Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RX 107 125 1994 - 1998.

Aprilia RX 107 125 1994 - 1998 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RX 107 125 1994 - 1998

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RX 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RX 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1994!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carter aprilia AP0296199 carter assy AP0229380 speld 6x40 AP0224260 pijp AP0232275 rolkooi 8x12x8 AP0632010 pin m8x12 AP0924150 anschluss? AP0247555 bus AP0232291 met 6302 AP0932032 met 6203 AP0230425 oliekeerring 28x38x7 AP0930675 oliekeerring 25x38x7 AP0232765 met 6205 AP0227325 hoes AP0650131 pakking 6x10 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241381 tapbout m8x28x20 AP0940786 tapbout m8x57 / 20 AP0228250 kikst. koppelingsstop AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0640190 sensor AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr.
koppeling aprilia AP0634178 stationair tandwiel z = 26 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0295401 primaire transm. AP0259570 veerhouder plaat AP0259053 gevoerde koppelingsplaat 3,1 mm AP0259559 koppelingsschijf 1 mm AP0259470 koppelingsnaaf AP0239625 koppelingsveer 34,1 mm AP0259165 drukplaat cpl. AP0259420 veren plaatgeleider AP0241770 zeskantschroef m5x25 AP0239265 kickstarter lente AP0634055 start assy.gear z = 23 AP0244585 ring 17.5 / 24/1 AP0220139 startschacht AP0228220 kick-start koppeling AP0239270 lente 42 AP0248365 kick-start hendel AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
koppelingsdeksel aprilia AP0211409 geen beschrijving beschikbaar AP0232150 kogel 12 mm AP0259325 cam hendel AP0241793 schroef m8x16 AP0942671 moer m8 AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0239907 bladveer AP0841685 schroef met flens AP0250455 oliekeerring 12x22x7 AP0250206 pakking AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0250890 o-ring 3771 AP0240820 oliepeilschroef m18x1.5 AP0241802 kunststof plug m18x1,5 AP0250641 afdichtring 12x18 AP0241782 tappo scarico olio AP0930725 oliekeerring 17x28x7
krukas aprilia AP0295375 krukas cpl. 54,5 mm AP0832533 met 6206 AP0427591 afstandhouder d50x62x0.3 AP0427590 afstandhouder d50x62x0.1 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0234431 balansas tandwiel z = 27 AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0245650 borgring av 20 AP0232291 met 6302 AP0237948 balansas AP0232341 kogellager 6005 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0932028 rolkooi 15x19x20 AP0295379 drijfstang cpl. AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
motor aprilia AP8106534 motor 122 enduro 98 AP8106579 tandwielkap, zwart AP8106535 carburateur phbh-28-rd AP8146097 versnellingspook AP8120912 hendel rubber AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8106566 coperchio pompa mix nero AP8106570 vliegwielkap, zwart AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35
oliepomp aprilia AP0294735 oliepomp assy. AP0256408 slangklem AP0256410 buis 350 mm AP0251080 slangklem 8 AP0256037 buis 850 mm AP0260030 rubber. draadafdekking AP0250890 o-ring 3771 AP0840510 inbusschroef AP0211445 oliepompdeksel, grijs AP0441341 inbus bout m6x1 AP0853840 slangklem 35553 AP0241800 plug m18x1.5 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
radiator aprilia AP8102826 waterkoeler AP8101576 waterkoeler vuldop AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8121679 t bus AP8120594 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8144107 waterkoelerkop buis AP8144106 waterkoeler-pomp buis AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8120536 slangklem d28x8,6 *

Frame

achterwiel aprilia AP8108722 achterwiel AP8107128 ketting ring AP8108755 rh sprak AP8108756 lh sprak AP8108672 tepels d3.5 AP8109281 achterwielklep 18 " AP8125765 achterwielas AP8152196 schroef m8x26 AP8150207 gebogen veerring AP8150431 lage moer m8 AP8150433 lage zelfborgende moer m16x1.5 AP8152063 ring 17x30x3 AP8125580 achterwiel spacer AP8125766 achter rechts wielafstand AP8101704 kettingspannerrol AP8152293 schroef met flens AP8101108 afstandhouder AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150018 onderlegring AP8121281 rechter kettingverstelnok AP8107124 chain cpl conn.link AP8125707 achterste koppeling grijs AP8125477 afstandhouder AP8110045 naaflager d17x40x12 AP8125462 oliekeerring 30x40x7 AP8125784 borgring d40 AP8108721 achterwiel
achterwielophanging aprilia AP8123782 schokdemper AP8152217 inbusschroef AP8152301 zelfborgende moer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152147 zeskantschroef m10x47 AP8150024 lage moer m10 * AP8152220 onderlegring AP8121815 kogelgewricht AP8120485 pakking ring AP8121098 bus AP8121846 dubbele drijfstangpen AP8120809 oliekeerring d18x24x3 AP8121913 dubbele verbindingsstang AP8110037 rolkooi AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8135713 dubbele drijfstangcomp. AP8135714 enkele drijfstangcomp. AP8121952 aansluiten. staaf spec. schroef AP8150344 inbusbout m12x107 AP8150345 binnenzeskantschroef m12x98 AP8152018 ring 12.2x22x2
spatbord aprilia AP8126680 voorspatbord, blad grijs AP8126617 voorspatbord, geel AP8126439 rechter mouwbeschermer, neutraal AP8126440 sx mouwbeschermer, neutraal AP8126462 rechter mouwbeschermring neutraal AP8126463 linker mouwbeschermring neutraal AP8150114 lage zelfborgende moer AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8102208 kabelgeleider voorremslang AP8150246 schroef m4.8x13 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8121938 kabelgeleider neu. snelheidsmeter AP8150163 schroef AP8152119 zelfborgende moer m4 AP8150199 onderlegring AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8139297 waterkoeler schild, zwart AP8134483 koplampsteun 254485 clip m6 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8120712 rubberen afstandhouder AP8134477 lh luchtkanaalsteun
voorscherm aprilia AP8139637 koplampsteun, blauw AP8139114 koplampsteun, zwart AP8139117 rh luchtkanaal, zwart AP8139635 rh luchtkanaal, blauw AP8139118 lh luchtkanaal, zwart AP8139636 lh luchtkanaal, blauw AP8139560 handguard paar, blauw AP8139559 handguard paar, zwart AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150182 gebogen veerring AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8152108 inbusschroef AP8152019 speciale kolomschroef m6x12 AP8152078 speciale schroef m6 254485 clip m6 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150395 lage zelfborgende moer m6 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121023 koplamp stelveer AP8120278 afstandhouder
voorwiel aprilia AP8109001 voorwiel klep 21 " AP8102207 kilometerteller versnelling AP8108672 tepels d3.5 AP8108720 voorwiel AP8108560 voorspaak d3.5l = 255 AP8108561 voorspaak d3.5l = 250 AP8125770 voorwiel as AP8125771 voorwiel spacer AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8120865 drive sleutel AP8113321 ontluchter + dop AP8113374 voor remklauw rev. kit AP8113481 remklauw voor AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8113668 voorste remleiding AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113523 pads paar AP8108762 voorwiel AP8125785 voornaaf AP8125780 met interne afstandhouder AP8125783 voorwiel beer. AP8125782 pakking ring AP8125781 schroef AP8113459 voorremschijf AP8114187 kilometertellerkabel
vork ii aprilia AP8123348 plug cpl. AP8123346 o-ring AP8123441 halve ring AP8123357 ring veer AP8123689 bus AP8123199 stop ring 599504 kopje (marzocchi) AP8123355 afstandhouder 599501 pakkingring (marzocchi) 599502 stofkap + veer (marzocchi) AP8123846 mouw cpl. AP8123847 hub + rh vorkpoot AP8123848 naaf + linker vorkpoot AP8123540 schroef met flens m6x25

Elektrisch

instrumentenpaneel aprilia AP8124484 dashboard compleet AP8139111 dashboard paneel AP8139180 indicatielampje AP8102324 rh achteruitkijkspiegel AP8131067 rubber resetknop AP8131176 reset knop AP8120668 rubberen afstandhouder AP8112599 rubberen afstandhouder AP8150313 schroef 2,9x13 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150182 gebogen veerring AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8124483 dashboard kabel AP8118475 stuur, snd phor. AP8201856 ringmoer voor klem AP8131177 schroef AP8120278 afstandhouder AP8120313 spacer h11.5 AP8121790 t bus AP8102325 lh achteruitkijkspiegel
ontsteking aprilia AP0295670 stator cpl. AP0295675 cdi magneto assy AP0265157 ext. oppakken AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0941925 speciale te schroef AP0260840 rubber. draadafdekking AP0265402 digitale ecu AP0265415 bobine AP0866708 bougiedop. zwart 861612 bougie ngk br8es AP0245750 borgring AP0260250 silent-block AP0211580 vliegwielkap AP0295360 ontstekingseenheid AP0241081 binnenzeskantschroef m6x10 AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.

Overig / Niet ingedeeld

achterkant opbouw aprilia AP8126630 nummerplaathouder AP8126681 achterspatbord, blauw AP8126621 achterspatbord, zwart AP8131436 gereedschapskist AP8131437 gereedschapskist deksel AP8139181 bagagerek AP8102885 toolkit AP8112916 reflector achter AP8121704 pin AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150398 binnenzeskantschroef m6x40 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150204 moer m4 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8120311 rubberen afstandhouder AP8221056 t bus AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150182 gebogen veerring AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120622 voorste stofkapring AP8120508 t bus AP8121991 bus AP8126620 spatscherm achter, grijs AP8126115 nummerplaathouder AP8152246 schroef met flens m6x16
achterwielrem i aprilia AP8113359 achterste hoofdcilinder AP8121842 hoofdcilinderstang AP8113288 rubberen balgen AP8133873 remolietank compleet AP8121298 remhendelpen AP8152105 sluitring 6.4x10x.7 AP8113057 koppeling achterrempomp AP8152283 schroef met flens AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121290 rem veer AP8113081 vork AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8146075 achterremhendel AP8113553 tankdop AP8131792 achterste remleidingdeksel AP8150160 binnenzeskantschroef m6x20 AP8101595 slangklem d10,1 AP8120808 pijp AP8102289 remlichtschakelaar deksel AP8150026 moer m6 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150052 binnenzeskantschroef m6x16 AP8150182 gebogen veerring AP8124479 stop schakelaar
achterwielrem ii aprilia AP8113462 remschijf achter AP8113669 achterste remleiding AP8113496 achter remklauw AP8113595 remblokken AP8113549 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8134481 rem hanger plaat AP8121283 plaat-remklauw spacer AP8152259 schroef m6x16 AP8121282 linker nokkenas voor ketting AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150009 onderlegring
brandstoftank olietank aprilia AP8139504 brandstoftank, baltisch blauw AP8139557 brandstoftank, zwart AP8130979 hoes AP8120683 pakking AP8102808 brandstofkraan AP8120663 rubberen afstandhouder AP8121773 afstandhouder AP8150018 onderlegring AP8152230 binnenzeskantschroef m8x35 AP8120675 rubberen afstandhouder AP8150016 sluitring 6,6x18x1,6 AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8150182 gebogen veerring AP8121718 koplamp bus AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8220305 o-ring 114 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8139113 olie tank AP8124547 oliereserve-indicator AP8220421 olievuldop AP8101944 2-weg verbinding AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8102224 mixer oliefilter AP8220384 brandstofpijp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8117141 hitte bescherming
carburateursteun aprilia AP0250521 pakking AP0224389 reed ventiel AP0224430 reed ventiel AP0945758 breekring a4 AP0940235 ronde schroef m4x8 AP0267992 geen beschrijving beschikbaar AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0251850 slangklem 51 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
cilinder cilinderkop aprilia AP0650096 pakking 0.5 AP0650095 pakking 0.3 AP0650097 pakking 0.8 AP0613045 cilinder AP0250160 o-ring 64x2 AP0223385 cilinderkop AP0945752 breekring a8 AP0940485 schroef m8x30 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0613101 kleppendeksel AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0240480 plugschroef 1 / 8-27npt AP0222122 thermostaat 70 ° AP0222175 thermostaat houder AP0239950 veer AP0222202 thermostaat boeg AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0294744 zuiger compleet 53,98 mm AP0294753 zuiger compleet 54,00 mm AP0294745 zuiger compleet 53,99 mm AP0215672 ring d54 AP0216139 zuigerpen AP0945635 stop ring d15 AP0250280 o-ring 105x2.5
cilinder ontluchtingventiel aprilia AP0650096 pakking 0.5 AP0650095 pakking 0.3 AP0650097 pakking 0.8 AP0613045 cilinder AP0250311 sluitring 8,4 AP0942671 moer m8 AP0250271 pakking AP0273970 uitlaatflens cpl. AP0240071 binnenzeskantschroef m8x20 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378
decors aprilia AP8102805 gebruikershandleiding -i-f-d- AP8147389 cee gegevensplaat AP8147388 constructor gegevensplaat AP8147387 ece gegevensplaat AP8102807 slot hardware kit AP8124495 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104808 helm slot AP8147881 sticker set AP8147390 sticker set 319195 bout AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8152229 klinknagel m8x20
elektrische installatie i aprilia AP8124524 toeter AP8124495 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. 854888 draaischakelaar AP8124481 belangrijkste kabelboom AP8212588 diode AP8212146 aardingsbatterijkabel AP8124494 thermische schakelaar AP8150182 gebogen veerring AP8152277 schroef met flens m6x12
elektrische installatie ii aprilia AP8112906 spanningsregelaar 234390 batterij 12v-4ah AP8131676 batterij hoes AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112942 rubberen zekeringkast AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w 495357 zekering 20a 290860 zekering 15a 252945 zekering 7,5a AP8152280 schroef met flens m6x25
filterhuis aprilia AP8131888 basis van filterhuis AP8120748 inlaatslang AP8131680 batterij plaat AP8120654 carburateur-luchtkast slang AP8131898 deksel van filterhuis AP8130596 filtersteun beschermpaar AP8101851 luchtfilter AP8150060 schroef m6x20 * AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150026 moer m6 AP8120246 slangklem d = 60-80 AP8150386 yel. zink vierkante moer m6x12x12 AP8150182 gebogen veerring 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152114 schroef 3x15 AP8150233 ring 3.2x7x0.5
frame aprilia AP8146070 frame met electro-coating AP8146159 voorste voetsteun, paar AP8101317 veer voorste voetsteun AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8121312 voetsteunpen AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8221211 interne zijstandaardveer AP8121310 kabelgeleider AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8150292 gebogen veerring AP8104808 helm slot AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8135715 rh cilinderframe plaat AP8135716 links cilinderframe plaat AP8146074 centrale standaard AP8150267 schroef m8x90 * AP8120001 rubberen afstandhouder AP8101985 speciale clip AP8134522 rechts voetensteun AP8134523 lh voetsteun ondersteuning AP8146158 achterste voetsteunen, paar AP8152031 flensmoer AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer AP8102590 tankdeksel AP8121717 voetsteunpen AP8101928 splitpen AP8152293 schroef met flens
koplamp achterlicht aprilia AP8112531 achterlicht AP8124533 koplamp lens AP8112922 richtingaanwijzer achter AP8112756 richtingaanwijzer lens AP8112633 achterlicht lens AP8124475 lamphouder AP8124532 koplampbescherming vooraan AP8124482 koplamp AP8121795 t bus AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150204 moer m4 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8139296 licht frame AP8152114 schroef 3x15 AP8124554 schroef m4x40 AP8120591 ring 10x5,3x1 * AP8124553 borgring 3,2 AP8112716 kegelvormige pal AP8147906 lichtscherm sticker AP8121718 koplamp bus
middenaufbouw aprilia AP8129237 zadel, blauw AP8129215 zadel, zwart / geel AP8139115 rechts zijpaneel, zwart AP8139638 rechter zijpaneel, blauw AP8139116 lh zijpaneel, zwart AP8139639 lh zijpaneel, blauw AP8126467 spatscherm achter AP8120539 schokdemper deksel AP8121704 pin AP8120622 voorste stofkapring 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152299 zelfborgende moer m6 254485 clip m6 AP8132802 schok abs. beschermplaat AP8152088 zelfborgende schroef 4,8x12 AP8120908 toolkit stopper AP8144156 rubberen afstandhouder AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8102029 klinknagel AP8144155 rubberen afstandhouder
schakelingen links aprilia AP8118474 koppelingshendel cpl., pol.met. AP8118432 koppelingshendel AP8118430 koppelingshendel u-bout AP8118348 koppelingshendel versteller AP8118198 lucht hendel AP8118207 starthendel plaat AP8114245 koppelingskabel AP8114222 chokekabel. zwart AP8118201 koppelingshendel schroef AP8118490 moer AP8118491 onderlegring AP8118492 dopschroef AP8124480 lh licht sel. met bedrading AP8121817 brandstofleiding veer AP8120467 koppelingshuls
schakelingen rechts aprilia AP8113702 voorrempomp d12 AP8118416 voorremhendel AP8113063 raam hoofdcilinder AP8113203 remhendel u-bout AP8113058 remhendelpen AP8118427 gashendel + handgrepen, zwart AP8118462 handgreep paar. zwart AP8114371 gaskabel afsteller AP8114361 gaskabel AP8113522 voorremhendel stop AP8112998 voorremschakelaar + harnas AP8113672 pompdeksel AP8113537 schroef AP8113349 anti-emulsie apparaat AP8113735 hendel deksel AP8114272 gaskabel afsteller
swing aprilia AP8146095 achterbrug, grijs AP8139514 kettingkast AP8144108 kettinggeleiderplaat AP8234020 beker voor schoen AP8150246 schroef m4.8x13 AP8105132 achterste swingarmpen AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8120240 pakking ring AP8152103 sluitring d15x22x1 AP8152007 lage moer m14x1.5 AP8121121 achter zw. arm piv. bus AP8120363 onderlegring AP8134186 kabelgeleider 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152346 binnenzeskantschroef m6x75 AP8150182 gebogen veerring AP8120700 r. kettinggeleiderplaat. grijs AP8150430 lage zelfborgende moer 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298
transmissie schakeling aprilia AP0632060 kogellager 61804 AP0245790 borgring AP0232402 met 6001 AP0258305 schakel cam AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0239241 index veer AP0227710 bus AP0248326 index assy. hendel AP0827307 sluitring 6.2x18x0.5 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0258138 vork 5-6 v.ta AP0229390 pin m6x70 AP0258128 vork 2-3 snelheid AP0258200 vork as AP0245570 borgring 8x0.8 AP0258118 vork 1-4 v.ta AP0220295 versnellingspookas + pal assy AP0239252 veer AP0427690 sluitring 13 AP0827261 drukring 12.5 / 21.5 AP0227451 lámina de ajuste 12,5 / 21,5 / 0,5
uitlaatgroep aprilia AP8119480 cat. uitlaatpijp AP8119488 cat. uitlaatpijp - d AP8119452 geluiddemper AP8119462 geluiddemper bescherming AP8219324 uitlaatpijp bescherming AP8201121 silent-block AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8117064 onderlegring 254485 clip m6 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8101259 springveer AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150182 gebogen veerring
vork i aprilia AP8123873 ring moer AP8120376 bovenste stofkap AP8110024 rollager AP8104597 pakking ring AP8123845 stengelbasis AP8203570 schroef AP8123779 voorvork AP8123844 vork bovenplaat AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8203251 plug AP8123843 onderlegring AP8123778 u-bout AP8101513 stuur u-bout deksel
waterpomprondsel aprilia AP0222182 waterpomp behuizing AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0237912 as van de waterpomp. AP0229280 speld 4x16 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0222195 waaier AP0234415 rondsel waterpomp z = 16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 schroef met flens m5x25 AP0634035 stationair tandwiel z = 28/13 AP0229380 speld 6x40 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0293417 waterpomp assy
6 standen transmissie aprilia AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0634065 versnelling z = 30 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0244100 drukring 21.2 / 30/1 AP0634130 versnelling z = 21 AP0245730 borgring 25x2 AP0234858 versnelling z = 25 AP0234984 versnelling z = 27 AP0634110 versnelling z = 23 AP0234968 versnelling z = 29 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0220280 aangedreven as AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0236062 rondsel AP0236063 rondsel z = 16 AP0236061 rondsel z = 14 AP0236425 rondsel z = 16 AP0634085 2e rondsel versnelling z = 14 AP0634100 versnelling z = 21 AP0634095 versnelling z = 17/19 AP0634120 versnelling z = 22 AP0220300 primaire tandwielas z = 10 AP0281211 versnellingsbak 6 v.ta '

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RX 107 125 1994 - 1998. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RX 107 125 1994 - 1998 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RX 107 125 1994 - 1998.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia