Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Amico 50 1996.

Aprilia Amico 50 1996 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Amico 50 1996

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Amico 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Amico 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1996!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8231622 basis van filterhuis AP8201379 carburateur flens AP8221094 spiraal torsieveer * AP8232470 deksel van filterhuis AP8220385 afdichting luchtfilterhuis AP8220370 filterhuis rubber AP8121725 t bus AP8232471 inlaatslang AP8201378 luchtfilter AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150246 schroef m4.8x13 AP8150146 schroef 4x15
carburateur - oliepomp assy. aprilia AP8502564 schroef m6x20 AP8206514 inlaatspruitstuk AP8206514 inlaatspruitstuk AP8206454 inlaatspruitstuk d11 AP8206454 inlaatspruitstuk d11 AP8206518 reed ventiel AP8206787 brandstofinlaatklep pakking AP8206181 slangkraag AP8206788 geen beschrijving beschikbaar AP8206683 carburateur phbn 12-gs AP8206678 geen beschrijving beschikbaar AP8206677 carburateur phbn 12-gs AP8206677 carburateur phbn 12-gs AP8206676 carburateur phbn 12-gs AP8206520 geen beschrijving beschikbaar AP8206711 slangklem AP8206180 slangklem AP8206711 slangklem AP8206119 oliepomp assy. AP8508887 schroef m5x14 AP8206167 olieplug afdichting AP8206203 schroef met flens m8x15
koppeling aprilia AP8206214 oliekeerring AP8206157 sec. vaste schijf, compleet AP8206198 geleiderol voor variator AP8206200 oliekeerring d32x39x4 AP8206158 sec. schuifschijf, compleet AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206178 variator veerbeker AP8206191 sec. schijf voorjaar AP8206418 remschoenen veer terug AP8206418 remschoenen veer terug AP8206196 remschoenen veer terug AP8206196 remschoenen veer terug AP8206703 centrifugaalkoppeling AP8206199 moer m28x1 AP8206135 koppelingshuis compleet AP8206186 moer m10x1 h = 8 AP8502471 veerring d10x21x2 AP8206699 snelheidsvariator met koppeling AP8206749 snelheidsvariator met koppeling AP8206699 snelheidsvariator met koppeling AP8206749 snelheidsvariator met koppeling AP8206786 snelheidsvariator met koppeling AP8206786 snelheidsvariator met koppeling
drijfstanggroep aprilia AP8206212 oliekeerring AP8206208 met d20x47x14 AP8509135 met d20x47x14 AP8206221 drijfstang + g. pin brng. AP8206213 oliekeerring AP8206187 afstandhouder d15x20x12 AP8206154 speldenkooi 10x14x12.5 AP8206223 drijfstang cpl. AP8206500 oliekeerringen - set AP8206182 vliegwiel magnetosleutel
cilinderkop aprilia AP8206189 tapbout m6x1x106 AP8206174 zuigerpen d10x33 AP8206176 stop ring d10 AP8206120 zuigerveren set d40 AP8206218 zuiger assy d40 AP8206219 zuigereenheid d40,5 AP8206161 cilindervoet pakking AP8206456 cilinder met zuiger AP8206456 cilinder met zuiger AP8206224 cilinder met zuiger AP8206224 cilinder met zuiger AP8206224 cilinder met zuiger AP8206166 cilinderkoppakking AP8206450 cilinderkop AP8206450 cilinderkop AP8206104 cilinderkop AP8206104 cilinderkop AP8206104 cilinderkop AP8206113 cilinder luchtmantel AP8206184 flensmoer m6x5 AP8502563 schroef m6x16 AP8206782 pakkingset AP8206870 bougie br7hs
motor-drijfstang aprilia AP8222349 motor cw AP8222552 motor cw AP8222550 motor cw AP8222491 motor cw AP8222489 motor cw AP8222480 motor cw AP8222384 motor cw AP8222384 motor cw AP8222383 motor cw AP8222382 motor cw AP8222381 motor cw AP8222370 motor cw AP8232629 kick-start hendel AP8203407 schokdemper AP8203407 schokdemper AP8203630 schokdemper AP8203630 schokdemper AP8152301 zelfborgende moer AP8152289 schroef met flens AP8150227 schroef m10x45 AP8232464 motor verbindingselement AP8221087 motor draaipen AP8152301 zelfborgende moer AP8220346 silent-block AP8150329 inbusschroef AP8220371 eindstop drift
uitlaateenheid aprilia AP8219273 uitlaat AP8219376 cat. uitlaatpijp -ch AP8219296 cat. uitlaatpijp -nl AP8219295 cat. uitlaatpijp - d AP8219294 uitlaatpijp - nl / d AP8219294 uitlaatpijp - nl / d AP8219293 uitlaatpijp - f AP8219291 uitlaatpijp -b- AP8219289 cat. uitlaatpijp - a AP8219279 uitlaatpijp - sf AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8220357 stil blok. uitlaat AP8152260 inbusschroef AP8150521 inbusschroef AP8152289 schroef met flens AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8232524 exhaust pipe prot., chr.black AP8232524 exhaust pipe prot., chr.black AP8232524 exhaust pipe prot., chr.black AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8117064 onderlegring
olie tank aprilia AP8231510 olietank, zwart AP8112686 oliereserve-indicator AP8220282 olietank plug AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8120355 olieplug pakking AP8102223 rubberen afstandhouder AP8102224 mixer oliefilter AP8101944 2-weg verbinding AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8220384 brandstofpijp 1R000160 brandstofpijp AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8152169 schroef 4.8x19 AP8120354 hoes AP8201455 olieplug staaf
transmissie eindoverbrenging aprilia AP8206159 met d10x30x9 AP8502626 met d17x40x12 AP8276046 met d17x40x12 AP8206425 aandrijfas z = 13 AP8206123 aandrijfas z = 43 AP8206142 idle gear assy z = 14/52 AP8206150 belleville spring AP8206195 blauwe stalen ring d14x29x1
variator aprilia AP8206207 blauwe stalen ring d57x74x0,8 AP8206144 startmotor tandwiel z = 71 AP8206210 kooi d57x61x10 AP8206147 starterkoppeling. AP8206698 schuifregelaar AP8206136 oprijplaat AP8206789 stiftrol d3,1 AP8206789 stiftrol d3,1 AP8206701 pennenrol d8.8 AP8206455 pennenrol d8.5 AP8206455 pennenrol d8.5 AP8222335 katrol assy .. rijden AP8206109 v-riem AP8222336 bus 13x18x38.2 AP8221326 afstandhouder d18x23x5 AP8206478 afstandhouder d18x23x5 AP8221326 afstandhouder d18x23x5 AP8206566 afstandhouder d18x23x2,5 AP8206478 afstandhouder d18x23x5 AP8206420 afstandhouder d18x23x6,5 AP8222458 spacer d18x23x3.5 AP8206693 spacer d18x23x3.5 AP8206597 afstandhouder d18x23x4 AP8222458 spacer d18x23x3.5 AP8206116 vaste katrol AP8206140 aandrijfschijf voorste poelie AP8206141 getande startkoppelingsbeker AP8206204 conische veerring AP8206183 moer m10x1.25 AP8206153 krukhuis d53x57x10

Frame

centraal lichaam i aprilia AP8230714 handschoenmodule, zwart AP8239121 handschoendeksel, blauw AP8238611 handschoenmodule, grijs AP8220407 topkoffer afdichting AP8120531 rubber met inzet AP8120531 rubber met inzet AP8231323 mat AP8239118 mat, blauw AP8238577 mat, grijs AP8231706 rh hanger hoes AP8231706 rh hanger hoes AP8231707 lh hanger hoes AP8231707 lh hanger hoes AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8150177 ring 5,3x10x1 AP8150177 ring 5,3x10x1
centraal lichaam ii aprilia AP8102284 klem AP8231377 vloerpaneel, zwart AP8238576 vloerpaneel, grijs AP8239117 vloerpaneel, blauw AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8102041 clip m5 *
centraal lichaam iii aprilia AP8239194 onderpaneel, blauw AP8238592 voetsteun onderpaneel, blauw AP8238592 voetsteun onderpaneel, blauw AP8238587 voetsteun onderpaneel, rood AP8238587 voetsteun onderpaneel, rood AP8238221 onderpaneel, blauw AP8239194 onderpaneel, blauw AP8239508 voetsteun onderpaneel, m. violet AP8239511 onderpaneel, malve violet AP8239515 voetsteun onderpaneel, azuriet AP8239518 onderpaneel, azuriet AP8238647 voetsteun onderpaneel, grijs AP8238647 voetsteun onderpaneel, grijs AP8239127 voetsteun onderpaneel, blauw AP8239127 voetsteun onderpaneel, blauw AP8238725 onderpaneel, grijs AP8238725 onderpaneel, grijs AP8238725 onderpaneel, grijs AP8238724 onderpaneel, blauw AP8238724 onderpaneel, blauw AP8238677 onderpaneel, rood AP8238677 onderpaneel, rood AP8238647 voetsteun onderpaneel, grijs AP8150426 schroef 5.5x15.9 AP8152246 schroef met flens m6x16
centrale carter set aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206138 oliekeerring borgplaat AP8502567 schroef m6x35 AP8206121 carter assy AP8206169 carterpen d12x16 AP8206578 rol d3x11.8 AP8206129 silent-block. carter AP8501481 binnen borgring d40 AP8206558 met d17x40x12 AP8206215 oliekeerring AP8206131 union + ontluchtingspijp 10x14x210 AP8206171 remschoen pin AP8502471 veerring d10x21x2 AP8206490 moer m10x1.25 AP8502437 moer m10x1.25 AP8206475 olievulplug AP8206482 o-ring d13.3x2.4 AP8206188 afstandhouder d10x15x176 AP8206209 met d15x32x8
controleert assemblage ii aprilia AP8213175 voorrempomp d11 AP8213303 voorrem pomp AP8218156 voorremhendel met versteller AP8218273 voorremhendel AP8213475 pompdeksel AP8113305 pompdeksel AP8213300 raam hoofdcilinder AP8113414 raam hoofdcilinder AP8218155 remhendel u-bout AP8218322 voorremhendel AP8218179 voorremhendel AP8118473 voorremhendel AP8218189 voorremhendel AP8218190 u-bout AP8213191 pomp revisiekit AP8118472 schroef AP8218114 remhendelpen AP8221231 voorremhendelpen
voetsteunen - zijstandaard aprilia AP8221197 zijstandaardveer AP8221187 stand pin AP8220239 rubberen afstandhouder 8x18 AP8221188 stand pin ring AP8221142 t bus * AP8232883 centrale standaard AP8120592 onderlegring AP8220276 voetsteun rubber AP8220276 voetsteun rubber AP8232614 voetensteun AP8232614 voetensteun AP8232616 achterste voetsteun AP8232616 achterste voetsteun AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8150394 rvs ring 21x37x3 AP8150394 rvs ring 21x37x3 AP8152283 schroef met flens AP8152283 schroef met flens AP8201431 splitpen
kader aprilia AP8232852 frame met electro-coating AP8203609 kogelring set compleet AP8201564 zadelslot AP8201875 slot hardware kit AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104600 box slot AP8201390 box slot AP8212336 hoofdschakelaar - stuurslot AP8221312 getande ring AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8152040 binnenzeskantschroef m6x12 AP8152140 klinknagel m6x17 AP8234057 snd phor. bord AP8152194 lage moer m19x1
voorkant i aprilia AP8239119 dashboardpaneel, blauw AP8239119 dashboardpaneel, blauw AP8238578 dashboardpaneel, grijs AP8230945 dashboardpaneel, zwart AP8239313 handguard paar, blauw AP8232854 handguard paar, blauw AP8231345 voorruit AP8231345 voorruit AP8120591 ring 10x5,3x1 * AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8120531 rubber met inzet AP8150052 binnenzeskantschroef m6x16 AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8150427 schroef m4x40 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8231640 kap pakking AP8231640 kap pakking
voorlichaam ii aprilia AP8238831 boren. koplamp supp., rood AP8238818 koplampsteun, blauw AP8238644 koplampsteun, grijs AP8238644 koplampsteun, grijs AP8238644 koplampsteun, grijs AP8238644 koplampsteun, grijs AP8238589 koplampsteun, blauw AP8238583 koplampsteun, rood AP8238583 koplampsteun, rood AP8238583 koplampsteun, rood AP8239513 koplampsteun, azuriet AP8239506 koplampsteun, mal. violet AP8239193 boren. koplamp supp., blauw AP8239132 koplampsteun, blauw AP8239132 koplampsteun, blauw AP8238833 boren. koplamp supp., grijs AP8238833 boren. koplamp supp., grijs AP8238832 boren. koplamp supp., blauw AP8238831 boren. koplamp supp., rood
voorkant iii aprilia AP8231824 voorscherm, blauw / grijs AP8239514 voorscherm, azuriet AP8239507 voorscherm, mallow violet AP8239130 voorscherm, blauw AP8238645 frontschild, grijs AP8238645 frontschild, grijs AP8238645 frontschild, grijs AP8238590 voorscherm, blauw AP8238581 voorscherm, rood AP8238581 voorscherm, rood AP8239476 voorschermrooster, m.violet AP8239131 voorschermrooster, blauw AP8238646 voorschermrooster, grijs AP8238646 voorschermrooster, grijs AP8238646 voorschermrooster, grijs AP8238591 voorschermrooster, blauw AP8238582 voorschermrooster, rood AP8238582 voorschermrooster, rood AP8231827 voorschermrooster, blauw AP8239488 voorschermrooster, azuriet
voorkant iv aprilia AP8152268 inbusschroef AP8231341 binnenschild, zwart AP8238579 binnenschild, grijs AP8239120 intern schild, blauw AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150379 schroef m5x16 AP8150381 sluitring 10x5,3x1 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102284 klem AP8102375 clip m5
voorlichaam v aprilia AP8226412 rechts vorkbescherming, zand AP8230982 rechter vorkbescherming, zwart AP8238573 rh vorkbescherming, grijs AP8226413 lh vorkbescherming, zand AP8230983 lh vorkbescherming, zwart AP8238574 lh vorkbescherming, grijs AP8226372 voorspatbord AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8226342 spatscherm vooraan AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
voorvork aprilia AP8203608 voorvork AP8203536 bus AP8203536 bus AP8203525 bus AP8203531 o-ring 115 AP8203607 vork schokdemper AP8203533 bord AP8203542 speciale ring AP8203521 beker d20 AP8203523 nylon bus AP8203519 becher d28 AP8203524 bus AP8203537 drijfstang AP8203520 kop AP8203522 nylon bus AP8203538 bus AP8203539 schroef AP8201602 zeskantschroef m8x35 AP8203541 zelfborgende moer AP8203535 sluitring d12 AP8203543 zelfborgende moer AP8203534 remklauw plaat AP8203540 klem AP8221155 kabelgeleider AP8201605 onderlegring
voorwiel - schijfrem aprilia AP8208385 voorwiel AP8213229 voorremschijf 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8208255 interne afstandhouder AP8201947 kilometerteller versnelling AP8225275 voorwiel as AP8201955 kilometerteller versnellingsbak AP8221146 schroef AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8225237 ring 13x24x2,5 * AP8150101 ring 13x24x2,5 * AP8225148 lager AP8225276 voorwiel spacer AP8213192 remblokken AP8213230 remklauw AP8213176 remklauw voor AP8213177 voorste remleiding AP8213193 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8213227 pen + remveer AP8213194 pen + remveer AP8113003 olieleiding schroef AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8113004 ring 10x14x1,6 *
voorwiel - trommelrem aprilia AP8201947 kilometerteller versnelling AP8225276 voorwiel spacer AP8208380 voorwiel 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8208255 interne afstandhouder AP8213133 remschoenen + veren AP8213040 achterbekleding cam AP8225277 schoenhouder plaat AP8208260 veer AP8208258 nok bedieningshendel AP8225275 voorwiel as AP8225148 lager AP8201955 kilometerteller versnellingsbak AP8214143 kabel voorrem AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8221102 aansluitschroef d.6 AP8225237 ring 13x24x2,5 * AP8150101 ring 13x24x2,5 * AP8214115 kabelregelaar AP8214116 rubberen balgen
benzinetank aprilia AP8231321 benzinetank AP8231624 benzinetank AP8231624 benzinetank AP8231624 benzinetank AP8238679 benzinetank AP8238679 benzinetank AP8201665 brandstof glazen beker AP8201481 vacuüm brandstofkraan AP8201481 vacuüm brandstofkraan AP8201481 vacuüm brandstofkraan AP8201926 vacuüm brandstofkraan AP8201926 vacuüm brandstofkraan AP8212957 brandstofniveausensor AP8201690 tankdop AP8220352 brandstoftank pakking AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8201522 vezelring AP8150182 gebogen veerring AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8120179 slangklem d8 AP8101595 slangklem d10,1 AP8220373 tank rubber
stuur - dashboard aprilia AP8218160 stuur met voor ctng. AP8150290 binnenzeskantschroef m10x60 AP8150323 schroef m10x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152301 zelfborgende moer AP8218275 handgreep paar, zwart AP8218328 handgreeppaar, blauw AP8221153 lh achteruitkijkspiegel basis AP8221154 rechts achteruitkijkspiegel AP8202071 rechter + linker stekker voor achteruitkijkspiegel AP8201818 rechter + linker stekker voor achteruitkijkspiegel AP8214169 kilometertellerkabel AP8212824 dashboard compleet AP8212966 dashboard compleet AP8201975 rh achteruitkijkspiegel AP8201835 rh achteruitkijkspiegel AP8201975 rh achteruitkijkspiegel AP8201976 lh achteruitkijkspiegel AP8201836 lh achteruitkijkspiegel AP8201976 lh achteruitkijkspiegel AP8212405 klok rubber AP8212406 digitale klok AP8212407 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8212402 dashboardvenster AP8220555 pakking AP8220422 pakking AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 149104 binnenzeskantschroef m8x40 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8220347 spiegelend rubber rechts AP8220324 rh achteruitkijkspiegel plug AP8220331 rubberen afstandhouder *
plaat set en sticker aprilia AP8215968 sticker set AP8247509 sticker set AP8247503 sticker set AP8247499 sticker set AP8247179 sticker set AP8247178 sticker set AP8247177 sticker set AP8237783 sticker set AP8237376 sticker set AP8237371 sticker set AP8237369 sticker set AP8247478 ece gegevensplaat AP8247478 ece gegevensplaat AP8237587 ece gegevensplaat AP8237587 ece gegevensplaat AP8257451 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8247496 constructor gegevensplaat AP8247477 constructor gegevensplaat AP8247477 constructor gegevensplaat AP8237993 constructor gegevensplaat AP8237514 constructor gegevensplaat AP8237075 constructor gegevensplaat AP8215698 constructor gegevensplaat AP8215668 constructor gegevensplaat AP8215670 fraudebestendige gegevensplaat AP8215747 fraudebestendige gegevensplaat AP8237325 fraudebestendige gegevensplaat
achterlichaam i aprilia AP8231372 batterijdeksel, zwart AP8238575 batterijdeksel, grijs AP8239116 batterijdeksel, blauw AP8239493 batterijscherm, azuriet AP8239481 accuschild, mallow violet AP8239129 batterijdeksel, blauw AP8238651 batterijdeksel, grijs AP8238651 batterijdeksel, grijs AP8238651 batterijdeksel, grijs AP8238596 batterijdeksel, blauw AP8238580 batterijdeksel, rood AP8238580 batterijdeksel, rood AP8231822 batterijdeksel, blauw AP8150425 schroef 5.5x22 AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150426 schroef 5.5x15.9 AP8102284 klem AP8102782 klem AP8202449 klem
achterlichaam ii aprilia AP8231825 rechter achterwand, blauw / grijs AP8239516 rechter achterwand, azuriet AP8239509 rechter achterwand, mal. violet AP8239136 rechter achterwand, blauw AP8239134 rechter achterwand, grijs AP8239134 rechter achterwand, grijs AP8239122 rechter achterwand, rood AP8238648 rechter achterwand, grijs AP8238593 rechter achterwand, blauw AP8238584 rechter achterwand, rood AP8239517 lh achterpaneel, azuriet AP8239510 lh achterpaneel, mal. violet AP8239137 lh achterpaneel, blauw AP8239135 lh achterpaneel, grijs AP8239135 lh achterpaneel, grijs AP8239124 lh achterpaneel, rood AP8238649 lh achterpaneel, grijs AP8238594 lh achterpaneel, blauw AP8238585 lh achterpaneel, rood AP8231826 lh achterpaneel, blauw / grijs AP8150425 schroef 5.5x22 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8102041 clip m5 * AP8102782 klem AP8202449 klem AP8150426 schroef 5.5x15.9
achterlichaam iii aprilia AP8230958 helmcompartiment + zegel AP8220407 topkoffer afdichting AP8231322 brandstoftank paneel AP8221179 scharnier onderste pijler AP8221183 zadel spin AP8201431 splitpen AP8121075 t bus AP8121679 t bus AP8150395 lage zelfborgende moer m6 AP8120592 onderlegring AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
achterlichaam iv aprilia AP8231347 lugg.rack ondersteuning AP8239519 bagagerek, azuriet AP8239512 bagagedrager, mallow violet AP8239133 bagagerek, blauw AP8238650 bagagerek, grijs AP8238650 bagagerek, grijs AP8238595 bagagerek, blauw AP8238588 bagagerek, rood AP8231821 bagagerek, blauw / grijs AP8239126 bagagerekhoes, blauw AP8238586 bagagerekhoes, grijs AP8231348 bagagerekhoes, zwart AP8230563 carburateur bescherming AP8231512 slot prot. AP8150425 schroef 5.5x22 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8221097 t bus * AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150444 zelftappende schroef
achterlichaam v aprilia AP8226386 kentekenplaathouder, grijs AP8226386 kentekenplaathouder, grijs AP8230567 kentekenplaathouder, zwart AP8226385 spatscherm AP8226385 spatscherm AP8230719 spatscherm AP8234069 kentekenplaatsteun AP8234067 koplamp achter supp. AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150444 zelftappende schroef AP8212060 reflector. amber AP8224163 reflector. amber AP8221232 bus
achterwiel aprilia AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8150471 veerring 14.5x24 AP8208387 achterwiel AP8213133 remschoenen + veren AP8221120 remkabelhouder AP8213251 achterremnok AP8232678 achterremhendel. zink afwerking AP8214104 kabel achterrem AP8101103 achterremhendel register AP8213137 spoel kompres. voorjaar AP8120769 o-ring 114 AP8152136 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6
zadeleenheid i aprilia AP8229251 zadel, blauw (een p) AP8229144 zadel, zwart AP8229176 zadel, grijs AP8229176 zadel, grijs AP8229176 zadel, grijs AP8229184 zadel, grijs (één p) AP8229250 zadel, blauw AP8229250 zadel, blauw AP8229250 zadel, blauw AP8220349 rubberen afstandhouder
zadeleenheid ii aprilia AP8234078 scharnier bovenstijl AP8238794 zadelgreep, blauw AP8238793 zadelgreep, rood AP8239225 zadelgreep, blauw AP8239494 handvat, azuriet AP8239482 handvat, malve violet AP8239128 handvat, blauw AP8239128 handvat, blauw AP8238795 zadelgreep, grijs AP8238652 handvat, grijs AP8238224 handvat, grijs AP8238572 handvat, rood AP8238572 handvat, rood AP8238597 handvat, blauw AP8238597 handvat, blauw AP8238652 handvat, grijs AP8238652 handvat, grijs AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8201682 toolkit

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia AP8212110 batterij 12v-4ah 234390 batterij 12v-4ah AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8212469 relais 12v / 30a AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8212382 diode AP8230535 batterijhouder AP8212611 claxon 12v cc 58237R claxon 12v cc AP8212540 spanningsregelaar AP8212799 spanningsregelaar AP8120754 rubberen zekeringkast AP8220342 rubberen zekeringkast AP8112244 zekering 7,5a CM225607 zekering 7,5a AP8124399 knop 580953 knop AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8212571 belangrijkste kabelboom AP8212849 belangrijkste kabelboom AP8220269 kabelgeleider AP8212513 verlichting keuzekabel AP8212609 batterij-zekering kabel AP8212671 helm comp. licht
vliegwiel aprilia AP8206510 schroef m6x25 AP8206508 schroef m6x25 AP8206499 schroef met 2 ringen m6x16 AP8206528 ventilator omhulsel AP8206105 kunststof ventilator d129 AP8206183 moer m10x1.25 AP8206205 sluitring d10.5x18x2 AP8502563 schroef m6x16 AP8206164 flyw. stator pakking AP8206512 cdi magneto assy AP8206179 buiten borgring d19 AP8206746 oliepomp aandrijving AP8206145 oliepomp aandrijving AP8206746 oliepomp aandrijving
ontstekingseenheid aprilia AP8206470 vliegwiel cdi unit assy AP8212579 bougie onderwaterhuis AP8206125 bobine AP8220438 bougie rubber AP8206108 bougiedop AP8220439 bougiedop AP8220440 rubber, draadafdekking AP8212977 startmotor AP8206206 sluitring d8x16x2 AP8206665 stationair tandwiel + bus AP8206172 pin d8x32 AP8206139 inactieve versnellingsplaat AP8206202 schroef m6x12 AP8502564 schroef m6x20 AP8121041 afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224093 borstelhouder met of
lichten aprilia AP8212543 koplamp AP8212575 koplamp AP8212442 achterlicht AP8212662 koplamp bedrading met harnas AP8212471 koplamp bedrading met harnas AP8212381 koplamp bedrading met harnas AP8212422 achterlicht kabelboom. AP8212410 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8212411 linker richtingaanwijzer lens AP8212409 achterlicht lens AP8212413 rh richtingaanwijzer r.lens AP8212443 links richtingaanwijzer r.lens AP8212459 achterlicht lens AP8112599 rubberen afstandhouder AP8121665 t bus AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8221161 ring 10x3,5x2 * AP8124440 lamphouder AP8212465 lamphouder AP8152299 zelfborgende moer m6

Accessoires

hoezen - kickstarter aprilia AP8206170 pin deksel d10x14 AP8206163 deksel pakking AP8206112 transmissie deksel AP8502567 schroef m6x35 AP8502564 schroef m6x20 AP8206111 ontstekingsdeksel AP8206162 k. start dekselpakking AP8206149 hendel terugstelveer AP8206152 kick-start asbus 15x20x30 AP8501469 buiten borgring d15 AP8206193 blauwe stalen ring d15.1x28x1 AP8206122 schop assy AP8206148 kickstarter lente AP8206692 glijdende kick-start versnelling AP8206172 pin d8x32 AP8206137 kabelgeleider

Gereedschappen

handboek van de operator aprilia AP8201744 gebruiksaanwijzing -d-f-uk- AP8202098 gebruikershandleiding -i-f-d- AP8202092 gebruikershandleiding -e- AP8202065 gebruikershandboek -i- AP8202057 gebruiksaanwijzing -d-f-uk- AP8202056 gebruikershandleiding -nl-dk-sf- AP8202055 gebruiksaanwijzing -d-f-uk- AP8201968 gebruikershandboek -i- AP8201929 gebruikershandleiding -nl-dk-sf- AP8201928 gebruiksaanwijzing -d-f-uk- AP8201783 gebruikershandleiding -nl-p- AP8202099 gebruikershandleiding -nl-uk-

Overig / Niet ingedeeld

regelt de montage i aprilia AP8218136 lh achterremcontrole AP8218236 achterremhendel compleet AP8218153 achterremhendel AP8218274 achterremhendel AP8118472 schroef AP8218114 remhendelpen AP8218154 remhendel u-bout AP8212529 choke controle AP8218324 gaspedaal + handgreep, blauw AP8218238 gas + handgreep. zwart AP8124208 druk op de knop AP8124209 claxon AP8214109 gaskabel AP8214108 chokekabel AP8212767 draai indic. lichtknop AP8212837 2-weg lichtknop AP8212764 3-voudige lichtknop AP8212768 2-weg lichtknop

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Amico 50 1996. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Amico 50 1996 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Amico 50 1996.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia