Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Rotax 122 125 1996 - 1997.

Aprilia Rotax 122 125 1996 - 1997 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Rotax 122 125 1996 - 1997

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Rotax 122 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Rotax 122 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1996!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

motor aprilia AP8106304 motor 122 strada 95 AP8106398 motor 122 11kw 96 AP8106349 motor 122 sport pro 95 AP8106436 motor 122 11kw 80km / h -d- AP8106558 motor 122 strada -sgp- AP8106548 motor 122 strada -d- AP8106549 motor 122 strada -ch- AP8106550 carburateur phbh 28-bd AP8106397 carburateur phbh 28-bd AP8106435 carburateur phbl 24 AP8106194 carburateur phbh 28-rd AP8106314 carburateur vhsb 34 ld AP8106013 versnellingspook AP8220189 rubber AP8121147 afstandhouder AP8121284 remhendelpen AP8121163 versnellingsbak koppelingsstang AP8135726 versnellingsbak drijfstang AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8106315 tandwiel deksel. grijs AP8102080 luchtfilter AP8120810 inlaatslang AP8120783 inlaatslang AP8120748 inlaatslang AP8131626 basis van filterhuis AP8131121 filterbescherming AP8138686 deksel van filterhuis AP8131470 deksel van filterhuis AP8120708 kabelgeleider AP8120405 rubberen afstandhouder AP8121058 afstandhouder AP8120910 silent-block AP8119434 uitlaatpijp 80km / h-d- AP8119417 uitlaat AP8119468 uitlaatpijp -a- AP8119467 uitlaatpijp -d- AP8119375 uitlaat AP8119383 geluiddemper AP8119418 geluiddemper AP8121091 springveer AP8135289 uitlaatpijp steun AP8101284 ring 22x30 AP8101285 silent-block AP8120812 demper pakking AP8102432 geluiddemper clip AP8121697 belleville spring AP8134262 geluiddemperplaat AP8106316 carburateur versteller AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8232524 exhaust pipe prot., chr.black AP8135492 uitlaatpijp steun AP8119469 cat. uitlaatpijp -ch- AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150337 schroef m6x55 AP8121890 achterste standaard bus AP8121825 klaring ring AP8120852 carburateur bescherming AP8119402 uitlaatflens cpl. AP8119387 uitlaatpijp sport-pro AP8106520 carburateur phbh 28-bd AP8106346 inlaatspruitstuk AP8120422 zwarte slang 98x2
carter aprilia AP0295388 carter assy AP0295385 carter assy AP0229380 speld 6x40 AP0224260 pijp AP0232275 rolkooi 8x12x8 AP0632010 pin m8x12 AP0924150 anschluss? AP0247555 bus AP0232291 met 6302 AP0932032 met 6203 AP0230425 oliekeerring 28x38x7 AP0930675 oliekeerring 25x38x7 AP0232765 met 6205 AP0940786 tapbout m8x57 / 20 AP0650130 pakking 6x10 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0640190 sensor AP0241381 tapbout m8x28x20 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0227325 hoes AP0228250 kikst. koppelingsstop AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
waterpomp assy aprilia AP0222182 waterpomp behuizing AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0237912 as van de waterpomp. AP0229280 speld 4x16 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0222195 waaier AP0234415 rondsel waterpomp z = 16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 schroef met flens m5x25 AP0634035 stationair tandwiel z = 28/13 AP0229380 speld 6x40 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0293417 waterpomp assy
krukas - balansas aprilia AP0295373 krukas cpl. 54,5 mm AP0932588 met 6206 AP0427591 afstandhouder d50x62x0.3 AP0427590 afstandhouder d50x62x0.1 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0234431 balansas tandwiel z = 27 AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0245650 borgring av 20 AP0232291 met 6302 AP0237945 balansas AP0232340 kogellager 6005 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0932028 rolkooi 15x19x20 AP0295374 drijfstang cpl. AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
cilinderkop zuiger aprilia AP0650097 pakking 0.8 AP0650096 pakking 0.5 AP0650095 pakking 0.3 AP8106365 werkte cilinder AP0223618 cilinder 9 gaten AP0223990 cilinder 7 gaten AP0250160 o-ring 64x2 AP0223384 cilinderkop AP0223389 cilinderkop AP0945752 breekring a8 AP0940481 ronde schroef m8x30 AP0940065 tapeind AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0223398 kleppendeksel AP0613100 kleppendeksel AP0222122 thermostaat 70 ° AP0222120 thermostaat AP0222175 thermostaat houder AP0239950 veer AP0222202 thermostaat boeg AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0250280 o-ring 105x2.5 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP8106431 zuiger compleet 54,00 AP0294747 zuiger compleet 53,98 mm AP0294748 zuiger compleet 53,99 mm AP0294755 zuiger compleet 54,00 mm AP8106432 zuiger 53,99 AP8106433 zuiger-pols pin assy. AP0215670 ring d54 AP0210795 ring 1 mm AP0216135 zuigerpen AP0216139 zuigerpen AP0945635 stop ring d15 AP0242206 moer m8
carburateur flens aprilia AP0250521 pakking AP0224388 reed ventiel AP8106266 mes c40 AP0224387 reed ventiel AP0224430 reed ventiel AP0945758 breekring a4 AP0940235 ronde schroef m4x8 AP0267917 carburateur flens 28 mm AP0267915 carburateur flens AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0251850 slangklem 51 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
cilinder - uitlaatklep aprilia AP0650095 pakking 0.3 AP0650097 pakking 0.8 AP0650096 pakking 0.5 AP0223618 cilinder 9 gaten AP0253722 uitlaatklep AP0253465 kleplichaam AP0230880 o-ring 13.3x2.4 AP0230810 klepsteelafdichting AP0250975 pakking 0.8 AP0239052 veer AP0297745 elect.rave klep kabel AP0860460 rubberen dop AP0845020 veerring b6 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0250311 sluitring 8,4 AP0942671 moer m8 AP0250271 pakking AP0273970 uitlaatflens cpl. AP0224067 butt riem AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0253373 uitlaatklep AP0253500 bevestigingsplaat AP0827961 sluitring 6.4 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0241236 binnenzeskantschroef m6x16 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378
transmissie 6 versnellingen aprilia AP0220300 primaire tandwielas z = 10 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0634125 versnelling z = 22 AP0245730 borgring 25x2 AP0634095 versnelling z = 17/19 AP0634105 versnelling z = 21 AP0634085 2e rondsel versnelling z = 14 AP0220280 aangedreven as AP0234968 versnelling z = 29 AP0634115 versnelling z = 24 AP0234984 versnelling z = 27 AP0234858 versnelling z = 25 AP0634135 versnelling z = 23 AP0244100 drukring 21.2 / 30/1 AP0634065 versnelling z = 30 AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0236064 rondsel z = 17 AP0236063 rondsel z = 16 AP0236062 rondsel AP0236061 rondsel z = 14 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0281210 versnellingsbak 6 v.ta
koppeling aprilia AP0634175 stationair tandwiel z = 26 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0295400 primaire transm. AP0295406 primaire transm. AP0259570 veerhouder plaat AP0259053 gevoerde koppelingsplaat 3,1 mm AP0259557 koppelingsschijf 1 mm AP0259470 koppelingsnaaf AP0239625 koppelingsveer 34,1 mm AP0259165 drukplaat cpl. AP0259420 veren plaatgeleider AP0241770 zeskantschroef m5x25 AP0239265 kickstarter lente AP0634055 start assy.gear z = 23 AP0244585 ring 17.5 / 24/1 AP0220134 startschacht AP0228220 kick-start koppeling AP0239270 lente 42 AP0248365 kick-start hendel AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. 0000000 band 110/90
koppelingsdeksel aprilia AP0211405 koppelingsdeksel AP0211403 koppelingsdeksel AP0232150 kogel 12 mm AP0259325 cam hendel AP0241791 schroef m8x16 AP0942671 moer m8 AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0239907 bladveer AP0841685 schroef met flens AP0250455 oliekeerring 12x22x7 AP0250205 pakking AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0250890 o-ring 3771 AP0240820 oliepeilschroef m18x1.5 AP0241801 plastic plug m18x1.5 AP0250641 afdichtring 12x18 AP0241782 tappo scarico olio AP0930725 oliekeerring 17x28x7
oliepomp aprilia AP0294735 oliepomp assy. AP0256400 slangklem AP0256410 buis 350 mm AP0251080 slangklem 8 AP0256037 buis 850 mm AP0260030 rubber. draadafdekking AP0250890 o-ring 3771 AP0840510 inbusschroef AP0853840 slangklem 35553 AP0211440 oliepomp deksel AP0840511 inbusschroef AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.

Frame

kader aprilia AP8135998 kader AP8102798 clip m6 AP8135942 zadelsteun, zand. kat. AP8135785 san.cat.inst.h.frame AP8221171 afstandhouder AP8134266 zijstandaardplaat AP8121156 bus AP8121150 bus 18mm AP8134260 filterhuisplaat AP8121672 afstandhouder AP8120568 afstandhouder AP8134476 voetsteunen beugel AP8121696 springveer AP8135313 voorste voetsteun, paar AP8135787 lh motorsteun AP8121135 voetsteunpen AP8121134 pin AP8121939 rechts veer voor voetsteun AP8121940 ls veer voorste voetsteun AP8135444 rechts voetensteun AP8135445 lh voetsteun ondersteuning AP8132812 achterste voetsteunen, paar AP8102112 ontluchtingsleiding AP8132720 voetsteun plaat AP8120573 stop ring AP8146137 zijstandaard, phor. AP8135858 zijstandaard AP8134512 standaard plaat AP8135464 standaard plaat AP8121114 t bus AP8120502 rubberen standaard AP8121695 springveer AP8120569 kettingspannerrol AP8221017 afstandhouder AP8102704 waterkoeler AP8120275 silent-block AP8120790 tee unie AP8102118 balhoofdbuis AP8101912 rad cap geen ventilatie AP8101910 expansievat AP8120787 slang van expansietank AP8120946 aansluitslang pomp AP8101916 tee union d20 AP8135786 rh motorsteun AP8135403 waterkoeler bovenste steun AP8120030 rubberen afstandhouder AP8135718 frame voorzijde fix. bord AP8131606 olie tank AP8201192 oliereserve-indicator AP8220421 olievuldop AP8220154 olievuldop AP8101924 geboorde kraai. klinknagel AP8120508 t bus AP8121728 t bus AP8102502 kabel voor helmvergrendeling AP8120786 waterkoeler slangkoppeling AP8134250 rechts voorste voetsteunbescherming. grijs AP8134261 lh voorste voetsteunbescherming. grijs AP8121764 afstandhouder AP8120670 rubberen afstandhouder AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8135719 voor rechts eng. bord AP8135720 voor lh eng. bord AP8102224 mixer oliefilter AP8101944 2-weg verbinding AP8102223 rubberen afstandhouder
lichaam aprilia AP8131605 benzinetank AP8102228 tankdop AP8121803 brandstoftank bevestigingsstang AP8221176 brandstof kraan unie AP8120815 brandstoftank afstandhouder AP8126356 laag spatbord. zwart AP8121819 sluitring 6.5x12.5 AP8102802 brandstofkraan AP8120702 vuldop pakking AP8102361 ring moer tankdop AP8152153 afstandsstuk achter AP8120709 rubberen afstandhouder AP8139086 tankdeksel, zwart AP8139451 tankdeksel, zwart AP8139436 tankdeksel, blauw AP8138655 tankdeksel, grijs AP8139071 tankdeksel, grijs AP8138707 tankdeksel bl./gr. AP8120796 o-ring 3050 AP8120699 lat.frng fix.pipe AP8129236 bestuurderszadel, rood AP8129118 bestuurderszadel, zwart AP8129209 bestuurderszadel, rood AP8129219 lang achterzadel, zwart AP8129235 lang achterzadel, grijs AP8129191 achterzadel, grijs AP8129218 achterzadel, zwart (geen riem) AP8129192 achterzadel, grijs AP8129234 achterzadel, grijs (geen riem) AP8221106 achterremhendel bus AP8120557 tank rubber AP8102341 spiegel gezamenlijke cup AP8138760 achterkuip, zwart AP8139076 achterkuip, s. grijs AP8138659 achterkuip, m. grijs AP8139455 achterkuip, zwart AP8139440 achterkuip, grijs / blauw AP8138302 rh luchtkanaal AP8102705 rh achteruitkijkspiegel AP8102633 lh achteruitkijkspiegel AP8102706 lh achteruitkijkspiegel AP8102801 spiegel inbrengkit AP8121114 t bus AP8138547 rechts zijpaneel, zwart AP8138658 rechter zijpaneel, m. grijs AP8139072 rechter zijpaneel, s.grijs AP8139406 rv hol.pun.panel, zwart AP8139407 rv hol.pun.panel, rood AP8139438 rechter zijpaneel, rood AP8139607 rechts zijpaneel, zwart AP8139439 lh zijpaneel, rood AP8139454 lh zijpaneel, zwart AP8139467 lh hol.pun.panel, rood AP8139106 lh hol.pun.panel, grijs AP8139468 lh hol.pun.panel, zwart AP8139073 lh zijpaneel, s.grijs AP8138657 lh zijpaneel, m. grijs AP8138484 lh zijpaneel, zwart AP8138460 lh hol.pun.panel, zwart AP8138482 kuip, zwart AP8139452 kuip, zwart AP8138656 kuip voorzijde, grijs AP8139437 voorkuip, blauw / grijs AP8139075 voorkuip, s.grijs AP8138469 waterkoeler schild, zwart AP8131916 voorruit AP8102106 toolkit AP8120531 rubber met inzet AP8120965 o-ring 2018 AP8134272 kuip onderplaat AP8134263 kuip onderplaat AP8138683 centr.zadel sup cov., grijs AP8138085 centr.zadel sup cov., zwart AP8139051 centr.zadel sup cov., s.grey AP8139442 centr.zadel sup cov., grijs AP8135307 brandstoftank unie AP8138304 lage kuipvergrendeling vooraan AP8220347 spiegelend rubber rechts AP8120223 rubberen afstandhouder AP8126670 voorspatbord, zwart AP8126666 voorspatbord, cos. blauw AP8126613 voorspatbord, s.grijs AP8126538 voorspatbord, m. grijs AP8126510 voorspatbord, zwart AP8102233 vuldop AP8120177 elastisch AP8129190 stoelkussen AP8129154 stoelkussen AP8129214 zitkussen, grijs AP8126501 n.plate holder/glove comp. AP8134257 n.plate ondersteuning AP8126385 achterverlenging AP8120712 rubberen afstandhouder AP8120598 rubberen afstandhouder * AP8138303 lh luchtkanaal AP8121303 klinknagel, geanodiseerd nat. 5x10 AP8102603 klinknagel, geanodiseerd blu 5x10 AP8120708 kabelgeleider AP8139441 rh saddle sup cov., grey AP8139049 rechts zadel sup cov., s.grijs AP8138083 rechts zadel sup cov., zwart AP8138681 rechts zadel sup cov., m. grijs AP8138485 lh zadel sup cov., zwart AP8139443 lh saddle sup cov., grey AP8139067 lh hol.pun.s.sup c., grijs AP8138682 lh zadel sup cov., m. grijs AP8138462 lh hol.pun.s.sup c., zwart AP8139050 lh zadel sup cov., s.grijs AP8131733 rechts zijwandbescherming AP8131734 lh zijpaneel bescherming AP8134403 handvat ondersteuning AP8146142 bijrijderstang, grijze cat. AP8135973 bijrijder handgreep. kat. AP8220331 rubberen afstandhouder * AP8134243 boven rechts fair. support. bord AP8201287 splitpen AP8121867 speciale bus AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8102375 clip m5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152268 inbusschroef AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150420 zelftappende schroef AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150450 sluitring voor assen d5
stuur - dashboard aprilia AP8118343 rechterhelft stuur AP8118324 linkerhelft stuur AP8102579 anti.v gewicht. zwart AP8102660 anti.v gewicht, grijs AP8118307 gas + handgreep AP8118493 gas + handgreep AP8118287 handgreep - paar AP8118497 handvaten set, geel, valentino rossi 46, domino AP8118439 koppelingsbediening compleet AP8118432 koppelingshendel AP8118233 koppelingshendel versteller AP8118308 starthendel AP8112802 commutator bedrading AP8218077 koppelingshendel u-bout AP8124197 toerenteller ondersteuning AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113509 voorremslang AP8113617 voorste hoofdcilinder AP8124145 dashboard compleet AP8124467 dashboard compleet AP8123553 plug schroef AP8124255 rubberen toerenteller AP8124152 chronometer knop AP8114334 kilometertellerkabel AP8114321 koppelingskabel AP8120467 koppelingshuls AP8124531 rh-lichtkiezer AP8118409 druk op de knop AP8114331 chokekabel AP8114320 gaskabel met / splitter AP8112710 hoofdschakelaar - stuurslot AP8124173 lh licht sel. met bedrading AP8124225 toerenteller AP8124224 snelheidsmeter AP8124486 snelheidsmeter AP8124253 spons bevestigingsbus AP8124198 spons pakking AP8124228 kabel van de snelheidsmeter AP8124227 toerenteller supp. AP8131176 reset knop AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8124229 toerenteller kabel-multif. AP8113439 voorpomp rev. kit AP8213078 u-bout AP8118460 voorremhendel AP8124195 multif. apparaatstekker AP8121892 olie remtank supp. AP8113241 remolietank compleet AP8113280 remolietank compleet AP8201564 zadelslot AP8102512 slot hardware kit AP8124252 snelheidsmeter pakking AP8124254 rubberen snelheidsmeter AP8124226 multifun. apparaat AP8124194 venster AP8150157 binnenzeskantschroef m6x60 AP8150049 schroef m10x60
schokdemper achter aprilia AP8135961 puls. zwenkarm AP8125627 achterste swingarmpen AP8101341 klaring ring AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8121121 achter zw. arm piv. bus AP8150299 ringmoer m17x1 AP8120280 o-ring 4087 AP8123663 schokdemper AP8123676 schokdemper AP8132634 enkele drijfstang AP8135362 dubbele drijfstang AP8120485 pakking ring AP8135396 rem supp. plaat pin AP8110064 rolkooi AP8101945 sleutel voor ringmoer m17x1 AP8120793 bovenste kettinggeleiderplaat AP8120794 onderste kettinggeleiderplaat AP8131623 kettingkast. zwart AP8150346 binnenzeskantschroef m12x78.5 AP8152063 ring 17x30x3 AP8110063 rolkooi AP8121846 dubbele drijfstangpen AP8152261 kettingspanner schroef AP8152262 lage moer m8 AP8121847 dubbele drijfstangpen AP8121845 zuigerpen l = 50
voorwiel compleet aprilia AP8108619 voorwiel (compleet) AP8108564 voorwiel, zwart AP8121157 voor rechts wielafstand AP8125662 voor rechts wielafstand AP8125388 voorwiel as AP8125418 wielasschroef AP8125660 voorwiel beer. AP8125644 met 20x42x1 AP8125469 afstandhouder AP8125661 interne afstandhouder AP8101744 tubeless ventiel 0000000 band 110/90 AP8113567 voorremschijf d320 AP8113530 voorremklauw, goud AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113309 voor remklauw rev. kit AP8113489 remblokken AP8113310 remklauw deksel AP8150208 ring 15x28x2.5 AP8152286 schroef met flens m8x20
achterwiel aprilia AP8108565 achterwiel, zwart AP8108621 achterwiel (compleet) AP8101744 tubeless ventiel AP8107090 kettingring z = 39 AP8107116 kettingring z = 40 AP8102296 snap ring AP8125631 achterwielas AP8125763 achterwielasmoer AP8125635 zeskantschroef m8x25 AP8134429 rem hanger plaat AP8125668 borgring kettingring AP8125637 borgring kettingring AP8120792 flexibel koppelingsrubber AP8125628 kroon houder 0000000 band 110/90 AP8125645 achterwiel ins. spacer AP8125666 achterwiel ins. spacer AP8125663 achterwiel beer. AP8125646 lager 6204-2rs 20x47x14 AP8125639 lh wiel ou.spacer AP8125667 rechter wiel ou. spacer AP8125638 rechter wiel ou. spacer AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8113628 remschijf achter AP8113237 remschijf achter AP8113510 achterremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8121852 ring 20x30x1 AP8132635 achterremhendel AP8121147 afstandhouder AP8121284 remhendelpen AP8121835 bevestigingspin voor veren AP8121118 springveer AP8125636 zelfborgende moer m8 AP8213086 olie tank AP8120807 rh kettinggeleiderplaat. br. AP8120806 links kettinggeleiderplaat. br. AP8124479 stop schakelaar AP8121697 belleville spring AP8125647 oliekeerring achterwiel AP8113596 achter remklauw. zwart AP8113651 remblokken AP8113602 bevestigingspin AP8107135 verbindingsschakel AP8107140 verbindingsschakel AP8113117 remklauw deksel AP8113006 ontluchtingsventiel AP8107121 chain cpl conn.link AP8107110 chain cpl conn.link AP8107045 chain cpl conn.link AP8213117 achterste hoofdcilinder AP8113254 achterste hoofdcilinder zonder tank AP8221074 achterste hoofdcil.stang AP8113322 achter pomp rev. kit AP8113366 achter pomp rev. kit AP8152060 binnenzeskantschroef m6x20 AP8125664 achterwiel beer. AP8125646 lager 6204-2rs 20x47x14 AP8113198 remklauw rev. kit
voorvork aprilia AP8123693 voorvork AP8150352 plug AP8123666 vork bovenplaat AP8150299 ringmoer m17x1 AP8203550 stuurring AP8101106 pakking ring AP8110025 kogellager AP8110024 rollager AP8101271 onderste stofkapring AP8123692 rode mouwplug AP8123514 o-ring AP8123316 stengelbasis AP8203570 schroef AP8123441 halve ring AP8123357 ring veer AP8123633 naaf + linker vorkpoot AP8123632 hub + rh vorkpoot AP8123691 mouw. zwart AP8123191 afdichtring AP8123216 schroef m10x30 AP8123203 schuifbus AP8123315 afstandhouder AP8123777 stofkap + veer (marzocchi) AP8123256 borgring AP8103235 pakkingring (marzocchi) AP8123199 stop ring
plaat set en sticker aprilia AP8147063 tank sticker set AP8147848 tank sticker set AP8147393 tank sticker set AP8147392 tank sticker set AP8147071 tank sticker set AP8147847 tank sticker set AP8147395 kuip sticker set AP8147850 kuip sticker set AP8147849 kuip sticker set AP8147394 kuip sticker set AP8147072 kuip sticker set AP8147064 kuip sticker set AP8147397 voorkuip sticker set AP8147065 voorkuip sticker set AP8147396 voorkuip sticker set AP8147851 voorkuip sticker set AP8147852 voorkuip sticker set AP8147073 voorkuip sticker set AP8147399 achterkap stickerset AP8147074 achterkap stickerset AP8147854 achterkap stickerset AP8147853 achterkap stickerset AP8147066 achterkap stickerset AP8147398 achterkap stickerset AP8147067 technische sticker set AP8147124 constructor dataplaat -d- AP8147310 constructor dataplaat -d- AP8147492 constructor gegevensplaat AP8147493 constructor gegevensplaat AP8147495 constructor gegevensplaat AP8147567 constructor gegevensplaat AP8137877 constructor gegevensplaat AP8147497 ece gegevensplaat AP8137735 naamplaatje ece AP8147019 naamplaatje ece AP8137626 naamplaatje cee AP8147020 naamplaatje cee AP8147496 naamplaatje cee AP8137627 dgm-gegevensplaat AP8147114 naamplaat dgm AP8147566 engine gegevensplaat -sgp- AP8147638 fraudebestendige gegevensplaat AP8102682 gebruiksaanwijzing -d-f-uk- AP8102683 gebruiksaanwijzing -e-p-nl- AP8102849 gebruikershandleiding -dk- AP8102685 gebruikershandboek -i-
grip shift aprilia AP0258305 schakel cam AP0232402 met 6001 AP0245790 borgring AP0632060 kogellager 61804 AP0258135 vork 5-6 v.ta AP0229390 pin m6x70 AP0258123 vork 2-3 snelheid AP0258113 vork 1-4 v.ta AP0258200 vork as AP0245570 borgring 8x0.8 AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0248325 index assy. hendel AP0227710 bus AP0239241 index veer AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0827307 sluitring 6.2x18x0.5 AP0220295 versnellingspookas + pal assy AP0239252 veer AP0427690 sluitring 13 AP0827261 drukring 12.5 / 21.5 AP0227450 drukring 12,5 / 21,5 / 0,5

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia AP8124211 belangrijkste kabelboom AP8124116 belangrijkste kabelboom AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8112687 richtingaanwijzer AP8112961 koplamp AP8124174 koplamp -uk- AP8134348 spoel steunplaat AP8124119 kabel relais-startmotor AP8124075 koplamp bedrading met harnas AP8112756 richtingaanwijzer lens AP8120721 zwarte adh. kabelgeleider AP8121795 t bus AP8112916 reflector achter AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112811 rubberen zekeringkast AP8112176 zekering 15a AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112942 rubberen zekeringkast AP8112244 zekering 7,5a AP8124117 zekeringblok ondersteuning AP8112523 startrelais AP8120582 kabelgeleider AP8124399 knop AP8134335 koplamp achter supp. AP8112906 spanningsregelaar AP8124487 thermistor AP8112413 toeter AP8112290 batterij 12v-9ah AP8131739 tientallen. toezichthouder AP8137646 sticker bovenlichtbescherming AP8137647 sticker onderste lichtkap AP8112458 negatieve accukabels AP8112599 rubberen afstandhouder AP8131256 batterijhouder AP8212679 achterlicht lens AP8112460 relais-motorkabel AP8124141 achterlicht kabelboom. AP8220201 rubberen afstandhouder * AP8135448 batterijhouder supp. bord AP8120218 eindkap AP8124006 achterlicht AP8121798 spoel kompres. voorjaar * AP8221035 schroef m4x78 * AP8201215 klem AP8212702 nummerbord licht AP8112567 rave cont. solenoid AP8112612 rave ecu AP8112568 rave ecu AP8112659 rave ecu AP8120405 rubberen afstandhouder AP8121736 t bus AP8132869 solenoid supp. bord AP8220185 dashboardbus
ontstekingseenheid aprilia AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0294810 gear cpl. AP0295670 stator cpl. AP0295677 cdi magneto assy AP0265157 ext. oppakken AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0941925 speciale te schroef AP0260840 rubber. draadafdekking AP8124221 ecu AP0265405 analoge besturingseenheid AP0265402 digitale ecu AP0265415 bobine AP0866708 bougiedop. zwart AP0897055 bougie ngk br8es AP0297830 bougie br10eg AP0294800 startmotor AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0210345 startmotor deksel AP0211455 vliegwielkap AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0295360 ontstekingseenheid AP0295365 ontstekingsunit cpl. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr.

Gereedschappen

gereedschap repareren i aprilia AP0277215 inbrengmal AP0277875 inbrengmal assy. AP0276502 inbrengmal assy. AP0276770 inbrengmal assy. AP0277970 veer geleidebus AP0876973 zuigerveersleutel 54 mm AP0276040 koppelingssleutel 11 mm AP0277180 lagertrekkerset AP0277455 trekker plaat AP0277450 trekker plaat AP0277470 schede AP0277460 trekker schroef AP0241236 binnenzeskantschroef m6x16 AP0276380 draadstift m10 AP0276370 bus AP0242091 moer m10 AP0276382 schroefdraad pin AP0276372 bus AP0242206 moer m8 AP0242700 moer m8 AP0277445 uitlaatklep trekker cpl. AP0277440 uitlaatklep trekker cpl. AP0240860 zeskantschroef m6x60 AP0242211 moer m6
reparatie van gereedschappen ii aprilia AP0277917 motorsteun cpl. AP0277100 adapter cpl AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0250311 sluitring 8,4 AP0277110 schroefdraad pin AP0242206 moer m8 AP0847160 afstandhouder 10,5 / 24/15 AP0276662 bus AP0276025 halve ring AP0977490 ring AP0876298 trekker cpl. AP0940755 zeskantschroef m16x145 AP0840681 binnenzeskantschroef m8x40 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr. AP0293318 cilinder set pakking AP0293314 motor set pakking AP0277107 gereedschapsset
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Rotax 122 125 1996 - 1997. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Rotax 122 125 1996 - 1997 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Rotax 122 125 1996 - 1997.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia