Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Moto'6. 5 420 650 1995 - 1999.

Aprilia Moto'6.5 420 650 1995 - 1999 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Moto'6.5 420 650 1995 - 1999

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Moto 650 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Moto 650 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1995!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

cilinder aprilia AP0295191 krukas cpl. AP0429150 speld 8x24 AP0294478 balansas tandwiel cpl. AP0239015 lente 16.9 AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0946015 transmissiesleutel 6x9 AP0627030 afstandhouder 48x67x1 AP0627033 afstandhouder 48x67x1,75 AP0627031 afstandhouder 48x67x1,25 AP0627032 afstandhouder 48x67x1,5 AP0237999 balansas z = 11 AP0227542 drukring 24,3 / 41 / 1,5 AP0627071 afstandhouder 20x41x1,0 AP0627072 afstandhouder 20x41x1,2 AP0627070 afstandhouder 20x41x0,8 AP0932092 met etn9 / c3 AP0295441 geen beschrijving beschikbaar AP0295440 geen beschrijving beschikbaar AP0945759 breekring a22 AP0842230 moer m22x1.5 AP0223519 geen beschrijving beschikbaar AP0295184 zuigerveren set AP0295986 zuigereenheid 99,97 a + b AP0216201 zuigerpen 22x14.5 / 18x68.7 AP0245431 stopring 22 AP0224090 pijp AP0230592 pakking AP0242851 moer AP0840882 inbusschroef AP0240705 tapbout m10x117 AP0240545 tapbout m10x78 AP0929650 speld 5x10 AP0251020 slangklem 23.5 AP0222280 geen beschrijving beschikbaar AP0222282 geen beschrijving beschikbaar AP0260310 rubberen afstandhouder AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0241370 geen beschrijving beschikbaar AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899784 loctite (oranje) 574
koppeling aprilia AP0235272 stationair tandwiel z = 31 AP0227400 geen beschrijving beschikbaar AP0945650 borgring d14 AP0240232 dekking m16x1.5 AP0427461 u.scheibe 25x35x2 AP0932930 rolkooi 25x29x13 AP0295440 geen beschrijving beschikbaar AP0250890 o-ring 3771 AP0244950 drukring 20/38/3 AP0259115 koppelingsnaaf AP0245325 onderlegring AP0242607 moer m18x1.25 AP0259263 schijf AP0259210 gevoerde koppelingsschijf 3,5 mm AP0259122 veerhouder plaat AP0232262 met 15x32x9 AP0259203 rack schacht AP0239060 belleville spring AP0945650 borgring d14 AP0239162 koppeling veer AP0244020 sluitring d6.5 AP0240036 hex schroef AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0297906 afdichtpasta 310 ml
luchtfilter aprilia AP8106297 geen beschrijving beschikbaar AP8106409 geen beschrijving beschikbaar AP8106442 geen beschrijving beschikbaar 890513 pakking d4 AP8120918 carburateur flens AP8146413 versnellingspook AP8104911 oliefilter AP8102541 geen beschrijving beschikbaar AP8102542 pijp AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8120912 hendel rubber AP8106369 geen beschrijving beschikbaar AP8121977 veer van motoroliebuis 254485 clip m6 AP8121091 springveer AP8120675 rubberen afstandhouder AP8121766 bus AP8138340 geen beschrijving beschikbaar AP8120943 geen beschrijving beschikbaar AP8102514 geen beschrijving beschikbaar AP8138338 geen beschrijving beschikbaar AP8138337 geen beschrijving beschikbaar AP8138339 geen beschrijving beschikbaar AP8120876 plug AP8119366 geen beschrijving beschikbaar AP8119218 pakking AP8138215 geen beschrijving beschikbaar AP8102565 geen beschrijving beschikbaar AP8102566 geen beschrijving beschikbaar AP8138208 geen beschrijving beschikbaar AP8138336 geen beschrijving beschikbaar AP8121217 kabelgeleider AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8144016 pijp d10x18 AP8121983 geen beschrijving beschikbaar AP8120972 kettingspannerrol AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8150334 moer m8 AP8101108 afstandhouder AP8120944 geen beschrijving beschikbaar
oliepomp aprilia AP0295166 geen beschrijving beschikbaar AP0233677 beslagring AP0233680 bus 48x52x22,8 AP0632010 pin m8x12 AP0229301 pin m6x50 AP0929650 speld 5x10 AP0247320 bus AP0430550 oliekeerring 15x24x7 AP0230395 oliekeerring 25x40x7 AP0932826 met 6305 AP0232501 met 6303 e-rs1 AP0232764 met 6205 AP0932815 met 6303 etn9 AP0256321 olie zeef AP0256430 bord AP0941925 speciale te schroef AP0250910 pakking AP0932830 bal AP0239280 drukveer 13.5 AP0256170 klep dichter schroef AP0241822 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0240531 binnenzeskantschroef m6x75 AP0241262 binnenzeskantschroef m6x65 AP0245330 borgring 10x1 AP0232730 speld 4x15.8 AP0956277 interne en externe rotor AP0256347 interne en externe rotor AP0210640 oliepomp deksel AP0940516 geen beschrijving beschikbaar AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0232430 pin AP0234561 oliepomptandwiel z = 25 AP0256330 union m12x1,5 AP0552280 pakking AP0840277 magnetische aftapplug m18x1.5 AP0950141 afdichtring 8x13 AP0440193 binnenzeskantschroef m8x16 AP0247790 afstandhouder 6,2x10x14,5 AP0941500 zeskantschroef m6x30 AP0237061 asse ingranaggio fol AP0260570 olie terugslagklep AP0256150 klep pin AP0239810 veer AP0256185 oliefilter AP0230920 o-ring 60x2,5 AP0210411 oliefilterdeksel AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 641541 sensor AP0640190 sensor AP0240545 tapbout m10x78 AP0240541 tapbout m10x62 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0297433 molykote g-n 50gr.
radiator aprilia AP8112677 thermische schakelaar AP8120900 geen beschrijving beschikbaar AP8120901 geen beschrijving beschikbaar AP8102452 geen beschrijving beschikbaar AP8124067 geen beschrijving beschikbaar AP8102453 geen beschrijving beschikbaar AP8120354 hoes AP8138227 geen beschrijving beschikbaar AP8117101 geen beschrijving beschikbaar AP8134239 ondersteuning AP8120355 olieplug pakking AP8117103 geen beschrijving beschikbaar AP8102647 geen beschrijving beschikbaar AP8102375 clip m5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8120275 silent-block 254485 clip m6 AP8138532 geen beschrijving beschikbaar AP8220238 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6
versnellingsbak aprilia AP0220232 primaire tandwielas z = 12 AP0234712 4e rondsel versnelling z = 22 AP0227825 drukring 25,6 / 28,5 / 1,5 AP0445300 borgring d25 AP0634330 3e rondsel versnelling z = 16 AP0227445 drukring 21,2 / 27,5 / 1 AP0232805 rolkooi 21x25x13 AP0234720 5e rondsel versnelling z = 24 AP0234671 ring versnelling AP0220225 geen beschrijving beschikbaar AP0220222 geen beschrijving beschikbaar AP0232520 rolkooi 22x26x10 AP0232530 rolkooi 22x26x13 AP0634301 versnelling wiel AP0627051 drukring AP0634341 koppelschotel z = 21 AP0234700 3e wiel versnelling z = 21 AP0627061 ring AP0634350 4e versnelling z = 23 AP0244100 drukring 21.2 / 30/1 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0634291 ingranaggio 1a su se AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0236262 rondsel z = 16 AP0239095 index veer AP0248346 index assy. hendel AP0237929 tandwielas + ratel tandwiel cpl. AP0239075 veer AP0239084 indexveer AP0247900 afstandhouder AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0258275 schakel cam AP0258038 vork AP0258028 vork 2 snelheden AP0258018 vork 1-3 snelheid AP0258782 vork as AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0281192 versnellingsbak cpl.5 snelheid

Frame

achterwiel aprilia AP8107101 kettingring z = 49 AP8108679 geen beschrijving beschikbaar AP8109004 achterwielklep 18 " AP8152288 schroef met flens AP8150431 lage moer m8 AP8108634 geen beschrijving beschikbaar AP8125753 mozzo posteriore luc AP8108632 geen beschrijving beschikbaar AP8108635 geen beschrijving beschikbaar AP8108658 achter spaak d.4 AP8125442 achterwiel spacer AP8125617 onderlegring AP8125679 geen beschrijving beschikbaar AP8125693 geen beschrijving beschikbaar AP8125759 ring versnelling houder AP8150433 lage zelfborgende moer m16x1.5 AP8125427 interne afstandhouder AP8110050 veer aangedreven lager AP8125716 geen beschrijving beschikbaar AP8125425 afstandhouder AP8203074 pakking ring AP8125423 buiten spacer AP8125462 oliekeerring 30x40x7 AP8125717 geen beschrijving beschikbaar AP8121944 geen beschrijving beschikbaar AP8121945 geen beschrijving beschikbaar AP8107102 ketting
benzinetank aprilia AP8138476 geen beschrijving beschikbaar AP8138774 geen beschrijving beschikbaar AP8138480 geen beschrijving beschikbaar AP8138217 geen beschrijving beschikbaar AP8138775 geen beschrijving beschikbaar AP8138751 geen beschrijving beschikbaar AP8201124 rubberen afstandhouder AP8120893 dop zegel AP8120894 brandstoftank pakking AP8120869 o-ring 4093 AP8102535 vlotterkamer AP8120459 silent-block * AP8102503 invoegen AP8102504 rubberen afstandhouder AP8102525 slangkraan AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8102554 geen beschrijving beschikbaar AP8101944 2-weg verbinding AP8102583 tankdop AP8138527 geen beschrijving beschikbaar AP8138534 geen beschrijving beschikbaar AP8138533 geen beschrijving beschikbaar AP8102408 benzine pomp AP8102692 geen beschrijving beschikbaar AP8102693 lh brandstofkraan AP8102439 geen beschrijving beschikbaar
stuur aprilia AP8118392 koppelingsbediening compleet AP8118432 koppelingshendel AP8118242 koppeling regelschroef AP8118433 geen beschrijving beschikbaar AP8118348 koppelingshendel versteller AP8118388 geen beschrijving beschikbaar AP8124375 geen beschrijving beschikbaar AP8118426 geen beschrijving beschikbaar AP8118453 handgreep paar. grijs AP8118386 gas + motorstop AP8118450 geen beschrijving beschikbaar AP8113522 voorremhendel stop 562923 ring 38,3x27x1,2 AP8102564 geen beschrijving beschikbaar AP8102557 geen beschrijving beschikbaar AP8102559 geen beschrijving beschikbaar AP8118422 geen beschrijving beschikbaar AP8113556 geen beschrijving beschikbaar AP8118434 voorremhendel AP8113058 remhendelpen AP8113599 tankdeksel AP8113600 geen beschrijving beschikbaar AP8113063 raam hoofdcilinder AP8114349 levering van gastransmissie AP8114313 geen beschrijving beschikbaar AP8114350 geen beschrijving beschikbaar AP8114348 kilometertellerkabel AP8114352 geen beschrijving beschikbaar AP8114351 chokekabel AP8134368 geen beschrijving beschikbaar
voorvork aprilia AP8123625 geen beschrijving beschikbaar AP8123659 geen beschrijving beschikbaar AP8123216 schroef m10x30 AP8123660 geen beschrijving beschikbaar AP8123631 stekker d.40 GU32530505 o-ring 4118 AP8123354 geen beschrijving beschikbaar AP8123661 geen beschrijving beschikbaar GU32530504 ring AP8123655 slag eindstop AP8123630 geen beschrijving beschikbaar AP8123626 geen beschrijving beschikbaar GU98620540 schroef AP8123627 rechter mouw d.40 AP8123670 geen beschrijving beschikbaar 599629 lagere bus 599502 stofkap + veer (marzocchi) AP8123563 mouw 599501 pakkingring (marzocchi) 599504 kopje (marzocchi) 599505 bovenste bus (marzocchi) AP8123628 geen beschrijving beschikbaar AP8123206 afdichtring AP8120376 bovenste stofkap AP8110024 rollager AP8104597 pakking ring AP8123668 geen beschrijving beschikbaar
voorwiel aprilia AP8102500 geen beschrijving beschikbaar AP8108678 geen beschrijving beschikbaar AP8125736 geen beschrijving beschikbaar AP8125691 geen beschrijving beschikbaar AP8134349 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8209032 wielklep 18 " AP8113557 remklauw voor AP8113624 brake olieleiding AP8113618 geen beschrijving beschikbaar AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8113003 olieleiding schroef AP8113533 remblokken AP8113549 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8108630 geen beschrijving beschikbaar AP8110045 naaflager d17x40x12 AP8125713 geen beschrijving beschikbaar AP8125692 geen beschrijving beschikbaar AP8108631 geen beschrijving beschikbaar AP8108672 tepels d3.5 AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8125716 geen beschrijving beschikbaar

Elektrisch

dynamo aprilia AP0294351 startmotor AP0840882 inbusschroef AP0234655 stationair tandwiel z = 24 AP0234756 stationair tandwiel z = 11/52 AP0627080 drukring 11/58 / 1,5 AP0247785 afstandhouder 10/13 / 10,7 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0634319 sprag koppeling versnelling AP0295170 geen beschrijving beschikbaar AP0265155 ext. oppakken AP0264577 vliegwiel magneto naaf AP0640980 geen beschrijving beschikbaar AP0958857 sprag koppeling AP0259192 geen beschrijving beschikbaar AP0242031 geen beschrijving beschikbaar AP0945759 breekring a22 AP0842230 moer m22x1.5 AP0941925 speciale te schroef AP0250920 pakking AP0210388 geen beschrijving beschikbaar AP0260305 geen beschrijving beschikbaar AP0275035 geen beschrijving beschikbaar AP0841680 speciale te schroef m5x8 AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0251880 bedrading interne beschermplaat AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0250890 o-ring 3771 AP0241801 plastic plug m18x1.5 AP0251990 bedrading externe beschermplaat AP0840882 inbusschroef AP0265365 geen beschrijving beschikbaar AP0265355 geen beschrijving beschikbaar AP0264861 bougiedop AP0260700 geen beschrijving beschikbaar AP0297542 geen beschrijving beschikbaar AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0297906 afdichtpasta 310 ml

Overig / Niet ingedeeld

bekledingen aprilia AP8129149 geen beschrijving beschikbaar AP8129165 geen beschrijving beschikbaar AP8120311 rubberen afstandhouder AP8221056 t bus AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8138535 geen beschrijving beschikbaar AP8138528 geen beschrijving beschikbaar AP8138536 geen beschrijving beschikbaar AP8138529 geen beschrijving beschikbaar AP8121991 bus AP8102449 geen beschrijving beschikbaar AP8138530 geen beschrijving beschikbaar AP8138739 geen beschrijving beschikbaar AP8138531 geen beschrijving beschikbaar 890513 pakking d4 AP8137812 geen beschrijving beschikbaar AP8137528 geen beschrijving beschikbaar AP8135670 geen beschrijving beschikbaar AP8126521 geen beschrijving beschikbaar AP8126519 geen beschrijving beschikbaar AP8126465 geen beschrijving beschikbaar AP8138371 geen beschrijving beschikbaar AP8121982 geen beschrijving beschikbaar AP8126520 geen beschrijving beschikbaar AP8126522 geen beschrijving beschikbaar AP8126506 nummerplaat verlenging AP8112599 rubberen afstandhouder AP8134318 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120531 rubber met inzet AP8126115 nummerplaathouder
deksel van de koppeling aprilia AP0210378 geen beschrijving beschikbaar AP0232275 rolkooi 8x12x8 AP0232480 rolkooi 12x16x10 AP0260300 akoestisch isolatiepaneel AP0275030 paneelsteun AP0841680 speciale te schroef m5x8 AP0237023 koppelingsas z = 11 AP0845390 borgring AP0250992 oliekeerring 12x18x4.5 AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0840445 gewricht AP0239140 veer AP0222317 thermostaat 70 ° AP0430590 o-ring AP0222300 thermostaat plaats AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0237041 waterpomp as samenstelling AP0222272 waaier AP0229280 speld 4x16 AP0227680 drukring 10,1 / 25/1 AP0232420 speld 4x19.8 AP0234621 versnelling wiel AP0230415 pakkingring 6x10 AP0240912 zeskantschroef m6x14 AP0230581 pakking AP0840882 inbusschroef AP0241262 binnenzeskantschroef m6x65 AP0222290 waterpomp schild AP0230330 pakking AP0222214 geen beschrijving beschikbaar AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0240372 inbusschroef AP0248305 ontkoppelingsas AP0840862 binnenzeskantschroef m6x25 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899784 loctite (oranje) 574
elektrische installatie aprilia AP8224462 relay 12v/30a AP8124479 stop schakelaar AP8124055 geen beschrijving beschikbaar AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8112945 geen beschrijving beschikbaar AP8112946 geen beschrijving beschikbaar AP8124214 geen beschrijving beschikbaar AP8112941 spanningsregelaar AP8112920 accu AP8212382 diode AP8124206 vonk voorwaartse weerstand 10k AP8124187 geen beschrijving beschikbaar 290860 zekering 15a 252945 zekering 7,5a 495357 zekering 20a AP8112942 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112927 relais 12v-150a AP8124054 zijstandaardschakelaar AP8124061 geen beschrijving beschikbaar AP8124060 geen beschrijving beschikbaar AP8124069 geen beschrijving beschikbaar AP8220283 rubberen afstandhouder AP8121856 kabelgeleider AP8127183 geen beschrijving beschikbaar AP8131838 batterijhouder AP8134346 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8124213 geen beschrijving beschikbaar AP8120218 eindkap AP8144141 eindkap
frame aprilia AP8135635 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8135637 geen beschrijving beschikbaar AP8135638 geen beschrijving beschikbaar AP8135639 geen beschrijving beschikbaar AP8121943 geen beschrijving beschikbaar AP8135640 geen beschrijving beschikbaar AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120874 o-ring 4106 AP8120280 o-ring 4087 AP8121862 sluitring d8x16x1.5 319195 bout AP8152301 zelfborgende moer AP8150208 ring 15x28x2.5 AP8102443 geen beschrijving beschikbaar AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8134358 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8134359 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8135886 geen beschrijving beschikbaar AP8134366 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152288 schroef met flens AP8150297 gebogen veerring AP8150290 binnenzeskantschroef m10x60 AP8135840 geen beschrijving beschikbaar AP8135841 geen beschrijving beschikbaar AP8102601 geen beschrijving beschikbaar AP8134351 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8102447 geen beschrijving beschikbaar AP8104612 slot voorste kist AP8104808 helm slot AP8102639 geen beschrijving beschikbaar AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8221023 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102583 tankdop AP8102523 borgmoer m22x1,5
kop cilinder aprilia AP0613156 geen beschrijving beschikbaar AP0945751 breekring a6 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0250025 pakking AP0222226 geen beschrijving beschikbaar AP0222420 geen beschrijving beschikbaar AP0945750 borgring a5 AP0240182 geen beschrijving beschikbaar AP0922245 hoekige unie AP0240362 tapbout m8x58 AP0230604 pakking AP0247955 rubberen afstandhouder AP0242851 moer AP0840882 inbusschroef AP0232990 speld 3x9,8 AP0236100 geen beschrijving beschikbaar AP0239310 geen beschrijving beschikbaar AP0236081 kettingspannerhuis AP0840402 geen beschrijving beschikbaar AP0229330 stelschroef int. m18x2,5 AP0239180 geen beschrijving beschikbaar AP0229320 geen beschrijving beschikbaar AP0242840 moer m24x1 AP0251010 geen beschrijving beschikbaar AP0260141 geen beschrijving beschikbaar AP0260146 geen beschrijving beschikbaar AP0251920 slangklem AP0260310 rubberen afstandhouder AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0241370 geen beschrijving beschikbaar AP0260961 geen beschrijving beschikbaar AP0210674 geen beschrijving beschikbaar AP0236130 bovenste kettinggeleiderplaat AP0240232 dekking m16x1.5 AP0430622 afdichtring 16x22 AP0230540 o-ring AP0244217 sluitring 6.4 AP0941122 zeskantschroef m6x35 AP0253591 inlaatklepgeleider AP0253596 inlaatklepgeleider AP0253581 uitlaatklep gids AP0245710 borgring 11x1 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0297385 silastic 732rtv 100gr.
laterale standaard aprilia AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP8135643 geen beschrijving beschikbaar AP8135644 geen beschrijving beschikbaar AP8135486 geen beschrijving beschikbaar AP8135487 geen beschrijving beschikbaar AP8120831 voetsteun rubber AP8121717 voetsteunpen AP8101928 splitpen AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8121928 veer voor voetsteun AP8135859 achterste voetsteunen. paar- AP8135862 geen beschrijving beschikbaar AP8135863 lh voetsteun ondersteuning AP8152301 zelfborgende moer AP8134331 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8221197 zijstandaardveer AP8220238 rubberen afstandhouder AP8152308 geen beschrijving beschikbaar AP8102546 cam AP8135873 geen beschrijving beschikbaar AP8121014 springveer
remsysteem achteraan aprilia AP8113559 geen beschrijving beschikbaar AP8113288 rubberen balgen AP8134248 hoofdcilinderstang AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8113560 geen beschrijving beschikbaar AP8113595 remblokken AP8113549 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8134430 rem hanger plaat AP8113561 achterremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8121946 geen beschrijving beschikbaar AP8135657 geen beschrijving beschikbaar AP8113563 remschijf achter AP8133873 remolietank compleet 890509 rubberen pijp AP8104353 geen beschrijving beschikbaar AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152278 schroef met flens m6x16 *
schwinge aprilia AP8135649 geen beschrijving beschikbaar AP8138224 geen beschrijving beschikbaar AP8123679 demper AP8120898 geen beschrijving beschikbaar AP8135653 geen beschrijving beschikbaar AP8135652 geen beschrijving beschikbaar AP8125387 achterste swingarmpen AP8150338 binnenzeskantschroef m12 x 108 AP8135640 geen beschrijving beschikbaar AP8152147 zeskantschroef m10x47 AP8135727 geen beschrijving beschikbaar AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150292 gebogen veerring AP8150304 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8110066 naaldlager AP8135608 dubbele drijfstangpen AP8150092 binnenzeskantschroef m10x115 AP8134186 kabelgeleider AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP8150208 ring 15x28x2.5 AP8135654 geen beschrijving beschikbaar AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8110069 oliekeerring d22x28x4 AP8150297 gebogen veerring AP8120363 onderlegring AP8120240 pakking ring AP8121121 achter zw. arm piv. bus AP8150290 binnenzeskantschroef m10x60 AP8234020 beker voor schoen
starter aprilia AP0294351 startmotor AP0260990 geen beschrijving beschikbaar AP0264580 geen beschrijving beschikbaar AP0264184 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0260815 geen beschrijving beschikbaar AP0250540 geen beschrijving beschikbaar AP0260805 geen beschrijving beschikbaar AP0242785 geen beschrijving beschikbaar AP0264145 geen beschrijving beschikbaar AP0945840 geen beschrijving beschikbaar AP0232260 geen beschrijving beschikbaar AP0264157 geen beschrijving beschikbaar AP0250130 oliekeerring 15x24x5 AP0850500 geen beschrijving beschikbaar AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0264035 geen beschrijving beschikbaar AP0264177 geen beschrijving beschikbaar AP0932775 geen beschrijving beschikbaar AP0241135 geen beschrijving beschikbaar AP0945751 breekring a6 AP0242211 moer m6 AP0264154 geen beschrijving beschikbaar
ventiele aprilia AP0253615 inlaatklep 30 mm AP0253610 inlaatklep 30 mm AP0253620 uitlaatklep 32mm AP0253631 rondella molla valvo AP0227982 drukring 11,2 / 28/1 AP0230510 klepsteelafdichting AP0239150 ext. klepveer AP0838140 int. klepveer AP0253570 klep veerplaat AP0253640 ventiel halve kegel AP0253540 klep lifter emmer AP0253910 pad 3.65 AP0253555 pad 3,5 AP0253563 pad 2.7 AP0253550 pad 3.00 AP0253558 pad 3.8 AP0253566 pad 3.25 AP0253553 pad 3.3 AP0253561 pad 2.9 AP0253569 pad 3,55 AP0253568 pad 3.45 AP0253560 pad 4,00 AP0253552 pad 3,2 AP0253556 pad 3.6 AP0253564 pad 3.05 AP0253551 pad 3.1 AP0253559 pad 3.9 AP0253567 pad 3.35 AP0253554 pad 3.4 AP0253562 pad 2.8 AP0253557 pad 3.7 AP0253565 pad 3,15 AP0237095 geen beschrijving beschikbaar AP0237105 uitlaat nokkenas AP0239130 veer AP0231020 contragewicht AP0232910 pin 5x23.8 AP0253605 rocker arm assy., inlaat AP0240205 schroef AP0242591 moer m7 AP0253530 tuimelaarstang AP0227451 lámina de ajuste 12,5 / 21,5 / 0,5 AP0227455 veerring 12,5x21,5x0,5 AP0236115 links kettinggeleiderplaat AP0297760 nokkenas ketting AP0232210 speld 6x8 AP0253945 inlaat timing systeem versnelling z = 36 AP0253947 uitlaat timing systeem versnelling z = 36 AP0240650 geen beschrijving beschikbaar AP0236126 rh kettinggeleiderplaat AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
voorlicht achterlicht aprilia AP8112413 toeter AP8124182 geen beschrijving beschikbaar AP8124245 geen beschrijving beschikbaar AP8124328 geen beschrijving beschikbaar AP8124329 richtingaanwijzer lens AP8124378 rechts voor / links achter indic. AP8124377 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8224196 nummerbord licht AP8135776 geen beschrijving beschikbaar AP8135686 geen beschrijving beschikbaar AP8135777 geen beschrijving beschikbaar AP8144029 geen beschrijving beschikbaar AP8120942 geen beschrijving beschikbaar AP8124057 geen beschrijving beschikbaar AP8124376 geen beschrijving beschikbaar AP8124392 geen beschrijving beschikbaar AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8220228 rubberen afstandhouder AP8123547 geen beschrijving beschikbaar AP8144031 geen beschrijving beschikbaar AP8124380 geen beschrijving beschikbaar AP8124390 geen beschrijving beschikbaar AP8124327 geen beschrijving beschikbaar AP8124077 thermometer AP8124386 kabelboom AP8138434 geen beschrijving beschikbaar AP8112600 rubberen afstandhouder AP8112599 rubberen afstandhouder AP8112602 dashboardbus AP8112603 geen beschrijving beschikbaar AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8212189 uitrusting AP8124388 knop

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Moto'6. 5 420 650 1995 - 1999. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Moto'6. 5 420 650 1995 - 1999 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Moto'6. 5 420 650 1995 - 1999.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia