Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Leonardo 125-150 650 1996 - 1998.

Aprilia Leonardo 125-150 650 1996 - 1998 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Leonardo 125-150 650 1996 - 1998

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Leonardo 125 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1996 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

gaźnik aprilia AP8106291 ga?nik AP8106580 ga?nik bs 26-114 AP8106470 wkr?t AP8106471 prowadnica kablowa AP8106472 wiosna AP8106473 p?yta AP8106474 wiosna AP8106515 g?ówny strumie? powietrza AP8106475 pier?cie? AP8106476 pier?cie? AP8106477 ig?a odrzutowa AP8106478 membrana AP8106479 o-ring AP8106480 ?ruba mieszanki biegu ja?owego AP8122829 wiosna AP8122854 pralka AP8122827 o-ring AP8106482 wkr?t AP8106469 pokrywa AP8120975 gumowa podk?adka
carburateurcomponenten aprilia AP8106291 ga?nik AP8106580 ga?nik bs 26-114 AP8106487 ?ruba regulacyjna AP8106488 uszczelka AP8106489 wiosna AP8106490 d?wignia przepustnicy AP8106491 wiosna AP8106492 pier?cie? AP8122861 pralka AP8122816 orzech AP8106493 wkr?t AP8106506 wkr?t AP8106507 zawór d?awi?cy AP8106513 wsparcie AP8106516 wsparcie AP8106530 wa?ek nastawczy zaworu przepustnicy AP8106509 pier?cie? AP8106483 filtr kpl. AP8106527 zawór d?awi?cy AP8106485 wkr?t AP8106486 p?yta AP8106510 wkr?t AP8106529 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8106511 pier?cie?
korbowód aprilia AP0295616 zespó? skrzyni korbowej AP0295931 zespó? skrzyni korbowej AP0233710 pó?panewka ?o?yska 32x36x18 AP0233712 pó?panewka ?o?yska 32x36x18 AP0233715 pó?panewka ?o?yska 32x36x18 AP0233717 pó?panewka ?o?yska 32x36x18 AP0632010 szpilka m8x12 AP0929650 trzpie? 5x10 AP0229301 szpilka m6x50 AP0224260 rura AP0440193 ?ruba imbusowa m8x16 AP0950141 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x13 AP0831177 uszczelka olejowa 25x52x7 AP0640240 ?ruba dwustronna 8x151-12.9 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574
skrzynia korbowa i aprilia AP0232621 ?o?ysko 6003-2rs AP0232291 ?o?ysko 6302 AP0932421 ?o?ysko kulkowe AP0930900 uszczelka olejowa 30x52x7 AP0260295 tuleja skrzyni korbowej AP0241660 wtyczka m14x1,5 AP0650350 o-ring 14x3,2 AP0841921 wtyczka m12x1,5 AP0250640 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x18 AP0256451 filtr oleju AP0211506 pokrywa filtra oleju AP0430920 o-ring AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0650180 uszczelka AP0240371 ?ruba imbusowa m6x60 AP0241501 ?ruba imbusowa m6x80 AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0230415 pier?cie? uszczelniaj?cy 6x10 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 - -
skrzynia korbowa ii aprilia AP0232621 ?o?ysko 6003-2rs AP0232291 ?o?ysko 6302 AP0932421 ?o?ysko kulkowe AP0930900 uszczelka olejowa 30x52x7 AP0260295 tuleja skrzyni korbowej AP0241660 wtyczka m14x1,5 AP0650350 o-ring 14x3,2 AP0841921 wtyczka m12x1,5 AP0250640 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x18 AP0256451 filtr oleju AP0211500 pokrywa filtra oleju AP0430920 o-ring AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0650182 uszczelka AP0241501 ?ruba imbusowa m6x80 AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0230415 pier?cie? uszczelniaj?cy 6x10 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0240371 ?ruba imbusowa m6x60 AP0432680 kulka 8,5 mm AP0239280 spr??yna naciskowa 13.5 AP0256483 korpus zaworu prasy olejowej AP0430622 pier?cie? uszczelniaj?cy 16x22 AP0640455 pokrywa
cylinder aprilia AP0650165 uszczelka AP0613396 cylinder z r?kawem AP0223970 cylinder z t?okiem nikasil AP0929650 trzpie? 5x10 AP0267130 ko?nierz ga?nika AP0251052 zacisk w??a z przek?adk? 45 AP0236253 komplet napinacza ?a?cucha. AP0239015 wiosna 16.9 AP0552276 ?ruba m18x1,5x10 AP0552280 uszczelka
głowica cylindra aprilia AP0650170 uszczelka AP0613115 testata kpl. + manico AP0613110 zespó? g?owicy cylindrów. AP0253811 prowadnica zaworu AP0240366 ?ruba dwustronna m8x50 AP0842616 nakr?tka m8 AP0241481 ?ruba imbusowa m6x90 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0222490 termostat 75 ° AP0222470 pokrywa termostatu AP0941950 wkr?t AP0650255 uszczelka 5,5 / 11/1 AP0241841 ?ruba imbusowa AP0927571 podk?adka d14 AP0211521 pokrywa zaworów AP0256500 separator oleju AP0650230 uszczelka pokrywy zaworów AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0265450 wska?nik temperatury AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0650300 uszczelka termostatu
zbiornik wyrównawczy 98 aprilia AP8138946 zbiornik wyrównawczy AP8201463 czapka rader z / odpowietrznikiem AP8144056 rura odpowietrzaj?ca AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8134460 uchwyt na fajki wodne AP8102732 zacisk w??a 17-25 AP8102239 opaska zaciskowa 12,5x8,5 mm AP8201807 prowadnica linki d22 AP8201808 prowadnica linki d8 AP8102810 zacisk w??a AP8144079 rurka g?owicy ch?odnicy wody AP8144080 rura pompy ch?odnicy wody
wał korbowy aprilia AP0295596 wa? korbowy kpl. 50 mm AP0627110 podk?adka oporowa 32/50/1 AP0627112 podk?adka oporowa 32/50 / 1,4 AP0627111 podk?adka oporowa 32/50 / 1.2 AP0627110 podk?adka oporowa 32/50/1 AP0246570 klucz transmisji 4x5 AP0295585 zespó? t?oka 56.37 / 38 AP0295581 zespó? t?oków 56,37 / 38 AP0295589 zestaw pier?cieni t?okowych AP0295584 zestaw pier?cieni t?okowych AP0216210 sworze? t?okowy 15x10x43 AP0245805 pier?cie? zabezpieczaj?cy w. wygi?ty koniec AP0253880 zawór dolotowy 20 mm AP0253892 zawór wydechowy 18 mm AP0227451 lámina de ajuste 12,5 / 21,5 / 0,5 AP0650120 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0239360 spr??yna zaworu AP0253902 ustalacz spr??yny zaworu AP0253840 zawór pó?-sto?ek sk 4n AP0236350 prowadnica ?a?cucha AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0297433 molykote g-n 50gr.
silnik aprilia AP8106290 silnik kompletny 120 AP8106448 silnik kompletny 120 AP8120030 gumowa podk?adka AP8102522 filtr ch?odzenia wariatora AP8120879 wlot powietrza wariatora AP8138948 wlot powietrza do wariatora, szary AP8123796 amortyzator AP8123790 amortyzator AP8221206 haczyk na he?m AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40 AP8221172 prowadnica kablowa AP8138938 wspornik filtra ch?odnicy wody AP8121266 t krzak AP8121725 t krzak AP8134362 wspornik tylnego b?otnika w kolorze czarnym
chłodnica samochodowa aprilia AP8102405 ch?odnica wody AP8104093 ch?odnica wody AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8134320 wspornik przedniej os?ony AP8134453 górny wspornik ch?odnicy wody AP8134307 dolny wspornik ch?odnicy wody AP8120275 cichy blok AP8121837 podk?adka aluminiowa AP8112939 wy??cznik termiczny AP8112677 wy??cznik termiczny AP8134411 wspornik górny wentylatora AP8144014 uszczelka ch?odnicy wody AP8144078 uszczelka ch?odnicy wody
przenoszenie aprilia AP0944468 myjka ci?nieniowa AP0220327 wa? po?redni AP0220325 wa? po?redni AP0220342 wa? nap?dowy z = 17 AP0220330 zespó? wa?u nap?dowego z = 45 AP0220335 zespó? wa?u nap?dowego z = 56 AP0650202 uszczelka AP0650200 uszczelka AP0211495 pokrywa skrzyni biegów AP0211490 pokrywa skrzyni biegów AP0930268 uszczelka olejowa 20x35x7 AP0232768 ?o?ysko 6205-c3 AP0232291 ?o?ysko 6302 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378

Rama

przednie koło aprilia 4350541 4350540 AP8201546 zawór opony bezd?tkowej AP8108705 przednie ko?o AP8125752 wewn?trzna przek?adka AP8225148 ?o?ysko AP8113541 tarcza hamulcowa d220 AP8221119 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP8150373 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12x1,25 AP8113662 klocki hamulcowe AP8113638 klocki hamulcowe AP8102407 bieg licznika kilometrów AP8225271 o? przedniego ko?a AP8113658 zacisk hamulca przedniego d32 AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113656 rura hamulca przedniego AP8113677 f. para p?ytek przeciwzakleszczowych AP8113640 os?ona zacisku hamulca AP8113006 zawór odpowietrzaj?cy AP8113005 za?lepka zaworu upustowego AP8213227 sworze? + spr??yna hamulca AP8125782 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8120865 klucz do nap?du AP8125743 pier?cie? uszczelniaj?cy d40x50x4
szyba przednia aprilia AP8791064 brak dost?pnego opisu AP8791063 brak dost?pnego opisu AP8790192 szyba przednia kpl. sport AP8790191 brak dost?pnego opisu
zijbeplating aprilia AP8134362 wspornik tylnego b?otnika w kolorze czarnym AP8121075 t krzak AP8126642 tylny b?otnik. szary AP8120001 gumowa podk?adka 31088 podpora licznika vespa s piaggio orig 654298 AP8138718 wspornik tylnej owiewki AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8138851 owiewka tylna, l. czerwony AP8139209 owiewka tylna, fiolet malwa AP8138605 owiewka tylna, s. niebieski AP8138988 owiewka tylna, cr. green AP8139203 owiewka tylna w kolorze ?ó?tym brio AP8138616 owiewka tylna, szara AP8139215 owiewka tylna, miami cyan 254485 zacisk m6
tylne koło aprilia 4352540 4352541 AP8201546 zawór opony bezd?tkowej AP8108706 tylne ko?o AP8213231 tarcza hamulcowa d190 AP8113663 klocki hamulcowe AP8113644 klocki hamulcowe AP8125726 podk?adka dystansowa tylnego ko?a AP8134308 wieszak hamulca kpl. AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5 AP8113659 zacisk hamulca tylnego d30 AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113657 rura hamulca tylnego AP8121856 prowadnica kablowa AP8213224 os?ona zacisku hamulca AP8213108 zawór odpowietrzaj?cy AP8113005 za?lepka zaworu upustowego AP8113678 klocki hamulcowe AP8120970 cichy blok AP8125644 ?o?ysko 20x42x1 AP8213227 sworze? + spr??yna hamulca AP8150471 podk?adka spr??ysta 14,5x24
siedzenie zbiornika paliwa aprilia AP8138153 zbiornik paliwa AP8120917 uszczelka zbiornika paliwa AP8102408 pompa paliwowa AP8102456 filtr paliwa AP8138404 wspornik pompy paliwa AP8138405 p?yta mocuj?ca pompy AP8138600 h.t. szelki prot. AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8121728 t krzak
kentekenplaat houder aprilia AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8126460 tylna os?ona przeciwbryzgowa. szary AP8126115 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8126458 uchwyt tablicy rejestracyjnej, szary AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8138990 por?cz do pasa?era, zielona AP8138675 por?cz do pasa?era, s.blue AP8139167 uchwyt pasa?era, mal. fioletowy AP8135992 uchwyt pasa?era, l.red AP8139178 por?cz dla pasa?era, miami cyan AP8138676 por?cz do siedzenia, szara AP8139156 por?cz do pasa?era, ?ó?ty brio
podstawka centralna aprilia AP8134321 centralna p?yta stojaka AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8121937 spr??ynowa ?ruba ??cz?ca AP8221204 boczna spr??yna stojaka AP8146277 podstawka centralna AP8121932 ?ruba do mocowania centralnej podstawy AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8144487 stan?? koniec przystanek AP8135623 stojak boczny AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 AP8121876 p?yta mocuj?ca spr??yn? AP8121014 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8144152 gumowa podk?adka AP8152295 boczna ?ruba stojaka AP8120338 boczna rolka stoj?ca AP8121012 odst?pnik AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152326 nakr?tka m6 AP8150466 wiosna belleville AP8144487 stan?? koniec przystanek
kierownica aprilia AP8118506 kierownica AP8102695 prawe lusterko wsteczne AP8102697 prawe lusterko wsteczne AP8102696 lusterko wsteczne lewe AP8102698 lusterko wsteczne lewe AP8202071 prawy + lewy wtyk lusterka wstecznego AP8201818 prawy + lewy wtyk lusterka wstecznego AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8120915 guma lusterka rh AP8120916 lusterko lewe gumowe AP8102629 podstawa lusterka wstecznego po lewej stronie AP8102628 prawa podstawa lusterka wstecznego AP8117176 dwustronna ta?ma klej?ca AP8148486 p?yta steruj?ca, szara AP8118551 za?lepka na kierownic? AP8150088 ?ruba imbusowa m10x70 AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8150046 ?ruba imbusowa m8x55 AP8150460 wkr?t samogwintuj?cy m4x12
voorscherm aprilia AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8139824 scudo anteriore v.ro AP8139200 os?ona przednia, kolor ?ó?ty brio AP8138615 os?ona przednia, szara AP8138933 os?ona przednia, szara AP8138982 os?ona przednia, chr. zielony AP8139206 os?ona przednia, fiolet malwy AP8138604 os?ona przednia, s. niebieski AP8139820 scudo anteriore v.bl AP8138845 os?ona przednia, l. czerwony AP8139212 przednia os?ona, miami cyan AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8217034 dolne zamkni?cie przedniego widelca AP8139325 kana? powietrzny. czarny AP8138937 kana? powietrza, czarny

Elektryczny

światła tylne aprilia AP8112922 tylny kierunkowskaz AP8121929 t bush 6.5x8.6x9 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8124074 ?wiat?a tylne AP8212691 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. AP8112756 soczewka kierunkowskazu AP8124416 soczewka tylnego ?wiat?a AP8150270 ?ruba 4,2x20 AP8124543 prawy kierunkowskaz f. soczewka AP8124544 soczewka kierunkowskazu z przodu po lewej stronie AP8124540 prawy przedni kierunkowskaz AP8124541 kierunkowskaz przedni lewy AP8124540 prawy przedni kierunkowskaz
tablica przyrządów aprilia AP8124442 deska rozdzielcza kompletna AP8114347 kabel licznika kilometrów AP8114357 kabel licznika kilometrów AP8152334 ?ruba z ko?nierzem m3x12 AP8212406 zegar cyfrowy AP8220555 uszczelka AP8212405 guma zegara AP8212407 oprawka. kompletny 12v-1,2w AP8212408 oprawka. kompletny 12v / 2w AP8212809 okno deski rozdzielczej AP8127788 okno deski rozdzielczej
reflektor aprilia AP8124014 reflektor AP8127287 reflektor AP8124440 oprawka AP8124475 oprawka AP8124360 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8124409 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8147076 naklejka na doln? os?on? ?wiat?a AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14
zapłon aprilia AP0635150 sprag sprz?g?o z?bate AP0295555 jednostka zap?onowa + sprz?g?o spr??ynowe AP0259495 sprz?g?o sprag AP0259480 obudowa sprz?g?a sprag AP0641590 ?ruba imbusowa m8x16 AP0940485 ?ruba m8x30 AP0227937 podk?adka 8,4 AP0650190 uszczelka AP0211430 pokrywa zap?onu AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0241236 ?ruba imbusowa m6x16 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0256461 korek poziomu oleju AP0630400 o-ring AP0897651 loctite (niebieski) 243 10 cm3. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr.

Inne / Niesklasyfikowane

vork brug aprilia AP8123405 przedni widelec AP8123735 przedni widelec AP8123756 pier?cie? stop AP8123695 o-ring AP8123575 specjalna ?ruba m8x35 AP8123757 ?ruba m8x30 AP8123759 wtyczka AP8123696 wtyczka AP8123697 pier?cie? stop AP8123760 pier?cie? stop AP8123758 pralka AP8123694 podstawa ?odygi
vork componenten aprilia AP8203572 podk?adka uszczelniaj?ca AP8203794 pralka AP8123774 ?ruba m8x30 AP8203570 wkr?t AP8203258 ok?adka ochronna AP8123767 ok?adka ochronna AP8123704 pier?cie? stop AP8123921 pier?cie? stop AP8103199 uszczelnienie olejowe AP8123769 uszczelnienie olejowe AP8123705 puchar AP8123770 puchar AP8123771 krzak AP8203447 krzak AP8123706 prawy r?kaw AP8123772 prawy r?kaw AP8123707 lewy r?kaw AP8123773 lewy r?kaw AP8203571 wkr?t AP8203796 ?ruba m6x20
vork componenten aprilia AP8163029 amortyzator AP8123763 amortyzator AP8123753 piasta lewa AP8123766 r?kaw AP8123703 piasta lewa AP8123702 prawy hub AP8123766 r?kaw AP8123752 prawy hub AP8123775 o-ring AP8123776 pier?cie? AP8123754 pier?cie? 600121 wtyczka kpl. AP8123761 wtyczka AP8123762 wiosna AP8123699 wiosna AP8163027 amortyzator AP8123763 amortyzator AP8123708 powrót spr??yny AP8123764 wiosna AP8123701 ogranicznik skoku AP8123765 ogranicznik skoku
beenschild binnenzijde aprilia AP8202449 spinacz AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8138985 os?ona wewn?trzna, chr. zielony AP8138608 tarcza wewn?trzna, s. niebieski AP8139162 tarcza wewn?trzna, fiolet malwy AP8138848 tarcza wewn?trzna, d?. czerwony AP8139173 tarcza wewn?trzna, cyjan miami AP8138619 tarcza wewn?trzna. szary AP8139151 tarcza wewn?trzna, kolor ?ó?ty brio AP8104613 klucz aprilia bez transpo. AP8124205 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8201534 hak pod siod?o kpl. AP8138157 typ ok. ok?adka, szara AP8152140 nit ?cinany m6x17 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8150137 ?ruba imbusowa AP8102375 zacisk m5
behuizinghelft rechts 1996 1998 i aprilia AP0232621 ?o?ysko 6003-2rs AP0295630 zespó? pompy oleju. AP0240186 ?ruba imbusowa m5x25 AP0240940 ?ruba ?o?yskowa m6 AP0240235 wtyczka m16x1,5 AP0430622 pier?cie? uszczelniaj?cy 16x22 AP0256490 filtr oleju AP0241782 tappo scarico olio AP0250640 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x18 AP0956166 presostat oleju m10x1 AP0220354 zespó? wa?u pompy wodnej. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0897651 loctite (niebieski) 243 10 cm3. AP0230195 uszczelka olejowa 10x26x7 AP0845530 podk?adka zrywalna a17 AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0232430 ko?ek AP0634430 pompa z?bata AP0432680 kulka 8,5 mm AP0239280 spr??yna naciskowa 13.5 AP0256480 korpus zaworu prasy olejowej AP0297433 molykote g-n 50gr.
behuizinghelft rechts 1998 aprilia AP0232621 ?o?ysko 6003-2rs AP0295630 zespó? pompy oleju. AP0241275 ?ruba z ko?nierzem m5x25 AP0240940 ?ruba ?o?yskowa m6 AP0240235 wtyczka m16x1,5 AP0430622 pier?cie? uszczelniaj?cy 16x22 AP0256490 filtr oleju AP0241782 tappo scarico olio AP0250640 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x18 AP0956166 presostat oleju m10x1 AP0220356 zespó? wa?u pompy wodnej. AP0230195 uszczelka olejowa 10x26x7 AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0232430 ko?ek AP0634430 pompa z?bata - AP0897161 molykote 111 100gr. AP0897651 loctite (niebieski) 243 10 cm3. AP0827405 podk?adka 8,1 AP0245570 pier?cie? zabezpieczaj?cy 8x0,8 AP0293419 komplet pompy wodnej AP0430900 o-ring
benzineniveaulampje aprilia AP8124478 czujnik poziomu paliwa AP8102605 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8102760 ko?nierz zbiornika AP8201757 korek wlewu paliwa AP8144020 pier?cie? AP8201808 prowadnica linki d8 AP8201807 prowadnica linki d22 AP8138998 komora przeciwzwrotna paliwa AP8104251 zawór odpowietrzaj?cy olej AP8102738 zacisk w??a
benzineniveaulampje ii aprilia AP8124478 czujnik poziomu paliwa AP8102605 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8102760 ko?nierz zbiornika AP8201757 korek wlewu paliwa AP8144020 pier?cie? AP8201808 prowadnica linki d8 AP8201807 prowadnica linki d22 AP8138998 komora przeciwzwrotna paliwa AP8104251 zawór odpowietrzaj?cy olej AP8121251 dysza recyrkulacyjna 0,5 AP8120116 po??czenie trójdro?ne
bordje en leiding aprilia AP8137958 tabliczka znamionowa konstruktora AP8137905 tabliczka znamionowa cee AP8137954 tabliczka znamionowa ece AP8102769 podr?cznik operatora -i-f-d- AP8102868 podr?cznik operatora -i-f-d-
buddyseat aprilia AP8129187 AP8129225 niskie siod?o, niebieskie AP8129224 siod?o niskie, szare AP8139177 zawias s?upkowy, lazur AP8138612 zawias s?upkowy, szary AP8139155 zawias s?upkowy, ?ó?ty AP8138989 zawias s?upkowy, zielony AP8138601 zawias s?upkowy, s. niebieski AP8139166 zawias s?upkowy fioletowy AP8138852 zawias s?upkowy, jasnoczerwony AP8221173 spin siod?a AP8201643 zawleczka AP8102413 zestaw narz?dzi AP8102872 zestaw narz?dzi 31088 podpora licznika vespa s piaggio orig 654298 AP8138928 kiesze? na kask, czarna AP8201564 blokada siode?ka AP8121790 t krzak AP8121741 tuleja deski rozdzielczej AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 890508 uszczelka
carburateurcomponenten ii aprilia AP8106291 ga?nik AP8106580 ga?nik bs 26-114 AP8106494 o-ring AP8106495 p?yta AP8106496 p?ywak AP8106497 ko?ek AP8106498 zawór iglicowy AP8106499 pralka AP8106564 g?ówny odrzutowiec AP8106500 bezczynny strumie? AP8106501 uszczelka AP8106584 komora lewituj?ca AP8106502 komora lewituj?ca AP8106503 wkr?t AP8106504 wkr?t AP8106505 rura wydechowa AP8106514 zawór iglicowy AP8106485 wkr?t
decors aprilia AP8137955 zestaw naklejek AP8147448 zestaw naklejek AP8147039 zestaw naklejek AP8147476 zestaw naklejek AP8147249 zestaw naklejek AP8147450 zestaw naklejek AP8147487 zestaw naklejek AP8137862 zestaw naklejek AP8147449 zestaw naklejek
diefstalbeveiligen aprilia AP8720115 ?elazna os?ona 10x150 mm AP8720116 ?elazna os?ona 8x120 mm AP8720117 ?elazna tarcza ochronna 5 mm AP8720118 ?atwa os?ona 150 mm
elektrische installatie aprilia 580953 przycisk AP8124021 okablowanie z ty?u, bez bezpieczników AP8124407 okablowanie tylne + bezpieczniki AP8124175 przewód uziemienia akumulatora AP8124447 przewód uziemienia akumulatora AP8112906 zespó? prostownika regulatora AP8138473 blk. elec. comp sup. AP8124020 linka sterowania na kierownicy AP8124406 steruje okablowaniem bez bezpiecznik AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8102375 zacisk m5 AP8112920 bateria AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8112830 kabel silnika przeka?nika rozrusznika AP8124176 okablowanie akumulatora przeka?nika AP8112927 przeka?nik 12 v-150a AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8138175 pokrywa baterii. czarny AP8124447 przewód uziemienia akumulatora AP8112830 kabel silnika przeka?nika rozrusznika AP8220342 gumowa skrzynka bezpieczników 495357 bezpiecznik 20a AP8112811 gumowa skrzynka bezpieczników AP8144091 gumowa skrzynka bezpieczników 290860 bezpiecznik 15a 252945 bezpiecznik 7,5a AP8112413 róg AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w
elektrische installatie ii aprilia AP0634460 bieg ja?owy z = 54/17 AP0247930 przek?adka 10/17 / 11.2 AP0265407 cewka skrzyni biegów (niebieska) AP0265417 cewka ht AP0265242 nasadka ?wiecy zap?onowej 106487 AP0297921 ?wieca zap?onowa cr8evx 106487 AP0295620 rozrusznik z okablowaniem AP0265490 przewody akumulatora 550 mm AP0841331 ?ruba imbusowa m6x12 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0897330 smar na bazie litu 250gr.
expansievat 96 97 aprilia AP8138946 zbiornik wyrównawczy AP8201463 czapka rader z / odpowietrznikiem AP8120883 wewn?trzne i zewn?trzne w??e wodne AP8101916 tee union d20 AP8120885 cyl. w?? wylotowy g?owicy AP8120886 w?? wlotowy pompy AP8144057 w?? wylotowy ch?odnicy wody AP8120882 w?? wylotowy ch?odnicy wody AP8120983 w?? zbiornika wyrównawczego AP8144056 rura odpowietrzaj?ca AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8102732 zacisk w??a 17-25 AP8102239 opaska zaciskowa 12,5x8,5 mm AP8144080 rura pompy ch?odnicy wody AP8144079 rurka g?owicy ch?odnicy wody AP8134460 uchwyt na fajki wodne AP8201807 prowadnica linki d22 AP8201808 prowadnica linki d8
filterhuis aprilia AP8138151 podstawa obudowy filtra AP8158561 pokrywa obudowy filtra AP8102638 uszczelka obudowy filtra powietrza AP8139963 w?? wlotowy AP8138472 os?ona filtra 113011741 AP8102582 tylny filtr powietrza AP8102637 uszczelka obudowy filtra powietrza AP8149613 pokrywa obudowy filtra AP8102576 po??czenie dwukierunkowe AP8138999 pokrywa obudowy filtra AP8138677 przed?u?enie kolektora dolotowego AP8138684 podstawa obudowy filtra AP8101372 cichy blok AP8121984 odst?pnik AP8120889 w?? wlotowy AP8144072 w?? wlotowy AP8120888 w?? wlotowy AP8139963 w?? wlotowy AP8120615 uszczelka d3 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 31088 podpora licznika vespa s piaggio orig 654298 AP8138949 siatka filtruj?ca AP8120977 rura odpowietrzaj?ca oleju AP8201169 opaska zaciskowa d22x8,6 * AP8102239 opaska zaciskowa 12,5x8,5 mm AP8201409 opaska zaciskowa 290x8,9 AP0267130 ko?nierz ga?nika
frame aprilia AP8146268 ramka str. AP8201643 zawleczka AP8123685 zestaw pier?cieni kulkowych. kompletny 254485 zacisk m6 AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8102412 zestaw zamka AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8221213 nakr?tka uwi?ziona m6 AP8220269 prowadnica kablowa AP8135677 sworze? podnó?ka AP8135975 tylne podnó?ki. para AP8102375 zacisk m5 AP8148020 dolna blokada przedniej owiewki AP8220460 gumowy kubek AP8121308 prowadnica kablowa AP8121309 wtyczki spr??ynowe
koffer aprilia AP8792066 kufer górny t?oczony nowy-c 32l AP8792066 kufer górny t?oczony nowy-c 32l AP8104197 zamek do kufra górnego kpl. AP8792094 brak dost?pnego opisu AP8700792 obs?uga kluczy b.guard uk-d
luchtinlaat radiator aprilia AP8124446 wentylator. kpl. AP8124164 silnik wentylatora AP8102499 wentylator AP8121665 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka AP8138103 wsparcie fanów AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8150452 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m3 AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca
primaire poelie aprilia AP0229423 wa?ek do wa?ków 8,8g AP0229422 wa?ek sworzniowy d12.2 AP0259650 p?yta rampowa AP0259655 p?yta rampowa AP0260332 element ?lizgowy, niebieski AP0260335 czarny suwak AP0239490 wspornik suwaka AP0211710 pokrywa AP0211715 pokrywa AP0241975 ?ruba m4x8 AP8116070 smar nippon-sekiyu 250 gr. AP0295731 pierwotna transmisja AP0295730 pierwotna transmisja
primaire poelie ii aprilia AP0233770 odst?pnik AP0233772 odst?pnik AP0280110 zespó? ko?a pasowego ... jazdy AP0280115 zespó? ko?a pasowego ... jazdy AP0650280 uszczelka olejowa 27x34x3,5 AP0650260 o-ring AP0280100 pasek klinowy AP0280102 pasek klinowy AP8116070 smar nippon-sekiyu 250 gr. AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0295730 pierwotna transmisja AP0295731 pierwotna transmisja
protectors aprilia AP8137575 ochrona kalkomanii tunelu AP8147253 ochrona kalkomanii tunelu AP8137885 ochrona kalkomanii tunelu AP8147042 ochrona kalkomanii tunelu AP8147045 naklejka na owiewk? z prawej strony AP8147254 naklejka na owiewk? z prawej strony AP8147047 naklejka na owiewk? z prawej strony AP8147049 naklejka na owiewk? z prawej strony AP8147462 naklejka na owiewk? z prawej strony AP8147463 naklejka na owiewk? z lewej strony AP8147046 naklejka na owiewk? z lewej strony AP8147255 naklejka na owiewk? z lewej strony AP8147048 naklejka na owiewk? z lewej strony AP8147050 naklejka na owiewk? z lewej strony AP8147104 zewn?trzna ochrona cieplna AP8147103 zewn?trzna ochrona cieplna AP8147252 zewn?trzna ochrona cieplna AP8147102 zewn?trzna ochrona cieplna AP8147464 zewn?trzna ochrona cieplna AP8117115 wewn?trzna ochrona cieplna
riemschijven voor achter aprilia AP0280090 sta?e ko?o pasowe AP0280092 sta?e ko?o pasowe AP0227180 podk?adka 12.2x32x2 AP0242515 nakr?tka m12x1 AP0945754 podk?adka zrywalna a12 AP0242515 nakr?tka m12x1 AP0211510 os?ona wariatora AP0211517 os?ona wariatora AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0241816 ?ruba imbusowa m6x40 AP0841481 ?ruba z ko?nierzem m5x16,3 AP0222525 kana? AP0222520 kana? AP0940315 ?ruba m5x12 AP0897651 loctite (niebieski) 243 10 cm3. AP8106554 wariator komp AP0295331 wariator komp
schakelingen aprilia AP8118383 przepustnica + uchwyt r?czny AP8124207 lightbutt. AP8124208 przycisk startu AP8113603 przedni cylinder g?ówny d12 AP8213475 pokrywa pompy AP8113635 okno poziomu pompy hamulcowej AP8113637 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8218273 d?wignia hamulca przedniego AP8221231 sworze? d?wigni hamulca przedniego AP8114299 linka przepustnicy AP8212767 w??cz lampk? kierunkowskazu AP8124081 selektor ?wiate? AP8124209 przycisk klaksonu AP8118444 para uchwytów. szary AP8113543 pompa tylnego hamulca AP8118461 d?wignia hamulca tylnego AP8102717 h.bars anti.v waga AP8144128 owiewka boczna kierownicy AP8113636 zestaw do rewizji pompy AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35
secundaire poelie aprilia AP0280135 pomocnicze wewn?trzne ko?o pasowe AP0280130 pomocnicze wewn?trzne ko?o pasowe AP0632085 ?o?ysko kulkowe AP0245490 pier?cie? zabezpieczaj?cy 28x1,2 AP0632090 ?o?ysko wa?eczkowe 20x29x18 AP0280125 wtórne ko?o pasowe zewn?trzne AP0280120 wtórne ko?o pasowe zewn?trzne AP0650290 uszczelnienie olejowe AP0229430 ko?ek prowadz?cy AP0249060 rolka prowadz?ca AP0650270 o-ring AP0296280 zespó? ko?a pasowego .. nap?dzany AP0295735 zespó? ko?a pasowego, nap?dzany
secundaire poelie ii aprilia AP0627165 czapka spr??ynowa AP0627160 czapka spr??ynowa AP0239406 wiosna AP8104055 zestaw molla leonardo 1 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0627170 siedzenie spr??ynowe AP0627150 pralka AP0295735 zespó? ko?a pasowego, nap?dzany AP0296280 zespó? ko?a pasowego .. nap?dzany
secundaire poelie iii aprilia AP8104051 brak dost?pnego opisu AP8104052 zestaw obudowy sprz?g?a AP0242920 nakr?tka m28x1 AP0259660 b?ben sprz?g?a AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0296280 zespó? ko?a pasowego .. nap?dzany AP0295735 zespó? ko?a pasowego, nap?dzany
stuurafdekking aprilia AP8138603 owiewka przednia, s.blue AP8139161 owiewka przednia, fiolet malwa AP8138847 owiewka przednia, l. czerwona AP8139172 przednia owiewka, miami cyan AP8138614 przednia owiewka, szara AP8139150 przednia owiewka w kolorze ?ó?tym brio AP8138984 przednia owiewka, chr. green AP8238345 niebieska owiewka przednia AP8139160 panel deski rozdzielczej, malwa fiolet AP8138846 panel deski rozdzielczej, l. czerwony AP8139171 panel deski rozdzielczej, m. cyjan AP8148465 plancia cruscotto v. AP8148469 panel deski rozdzielczej, ?ó?ty brio AP8138983 panel deski rozdzielczej, chr. zielony AP8138602 panel deski rozdzielczej, s.blue AP8152334 ?ruba z ko?nierzem m3x12 AP8120531 guma z wk?adk? AP8152270 ?ruba imbusowa m5x25
swingarm aprilia AP8121930 sworze? obrotowy silnika AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP8150432 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12 AP8150210 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8150455 ?ruba imbusowa m10x20 AP8102538 krzew ?ywiczny AP8135850 pr?t ??cz?cy ramy AP8121975 tuleja pr?ta AP8221227 ko?ek m12x270 AP8121976 tuleja pr?ta AP8121931 zatrzymaj os?on? ??cznika AP8121214 t krzak AP8220619 silent-block, korbowód AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8221160 pin m12 AP8121218 dystans 10.2x20x4 AP8135622 element ??cz?cy silnik AP8121954 tuleja sworznia obrotowego silnika AP8206233 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17
tankklep aprilia AP8138606 pokrywa tunelu, s.blue AP8139157 os?ona tunelu, ?ó?ty brio AP8138991 pokrywa tunelu, chr. green AP8139179 pokrywa tunelu m.cyan AP8138617 os?ona tunelu, szara AP8139183 os?ona tunelu, niebieska AP8139168 pokrywa tunelu, malwa fiolet AP8138853 pokrywa tunelu, l. czerwona AP8139188 os?ona tunelu, szara AP8121985 sworze? pokrywy wlewu paliwa AP8121497 spr??yna pokrywy korka wlewu paliwa AP8101928 zawleczka AP8201620 d?wignia AP8104609 zamek do drzwi zbiornika AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8221312 podk?adka z?bata AP8201748 pralka AP8201749 ?ruba m4x6
uitlaatgroep aprilia AP8119442 rura wydechowa AP8119424 os?ona rury wydechowej .. chr. AP8119355 uszczelka rury wydechowej AP8150334 nakr?tka m8 AP8152342 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8220346 cichy blok AP8135680 wspornik rury wydechowej AP8152291 ?ruba z ko?nierzem AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8150018 pralka AP8152292 ?ruba z ko?nierzem m8x50 AP8120508 t krzak AP8144065 gumowa podk?adka AP8144064 podk?adka os?ony termicznej AP8120253 odst?pnik AP8119490 ?ruba m4x8 AP8117144 panel izolacji akustycznej AP8119489 zewn?trzna ochrona rury wydechowej AP8119518 podk?adka nierdzewna 4,3x8
ventielschakeling aprilia AP0220314 wa?ek rozrz?du 217 ° AP0229410 szpilka 10x75 AP0627100 podk?adka oporowa 10,1 / 17 / 0,5 AP0253878 zespó? wahacza .. wydech AP0253868 zespó? wahacza .. wlot AP0241335 ?ruba m6x75 AP0242910 nakr?tka m6x0,75 AP0627105 podk?adka spr??ysta AP0251040 p?yta AP0241841 ?ruba imbusowa AP0634380 bieg z = 34 AP0641595 ?ruba m8x16 AP0227937 podk?adka 8,4 AP0297932 ?a?cuch wa?ka rozrz?du AP0236270 prowadnica ?a?cucha AP0236280 prowadnica ?a?cucha AP0897651 loctite (niebieski) 243 10 cm3. AP0627320 odst?pnik AP0627100 podk?adka oporowa 10,1 / 17 / 0,5 AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1
verbruikmateriaal aprilia AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0897651 loctite (niebieski) 243 10 cm3. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP8116070 smar nippon-sekiyu 250 gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr.
voetruimteafdekking aprilia AP8138178 rh mat, szary AP8138260 lewa matowa, szara AP8138986 prawy panel boczny, zielony AP8138609 prawy panel boczny, niebieski AP8139207 prawy panel boczny, fioletowy AP8138849 prawy panel boczny, czerwony AP8139213 prawy panel boczny, cyjan AP8138620 prawy panel boczny, szary AP8139201 prawy panel boczny, ?ó?ty AP8139214 panel boczny lewy. cyjan AP8138621 panel boczny lewy, szary AP8139202 panel boczny lewy, ?ó?ty AP8138987 panel boczny lewy, zielony AP8138610 panel boczny lewa, niebieski AP8139208 panel boczny lewy, fioletowy AP8138850 panel boczny lewy, d?. czerwony AP8102375 zacisk m5 254485 zacisk m6 AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8138930 panel pod?ogowy, czarny AP8138177 prawa os?ona boczna, czarna AP8138176 lewa pokrywa boczna. czarny AP8121075 t krzak AP8102699 dwukierunkowa z??czka 90 °. bia?y 855799 ?ruba z ko?nierzem AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14
voorschermafdekkingen aprilia AP8102375 zacisk m5 AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8138844 owiewka przednia, l. czerwony AP8139211 przednia owiewka, miami cyan AP8138618 przednia owiewka, szara AP8139199 przednia owiewka w kolorze ?ó?tym brio AP8138981 owiewka przednia, zielona AP8138607 owiewka przednia, s. niebieski AP8139205 owiewka przednia, fiolet malwa AP8126602 przedni b?otnik, chr. zielony AP8126530 przedni b?otnik, s. niebieski AP8126628 przedni b?otnik malllow fiolet AP8126576 przedni b?otnik, l. czerwony AP8126629 przedni b?otnik, miami cyan AP8126531 przedni b?otnik, szary AP8126627 przedni b?otnik w kolorze ?ó?tym brio AP8138407 górna kratka os?ony, czarna

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Leonardo 125-150 650 1996 - 1998. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Leonardo 125-150 650 1996 - 1998. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Leonardo 125-150 650 1996 - 1998.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii