Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Atlantic 125-200-250 664 2003 - 2005.

Aprilia Atlantic 125-200-250 664 2003 - 2005 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Atlantic 125-200-250 664 2003 - 2005

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Atlantic 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Atlantic 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2003!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carburateurcomponenten aprilia AP8580164 luchtinlaat CM002916 slangklem 826824 schroef 826770 schroef 826826 schroef 842516 kachel 828742 geen beschrijving beschikbaar 826825 veer 827921 head-carb. by-pass pijp 434381 by-pass pijp CM002903 slangklem
carburateurcomponenten aprilia CM140101 stationaire straal 35 CM105302 inactieve jet CM105409 hoofd jet CM129912 hoofd jet CM106402 geen beschrijving beschikbaar CM140204 conische pin CM106504 geen beschrijving beschikbaar CM107903 geen beschrijving beschikbaar CM140902 klep gasveer 842523 vlotterkamer kit CM109809 geen beschrijving beschikbaar 828844 cap 826866 startkap CM109808 geen beschrijving beschikbaar 826770 schroef 826780 schroef 826786 geen beschrijving beschikbaar CM147102 stelnaald CM129701 geen beschrijving beschikbaar CM140301 diafragma 842522 vlotter kit 826812 vlotter 842515 hoes 827467 geen beschrijving beschikbaar 826818 geen beschrijving beschikbaar 826820 geen beschrijving beschikbaar 826821 onderlegring 826822 borgring 826839 veer 826843 onderlegring CM142913 compleet automatische starter CM129802 geen beschrijving beschikbaar 842525 vlotterkamer cpl.
carter aprilia 877286 tapeind 432142 schroef met flens m6x60 411296 moer 486081 silent-block 829526 pakking 411311 stekker m12x1,5x11 484034 mondstuk 239388 pin d. 9,5 uur = 15 18575 schokbrekerset open verstelbaar zund nt mod. 529/530 chroom 876657 bord CM14850750 CM14850750 277916 het lokaliseren van deuvel 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 485655 veer 829661 oliedruk ventiel 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring 840489 kop 845861 filterdeur inzet 431065 pakking
cilinder aprilia 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm 875112 cilindervoet pakking 0.4 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm 482335 zuigerpen 963486 anello elastico (vermengde ricambi) 487998 pakking ring 487994 geen beschrijving beschikbaar 488002 pakking ring 485779 compressiering d.57x1 485914 olieschraapring d.57x2,5 487999 schraper ring 487996 olieschraapring 488003 schraper ring 486362 olieschraapring d.57x1 825029 olieschraapring 487996 olieschraapring 488004 olieschraapring 876605 cil.pist.-pols pin eenheid 8481330003 zuiger-pols pin assy. 8481330004 zuiger-pols pin assy. 8481330001 zuiger assy 8481330002 zuiger-pols pin assy.
cilinderkop aprilia 435629 tapeind 285846 ventiel halve kegel 483914 kop 828480 veer 436438 klep pakking ring 483711 kop 872999 inlaatklep 873114 uitlaatklep 876625 cilinderkoppakking 0.3mm 829983 cilinder / koppakking 847594 cilinderkop montage 485603 schroef met flens 277916 het lokaliseren van deuvel 478115 het lokaliseren van deuvel 480853 uitlaatpijp pakking 828662 schroef 828263 hoes 82831R thermostaat 82622R thermistor 827921 head-carb. by-pass pijp CM002903 slangklem 478184 o-ring
expansievat aprilia AP8158354 expansievat AP8134812 ontluchtingspijp AP8144498 koeler-pomp pijp AP8570122 expansievat plug AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8101573 slangklem d16-24x8
krukas aprilia 82898R pakking ring 8412985002 complete krukas cat.2 8412985001 complete krukas cat.1 825952 pakking ring 828297 onderlegring 82878R pakking ring
motor aprilia AP8106972 motor 125 497588 cilinder pakkingset 497589 set pakkingen voor motorrevisie
nokkenas aprilia 484819 moer 82817R stelschroef 4847405 complete uitlaat zijwip 4847395 complete inlaat zijwip 8455185 nokkenas 486343 tuimelaar as 877771 timing systeem versnelling 486972 binnenzeskantschroef m5x25 877309 nokkenas plaat 484123 schroef met flens 487832 bord 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 830446 gewone ring 830447 gewone ring
oliepomp aprilia 485868 afstandhouder 840510 kettingspanner staaf 828308 kettingspanner schuifblok 830487 schroef 82877R oliepomp montage 82948R oliepomp montage 433477 schroef met flens 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 483767 onderste olieschot 484123 schroef met flens 843761 motor olie beker 287913 oliepomp tandwiel 82649R oliepomp ketting 82783R oliepomp control rondsel 847929 carter-oliepomp pakking 82644R nokkenas ketting 82782R tandwiel van de distributieketting 825595 tandwiel 483918 oliekeerring 825620 pakking ring 82538R pakking ring 434345 oliepomp ketting drift 847116 timing systeem deksel 15585 AP8580107 gewone ring 843364 olievulplug 479986 o-ring 485047 bord 830128 pakking 277916 het lokaliseren van deuvel
radiator aprilia AP8127241 ventilator. cpl. AP8104400 waterkoeler AP8144498 koeler-pomp pijp AP8144497 waterkoelerkop buis AP8134811 waterkoeler ondersteuning AP8127441 thermische schakelaar AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150026 moer m6 254485 clip m6 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8112600 rubberen afstandhouder AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8221023 t bus AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8120536 slangklem d28x8,6 * AP8117033 zelfklevende spons
transmissie aprilia 8738745 aangedreven katrolas 8348065 achterwielas 873351 afdichtring 38x50x7 829206 borgring 485912 radiaal kogellager 15x42x13 8710735 hoes 82659R met 30.55.13 847930 pakking 487211 schroef met flens m8x45 873980 schroef met flens m8x40 483638 slangklem 487948 slangklem 8272125 transmissie as 830862 adempauze 833701 kogellager 674 bromfiets peugeot elyseo grenade - 674 ||| aprilia, gilera, rxv, sxv, atlantic, mojito, sport, city, cube, one, street, sr, max, motard, scarabeo, light, nexus, runner, vx, 125, 300, 500, 125, 200, 250, 300, 400, 492, 500, 450, 550, 2006, 2008, 2009, 2010 82878R pakking ring
radiator aprilia AP8127241 ventilator. cpl.
transmissie aprilia 8738745 aangedreven katrolas 8348065 achterwielas 873351 afdichtring 38x50x7 829206 borgring 485912 radiaal kogellager 15x42x13 8710735 hoes 82659R met 30.55.13 847930 pakking 487211 schroef met flens m8x45 873980 schroef met flens m8x40 483638 slangklem
transmissie aprilia 8738745 aangedreven katrolas 8348065 achterwielas 873351 afdichtring 38x50x7 829206 borgring 485912 radiaal kogellager 15x42x13 8710735 hoes 82659R met 30.55.13 847930 pakking 487211 schroef met flens m8x45 873980 schroef met flens m8x40 483638 slangklem 487948 slangklem 8272125 transmissie as 830862 adempauze 833701 kogellager 674 bromfiets peugeot elyseo grenade - 674 ||| aprilia, gilera, rxv, sxv, atlantic, mojito, sport, city, cube, one, street, sr, max, motard, scarabeo, light, nexus, runner, vx, 125, 300, 500, 125, 200, 250, 300, 400, 492, 500, 450, 550, 2006, 2008, 2009, 2010 82878R pakking ring
behuizingsdeksel aprilia 827400 koeldeksel 258146 zelftappende schroef m3x20 8418155 variator deksel 8403455 variator deksel 431860 bus 478985 radiaal lager 15x35x11 6635 luchtfilter ciao/citta - 6635 ||| aprilia, gilera, atlantic, mojito, sport, city, cube, one, street, sr, max, motard, scarabeo, light, nexus, runner, fx, fxr, vx, saturno, 125, 180, 250, 300, 500, 125, 200, 250, 300, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 20 239388 pin d. 9,5 uur = 15 289731 schroef met flens m6x30 873682 luchtdeflector 430264 schroef m5x10 CM155103 plug AP8168117 luchtinlaat AP8220104 slangklem d25-45x8 AP8178043 luchtinlaat 620553 koeldeksel AP8120416 zwarte slang 178x4 842093 filterelement 270793 schroef 842090 koeldeksel 258146 zelftappende schroef m3x20
carburateur aprilia 830487 schroef 709532 slangklem CM128204 carburateur. 484748 union pijp 494921 juntas-serie carburador

Frame

helmbak aprilia AP8179447 helm compartiment AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8158395 hoes AP8178619 hoes AP8212733 licht raam AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8158394 batterij hoes
middenstandaard aprilia AP8146659 centrale standaard AP8146643 zijstandaard AP8221211 interne zijstandaardveer 581248 innerlijke lente 581249 buitenste veer AP8221204 zijstandaardveer AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard 854888 draaischakelaar AP8120855 centrale standaard veerbescherming 581560 drift AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * 273754 o-ring 582298 afstandhouder 483785 pin
slotset aprilia AP8104418 slot hardware kit AP8104611 zadelslot AP8104612 slot voorste kist AP8104609 tank deurslot AP8104610 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104422 kabel vergrendelen AP8102947 zadel sluitplaat AP8150137 inbusschroef AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8201620 hendel AP8201749 schroef m4x6 AP8221312 getande ring AP8201748 onderlegring AP8152194 lage moer m19x1 AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8127461 afdichting hoofdschakelaar
stuur aprilia AP8104746 rh achteruitkijkspiegel AP8104747 lh achteruitkijkspiegel AP8118624 stuur AP8158368 onderste stuurkap AP8178994 bovenste stuurkap, grijs AP8158369 bovenste stuurkap. bronzen AP8178995 hoes AP8163119 hoes AP8202188 h.bars anti.v gewicht AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8158776 rh vernieuwing spoor opsluiting AP8158967 lh vernieuwing spoor opsluiting AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150088 binnenzeskantschroef m10x70 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8102671 kunststof klinknagel 254485 clip m6 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30
voorscherm aprilia AP8158367 voorruit AP8178997 dashboardpaneel, grijs AP8158371 dashboard paneel AP8178992 rechter zijpaneel, grijs AP8179010 rechts zijpaneel. groen AP8178380 rechter zijpaneel, cyaan AP8168534 rechts zijpaneel. grijs AP8179043 rechts zijpaneel. wit AP8168538 rechter zijpaneel, groen AP8179249 rechts zijpaneel. cyaan AP8168727 rechts zijpaneel. grijs AP8168494 rechter zijpaneel, rood AP8179006 rechts zijpaneel. blauw AP8178371 rechter zijpaneel, grijs AP8168523 rechter zijpaneel, blauw AP8168495 lh zijpaneel, rood AP8168728 lh hol. paneel. grijs AP8179250 lh zijpaneel. cyaan AP8168539 lh zijpaneel, groen AP8179044 lh zijpaneel, wit AP8179007 lh zijpaneel. blauw AP8178372 lh hol. paneel. grijs AP8168535 lh zijpaneel. grijs AP8178381 lh zijpaneel. cyaan AP8179011 lh zijpaneel. groen AP8178993 lh zijpaneel, grijs AP8168524 lh zijpaneel. blauw AP8178991 kuip. grijs AP8158365 kuip. zwart AP8158370 dashboard vergrendeling AP8102381 clip m4 AP8120594 rubberen afstandhouder
voorwiel aprilia AP8128106 voorwiel zilver AP8108991 voorwiel zilver AP8225123 lager AP8128105 wiel interne afstandhouder AP8133605 wiel interne afstandhouder AP8125782 pakking ring AP8133606 voorremschijf 856111 voorwiel as AP8121588 voorwiel spacer AP8225206 onderlegring AP8133607 schroef AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8201546 tubeless ventiel AP8202168 tubeless ventiel AP8104402 kilometerteller versnelling 13028158 AP8114460 kilometertellerkabel
slotset aprilia AP8104418 slot hardware kit AP8104611 zadelslot AP8104612 slot voorste kist AP8104609 tank deurslot AP8104610 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104422 kabel vergrendelen AP8102947 zadel sluitplaat AP8150137 inbusschroef AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8201620 hendel AP8201749 schroef m4x6 AP8221312 getande ring AP8201748 onderlegring AP8152194 lage moer m19x1 AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8127461 afdichting hoofdschakelaar
stuur aprilia AP8104746 rh achteruitkijkspiegel AP8104747 lh achteruitkijkspiegel AP8118624 stuur AP8158368 onderste stuurkap AP8178994 bovenste stuurkap, grijs AP8158369 bovenste stuurkap. bronzen AP8178995 hoes AP8163119 hoes AP8202188 h.bars anti.v gewicht AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8158776 rh vernieuwing spoor opsluiting AP8158967 lh vernieuwing spoor opsluiting AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150088 binnenzeskantschroef m10x70 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8102671 kunststof klinknagel 254485 clip m6 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30
voorscherm aprilia AP8158367 voorruit AP8178997 dashboardpaneel, grijs AP8158371 dashboard paneel AP8178992 rechter zijpaneel, grijs AP8179010 rechts zijpaneel. groen AP8178380 rechter zijpaneel, cyaan AP8168534 rechts zijpaneel. grijs AP8179043 rechts zijpaneel. wit AP8168538 rechter zijpaneel, groen AP8179249 rechts zijpaneel. cyaan AP8168727 rechts zijpaneel. grijs AP8168494 rechter zijpaneel, rood AP8179006 rechts zijpaneel. blauw AP8178371 rechter zijpaneel, grijs AP8168523 rechter zijpaneel, blauw AP8168495 lh zijpaneel, rood AP8168728 lh hol. paneel. grijs AP8179250 lh zijpaneel. cyaan AP8168539 lh zijpaneel, groen AP8179044 lh zijpaneel, wit AP8179007 lh zijpaneel. blauw AP8178372 lh hol. paneel. grijs AP8168535 lh zijpaneel. grijs AP8178381 lh zijpaneel. cyaan AP8179011 lh zijpaneel. groen AP8178993 lh zijpaneel, grijs AP8168524 lh zijpaneel. blauw AP8178991 kuip. grijs AP8158365 kuip. zwart AP8158370 dashboard vergrendeling AP8102381 clip m4 AP8120594 rubberen afstandhouder
voorwiel aprilia AP8128106 voorwiel zilver AP8108991 voorwiel zilver AP8225123 lager AP8128105 wiel interne afstandhouder AP8133605 wiel interne afstandhouder AP8125782 pakking ring AP8133606 voorremschijf 856111 voorwiel as AP8121588 voorwiel spacer AP8225206 onderlegring AP8133607 schroef AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8201546 tubeless ventiel AP8202168 tubeless ventiel AP8104402 kilometerteller versnelling 13028158 AP8114460 kilometertellerkabel
windscherm aprilia 852996 voorruit groot AP8792285 tunnelzak 50l
zijbeplating aprilia AP8168542 rechter achterkuip, groen AP8179050 rechter achterkuip. blauw AP8168722 rechter achterkuip, grijs AP8158385 rechter achterkuip, rood AP8179052 rechter achterkuip. groen AP8178375 rechter achterkuip. grijs AP8168520 rechter achterkuip. blauw AP8179054 rechter achterkuip. wit AP8178384 rechter achterkuip, cyaan AP8168531 rechter achterkuip. grijs AP8179251 rechter achterkuip. cyaan AP8179047 rechter achterkuip, grijs AP8179048 linkerkuip, grijs AP8179252 achter kuip. cyaan AP8168532 achter kuip. grijs AP8178385 achter kuip, cyaan AP8179055 achter kuip. wit AP8168543 links kuip, groen AP8179051 links achter kuip, blauw AP8168723 achter kuip. grijs AP8158386 links kuip, rood AP8179053 achter kuip. groen AP8178376 achter kuip. grijs AP8168521 links achter kuip, blauw AP8156023 achterspatbord. zwart 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8121795 t bus
achterwiel aprilia AP8128107 achterwiel zilver AP8108990 achterwiel zilver AP8133601 remschijf achter AP8225358 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152056 binnenzeskantschroef m8x30 AP8202168 tubeless ventiel AP8201546 tubeless ventiel 12789 194423 cap 13551181 AP8145037 geluiddemper supp. bord AP8121633 achterwiel spacer AP8121634 achterwiel spacer 563728 moer m16x13 AP8125644 met 20x42x1 AP8121334 borgring d.42 AP8150018 onderlegring AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50
achterwielophanging aprilia AP8163118 schokdemper AP8152301 zelfborgende moer AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8134931 schokdemperplaat AP8150329 inbusschroef
bagagedrager aprilia AP8158387 achter kuip. bronzen AP8179001 achter kuip. grijs AP8126961 nummerplaathouder. grijs AP8179722 achterste handgreep. zilver AP8158389 bagagerekhoes, rood AP8168544 bagagerekhoes, groen AP8179002 bagagerekhoes, grijs AP8178379 bagagerekhoes, grijs AP8168533 bagagerekhoes, grijs AP8168726 bagagerekhoes, grijs AP8168522 bagagerekhoes, blauw AP8178388 bagagerekhoes, cyaan AP8168046 rh-stekker AP8168047 lh stekker AP8127261 nummerbord licht AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8124718 achterreflector, rood AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8152293 schroef met flens AP8150018 onderlegring AP8121635 bus AP8152283 schroef met flens AP8152298 schroef met flens m5x16
brandstoftank aprilia CM120901 benzine pomp AP8158358 brandstofniveausensor AP8201757 tankdop AP8158357 benzinetank AP8102605 pakking ring AP8134886 brandstofpomp ondersteuning AP8158359 ring moer AP8144422 pakking AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8144303 3-weg verbinding AP8101595 slangklem d10,1 AP8102378 slangklem d11,3 AP8221145 t bus AP8121614 verbinden 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8104406 brandstoffilter AP8104594 terugslagklep AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8202159 kabelgeleider AP8120179 slangklem d8 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8121728 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8220546 relaisrubber AP8178823 brandstofpomp bescherming

Elektrisch

instrumentenpaneel aprilia AP8127262 dashboard compleet AP8212407 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8220555 pakking AP8212406 digitale klok AP8127453 dashboardlens prot. AP8144595 klok rubber AP8144596 reset knop AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
koplamp aprilia 854894 koplamp AP8127442 koplampbescherming vooraan AP8127272 rechts richtingaanwijzer AP8127443 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127258 linker richtingaanwijzer AP8127444 linker richtingaanwijzer lens AP8121643 zelftappende schroef 3,5x13 AP8127248 koplamp bedrading met harnas AP8127489 lamp ry10w 12v AP8127490 lamp w16w 12v 16w AP8127488 stadslichten schakelen bedrading AP8144529 pakking
ontsteking aprilia 8482585 vliegwielkap cpl. 841333 as pin 497486 afdichtingsringen kit 82991R pakking ring 872908 pompaandrijving aandrijfsleutel 82772R lager 82755R met 28x8x9 58059R cdi magneto assy 584695 complete rotor (kokusan) 8456335 as van de waterpomp. 486237 waterpomp deksel 828662 schroef AP8580032 waterpijp 485080 o-ring CM001908 slangklem 267 436783 flensmoer 828493 schroef 6965 825529 hoes 82869R speciale schroef 828535 onderlegring CM002902 slangklem 844730 ventilator
startmotor aprilia 82611R startmotor 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 82612R startmotor versnelling 431860 bus
startmotor aprilia 82611R startmotor 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 82612R startmotor versnelling 431860 bus
achterlicht aprilia AP8127259 achterlicht, rechts AP8127445 rh transparante lens AP8127448 rh rode lens AP8127316 achterlicht. lh AP8127447 lh transparante lens AP8127446 lh rode lens AP8224242 zelftappende schroef 3.9x16 AP8127392 achterlicht kabelboom. AP8127249 rh achterlicht kabelboom AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8127489 lamp ry10w 12v

Overig / Niet ingedeeld

decors aprilia AP8104577 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8104854 handboek van de operator AP8166577 sticker set AP8177377 sticker set AP8104414 toolkit AP8177274 constructor gegevensplaat AP8177276 fraudebestendige gegevensplaat AP8166478 technische sticker set
diefstalbeveiligen aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
elektrische installatie i aprilia AP8127630 belangrijkste kabelboom 293845 scr. bougiedop 82597R bobine AP8212696 lichtschakelaar topkoffer 855799 schroef met flens AP8102375 clip m5 AP8127337 toeter AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast 252945 zekering 7,5a 290860 zekering 15a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8224462 relay 12v/30a 828210 bougie prot. kraag AP8127568 bedrading AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8134967 steunplaat
elektrische installatie ii aprilia AP8112927 relais 12v-150a AP8224462 relay 12v/30a AP8158356 el.components ondersteuning 58090R spanningsregelaar AP8112920 accu 58101R cdi-eenheid AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8158394 batterij hoes AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast 290860 zekering 15a 495357 zekering 20a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8127245 aardingsbatterijkabel 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127246 kabel relais-startmotor AP8127247 relais batterijbedrading AP8124976 plaat licht bedrading AP8124768 stopcontact AP8120218 eindkap AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8144288 lat. batterij ondersteuning rubber
filterhuis aprilia AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 871803 luchtfilter AP8168515 bescherming AP8102701 slangklem 40-60 h9 AP8152282 schroef met flens m6x35 260918 slangklem AP8121032 bus 830056 bus CM002910 slangklem 830057 bus 827939 slang 829258 luchtfilter 829259 filterdeksel pakking 829543 luchtinlaatslang 258146 zelftappende schroef m3x20 CM001926 slangklem AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8121882 kabelgeleider AP8178550 bescherming AP8178822 hoes AP8150342 binnenzeskantschroef m6x70 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
frame aprilia AP8146545 kader 597082 drijfstangveer AP8156053 spatscherm achter AP8134885 lichte steunplaat AP8146546 voorste boog AP8134810 voorruit ondersteuning AP8144711 veerbescherming l = 175 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121075 t bus 254485 clip m6 AP8144509 stand eindstop AP8152313 captive moer m6 AP8120531 rubber met inzet
kettingspanner aprilia 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 82650R kettingspanner beugel 847928 pakking
koffer aprilia CM220301 topkoffer. reliëf straat c ii-47l 852313 zitkussen street c ii-47 CM220401 top deposito's az.sd-r-racer 852312 zitkussen city-35l
koffer aprilia AP8790260 topkoffer, reliëf str-cas 45l AP8792322 topkoffer t.red str-cas 45l AP8792319 topkoffer, m.groen str-cas 45l AP8792353 topkoffer. c.sky blue str-cas 45l AP8792321 topkoffer, a.blue str-cas 45l AP8795036 topkoffer, p. grijs str-cas 45l AP8792352 topkoffer, m.grijs str-cas 45l AP8792320 topkoffer, h.grey str-cas 45l AP8792373 topkoffer, asgrijs str-cas 45l AP8797169 topkoffer slot st-case
nevenluchtbehuizing aprilia 828662 schroef CM001904 slangklem 832059 pakking 82731R sas klep 296458 schroef 831256 pakking 831255 hoes 833722 schroef met flens m6x14 831258 pakking 831259 slangkoppeling 831260 pijp 831257 filter 834119 hoes 834153 insonorizdor 6078
olieaftapafsluiter aprilia 828421 olie ontluchtingsklep 844094 motorolie ontluchtingspijp 258146 zelftappende schroef m3x20 487989 pakking CM001904 slangklem 638853 bougie (ngk) cr8eb 829536 pakking 872635 speciale schroef 829534 hoofddeksel AP8102349 witte slangklem d17,5x8
oliefilterinzet aprilia 486075 ring 10.5x16x2.5 483841 inlaat oliefilter 285536 o-ring 31,47x1,78 826165 oliefilter plug 641541 sensor 82635R oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 483776 speciale schroef
primaire poelie aprilia CM144403 halve katrol, rijden 4348555 glijblok CM1038045 kit met 6 rollen 7,4 g 485710 klem 483889 afstandhouder 845607 semipuleggia motrice fissa completa 434885 gewone ring 433391 gewone ring 436783 flensmoer 827386 bus 841213 (mitsuboshi) v-riem
schakelingen links aprilia AP8133558 achterste hoofdcilinder AP8133733 achterste hoofdcilinder AP8125757 hefboomschroef AP8213584 remhendelpen AP8213585 moer AP8213298 moer AP8133807 pompdeksel schroef AP8113859 pompdeksel schroef 858492 pompdeksel AP8113860 pompdeksel AP8133809 rem hendel AP8118641 rem hendel AP8213586 remhendel u-bout AP8113637 remhendel u-bout AP8213582 dopschroef AP8213299 dopschroef AP8113861 zuiger assy AP8113862 pomp revisiekit AP8133810 pomp revisiekit AP8118656 handgreep - paar AP8124622 verlichting selector AP8158933 lh bovenschaal AP8158898 lh el.controls plaats. zwart AP8158931 onderste schaal 580953 knop AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133533 achterremslang AP8127394 lh brandt keuzekabel AP8212767 draai indic. lichtknop AP8124209 claxon AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8152268 inbusschroef
schakelingen rechts aprilia AP8133734 voorste hoofdcilinder AP8133582 voorste hoofdcilinder AP8113863 pompdeksel AP8133808 pompdeksel AP8133807 pompdeksel schroef AP8113859 pompdeksel schroef AP8213298 moer AP8213585 moer AP8213584 remhendelpen AP8125757 hefboomschroef AP8133811 rem hendel AP8118641 rem hendel AP8133812 pomp revisiekit AP8113864 pomp revisiekit AP8118656 handgreep - paar AP8158897 rh el.controls plaats. zwart AP8158932 rh bovenschaal AP8158930 onderste schaal 580953 knop AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133526 voorremslang AP8127393 rh licht keuzekabel AP8114449 gaskabel AP8124208 druk op de knop AP8224447 motor stop-start apparaat AP8104546 plug AP8118582 gas plaats AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8152268 inbusschroef
secundaire poelie aprilia 82518R rolkooi 20x29x18 483226 snap ring 82753R met 17x30x7 830580 vaste aangedreven halve katrol 479415 pin 828717 geleidepen l = 12,5 878998 verstelbare katrol. voor de helft 431089 pakking ring 430585 pakking 4310935 kop 872877 variator veer 487936 koppeling zijkap CM161202 centrifugaalkoppeling 433232 ring moer 8440494 tambor de embr. CM162403 door koppeling aangedreven katrol. 486324 moer 827877 afstandhouder 274246 platte ring 22x12,1x1 430585 pakking 844621 demper drift
spatbord wielhuis aprilia AP8126959 voorspatbord, rood AP8156044 voorspatbord, blauw AP8156134 voorspatbord. cyaan AP8156046 voorspatbord. groen AP8156189 voorspatbord. blauw AP8156133 voorspatbord. grijs AP8156195 voorspatbord. wit AP8156045 voorspatbord. grijs AP8156188 voorspatbord. grijs AP8156219 voorspatbord. cyaan AP8156062 voorspatbord. grijs AP8156190 voorspatbord, groen AP8126960 wielruimte AP8134814 lh luchtkanaal AP8134813 rh luchtkanaal AP8168216 kanaalrooster AP8126963 spatscherm vooraan AP8102375 clip m5 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8144109 bevestigingspin AP8144281 kuip pakking
startmotor tandwiel aprilia 828217 speciale schroef 833989 getande katrol 82577R lager 6635 luchtfilter ciao/citta - 6635 ||| aprilia, gilera, atlantic, mojito, sport, city, cube, one, street, sr, max, motard, scarabeo, light, nexus, runner, fx, fxr, vx, saturno, 125, 180, 250, 300, 500, 125, 200, 250, 300, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 20
swingarm aprilia AP8146548 frame koppelstang AP8146898 motor verbindingselement AP8121561 staaf bush AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8121627 drijfstang draaipen AP8102538 hars bus AP8144598 silent-block AP8150345 binnenzeskantschroef m12x98 AP8121628 afstandhouder AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8121528 frame draaipen AP8121562 staaf bush AP8121598 motor draaipen AP8146752 anti-diefstal pin
uitlaatgroep aprilia AP8119819 uitlaatpijp bescherming AP8119763 verdeelstuk AP8119760 verdeelstuk AP8119734 slangklem AP8119739 bus AP8119761 geluiddemper 480853 uitlaatpijp pakking 436947 moer AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8163165 rvs ring 16x8.4x1.6 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8163167 isolerende ring 20x8x1.5 AP8152350 moer AP8121114 t bus AP8150018 onderlegring AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8144593 rubberen afstandhouder
voetruimteafdekking aprilia AP8178998 rechts zijdeksel, grijs AP8158380 rechter zijkap, brons AP8178999 lh zijafdekking. grijs AP8158381 lh zijafdekking. bronzen AP8158377 onderpaneel. bruin AP8179049 onderpaneel. grijs AP8178270 vloerpaneel. grijs AP8158378 rechts mat. grijs AP8158379 lh mat. grijs AP8158934 rechts mat. grijs AP8158935 lh mat. grijs AP8158374 brandstof vuldeksel AP8134799 bord AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8104609 tank deurslot AP8201620 hendel AP8152194 lage moer m19x1 AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8221312 getande ring 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
voorwielremklauw aprilia AP8133525 remklauw voor AP8133731 remklauw voor AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8133813 ontluchtingsklep dop AP8133814 ontluchtingsventiel AP8213108 ontluchtingsventiel AP8133815 remblokken AP8133603 remblokken AP8133604 remklauw rev. kit AP8133816 remklauw rev. kit AP8113003 olieleiding schroef AP8133738 klep AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8144530 pijp AP8133526 voorremslang AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8121856 kabelgeleider AP8133817 remklauw connect .. cpl. AP8146882 remklauw connect .. cpl. AP8133818 pinnen + remklauwveren AP8133760 pinnen + remklauwveren
voorwielvork i aprilia AP8163279 stengelbasis AP8163307 stengelbasis AP8163221 stengelbasis AP8123695 o-ring AP8123756 stop ring AP8163304 stop ring AP8163002 schroef met flens AP8163222 schroef m8x30 AP8123759 plug AP8123696 plug AP8163303 plug AP8163239 bal ring set. compleet 85188R voorvork AP8163228 onderlegring AP8163010 schijf deksel bus
schakelingen links aprilia AP8133558 achterste hoofdcilinder AP8133733 achterste hoofdcilinder AP8125757 hefboomschroef AP8213584 remhendelpen AP8213585 moer AP8213298 moer AP8133807 pompdeksel schroef AP8113859 pompdeksel schroef 858492 pompdeksel AP8113860 pompdeksel AP8133809 rem hendel AP8118641 rem hendel AP8213586 remhendel u-bout AP8113637 remhendel u-bout AP8213582 dopschroef AP8213299 dopschroef AP8113861 zuiger assy AP8113862 pomp revisiekit AP8133810 pomp revisiekit AP8118656 handgreep - paar AP8124622 verlichting selector AP8158933 lh bovenschaal AP8158898 lh el.controls plaats. zwart AP8158931 onderste schaal 580953 knop AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133533 achterremslang AP8127394 lh brandt keuzekabel AP8212767 draai indic. lichtknop AP8124209 claxon AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8152268 inbusschroef
schakelingen rechts aprilia AP8133734 voorste hoofdcilinder AP8133582 voorste hoofdcilinder AP8113863 pompdeksel AP8133808 pompdeksel AP8133807 pompdeksel schroef AP8113859 pompdeksel schroef AP8213298 moer AP8213585 moer AP8213584 remhendelpen AP8125757 hefboomschroef AP8133811 rem hendel AP8118641 rem hendel AP8133812 pomp revisiekit AP8113864 pomp revisiekit AP8118656 handgreep - paar AP8158897 rh el.controls plaats. zwart AP8158932 rh bovenschaal AP8158930 onderste schaal 580953 knop AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133526 voorremslang AP8127393 rh licht keuzekabel AP8114449 gaskabel AP8124208 druk op de knop AP8224447 motor stop-start apparaat AP8104546 plug AP8118582 gas plaats AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8152268 inbusschroef
secundaire poelie aprilia 82518R rolkooi 20x29x18 483226 snap ring 82753R met 17x30x7 830580 vaste aangedreven halve katrol 479415 pin 828717 geleidepen l = 12,5 878998 verstelbare katrol. voor de helft 431089 pakking ring 430585 pakking 4310935 kop 872877 variator veer 487936 koppeling zijkap CM161202 centrifugaalkoppeling 433232 ring moer 8440494 tambor de embr. CM162403 door koppeling aangedreven katrol. 486324 moer 827877 afstandhouder 274246 platte ring 22x12,1x1 430585 pakking 844621 demper drift
spatbord wielhuis aprilia AP8126959 voorspatbord, rood AP8156044 voorspatbord, blauw AP8156134 voorspatbord. cyaan AP8156046 voorspatbord. groen AP8156189 voorspatbord. blauw AP8156133 voorspatbord. grijs AP8156195 voorspatbord. wit AP8156045 voorspatbord. grijs AP8156188 voorspatbord. grijs AP8156219 voorspatbord. cyaan AP8156062 voorspatbord. grijs AP8156190 voorspatbord, groen AP8126960 wielruimte AP8134814 lh luchtkanaal AP8134813 rh luchtkanaal AP8168216 kanaalrooster AP8126963 spatscherm vooraan AP8102375 clip m5 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8144109 bevestigingspin AP8144281 kuip pakking
startmotor tandwiel aprilia 828217 speciale schroef 833989 getande katrol 82577R lager 6635 luchtfilter ciao/citta - 6635 ||| aprilia, gilera, atlantic, mojito, sport, city, cube, one, street, sr, max, motard, scarabeo, light, nexus, runner, fx, fxr, vx, saturno, 125, 180, 250, 300, 500, 125, 200, 250, 300, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 20
swingarm aprilia AP8146548 frame koppelstang AP8146898 motor verbindingselement AP8121561 staaf bush AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8121627 drijfstang draaipen AP8102538 hars bus AP8144598 silent-block AP8150345 binnenzeskantschroef m12x98 AP8121628 afstandhouder AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8121528 frame draaipen AP8121562 staaf bush AP8121598 motor draaipen AP8146752 anti-diefstal pin
uitlaatgroep aprilia AP8119819 uitlaatpijp bescherming AP8119763 verdeelstuk AP8119760 verdeelstuk AP8119734 slangklem AP8119739 bus AP8119761 geluiddemper 480853 uitlaatpijp pakking 436947 moer AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8163165 rvs ring 16x8.4x1.6 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8163167 isolerende ring 20x8x1.5 AP8152350 moer AP8121114 t bus AP8150018 onderlegring AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8144593 rubberen afstandhouder
voetruimteafdekking aprilia AP8178998 rechts zijdeksel, grijs AP8158380 rechter zijkap, brons AP8178999 lh zijafdekking. grijs AP8158381 lh zijafdekking. bronzen AP8158377 onderpaneel. bruin AP8179049 onderpaneel. grijs AP8178270 vloerpaneel. grijs AP8158378 rechts mat. grijs AP8158379 lh mat. grijs AP8158934 rechts mat. grijs AP8158935 lh mat. grijs AP8158374 brandstof vuldeksel AP8134799 bord AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8104609 tank deurslot AP8201620 hendel AP8152194 lage moer m19x1 AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8221312 getande ring 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
voorwielremklauw aprilia AP8133525 remklauw voor AP8133731 remklauw voor AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8133813 ontluchtingsklep dop AP8133814 ontluchtingsventiel AP8213108 ontluchtingsventiel AP8133815 remblokken AP8133603 remblokken AP8133604 remklauw rev. kit AP8133816 remklauw rev. kit AP8113003 olieleiding schroef AP8133738 klep AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8144530 pijp AP8133526 voorremslang AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8121856 kabelgeleider AP8133817 remklauw connect .. cpl. AP8146882 remklauw connect .. cpl. AP8133818 pinnen + remklauwveren AP8133760 pinnen + remklauwveren
voorwielvork i aprilia AP8163279 stengelbasis AP8163307 stengelbasis AP8163221 stengelbasis AP8123695 o-ring AP8123756 stop ring AP8163304 stop ring AP8163002 schroef met flens AP8163222 schroef m8x30 AP8123759 plug AP8123696 plug AP8163303 plug AP8163239 bal ring set. compleet 85188R voorvork AP8163228 onderlegring AP8163010 schijf deksel bus
voorwielvork ii aprilia AP8123760 stop ring AP8203950 borgring AP8163302 stop ring 600121 plug cpl. AP8123761 plug AP8163300 plug AP8163440 veer AP8163223 veer AP8123699 veer AP8163267 schokdemper AP8163438 schokdemper AP8163224 schokdemper AP8123764 veer AP8163291 breng de lente terug AP8123708 breng de lente terug AP8123765 slag eindstop AP8123701 slag eindstop AP8163289 slag eindstop AP8163290 mouw AP8123907 mouw AP8123754 ring AP8123776 ring AP8163439 ring AP8123767 stofkap AP8203258 stofkap AP8163298 stofkap AP8163297 stop ring AP8123921 stop ring AP8123704 stop ring AP8163296 oliekeerring AP8123769 oliekeerring AP8103392 pakking ring AP8123705 kop AP8163295 oliekeerring AP8123909 oliekeerring AP8203447 bus AP8163294 bus AP8123910 bus AP8163437 lh mouw AP8163225 lh mouw AP8163226 rechter mouw AP8163436 rechter mouw AP8121183 schroef AP8203796 schroef m6x20 AP8223054 binnenzeskantschroef m6x20 AP8203572 afdichtring AP8203794 onderlegring AP8163435 afdichtring AP8203570 schroef AP8163227 schroef m8x30 AP8163285 schroef m10x30 AP8123775 o-ring AP8163301 o-ring AP8163031 lh hub AP8163270 rh sleeve cpl. AP8163271 linker mouw cpl. AP8163030 rh naaf AP8166195 remschijf stop sticker
zit
zit
aprilia AP8102947 zadel sluitplaat AP8129328 zadel AP8129451 zadel AP8129461 zadel, blauw AP8144089 voorste zadelsteunrubber AP8163229 pakking AP8104422 kabel vergrendelen AP8570123 stoelkussen AP8158362 zadelscharnier AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121599 zadel spin AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8201431 splitpen AP8104611 zadelslot AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8221206 haak voor helmhouder AP8114458 kabel voor helmvergrendeling AP8168707 dek zadel
achterwielremklauw aprilia AP8133732 achter remklauw AP8133581 achter remklauw AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8213574 ontluchtingsventiel AP8113006 ontluchtingsventiel AP8213577 remblokken AP8113869 remblokken AP8213579 remklauw rev. kit AP8213457 remklauw rev. kit AP8113003 olieleiding schroef AP8113762 verveelde schroef AP8113761 ontluchtingsventiel AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8133738 klep AP8133533 achterremslang AP8144531 pijp AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8132907 slangklem AP8113871 pen + remveer AP8213578 pen + remveer AP8202159 kabelgeleider
algemeen aprilia AP8796614 been voorblad AP8701140 beenbedekking klittenband ondersteuningsset AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8703057 passagierskussen AP8702152 grijs kussen AP8702151 blauw kussen
beenschild binnenzijde aprilia AP8158777 rh richtingaanwijzer AP8158778 links richtingaanwijzer AP8158372 intern schild. grijs AP8158373 handschoen comp. deur. grijs AP8158899 handschoenenkastje AP8149478 typ appr.data cover. zwart 890518 handschoen comp. deurpakking AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8134799 bord AP8104612 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8102381 clip m4

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Atlantic 125-200-250 664 2003 - 2005. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Atlantic 125-200-250 664 2003 - 2005 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Atlantic 125-200-250 664 2003 - 2005.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia