Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Rotax 123 125 1991 - 1992.

Aprilia Rotax 123 125 1991 - 1992 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Rotax 123 125 1991 - 1992

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Rotax 123 125 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1991 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

skrzynia korbowa, łożyska przekładni, pompa wodna aprilia AP0294722 gehaeuse kpl., hellgrau, fuer kick- uno elektrostarter verwendbar AP0237905 zwischenradachse AP0224260 rura AP0232275 klatka rolkowa 8x12x8 AP0229290 ko?ek ustalaj?cy 8x16 AP0250641 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x18 AP0241401 sk-schraube m12x12, fuer ausfuehrung ohne kickstarter AP0924150 anschluss? AP0241905 verschlussschraube m10x10 AP0230425 uszczelka olejowa 28x38x7 AP0930675 uszczelka olejowa 25x38x7 AP0232766 ?o?ysko 6205 AP0932032 ?o?ysko 6203 AP0232290 ?o?ysko 6302 AP0250415 dichtung AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0241261 ?ruba imbusowa AP0950141 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x13 AP0841561 ?ruba imbusowa din 912 m8x45 AP0293415 komplet pompy wodnej AP0222180 obudowa pompy wodnej AP0230195 uszczelka olejowa 10x26x7 AP0237910 wa? pompy AP0232730 ko?ek 4x15.8 AP0234410 ko?o z?bate pompy 14 t., AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0222195 wirnik AP0229280 szpilka 4x16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 ?ruba z ko?nierzem m5x25 AP0250641 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x18 AP0241781 magnetyczny korek spustowy m12x1,5 AP0440191 ?ruba imbusowa m8x16 AP0841331 ?ruba imbusowa m6x12 AP0227500 pier?cie? uszczelniaj?cy 6,2 / 12/1 AP0860372 przelotka kablowa AP0241850 prze??cznik kierunkowskazu neutralnego m10 AP0840836 szpilka m8x26 / 20 AP0940786 ?ruba dwustronna m8x57 / 20 AP0229290 ko?ek ustalaj?cy 8x16 AP0247555 krzak AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
wału korbowego, wyważarki i obrotowo-przeciwtłokiem napędowym aprilia AP0294770 wa? korbowy kpl. AP0427590 podk?adka dystansowa d50x62x0,1 AP0427591 podk?adka dystansowa d50x62x0,3 AP0932588 ?o?ysko 6206 AP0945754 podk?adka zrywalna a12 AP0642051 nakr?tka m12x1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0234430 ko?o z?bate wa?ka wywa?aj?cego z = 27 AP0246055 klucz transmisji 3x3,7 AP0293925 zespó? nap?du g?ównego, wymie? tylko ko?o z?bate na zespó? b?bna sprz?g?a AP0945756 din 128 a podk?adka zabezpieczaj?ca 16 AP0242570 din 439 hex. moment dokr?cania mut m 16x1,5 70 nm AP0237905 zwischenradachse AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0634030 bieg po?redni AP0232290 ?o?ysko 6302 AP0237940 wa?ek wywa?aj?cy AP0237945 wa?ek wywa?aj?cy AP0232340 ?o?ysko kulkowe 6005 AP0227280 myjka ci?nieniowa AP0940315 ?ruba m5x12 AP0945810 pier?cie? zabezpieczaj?cy din 471 25x1,2 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0932028 klatka na kó?kach 15x19x20 AP0294755 zespó? t?oka 54,00 mm AP0294756 zespó? t?oka 54,00 mm AP0294583 kolben kpl. 53,98 / 53,99 mm, mit ringen, standard AP0215670 pier?cie? d54 AP0216136 sworze? t?okowy AP0945635 pier?cie? oporowy d15 AP0293849 korbowód kpl. AP0297431 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
1, cylinder, zawór wydechowy, termostat pokrywy głowicy cylindrów, gniazdo wlotowe aprilia AP0250261 dichtung 0,5 AP0250262 uszczelka 0,8 mm AP0250260 uszczelka 0,3 mm AP0223368 rave cylindra AP0223617 cylinder AP0223612 zylinder kpl., hellgrau, fuer type s t r a d a sport produkcja "a" 54,00-54,01 / "ab" 54,01-54,015 / "b" 54,015-54,025mm AP0253470 schieberstange AP0242211 nakr?tka m6 AP0244211 podk?adka 6.4 AP0827307 podk?adka 6,2x18x0,5 AP0253372 zawór wydechowy AP0253462 korpus zaworu AP0831500 o-ring 14x3,2 AP0260120 gumowa podk?adka dystansowa 14/19 / 1.5 AP0230810 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0250974 dichtung 0,8 AP0239050 wiosna AP0297740 kabel elektrozaworu AP0860460 gumow? nak?adk? AP0845020 podk?adka spr??ysta b6 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0250311 podk?adka 8,4 AP0942671 nakr?tka m8 AP0241241 szpilka m7x19 / 22 AP0250160 o-ring 64x2 AP0223336 brennraumeinsatz AP0227571 podk?adka 7,4 AP0242591 nakr?tka m7 AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0223398 cylinder AP0222122 termostat 70 ° AP0222173 uchwyt termostatu AP0239950 wiosna AP0222200 termostat ?uk AP0240195 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m4x8 AP0250280 o-ring 105x2,5 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0250520 uszczelka AP0224387 zespó? zaworu trzcinowego PCG3539 ventiltraeger, nicht als ersatzteil lieferbar verwende vertiltraeger kpl. 224 387, AP0224430 zespó? zaworu trzcinowego PCG3741 ventilanschlag, nicht als ersatzteil lieferbar verwende ventiltraeger kpl. 224 387, AP0945758 podk?adka zrywalna a4 AP0940235 ?ruba okr?g?a m4x8 AP0267915 ko?nierz ga?nika AP0267917 ko?nierz ga?nika 28 mm AP0267996 ko?nierz ga?nika 34 mm AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0251850 zacisk w??a 51 AP0250270 uszczelka AP0273882 ko?nierz wydechowy kpl. AP0224067 pasek na ty?ek AP0240081 ?ruba imbusowa m8x25 AP0297431 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr.
2, cylinder, zawór wydechowy, głowica cylindra, termostat, gniazdo wlotowe aprilia AP0250260 uszczelka 0,3 mm AP0250262 uszczelka 0,8 mm AP0250261 dichtung 0,5 AP0223369 zylinder, hellgrau, "a" 54,00-54,01 / "ab" 54,01-54,015 / "b" 54,015-54,025 mm AP0294134 zyl. mit auspuffschieber kpl. AP0941145 stiftschraube m6x30,5 / 12 AP0242211 nakr?tka m6 AP0244211 podk?adka 6.4 AP0253372 zawór wydechowy AP0230530 o-ring 6x1,7 AP0250230 dichtung AP0253380 schieberstangenfuehrung AP0845020 podk?adka spr??ysta b6 AP0840391 ?ruba imbusowa AP0260727 schieberbalg AP0253255 schieberkolben AP0239040 schlauchfeder 134-2,3-0,4-0,0 AP0248240 schieberhebel AP0239990 blattfeder AP0239940 druckfeder dm13,2 do, 8 l48,5 AP0210330 schieberabdeckung AP0241220 einstellschraube AP0239030 federbuegel AP0250311 podk?adka 8,4 AP0942671 nakr?tka m8 AP0241241 szpilka m7x19 / 22 AP0250160 o-ring 64x2 AP0223386 g?owica cylindra AP0227571 podk?adka 7,4 AP0242591 nakr?tka m7 AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0223398 cylinder AP0222122 termostat 70 ° AP0222173 uchwyt termostatu AP0239950 wiosna AP0222200 termostat ?uk AP0240195 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m4x8 AP0250280 o-ring 105x2,5 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0250520 uszczelka AP0224387 zespó? zaworu trzcinowego PCG3941 ventiltraeger, nicht als ersatzteil lieferbar verwende ventiltraeger kpl. 224 387, AP0224430 zespó? zaworu trzcinowego PCG4143 ventiltraeger, nicht als ersatzteil lieferbar verwende ventiltraeger kpl. 224 387, AP0945758 podk?adka zrywalna a4 AP0940235 ?ruba okr?g?a m4x8 AP0267917 ko?nierz ga?nika 28 mm AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0251850 zacisk w??a 51 AP0250270 uszczelka AP0273882 ko?nierz wydechowy kpl. AP0224067 pasek na ty?ek AP0240081 ?ruba imbusowa m8x25 AP0297431 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr.
6-biegowa skrzynia biegów, to sportowa produkcja aprilia AP0281183 getriebesatz 6-gang 2,87 AP0237823 vorgelegewelle 10 z, 1. gang AP0232662 ?o?ysko igie?kowe 20x24x10 AP0234520 wolne ko?o z?bate 22 t., szósta pr?dko??, wa?ek sprz?g?a AP0227470 podk?adka oporowa 24,2 / 27,5 / 1,5 AP0245340 sprengring 24 AP0234970 ko?o z?bate 17/19 t., 3. / 4. bieg, wa? sprz?g?a AP0227440 podk?adka oporowa 20,2 / 27,5 / 1 AP0234500 wolne ko?o z?bate 21 t., 5. bieg, wa? sprz?g?a AP0235308 sta?e ko?o z?bate 14 t., 2. bieg, wa? sprz?g?a AP0237894 hauptwelle AP0232742 klatka na kó?kach 21x25x10 AP0234968 bieg z = 29 AP0227460 podk?adka oporowa 22/30 / 1,8 AP0234510 ko?o z?bate 24 t., 5. bieg, wa? g?ówny AP0234984 bieg z = 27 AP0234858 bieg z = 25 AP0234530 z?batka z?bata 23 t., 6-biegowy wa? g?ówny AP0944468 myjka ci?nieniowa AP0234123 wolny z?bnik 30 t., 1. bieg, g?ówny wa? AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0220066 schaltwelle mit klinke kpl. AP0239835 klinkenfeder AP0248255 zespó? d?wigni indeksuj?cej, AP0827261 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 AP0239820 indeks spr??yny AP0239645 spinka do w?osów spr??yna AP0247690 r?kaw dystansowy AP0258937 schaltwalze kpl., fuer motortype 123 e n d u r o und s t r a d a AP0258900 wide?ki zmiany biegów 4. bieg 2a AP0258910 widelec zmiany biegów 6. bieg 5a AP0258890 wide?ek zmiany biegów 3. bieg 1a AP0258880 ko?ek prowadz?cy AP0236061 ko?o z?bate z = 14 AP0236063 ko?o z?bate z = 16 AP0236062 wa?ek z?baty AP0297431 loctite anti seize 50ml 15378 AP0897330 smar na bazie litu 250gr.
6-biegowa skrzynia biegów, custom i enduro aprilia AP0237970 vorgelegewelle 10 z., 1. gang AP0281189 getriebesatz 6-gang 3,56 AP0232662 ?o?ysko igie?kowe 20x24x10 AP0234887 losrad 22 z., 6. gang, vorgelegewelle AP0227470 podk?adka oporowa 24,2 / 27,5 / 1,5 AP0245340 sprengring 24 AP0235262 schaltrad 16/19 z., 3. / 4. gang, vorgelegewelle AP0227440 podk?adka oporowa 20,2 / 27,5 / 1 AP0234869 losrad 21 z., 5. gang, vorgelegewelle AP0234826 festrad 13 z., 2. gang, vorgelegewelle AP0237894 hauptwelle AP0232742 klatka na kó?kach 21x25x10 AP0234818 losrad 30 z., 2. gang, hauptwelle AP0227460 podk?adka oporowa 22/30 / 1,8 AP0234878 schaltrad 23 z., 5. gang, hauptwelle AP0234838 losrad 27 z., 3. gang, hauptwelle AP0234858 bieg z = 25 AP0234993 schaltrad 21 z., 6. gang, hauptwelle AP0944468 myjka ci?nieniowa AP0234808 losrad 34 z., 1. gang, hauptwelle AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0220066 schaltwelle mit klinke kpl. AP0239835 klinkenfeder AP0248255 zespó? d?wigni indeksuj?cej, AP0827261 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 AP0239820 indeks spr??yny AP0239645 spinka do w?osów spr??yna AP0247690 r?kaw dystansowy AP0258939 schaltwalze kpl., silnik fuer typ 123 custom AP0258937 schaltwalze kpl., fuer motortype 123 e n d u r o und s t r a d a AP0258900 wide?ki zmiany biegów 4. bieg 2a AP0258910 widelec zmiany biegów 6. bieg 5a AP0258890 wide?ek zmiany biegów 3. bieg 1a AP0258880 ko?ek prowadz?cy AP0236062 wa?ek z?baty AP0236063 ko?o z?bate z = 16 AP0236061 ko?o z?bate z = 14 AP0248230 schalthebel kpl., nur fuer motor typ 123 enduro AP0297431 loctite anti seize 50ml 15378 AP0897330 smar na bazie litu 250gr.
6-biegowa skrzynia biegów dla 123 s t r a d a aprilia AP0220075 vorgelegewelle 10 z., 1. gang AP0281184 getriebesatz 6-gang 2,87 AP0232742 klatka na kó?kach 21x25x10 AP0634125 bieg z = 22 AP0245730 pier?cie? zabezpieczaj?cy 25x2 AP0634095 bieg z = 17/19 AP0634105 bieg z = 21 AP0634085 2. z?batka z = 14 AP0220050 hauptwelle AP0234968 bieg z = 29 AP0634115 bieg z = 24 AP0234984 bieg z = 27 AP0234858 bieg z = 25 AP0634135 bieg z = 23 AP0244100 podk?adka oporowa 21,2 / 30/1 AP0634065 bieg z = 30 AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0220066 schaltwelle mit klinke kpl. AP0239835 klinkenfeder AP0248255 zespó? d?wigni indeksuj?cej, AP0827261 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 AP0239820 indeks spr??yny AP0239645 spinka do w?osów spr??yna AP0247690 r?kaw dystansowy AP0258937 schaltwalze kpl., fuer motortype 123 e n d u r o und s t r a d a AP0258900 wide?ki zmiany biegów 4. bieg 2a AP0258910 widelec zmiany biegów 6. bieg 5a AP0258890 wide?ek zmiany biegów 3. bieg 1a AP0258880 ko?ek prowadz?cy AP0236062 wa?ek z?baty AP0236061 ko?o z?bate z = 14 AP0236063 ko?o z?bate z = 16 AP0297431 loctite anti seize 50ml 15378 AP0897330 smar na bazie litu 250gr.
sprzęgło aprilia AP0427460 podk?adka oporowa 25/35/2 AP0232652 klatka na kó?kach 25x29x10 AP0293925 zespó? nap?du g?ównego, wymie? tylko ko?o z?bate na zespó? b?bna sprz?g?a AP0230400 o-ring 18x1,5 AP0227600 anlaufscheibe 20,2 / 35/3 AP0259570 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0259052 wy?o?ona tarcza sprz?g?a 3,1 mm AP0259557 tarcza sprz?g?a 1 mm AP0259065 piasta sprz?g?a AP0245740 sicherungsblech AP0942220 sk-mutter m18x1,5, anzugsdrehmoment 110 nm AP0242605 kl?twa. moment dokr?cania nakr?tki m18x1,5 80 nm AP0245320 podk?adka pod zak?adk? na20 AP0239625 spr??yna sprz?g?a 34,1 mm AP0259165 p?yta dociskowa kpl. AP0259420 prowadnica p?yty spr??yn AP0241770 ?ruba sze?ciok?tna m5x25 PCG1817 schmieroel
kupplungsdeckel, mech. drehzaehler, osłona sprzęgła oelpumpe, mech. licznik obrotów, pompa oleju aprilia AP0210925 kupplungsdeckel, hellgrau, fuer type strada sport production nachruest8ar auf kickstarterausfuehrung AP0210920 kupplungsdeckel, fuer type 123 enduro, strada export und custom AP0232150 kulka 12 mm AP0259320 d?wignia krzywki AP0241791 ?ruba m8x16 AP0942671 nakr?tka m8 AP0227945 podk?adka oporowa 8.1 / 15 AP0239905 wiosna li?ciowa AP0841680 specjalna ?ruba te m5x8 AP0247860 schaltwellenhuelse, fuer typ 123 strada sport produkcji AP0250450 uszczelka olejowa 12x28x7 AP0232420 szpilka 4x19,8 AP0250200 uszczelka AP0241811 ?ruba imbusowa m6x35 AP0237160 antriebswelle 12 z AP0430600 o-ring 12-1,5 mm AP0241070 z??cze m16x1 / m16x1,5 AP0294730 zespó? pompy oleju. AP0256400 zacisk w??a AP0256410 rura 350 mm AP0951591 zacisk w??a 7 AP0256037 rura 850 mm AP0260030 gumowy. os?ona drutu AP0230400 o-ring 18x1,5 AP0840510 ?ruba imbusowa AP0241800 wtyczka m18x1,5 AP0240820 ?ruba poziomu oleju m18x1,5 AP0853840 zacisk w??a 35553 AP0210930 pokrywa pompy oleju AP0240181 ?ruba imbusowa PCG3030 olej schmieroel AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.

Elektryczny

generator magneto sem, rozrusznik elektryczny, pokrywa zapłonu aprilia AP0827265 scheibe 12,5 / 21,5 / 2 AP0227945 podk?adka oporowa 8.1 / 15 AP0293690 zespó? rozrusznika, AP0265965 p?yta stojana AP0294451 mz-generator wg AP0293377 stator wg assy., AP0927571 podk?adka d14 AP0241591 zyl.schraube m5x30 din 84 AP0293367 wirnik ko?a zamachowego AP0265987 cewka AP0964180 przewód zap?onowy 200 mm AP0260434 w?? ochronny 140 mm AP0866708 nasadka ?wiecy zap?onowej. czarny AP0297830 ?wieca zap?onowa br10eg AP0945750 podk?adka zabezpieczaj?ca a5 AP0240150 ?ruba imbusowa m5x14 AP0260840 gumowy. os?ona drutu AP0945754 podk?adka zrywalna a12 AP0642051 nakr?tka m12x1 AP0210340 pokrywa rozrusznika AP0244930 podk?adka talerzowa 6,2 / 12,5 / 2,5 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0211050 zuenderdeckel hellgrau, hellgrau AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0293685 rozrusznik elektryczny komplet., AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0241301 kl?twa. ?ruba m6x90 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
pojedyncze części rozrusznika elektrycznego 293 685 aprilia AP0264010 wspornik wirnika AP0264030 kohlebuerstenhalter kpl. AP0264050 wirnik AP0232460 klatka rolkowa AP0250350 uszczelka olejowa 16x22x3 AP0264070 kleinteilesatz AP0293890 zespó? rozrusznika, AP0264060 seria zestawów spr??yn AP0264040 cewka polowa w. szczotka w?glowa kpl. AP0264045 szczotka w?glowa AP0241215 kombinowana ?ruba m4x10 AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0241301 kl?twa. ?ruba m6x90

Przybory

narzędzia naprawcze, zestawy uszczelek aprilia AP0277850 montagestempel kpl. fuer wd-ring 230355, starterwelle AP0277875 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276502 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276770 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276790 schutzkappe 12/15, fuer kurbelwelle, magnetseitig AP0276807 abzieher kpl. 26x1,5 fuer magnetrad AP0241965 fixierschraube m8x30, fuer kurbelwelle AP0277970 tuleja prowadz?ca spr??yny AP0876973 klucz do pier?cieni t?okowych 54 mm AP0276040 klucz sprz?g?a 11 mm AP0277180 zestaw do ?ci?gania ?o?ysk AP0276360 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6203, vorgelegewelle magnetseitig AP0276380 ko?ek gwintowany m10 AP0276370 krzak AP0276390 abstuetzleiste AP0242090 sk-mutter m10 din 934, fuer ausziehbolzen 276 380 AP0276362 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6302, ausgleichswelle magnetseitig AP0276382 ko?ek gwintowany AP0276372 krzak AP0276390 abstuetzleiste AP0242200 sk-mutter m8 din 934, fuer ausziehbolzen 276 382 AP0277160 abdrueckplatte kpl., zum ausdruecken der kurbelwelle AP0940755 ?ruba sze?ciok?tna m16x145 AP0277889 mitnehmerfixierung AP0277917 wspornik silnika kpl. AP0277100 adapter kpl AP0277107 zestaw narz?dzi AP0940590 ?ruba sze?ciok?tna m8x20 AP0250311 podk?adka 8,4 AP0277110 ko?ek gwintowany AP0242201 kl?twa. nakr?tka m8 AP0847160 rozpórka 10,5 / 24/15 AP0276662 krzak AP0276025 pó? pier?cienia AP0977490 pier?cie? AP0876298 ?ci?gacz kpl. AP0940755 ?ruba sze?ciok?tna m16x145 AP0840681 ?ruba imbusowa m8x40 AP0297431 loctite anti seize 50ml 15378 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0293386 dichtungssatz uszczelka zylinder, fuer "rave e AP0293381 zestaw uszczelek, ??cznik do pneumatycznego zaworu wydechowego AP0293389 dichtungssatz, fuer motor 123 e n d u r o und s t r a d a AP0293310 dichtungssatz, fuer motor 123 c u s t o m
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Rotax 123 125 1991 - 1992. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Rotax 123 125 1991 - 1992. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Rotax 123 125 1991 - 1992.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii