Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RX 125 2018.

Aprilia RX 125 2018 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RX 125 2018

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Rx-sx 125 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Rx-sx 125 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2018!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 2B004169 air filter box 861130 luchtfilter 862403 pijp 862404 slangklem 896174 binnenzeskantschroef m5x12 2R000394 hose AP8102375 clip m5 AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8152272 schroef met flens m5x12 863320 pijp 2R000340 missing description
koppeling aprilia B045087 zahnrad 847045 koppeling drukplaat 871341 aandrijfkoppelingsschijf 1A007879 bremsscheibe 847046 koppelingsdeksel 879285 koppeling veer 847048 schroef 5m80x35 876418 onderlegring 874760 speciale moer 1A013612 special nut 847223 pin B044411 afstandhouder 847218 onderlegring B015804 flensmoer 000097 transmissiesleutel 006410 pakking ring 847224 onderlegring 8472226 bearing 847042 onderlegring 8998025 waterpomp rondsel 847043 aangedreven koppelingsschijf
koppelingsdeksel aprilia 878241 deksel pakking 851295 oliefilterdeksel 855706 o-ring d53x3 AP9150167 veer 874081 oliefilter 414838 schroef m6x35 847075 oliekeerring AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 1D001138 sensor
koelsysteem aprilia 2R000399 water cooler 00H01503701 schroef m6x25 00008915020 tule 00D01500471 ring moer 254485 clip m6 865994 tubo culata-radiador gpr125 09 00008204500 bevestigingsklem 865995 tubo bomba-radiador drd125 09 00D05910081 schroef m6x16 584715 temperatuurmeter 00N03800521 tubo agua tapon rad-vaso exp. 863277 afvoerpijp dpsto.exp.ter125 2B004307 expansion tank 861158 tapon dpsto.expansor gp130 2R000524 cooling fan AP8161118 pin AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 00003515370 onderlegring 866615 casq.fij.electrov.drd125 09 AP8101890 zwarte slang d8 864808 onderlegring 2R000526 water cooler filler cap
carters i aprilia 1A0058840A kurbelwellengeh?use 1A0058840B 2nd cat. complete crankcase 83018R radiaal kogellager 15x42x13 873086 pakking 847019 oliekeerring 82668R lager 182015 rolkooi AP3FCN000247 bus 484993 het lokaliseren van deuvel 177442 kooi à rouleaux 847076 as pin B015956 pin d. 9,5 uur = 15 828922 schroef met flens m6x75 224664 sluitring 5,2x15x1,5 B016425 schroef met flens m6x60 873735 slangklem 847075 oliekeerring 8580170B cat. een blauwe bush halve schelpen 8580170R cat.b rode bus halve schalen 8580180B cat.b blauwe bus halve schalen 8580180R cat. een rode bus halve schelpen 031057 schroef m5x14 842360 plug m6x10
krukas aprilia 8999175001 krukas cpl..cat.1 8999175002 krukas cpl..cat.2 871342 balansas 287959 rol 8714465002 versnelling "t" 8714465001 versnelling "s" 8711565002 versnelling "t" 8711565001 versnelling "s" 847275 moer 1A000427 platte ring
kleppendeksel aprilia 1A0055645 head cover 873651 pakking AP3ATN000118 speciale schroef AP3CAA000399 elastische drift 438027 bougie rg4hc 874617 pakking
cilinderkop - kleppen aprilia 1A007103 cylinder head AP3CLA000636 inlaatklep AP3CLA000637 uitlaatklep AP2CAA000521 klepgeleider afdichting fitting mal AP3CHA000237 veer AP3CIA000238 halve kegel AP3CGA000635 bovenste kopje CM222705 klepstoterbak 2.4 CM222709 klepstoterbak 2.6 CM222701 klepstoterbak 2.2 CM222707 klepstoterbak 2.5 CM222712 klepstoterbak 2.75 CM222711 klepstoterbak 2.7 CM222710 klephefferbak 2.65 CM222704 klepstoterbak 2.35 CM222709 klepstoterbak 2.6 CM222708 klepstoterbak 2.55 CM222702 klepstoterbak 2.25 CM222711 klepstoterbak 2.7 CM222702 klepstoterbak 2.25 CM222707 klepstoterbak 2.5 CM222710 klephefferbak 2.65 CM222701 klepstoterbak 2.2 CM222708 klepstoterbak 2.55 CM222706 klepstoterbak 2.45 CM222704 klepstoterbak 2.35 CM222703 klepstoterbak 2.3 CM222705 klepstoterbak 2.4 CM222703 klepstoterbak 2.3 CM222706 klepstoterbak 2.45 CM222712 klepstoterbak 2.75 574260 zeskantschroef m6x40 AP3FCN000127 plaatsingspen 8x10 AP3CAA000412 bal AP3ADN000115 schroef m8x166 AP3EEN000234 onderlegring AP4ABN000117 schroef m6x130 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 1A006046 temp. sensor 898431 thermostaatkap AP3FCN000250 afstandhouder 6x8x6.8 709674 binnenzeskantschroef m6x20 AP3CBA000675 inlaatnokkenas AP3CBA000677 uitlaat nokkenas AP3CGA000244 afstandsring 873294 tapeind
cilinder - zuiger aprilia 1L002731 cylinder, complete 1A0075210A piston assy 1°select.m 1A0075210D piston assy 4°select.p 1A0075210C kolben kpl. 1A0075210B piston assy 2°select.n 1A007851 cylinder head gasket CM278202 gasket - cylinder base (0,4 mm) CM278203 gasket th. 0.5 872692 ring 872693 ring 872694 olieschraapring 873173 zuigerpen 1A007518 piston pin 289919 kettingspanner beugel 847928 pakking B016777 schroef met flens m6x16
motor-completerende deel-hendel aprilia CM276804 125 4t/4v ie engine B044264 rondsel z = 13 864184 cto.palanca cambio ter125 00000004510 schroef AP8150137 inbusschroef AP8150284 ext. getande ring 863250 bovenste rondsel 00H01600911 pin 2R000430 screw m5x14 RB000590 u.scheibe
vliegwielkap aprilia 874776 vliegwiel zijafdekking 1A007898 flywheel housing cover gasket 1A009397 o-ring 8290405 plug cpl. 414838 schroef m6x35 874678 o-ring
voorste cilinder timing systeem aprilia AP3DDA000379 kettinggeleiderplaat AP3DDA000380 kettingspanner schuifblok 1A003113 chain tensioner screw 871445 rondsel AP2DCA000254 nokkenas ketting AP3DBA000640 timing versnelling AP4ABN000132 schroef m8x40 AP3DVN000235 onderlegring
versnellingsbak / keuzeschakelaar / schakelnok aprilia 1A007531 selector drum 898627 lager 898628 rolkooi 847083 koppelingshendel B043224 ontkoppelingsas 623920 schroef torx 1A006754 getriebeschaltung 274369 bout 005970 ring 847228 onderlegring 1A007910 special screw 871554 hendel 1A010665 spring 1A006444 te flanged screw m6x20 847214 onderlegring 899154 schakel nokkenplaat B018064 versnellingskeuzepen 006125 onderlegring
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 871442 pin 83072R vork 871443 pin 83073R vork 2A000090 aangedreven as 872958 versnelling 1a 899434 vijfde versnelling 899432 3e-4e versnelling 2A000089 4e versnelling 899435 versnelling 6a 872959 versnelling 2a CM157103 drukring 1.9 CM157106 drukring 1.6 CM157104 drukring 1.8 CM157102 drukring 2 CM157105 drukring 1.7 CM157101 drukring 2.2 872954 rolkooi 872962 onderlegring 871428 borgring 871427 onderlegring 847546 vulring 17.1x25x0.8 847547 bus 847541 ring 1x18x23 847545 ring 1.2x17x28 1A013600 primary shaft assy 1A013600 primary shaft assy 2A000088 secundaire as cpl. B046328 smering pijp 873097 o-ring 1A006087 schakelaar 1A009092 cover 1A006094 washer
oliepomp aprilia 006408 veiligheidsring 847183 onderlegring 871501 inactieve versnelling 1A002999 screw w/ flange 006409 ring 871454 oliepomp tandwiel 871451 oliepomp assy. 1A007520 gasket 485655 veer 829661 oliedruk ventiel 431242 oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 285536 o-ring 31,47x1,78 826165 oliefilter plug
geluiddemper aprilia 2B004713 exhaust manifold 2B004244 silencer 2R000408 screw m8x20 2R000419 washer 2R000441 nut m8 1D0003745 lambdasonde 863506 pakking AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 2R000414 washer Ø 6 00H03800722 onderlegring 2B004444 exhaust pipe protection 2R000337 washer 862560 speciale moer 00H03406321 pakking 00H03405061 geluiddemper clip 2R000412 washer
gasklephuis aprilia CM275604 throttle body with ecu 897800 gasklephuis AP8150521 inbusschroef 862923 geen beschrijving beschikbaar 890225 injectorkit compleet iwp198 849898 veer 2R000481 switch support 003056 platte sluitring 6,4x12x1 932108 cap
waterpomp aprilia 871354 waterpomp deksel 871418 o-ring 871358 waaier 1A005891 water pump seal B016808 torx-schroef m5x20 871450 pomp-cilinderslang CM001907 slangklem CM001906 slangklem 82897R afdichtring 20x30x5 865655 waterkoeler-pomp buis

Frame

abs remsysteem aprilia 2B004296 brake calliper-hecu pipe 2B004297 brake master cylinder-hecu pipe 2D000384 abs control unit 2B004275 holder 2R000489 front brake caliper 2R000503 missing description AP8133945 ontluchtingskit 1C002059R speciale schroef AP8113004 GU03658201 ring GU03658330 slangklem 895709 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150137 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150451 lage zelfborgende moer 2B004522 grommet 597150 schroef 709047 veerring 860746 isolerende kap RB000003 schelle 894704 fairlead AP8121718 koplamp bus AP8144328 rubberen afstandhouder 297029 onderlegring AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152186 binnenzeskantschroef m6x12 AP9100053 bus d.10-h.3.5
grote vork aprilia 2B004739 swing arm 00D01200171 sluitring d6 2R000338 screw m6x12 00H01508181 kettingafdekking 254485 clip m6 864605 chain guide 624995 schroef m6x16 2R000440 nut m6 00H01807331 kettinggeleider 2R000413 washer 2R000382 connecting rod 00H00300921 cto.biela artic.amort.sd.al.fr 2R000425 screw st4.8×19 2R000525 rear swing arm pin 866758 t bus l = 335 mm 866757 t bus l = 39 271740 moer 00H00304891 geen beschrijving beschikbaar 00H01501601 arandela rozam.biela.drd 05 600161 rolkooi 865541 casa.separ.biela chassis drd 125 00H00300931 schroef 00003115422 onderlegring 00H06801481 afstandhouder 866105 gescheurd / alles 12m 175x100 din912 12,9 dac 2R000421 washer 00H06802481 afstandhouder 650031 rolkooi 25x32x24 00281121753 moer 2R000533 cover
decalcomania aprilia 2H002320 front mudguard decal 2H002321 rh front mudguard decal 2H002322 lh front mudguard decal 2H002323 numberplate 2H002387 rh numberplate 2H002325 lh numberplate 2H002327 rh duct decal "aprilia" 2H002328 lh air duct, decal "aprilia" 2H002329 right triangle decal 2H002330 left triangle decal 2H002341 rh duct decal "rx" 2H002342 lh air duct, decal "rx" 2H002335 rh rear fairing dec. 2H002336 lh rear fairing dec. 2H002333 rh rear fairing decal 2H002334 lh rear fairing decal 2H002337 central rear tail fairing decal "be a racer" 2H002338 rh guard decal 2H002339 lh guard decal 2B005030 tyre pressure decal
vork aprilia 2B004337 front fork 2B004982 lh hub cpl. 2R000058 rh hub cpl. B044449 stuurplaat B044450 stuur u-bout 2R000436 screw m8x40 2R000378 fork lower plate 2R000409 screw m8x30 2R000043 schroef m8x30 2R000048 mouw 2R000050 oliekeerring 2B005151 rh naaf 2B004980 lh hub 2R000406 screw m6x20 2R000046 ring 2R000045 vorkbuis dop 2R000053 onderlegring 2R000054 schroef m10x35 2R000049 onderlegring 2R000051 snap ring 2R000052 stofkap 1D0001275 abs voorste sensor AP8152273 schroef met flens m5x15 641652 veer
kader aprilia 2B004294 frame 2R000474 maintenance 2R000411 pin m10x100 00H06303401 pijp 2R000420 washer ?10×?20×2 00H06500451 onderlegring 002440 zelfborgende moer m10 00008902630 onderlegring 00H00201111 plug 00H00202101 onderlegring 00H00208111 moer 00D00200761 stofkap 00000056205 lager 2R000410 screw 2R000428 guard
voorkant lichaam aprilia 865963 cubre-chasis inf.dr.drd125 09 865964 cubre-chassis info.is.drd 125 09 2B004369 radiator grille 86596000W0N rh air duct, black 86596100W0N cto.top lat.iz.dpsto.ngr.drd125 09 863250 bovenste rondsel 865990 protect.inf.motor drd125 09 86693000W5R voorspatbord. zwart 2R000497 rh sleeve protection 2B004218000W0N lh sleeve protection 2R000356 screw m6x16 RB000576 schraube 254485 clip m6 00H02201591 bescherming 00D01500021 rubberen afstandhouder 2R000357 screw m6x12 00G06300251 ring moer 00D05910081 schroef m6x16 00H01600911 pin 2R000440 nut m6 AP8152302 schroef met flens m5x12 248419 veerplaat 015727 zelftappende schroef 2,9x9,5 AP8152339 schroef met flens m5x9 259349 schroef 2R000430 screw m5x14 00H00403581 silent-block 866108 t bus 2R000347 reflector AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
voorwiel aprilia 2R000461 spokes wheel 2R000453 front hub spacer 2R000455 bearing 2R000369 tubalar braid 2.75/3.0-21' 865801 voorremschijf 667152 binnenzeskantschroef m6x20 2R000351 front tyre 90/90-21? 2R000362 pin 2R000450 bush 2R000423 washer 00H00300672 moer 00H01201331 hoes 2R000464 spoke 3.2×246 2R000466 spoke 3.2×248 2R000339 flap 2R000467 nipples 2R000465 hub 2R000463 wheel 2R000431 hub, assy. 2R000462 oil seal ?25×?35×5 2R000460 oil seal ?25×?35×5 2B004213 phonic wheel
stuur en bedieningselementen aprilia 2B004391 handlebar 2B004415 brake lever 2R000487 throttle control handle CM074912 brake m.cyl. 2R000482 switch 2R000359 rh rearview mirror 2R000360 lights selector 2R000353 lh rearview mirror 00H00930071 l.h. handgreep 2R000448 clutch control complete 2R000342 cable protection 2R000415 clutch cable 2R000485 throttle cable 2R000376 clutch switch 2R000422 adjuster screw 2R000446 clutch lever AP8220135 rubberen afstandhouder 2R000424 stop switches 2R000520 throttle
sloten aprilia 2R000502 lock kit 2R000385 flange 2R000384 o-ring 865968 ring moer 2R000383 plug 2R000402 screw m5x10 2R000389 key 2R000401 saddle lock 00H00603141 hendel 00H06300791 schroef 2R000408 screw m8x20 2R000398 missing description
achterlichaam aprilia 86596200W0N cto.colin sillin ngr.drd125 09 2B004706 rh side cover 2B004705 lh side cover 2B004443 saddle compartment 865985 protect.amortig.drd125 09 865984 suplmto.guardab.tras.drd125 09 00G04403752 reflector 866484 caja herramientas drd125 09 2R000363 upper crosspiece 254485 clip m6 00H01501701 schroef AP8152339 schroef met flens m5x9 00G04401462 moer d5 2R000356 screw m6x16 013763 platte ring 4,2x12x1 2R000438 nut m4 2R000440 nut m6 2R000417 washer ?6.4×?12×1.6 2R000433 radiator grille 248419 veerplaat 2R000413 washer 2R000403 screw m5x16 664170 schroef 00011051401 zelftappende schroef 5x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 2R000349 elastic 2R000341 rubber cap
achter remsysteem aprilia 2R000361 rear brake hose 2R000379 stop switch 1D0001275 abs voorste sensor 2R000372 brake caliper 2R000504 brake pads couple 2B004224 caliper support bracket 865585 rem hendel 863552 hoes 2R000475 fixing pin 2B005020 spring 2R000480 lever screw 2R000419 washer 2R000441 nut m8 00H01501701 schroef 2R000377 oil pipe screw 2R000375 washer 2B002567 screw tefl m5x16 864114 fairlead 2B002417 schroef met flens m8x18 2R000425 screw st4.8×19 2R000490 rear master cylinder 00005527540 onderlegring 2R000476 bush
achterwiel aprilia 2R000469 complete rear wheel 2R000449 spacer 2R000455 bearing 2R000494 tubalar braid 00H01311531 achterremschijf Ø220 wave 2B004309 oval head torx screw m8x20 2R000493 rear tyre 120/80-18 2R000529 rear wheel spindle 00H00300672 moer 2R000423 washer 2R000478 chain ring z=69 2B005405 chain 142 mesh 142 2B004205 bush 865736 kettingspanner schuifblok 2R000437 nut 2R000522 missing description 2R000435 screw m8x30 2R000468 flap 2R000470 spoke bc3.5×210 2R000471 spoke bc3.5×218 2R000462 oil seal ?25×?35×5 2R000441 nut m8 2R000457 spacer 2R000452 nipples 2R000451 wheel hub 2R000472 wheel 2R000429 hub, assy. 2B004207 phonic wheel
zadel aprilia 2R000386 saddle AP8126701 zadelrubber
schokdemper aprilia 2R000397 shock absorber 2R000421 washer 00281121753 moer 00H00305891 schroef 00003115422 onderlegring 600161 rolkooi 00H00302861 afstandhouder
tank aprilia 2B004526 tank 00H01503701 schroef m6x25 00N01001821 ring moer AP8144328 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 2R000346 screw m.6x25 866109 t bus AP8120557 tank rubber 2B004711 breather pipe 2B004867 fuel pump 2R000403 screw m5x16 2R000350 fuel level sensor

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia 640043 stator cpl. 1A003109 tccic m5x16 873498 moer 840320 onderlegring 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 641009 rotor cpl. 871369 ring 871521 sprag koppeling 841613 schroef m8x20x1 479515 breken onderlegring
Elektrisch systeem aprilia 2D000402 main wiring harness 642318 startrelais 12v-80a 254485 clip m6 00D05910081 schroef m6x16 2R000343 earth cable 873653 schroef m5x15 1D000680 pluggen veer 642044 metalen klem 2R000381 intermittence relay 2R000388 buffer AP8117041 zelfklevende spons 6x30 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah 00H01812471 bevestigingsbatterij 2R000406 screw m6x20 2B004470 battery carrier 2R000367 horn 12v 2R000441 nut m8 640289 richtingaanwijzer controle 642317 apparaatbeugel 2R000419 washer 2R000408 screw m8x20 2R000407 screw m.6x25 2R000417 washer ?6.4×?12×1.6 58090R5 spanningsregelaar 2R000426 nut m6 2R000473 ht coil 2B004279 coil holder 020003 moer 583236 schroef m3x20 012554 ring 3.2x5.7x0.9 58246R rem. bedieningsschakelaar 12v-30a CM013203 blad rand veer 231590 elastische veer CM013202 veer voor leidingen / kabels
instrumenten aprilia 2D000378 dashboard 2R000413 washer 00D01500021 rubberen afstandhouder 2R000418 spacer bush 2R000400 support plate 00F01500021 pasacables toma corrte. AP8152338 schroef met flens 2R000416 screw 4.8x13
lichten aprilia 865975 suplmto.carcasa faro drd125 09 AP8150114 lage zelfborgende moer 86420600W0N koplamp windscherm zwart 181351 bord AP8120622 voorste stofkapring 2B004523 rh support 2B004524 lh support AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 2R000417 washer ?6.4×?12×1.6 2R000440 nut m6 2R000505 missing description 00H01003131 lamp 12v-5w 00G01000131 lamp 2R000345 blinker r 2R000344 blinker l 2R000365 adjuster screw 00H02302501 veer 248419 veerplaat 265636 schroef 013763 platte ring 4,2x12x1 2R000395 rh turn signals 2R000396 lh turn signalsindicators AP8127489 lamp ry10w 12v 00D01500021 rubberen afstandhouder AP8117258 trillingsdempend rubber 00G05701471 nummerbord licht 00H02201591 bescherming 2R000413 washer 2R000439 nut m5 2R000418 spacer bush 2B005447 missing description 2R000506 missing description
starter / elektrische starter aprilia 871486 ketting ring 8714915 tussenliggende versnelling 1A005897 starter motor 12v-0,45w 018639 schroef 000097 transmissiesleutel 871515 bord 008375 schroef m6x14

Overig / Niet ingedeeld

Trestle - Footboards aprilia 2B004605 rh footrest support 2B004606 lh footrest support AP8146865A lh passenger footboard AP8146864A right passenger foot board 2R000441 nut m8 00002215152 bus 86449401WNA lh voetsteunen 86449301WNA rh voetsteunen 2R000393 lateral stand AP8102524 staan ??veerbescherming 867291 zijstandaardveer 867290 zijstandaardveer 2B004468 bord 2R000391 stand pin 00H00801431 ring moer AP8152001 lage moer m10x1,25 2R000484 screw m8x17 AP8221286 voetsteunpen 006408 veiligheidsring 00003515370 onderlegring 866464 bord 295591 bal d6 AP8121133 spoel kompres. voorjaar 2R000436 screw m8x40 00H04903292 veer

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RX 125 2018. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RX 125 2018 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RX 125 2018.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia