Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR Motard 50 2T E3 2012.

Aprilia SR Motard 50 2T E3 2012 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR Motard 50 2T E3 2012

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR Motard 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR Motard 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2012!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilter aprilia B013227 complete luchtfilterkast 487719 luchtfilter 487718 pakking 258146 zelftappende schroef m3x20 830056 bus 254485 clip m6 840159 slang 487592 carburateur-luchtkast slang 015759 schroef m6x20 018640 schroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 003056 platte sluitring 6,4x12x1 581767 slangklem 257134 slangklem
carburateur onderdelen aprilia CM101704 hoofd jet CM102103 inactieve jet CM107510 conische pin CM107701 air adj.screw cpl. CM128501 brandstof sluitnaald CM141710 gasklep 085285 veer 113903 schotbuis 152608 veer 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 288863 bord 288865 schroef 288872 ring 288873 conische pin clip 288881 drijfpen 288882 vlotter 485671 beschermkap 289575 schroef 875551 cap 431654 gasklep deksel 436206 complete olieklep 482942 gasklep veer 484704 compleet reservoir 432456 schroef CM105905 beginner 828074 gasklep stelschroef 120074 moer 890302 transmissie met gashefboom 827892 luchtmeter CM112001 vlotterkamer stortleiding l = 130
carburateur, montage - koppelingsleiding aprilia 876642 carburateur phva17.5 rd (8479) 830939 inlaatspruitstuk 842202 slangklem 830487 schroef CM002904 slangklem CM002901 slangklem 832186 luchtkanaal 488129 luchtkanaal 82774R riet beugel 216983 slangklem
carter aprilia CM1275105 carter montage 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 266625 afstandhouder 267823 schok abs. ondersteun. stil blok 020006 moer 020008 moer 113533 ring 239382 tapeind 1A003633R tapeind 266773 silent-block 287223 ring 431860 bus B015957 het lokaliseren van deuvel 478115 het lokaliseren van deuvel 414835 schroef met flens B017632 schroef met flens 000397 pakking 480953 snap ring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 435363 lager 480066 pakking ring 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 4808485 aangedreven katrolas 480848 aangedreven katrolas
carterafdekking - carter koeling aprilia 8721985 transmissie deksel 82521R lager 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 431860 bus 286209 bus 478197 compensator ring 414838 schroef m6x35 844964 slangklem 259625 drift 848860 plug 181351 bord 826462 filter
krukas aprilia 875862 krukas cpl. 4316255 krukas cpl. 500501 pin kooi 1 cat. 500502 pin kooi 2 cat. 500503 pin kooi 3 cat. 500504 pin kooi 4 cat. 482314 pakking ring 482315 vliegwiel zijafdichtring 431125 met 20x52x12
kleppendeksel aprilia 2865344 cilinderkop 288245 flensmoer m6 288531 moer 845692 cilinder luchtmantel 008375 schroef m6x14 078307 onderlegring 438075 bougie rn3c098 kampioen
cilinder-zuiger-pols-peneenheid aprilia 4878020001 zuiger 1cat. (m) 4878020002 piston assy 2cat. (n) 4878020003 zuiger 3cat. (o) 4878020004 zuiger 4cat. (p) 239404 zuigerpen 239455 stop ring 827854 pakking ring 827853 pakking ring 825416 pakking ring 831116 cilinder met zuiger 239397 tapeind 286810 cilindervoet pakking
aangedreven katrol aprilia 82655R kogellager 006624 ring 289952 rolkooi 482766 pin 827893 compleet beweegbare secundaire katrol 289950 pakking ring 478028 variator veer 4795526 complete vaste secundaire katrol 483443 kop 487935 koppeling zijkap CM1002025 centrifugaalkoppeling 289955 ring moer 289840 pakking CM100107 secundaire katrol CM1001075 secundaire katrol 289933 koppelingstrommel 289519 flensmoer m10x1,25 289945 koppeling veer
aandrijfpoelie aprilia CM110302 halve katrol, rijden 289931 schuifregelaar 480227 container CM1102015 kit met 6 rollen 480230 afstandhouder 289519 flensmoer m10x1,25 479561 vaste aandrijf half katrol 82712R v-snaar 845611 ventilator 877075 getande bus 265300 onderlegring CM100615 afstandhouder
motor assemblage aprilia CM124215 motor 50 2t e2 497544 pakking-afdichtingsringen kit
vliegwiel magneto deksel - oliefilter aprilia 833817 vliegwielkap 015856 schroef m5x21 827425 fairlead
oliepomp aprilia 82652R oliepomp assy. CM101509 olie-inlaatpijp CM101605 olie uitlaatpijp 006975 sluitring 5,3x10x0,5 015585 schroef m5x12 015856 schroef m5x21 286163 bord 020106 moer m6 146197 stelschroef 289309 abrazadera 286162 getande riem 287021 fairlead 289191 uitrusting 1A007694 uitrusting 486149 slangklem 286158 uitrusting 231590 elastische veer 287073 vulring 480866 begrijpelijk 288327 slangklem
olie tank aprilia 664427 olie tank 860913 olievuldop 967383 schroef met flens m12x1.25 848341 schroef met flens m12x1.25 178790 platte ring 016410 sluitring 17.6x11x2.5 893087 moer m10 018639 schroef 013880 platte ring 16x6,5x1,5 254485 clip m6 CM006124 flexibele buis 4x9x470 1R000159 flexibele buis 4x9x470 CM003906 flexibele buis 11x16x240 CM002903 slangklem CM001921 slangklem 890096 onderste olietank 015856 schroef m5x21 016406 veerring 6,4x11,8x1 013880 platte ring 16x6,5x1,5 288245 flensmoer m6 018639 schroef 860788 oliereserve-indicator 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem 574362 complete koppeling 196868 pakking
reductie-eenheid aprilia B0146385 zijdeksel 272921 pin 006647 borgring 434735 met 20x47x14 478498 pakking ring B016805 schroef met flens m8x45 487211 schroef met flens m8x45 CM162201 reductie-unit ontluchtingsleiding CM162202 reductie-unit ontluchtingsleiding 8278045 transmissie as 288639 vulring 8337855 achterwiel as cpl.
secundaire luchtkast aprilia 8318594 secundaire luchtkast 8318595 secundaire luchtkast 486942 filter sas 486943 pakking 82758R diafragma 827209 dekking sas 478533 zelftappende schroef 015597 tbic schroef 827208 inlaatpijp sas CM001905 slangklem 833740 luchtpijp sas 827443 slang 827444 slangklem 827444 slangklem
geluiddemper aprilia B013229 silencer catalyzed 1A001718 geluiddemper gekatalyseerd 830325 bescherming 651014 binnenzeskantschroef m5x10 487665 fairlead 827526 platte ring 826117 afstandhouder 845590 inbusschroef 288245 flensmoer m6 834187 veerring 433122 schroef met flens 016195 onderlegring 890665 uitlaat. cpl. 890664 uitlaat. cpl.
transmissies aprilia 666930 achterrem transmissie 598918 achterrem versteller 179640 pin 270310 registro freno posteriore 145298 slangklem 266040 bus 564497 bord 414837 schroef met flens m6x25 257134 slangklem 666929 fairlead 269571 splitser 271976 lagere bescherming 269572 stealth afdeling achterstand 271977 splitter bovenste bescherming 268403 verdubbelen. mixer trans. 890303 gasregeling transmissie 858542 snelheidsmeter transmissie

Frame

remleidingen - remklauwen aprilia 666008 rem hydraulische pen 650983 remblokken kit 598919 schroef 709047 veerring 858543 remvloeistofleiding 651502 oliepijpschroef m10x18 127927 pakking
centrale afdekking - voetsteunen aprilia 85306100XH1 voetensteun 270793 schroef 85824300XH1 tapijtset grijs 268596 schroef 85643100XH1 bovenste schild lockup. grijze pha CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 85645000XH1 rechts voetsteun achter. grijs 85645100XH1 lh achterste voetsteun. grijs 259349 schroef 254485 clip m6
drijvende spiegel / s aprilia CM180601 rh achteruitkijkspiegel CM180602 lh achteruitkijkspiegel
vork / stuurbuis - stuurlagereenheid aprilia 668484 voorvork montage 666261 rechter mouw 666262 lh mouw 600485 vork oliekeerring 600490 stofkap 858319 vork staander 858322 secundaire veer 858321 vork zuiger 858320 vorkveer 600495 hoes 601401 schroef 600482 schroef met flens 858318 stuurbuis 650075 lager stuurlager 650693 bovenste drukring 0037514 ring van de stuurinrichting 0111094 stuurbuis ringmoer 664045 laterale reflector
frame / carrosserie aprilia 672750 kader met u.p. 298604 lock ondersteuning
dashboardkastje voor - kniebeschermer aprilia 85643300XH1 intern schild. grijs 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 85647100XH1 handschoen comp. deur. grijs 856472 scharnier 259349 schroef 252420 bord 297498 schroef 856473 bord 575249 schroef 856437 lockup haak deur 257617 veer 575819 tas houder haak 259349 schroef 85647400XH1 chassisnummer inspectiedeksel
voorste schild aprilia 6574610087 voorste schild 6574610090 voorste schild 65746100AO voorste schild 65746100EZ voorste schild CM017410 klem 184142 klem 85643600XH1 bovenste schild lockup. grijze pha 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 CM017410 klem 184142 klem 65746800XH1 koplamp omlijsting 65746300XH1 deflector rechts 65746200XH1 deflector links 297498 schroef 664307 rechter onderste schild metalen netvlies 664309 linker onderste schild metalen netvlies 664306 rechtsboven schild metallic netvlies 664308 linker bovenste schild metalen netvlies 664454 onderlegring
voorwiel aprilia 666311 voorwiel 327187 lager 649910 lager 564527 voorwiel spacer 564475 kop 853075 band 120 / 70-14 " 668796 voorwielas 853058 voorwielas 271740 moer 270991 tubeless ventiel 561714 voorremschijf 271147 binnenzeskantschroef m6x20 667152 binnenzeskantschroef m6x20 56434R kilometerstand teller
benzinetank aprilia 657507 benzinetank 031092 schroef m6x25 016406 veerring 6,4x11,8x1 268304 platte ring 6,5x21 231027 afstandhouder 259832 plug 258160 pakking CM025711 brandstofniveausonde 575321 kraan depressie drukknoop 674594 kraan depressie drukknoop 196868 pakking 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem CM027914 pijp 3.25x8x420 CM027916 pijp 3.25x8x420 CM001912 slangklem 624522 vacuümfilter CM027920 brandstofbuis 3.25x8x255 CM006103 brandstofpijp CM006116 brandstofpijp
stuur - master cil. aprilia 853047 stuur 655554 binnenzeskantschroef m10x65 178790 platte ring 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 015330 moer CM060978 gaspedaal cpl. 890301 transmissie met gashefboom 123394 schroef 562923 ring 38,3x27x1,2 274491 rechts handgreep 274489 grip, links CM063805 huls met achterremhendel 564681 hendel 265249 schroef 267948 veer 123394 schroef CM064305 remt pomp 646832 voorremhendel 497041 voorremhendel
stuurbedekkingen aprilia 1B000543 afdekking voorste stuur 6574700090 afdekking voorste stuur 008457 zelftappende schroef m4,2x19 CM017409 clip d.4,2 267115 zelftappende schroef m4x16 1B000541 afdekking achterste stuur 853050 afdekking achterste stuur 8530500090 afdekking achterste stuur 267115 zelftappende schroef m4x16
helmhuis - onder het zadel aprilia 67219000XH1 helm compartiment 575249 schroef 259372 schroef 184142 klem CM017410 klem 85299000XH1 batterij hoes 259349 schroef 85270000XH1 inspectiedeksel. grijs
sloten aprilia 860193 slotcilinder 860691 sleutel 298731 pakking ring 298581 slot lichaam 1B002607 slot lichaam 298903 blocchetto serratura completo 298594 platte ring 298838 cilinder borgveer 580621 hoofdschakelaar 643133 hoofdschakelaar 253937 veer 677534 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
borden - emblemen aprilia 677056 sticker voor voorscherm 50 677067 sticker voor voorscherm 50 677057 sticker linker voorscherm 50 677068 sticker linker voorscherm 50 677060 sticker rechter voorscherm sr 677071 sticker rechter voorscherm sr 677072 sticker linker voorscherm sr 677061 sticker linker voorscherm sr 677058 sticker schild rechtsvoor 677069 sticker schild rechtsvoor 677059 sticker schild linksvoor 677070 sticker schild linksvoor 677062 embleem voorzijde "aprilia italia" 677063 sticker rechts onder voetsteun "aprilia" 677064 sticker onder voetsteun links "aprilia" 677065 nummerplaat sticker rechter staart kuip "sr motard" 677073 nummerplaat sticker rechter staart kuip "sr motard" 677066 nummerplaat sticker linker staartkuip "sr motard" 677074 nummerplaat sticker linker staartkuip "sr motard" 895839 "" "eni" "label" 672200 naamplaatje piaggio technologie 677535 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 677534 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 5A000289 sticker rechts onder voetsteun "aprilia" 5A000291 sticker rechts onder voetsteun "aprilia" 5A000290 sticker onder voetsteun links "aprilia" 5A000292 sticker onder voetsteun links "aprilia" 2H000694 stickerset "melandri"
achterrem - remklauw aprilia 56293R remschoenen paar 56293R5 remschoenen paar 266724 bord 274245 remhendel as B014502 remhendel as 273419 pakking ring 647384 remschoenen veer terug 833428 achterremhendel 828862 vierkante moer 828863 schroef met flens B011784 schroef met flens
achterklep - spatscherm aprilia 6574720090 passagiers handvat 657472 passagiers handvat 6574720090 passagiers handvat 65746900XH1 stroomlijnkappen sluiten aan de achterkant 65747300XH1 spatscherm achter 638833 nummerplaathouder 664434 nummerplaatsteun subframe 582428 inbusschroef 582058 reflector 58233R5 reflector 672186 rechts achterwand 672185 lh achterwand
achtervering - schokdemper / s aprilia 856441 schokdemper 268158 schroef 002440 zelfborgende moer m10
achterwiel aprilia 666286 achterwiel 853075 band 120 / 70-14 " 270991 tubeless ventiel 601205 afstandhouder 012789 splitpen 194423 cap 273099 gewone ring 563728 moer m16x13
zadel / stoelen aprilia 2H000693 zadel montage 675331 zadel montage 577492 drift 856462 vergrendelhendel 296743 haakje 268596 schroef 672327 zadelslot hardware kit 856463 excentrisch aanspannen 652697 slot lichaam 652695 slot lichaam 269136 moer 856466 pin 856465 zadelscharnier
zijdeksel - spoiler aprilia 6574670087 kuip.rh. 6574670090 kuip.rh. 65746700AO rechts zijpaneel 65746700EZ kuip rechts 860536 inbusschroef CM017410 klem 184142 klem 6574660087 kuip.lh. 6574660090 kuip.lh. 65746600AO lh zijdeel 65746600EZ l.h. lichaamszijde (grijs 742 / b) 860536 inbusschroef CM017410 klem 184142 klem 85645200XH1 rh covers. grijs fantoom 85645300XH1 links sluitend fantoom grijs 664303 rechterkant metalen netvlies 664305 linker metalen netvlies 664454 onderlegring 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 856454 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 8564540090 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato
stand / s aprilia 666302 complete middenstandaard 272929 onderhoud 583603 pin 271695 pakking ring 278940 veer 030080 schroef 016408 veerring 020108 moer m8x6,5 030072 schroef m8x35 013861 gewone ring 8,2x20x2,5 016408 veerring
zwaaiende arm aprilia 853107 drijfstang 267550 drift 267589 drift 271807 zeskantschroef m10x202 563977 zeskantschroef m10x245 002440 zelfborgende moer m10
wielkast - spatbord aprilia 66609100XH1 voorspatbord 272836 schroef 254485 clip m6 575249 schroef 65747500XH1 achterspatbord 67207000XH1 wielruimte

Elektrisch

vliegwiel magneto aprilia 58136R stator spoel 639865 complete stator (kokusan) 584526 complete rotor (kokusan) 257134 slangklem 015856 schroef m5x21 873979 schroef 000267 transmissiesleutel 828765 ventilator 289005 flensmoer 015585 schroef m5x12 006975 sluitring 5,3x10x0,5 827847 onderhoud
koplampen - richtingaanwijzers aprilia 642021 koplamp 00H01004131 lamp h8 294131 lamp 12v-3w 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 642025 richtingaanwijzer rechtsvoor 584332 lamp 12v-10w 664360 indicator kabel montage 642026 richtingaanwijzer linksvoor 584332 lamp 12v-10w 664362 indicator kabel montage 664170 schroef
hoofdkabelboom aprilia 1D000253 frame harnas 290404 hoes 292507 zekering 10a
meter combinatie-dashboard aprilia 643414 meter combinatie 856440 instrumentenpaneel glas 164634 12v-1.2w lamp 268596 schroef 6420190090 dashboardpaneel leeg 860535 inbusschroef
achterlichten - richtingaanwijzers aprilia 642022 achterlicht 129953 lamp 12v-21 / 5w 664457 zpf schroef 184142 klem CM017410 klem 642023 richtingaanwijzer rechtsachter 584332 lamp 12v-10w 664359 montage van de rechter indicatiekabel 642024 richtingaanwijzer linksachter 584332 lamp 12v-10w 664361 linker indicator kabel montage 259830 metrische schroef m6x20 858306 kentekenverlichting 858180 plaat licht bedrading 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w 858334 kentekenplaat beugel 018591 schroef 015996 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 020104 moer
afstandsbedieningen - batterij - claxon aprilia 642318 startrelais 12v-80a 582042 bord 234390 batterij 12v-4ah 584810 batterij 12v-9ah 58093R toeter 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 254485 clip m6
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen aprilia 294434 koplamp keuzeschakelaar 642968 koplamp keuzeschakelaar 58056R richtingaanwijzer lampen schakelaar 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar 58058R claxon 58057R druk op de knop 584426 hoes AP8127896 hoes 580723 knop 580953 knop
stater - elektrische starter aprilia 82530R startmotor 890975 kabel relais-startmotor 018639 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 018644 schroef 82531R startmotor versnelling 286174 startmotor versnelling 289495 veer 433987 sluitring 16,3x23,8 483537 rondsel starter 831458 startschacht 414837 schroef met flens m6x25 286214 kick-start hendel cpl. 286217 beschermkap 286218 kick-start hendel cpl. 286214 kick-start hendel cpl. 286219 sluitring 10,1x2,5 288041 ring 145298 slangklem
spanningsregelaars - elektronische regeleenheden (ecu) - h.t. spoel aprilia 58096R spanningsregelaar 672173 regeleenheid sup. haakje 639027 kachel 272836 schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 58095R elektronische ontstekingseenheid 217163 drift 217164 afstandhouder 231571 isolerende kap 080341 cavo base a.t. 825187 ht draad 825186 ht draad 890234 steunbeugel

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR Motard 50 2T E3 2012. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR Motard 50 2T E3 2012 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR Motard 50 2T E3 2012.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia