Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SX 50 2014.

Aprilia SX 50 2014 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SX 50 2014

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SX 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SX 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2014!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carburateur aprilia CM152710 geen beschrijving beschikbaar CM141711 gasklep CM107514 conische pin CM107506 conische pen a13 AP8276033 conische pen a13 CM106218 diffusor 209 ga CM106229 diffusor 208 ha CM101753 hoofdsproeier 104 CM101723 hoofdsproeier 72 CM102103 inactieve jet 484704 compleet reservoir 482916 zweven cpl. 288865 schroef 482942 gasklep veer 288873 conische pin clip 288872 ring CM146204 beginner CM146201 startapparaat 289575 schroef 288863 bord 085285 veer CM107701 air adj.screw cpl. 152608 veer 828074 gasklep stelschroef 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 498409 carburateur pakkingset 436206 complete olieklep 827892 luchtmeter 289903 cap 875551 cap 288868 schroef
koppeling aprilia 1A001076 koppeling versnelling 847217 moer 10m100 847045 koppeling drukplaat 847218 onderlegring 876418 onderlegring 847221 moer 00000326260 moer 847043 aangedreven koppelingsschijf 847044 aandrijfkoppelingsschijf 623920 schroef torx 847222 lager B016310 afstandhouder 847042 onderlegring 847046 koppelingsdeksel 847047 veer 847224 onderlegring 847048 schroef 5m80x35 006410 pakking ring 847083 koppelingshendel 847075 oliekeerring CM151201 ontkoppelingsas 847223 pin 847090 bord 847216 versnelling 8713165 rolkooi 22x26x13
carter aprilia CM1503015 carter assy CM1503065 carter assy 871730 pakking 1A009969 pakking 847241 pin CM1507034 hoes 871930 deksel pakking 880888 deksel pakking 861004 tandwiel deksel 847237 schroef 847238 onderlegring CM149801 schroef met flens 874552 schroef met flens 847023 ring moer 847091 pakking 319446 binnenzeskantschroef m6x10 847239 onderlegring 847087 schroef 847180 o-ring 877264 tapeind l = 109 847024 ontluchtingsleiding AP8220402 pijp 5x9 00G03900821 schroef met flens m6x30 AP8152281 schroef met flens m6x30 847093 inlaatspruitstuk 873815 reed ventiel 414837 schroef met flens m6x25 CM149804 schroef met flens m6x25 CM149806 schroef m6x35 414838 schroef m6x35 B016763 schroef met flens m6x40 414834 schroef met flens m6x40 830487 schroef 00H03000091 schroef 6x50 847174 schroef AP8104097 slangklem 847096 slangklem 871319 slang CM1513075 motor CM151311 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
cilinder aprilia 877719 cilinder met zuiger bijv 8770700001 zuigereenheid a-v / fe 8770700002 zuigereenheid b-v / fe 8770700003 zuigereenheid c-v / fe 8770700004 zuigereenheid d-v / fe 847006 zuigerveren set 877072 ring 847012 zuigerpen 847178 stop ring CM151902 hoofddeksel CM1519024 hoofddeksel 871725 cilinderkoppakking CM164903 pakking v / fe 0.7 CM159503 pakking v / fe 0.7 CM164901 pakking v / fe 0.3 CM159501 pakking v / fe 0.3 871643 cilindervoet pakking 874224 aandrijfas 83052R aandrijfas 847010 temperatuurmeter 880325 temperatuurmeter 847020 oliekeerring 847172 lager 414837 schroef met flens m6x25 436947 moer 847008 zylinderkopf 1A0089765 zylinderkopf 847215 transmissiesleutel 847529 kooi 847007 cilinderkoppakking
uitlaateenheid aprilia 867397 geluiddemper 867480 geluiddemper 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152288 schroef met flens AP8134378 bevestigingsbus van de geluiddemper 8674035 schroefdraadbus 861020 front bescherming 00D05910081 schroef m6x16 00H03404321 demper pakking 00000012415 schroef 00F04201361 onderlegring 847181 onderlegring 861049 achterhoede AP8220241 rubberen afstandhouder AP8150101 ring 13x24x2,5 * 00D04900581 bus 862429 bus 865093 pakking AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 00000023060 moer m6100 00H03802461 slangklem 00G05100911 tas voor accessoires AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150018 onderlegring
versnellingsbak aprilia 847027 as voor primaire tandwielas. 6 v.ta 847544 rolkooi 847086 lager 847021 bord 847210 schroef 5m80x10 1A003116 schroef 5m80x10 847028 secundaire as cpl. 6 v.ta 847153 versnelling 1a z = 34 847157 versnelling 2a z = 30 847155 versnelling 3a z = 27 847156 versnelling 4a z = 24 847549 onderlegring 847211 rolkooi 847550 scheibe 871708 scheibe 847542 veiligheidsring 847548 ring 1x16x23.5 847541 ring 1x18x23 847546 vulring 17.1x25x0.8 847545 ring 1.2x17x28 847019 oliekeerring 847209 lager 847154 versnelling 5a z = 23 86177R rondsel z = 11 00H02813371 rondsel z = 11 00H02805371 rondsel z = 14 00H02800421 bord 00H02810421 differentieel rondsel as l = 103. od = 16 00000004510 schroef AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150535 veiligheidsring AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 00000033040 sluitring d4 847032 vork 83073R vork 847030 vorkgeleidepen met schacht 847214 onderlegring 863136 schakel nokkenplaat 847038 schakel nokkenplaat 847158 versnelling 6a z = 22 847033 schakel cam 83066R schakel cam 847036 onderlegring 847213 zuigerpen 4x6 847547 bus 847159 secundaire tandwielas 847029 vorkgeleidepen met schacht 847031 vork 83072R vork
oliepomp aprilia 847052 oliepomp as. 847184 pin 006408 veiligheidsring 847055 oliepomp 847227 schroef 847226 onderlegring 847183 onderlegring 00H03706011 hoes 00004154000 schroef 847051 versnelling z = 25 847076 as pin 847053 rondsel z13 / 24 311163 pakking 00H03701511 veer 876733 fairlead cpl. CM101605 olie uitlaatpijp CM101509 olie-inlaatpijp
selector aprilia 847236 keuzeschacht 1A0043545 keuzeschacht 00H027034215 versnellingspook. B018064 versnellingskeuzepen 847069 veer 847070 schroef 847068 hendel 847075 oliekeerring 847228 onderlegring AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 658830 gebogen veerring 6x12
waterkoeler aprilia 866995 waterkoeler 2B0024585 waterkoeler 00H03810501 expansievat 00H03802472 tankdop 862541 y vakbond 00D00900531 slangklem 254485 clip m6 CM002901 slangklem AP8101722 slangklem d25x8.6 00008915020 tule AP8152278 schroef met flens m6x16 * 00D01500552 kop AP8152277 schroef met flens m6x12 86138R pijp AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8152279 schroef met flens m6x20 862493 koeler-pomp pijp 00G02200692 bord 00H03801751 slangklem 21 / 8w 4 2B004936 waterkoeler rooster 866961 waterkoeler rooster CM002901 slangklem 00H03801961 pijp 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 862543 koelere pijp 862544 pijp 00H03704081 olie tank 00F03710241 olievuldop 867531 oliepeilsensor AP8104071 union cpl. 879888 bevestigingsklem AP8101927 slangklem d23.5x8 862542 pijp 00H00400501 slangklem 7.8-8.3 00G03801701 slangklem AP8121697 belleville spring 00402060001 ring d6 din125 aznb
waterpomp aprilia CM150802 waterpomp deksel CM1508024 waterpomp deksel CM149805 schroef met flens m6x30 AP8152281 schroef met flens m6x30 871688 pakking 879030 pakking 847067 moer 847079 waaier 847077 pakking ring 847080 rondsel z = 32 847078 as van de waterpomp. 847184 pin 847183 onderlegring 006408 veiligheidsring 483395 thermostaat 018644 schroef 847181 onderlegring

Frame

lichaam aprilia 2B000015000W0B voorspatbord AP8152246 schroef met flens m6x16 00012061200 schroef 6mx100x12 2B000013000W0N rechts voor zijpaneel 2B000014000W0N rechts voor zijpaneel 86108200W0N rh zadel sup hoes 86108200W0B rh zadel sup hoes 86108300W0B lh zadel sup hoes 86108300W0N lh zadel sup hoes 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150420 zelftappende schroef 894118 nummerplaathouder 00K05110651 reflector 00H00705121 achterspatbord 2B000012000W0B achter kuip 00H01802081 reflector 00402060001 ring d6 din125 aznb AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150204 moer m4 00H02201591 bescherming 00D01500021 rubberen afstandhouder 00000031050 onderlegring 847226 onderlegring AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 00002052051 schroef AP8102375 clip m5 00H01501811 flens d8 d8 864454 flens d8 d8 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8101890 zwarte slang d8 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 00002062511 binnenzeskantschroef m6x25 00000023060 moer m6100 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8150178 sluitring 6.4x12.5 2B000010000W0B rechts achterpaneel 2B000011000W0B lh achterpaneel 00D01200171 sluitring d6 862449 ring moer 89411900XN4 trekstang AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8121032 bus AP8120405 rubberen afstandhouder 00H03800722 onderlegring AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 894122 bedradingsdeksel AP8121032 bus 840509 afstandhouder
deel voltooien aprilia 861013 slot kit 00H05101561 toolkit 896016 topkoffer slot 852164 topkoffer slot 852163 hoofdschakelaar AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. B045017 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
dashboard aprilia 866996 dashboard AP8152338 schroef met flens 847181 onderlegring AP8121790 t bus 00D01500021 rubberen afstandhouder 894121 socket ondersteuning
sticker aprilia 2H000378 rh luchtkanaal. sticker "aprilia sx" 2H001396 rh luchtkanaal. sticker "a-sx" 2H000379 lh luchtkanaal. sticker "aprilia sx" 2H001397 lh luchtkanaal. sticker "a-sx" 2H001385 achter rechts sticker 2H000368 achter rechts sticker 2H000369 achterste sticker links 2H001386 achterste sticker links 2H000380 sticker "wereldkampioenschappen" 2H001383 rh strip sticker 2H000364 band sticker dx 2H000365 band sticker sx 2H001384 rh strip sticker 2H000377 koplampbeschermer sticker "sx" 2H001395 koplampbeschermer sticker "sx" 2H001379 voorspatbord sticker 890575 voorspatbord sticker 2H001393 achterkant rechter band sticker 2H000374 achterkant rechter band sticker 2H000375 achterzijde linker band sticker 2H001394 achterzijde linker band sticker 2H000372 sticker achterzijde "aprilia" 2H001391 stickers plaatsen rood rechts 2H000373 sticker links achter "aprilia" 2H001392 stickers plaatsen rood links 2H001359 achterkuip sticker "be a racer" 2H000376 achterkuip sticker "aprilia racing" 2H000370 rh zadel sup cover sticker "50" 2H001389 rh zadel sup cover sticker 2H000371 links zadelovertrek sticker "50" 2H001390 lh zadel sup cover sticker 893011 sticker "motard" 2H001398 rh zadel sup cover sticker "motard" 2H001399 lh zadel sup cover sticker "motard"
kader aprilia 86742900WGA kader AP9100736 sluitring 8.3x20x1.5 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 00H02201312 lh voetsteunen AP8152291 schroef met flens 00262080022 moer 8m125 86250701WGB centrale standaard AP8102524 staan ??veerbescherming AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 00H00805072 stand pin AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 00H01801771 rol 00H06303401 pijp 00002518790 bus 00H02500272 schroef 8m12xx90 00H06500451 onderlegring 00D01520096 achterste voetsteun. rechts 00D01540456 achterste voetsteun. lh 00H04903292 veer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * 00H02201302 rh voetsteunen 00002215152 bus 00H03000272 schroef 10m150x100 00262100032 zelfborgende moer m10 002440 zelfborgende moer m10 2B004468 bord 00H00800422 bord 863001 zijstandaardveer 867291 zijstandaardveer 863002 zijstandaardveer 867290 zijstandaardveer 00D00200761 stofkap 00H01502101 rh bescherming 00H01503101 rh bescherming 00H01502501 lh bescherming 00H01501501 lh bescherming
voorvork aprilia 864884 rh sleeve cpl. 864883 linker mouw cpl. 864882 mouw 864885 ring moer 864886 onderlegring 864887 oliekeerring 864888 stop ring 864889 stofkap 864890 plunjer. compleet 864891 slag eindstop 864892 onderlegring 864893 schroef 864894 veer 864895 onderlegring 864896 preload tube cpl. 864897 o-ring 864898 pad 864899 plug 864900 schroef 864880 stengelbasis 864881 schroef 864901 vork bovenplaat 864902 u-bout 864903 sticker 864452 voorvork 00H01802081 reflector AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8152299 zelfborgende moer m6
voorwiel ii aprilia 86690500WNB voorwiel 00H01205031 interne afstandhouder 601345 kogellager 867239 remblokken kit 866919 voorremschijf 00H02402282 schroef 6x20 AP8201546 tubeless ventiel 86191R wiel pin 866989 wiel pin 866990 met interne afstandhouder AP8150208 ring 15x28x2.5 00H00300672 moer 00H01201331 hoes 867056 remklauw voor 867240 ontluchtingsventiel AP8152288 schroef met flens AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8
benzinetank aprilia 861081 hoes 00H00604141 hendel AP8120001 rubberen afstandhouder 00047030400 stopring d4 00H06303752 pin 864489 brandstofniveausensor 00G00401131 olievuldop 00F00400771 onderlegring 00H00406011 benzinetank 00G00400501 slangklem 00G00400181 brandstofkraan AP8101595 slangklem d10,1 00G03204272 veer 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 866497 pijp 00F03710131 slangklem 8610500005 bestuurderszadel. zwart 861370 steunplaat AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152277 schroef met flens m6x12 00008915020 tule AP8121679 t bus 861417 draadknop 00H00404051 tanksteun B043536 compl. filterhuis basis B043766 compl. filterhuis basis B043299 luchtfilter 00H03208491 pijp 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00D01200171 sluitring d6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152169 schroef 4.8x19 AP8102375 clip m5 00H03207261 pijp 00D01200171 sluitring d6 254485 clip m6 00D01500471 ring moer 00H05900021 schroef 6m100x16 8613690004 achterzadelriem. zwart 319165 schroef AP8150211 schroef AP8150431 lage moer m8 AP8126701 zadelrubber AP8126702 rubberen afstandhouder 00H063037625 veer AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8120615 pakking d3 00G01500701 sec. schroef 5x38 00G01501701 sec. schroef 867256 luchtventiel 00H06500561 ondersteuning AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 CM201309 pijp AP8152280 schroef met flens m6x25
stuur - controles aprilia 8671650001 stuur 00H02101621 gas geven 867136 gaszug gas 2B004384 gaszug gas 00H00930091 rechts handgreep 866959 voorste hoofdcilinder 867234 hendel kit 867235 afdekkit 323990 schroef 867431 voorremslang 00H00900871 bus 00H00930071 l.h. handgreep 00H00903291 koppelingshendel 00H00917301 koppelingskabel 00D00900531 slangklem 00H02100901 slangklem 00002051251 schroef 00D01000701 stop schakelaar 00005010760 cap 867237 olieslang koppeling 866942 koppelingspomp 894116 rechter / achteruitkijkspiegel 866941 chokekabel AP8218115 starthendel AP8700760 schroef 177072 rem veer AP8218116 kegel koppeling AP8218117 stop ring 894117 rh achteruitkijkspiegel 00H02200681 reparatieset 894703 reparatieset
achter remklauw aprilia 866956 achter remklauw 867242 remblokken kit 867240 ontluchtingsventiel 866955 achterste hoofdcilinder 867241 afdekkit 00023108000 moer m8x125 00H01103611 hoofdcilinderstang 866958 achterremslang 00H01001701 remlichtschakelaar 867238 onderlegring 867237 olieslang koppeling 864587 beschermkap 00402080001 sluitring d8 00F00900531 slangklem 290x4.8 863307 snelheidssensor 00008063500 schroef 863745 afstandsbus 86239R rem hendel 00H01120021 rem hendel 00H01100172 schroef 00H01102072 veer 00005527540 onderlegring AP8120178 o-ring of 112
achterwiel ii aprilia 00H01312381 achterwiel 2.15x18 " 864866 wiel pin 00H02402282 schroef 6x20 00H00300672 moer 601345 kogellager 00H01311091 afstandhouder 866115 remschijf achter 867301 afstandsbus 00H01323031 kettingring z = 53 86182R kettingring z = 53 00H01502201 ketting 130p B046219 ketting 130p 00H01501212 verbindingsschakel AP8201546 tubeless ventiel AP8150208 ring 15x28x2.5
zwenkarm aprilia B045013 schwinge 2B004345600WGA schwinge 00H013042025 achterste swingarmpen AP8152018 ring 12.2x22x2 00002503230 bus 00H00301401 afstandhouder 00D01300192 onderlegring 00262120032 moer 00H01803331 kettinggeleiderplaat 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150177 ring 5,3x10x1 00H01508181 kettingafdekking 254485 clip m6 AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8152108 inbusschroef AP8152181 sluitring 6.4x15x1 00011041300 schroef AP8102151 bedradingsclip 890721 bedradingsclip 00H00303892 schroef 86133R kettinggeleider AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121697 belleville spring 00H00300912 schroef 12x45 00023112000 moer 12mx175 8670020001 schokdemper achter 00H01305171 kettinggeleiderplaat 00402060001 ring d6 din125 aznb 00000023060 moer m6100

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia 867477 belangrijkste kabelboom 00H01001911 zekering 7.5a 00D00900531 slangklem 00H05700481 knipperlichteenheid 2B000016000XN4 koplamp cov. 859702 koplamp 855038 koplamp 00012045000 schroef 00H02304501 veer AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 231215 lamp 00H01000131 lamp 12v-35 / 35w 219528 lamp 12v-35 / 35w AP8127784 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. 00H01009321 achterlicht 00H05700101 pakking AP8152181 sluitring 6.4x15x1 00H01502741 ondersteuning 00012051200 schroef 5m80x12 847181 onderlegring 00026005000 moer 5m80 00H04603841 slangklem AP8127489 lamp ry10w 12v 00008915020 tule 00D01500471 ring moer 00D01200171 sluitring d6 00000023060 moer m6100 898891 spanningsregelaar 00D05900081 schroef m6x16 00D05910081 schroef m6x16 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00H01005311 toeter 00012061200 schroef 6mx100x12 AP8121991 bus 00003710120 veer 856610 stadslichten schakelen bedrading 00H05701061 rubberen afstandhouder 00F00900531 slangklem 290x4.8 00D00900531 slangklem 00H02300961 beschermkap 00011061300 schroef AP8127783 rechts voor / links achter indic. 861313 nummerplaathouder 00H05700471 compleet kentekenlicht 861315 plaat licht bedrading 00H01003131 lamp 12v-5w AP8150280 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8152306 zelfborgende moer m5
vliegwiel aprilia 82829R cdi magneto assy 847235 moer 847234 onderlegring 847215 transmissiesleutel 847233 schroef AP0297830 bougie br10eg 861612 bougie ngk br8es 00H03330171 spoel 00H03334171 spoel 080341 cavo base a.t. 00F03310741 cavo base a.t. 00G03301271 bougiedop 00F03300731 cap 00G06800021 schroef 6m100x20 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 234390 batterij 12v-4ah 00F00900531 slangklem 290x4.8
ontstekingseenheid aprilia 847228 onderlegring CM149802 schroef met flens m6x10 969296 schroef met flens m6x10 847229 veiligheidsring d11 00000047111 veiligheidsring d11 847074 gewricht 847232 onderlegring 847061 rondsel z = 29 847060 veer 847056 rondsel 847062 bord 8470575 veerkabel hendel 847058 kop 847330 startschacht 847230 onderlegring 265300 onderlegring 847231 ring 006422 ring 00H02902252 kickstarter hendel 86179R5 kickstarter hendel 00047030900 veiligheidsring 00000036100 onderlegring 00000061040 bal 4.76 00003127200 veer 00004162500 binnenzeskantschroef m6x100 478171 binnenzeskantschroef m6x100 AP8150182 gebogen veerring

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SX 50 2014. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SX 50 2014 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SX 50 2014.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia