Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia ET 50 1987.

Aprilia ET 50 1987 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia ET 50 1987

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia ET 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia ET 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1987!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carter-koppeling-transmissie aprilia AP8501853 gommino passafilo vo AP8509197 AP8509429 carter imbiellaggio AP8509927 carter d.52 c/spia f AP8509718 carter d.52 ---vedi AP8509893 carter imbielaggio d AP8502566 schroef m6x30 AP8502537 vite t.c. m4 arresto AP8502999 ponte registro frizi AP8509194 leva frizione comple AP8502655 o-ring d7.65x1.78 AP8502358 molla richiamo leva AP8501876 tappo alimentazione AP8502713 guarnizione tappo al AP8502608 astuccio a rullini d AP8502491 AP8509898 albero primario camb AP8509900 schacht AP8501426 albero primario camb AP8502624 met d15x35x11 AP8502794 asta frizione d.5x79 AP8502652 bal 3/16 " AP8502435 dado m11x1 (h=7,5) AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502687 guarnizione centrale AP8502613 struik AP8502253 innesto scorrevole c AP8501471 buiten borgring d18 AP8502500 blauwe stalen ring d18x30 AP8502257 innesto scorrevole c AP8502200 ingranaggio 1a vel s AP8502158 ingranaggio 2a vel. AP8502161 ingranaggio 1a vel.s AP8509194 leva frizione comple AP8509880 ingranaggio 2a vel.s AP8509897 ingranaggio 3a vel.s AP8502159 ingranaggio 3a vel. AP8509881 ingranaggio 3a vel.s AP8502160 ingranaggio 4a vel. AP8502203 ingranaggio 4a vel s AP8509896 ingranaggio 6a ve. s AP8509895 albero secondario ca AP8508449 albero sec. cambio n AP8501469 buiten borgring d15 AP8502494 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502522 AP8509180 oliekeerring AP8502180 AP8507439 pin AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8207034 pignone z=14 AP8207032 pignone z=12 AP8207031 pignone z=11 AP8509398 pignone rinvio z=10 AP8207030 pignone =10 AP8207035 pignone z=15 AP8509195 pignone rinvio z=12 AP8509399 rondsel AP8509133 pignone rinvio z=13 AP8207033 pignone z=13 AP8508562 pignone rinvio z=11 AP8502823 perno guida forchett AP8502486 blauwe stalen ring d10x16 AP8501969 forchetta comando ca AP8509885 desmodromico rv6 AP8509190 desmodromico stradal AP8501581 cammes selettore AP8509883 desmodromico enduro AP8509884 desmodromico strada- AP8502819 perno guida forchett AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502414 moer m7x5.5 AP8502653 sfera 5/16"" (d.7,93) mt03 / mt04 AP8502570 vite tcce m6x50 in r AP8509890 molla per sfera AP8502343 molla per sfera segn mt03 / mt04 AP8502806 busta portasfera seg mt03 / mt04 AP8502586 olieaftapplug zeskant m8x10 AP8508556 rondella in bronzo AP8222187 koppelingsplaatset+veren AP8503148 ***coppia primaria AP8501923 piastrina pozzetto o AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8508543 disco portacolonnett AP8509901 albero secondario cp AP8508545 cappellotto terminal AP8502432 moer m14x1.25x6 AP8502533 stelschroef m14x1.25 AP8501910 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8502328 koppelingsveer 4 schijf AP8509889 koppelingsveer AP8502419 dado m9x1
cilinderkop ronde krukas aprilia AP8509505 biella completa AP8508891 biella comleta (vedi AP8509938 biella supporto motore AP8502564 schroef m6x20 AP8206011 collettore di aspira AP8206014 collettore di aspira AP8206015 collettore di aspira AP8206016 inlaatspruitstuk AP8222034 AP8206009 blad AP8502669 zegelring AP8206021 o-ring AP8206007 kop cilinder links AP8508897 testa rad. c/raffred AP8220179 bougiedop AP8222008 thermometrische schakelaar AP8222019 thermistor AP8502737 AP8508561 cilinder pakking cilinder AP8206004 cil kit min rv3/4 lc 47mm tp AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8206721 veerring AP8508553 tapbout m7x115 AP8502464 prigioniero m7x118 ( AP8502675 cilindervoet pakking AP8206006 piston ring set AP8509335 zuiger AP8206026 pistone cpl sel.""c"" AP8206005 pistons AP8206025 pistone cpl sel.""b"" AP8206019 stop ring d12 AP8509215 gudgeon emmer AP8502635 gabbia (vedi 8509769 AP8509182 oliekeerring d17x35x8 AP8510039 met d17x40x12 AP8509508 albero motore (vedi AP8509887 imbiellaggio (vedi 8 AP8509000 imbiellaggio (vedi 8 AP8508551 vliegwiel magnetosleutel AP8509202 perno ingr.condutt.c AP8508889 rondella acciaio blu AP8509200 ingranaggio condutto AP8501467 buiten borgring d8 AP8509201 ingranaggio condotto AP8502757 pakking d12x17x1 AP8509240 AP8509894 paraolio (vedi 93050 AP0930500 oliekeerring 6x11x3 / 4.5 AP8509124 rondella acciaio AP8206020 guarnizione valvola AP8508559 guarniz. pipetta car AP8206010 pakkingset AP8504548 keerringen AP8508480 keerringen AP8509176 kit oliekeerringen AP8509167 kit oliekeerringen
vliegwiel-cover-kickstart aprilia AP8508888 vite tcce m5x30 AP8509211 schroef AP8508902 dado fissaggio pigno AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8206625 cdi magneto assy AP8231226 CEV6984 AP8222048 AP8212710 magneet vliegwiel AP8509503 AP8509504 rosetta conica d.5,3 AP8509209 pin d8.51x7.6 AP8509452 cilinder pakking AP8509191 coperchio volano pla AP8509238 coperchio vol.avv.el AP8501799 coperchio volano p4- AP8509453 guarnizione coperchi AP8502554 bout AP8502565 vite tcce m6x25 AP8509940 uitrusting AP8509178 oliekeerring d12x22x7 AP8502488 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502489 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502448 afstandhouder d12.4x14.4 AP8501980 keuzehendel vorkpennen AP8502356 versnellingspook retourveer AP8501908 cappellotto porta mo AP8501469 buiten borgring d15 AP8502486 blauwe stalen ring d10x16 AP8501468 anello seeger per al AP8502353 sel. vorkveer AP8502520 sluitring d12.75x28 AP8509946 albero selettore com AP8501444 albero selettore ""nu AP8504576 ponte richiamo molla AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502589 hex stop scrw m12x1.25 AP8502757 pakking d12x17x1 AP8502270 innesto scorrevole m AP8501472 anello seeger (vedi AP8502369 molla richiamo leva = ap8206363 AP8502241 ingranaggio messa in AP8502337 molla innesto scorre AP8502372 k.s ret. lente baas AP8508976 albero m/moto nudo AP8501410 albero m.m. nudo l=1 AP8502497 rondella acciaio blu AP8502656 o-ring AP8509525 ***puntine platinate per volan AP8212119 spanningsregelaar AP8501547 h.s. bobine AP8212126 bobina (sost.850154 AP8508894
cilinder 101 aprilia AP8206012 carburetor - ap8206012 ||| aprilia, af1, project, 108, 50, 1988, 1989 AP8502564 schroef m6x20 AP8206202 schroef m6x12 AP8508564 pipetta nera rv4 ""co AP8508563 buis AP8222022 AP8508479 pacco lamelle AP8206020 guarnizione valvola AP8220179 bougiedop AP8206915 bougie br9es AP8508568 cilinderkop AP8508557 dichtingsring AP8508561 cilinder pakking cilinder AP8502737 AP8509947 AP8509221 ***cilindro radiale d.38,8---n AP8509333 cilindro rv4 38,8 au AP8509237 cilindro compl. c/pi AP8508569 cilinder AP8502675 cilindervoet pakking AP8502635 gabbia (vedi 8509769 AP8509215 gudgeon emmer AP8509241 pompende elastische ring AP8509335 zuiger AP8206029 zuiger AP8206028 pistone cpl sel.""b"" AP8509206 pistone cpl sel.""a"" AP8206019 stop ring d12 AP8508553 tapbout m7x115 AP8502464 prigioniero m7x118 ( AP8206721 veerring AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8507839 uitlaatpijp bevestigingsveer AP8508560 pakking 14.1x22x1 AP12345PLUG
oliepompdeksel koppeling-servicegereedschap aprilia AP8509198 tubo entrata olio l= AP8501467 buiten borgring d8 AP8508872 pomptandwiel z = 22 AP8508669 rol d3x21.8 AP8508889 rondella acciaio blu AP8508671 ingranaggio doppio i AP8502654 zegelring AP8508881 tubo uscita olio l=1 AP8508665 AP8509497 slangklem AP8509498 slangklem AP8508863 oliepomp AP8508667 kabelversteller rubber AP8508668 oliepijp tule AP8508664 af1 50 1988-1992 AP8508555 vite t.c.c.e. m5x25 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8508666 AP8509334 kabelgeleider + sc. + moer AP8506558 AP8502695 reservoir kapje AP8509939 coperchio lato friz. AP8509886 coperchio frizione r AP8509499 tubo acqua pompa-cil AP8508663 koppelingdeksel AP8509542 AP8509500 or di tenuta d.34,65 AP8509501 klembandje buis 36.5 AP8508888 vite tcce m5x30 AP8508890 corpo pompa acqua ne AP8508873 pin AP8508885 rondella (vedi 85024 AP8509177 oliekeerring d10x18x4 AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8502555 kolomschroef + schacht m6x6 AP8502758 olieplug afdichting d6x12 AP8502564 schroef m6x20
uitlaat montage aprilia AP8222078 compl. motor AP8222015 starthendel AP8222047 versnellingsbak hendel AP8120459 silent-block * AP8101112 afstandhouder AP8120172 silent-block AP8219046 geluiddemper AP8220003 uitlaat-geluiddemperslang AP8219045 uitlaat AP8120439 stil blok AP8101259 springveer AP8230037 luchtfilterdeksel filter AP8130141 bescherming van filterkastdeksel AP8230017 filternet AP8201111 luchtfilter AP8230092 luchtfilterkast basis AP8152028 schroef AP8220180 inlaatslang AP8101520 halsband AP8220179 bougiedop

Frame

kader aprilia AP8232183 kader AP8101272 afstandhouder AP8101271 onderste stofkapring AP8110024 rollager AP8110025 kogellager AP8120211 stofkap AP8220148 rubber AP8101425 helm slot AP8220171 r.h. stuur AP8152027 schroef m6x 15 AP8132253 pakket raster schouder AP8232144 pakketrooster basis AP8220172 l.h. stuur AP8232205 zij stand AP8201002 zijstandaardveer AP8152048 schroef m10x30 AP8232128 l.h. voetsteun AP8101317 veer voorste voetsteun AP8232127 r.h. voetsteun AP8220146 radiator waterleiding cilinder AP8201181 motor bescherming AP8120354 hoes AP8120355 olieplug pakking AP8230077 expansievat AP8220145 radiator waterleiding pomp AP8201170 klemmen AP8101397 geluiddemperplaat AP8120275 silent-block AP8101392 radiator AP8120231 brandstofpijp AP8101394 radiator plug AP8101375 kettingtrekker AP8221012 bus AP8101377 afstandhouder AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120253 afstandhouder AP8121041 afstandhouder AP8101731 halsband
lichaam aprilia AP8130272 koplamp houder AP8120316 laatste ontluchtingsbrandstof AP8130058 brandstoftank plug AP8120230 tank riem AP8230207 benzinetank AP8201285 brandstofkraan elektrische reserve AP8120178 o-ring of 112 AP8150130 schroef AP8120179 slangklem d8 AP8120231 brandstofpijp AP8229035 stoel AP8201246 gereedschapskist AP8120354 hoes AP8120355 olieplug pakking AP8230177 olietank compleet AP8201152 toolkit AP8126061 achterlicht houder AP8150059 schroef AP8112202 rear reflector AP8101660 reflector stop ring AP8126060 nummerplaat montage AP8232213 achterspatbord houder AP8221020 bus AP8120405 rubberen afstandhouder AP8226041 achterspatbord AP8120223 rubberen afstandhouder AP8230183 r.h. kant AP8230185 l.h. kant AP8230104 l.h. transportband AP8220136 brandstoftank rubber AP8230106 transportnet l.h. AP8230107 transportnet rechts AP8226039 voorspatbord AP8220134 afstandhouder AP8230102 r.h. transportband AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8120030 rubberen afstandhouder AP8112289 olie voeler AP8120351 brandstofpijp AP8211293 sticker (set) AP8211294 brandstoftank sticker (set) AP8211308 zijsticker (set) AP8211296 technische sticker (set)
stuur en commando's aprilia AP8218047 gaskabel comp. AP8118101 kabelregelaar AP8218060 schroef met moer AP8218062 voorremhendel AP8220143 gasregelkap AP8118104 koppelingshendel versteller AP8218056 koppelingshendel compl. AP8218061 koppelingshendel AP8218065 stuur AP8217006 handgreep, paar AP8214023 gaskabel AP8214025 koppelingskabel AP8201135 koppelingsklem AP8120229 balg AP8120271 koppelingshuls AP8121037 afstandhouder AP8101555 gewicht AP8101771 achteruitkijkspiegel AP8232182 lamphoudersteun voor AP8220150 rubberen afstandhouder AP8221017 afstandhouder AP8218063 schroef AP8220130 buisbeschermer AP8214037 kabel van de snelheidsmeter AP8201182 snelheidsmeter transmissie AP8213035 voorste hoofdcilinder AP8213049 pakkingset AP8213048 pompzuiger en pakking AP8213025 rempompdeksel met membraan AP8213026 u-bout AP8213061 slang AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8214035 rev. tegen kabel AP8212100 dashboard AP8112343 lamp AP8112346 aansluitdoos aansluiten AP8112347 hoes AP8112351 trip, kilometerteller knop AP8112352 controleer knop AP8130290 dashboard (minnaar) AP8130299 dashboard (boven) AP8130292 indicatielampje «neutraal» AP8150166 schroef AP8201220 hoofdschakelaar AP8212106 dashboard kabelboom AP8120470 rubberen afstandhouder * AP8120223 rubberen afstandhouder
achtervork en vering aprilia AP8232214 achterste zwenkarm AP8232115 afstandhouder AP8220095 o-ring AP8205063 achterste swingarmpen AP8220147 kettinggeleiderplaat AP8221008 bus AP8150049 schroef m10x60 AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 AP8120293 plastic plug AP8120285 o-ring 123 AP8152037 onderlegring AP8120292 bus AP8134029 achterplaat AP8134030 kettingspanner plaat (r. l.) AP8152024 schroef AP8230087 kettingafdekking AP8230088 ketting glijdende schoen AP8234020 beker voor schoen AP8120285 o-ring 123 AP8120284 drijfstangbus AP8221001 afstandhouder 18x21x18 AP8232110 drijfstang enkel AP8150212 schroef m10x 100 AP8232066 drijfstang (r.h. - l.h.) AP8203145 schokdemper AP8150094 schroef AP8211306 "aps" -sticker
voorwiel aprilia AP8208111 voorwiel compl. AP8225164 voornaaf compleet. AP8208078 velg 0 21 " AP8225162 voorwielas AP8109001 voorwiel klep 21 " AP8209005 voorste luchtslang AP8209009 voorband AP8208003 tepels AP8208066 spaak o 3x238 c. 90 ° AP8208067 spaak 0 3x232 c. 92 ° AP8208068 spaak 0 3x232 c. 80 ° AP8213036 voorremschijf AP8125340 voorwielnaaf AP8110003 voorwiellager AP8125344 afstandhouder AP8152101 schroef AP8213001 remklauw voor AP8113006 ontluchtingsventiel AP8225124 paar pads AP8225125 pakkingset AP8213018 remzuigers, paar AP8213029 pen + remveer AP8213021 remklauw deksel AP8230143 schijf deksel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8225140 afstandhouder AP8221005 schijf deksel bus
achterwiel - versie met elektrische starter, remschijf aprilia AP8208112 achterwiel (compl.) AP8225166 achternaaf compleet AP8225163 achteras AP8232123 achterremhendel AP8221014 bus AP8221010 bus AP8220149 o-ring 119 AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8113205 achterste remstang AP8213034 hoofdcilinder compl. AP8213056 pakking AP8213058 stofkap AP8213057 koppeling achterrempomp AP8213033 achterste olieleiding AP8120501 olie pijp AP8120179 slangklem d8 AP8213050 olietank compl. AP8109004 achterwielklep 18 " AP8209018 achterste luchtslang AP8209016 achterband AP8208081 rand AP8208003 tepels AP8208099 spaak o 3x192 c 80 ° AP8208100 spaak 3x382 c 92 ° AP8225141 achternaaf body AP8225118 lager AP8225142 afstandhouder AP8121088 afstandhouder AP8121089 afstandhouder AP8213031 remschijf achter AP8234015 ankerplaat AP8213032 remklauw compl. AP8213051 pads paar AP8213054 zuiger AP8213053 pen + remveer AP8213055 remklauw deksel AP8213059 ontluchtingsschroef AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8213052 pakkingset AP8207022 kroon AP8207017 chain cpl conn.link AP8207019 verbindingsschakel AP8225138 afstandhouder AP8152030 moer m14x1.5 AP8225144 slotplaat AP8225145 plaat 3 gaten AP8221022 veer
achterwiel - kickstarter, trommelrem aprilia AP8208113 achterwiel (compl.) AP8225165 achternaaf compleet AP8225114 achterbekledingsschijf compl. AP8213038 voering met veren, paar AP8213040 achterbekleding cam AP8213039 cam hendel AP8221006 veer AP8232212 achterremhendel AP8220149 o-ring 119 AP8221014 bus AP8221010 bus AP8234018 achterste remstang AP8101170 veerstang achterrem AP8201135 koppelingsklem AP8101103 achterremhendel register AP8208081 rand AP8208071 spaak 3x202 c 90 ° AP8208072 spaak 3x382 c 92 ° AP8208073 spaak 3x382 c 82 ° AP8208003 tepels AP8109004 achterwielklep 18 " AP8209018 achterste luchtslang AP8209016 achterband AP8225163 achteras AP8225138 afstandhouder AP8225139 bus AP8113218 zelfborgende moer AP8207023 kroon AP8213022 slotplaat AP8207017 chain cpl conn.link AP8207019 verbindingsschakel AP8225128 flens AP8225118 lager AP8225120 achternaaf body AP8225119 afstandhouder
voorvork aprilia AP8203211 vork met poot AP8203224 r.h. vorkbuis met poot AP8203225 l.h. vorkbuis met poot AP8203216 r.h. ork been AP8203217 l.h. vorkpoot AP8203218 veer AP8203043 bus AP8203155 klem, boven AP8220005 oliekeerring AP8203037 cap AP8220011 o-ring AP8205032 schroef AP8205049 onderlegring AP8205050 onderlegring AP8205051 schroef (l) AP8234006 eerlijke lood snelheidsmeter AP8203153 onderste plaat AP8205053 schroef AP8203154 bovenste plaat AP8203040 u-bout AP8205054 schroef AP8203147 moer AP8152032 onderlegring AP8203219 vorkpompinrichting 0 32 compl. AP8203220 vorkafstandstuk 0 32 AP8203119 snap ring AP8205057 schroef AP8203013 vorkbuis AP8203223 balg AP8220124 bord AP8101508 r.h. - l.h. klem

Elektrisch

10 voorgerecht aprilia AP8222081 vliegwiel magneto compl. AP8222058 startmotor AP8222062 startmotor behuizing AP8222065 houder AP8222063 rotor AP8222064 drijfwerk AP8222068 houder AP8222066 borstels met schroeven en moeren AP8222067 borstels AP8201261 halsband
elektrisch systeem - elektrische starter aprilia AP8212140 kabelboom AP8212109 start schakelaar AP8212115 stuurschakelaar (l) AP8212141 achterlicht draden AP8212052 achterlicht glas AP8212051 achterlicht compl. AP8212121 spanningsregelaar AP8212085 startrelais AP8212143 zekering en diodekast AP8112243 zekering 5a AP8112040 onderbreking AP8112136 hoorn houder AP8112039 intermittence houder AP8112264 knipperlicht voor glas AP8112342 knipperlicht rechts voor met kabel AP8112342 knipperlicht rechts voor met kabel AP8112341 knipperlicht rechts achter met kabel AP8112355 knipperlicht links achter met kabel AP8112032 glas AP8212077 koplamp AP8212097 koplampafdekking AP8212102 koplamp ring AP8112086 remlichtschakelaar zonder moer AP8212064 toeter AP8212110 batterij 12v-4ah AP8222019 thermistor AP8120272 batterij elastisch AP8221011 veer veer achterrem AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 * AP8212119 spanningsregelaar AP8212146 aardingsbatterijkabel AP8212147 batterij relaiskabel AP8212148 relaiskabel - startmotor
elektrisch systeem - kickstarter aprilia AP8212140 kabelboom AP8212115 stuurschakelaar (l) AP8212141 achterlicht draden AP8212052 achterlicht glas AP8212051 achterlicht compl. AP8212121 spanningsregelaar AP8112040 onderbreking AP8112136 hoorn houder AP8212357 knipperlicht rechts voor met kabel AP8112342 knipperlicht rechts voor met kabel AP8112264 knipperlicht voor glas AP8112032 glas AP8212077 koplamp AP8212097 koplampafdekking AP8212102 koplamp ring AP8112086 remlichtschakelaar zonder moer AP8212064 toeter AP8222019 thermistor AP8221011 veer veer achterrem AP8112341 knipperlicht rechts achter met kabel AP8112355 knipperlicht links achter met kabel AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 * AP8212119 spanningsregelaar
Starter “cf 450” aprilia AP8222081 vliegwiel magneto compl. AP8222058 startmotor AP8222062 startmotor behuizing AP8222065 houder AP8222063 rotor AP8222064 drijfwerk AP8222068 houder AP8222066 borstels met schroeven en moeren AP8222067 borstels
Starter “cf 532” aprilia AP8222033 starter, compleet AP8222081 vliegwiel magneto compl. AP8222049 statorbuis compl. AP8222050 startrotor met lager AP8222051 tussenflens AP8222052 rondsel groep AP8222053 flens AP8222054 schroeven set AP8222055 borstels

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia ET 50 1987. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia ET 50 1987 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia ET 50 1987.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia