Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia RX 125 2018.

Aprilia RX 125 2018 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia RX 125 2018

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Rx-sx 125 125 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2018 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia 2B004169 air filter box 861130 filtr powietrza 862403 rura 862404 zacisk w??a 896174 ?ruba imbusowa m5x12 2R000394 hose AP8102375 zacisk m5 AP8102401 zacisk w??a d50-70x8 AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 863320 rura 2R000340 missing description
sprzęgło aprilia B045087 zahnrad 847045 tarcza dociskowa sprz?g?a 871341 nap?dowa tarcza sprz?g?a 1A007879 bremsscheibe 847046 pokrywa sprz?g?a 879285 spr??yna sprz?g?a 847048 ?ruba 5m80x35 876418 pralka 874760 specjalna nakr?tka 1A013612 special nut 847223 ko?ek B044411 odst?pnik 847218 pralka B015804 nakr?tka ko?nierzowa 000097 klucz transmisji 006410 pier?cie? uszczelniaj?cy 847224 pralka 8472226 bearing 847042 pralka 8998025 ko?o z?bate pompy wodnej 847043 nap?dzana tarcza sprz?g?a
pokrywa sprzęgła aprilia 878241 uszczelka pokrywy 851295 pokrywa filtra oleju 855706 o-ring d53x3 AP9150167 wiosna 874081 filtr oleju 414838 ?ruba m6x35 847075 uszczelnienie olejowe AP9150472 podk?adka 10,5x17x1,5 1D001138 czujnik
system chłodzenia aprilia 2R000399 water cooler 00H01503701 ?ruba m6x25 00008915020 przelotka 00D01500471 nakr?tka pier?cieniowa 254485 zacisk m6 865994 tubo culata-radiador gpr125 09 00008204500 zacisk mocuj?cy 865995 tubo bomba-radiador drd125 09 00D05910081 ?ruba m6x16 584715 wska?nik temperatury 00N03800521 tubo agua tapon rad-vaso exp. 863277 rura spustowa dpsto.exp.ter125 2B004307 expansion tank 861158 tapon dpsto.expansor gp130 2R000524 cooling fan AP8161118 ko?ek AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 00003515370 pralka 866615 casq.fij.electrov.drd125 09 AP8101890 w?? czarny d8 864808 pralka 2R000526 water cooler filler cap
skrzynie korbowe i aprilia 1A0058840A kurbelwellengeh?use 1A0058840B 2nd cat. complete crankcase 83018R ?o?ysko kulkowe promieniowe 15x42x13 873086 uszczelka 847019 uszczelnienie olejowe 82668R ?o?ysko 182015 klatka rolkowa AP3FCN000247 krzak 484993 ko?ek ustalaj?cy 177442 cage à rouleaux 847076 sworze? wa?u B015956 trzpie? d. 9,5 h = 15 828922 ?ruba z ko?nierzem m6x75 224664 podk?adka 5,2x15x1,5 B016425 ?ruba z ko?nierzem m6x60 873735 zacisk w??a 847075 uszczelnienie olejowe 8580170B kat. niebieskie pó?panewki tulei 8580170R kat. b pó?skorupy czerwone tulei 8580180B cat. b niebieskie pó?panewki tulei 8580180R kat. czerwone pó?panewki tulei 031057 ?ruba m5x14 842360 wtyczka m6x10
wał korbowy aprilia 8999175001 wa? korbowy kpl .. kat.1 8999175002 wa?u korbowego kpl .. kat.2 871342 wa?ek wywa?aj?cy 287959 wa?ek 8714465002 bieg ?t? 8714465001 bieg ?s? 8711565002 bieg ?t? 8711565001 bieg ?s? 847275 orzech 1A000427 podk?adka p?aska
cylinder aprilia 1A0055645 head cover 873651 uszczelka AP3ATN000118 specjalna ?ruba AP3CAA000399 elastyczny dryf 438027 ?wieca zap?onowa rg4hc 874617 uszczelka
głowica cylindra - zawory aprilia 1A007103 cylinder head AP3CLA000636 zawór wlotowy AP3CLA000637 zawór wydechowy AP2CAA000521 przyrz?d monta?owy uszczelki prowadnicy zaworu AP3CHA000237 wiosna AP3CIA000238 pó?-sto?ek AP3CGA000635 górna miseczka CM222705 ?y?ka podno?nika zaworu 2.4 CM222709 ?y?ka popychacza zaworu 2.6 CM222701 ?y?ka popychacza zaworu 2.2 CM222707 ?y?ka popychacza zaworu 2.5 CM222712 ?y?ka popychacza zaworu 2.75 CM222711 ?y?ka popychacza zaworu 2.7 CM222710 ?y?ka podno?nika zaworu 2.65 CM222704 ?y?ka popychacza zaworu 2.35 CM222709 ?y?ka popychacza zaworu 2.6 CM222708 ?y?ka popychacza zaworu 2.55 CM222702 ?y?ka popychacza zaworu 2.25 CM222711 ?y?ka popychacza zaworu 2.7 CM222702 ?y?ka popychacza zaworu 2.25 CM222707 ?y?ka popychacza zaworu 2.5 CM222710 ?y?ka podno?nika zaworu 2.65 CM222701 ?y?ka popychacza zaworu 2.2 CM222708 ?y?ka popychacza zaworu 2.55 CM222706 ?y?ka popychacza zaworu 2.45 CM222704 ?y?ka popychacza zaworu 2.35 CM222703 ?y?ka podno?nika zaworu 2.3 CM222705 ?y?ka podno?nika zaworu 2.4 CM222703 ?y?ka podno?nika zaworu 2.3 CM222706 ?y?ka popychacza zaworu 2.45 CM222712 ?y?ka popychacza zaworu 2.75 574260 ?ruba z ?bem sze?ciok?tnym m6x40 AP3FCN000127 ko?ek ustalaj?cy 8x10 AP3CAA000412 pi?ka AP3ADN000115 ?ruba m8x166 AP3EEN000234 pralka AP4ABN000117 ?ruba m6x130 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 1A006046 temp. sensor 898431 pokrywa termostatu AP3FCN000250 dystans 6x8x6,8 709674 ?ruba imbusowa m6x20 AP3CBA000675 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych AP3CBA000677 wa?ek rozrz?du wydechu AP3CGA000244 podk?adka dystansowa 873294 ?ruba dwustronna
cylinder - tłok aprilia 1L002731 cylinder, complete 1A0075210A piston assy 1°select.m 1A0075210D piston assy 4°select.p 1A0075210C kolben kpl. 1A0075210B piston assy 2°select.n 1A007851 cylinder head gasket CM278202 gasket - cylinder base (0,4 mm) CM278203 gasket th. 0.5 872692 pier?cie? 872693 pier?cie? 872694 pier?cie? zgarniaj?cy olej 873173 sworze? t?okowy 1A007518 piston pin 289919 wspornik napinacza ?a?cucha 847928 uszczelka B016777 ?ruba z ko?nierzem m6x16
część-dźwignia uzupełniająca silnik aprilia CM276804 125 4t/4v ie engine B044264 ko?o z?bate z = 13 864184 cto.palanca cambio ter125 00000004510 wkr?t AP8150137 ?ruba imbusowa AP8150284 wew. podk?adka z?bata 863250 górny z?bnik 00H01600911 ko?ek 2R000430 screw m5x14 RB000590 u.scheibe
osłona koła zamachowego aprilia 874776 boczna os?ona ko?a zamachowego 1A007898 flywheel housing cover gasket 1A009397 o-ring 8290405 wtyczka kpl. 414838 ?ruba m6x35 874678 o-ring
układ rozrządu przedniego cylindra aprilia AP3DDA000379 prowadnica ?a?cucha AP3DDA000380 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha 1A003113 chain tensioner screw 871445 wa?ek z?baty AP2DCA000254 ?a?cuch wa?ka rozrz?du AP3DBA000640 rozrz?d AP4ABN000132 ?ruba m8x40 AP3DVN000235 pralka
skrzynia biegów / selektor / krzywka zmiany biegów aprilia 1A007531 selector drum 898627 ?o?ysko 898628 klatka rolkowa 847083 d?wignia sprz?g?a B043224 wa?ek wysprz?glaj?cy 623920 ?ruba torx 1A006754 getriebeschaltung 274369 ?ruba 005970 pier?cie? 847228 pralka 1A007910 special screw 871554 d?wignia 1A010665 spring 1A006444 te flanged screw m6x20 847214 pralka 899154 przesun?? krzywk? B018064 sworze? d?wigni zmiany biegów 006125 pralka
skrzynia biegów - montaż przekładni aprilia 871442 ko?ek 83072R widelec 871443 ko?ek 83073R widelec 2A000090 nap?dzany wa? 872958 bieg 1a 899434 bieg pi?tej pr?dko?ci 899432 3.-4. bieg 2A000089 4. bieg 899435 bieg 6a 872959 bieg 2a CM157103 podk?adka oporowa 1.9 CM157106 podk?adka oporowa 1.6 CM157104 podk?adka oporowa 1.8 CM157102 podk?adka oporowa 2 CM157105 podk?adka oporowa 1.7 CM157101 podk?adka oporowa 2.2 872954 klatka rolkowa 872962 pralka 871428 pier?cie? zabezpieczaj?cy 871427 pralka 847546 podk?adka dystansowa 17,1x25x0,8 847547 krzak 847541 podk?adka 1x18x23 847545 podk?adka 1,2x17x28 1A013600 primary shaft assy 1A013600 primary shaft assy 2A000088 wa? pomocniczy kpl. B046328 rura smaruj?ca 873097 o-ring 1A006087 prze??cznik 1A009092 cover 1A006094 washer
Pompa olejowa aprilia 006408 podk?adka bezpiecze?stwa 847183 pralka 871501 bieg ja?owy 1A002999 screw w/ flange 006409 pier?cie? 871454 ko?o z?bate pompy oleju 871451 zespó? pompy oleju. 1A007520 gasket 485655 wiosna 829661 zawór ci?nieniowy oleju 431242 filtr oleju 288474 o-ring 20,35x1,78 285536 o-ring 31,47x1,78 826165 korek filtra oleju
tłumik aprilia 2B004713 exhaust manifold 2B004244 silencer 2R000408 screw m8x20 2R000419 washer 2R000441 nut m8 1D0003745 sonda lambda 863506 uszczelka AP8150538 ?ruba imbusowa m5x10 2R000414 washer Ø 6 00H03800722 pralka 2B004444 exhaust pipe protection 2R000337 washer 862560 specjalna nakr?tka 00H03406321 uszczelka 00H03405061 zacisk t?umika 2R000412 washer
korpus przepustnicy aprilia CM275604 throttle body with ecu 897800 w?? korpusu przepustnicy AP8150521 ?ruba imbusowa 862923 brak dost?pnego opisu 890225 komplet wtryskiwaczy iwp198 849898 wiosna 2R000481 switch support 003056 podk?adka p?aska 6,4x12x1 932108 czapka
pompa wodna aprilia 871354 pokrywa pompy wodnej 871418 o-ring 871358 wirnik 1A005891 water pump seal B016808 ?ruba torx m5x20 871450 w?? pompy-cylindra CM001907 zacisk w??a CM001906 zacisk w??a 82897R pier?cie? uszczelniaj?cy 20x30x5 865655 rura pompy ch?odnicy wody

Rama

abs układ hamulcowy aprilia 2B004296 brake calliper-hecu pipe 2B004297 brake master cylinder-hecu pipe 2D000384 abs control unit 2B004275 holder 2R000489 front brake caliper 2R000503 missing description AP8133945 zestaw do odpowietrzania 1C002059R specjalna ?ruba AP8113004 GU03658201 pier?cie? GU03658330 zacisk w??a 895709 ?ruba imbusowa m5x12 AP8150137 ?ruba imbusowa AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca 2B004522 grommet 597150 wkr?t 709047 podk?adka spr??ysta 860746 nasadka izolacyjna RB000003 schelle 894704 kuweta AP8121718 tuleja reflektora AP8144328 gumowa podk?adka 297029 pralka AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8152186 ?ruba imbusowa m6x12 AP9100053 krzew d.10-h.3.5
duży widelec aprilia 2B004739 swing arm 00D01200171 podk?adka d6 2R000338 screw m6x12 00H01508181 os?ona ?a?cucha 254485 zacisk m6 864605 chain guide 624995 ?ruba m6x16 2R000440 nut m6 00H01807331 prowadnica ?a?cucha 2R000413 washer 2R000382 connecting rod 00H00300921 cto.biela artic.amort.sd.al.fr 2R000425 screw st4.8×19 2R000525 rear swing arm pin 866758 tuleja l = 335mm 866757 t krzak l = 39 271740 orzech 00H00304891 brak dost?pnego opisu 00H01501601 arandela rozam.biela.drd 05 600161 klatka rolkowa 865541 casa.separ.biela podwozie drd 125 00H00300931 wkr?t 00003115422 pralka 00H06801481 odst?pnik 866105 torn. c / all. 12m175x100 din912 12,9 dac 2R000421 washer 00H06802481 odst?pnik 650031 klatka na kó?kach 25x32x24 00281121753 orzech 2R000533 cover
dekalkomanii aprilia 2H002320 front mudguard decal 2H002321 rh front mudguard decal 2H002322 lh front mudguard decal 2H002323 numberplate 2H002387 rh numberplate 2H002325 lh numberplate 2H002327 rh duct decal "aprilia" 2H002328 lh air duct, decal "aprilia" 2H002329 right triangle decal 2H002330 left triangle decal 2H002341 rh duct decal "rx" 2H002342 lh air duct, decal "rx" 2H002335 rh rear fairing dec. 2H002336 lh rear fairing dec. 2H002333 rh rear fairing decal 2H002334 lh rear fairing decal 2H002337 central rear tail fairing decal "be a racer" 2H002338 rh guard decal 2H002339 lh guard decal 2B005030 tyre pressure decal
widelec aprilia 2B004337 front fork 2B004982 lh hub cpl. 2R000058 prawa piasta kpl. B044449 p?yta steruj?ca B044450 ?ruba w kszta?cie litery u kierownicy 2R000436 screw m8x40 2R000378 fork lower plate 2R000409 screw m8x30 2R000043 ?ruba m8x30 2R000048 r?kaw 2R000050 uszczelnienie olejowe 2B005151 prawy hub 2B004980 lh hub 2R000406 screw m6x20 2R000046 pier?cie? 2R000045 za?lepka rury widelca 2R000053 pralka 2R000054 ?ruba m10x35 2R000049 pralka 2R000051 pier?cie? osadczy 2R000052 ok?adka ochronna 1D0001275 abs czujnik przedni AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 641652 wiosna
rama aprilia 2B004294 frame 2R000474 maintenance 2R000411 pin m10x100 00H06303401 rura 2R000420 washer ?10×?20×2 00H06500451 pralka 002440 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 00008902630 pralka 00H00201111 wtyczka 00H00202101 pralka 00H00208111 orzech 00D00200761 ok?adka ochronna 00000056205 ?o?ysko 2R000410 screw 2R000428 guard
przedni korpus aprilia 865963 cubre-chasis inf. dr.drd125 09 865964 info.is.drd 125 09 2B004369 radiator grille 86596000W0N rh air duct, black 86596100W0N cto.top lat.iz.dpsto.ngr.drd125 09 863250 górny z?bnik 865990 protect.inf.motor drd125 09 86693000W5R przedni b?otnik. czarny 2R000497 rh sleeve protection 2B004218000W0N lh sleeve protection 2R000356 screw m6x16 RB000576 schraube 254485 zacisk m6 00H02201591 ochrona 00D01500021 gumowa podk?adka 2R000357 screw m6x12 00G06300251 nakr?tka pier?cieniowa 00D05910081 ?ruba m6x16 00H01600911 ko?ek 2R000440 nut m6 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 248419 p?yta spr??ynowa 015727 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x9,5 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 259349 wkr?t 2R000430 screw m5x14 00H00403581 cichy blok 866108 t krzak 2R000347 reflector AP8150204 nakr?tka m4 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8
przednie koło aprilia 2R000461 spokes wheel 2R000453 front hub spacer 2R000455 bearing 2R000369 tubalar braid 2.75/3.0-21' 865801 przednia tarcza hamulcowa 667152 ?ruba imbusowa m6x20 2R000351 front tyre 90/90-21? 2R000362 pin 2R000450 bush 2R000423 washer 00H00300672 orzech 00H01201331 pokrywa 2R000464 spoke 3.2×246 2R000466 spoke 3.2×248 2R000339 flap 2R000467 nipples 2R000465 hub 2R000463 wheel 2R000431 hub, assy. 2R000462 oil seal ?25×?35×5 2R000460 oil seal ?25×?35×5 2B004213 phonic wheel
kierownica i elementy sterujące aprilia 2B004391 handlebar 2B004415 brake lever 2R000487 throttle control handle CM074912 brake m.cyl. 2R000482 switch 2R000359 rh rearview mirror 2R000360 lights selector 2R000353 lh rearview mirror 00H00930071 l.h. uchwyt r?czny 2R000448 clutch control complete 2R000342 cable protection 2R000415 clutch cable 2R000485 throttle cable 2R000376 clutch switch 2R000422 adjuster screw 2R000446 clutch lever AP8220135 gumowa podk?adka 2R000424 stop switches 2R000520 throttle
zamki aprilia 2R000502 lock kit 2R000385 flange 2R000384 o-ring 865968 nakr?tka pier?cieniowa 2R000383 plug 2R000402 screw m5x10 2R000389 key 2R000401 saddle lock 00H00603141 d?wignia 00H06300791 wkr?t 2R000408 screw m8x20 2R000398 missing description
nadwozie tylne aprilia 86596200W0N cto.colin sillin ngr.drd125 09 2B004706 rh side cover 2B004705 lh side cover 2B004443 saddle compartment 865985 protect.amortig.drd125 09 865984 suplmto.guardab.tras.drd125 09 00G04403752 reflektor 866484 caja herramientas drd125 09 2R000363 upper crosspiece 254485 zacisk m6 00H01501701 wkr?t AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 00G04401462 nakr?tka d5 2R000356 screw m6x16 013763 podk?adka p?aska 4,2x12x1,5 2R000438 nut m4 2R000440 nut m6 2R000417 washer ?6.4×?12×1.6 2R000433 radiator grille 248419 p?yta spr??ynowa 2R000413 washer 2R000403 screw m5x16 664170 wkr?t 00011051401 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 2R000349 elastic 2R000341 rubber cap
tylny układ hamulcowy aprilia 2R000361 rear brake hose 2R000379 stop switch 1D0001275 abs czujnik przedni 2R000372 brake caliper 2R000504 brake pads couple 2B004224 caliper support bracket 865585 d?wignia hamulca 863552 pokrywa 2R000475 fixing pin 2B005020 spring 2R000480 lever screw 2R000419 washer 2R000441 nut m8 00H01501701 wkr?t 2R000377 oil pipe screw 2R000375 washer 2B002567 screw tefl m5x16 864114 kuweta 2B002417 ?ruba z ko?nierzem m8x18 2R000425 screw st4.8×19 2R000490 rear master cylinder 00005527540 pralka 2R000476 bush
tylne koło aprilia 2R000469 complete rear wheel 2R000449 spacer 2R000455 bearing 2R000494 tubalar braid 00H01311531 tylna tarcza hamulcowa Ø220 wave 2B004309 oval head torx screw m8x20 2R000493 rear tyre 120/80-18 2R000529 rear wheel spindle 00H00300672 orzech 2R000423 washer 2R000478 chain ring z=69 2B005405 chain 142 mesh 142 2B004205 bush 865736 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha 2R000437 nut 2R000522 missing description 2R000435 screw m8x30 2R000468 flap 2R000470 spoke bc3.5×210 2R000471 spoke bc3.5×218 2R000462 oil seal ?25×?35×5 2R000441 nut m8 2R000457 spacer 2R000452 nipples 2R000451 wheel hub 2R000472 wheel 2R000429 hub, assy. 2B004207 phonic wheel
siodło aprilia 2R000386 saddle AP8126701 guma siod?a
amortyzator aprilia 2R000397 shock absorber 2R000421 washer 00281121753 orzech 00H00305891 wkr?t 00003115422 pralka 600161 klatka rolkowa 00H00302861 odst?pnik
czołg aprilia 2B004526 tank 00H01503701 ?ruba m6x25 00N01001821 nakr?tka pier?cieniowa AP8144328 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 2R000346 screw m.6x25 866109 t krzak AP8120557 guma zbiornika 2B004711 breather pipe 2B004867 fuel pump 2R000403 screw m5x16 2R000350 fuel level sensor

Elektryczny

cdi magneto zespół / jednostka zapłonowa aprilia 640043 stojan kpl. 1A003109 tccic m5x16 873498 orzech 840320 pralka 1A003115 ?ruba imbusowa m5x25 641009 wirnik kpl. 871369 pier?cie? 871521 sprz?g?o sprag 841613 ?ruba m8x20x1 479515 podk?adka ?amana
Układ elektryczny aprilia 2D000402 main wiring harness 642318 przeka?nik rozrusznika 12v-80a 254485 zacisk m6 00D05910081 ?ruba m6x16 2R000343 earth cable 873653 ?ruba m5x15 1D000680 wtyczki spr??ynowe 642044 metalowy zacisk 2R000381 intermittence relay 2R000388 buffer AP8117041 g?bka klej?ca 6x30 584662 bateria (yuasa) 12v-6ah 00H01812471 mocowanie baterii 2R000406 screw m6x20 2B004470 battery carrier 2R000367 horn 12v 2R000441 nut m8 640289 kontrola kierunkowskazów 642317 uchwyt urz?dzenia 2R000419 washer 2R000408 screw m8x20 2R000407 screw m.6x25 2R000417 washer ?6.4×?12×1.6 58090R5 regulator napi?cia 2R000426 nut m6 2R000473 ht coil 2B004279 coil holder 020003 orzech 583236 ?ruba m3x20 012554 podk?adka 3,2x5,7x0,9 58246R rem. prze??cznik sterowania 12v-30a CM013203 spr??yna kraw?dzi arkusza 231590 elastyczna spr??yna CM013202 spr??yna ustalaj?ca rury / kable
instrumenty aprilia 2D000378 dashboard 2R000413 washer 00D01500021 gumowa podk?adka 2R000418 spacer bush 2R000400 support plate 00F01500021 pasacables toma corrte. AP8152338 ?ruba z ko?nierzem 2R000416 screw 4.8x13
światła aprilia 865975 suplmto.carcasa faro drd125 09 AP8150114 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca 86420600W0N przednia szyba reflektora czarna 181351 p?yta AP8120622 przedni pier?cie? os?ony przeciwpy?owej 2B004523 rh support 2B004524 lh support AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 2R000417 washer ?6.4×?12×1.6 2R000440 nut m6 2R000505 missing description 00H01003131 lampa 12v-5w 00G01000131 lampa 2R000345 blinker r 2R000344 blinker l 2R000365 adjuster screw 00H02302501 wiosna 248419 p?yta spr??ynowa 265636 wkr?t 013763 podk?adka p?aska 4,2x12x1,5 2R000395 rh turn signals 2R000396 lh turn signalsindicators AP8127489 lampa ry10w 12v 00D01500021 gumowa podk?adka AP8117258 guma t?umi?ca wibracje 00G05701471 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 00H02201591 ochrona 2R000413 washer 2R000439 nut m5 2R000418 spacer bush 2B005447 missing description 2R000506 missing description
rozrusznik / rozrusznik elektryczny aprilia 871486 pier?cie? ?a?cucha 8714915 bieg po?redni 1A005897 starter motor 12v-0,45w 018639 wkr?t 000097 klucz transmisji 871515 p?yta 008375 ?ruba m6x14

Inne / Niesklasyfikowane

Trestle - Footboards aprilia 2B004605 rh footrest support 2B004606 lh footrest support AP8146865A lh passenger footboard AP8146864A right passenger foot board 2R000441 nut m8 00002215152 tuleja 86449401WNA podnó?ki lewe 86449301WNA prawe podnó?ki 2R000393 lateral stand AP8102524 stan?? zabezpieczenie spr??ynowe 867291 boczna spr??yna stojaka 867290 boczna spr??yna stojaka 2B004468 p?yta 2R000391 stand pin 00H00801431 nakr?tka pier?cieniowa AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 2R000484 screw m8x17 AP8221286 sworze? podnó?ka 006408 podk?adka bezpiecze?stwa 00003515370 pralka 866464 p?yta 295591 pi?ka d6 AP8121133 kompres cewki. wiosna 2R000436 screw m8x40 00H04903292 wiosna

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia RX 125 2018. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia RX 125 2018. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia RX 125 2018.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii