Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RX-SX 74 50 2011 - 2012.

Aprilia RX-SX 74 50 2011 - 2012 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RX-SX 74 50 2011 - 2012

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RX-SX 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RX-SX 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2011!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carburateur aprilia CM152710 geen beschrijving beschikbaar CM141711 gasklep CM107514 conische pin CM106229 diffusor 208 ha CM101723 hoofdsproeier 72 CM102103 inactieve jet 484704 compleet reservoir 482916 zweven cpl. 288865 schroef 482942 gasklep veer 288873 conische pin clip 288872 ring CM146204 beginner CM146201 startapparaat 289575 schroef 288863 bord 85285 trekveer schakelaar - 085285 ||| aprilia, vespa, piaggio, gilera, rs4, dna, ice, runner, dd, sp, stalker, storm, diesis, free, fl, liberty, nrg, exd, ex, mc3d, mc3, rst, nsp, ntt, quartz, sfera, maq, skipper, typhoon, x, zip, 95, fly, sport, power, sprint CM107701 air adj.screw cpl. 152608 veer 828074 gasklep stelschroef 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 498409 carburateur pakkingset 436206 complete olieklep 827892 luchtmeter 289903 cap 288868 schroef
cilinder aprilia 877719 cilinder met zuiger bijv 8770700003 zuigereenheid c-v / fe 8770700001 zuigereenheid a-v / fe 8770700004 zuigereenheid d-v / fe 8770700002 zuigereenheid b-v / fe 877072 ring 847012 zuigerpen 847178 stop ring CM1519024 hoofddeksel 871725 cilinderkoppakking CM159501 pakking v / fe 0.3 CM159503 pakking v / fe 0.7 CM159502 pakking v / al 0.5 874224 aandrijfas 880325 temperatuurmeter 847020 oliekeerring 847172 lager 414837 schroef met flens m6x25 436947 moer 8470084 zylinderkopf 847215 transmissiesleutel 847529 kooi 847007 cilinderkoppakking
koppeling aprilia B0179895 kupplungszahnrad 847217 moer 10m100 847045 koppeling drukplaat 847218 onderlegring 876418 onderlegring 326260 moer 847043 aangedreven koppelingsschijf 847044 aandrijfkoppelingsschijf 623920 schroef torx 847222 lager B016583 opvulplaatje afstandsbus 847042 onderlegring 847046 koppelingsdeksel 847047 veer 847224 onderlegring 847048 schroef 5m80x35 847225 borgring 847083 koppelingshendel 847075 oliekeerring CM151201 ontkoppelingsas 847223 pin 847090 bord
motor aprilia CM1503015 carter assy B015311 pakking 847241 pin CM1507034 hoes 880888 deksel pakking 861004 tandwiel deksel 847237 schroef 847238 onderlegring CM149801 schroef met flens 847023 ring moer 847091 pakking 319446 binnenzeskantschroef m6x10 847239 onderlegring 847087 schroef 847180 o-ring 877264 tapeind l = 109 847024 ontluchtingsleiding AP8220402 pijp 5x9 AP8152281 schroef met flens m6x30 00H0250706 873815 reed ventiel CM149804 schroef met flens m6x25 CM149806 schroef m6x35 414834 schroef met flens m6x40 830487 schroef 00H0300009 847174 schroef AP8104097 slangklem 847096 slangklem 871319 slang CM1513115 motor cpl.
oliepomp aprilia 847052 oliepomp as. 847184 pin 6408 freno tampone ho mb 50 847055 oliepomp 847227 schroef 847226 onderlegring 847183 onderlegring 00H0370601 4154000 schraube 847051 versnelling z = 25 847076 as pin 847053 rondsel z13 / 24 311163 pakking 00H0370151 876733 fairlead cpl. CM101605 olie uitlaatpijp CM101509 olie-inlaatpijp
radiator aprilia 86192R radiateur voorkant grille 00H0381050 00H0380247 862541 y vakbond 00D0090053 254485 clip m6 CM002901 slangklem AP8101722 slangklem d25x8.6 8915020 kogelvis AP8152278 schroef met flens m6x16 * 00D0150055 AP8152277 schroef met flens m6x12 86138R pijp AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8152279 schroef met flens m6x20 862493 koeler-pomp pijp 00G0220069 00H0380175 866961 waterkoeler rooster CM002901 slangklem 00H0380196 11141300 schraube AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 862543 koelere pijp 862544 pijp 00H0370408 00F0371024 867531 oliepeilsensor AP8104071 union cpl. 879888 bevestigingsklem AP8101927 slangklem d23.5x8 862542 pijp 00H0040050 00G0380170 AP8121697 belleville spring 402060001 ausgleichscheibe d6 din125
uitlaat aprilia 867397 geluiddemper 86155R uitlaat 2062011 AP8152288 schroef met flens AP8134378 bevestigingsbus van de geluiddemper AP8152300 zelfborgende moer m8 861020 front bescherming 00D0591008 00H0340432 12415 00F0420136 847181 onderlegring 861049 achterhoede AP8220241 rubberen afstandhouder 31120 00D0490058 862429 bus 865093 pakking AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150018 onderlegring
versnellingsbak aprilia 847027 as voor primaire tandwielas. 6 v.ta 847544 rolkooi 847086 lager 847021 bord 847210 schroef 5m80x10 847028 secundaire as cpl. 6 v.ta 847153 versnelling 1a z = 34 847157 versnelling 2a z = 30 847155 versnelling 3a z = 27 847156 versnelling 4a z = 24 847549 onderlegring 847211 rolkooi 847550 scheibe 847542 veiligheidsring 847548 ring 1x16x23.5 847541 ring 1x18x23 847546 vulring 17.1x25x0.8 847545 ring 1.2x17x28 847019 oliekeerring 847209 lager 847154 versnelling 5a z = 23 00H0281337 00H0280042 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 33040 847032 vork 847030 vorkgeleidepen met schacht 847214 onderlegring 863136 schakel nokkenplaat 847038 schakel nokkenplaat 847158 versnelling 6a z = 22 847033 schakel cam 847036 onderlegring 847213 zuigerpen 4x6 847547 bus 847159 secundaire tandwielas 847029 vorkgeleidepen met schacht 847031 vork
waterpomp aprilia CM150802 waterpomp deksel AP8152281 schroef met flens m6x30 879030 pakking 847067 moer 847079 waaier 847077 pakking ring 847080 rondsel z = 32 847078 as van de waterpomp. 847184 pin 847183 onderlegring 6408 freno tampone ho mb 50 483395 thermostaat 18644 847181 onderlegring

Frame

benzinetank aprilia 861081 hoes 00H0060414 AP8120001 rubberen afstandhouder 47030400 sperring 00H0630375 864489 brandstofniveausensor 00G0040113 00F0040077 00H0040601 00G0040050 00G0040018 AP8101595 slangklem d10,1 00G0320427 896544 brandstofleiding 5.5x10 866497 pijp 00F0371013 8610500004 zadel 861370 steunplaat AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152277 schroef met flens m6x12 8915020 kogelvis AP8121679 t bus 861417 draadknop 00H0040405 00H0180954 B043299 luchtfilter 00H0320849 00D0150137 00D0120017 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152169 schroef 4.8x19 AP8102375 clip m5 00H0320726 00D0120017 254485 clip m6 00D0150047 00H0590002 8613690003 achterzadelriem. zwart AP8150211 schroef AP8150431 lage moer m8 AP8126701 zadelrubber AP8126702 rubberen afstandhouder 00H0630376 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8120615 pakking d3 00G0150070 8052500 bout
stuur aprilia 8671650001 stuur 00H0210162 867136 gaszug gas 00H0093009 866959 voorste hoofdcilinder 867234 hendel kit 867235 afdekkit 4163500 schraube 00H0210040 00H0090087 867431 voorremslang 867238 onderlegring 00H0090021 861560 slangklem 00H0230538 00H0093007 00H0090329 00H0091730 00H0210101 00F0092055 00F0090053 00D0090053 00H0210090 2051251 schraube 00D0100070 5010760 haube 867237 olieslang koppeling 866942 koppelingspomp 866941 chokekabel AP8212529 choke controle 861621 schroef 2,9x9,5 20H0210201 20H0210283 00H0090608 2085531 schraube 00H0210035 00H0090051 23060 mompelen 00D0120017 00H0090021 00H0210040 4163500 schraube 894116 rechter / achteruitkijkspiegel AP8134167 remslang hanger AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8152299 zelfborgende moer m6
voorvork aprilia 864884 rh sleeve cpl. 864883 linker mouw cpl. 864882 mouw 864885 ring moer 864886 onderlegring 864887 oliekeerring 864888 stop ring 864889 stofkap 864890 plunjer. compleet 864891 slag eindstop 864892 onderlegring 864893 schroef 864894 veer 864895 onderlegring 864896 preload tube cpl. 864897 o-ring 864898 pad 864899 plug 864900 schroef 864880 stengelbasis 864881 schroef 864901 vork bovenplaat 864902 u-bout 864903 sticker 864452 voorvork 00H0180208 AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8152299 zelfborgende moer m6
voorwiel aprilia 86690500WN 00H0120503 601345 kogellager 867239 remblokken kit 866919 voorremschijf 00H0240228 AP8201546 tubeless ventiel 866989 wiel pin 866990 met interne afstandhouder AP8150208 ring 15x28x2.5 00H0030067 00H0120133 867056 remklauw voor 867240 ontluchtingsventiel AP8152288 schroef met flens AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8
achterwiel aprilia 00H0131238 864866 wiel pin 00H0240228 00H0030067 601345 kogellager 00H0131109 866115 remschijf achter 867301 afstandsbus 00H0132303 00H0150220 00H0150121 AP8201546 tubeless ventiel AP8150208 ring 15x28x2.5

Elektrisch

dynamo aprilia 82829R cdi magneto assy 847235 moer 847234 onderlegring 847215 transmissiesleutel 847233 schroef 861612 bougie ngk br8es 00H0333017 00F0331074 00G0330127 00F0330073 00G0680002 00D0150137 234390 batterij 12v-4ah 00F0090053
snelheidsmeter aprilia 866131 dashboard 866129 dashboard AP8152338 schroef met flens 847181 onderlegring AP8121790 t bus 00D0150002 898626 wielsnelheidssensor 894121 socket ondersteuning

Overig / Niet ingedeeld

bekledingen aprilia 89412000W0 AP8152246 schroef met flens m6x16 12061200 86107900W0 86108000W0 86108200W0 86108300W0 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150420 zelftappende schroef 894118 nummerplaathouder 00K0511065 00H0070512 86507600W0 00H0180208 402060001 ausgleichscheibe d6 din125 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150204 moer m4 00H0220159 00D0150002 847226 onderlegring AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 2052051 AP8102375 clip m5 864454 flens d8 d8 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8101890 zwarte slang d8 2062511 schraube 23060 mompelen AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8150178 sluitring 6.4x12.5 86108400W0 86108500W0 00D0120017 862449 ring moer 89411900XN AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8121032 bus AP8120405 rubberen afstandhouder 00H0380072 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 894122 bedradingsdeksel AP8121032 bus 840509 afstandhouder
elektrische installatie aprilia 867477 belangrijkste kabelboom 00H0100191 00D0090053 00H0570048 85504000XN 855038 koplamp 12045000 00H0230450 AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 231215 lamp 00H0100013 AP8127784 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. 00H0100932 00H0570010 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 00H0150274 12051200 schraube m8 x 12 847181 onderlegring 26005000 moer 00H0460384 AP8127489 lamp ry10w 12v 8915020 kogelvis 00D0150047 00D0120017 23060 mompelen 898891 spanningsregelaar 00D0590008 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 00D0150137 00H0100531 12061200 AP8121991 bus 856610 stadslichten schakelen bedrading 00H0570106 00F0090053 00D0090053 00H0230096 11061300 AP8127783 rechts voor / links achter indic.
frame aprilia 86742900WG 36008000 entretoise 8,4 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 00H0220131 AP8152291 schroef met flens 262080022 mompelen 86250701WG AP8102524 staan ??veerbescherming AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 00H0080507 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 00H0180177 00H0630340 2518790 inbus ketting 00H0250027 00H0650045 00D0152009 00D0154045 00H0490329 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * 00H0220130 2215152 00H0300027 2440 selbstsperrende mompelen m10 00H0080042 00H0150210 00H0150150 00H0150310 00H0150250 00D0020076 AP9100736 sluitring 8.3x20x1.5 863001 zijstandaardveer 863002 zijstandaardveer
groep start aprilia 847228 onderlegring CM149802 schroef met flens m6x10 847229 veiligheidsring d11 847074 gewricht 847232 onderlegring 847061 rondsel z = 29 847060 veer 847056 rondsel 847062 bord 847057 kickstarter lente 847058 kop 847330 startschacht 847230 onderlegring 847231 ring 86179R kickstart pedaal 47030900 blokkeerring 36100 ontsteking compleet 12v 40w - 36100 ||| gilera, rcr, smt, racing, 50, 600 61040 klep bodyscherm viva va2008 zwart orig 3127200 veertje 4162500 inbus bout 6m100x25.d-9 AP8150182 gebogen veerring
keuzeschakelaar aprilia 847236 keuzeschacht 00H0270342 847073 bout 847069 veer 847070 schroef 847068 hendel 847075 oliekeerring 847228 onderlegring AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 658830 gebogen veerring 6x12
kit sloten aprilia 894518 slotenset 00H0510156 896016 topkoffer slot 852163 hoofdschakelaar AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. B045017 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
plaatjes aprilia 899399 sticker rh aprilia 899400 sticker links aprilia 899401 achter rechts sticker 867504 achter sticker dx 899388 achterste sticker links 867506 achterste sticker links 899402 achterste sticker links 899403 rh luchtkanaal. sticker 867503 rh luchtkanaal. sticker 899404 lh luchtkanaal. sticker 867505 lh luchtkanaal. sticker 899405 luchtkanaal. sticker "50" 867515 kenteken kimi raikkonen 894543 voorkant sticker "sx" 867512 voorspatbord sticker "ijs" 890575 voorspatbord sticker 867510 links kuip dec. 899406 rechter voorkuip sticker 867507 rechter achterkuip dec. 899407 links kuip sticker 867509 sticker aprilia 899408 rechter achterkuip sticker 867509 sticker aprilia 899409 achterste kuipsticker 899410 sticker rh "motard" 899411 sticker links "motard" 860365 achterkap sticker "aprilia" 867513 achterkuip sticker 893849 rh zadel sup cover sticker 899412 rh zadel sup cover sticker 893850 lh zadel sup cover sticker 899413 lh zadel sup cover sticker 893011 sticker "motard" 867511 dec. driehoek achterkuip sx 867508 dec. driehoek achterkuip dx 867514 geen beschrijving beschikbaar
remsysteem achteraan aprilia 866956 achter remklauw 867242 remblokken kit 867240 ontluchtingsventiel 866955 achterste hoofdcilinder 867241 afdekkit 23108000 mompelen 00H0110361 866958 achterremslang 00D0100070 867238 onderlegring 867237 olieslang koppeling 864587 beschermkap 402080001 ausgleichscheibe 00F0090053 863307 snelheidssensor 8063500 bout 863745 afstandsbus 00H0112002 00H0110017 00H0110207 5527540 bus voorvork AP8120178 o-ring of 112
schwinge aprilia B045013 schwinge 00H0130420 AP8152018 ring 12.2x22x2 2503230 beslagring 00H0030140 00D0130019 262120032 moer 00H0180333 11141300 schraube AP8150177 ring 5,3x10x1 00H0150818 254485 clip m6 AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 00H0590002 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8150246 schroef m4.8x13 AP8102151 bedradingsclip 86133R kettinggeleider AP8152277 schroef met flens m6x12 00H0030091 23112000 00H0150819 00H0030389 AP8121697 belleville spring

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RX-SX 74 50 2011 - 2012. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RX-SX 74 50 2011 - 2012 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RX-SX 74 50 2011 - 2012.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia