Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Rally 50 1995 - 2003.

Aprilia Rally 50 1995 - 2003 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Rally 50 1995 - 2003

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Rally 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Rally 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1995!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carter-koppeling-transmissie aprilia AP8501853 gommino passafilo vo AP8509197 AP8509429 carter imbiellaggio AP8509927 carter d.52 c/spia f AP8509718 carter d.52 ---vedi AP8509893 carter imbielaggio d AP8502566 schroef m6x30 AP8502537 vite t.c. m4 arresto AP8502999 ponte registro frizi AP8509194 leva frizione comple AP8502655 o-ring d7.65x1.78 AP8502358 molla richiamo leva AP8501876 tappo alimentazione AP8502713 guarnizione tappo al AP8502608 astuccio a rullini d AP8502491 AP8509898 albero primario camb AP8509900 schacht AP8501426 albero primario camb AP8502624 met d15x35x11 AP8502794 asta frizione d.5x79 AP8502652 bal 3/16 " AP8502435 dado m11x1 (h=7,5) AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502687 guarnizione centrale AP8502613 struik AP8502253 innesto scorrevole c AP8501471 buiten borgring d18 AP8502500 blauwe stalen ring d18x30 AP8502257 innesto scorrevole c AP8502200 ingranaggio 1a vel s AP8502158 ingranaggio 2a vel. AP8502161 ingranaggio 1a vel.s AP8509194 leva frizione comple AP8509880 ingranaggio 2a vel.s AP8509897 ingranaggio 3a vel.s AP8502159 ingranaggio 3a vel. AP8509881 ingranaggio 3a vel.s AP8502160 ingranaggio 4a vel. AP8502203 ingranaggio 4a vel s AP8509896 ingranaggio 6a ve. s AP8509895 albero secondario ca AP8508449 albero sec. cambio n AP8501469 buiten borgring d15 AP8502494 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502522 AP8509180 oliekeerring AP8502180 AP8507439 pin AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8207034 pignone z=14 AP8207032 pignone z=12 AP8207031 pignone z=11 AP8509398 pignone rinvio z=10 AP8207030 pignone =10 AP8207035 pignone z=15 AP8509195 pignone rinvio z=12 AP8509399 rondsel AP8509133 pignone rinvio z=13 AP8207033 pignone z=13 AP8508562 pignone rinvio z=11 AP8502823 perno guida forchett AP8502486 blauwe stalen ring d10x16 AP8501969 forchetta comando ca AP8509885 desmodromico rv6 AP8509190 desmodromico stradal AP8501581 cammes selettore AP8509883 desmodromico enduro AP8509884 desmodromico strada- AP8502819 perno guida forchett AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502414 moer m7x5.5 AP8502653 sfera 5/16"" (d.7,93) mt03 / mt04 AP8502570 vite tcce m6x50 in r AP8509890 molla per sfera AP8502343 molla per sfera segn mt03 / mt04 AP8502806 busta portasfera seg mt03 / mt04 AP8502586 olieaftapplug zeskant m8x10 AP8508556 rondella in bronzo AP8222187 koppelingsplaatset+veren AP8503148 ***coppia primaria AP8501923 piastrina pozzetto o AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8508543 disco portacolonnett AP8509901 albero secondario cp AP8508545 cappellotto terminal AP8502432 moer m14x1.25x6 AP8502533 stelschroef m14x1.25 AP8501910 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8502328 koppelingsveer 4 schijf AP8509889 koppelingsveer AP8502419 dado m9x1
cilinderkop ronde krukas aprilia AP8509505 biella completa AP8508891 biella comleta (vedi AP8509938 biella supporto motore AP8502564 schroef m6x20 AP8206011 collettore di aspira AP8206014 collettore di aspira AP8206015 collettore di aspira AP8206016 inlaatspruitstuk AP8222034 AP8206009 blad AP8502669 zegelring AP8206021 o-ring AP8206007 kop cilinder links AP8508897 testa rad. c/raffred AP8220179 bougiedop AP8222008 thermometrische schakelaar AP8222019 thermistor AP8502737 AP8508561 cilinder pakking cilinder AP8206004 cil kit min rv3/4 lc 47mm tp AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8206721 veerring AP8508553 tapbout m7x115 AP8502464 prigioniero m7x118 ( AP8502675 cilindervoet pakking AP8206006 piston ring set AP8509335 zuiger AP8206026 pistone cpl sel.""c"" AP8206005 pistons AP8206025 pistone cpl sel.""b"" AP8206019 stop ring d12 AP8509215 gudgeon emmer AP8502635 gabbia (vedi 8509769 AP8509182 oliekeerring d17x35x8 AP8510039 met d17x40x12 AP8509508 albero motore (vedi AP8509887 imbiellaggio (vedi 8 AP8509000 imbiellaggio (vedi 8 AP8508551 vliegwiel magnetosleutel AP8509202 perno ingr.condutt.c AP8508889 rondella acciaio blu AP8509200 ingranaggio condutto AP8501467 buiten borgring d8 AP8509201 ingranaggio condotto AP8502757 pakking d12x17x1 AP8509240 AP8509894 paraolio (vedi 93050 AP0930500 oliekeerring 6x11x3 / 4.5 AP8509124 rondella acciaio AP8206020 guarnizione valvola AP8508559 guarniz. pipetta car AP8206010 pakkingset AP8504548 keerringen AP8508480 keerringen AP8509176 kit oliekeerringen AP8509167 kit oliekeerringen
vliegwiel-cover-kickstart aprilia AP8508888 vite tcce m5x30 AP8509211 schroef AP8508902 dado fissaggio pigno AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8206625 cdi magneto assy AP8231226 CEV6984 AP8222048 AP8212710 magneet vliegwiel AP8509503 AP8509504 rosetta conica d.5,3 AP8509209 pin d8.51x7.6 AP8509452 cilinder pakking AP8509191 coperchio volano pla AP8509238 coperchio vol.avv.el AP8501799 coperchio volano p4- AP8509453 guarnizione coperchi AP8502554 bout AP8502565 vite tcce m6x25 AP8509940 uitrusting AP8509178 oliekeerring d12x22x7 AP8502488 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502489 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502448 afstandhouder d12.4x14.4 AP8501980 keuzehendel vorkpennen AP8502356 versnellingspook retourveer AP8501908 cappellotto porta mo AP8501469 buiten borgring d15 AP8502486 blauwe stalen ring d10x16 AP8501468 anello seeger per al AP8502353 sel. vorkveer AP8502520 sluitring d12.75x28 AP8509946 albero selettore com AP8501444 albero selettore ""nu AP8504576 ponte richiamo molla AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502589 hex stop scrw m12x1.25 AP8502757 pakking d12x17x1 AP8502270 innesto scorrevole m AP8501472 anello seeger (vedi AP8502369 molla richiamo leva = ap8206363 AP8502241 ingranaggio messa in AP8502337 molla innesto scorre AP8502372 k.s ret. lente baas AP8508976 albero m/moto nudo AP8501410 albero m.m. nudo l=1 AP8502497 rondella acciaio blu AP8502656 o-ring AP8509525 ***puntine platinate per volan AP8212119 spanningsregelaar AP8501547 h.s. bobine AP8212126 bobina (sost.850154 AP8508894
cilinder 101 aprilia AP8206012 carburetor - ap8206012 ||| aprilia, af1, project, 108, 50, 1988, 1989 AP8502564 schroef m6x20 AP8206202 schroef m6x12 AP8508564 pipetta nera rv4 ""co AP8508563 buis AP8222022 AP8508479 pacco lamelle AP8206020 guarnizione valvola AP8220179 bougiedop AP8206915 bougie br9es AP8508568 cilinderkop AP8508557 dichtingsring AP8508561 cilinder pakking cilinder AP8502737 AP8509947 AP8509221 ***cilindro radiale d.38,8---n AP8509333 cilindro rv4 38,8 au AP8509237 cilindro compl. c/pi AP8508569 cilinder AP8502675 cilindervoet pakking AP8502635 gabbia (vedi 8509769 AP8509215 gudgeon emmer AP8509241 pompende elastische ring AP8509335 zuiger AP8206029 zuiger AP8206028 pistone cpl sel.""b"" AP8509206 pistone cpl sel.""a"" AP8206019 stop ring d12 AP8508553 tapbout m7x115 AP8502464 prigioniero m7x118 ( AP8206721 veerring AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8507839 uitlaatpijp bevestigingsveer AP8508560 pakking 14.1x22x1 AP12345PLUG
oliepompdeksel koppeling-servicegereedschap aprilia AP8509198 tubo entrata olio l= AP8501467 buiten borgring d8 AP8508872 pomptandwiel z = 22 AP8508669 rol d3x21.8 AP8508889 rondella acciaio blu AP8508671 ingranaggio doppio i AP8502654 zegelring AP8508881 tubo uscita olio l=1 AP8508665 AP8509497 slangklem AP8509498 slangklem AP8508863 oliepomp AP8508667 kabelversteller rubber AP8508668 oliepijp tule AP8508664 af1 50 1988-1992 AP8508555 vite t.c.c.e. m5x25 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8508666 AP8509334 kabelgeleider + sc. + moer AP8506558 AP8502695 reservoir kapje AP8509939 coperchio lato friz. AP8509886 coperchio frizione r AP8509499 tubo acqua pompa-cil AP8508663 koppelingdeksel AP8509542 AP8509500 or di tenuta d.34,65 AP8509501 klembandje buis 36.5 AP8508888 vite tcce m5x30 AP8508890 corpo pompa acqua ne AP8508873 pin AP8508885 rondella (vedi 85024 AP8509177 oliekeerring d10x18x4 AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8502555 kolomschroef + schacht m6x6 AP8502758 olieplug afdichting d6x12 AP8502564 schroef m6x20
motor aprilia AP8220467 inlaatslang AP8219267 uitlaatpijp -b- AP8219271 cat. uitlaatpijp -a- AP8219388 cat. uitlaatpijp -d- AP8219387 cat. uitlaatpijp -nl- AP8219214 uitlaat AP8219243 uitlaatpijp -f- AP8219282 uitlaatpijp -j- AP8219277 cat. uitlaatpijp -ch- AP8219405 cat. uitlaatpijp AP8219479 cat. uitlaatpijp -i- AP8220357 stil blok. uitlaat AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8220385 afdichting luchtfilterhuis AP8219321 uitlaatpijp flens pakking AP8201799 slangkraag AP8232820 kick-start hendel AP8235073 kick-start hendel AP8220364 inlaatslang AP8203627 schokdemper grijze ring AP8203750 schokdemper grijze ring AP8203718 schokdemper-blauwe ring AP8231549 deksel van filterhuis AP8201683 luchtfilter AP8231548 huis van filterhuis AP8220370 filterhuis rubber AP8121725 t bus AP8152260 inbusschroef AP8152289 schroef met flens AP8152288 schroef met flens AP8239257 uitlaatpijp prot., al. AP8238103 uitlaatpijp prot., al. AP8232524 exhaust pipe prot., chr.black AP8238501 uitlaatpijp prot., brons AP8239206 demper prot., s.grijs AP8239618 demper prot., s.grijs AP8219487 uitlaatpijp bescherming AP8248116 uitlaatpijp prot .. zwart AP8219236 geluiddemper AP8201574 uitlaatpijp pakking AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8201812 schokbreker hoes, zwart AP8121096 t bus 8.2x12x4 AP8221172 kabelgeleider AP8134167 remslang hanger AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8121075 t bus AP8120870 isolerende ring AP8221297 isolerende ring AP8222580 motor cpl.-br- AP8222452 motor compleet -nl- AP8222483 motor, compleet -a- AP8222626 motor compleet AP8222410 motor compleet AP8222364 motor compleet AP8222463 motor compleet -d- AP8222499 motor compleet AP8222492 motor, compleet -ch- AP8222500 motor md AP8150425 schroef 5.5x22 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150430 lage zelfborgende moer
cilinderkop aprilia AP8206493 tapbout m7x1x109 AP8206174 zuigerpen d10x33 AP8206861 stop ring d11.8 AP8206176 stop ring d10 AP8206120 zuigerveren set d40 AP8206220 zuigerveren set d40.5 AP8206219 zuigereenheid d40,5 AP8206218 zuiger assy d40 AP8206575 cilindervoet pakking AP8206502 cilinder met zuiger AP8206487 cilinderkoppakking AP8206460 cilinderkop AP8206491 flensmoer m7x1 AP8206472 cilinderkap rubber AP8206465 cilinder luchtmantel AP8206783 pakkingset AP8206870 bougie br7hs
drijfstanggroep aprilia AP8206212 oliekeerring AP8509135 met d20x47x14 AP8206501 drijfstang + g. pin brng. AP8206213 oliekeerring AP8206187 afstandhouder d15x20x12 AP8206154 speldenkooi 10x14x12.5 AP8206223 drijfstang cpl. AP8206500 oliekeerringen - set AP8206182 vliegwiel magnetosleutel
variator - transmissie eindoverbrenging aprilia AP8206159 met d10x30x9 AP8502626 met d17x40x12 AP8206425 aandrijfas z = 13 AP8206423 aandrijfas z = 44 AP8206531 aandrijfas z = 42 AP8206424 idle gear assy z = 12/52 AP8206530 idle gear assy z = 13/52 AP8206150 belleville spring AP8206195 blauwe stalen ring d14x29x1 AP8206479 t bus AP8206144 startmotor tandwiel z = 71 AP8206210 kooi d57x61x10 AP8206147 starterkoppeling. AP8206698 schuifregelaar AP8206136 oprijplaat AP8206701 pennenrol d8.8 AP8206455 pennenrol d8.5 AP8222335 katrol assy .. rijden AP8206109 v-riem AP8222336 bus 13x18x38.2 AP8206566 afstandhouder d18x23x2,5 AP8222458 spacer d18x23x3.5 AP8206478 afstandhouder d18x23x5 AP8206529 afstandhouder d18x23x6 AP8206420 afstandhouder d18x23x6,5 AP8206702 blauwe stalen ring d13x18.5x1 AP8206116 vaste katrol AP8206140 aandrijfschijf voorste poelie AP8206141 getande startkoppelingsbeker AP8206204 conische veerring AP8206183 moer m10x1.25
koppeling aprilia AP8206214 oliekeerring AP8206735 sec. vaste schijf. compleet AP8206157 sec. vaste schijf, compleet AP8206931 geleiderol voor variator AP8206741 geleiderol voor variator AP8206198 geleiderol voor variator AP8206200 oliekeerring d32x39x4 AP8206743 oliekeerring d34x39x4 AP8206929 oliekeerring AP8206158 sec. schuifschijf, compleet AP8206736 sec. schuifschijf. compleet AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206740 o-ring d36x1.5 AP8206930 o-ring AP8206737 variator veerbeker AP8206178 variator veerbeker AP8206729 sec. schijf voorjaar AP8206191 sec. schijf voorjaar AP8206739 remschoenen veer terug AP8206196 remschoenen veer terug AP8206703 centrifugaalkoppeling AP8206738 centrifugaalkoppeling AP8206199 moer m28x1 AP8206732 moer m28x1 AP8206135 koppelingshuis compleet AP8206733 koppelingshuis. compleet AP8206186 moer m10x1 h = 8 AP8206829 moer m10x1 h = 5,8 AP8502471 veerring d10x21x2 AP8206699 snelheidsvariator met koppeling AP8206744 snelheidsvariator met koppeling AP8206749 snelheidsvariator met koppeling AP8206734 remschoenen rubber d4x11 AP8206742 buiten borgring d5
toevoer - oliepomp aprilia AP8502564 schroef m6x20 AP8206565 inlaatspruitstuk d12 AP8206466 inlaatspruitstuk AP8206557 reed ventiel AP8206486 brandstofinlaatklep pakking AP8206181 slangkraag AP8206473 carburateurbescherming AP8206180 slangklem AP8206467 oliepomp assy. AP8508887 schroef m5x14 AP8220548 anti-condensaat ontluchter AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8102378 slangklem d11,3 AP8220507 pijp
carburateur i aprilia AP8206898 gasklep 30 AP8206899 gasklep 40 AP8206900 conische pen a12 AP8206886 pakking envelop AP8206909 mengkamerdeksel kit AP8206942 schroef AP8206908 klep gasveer AP8206891 conische pin clip AP8206892 ring AP8206893 draad starterkit AP8206751 carburateur phbn 12-gs AP8206911 carburateur phbn 12-gs AP8206686 carburateur phbn 12-gs AP8206750 carburateur phbn 12-gs AP8206910 carburateur phbn 12-gs AP8206680 carburateur phbn 12-gs AP8206681 carburateur phbn 12-gs
carburateur ii aprilia AP8206886 pakking envelop AP8206890 zweven cpl. AP8206796 naaldventiel ga210 AP8206707 naaldventiel ga209 AP8206797 naaldventiel ga211 AP8222479 hoofdsproeier 70 AP8206912 hoofdsproeier 64 AP8222275 hoofdsproeier 78 AP8222680 hoofdsproeier 82 AP8222682 hoofdsproeier 62 AP8222288 hoofdsproeier 72 AP8206913 idle jet 40 AP8206914 inactieve jet AP8222685 inactieve jet 34 AP8206902 inactieve jet 32 AP8206904 startmotor 45 AP8206889 vlotterkamer AP8206887 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8206894 adj.min.eng.spd air scr.spring AP8206907 adj.min.eng. snelheid luchtschroef AP8206708 schroef AP8206895 gasklep adj. schroef AP8206896 gasklep adj. schroefveer AP8206897 platte ring

Frame

kader aprilia AP8232953 frame met electro-coating AP8102223 rubberen afstandhouder AP8220195 oliekeerring AP8102376 clip m6 AP8101944 2-weg verbinding AP8102224 mixer oliefilter AP8201488 vacuüm brandstofkraan AP8201824 vacuüm brandstofkraan AP8102375 clip m5 AP8203666 bal ring set. compleet AP8238301 witte ringmoer brandstoftank AP8239473 benzinetank AP8231772 brandstoftank zwarte ring AP8201757 tankdop AP8212958 brandstofniveausensor AP8230913 olie tank AP8220421 olievuldop AP8212481 oliereserve-indicator AP8220376 silent-block. drijfstang AP8232933 centrale standaard AP8232983 centrale standaard AP8221296 statiefpen met ring AP8221204 zijstandaardveer AP8232818 motor verbindingselement AP8221160 pin m12 AP8201685 toolkit AP8220396 pin AP8201431 splitpen AP8221213 captive moer m6 AP8144277 stand eindstop AP8220239 rubberen afstandhouder 8x18 AP8231993 brandstofkraan bescherming AP8220344 brandstof glazen beker AP8234081 voorste schildsteun AP8234080 vloerpaneel voorsteun AP8201764 schroefklem d5.5 AP8221211 interne zijstandaardveer AP8121795 t bus AP8221184 drijfstang pin AP8220460 rubberen beker AP8221215 drijfstangveer AP8220366 rubberen afstandhouder AP8234079 achterspatbordsteun. AP8121697 belleville spring AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8221310 kabelgeleider AP8221311 fairlead d18
voorvork i aprilia AP pin deksel d10x14 AP pin deksel d10x14
voorvork ii aprilia AP8203766 schroef m8x20 AP8203767 hub + rh vorkpoot AP8203768 belangrijkste lente AP8203769 rechter bumper AP8203801 stengelbasis - gele ring AP8203771 lh bumper AP8203772 kop AP8203773 rubberen afstandhouder AP8203774 mouw plug AP8203775 naaf + linker vorkpoot
lichaam aprilia AP8226375 voorspatbord, amber AP8226528 voorspatbord. blauw AP8226453 voorspatbord polo azuur AP8226422 voorspatbord, oranje AP8226418 voorspatbord, koningsblauw AP8226371 voorspatbord, g. groen AP8226287 voorspatbord, rood AP8226328 voorspatbord, zwart AP8226330 voorspatbord, blauw AP8249900 onderpaneel. zwart AP8238737 onderpaneel, amber AP8238869 onderpaneel. zwart AP8238682 onderpaneel, brons AP8238502 onderpaneel, brons AP8238334 onderpaneel, grijs AP8239203 onderpaneel, spin grijs AP8239254 onderpaneel, 180 aluin. AP8239523 onderpaneel, amarillo geel AP8239623 onderpaneel, mineraal grijs AP8248728 onderpaneel, tabakbruin AP8248461 onderpaneel, rood AP8248460 onderpaneel, kwikgrijs AP8249772 onderpaneel. oranje AP8238742 onderpaneel, amber AP8226530 spatscherm voor, blauw AP8231854 spatscherm voor, zwart AP8226436 spatscherm voor, grijs AP8248699 vloerpaneel. blauw AP8238868 vloerpaneel. grijs AP8231840 vloerpaneel, zwart AP8231997 lh mat, zwart AP8238860 lh mat. grijs AP8248701 lh mat, transp. AP8238859 rechts mat. grijs AP8248700 rv mat, transp. AP8231996 rv mat, zwart AP8230931 typ appr.data cover. zwart AP8249336 typ appr.data cover. blauw AP8248696 type appr.data cover, blauw AP8138157 type appr.data cover, grijs AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8231856 binnenschild, zwart AP8249266 intern schild. blauw AP8248695 intern schild, blauw AP8239197 binnenschild, grijs AP8248723 voorscherm, m.groen AP8249906 voorscherm, bijv. grijs AP8248736 voorste schild, m.grijs AP8239619 voorscherm, polo azuur AP8239255 voorscherm, oranje AP8249916 voorste schild. op. zwart AP8238310 voorscherm, blauw AP8238271 voorste schild. zwart AP8248712 voorscherm, sh.black AP8231857 voorscherm, rood AP8249778 voorscherm, ch. blauw AP8238683 voorscherm, g. groen AP8238730 voorschild, amber AP8239204 voorscherm, r.blauw AP8248984 handguard paar. blauw AP8232939 handguard paar, zwart AP8239276 handguard paar, grijs AP8239256 voorkuip, ar. oranje AP8239526 kuip. aprilia zwart AP8239622 voorkuip, polo azuurblauw AP8248735 kuip. m. grijs AP8248722 voorkuip, m.groen AP8248711 kuip, glanzend zwart AP8249777 voorruit. chips blauw AP8249915 voorruit. o. zwart AP8249905 voorkuip, bijv. grijs AP8239205 voorkuip, koningsblauw AP8238732 kuip voorzijde, amber AP8238685 voorkuip, groen AP8238272 voorruit. o. zwart AP8231865 voorkuip, grijs AP8230945 dashboardpaneel, zwart AP8238776 dashboardpaneel, grijs AP8248694 dashboardpaneel, blauw AP8226289 achterspatbord. zwart AP8226572 achterspatbord. zwart AP8249888 lh zijbescherming. blauw AP8249110 lh zijbescherming. sh.black AP8248706 lh zijbescherming, grijs AP8239617 lh zijwacht, s.grijs AP8239208 lh zijbescherming, grijs AP8238736 zijwacht, amber AP8238102 lh zijbescherming. kubiek AP8238689 lh zijbescherming, bijv. groen AP8238517 lh zijbescherming, zwart AP8238687 g. groene tunnel AP8238308 blauwe tunnel AP8238269 zwarte tunnel AP8231838 rode tunnel AP8239201 grijs zat. tunnel AP8248697 tunnel, blauw AP8238733 oranje tunnel AP8231843 zwarte gereedschapskist AP8238309 tunnelafdekking, blauw AP8238270 tunnelafdekking, zwart AP8231842 tunnelafdekking, rood AP8238688 tunnelafdekking, g. groen AP8238734 tunnelafdekking, amber AP8239202 tunnelafdekking, grijs AP8248698 tunnelafdekking. blauw AP8201747 tank deurslot AP8249887 rechter zijbescherming, blauw AP8249109 rechter zijbescherming. sh.black AP8248705 rechter zijbescherming, grijs AP8239616 rechter zijbescherming, s.grijs AP8239207 rechter zijbescherming, grijs AP8238735 rechter zijbescherming, amber AP8238690 rechter zijbescherming, g. groen AP8238516 rechter zijbescherming. zwart AP8238101 rechter zijbescherming, kubusvormig AP8221173 zadel spin AP8238307 stijlscharnier, blauw AP8249901 stijlscharnier, blauw AP8258035 stijlscharnier, bijv. grijs AP8249773 stijlscharnier, ch. blauw AP8248707 stijlscharnier, sh.black AP8248718 stijlscharnier, groen AP8231605 stijlscharnier, zwart AP8231830 stijlscharnier, rood AP8238686 stijlscharnier, groen AP8238743 stijlscharnier, amber AP8239196 pilaarscharnier, r. blauw AP8239252 stijlscharnier, oranje AP8239613 stijlscharnier, azuurblauw AP8248731 stijlscharnier, m.gr. AP8226383 spatscherm achter, grijs AP8226285 spatscherm, wit AP8226531 spatscherm achter, blauw AP8231480 spatscherm achter. zwart AP8226529 achterlicht ondersteuning. blauw AP8226392 nummerplaathouder AP8238854 grijze achterlichtsteun AP8249558 kentekenplaatsteun AP8201564 zadelslot AP8238311 achterkuip, blauw AP8239200 achterkuip, koningsblauw AP8239261 geboorde achterkuip, r.blauw AP8238731 achterkuip, amber AP8238741 geboorde achterkuip, amb. AP8238684 achterkuip, g.groen AP8238740 geboorde achterkuip, g.groen AP8231832 achterkuip, rood AP8238219 geboorde achterkuip, rood AP8238273 achterkuip, zwart AP8238449 geboorde achterkuip, zwart AP8249780 geboorde achterkuip, c.blauw AP8239262 geboorde achterkuip, oranje AP8239253 achterkuip, oranje AP8238770 achterkuip, zwart AP8249917 achterkuip, o.zwart AP8249918 geboorde achterkuip, o.zwart AP8248713 achterkuip, glanzend zwart AP8248714 geboorde achterkuip, sh.black AP8248724 achterkuip, m.groen AP8249779 achterkuip, chips blauw AP8249907 achterkuip, bijv. grijs AP8248725 geboorde achterkuip, m. groen AP8248737 achterkuip, m. grijs AP8248738 geboorde achterkuip, gr.m. AP8239620 achterkuip, polo azuur AP8239621 geboorde achterkuip, p. azuur AP8238315 geboorde achterkuip, blauw AP8249908 geboorde achterkuip, bijv. grijs AP8230923 helm compartiment AP8229172 lang zadel cpl., zwart AP8229294 lang zadel cpl., blauw AP8229260 lang zadel cpl., zwart AP8229295 lang zadel cpl., tabak AP8229228 lang zadel cpl., grijs AP8229149 lang zadel cpl., zwart AP8150324 binnenzeskantschroef m6x50 AP8201845 slot kit AP8201600 hoofdschakelaar - stuurslot AP8221312 getande ring AP8102375 clip m5 AP8201764 schroefklem d5.5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152288 schroef met flens AP8152268 inbusschroef AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121075 t bus AP8221046 spacer d6x8x13.5 AP8249776 handvat, chips blauw AP8248721 handvat, m.groen AP8248710 handvat, sh.black AP8249914 handvat, o. zwart AP8239264 handvat, oranje AP8249904 handvat, egypte grijs AP8248734 handvat, grijs AP8238318 handvat, blauw AP8238278 handvat, zwart AP8238220 handvat, rood AP8238739 handvat, amber AP8238738 handvat, g. groen AP8239263 handvat, koningsblauw AP8239614 handvat, polo azuur AP8221228 bus AP8220423 handvat rubber AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8152140 klinknagel m6x17 AP8790107 bagagerek AP8152194 lage moer m19x1 AP8201620 hendel AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8224163 reflector. amber
dashboard aprilia AP8212747 dashboard compleet AP8212746 dashboard compleet AP8212838 dashboard compleet AP8212840 dashboard compleet AP8224144 dashboard compleet AP8212693 dashboard compleet AP8224143 dashboard compleet AP8212594 dashboardvenster AP8212408 lamphouder. compleet 12v / 2w AP8212407 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8218118 pal AP8201980 spiegel kogelgewricht AP8214158 kilometertellerkabel AP8218199 handgreep paar. zwart AP8218467 handgreep paar. blauw AP8218468 handgreeppaar, tabak AP8218265 handgreeppaar, grijs AP8218275 handgreep paar, zwart AP8218153 achterremhendel AP8218274 achterremhendel AP8218114 remhendelpen AP8218136 lh achterremcontrole AP8218236 achterremhendel compleet AP8218154 remhendel u-bout AP8113305 pompdeksel AP8212529 choke controle AP8113414 raam hoofdcilinder AP8214159 chokekabel AP8214160 gaskabel AP8221225 bus AP8218238 gas + handgreep. zwart AP8218449 gaspedaal + handgreep, blauw AP8218184 gaspedaal + handgreep, zwart AP8218252 gas + handgreep. grijs AP8218451 gaspedaal + handgreep, grijs AP8220398 rechts / links spiegelrubber AP8201767 rh achteruitkijkspiegel AP8201768 lh achteruitkijkspiegel AP8218170 stuur AP8220422 pakking AP8218273 voorremhendel AP8218156 voorremhendel met versteller AP8212767 draai indic. lichtknop AP8212768 2-weg lichtknop AP8212837 2-weg lichtknop AP8212764 3-voudige lichtknop AP8124208 druk op de knop AP8124209 claxon AP8213252 voorhoofdcilinder d12 AP8213207 voorhoofdcilinder d12 AP8218155 remhendel u-bout AP8113636 pomp revisiekit
voorwiel aprilia AP8201814 kilometerteller versnelling AP8221119 voorwiel spacer AP8208726 voorwiel, grijs AP8208372 voorwiel, zilver AP8201546 tubeless ventiel AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8203671 voorwiel ins. spacer AP8213231 remschijf d190 AP8152230 binnenzeskantschroef m8x35 AP8213244 voorremklauw d30 AP8213441 remklauw voor AP8213245 remblokken AP8213108 ontluchtingsventiel AP8225307 voorwiel as AP8225148 lager AP8213224 remklauw deksel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213227 pen + remveer AP8213218 voorremslang AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8201811 versnellingsdeksel. zwart AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8225299 voorwiel spacer AP8125782 pakking ring
achterwiel aprilia AP8208374 achterwiel, zilver AP8208586 achterwiel, zwart AP8201546 tubeless ventiel AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8213319 achterremnok AP8213133 remschoenen + veren AP8214131 kabel achterrem AP8213137 spoel kompres. voorjaar AP8221120 remkabelhouder AP8101103 achterremhendel register AP8232678 achterremhendel. zink afwerking AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP8120769 o-ring 114 AP8150471 veerring 14.5x24
sticker op. handboeken en bordenset aprilia AP8237077 naamplaat dgm AP8257657 dgm-gegevensplaat AP8237616 constructor gegevensplaat AP8237386 constructor gegevensplaat AP8237452 constructor gegevensplaat AP8237130 constructor gegevensplaat AP8237264 constructor gegevensplaat AP8267078 constructor gegevensplaat AP8237400 constructor gegevensplaat AP8237080 constructor gegevensplaat AP8237401 constructor gegevensplaat AP8257781 constructor gegevensplaat AP8237225 naamplaatje ece AP8237437 naamplaatje ece AP8237848 naamplaatje ece AP8237387 fraudebestendige gegevensplaat AP8237079 fraudebestendige gegevensplaat AP8237322 sticker set AP8267058 sticker set AP8237186 sticker set AP8237124 sticker set AP8267056 sticker set AP8257946 sticker set AP8257277 sticker set AP8237615 sticker set AP8237448 sticker set AP8247027 sticker set AP8247535 sticker set AP8247050 sticker set AP8247521 sticker set AP8237081 sticker set AP8257279 sticker set AP8257278 sticker set AP8202186 gebruikershandboek -i- AP8201974 gebruikershandleiding -dk-sf-gr- AP8201831 gebruiksaanwijzing -d-f-uk- AP8201832 gebruiksaanwijzing -e-p-nl-
centrale carter set aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206138 oliekeerring borgplaat AP8502567 schroef m6x35 AP8206468 carter assy AP8206169 carterpen d12x16 AP8206578 rol d3x11.8 AP8206481 afgedicht lager d17x35x10 AP8206503 afstandhouder d12x17x227 AP8206233 buiten borgring d17 AP8206129 silent-block. carter AP8501481 binnen borgring d40 AP8206558 met d17x40x12 AP8206215 oliekeerring AP8206131 union + ontluchtingspijp 10x14x210 AP8206171 remschoen pin AP8206519 o-ring d6,8x2 AP8502471 veerring d10x21x2 AP8206490 moer m10x1.25 AP8206475 olievulplug AP8206482 o-ring d13.3x2.4 AP8206488 pakking 8.2x15x1.2 AP8206203 schroef met flens m8x15

Elektrisch

10 voorgerecht aprilia AP8222081 vliegwiel magneto compl. AP8222058 startmotor AP8222062 startmotor behuizing AP8222065 houder AP8222063 rotor AP8222064 drijfwerk AP8222068 houder AP8222066 borstels met schroeven en moeren AP8222067 borstels AP8201261 halsband
Elektrisch systeem aprilia AP8124818 knop AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8212691 achterlicht kabelboom. AP8112244 zekering 7,5a AP8212469 relais 12v / 30a AP8220342 rubberen zekeringkast AP8212642 batterij 12v-4ah AP8212540 spanningsregelaar AP8112916 reflector achter AP8212611 claxon 12v cc AP8212383 koplamp lamphouder AP8224106 koplamp lamphouder AP8226292 kentekenplaathouder, geel -b- AP8230535 batterijhouder AP8212851 belangrijkste kabelboom AP8212734 koplamp -exp- AP8212687 koplamp zonder bescherming AP8124352 achterlicht met reflector AP8212591 reflector, amber AP8212670 kabelboom startmotor AP8120754 rubberen zekeringkast AP8212680 richtingaanwijzer lens AP8212690 koplamp bedrading + kofferbak AP8212745 koplamp bedrading met harnas -p- AP8212744 koplamp bedrading met harnas -f- AP8212382 diode AP8220283 rubberen afstandhouder AP8212847 stuurbediening kabel AP8212700 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8212818 rechts richtingaanwijzer AP8212819 linker richtingaanwijzer AP8112883 taillight lens AP8212699 rechts voor / links achter indic. AP8212060 reflector. amber AP8212829 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8212830 linker richtingaanwijzer lens AP8226124 nl achterlicht steun AP8212437 achterlicht kabelboom. -nl- AP8212297 achterlicht -nl- AP8121309 pluggen veer
vliegwiel aprilia AP8206510 schroef m6x25 AP8206480 bus 6.5x8.5x10 AP8206471 silent-block AP8206494 schroef 5.5x40 AP8206474 kanaalpakking AP8206499 schroef met 2 ringen m6x16 AP8206528 ventilator omhulsel AP8206461 kunststof ventilator AP8206183 moer m10x1.25 AP8206205 sluitring d10.5x18x2 AP8502563 schroef m6x16 AP8206485 flyw. stator pakking AP8206462 cdi magneto assy AP8206179 buiten borgring d19 AP8206145 oliepomp aandrijving AP8206746 oliepomp aandrijving
ontstekingseenheid aprilia AP8212812 cdi unit assy AP8206125 bobine AP8220438 bougie rubber AP8206108 bougiedop AP8220439 bougiedop AP8220440 rubber, draadafdekking AP8206459 startmotor AP8206206 sluitring d8x16x2 AP8206143 stationair tandwiel + bus AP8206665 stationair tandwiel + bus AP8206172 pin d8x32 AP8206700 inactieve versnellingsplaat AP8206202 schroef m6x12 AP8502564 schroef m6x20 AP8224093 borstelhouder met of

Accessoires

hoezen - kickstarter aprilia AP8206170 pin deksel d10x14 AP8206163 deksel pakking AP8206112 transmissie deksel AP8502567 schroef m6x35 AP8502564 schroef m6x20 AP8206464 carterkap AP8206507 schroef m6x45 AP8206508 schroef m6x25 AP8206484 k. start dekselpakking AP8206149 hendel terugstelveer AP8206152 kick-start asbus 15x20x30 AP8501469 buiten borgring d15 AP8206193 blauwe stalen ring d15.1x28x1 AP8206122 schop assy AP8206148 kickstarter lente AP8206692 glijdende kick-start versnelling AP8206172 pin d8x32

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Rally 50 1995 - 2003. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Rally 50 1995 - 2003 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Rally 50 1995 - 2003.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia