Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Rx-sx 43 125 2008 - 2010.

Aprilia Rx-sx 43 125 2008 - 2010 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Rx-sx 43 125 2008 - 2010

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia RX 125 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2008 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

sprzęgło aprilia AP0634178 bieg ja?owy z = 26 AP0227280 myjka ci?nieniowa AP0940315 ?ruba m5x12 AP0232742 klatka na kó?kach 21x25x10 AP0295401 pierwotna transmisja AP0259570 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0259053 wy?o?ona tarcza sprz?g?a 3,1 mm AP0259559 tarcza sprz?g?a 1 mm AP0259470 piasta sprz?g?a AP0239625 spr??yna sprz?g?a 34,1 mm AP0259165 p?yta dociskowa kpl. AP0259420 prowadnica p?yty spr??yn AP0241770 ?ruba sze?ciok?tna m5x25 AP0239265 wiosna kickstarter AP0634055 zestaw kick-start. bieg z = 23 AP0244585 podk?adka 17,5 / 24/1 AP0220139 wa? startowy AP0228220 sprz?g?o rozruchowe AP0239270 wiosna 42 AP0248365 d?wignia rozrusznika AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. -
pokrywa sprzęgła aprilia AP0211406 pokrywa sprz?g?a. szary AP0232150 kulka 12 mm AP0259325 d?wignia krzywki AP0241793 ?ruba m8x16 AP0942671 nakr?tka m8 AP0227945 podk?adka oporowa 8.1 / 15 AP0239907 wiosna li?ciowa AP0841685 ?ruba z ko?nierzem AP0250455 uszczelka olejowa 12x22x7 AP0250206 uszczelka AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0250890 o-ring 3771 AP0240820 ?ruba poziomu oleju m18x1,5 AP0241801 plastikowa za?lepka m18x1,5 AP0250641 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x18 AP0241782 tappo scarico olio AP0930725 uszczelka olejowa 17x28x7
wał korbowy aprilia AP0295375 wa? korbowy kpl. 54,5 mm AP0832533 ?o?ysko 6206 AP0427590 podk?adka dystansowa d50x62x0,1 AP0427591 podk?adka dystansowa d50x62x0,3 AP0945754 podk?adka zrywalna a12 AP0242515 nakr?tka m12x1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0234431 ko?o z?bate wa?ka wywa?aj?cego z = 27 AP0246570 klucz transmisji 4x5 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0232291 ?o?ysko 6302 AP0237948 wa?ek wywa?aj?cy AP0232341 ?o?ysko kulkowe 6005 AP0227280 myjka ci?nieniowa AP0940315 ?ruba m5x12 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0932028 klatka na kó?kach 15x19x20 AP0295379 korbowód kpl. AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr.
silnik aprilia 856717 silnik AP8106214 pokrywa ko?a ?a?cuchowego AP8146097 d?wignia zmiany biegów AP8120912 guma d?wigni AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8102548 prowadnica kablowa AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 *
Pompa olejowa aprilia AP0294735 zespó? pompy oleju. AP0256408 zacisk w??a AP0256410 rura 350 mm AP0251080 zacisk w??a 8 AP0256037 rura 850 mm AP0260030 gumowy. os?ona drutu AP0250890 o-ring 3771 AP0840510 ?ruba imbusowa AP0853845 zacisk w??a 35553 AP0211440 pokrywa pompy oleju AP0840511 ?ruba imbusowa AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
olietank aprilia 00H0370408 00F0371024 AP8201192 wska?nik rezerwy oleju AP8161197 fijación AP8101770 opaska zaciskowa d8x5,5 AP8101573 zacisk w??a d16-24x8 AP8220402 rura 5x9
chłodnica samochodowa aprilia 85164R ch?odnica wody. rh AP8101576 korek wlewu ch?odnicy wody 85165R ch?odnica wody. lh AP8121679 t krzak AP8120594 gumowa podk?adka 254485 zacisk m6 860012 ch?odnice w??a wodnego 860440 rura pompy ch?odnicy AP8101588 opaska zaciskowa d.24,5x8,6 AP8120799 rurka g?owicy ch?odnicy wody 890496 rura paliwowa ?r. 7x11,5 AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 AP8120536 opaska zaciskowa d28x8,6 * AP8101743 opaska zaciskowa d23,5x8 AP8101927 opaska zaciskowa d23,5x8 AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8220402 rura 5x9 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25
przenoszenie aprilia AP0220300 wa? przek?adni g?ównej z = 10 AP0232742 klatka na kó?kach 21x25x10 AP0634120 bieg z = 22 AP0245730 pier?cie? zabezpieczaj?cy 25x2 AP0634095 bieg z = 17/19 AP0634100 bieg z = 21 AP0634085 2. z?batka z = 14 AP0220280 nap?dzany wa? AP0234968 bieg z = 29 AP0634110 bieg z = 23 AP0234984 bieg z = 27 AP0234858 bieg z = 25 AP0634130 bieg z = 21 AP0244100 podk?adka oporowa 21,2 / 30/1 AP0634065 bieg z = 30 AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0236425 ko?o z?bate z = 16 AP0236062 wa?ek z?baty AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0281211 zespó? skrzyni biegów 6 v.ta '
gaźnik aprilia 860805 ga?nik vhst 28 cd 858578 ga?nik vhst 28 cd 856104 zawór gazowy 50 854541 strumie? ja?owy 36 890285 strumie? ja?owy 38 890286 g?ówny strumie? 160 AP8176132 g?ówny strumie? 128 854543 p?ywak gr.6.5 854544 zawór iglicowy 300 856102 ko?ek sto?kowy d53 / 2a 890287 ko?ek sto?kowy d49 / 5a 890510 zawór gazowy poz. czujnik
korbowód aprilia AP0296199 zespó? skrzyni korbowej AP0229380 ko?ek 6x40 AP0224260 rura AP0232275 klatka rolkowa 8x12x8 AP0632010 szpilka m8x12 AP0924150 anschluss? AP0247555 krzak AP0232291 ?o?ysko 6302 AP0932032 ?o?ysko 6203 AP0230425 uszczelka olejowa 28x38x7 AP0930675 uszczelka olejowa 25x38x7 AP0232765 ?o?ysko 6205 AP0940786 ?ruba dwustronna m8x57 / 20 AP0650131 uszczelka 6x10 AP0950141 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x13 AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0640190 czujnik AP0241381 ?ruba dwustronna m8x28x20 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0293318 uszczelka zestawu cylindra AP0293314 uszczelka zestawu silnika

Rama

podstawka centralna aprilia 856710 stojak boczny AP8221197 boczna spr??yna stojaka AP8121482 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego AP8161006 ?ruba do mocowania centralnej podstawy AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 AP9100223 boczna p?yta stojaka
zestaw gniazd aprilia 894518 zestaw zamka AP8102950 juego de herramientas 852164 zamek do kufra górnego 852163 wy??cznik g?ówny AP8150211 wkr?t AP8150349 specjalna ?ruba m8x15 AP8140710 klucz aprilia bez transpo.
kierownica aprilia AP8102825 wsparcie lustra 856741 kierownica AP8201984 lusterko wsteczne
podnóżki aprilia AP8146819 prawe podnó?ki AP8146821 podnó?ki lewe AP8152291 ?ruba z ko?nierzem AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8101317 spr??yna przedniego podnó?ka 860267 podnó?ek lewy 860389 prawy podnó?ek AP8146864 tylny podnó?ek. rh AP8146865 tylny podnó?ek. lh AP8121133 kompres cewki. wiosna AP8101861 kula d6,35 AP8134829 sworze? podnó?ka AP8132720 p?yta podnó?ka AP8152409 pier?cie? stop AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20
voorscherm aprilia 85674800XR AP8156096 prawy r?kaw ochronny. czarny AP8156097 os?ona r?kawa lewa. czarny AP8156135 przewodnik ochrony r?kawów z prawej strony AP8156136 prowadnica ochronna lewych r?kawów AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 86018800XN 31088 podpora licznika vespa s piaggio orig 654298 AP8138081 kratka ch?odnicy wody. czarny AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8121032 krzak AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15
voorscherm aprilia 85504700XN 86061500XN 86061600XN AP8102375 zacisk m5 AP8120405 gumowa podk?adka AP8150493 ?ruba imbusowa m4x16 AP8102381 klip m4 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 855799 ?ruba z ko?nierzem AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8120030 gumowa podk?adka AP8121032 krzak AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 860582 zacisk lewy 860583 zacisk prawy 856751 pokrywa zbiornika paliwa
przednie koło aprilia 860550 opona przód / ty? 110/70 r 17 860552 brak dost?pnego opisu AP8109001 klapa przedniego ko?a 21 " AP8108672 sutki d3.5 860015 przednie ko?o 858250 szprycha 251x3,5 858251 szprycha 245x3,5 AP8225411 piasta przednia AP8128168 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8125780 no?na wewn?trzna podk?adka dystansowa AP8125783 ?o?ysko ko?a przedniego. AP8125782 pier?cie? uszczelniaj?cy 860947 przednie ko?o AP8150139 wkr?t 856728 przednia tarcza hamulcowa AP8225412 sworze? piasty przedniej AP8125771 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8225414 brak dost?pnego opisu
tylne koło aprilia 860551 brak dost?pnego opisu 860553 d?tka tylna 18 " AP8109281 klapa tylnego ko?a 18 " 860016 tylne ko?o 858254 szprycha 212,5x3,5 858255 szprycha 216x3,5 AP8108672 sutki d3.5 860714 piasta tylna AP8125784 pier?cie? zabezpieczaj?cy d40 AP8125462 uszczelka olejowa 30x40x7 AP8125579 o? tylnego ko?a AP8150433 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m16x1,5 AP8152063 podk?adka 17x30x3 AP8125580 podk?adka dystansowa tylnego ko?a 856735 kó?ko z = 49 AP8150431 niska nakr?tka m8 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8152196 ?ruba m8x26 860013 ?a?cuch cpl conn. link 860948 tylne ko?o AP8125477 odst?pnik AP8110045 ?o?ysko piasty d17x40x12
zawieszenie tylne aprilia 856715 amortyzator 860271 brak dost?pnego opisu 856716 podwójny korbowód AP8152217 ?ruba imbusowa AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8152413 ?ruba z ko?nierzem m10x61 AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8110065 ?o?ysko igie?kowe AP8146518 sworze? t?okowy l = 36 860280 odst?pnik AP8150344 ?ruba imbusowa m12x107 AP8152018 podk?adka 12.2x22x2 AP8150432 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m12 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8121032 krzak 254485 zacisk m6
siedzenie zbiornika paliwa aprilia 860174 brak dost?pnego opisu 860173 pokrywa AP8220402 rura 5x9 860316 kurek paliwa AP8152186 ?ruba imbusowa m6x12 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8221228 krzak AP8220369 gumowa podk?adka AP8220263 rura odpowietrzaj?ca 4x8 AP8104071 zwi?zek kpl. AP8120954 rura paliwowa d7x12

Elektryczny

tablica przyrządów aprilia 856750 obs?uga gniazda AP8102375 zacisk m5 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 254485 zacisk m6 AP8150220 ?ruba imbusowa m6x30 AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8112600 gumowa podk?adka AP8121795 t krzak AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca 856743 deska rozdzielcza 896705 deska rozdzielcza
zapłon aprilia AP0295670 stojan kpl. AP0295675 cdi magneto assy AP0265157 wew. odebra? AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0945754 podk?adka zrywalna a12 AP0242515 nakr?tka m12x1 AP0941925 specjalna ?ruba te AP0260840 gumowy. os?ona drutu CM082405 brak dost?pnego opisu CM082403 cyfrowy ecu AP0265415 cewka ht AP0866708 nasadka ?wiecy zap?onowej. czarny 103830 105422 AP0245750 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP0260250 cichy blok AP0211581 os?ona ko?a zamachowego AP0295360 jednostka zap?onowa AP0841336 ?ruba imbusowa m6x12 AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr.

Inne / Niesklasyfikowane

decors aprilia 860503 naklejka na przedni? owiewk? 860504 naklejka na owiewk? z prawej strony 860505 naklejka na owiewk? przedni? lew? 860353 naklejka tylna 860512 naklejka rh 860513 naklejka lewa 860506 owiewka ogona prawa przednia naklejka rx 860507 owiewka ogona lewa przednia rx dec. 860508 prawostronna owiewka tylna dec. 860509 lewa owiewka tylna dec. 860510 prawy ty? owiewka tylna dec. 860511 tylna lewa owiewka tylna dec. 860514 naklejka na panel boczny prawy 860515 naklejka na lewy panel boczny 860335 up.front rh decal lion 860336 up.front lh decal lion 860337 prawa dolna naklejka tylna 860338 lewa dolna naklejka tylna 860339 prawa dolna naklejka przednia 860340 lewa dolna naklejka przednia 860341 lewy lewy ty? 860342 naklejka lewy ty? 860343 up.rear rh kalkomania lew 860344 up.rear lh decal lion
elektrische installatie i aprilia 856742 g?ówna wi?zka przewodów 854830 toeter AP8212588 dioda 856610 okablowanie prze??cznika ?wiate? miejskich
elektrische installatie ii aprilia 234390 akumulator 12v-4ah AP8112458 ujemne przewody akumulatora AP8127660 okablowanie p?ytowe 581142 czujnik temperatury otoczenia AP8112906 zespó? prostownika regulatora AP8127847 jednostka migacza 856742 g?ówna wi?zka przewodów
filterhuis aprilia 858415 filtr powietrza 858411 skrzynka powietrza 858412 skrzynka powietrza 858414 pokrywa obudowy filtra 858413 wspornik filtra powietrza AP8120997 w?? wlotowy AP8120654 w?? ga?nika-skrzynki powietrznej 254485 zacisk m6 AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8104745 zawór sas 860009 rura dolotowa sas 860010 przewód powietrza sas AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8 AP8102401 zacisk w??a d50-70x8 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8152274 ?ruba z ko?nierzem m5x20 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 873270 elektrozawór 854569 filtr elektromagnetyczny 890679 uszczelka d3,5 AP8120955 rura. szary 3x8 AP8161054 czapka AP8102520 zacisk w??a
frame aprilia 856635 rama AP8150431 niska nakr?tka m8 AP8121092 odst?pnik AP8101108 odst?pnik AP8152293 ?ruba z ko?nierzem AP8150018 pralka AP8101704 rolka napinacza ?a?cucha AP8150438 ?ruba imbusowa m10x130 AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8150087 ?ruba imbusowa m8x80 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 858499 in?. p?yta ??cz?ca AP8102902 sze?ciok?tna wk?adka gwintowana AP8201755 nit gwintowany
frame ii aprilia AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8102902 sze?ciok?tna wk?adka gwintowana AP8201755 nit gwintowany 858493 brak dost?pnego opisu AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8
koplamp achterlicht aprilia AP8127783 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8121665 t krzak 855038 reflektor AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8112600 gumowa podk?adka AP8127784 kierunkowskaz lewy przód / prawy ty? AP8127652 ?wiat?a tylne AP8112600 gumowa podk?adka AP8121795 t krzak AP8150270 ?ruba 4,2x20 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8202449 spinacz AP8152351 ?ruba 4,2x16 AP8127098 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej
middenaufbouw aprilia 85675800XB 85675900XB 855799 ?ruba z ko?nierzem AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8152171 ?ruba imbusowa 856760 komora na siod?o 85674600C1 siod?o AP8201620 d?wignia 254485 zacisk m6 AP8220488 guma grzybowa AP8121741 tuleja deski rozdzielczej AP8221129 krzak AP8120657 zacisk w??a AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8120001 gumowa podk?adka 85675200XN 85675300XN
schakelingen links aprilia 852327 d?wignia sprz?g?a kpl .. pol.met. AP8118432 d?wignia sprz?g?a AP8118200 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni sprz?g?a 852330 regulator d?wigni sprz?g?a AP8118198 d?wignia powietrza AP8118207 p?yta d?wigni rozrusznika AP8114245 linka sprz?g?a 860884 przewód ss?cy AP8118201 ?ruba d?wigni sprz?g?a AP8118490 orzech AP8118491 pralka AP8118492 ?ruba z ?bem walcowym AP8124918 selektor ?wiate? lewych AP8121817 spr??yna przewodu paliwowego AP8120467 tuleja regulacyjna sprz?g?a
schakelingen rechts aprilia 860314 przedni cylinder g?ówny 890308 zespó? d?wigni AP8213455 okno poziomu cylindra g?ównego. assy AP8213600 zestaw do rewizji pompy AP8213598 pokrywa zbiornika AP8213583 ?ruba pokrywy pompy AP8213584 sworze? d?wigni hamulca AP8213585 orzech 890309 rh u-bolt AP8213582 ?ruba z ?bem walcowym AP8124597 wy??cznik hamulca przedniego + wi?zka 860713 linka przepustnicy AP8114272 regulator linki gazu AP8118672 przepustnica + uchwyty r?czne. czarny AP8218628 para uchwytów. czarny AP8114371 regulator linki gazu AP8220135 gumowa podk?adka AP8221356 odst?pnik AP8121318 brak dost?pnego opisu AP8220143 nasadka regulatora przepustnicy
swing aprilia 856712 rami? wahad?owe 860187 os?ona ?a?cucha 860108 prowadnica ?a?cucha AP8234020 kubek na but AP8150246 ?ruba m4.8x13 AP8105132 sworze? tylnego wahacza AP8110067 ?o?ysko igie?kowe 22x28x16 AP8120240 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8152103 podk?adka d15x22x1 AP8152007 niska nakr?tka m14x1,5 AP8121121 tuleja wahacza tylnego wahacza AP8101341 podk?adka wyrównuj?ca AP8120700 r. prowadnica ?a?cucha. szary AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8121035 t krzak AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca 856767 prawy napinacz ?a?cucha 856732 napinacz ?a?cucha lewy AP8152305 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna AP8152262 niska nakr?tka m8 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12
transmissie schakeling aprilia AP0258305 krzywka zmiany biegów AP0232402 ?o?ysko 6001 AP0245790 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP0632060 ?o?ysko kulkowe 61804 AP0258138 widelec 5-6 v.ta AP0229390 trzpie? m6x70 AP0258128 widelec 2-3 pr?dko?ci AP0258118 widelec 1-4 v.ta AP0258200 wa?ek widelca AP0245570 pier?cie? zabezpieczaj?cy 8x0,8 AP0827305 podk?adka 6.2x18x2 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0248326 zespó? indeksu. d?wignia AP0227710 krzak AP0239241 indeks spr??yny AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0827305 podk?adka 6.2x18x2 AP0220295 dr??ek zmiany biegów + zespó? zapadki AP0239252 wiosna AP0427690 podk?adka 13 AP0827261 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 AP0227451 lámina de ajuste 12,5 / 21,5 / 0,5
uitlaatgroep aprilia 856720 t?umik 853034 t?umik AP8119881 zacisk t?umika AP8119494 ochrona rury wydechowej AP8702106 krzak AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8221297 podk?adka izolacyjna 254485 zacisk m6 31088 podpora licznika vespa s piaggio orig 654298 AP8101259 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8150137 ?ruba imbusowa 860178 p?yta t?umika AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8121819 podk?adka 6,5x12,5 AP8120870 podk?adka izolacyjna 856721 centralna rura wydechowa AP8120812 uszczelka t?umika AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8134994 p?yta
voorwielremklauw aprilia AP8113003 ?ruba rury olejowej 860882 zacisk hamulca przedniego 860883 podk?adki (para) 890310 zawór odpowietrzaj?cy AP8133517 szpilka z zawleczk? AP8113230 za?lepka zaworu upustowego AP8113548 strzec AP8123550 wiosna AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 856737 przewód przedniego hamulca
voorwielvork aprilia AP8203251 wtyczka AP8205020 pralka AP8120211 ok?adka ochronna AP8101272 odst?pnik AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8104597 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8203426 brak dost?pnego opisu AP8203427 podk?adka d7 AP8203424 górna p?yta widelca AP8203588 dolna nakr?tka pier?cienia wide? AP8163384 brak dost?pnego opisu AP8163385 ?ruba m6x30 AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8203425 ?ruba w kszta?cie litery u 856714 przedni widelec
voorwielvork ii aprilia AP8163383 wtyczka kpl. d40 AP8123346 o-ring AP8163386 r?kaw kpl. d40 AP8123689 krzak 599504 fili?anka (marzocchi) 599501 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) 599503 pier?cie? stop (marzocchi) 599502 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) AP8123355 odst?pnik AP8163387 orzech 8ma AP8163388 przewodnik spr??ynowy AP8163389 pier?cie? stop AP8163390 brak dost?pnego opisu AP8163391 t?ok prawy AP8163358 ko?ek 8x30 AP8163392 wiosna AP8163393 puchar AP8163394 pier?cie? AP8163340 wiosna AP8163353 pier?cie? t?okowy d.26 AP8163395 t?ok d26 AP8163350 nakr?tka m6x1 h 6 AP8163396 zawór d40 AP8163397 krzak AP8163398 amortyzator lewy AP8163399 t?ok lewy AP8163360 puchar AP8163356 kompresja t?oka lewa d.26 AP8163352 brak dost?pnego opisu AP8163400 t?ok prawy. kompletny AP8163401 t?ok lewy. kompletny AP8123540 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8163402 piasta + prawy wspornik widelca 890405 piasta + lewa noga widelca AP8163404 wiosna 890406 rura napr??enia wst?pnego 35x5x10 AP8123206 podk?adka uszczelniaj?ca AP8163405 ?ruba m10x45 AP8163345 brak dost?pnego opisu AP8163407 przek?adka 17x8,1x0,15 AP8163406 dystans 23x8,1x0,1 AP8163408 brak dost?pnego opisu AP8163346 dystans 21x8,1x0,2 AP8163342 brak dost?pnego opisu
waterpomprondsel aprilia AP0222182 obudowa pompy wodnej AP0230195 uszczelka olejowa 10x26x7 AP0237912 zespó? wa?u pompy wodnej. AP0229280 szpilka 4x16 AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0222195 wirnik AP0234415 ko?o z?bate pompy wody z = 16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 ?ruba z ko?nierzem m5x25 AP0634035 bieg ja?owy z = 28/13 AP0229380 ko?ek 6x40 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0293417 komplet pompy wodnej
achterkant opbouw aprilia 856756 uchwyt tablicy rejestracyjnej 85676200XB 85676300XB AP8121035 t krzak 31088 podpora licznika vespa s piaggio orig 654298 86061400XB AP8150450 podk?adka do wa?ków d5 AP8102375 zacisk m5 AP8112202 reflektor achter AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9
achterwielremklauw aprilia 856733 tylna tarcza hamulcowa 890015 wieszak hamulca 860715 brak dost?pnego opisu 890304 podk?adki (para) 890306 zawór odpowietrzaj?cy 890307 za?lepka zaworu upustowego 890305 spr??yna hamulca tylnego AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 856740 brak dost?pnego opisu AP8152259 ?ruba m6x16 AP8150009 pralka AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8124985 czujnik pr?dko?ciomierza kpl. 31088 podpora licznika vespa s piaggio orig 654298 860014 wsparcie czujnika AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 *
achterwielrempomp aprilia 856739 tylny cylinder g?ówny AP8121126 spr??yna d?wigni hamulca tylnego AP8150277 ?ruba imbusowa m8x50 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8121809 tuleja d?wigni hamulca tylnego 860232 sworze? d?wigni hamulca AP8135287 d?wignia hamulca tylnego AP8120538 o-ring 121 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8150026 nakr?tka m6 860842 wy??cznik
carburateursteun aprilia AP0250521 uszczelka AP0224389 zespó? zaworu trzcinowego AP0224430 zespó? zaworu trzcinowego AP0945758 podk?adka zrywalna a4 AP0240351 ?ruba okr?g?a m3x6 AP0267993 ko?nierz ga?nika AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0251850 zacisk w??a 51 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0440113 ?ruba m6x25
cilinder cilinderkop aprilia AP0650096 uszczelka 0,5 AP0650097 uszczelka 0.8 AP0650095 uszczelka 0.3 AP0223614 cylinder 9 otworów AP0250160 o-ring 64x2 AP0223385 g?owica cylindra AP0945752 podk?adka zrywalna a8 AP0940487 ?ruba okr?g?a m8x30 AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0613101 cylinder AP0222122 termostat 70 ° AP0222175 uchwyt termostatu AP0239950 wiosna AP0222202 termostat ?uk AP0240195 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m4x8 AP0250280 o-ring 105x2,5 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0294745 zespó? t?oka 53,99 mm AP0294754 zespó? t?oka 54,01 mm AP0294744 zespó? t?oka 53,98 mm AP0294753 zespó? t?oka 54,00 mm AP0215672 pier?cie? d54 AP0216139 sworze? t?okowy AP0945635 pier?cie? oporowy d15
cilinder ontluchtingventiel aprilia AP0650095 uszczelka 0.3 AP0650096 uszczelka 0,5 AP0650097 uszczelka 0.8 AP0223614 cylinder 9 otworów AP0253722 zawór wydechowy AP0253465 korpus zaworu AP0230880 o-ring 13,3x2,4 AP0230810 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0250975 uszczelka 0.8 AP0239052 wiosna AP0297746 kabel elektrozaworu AP0860460 gumow? nak?adk? AP0845020 podk?adka spr??ysta b6 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0242706 nakr?tka ko?nierzowa m8 AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0250271 uszczelka AP0273970 ko?nierz wydechowy kpl. AP0224067 pasek na ty?ek AP0240071 ?ruba imbusowa m8x20 AP0253373 zawór wydechowy AP0253500 p?yta mocuj?ca AP0827961 podk?adka 6.4 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0241236 ?ruba imbusowa m6x16 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr.

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Rx-sx 43 125 2008 - 2010. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Rx-sx 43 125 2008 - 2010. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Rx-sx 43 125 2008 - 2010.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii