaar 414835 schroef met flens 239388 pin d. 9,5 uur = 15 82545R kogellager 433748 borgring 182015 rolkooi 113005818 174710 rolkooi 431860 bus 4843265 wielas 478498 pakking ring 6647 434735 met 20x47x14 288639 vulring 4860055 transmissie as 485703 onderlegring 430391 ring 8260956 uitrusting 478261 lager 482906 geen beschrijving beschikbaar 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 269755 binnenzeskantschroef m8x12

Frame

achterwiel aprilia AP8108817 achterwiel AP8201679 tubeless ventiel 4350541 4350540 159347 ring 563728 moer m16x13 194423 cap AP8121431 splitpen 56294R kaken coup 274245 remhendel as 273419 pakking ring AP8550147 pakking ring 833428 achterremhendel 830487 schroef 709041 moer AP8101103 achterremhendel register AP8221120 remkabelhouder AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8213137 spoel kompres. voorjaar AP8114398 kabel achterrem AP8121856 kabelgeleider AP8152088 zelfborgende schroef 4,8x12 564497 bord AP8550402 slangklem 414838 schroef m6x35
brandstoftank aprilia AP8139872 benzinetank AP8152345 schroef 5.5x20 577557 bevestigingsklem AP8104071 union cpl. AP8234156 floor panel support AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121856 kabelgeleider 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8224079 fuel level sensor AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8144216 slang AP8102700 slangklem 40-60 h9 AP8139873 tankdop AP8139962 tankdop ring moer AP8201757 tankdop AP8144283 voorgevormde buis AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8104129 2-weg verbinding AP8120956 ontluchtingspijp AP8148598 brandstofpomp bescherming AP8102408 benzine pomp AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8202154 3-weg verbinding 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102377 slangklem d9.1 AP8221172 kabelgeleider AP8201808 kabelgeleider d8 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8102375 clip m5
helmbak aprilia AP8158397 helm compartiment 890507 topkoffer afdichting AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8101595 slangklem d10,1 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8102966 toolkit AP8201539 slangklem AP8249095 slot prot. AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8202169 topkoffer slot AP8221312 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8202167 zadelvergrendelingshendel AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8221294 zadel lockup versnelling AP8221295 veer voor zadelvergrendeling AP8221293 zadel lockup haak AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8201643 splitpen AP8202449 klem AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5 AP8249791 hoes AP8150246 schroef m4.8x13
kentekenplaat houder aprilia AP8124718 achterreflector, rood AP8134607 reflector ondersteuning AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8126115 nummerplaathouder AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150451 lage zelfborgende moer AP8126747 kentekenplaathouder AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8121811 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8148014 spatscherm achter. zwart AP8150359 schroef AP8150159 ring 4.3x16 AP8149413 achterbumper. een zwarte AP8149419 rear bumper. v.cyan AP8102381 clip m4 AP8121725 t bus
middenstandaard aprilia AP8146266 centrale standaard AP8150388 binnenzeskantschroef m8x100 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152300 zelfborgende moer m8 560185 veer 278940 veer AP8146957 motor verbindingselement AP8146957 motor verbindingselement AP8146956 silent-block steunplaat AP8144207 silent-block AP8125816 drijfstang veer 6416 remlichtschakelaar ho mt / mb achter - 6416 ||| aprilia, gilera, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, sr, max, motard, scarabeo, net, 2v, 4v, e2, dna, gsm, ice, nexus, runner, fl, fx, fxr, vx, stalker, storm, 50, 100, 125, 180, 2004, 2006 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121367 pin m10x260 AP8121397 drijfstang spacer AP8121398 staaf bush AP8120280 o-ring 4087 AP8152301 zelfborgende moer AP8150412 schroef m10x205 AP8121396 drijfstang spacer AP8104147 veerbescherming
spatbord aprilia AP8248966 front mudguard, cyan AP8226570 front mudguard. ap.black AP8248967 front mudguard finish. chr. AP8249209 front mudguard lockup. black AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102671 kunststof klinknagel AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8248961 lh connecting rod cover. chr. AP8248171 rh connecting rod cover. chr. AP8152341 schroef met flens m5x40 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 *
voorscherm aprilia AP8158406 rechts lat. inspectiedeksel. zwart AP8268508 lh lat. inspectiedeksel, zwart AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8150415 schroef m4x35 AP8152351 schroef 4.2x16
windscherm aprilia AP8791067 windscherm cpl. groot AP8791068 voorruit zonder steun groot AP8791075 windscherm cpl. sport AP8791076 windscherm zonder ondersteunende sport
zijbeplating aprilia AP8139950 achter kuip. varadero cyaan AP8139999 achterkuip, ca. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152345 schroef 5.5x20 AP8158408 ovale afwerking AP8224114 ovale reflector. amber AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12

Elektrisch

instrumentenpaneel aprilia AP8124674 dashboard compleet AP8114472 kilometertellerkabel AP8220177 o-ring 115 AP8224231 dashboardvenster AP8224232 diffuserschild AP8220555 pakking AP8224240 kader. chrom. AP8224244 zelftappende schroef 2,2x16 AP8124921 bedrading met lampen AP8249265 onderste schaal AP8152299 zelfborgende moer m6
startmotor aprilia 430554 startmot. AP8550350 kabel relais-startmotor 18644 16404 31086 uitlaat cpl rev. nrg/run/sco piag2t/typ/zip blank/zwart artek 371 16406 3056 achterlichtglas heroism 167768 - 3056 ||| aprilia, gilera, srv850, mojito, custom, sport, city, one, sr, max, motard, scarabeo, net, light, apache, dna, freestyle, gp, gsm, mx1, mxr, nexuswest, rc, runner, fl, fx, fxr, rst purejet, vx, saturno, sp01, sp02 289731 schroef met flens m6x30 AP8550399 afstandhouder 430196 cap 430523 geen beschrijving beschikbaar 293799 rondsel. net zo. 431860 bus AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 580537 geen beschrijving beschikbaar AP8152272 schroef met flens m5x12 826115 elektronische regeleenheid 231571 isolerende kap AP8550359 ht draad 293845 scr. bougiedop 436919 bougie prot. kraag 638853 bougie (ngk) cr8eb 294150 apparaat 271477 slangklem

Overig / Niet ingedeeld

algemeen aprilia AP8795028 zijstandaard AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d
bagagevakklap aprilia 86022300XN AP8248965 glove comp.door. var.cyan AP8220407 topkoffer afdichting AP8249629 glove holder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8104612 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8150426 schroef 5.5x15.9
bordje en leiding aprilia AP8157534 geen beschrijving beschikbaar AP8202317 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8201457 klinknagel
diefstalbeveiligen aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
elektrische installatie custom aprilia AP8124727 belangrijkste kabelboom AP8124530 toeter AP8134627 steun klem AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8224192 remlichtschakelaar met / rubber AP8124886 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152140 klinknagel m6x17 AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast 290860 zekering 15a 252945 zekering 7,5a 580537 geen beschrijving beschikbaar AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8550350 kabel relais-startmotor AP8152299 zelfborgende moer m6 58096R spanningsregelaar 498239 yuasa ytx9-bs 7050812 AP8148591 batterijhouder AP8148590 vergrendeling van de accubak AP8152246 schroef met flens m6x16 294150 apparaat AP8220546 relaisrubber AP8152274 schroef met flens m5x20 294859 geen beschrijving beschikbaar AP8224026 relais 12v / 80a AP8234094 zekeringblok ondersteuning AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8102375 clip m5 AP8224205 b.l. schakelaar bedrading 580953 knop AP8220135 rubberen afstandhouder
filterhuis aprilia AP8144212 carburateur-luchtkast slang AP8102700 slangklem 40-60 h9 AP8144213 inlaatslang AP8139868 deksel van filterhuis AP8144245 pakking d.5 AP8139869 basis van filterhuis AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8102965 luchtfilter AP8148511 luchtfilter membraan AP8144215 luchtfilterdeksel pakking AP8139871 luchtfilterdeksel AP8150270 schroef 4.2x20 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8134167 remslang hanger AP8101595 slangklem d10,1 AP8120876 plug AP8144256 olie ontluchtingspijp AP8102786 slangklem 20x8 AP8104165 slangklem 254485 clip m6 AP8121075 t bus AP8121728 t bus AP8134640 luchtdoos spacer AP8148358 luchtbox cpl. AP8150429 gebogen veerring 6x12
frame aprilia AP8146585 telaio con catafores AP8203923 bal ring set. compleet AP8234157 upper body support AP8221172 kabelgeleider 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8220269 kabelgeleider AP8132812 achterste voetsteunen, paar AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8134629 voetsteun plaat AP8134565 rechts achterste voetsteunpen AP8134565 rechts achterste voetsteunpen AP8221057 voetsteunpen AP8120573 stop ring AP8152387 schroef m8x70 AP8121403 achterste voetsteun conn. afstandhouder AP8249095 slot prot. AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8221213 captive moer m6 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8201764 schroefklem d5.5 AP8201457 klinknagel
koelgroep oliekoeler aprilia AP8148492 luchtkanaal 482081 geen beschrijving beschikbaar AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 297498 schroef CM017414 veerplaat 15585 6975 wielplatenset peugeot rapido nero 436635 geen beschrijving beschikbaar 435590 olie koeler 709099 inbusschroef 15759 6966 vervallen cilinder citta mm - 6966 ||| aprilia, gilera, etx, srv850, stx, sr, max, dna, gp, gsm, ice, nexus, runner, fl, rst purejet, vx, stalker, 50, 125, 150, 500, 800, 2011, 2013, 2014 436195 isolerende ring 478415 geen beschrijving beschikbaar 478416 pijp 436948 schroef 827932 onderlegring 140435 veer
koffer aprilia AP8792066 topkoffer, reliëf new-c 32l AP8792066 topkoffer, reliëf new-c 32l AP8104197 topkoffer slot cpl. AP8792093 pakketrek assy
koplamp achterlicht custom aprilia AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8224243 zelftappende schroef 3.9x25 AP8224229 achterlicht lens AP8224227 achterlicht kabelboom. AP8224228 n.plaat lichtvenster AP8124862 koplamp AP8224177 taillight. chr. AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121728 t bus AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120531 rubber met inzet AP8224222 richtingaanwijzer lens AP8224223 turn indicator lens AP8224237 cap AP8224242 zelftappende schroef 3.9x16 AP8224234 verchroomde ringmoer AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8224171 front turn indicator. orange AP8224172 rear turn indicator. orange AP8224075 draai ind. harnas AP8124925 optische groep AP8220553 pakking AP8224236 verchroomde ringmoer AP8124168 nummerbord licht AP8150120 schroef 4,2x22 * AP8124758 plaat licht bedrading AP8124923 koplamp bedrading met harnas 129953 lamp 12v-21 / 5w 181746 lamp 12v-10w 294131 lamp 12v-3w 231215 lamp
olieaftapafsluiter aprilia 4348935 geen beschrijving beschikbaar AP8550328 o-ring 430768 geen beschrijving beschikbaar 430772 pakking 430769 geen beschrijving beschikbaar 430770 federaufnahme 430771 veer 434429 schroef m6x70 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 16335 AP8144256 olie ontluchtingspijp AP8102786 slangklem 20x8
oliefilterinzet aprilia 82650R kettingspanner beugel 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 847928 pakking 482162 unie 641541 sensor 486075 ring 10.5x16x2.5 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 482186 pakking ring 482302 pakking ring 410231 ring 410229 oliefilter 410230 geen beschrijving beschikbaar 482163 geen beschrijving beschikbaar 4366325 klep 434947 o-ring 12,42x1
Ontstekingssysteem aprilia 289519 flensmoer m10x1,25 826166 geen beschrijving beschikbaar 294971 stator AP8550550 schroef 6965 288548 oliefilter plug 285536 o-ring 31,47x1,78 486075 ring 10.5x16x2.5 431242 oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 267
primaire poelie aprilia 82522R katrol. voor de helft 15996 zuiger 50.50mm 80cc mbx / mtx-r - 15996 ||| aprilia, gilera, srv850, sport, city, one, sr, max, dna, gp, ice, nexus, runner, fl, fx, fxr, rst purejet, vx, stalker, storm, 50, 125, 180, 500, 800, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013 6964 kickstarter ho nsr zwart - 6964 ||| gilera, gsm, runner, fx, fxr, stalker, storm, 50, 125, 180 434856 geen beschrijving beschikbaar 436789 moer AP8550368 rolcontrast 4348555 glijblok 4878225 rollen kit 825059 v-snaar 434409 geen beschrijving beschikbaar 82523R katrol. voor de helft 434410 geen beschrijving beschikbaar 435027 bus 436698 belleville spring
schakelingen custom aprilia AP8118425 handgreep - paar AP8218494 throttle w/out hand grip AP8118559 dispositivo engine s AP8114400 gaskabel AP8113063 raam hoofdcilinder AP8218481 u-bolt AP8213425 front master cilinder d13 AP8218479 rem hendel AP8220552 olietank plug AP8218482 hefboom pin cpl. AP8113003 olieleiding schroef AP8224090 lh lights sel. w/wiring AP8220135 rubberen afstandhouder AP8218492 rear brake lever complete AP8218495 achterremhendel AP8218497 remhendelpen AP8218496 u-bout AP8118376 schroef 580953 knop AP8118490 moer
secundaire poelie aprilia 4805775 katrol 435993 afstandhouder 289184 geen beschrijving beschikbaar 285007 lager 286183 geen beschrijving beschikbaar 4780745 bus 487155 geen beschrijving beschikbaar 285358 rol 289386 pakking 431089 pakking ring AP8550511 sec. glijdende halve katrol 430585 pakking 435317 kop 482132 geen beschrijving beschikbaar 483833 geen beschrijving beschikbaar 285017 ring moer 82503R geen beschrijving beschikbaar 289519 flensmoer m10x1,25
slotset decors aprilia AP8124886 hoofdschakelaar - stuurslot AP8152140 klinknagel m6x17 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104612 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8104050 slot kit AP8202169 topkoffer slot AP8152194 lage moer m19x1 AP8221312 getande ring AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8202167 zadelvergrendelingshendel AP8257807 sticker set AP8157612 sticker set
spatbord achter aprilia AP8248889 lh dir.light place. black AP8249218 links richtingaanwijzer. zwart AP8248981 links richtingaanwijzer. cyaan AP8149166 rh richt. lichte plaats. zwart AP8249217 rh turn indicator. black AP8248977 rh richtingaanwijzer. cyaan AP8152351 schroef 4.2x16 AP8126746 achterspatbord AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8221297 isolerende ring AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8121032 bus AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5 254485 clip m6
spoiler aprilia AP8149411 rechts zijpaneel. zwart AP8249214 rechts zijpaneel, zwart AP8149426 rechts zijpaneel. cyaan AP8248970 rechter zijpaneel, cyaan AP8249215 lh zijpaneel, zwart AP8149427 lh zijpaneel. cyaan AP8248971 lh zijpaneel, cyaan AP8149412 lh zijpaneel. zwart AP8139986 laag. prot. eerlijkheid. zwart AP8202449 klem AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8148262 lh maskering achteraan AP8102381 clip m4 AP8150359 schroef AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
stuur spiegel custom aprilia AP8218490 handlebar tube AP8218489 upper u-bolt AP8218491 lower support AP8218484 rh lower handlebar covering AP8218485 lh lagere stuurbekleding AP8218486 handlebar central covering AP8218487 rechts boven stuurbekleding AP8249877 rh upper handlebar covering AP8249878 lh upper handlebar covering AP8202267 rechts boven stuurbekleding AP8150286 binnenzeskantschroef m6x35 AP8121811 t bus AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8221213 captive moer m6 AP8203976 o-ring AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150201 schroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8202170 lh achteruitkijkspiegel AP8202166 rh achteruitkijkspiegel AP8234175 koplamp steunklem AP8234174 dashboard support clamp AP8112599 rubberen afstandhouder AP8121790 t bus AP8144296 spiegelrubber
stuurafdekking aprilia AP8248690 kuip. krijt wit AP8249212 front fairing. opaque black AP8248184 kraag aan de voorkant. chr. AP8248185 achter kraag. chr. AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8248691 paneel. chr.
transmissiekast kickstarter aprilia AP8248897 plug. met.black AP8139867 variator luchtinlaatpijp 969804 koeldeksel 435295 schroef 435251 pakking 414838 schroef m6x35 AP8550402 slangklem 259625 drift AP8106627 kick-start hendel AP8152280 schroef met flens m6x25 6416 remlichtschakelaar ho mt / mb achter - 6416 ||| aprilia, gilera, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, sr, max, motard, scarabeo, net, 2v, 4v, e2, dna, gsm, ice, nexus, runner, fl, fx, fxr, vx, stalker, storm, 50, 100, 125, 180, 2004, 2006 433987 sluitring 16,3x23,8 8256146 transmissiekap 479888 geen beschrijving beschikbaar 239388 pin d. 9,5 uur = 15 431205 bus 289495 veer 830212 elastische veer 483539 rondsel 478723 start.shaft AP8104165 slangklem 479263 geen beschrijving beschikbaar 430264 schroef m5x10 AP8550561 slangklem
uitlaatgroep aprilia AP8119520 geluiddemper 436947 moer 434716 pakking AP8150093 binnenzeskantschroef m8x120 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150018 onderlegring AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8221297 isolerende ring AP8102375 clip m5
ventielschakeling aprilia AP8550521 drift 434078 moer 4366675 onderhoud 288259 lager 435571 het lokaliseren van deuvel AP8550438 speciale schroef 4363645 nokkenas 478261 lager 6632 436366 afstandhouder 434943 timing systeem versnelling 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 436246 ketting 436260 glijblok 410226 hengel 478247 afstandhouder 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 289726 geen beschrijving beschikbaar 288747T rocker arm assy. 436504 einstellschraube rst 125 AP8550392 stelmoer van de tuimelaar 288308 onderlegring
voetruimteafdekking aprilia AP8248969 vloerpaneel. zwart AP8248976 type appr.data cover. black AP8139976 inspectiedeksel. zwart AP8152345 schroef 5.5x20 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
voorschermafdekkingen aprilia AP8249210 rechts onderzadel. ap. zwart AP8248972 rh undersaddle. var.cyan AP8248980 ondermaats. var. cyaan AP8249211 lk onderzadel, ongeveer zwart AP8152345 schroef 5.5x20 AP8202449 klem AP8201763 schroefklem d5.5 AP8148637 rechts voetsteunbekleding. zwart AP8148639 lh bekleding achterste voetsteun. zwart AP8102381 clip m4 AP8150270 schroef 4.2x20
voorwiel custom aprilia AP8208601 voorwiel 4348540 4348541 AP8201679 tubeless ventiel AP8213231 remschijf d190 AP8225358 binnenzeskantschroef m8x30 AP8225356 voorwiel as AP8225357 voorwiel spacer AP8225123 lager AP8120865 drive sleutel AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8202141 odometer gear AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8213426 voorremslang AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221172 kabelgeleider AP8121889 kabelgeleider AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113858 remklauw voor AP8213224 remklauw deksel AP8113321 ontluchter + dop AP8213461 pen + remveer AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8113677 f. antiwhistle plaatpaar AP8213460 remblokken AP8213457 remklauw rev. kit AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10
voorwiel ophanging aprilia AP8163376 voorvork AP8123881 vork schokdemper AP8248182 bovenste schokdemperafdekking AP8248183 onderste schokdemperafdekking AP8203970 drijfstang AP8234176 brake caliper plate AP8203971 plate AP8201602 zeskantschroef m8x35 AP8203521 beker d20 AP8203536 bus AP8203523 nylon bus AP8150431 lage moer m8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8203542 speciale ring AP8220177 o-ring 115 AP8203520 kop AP8203524 bus AP8203538 bus AP8203522 nylon bus AP8203519 becher d28 AP8203972 schroef m12x50 AP8150101 ring 13x24x2,5 * AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8102375 clip m5 AP8163284 voorvork
zit
zit
aprilia AP8129298 zadel. zwart (twee p) AP8220349 rubberen afstandhouder AP8258092 bijrijder handgreep, chr. AP8121725 t bus AP8152136 inbusschroef AP8248158 zadelscharnier AP8221282 zadel spin AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8201643 splitpen AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121795 t bus
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Mojito Retro Custom 665 125 1999 - 2001. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Mojito Retro Custom 665 125 1999 - 2001 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Mojito Retro Custom 665 125 1999 - 2001.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia