Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Mojito Custom 50 2T ENG Piaggio 2004.

Aprilia Mojito Custom 50 2T ENG Piaggio 2004 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Mojito Custom 50 2T ENG Piaggio 2004

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Mojito Custom 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Mojito Custom 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2004!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 832175 luchtbox cpl. 829715 inlaatslang 487592 carburateur-luchtkast slang 487718 pakking 487719 luchtfilter 254485 clip m6 598839 schroef met flens AP8152284 schroef met flens m6x45 258146 zelftappende schroef m3x20 003056 platte sluitring 6,4x12x1 012533 tandkrans 6,6x11x0 AP8540178 bus 830056 bus AP8220104 slangklem d25-45x8
carburateur cpl. aprilia 840454 carburateur phva17.5 8431 873754 carburateur phva12 8471 832186 luchtkanaal 488129 luchtkanaal 498409 carburateur pakkingset
koppeling aprilia CM100109 secundaire katrol 289519 flensmoer m10x1,25 006624 ring 289952 rolkooi 4795526 complete vaste secundaire katrol 482766 pin 827893 compleet beweegbare secundaire katrol 289950 pakking ring 289840 pakking 483443 kop 478028 variator veer 487935 koppeling zijkap CM100203 centrifugaalkoppeling CM1002045 centrifugaalkoppeling 289955 ring moer 289933 koppelingstrommel 82655R kogellager
carter aprilia CM1273215 carter montage CM1273405 carter montage CM1273305 geen beschrijving beschikbaar 239382 tapeind 1A003633R tapeind 020006 moer 287223 ring 113533 ring 020008 moer 267823 schok abs. ondersteun. stil blok 266625 afstandhouder 414835 schroef met flens B017632 schroef met flens 266773 silent-block 498337 oliekeerringen - set 154873 motor set pakking B015956 pin d. 9,5 uur = 15 239388 pin d. 9,5 uur = 15 478498 pakking ring 006647 borgring 434735 met 20x47x14
cilinderkop / carburateur aprilia 113903 schotbuis 438031 bougie kampioen rn1c 438041 bougie rn9yc 861612 bougie ngk br8es 82775R reed ventiel 830939 inlaatspruitstuk 2865344 cilinderkop 288245 flensmoer m6 842202 slangklem 288531 moer 431654 gasklep deksel 482942 gasklep veer CM101704 hoofd jet CM101709 hoofdsproeier 58 CM101715 hoofdsproeier 64 CM102103 inactieve jet 484704 compleet reservoir 432456 schroef CM141701 gasklep CM141710 gasklep CM105905 beginner CM107507 geen beschrijving beschikbaar op dit moment CM107510 conische pin AP8276033 conische pen a13 CM128501 brandstof sluitnaald CM128502 brandstof sluitnaald 432071 vlotterkamer stortleiding l = 130 CM112001 vlotterkamer stortleiding l = 130 288865 schroef 828074 gasklep stelschroef 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 289575 schroef 830487 schroef 288872 ring 482916 zweven cpl. 288873 conische pin clip 289903 cap 875551 cap CM107701 air adj.screw cpl. CM107702 lucht stelschroef 288863 bord 288881 drijfpen 085285 veer 152608 veer CM106214 verdeler
cilinder met zuiger aprilia 286810 cilindervoet pakking 239404 zuigerpen 239455 stop ring 825416 pakking ring 239397 tapeind 4878020004 zuiger 4cat. (p) 4878020003 zuiger 3cat. (o) 4878020002 piston assy 2cat. (n) 4878020001 zuiger 1cat. (m) 830475 cilinder met zuiger 831116 cilinder met zuiger
aandrijfas aprilia 431125 met 20x52x12 482315 vliegwiel zijafdichtring 500501 pin kooi 1 cat. 500502 pin kooi 2 cat. 500503 pin kooi 3 cat. 500504 pin kooi 4 cat. 4316255 krukas cpl. 482314 pakking ring
motor - schokdemper achter aprilia CM1461015 motor 8738545 geen beschrijving beschikbaar AP8223102 schokdemper AP8150227 schroef m10x45 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8152301 zelfborgende moer AP8150412 schroef m10x205 AP8221347 motor scharnierpenbus AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8152301 zelfborgende moer 830821 koeldeksel AP8150515 schroef automaschiante reg. faro 482432 anti-stof pakking
uitlaat aprilia 856196 cat. uitlaatpijp AP8219613 geen beschrijving beschikbaar AP8119497 co-inlaatschroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8150087 binnenzeskantschroef m8x80 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8220357 stil blok. uitlaat AP8150333 serpress moer m6 AP8119588 zeskantschroef m6x20 AP8225368 moer m6 AP8144064 hitteschild ring AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8219321 uitlaatpijp flens pakking 890374 cat. uitlaatpijp 890224 cat. uitlaatpijp 860567 uitlaatpijp bescherming AP8152073 binnenzeskantschroef m8x70 AP8150388 binnenzeskantschroef m8x100 AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 841782 fairlead 890738 fraudebestendige gegevensplaat AP8277292 geen beschrijving beschikbaar 890429 verzamelaar
oliepomp aprilia 287021 fairlead 020106 moer m6 289191 uitrusting 1A007694 uitrusting 286162 getande riem 286163 bord 015856 schroef m5x21 015585 schroef m5x12 82652R oliepomp assy. 82632R oliepomp assy. 146197 stelschroef CM101509 olie-inlaatpijp CM101509 olie-inlaatpijp CM101605 olie uitlaatpijp 287073 vulring 006975 sluitring 5,3x10x0,5
olie tank aprilia AP8248157 oil tank AP8224080 oliereserve-indicator AP8101944 2-weg verbinding AP8102224 mixer oliefilter AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8220503 tankdop AP8220421 olievuldop AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8102375 clip m5
secundaire lucht aprilia AP8201169 slangklem d22x8,6 * 827208 inlaatpijp sas CM001905 slangklem 82758R diafragma 478533 zelftappende schroef 827209 dekking sas 486943 pakking 486942 filter sas 8318594 secundaire luchtkast 8318595 secundaire luchtkast 833740 luchtpijp sas
transmissie deksel aprilia 8284535 transmissie deksel 286209 bus 431860 bus 463872 stand eindstop 414838 schroef m6x35 82521R lager 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 483859 hoes 414837 schroef met flens m6x25 831458 startschacht 289495 veer 483537 rondsel starter 830212 elastische veer 286214 kick-start hendel cpl. 286217 beschermkap 433987 sluitring 16,3x23,8 006416 borgring 564497 bord AP8152279 schroef met flens m6x20
transmissie eindoverbrenging aprilia 4874805 transmissie deksel cpl. 4874805 transmissie deksel cpl. 4874845 aandrijfas assy 8256935 aandrijfas assy B015956 pin d. 9,5 uur = 15 239388 pin d. 9,5 uur = 15 435363 lager 480066 pakking ring 414834 schroef met flens m6x40 B016763 schroef met flens m6x40 4795935 aangedreven katrolas 4795715 aangedreven katrolas 480953 snap ring 4784925 transmissie as 4872095 transmissie as 4872094 transmissie as 288639 vulring 478197 compensator ring 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 000397 pakking
variator aprilia 479495 bus 286158 uitrusting 289931 schuifregelaar 480227 container CM1102045 pin rol-set CM1102025 rol 480230 afstandhouder CM110301 halve katrol, rijden CM110303 halve katrol, rijden CM100610 afstandhouder CM100608 afstandhouder 479561 vaste aandrijf half katrol 436864 v-snaar 845611 ventilator 479866 getande bus 877075 getande bus 289519 flensmoer m10x1,25 265300 onderlegring CM100601 afstandhouder

Frame

centraal lichaam i aprilia 86022300AF handschoen comp. deur. azuur 86022300XN5 handschoen comp. deur. ap. zwart AP8249208 handschoen comp. deur. ap. zwart 86022300XN5 handschoen comp. deur. ap. zwart AP8249208 handschoen comp. deur. ap. zwart AP8248965 glove comp.door. var.cyan 86022300XN5 handschoen comp. deur. ap. zwart 86022300XB3 handschoen comp. deur. wit AP8220407 topkoffer afdichting AP8249629 glove holder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8104612 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8150426 schroef 5.5x15.9
centraal lichaam ii aprilia AP8248969 vloerpaneel. zwart AP8248976 type appr.data cover. black AP8248962 inspection cover. black AP8152345 schroef 5.5x20 AP8152351 schroef 4.2x16
centraal lichaam iii aprilia AP8149411 rechts zijpaneel. zwart AP8149411 rechts zijpaneel. zwart AP8149411 rechts zijpaneel. zwart AP8149426 rechts zijpaneel. cyaan AP8149427 lh zijpaneel. cyaan AP8149412 lh zijpaneel. zwart AP8149412 lh zijpaneel. zwart AP8149412 lh zijpaneel. zwart AP8248175 low. prot.fairing. black AP8202449 klem AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8152345 schroef 5.5x20
centrale standaard aprilia AP8235170 centrale standaard AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152300 zelfborgende moer m8 278940 veer
dashboard aprilia AP8224231 dashboardvenster AP8224232 diffuserschild AP8249265 onderste schaal AP8220555 pakking AP8224240 kader. chrom. AP8224244 zelftappende schroef 2,2x16 AP8224233 bedrading met lampen AP8224489 dashboard AP8220177 o-ring 115 AP8114472 kilometertellerkabel AP8152299 zelfborgende moer m6
sticker en slot hardware kit aprilia AP8124886 hoofdschakelaar - stuurslot AP8152140 klinknagel m6x17 598839 schroef met flens AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104612 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8104050 slot kit AP8202169 topkoffer slot AP8152194 lage moer m19x1 AP8221312 getande ring AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8202167 zadelvergrendelingshendel AP8177042 sticker set, mojito 856512 sticker set. mojito 860849 sticker set. mojito 860851 sticker set. mojito 860853 sticker set. bedrijf 860855 sticker set. bedrijf 860857 sticker set. bedrijf AP8177041 sticker set. mojito AP8267615 sticker set. bedrijf AP8267616 sticker set. bedrijf AP8277606 sticker set. mojito AP8277702 sticker set. mojito AP8277607 sticker set. mojito AP8166478 technische sticker set
kader aprilia AP8235168 frame met electro-coating AP8234157 upper body support AP8220269 kabelgeleider AP8235169 motor verbindingselement AP8221213 captive moer m6 AP8220399 fase drift AP8221281 schroef AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 598839 schroef met flens AP8203923 bal ring set. compleet AP8201763 schroefklem d5.5 AP8201764 schroefklem d5.5 AP8201772 schede AP8249095 slot prot. AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8201457 klinknagel AP8117004 zelfklevende spons 15x8 890512 zelfklevende spons 15x8 AP8226837 bescherming tegen water
voorkant i aprilia AP8268952 kuip. grijs AP8184530 kuip. grijs AP8248690 kuip. krijt wit AP8249212 front fairing. opaque black AP8268411 voorkuip, brons AP8248184 kraag aan de voorkant. chr. AP8248185 achter kraag. chr. AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8248691 paneel. chr.
voorlichaam ii aprilia AP8158470 voorste schild. ap. zwart AP8158470 voorste schild. ap. zwart AP8258588 voorste schild. ap. zwart AP8268421 geen beschrijving beschikbaar AP8158470 voorste schild. ap. zwart AP8258673 voorste schild. ap. zwart AP8268963 voorste schild. cyaan AP8268953 kuip. wit AP8258672 voorste schild. varadero cyaan AP8258587 voorste schild. varadero cyaan AP8248963 internal shield, varadero cyan AP8249207 intern schild. aprilia zwart AP8249207 intern schild. aprilia zwart 86022200XN5 intern schild. aprilia zwart 86022200XB3 intern schild. wit 86022200AF intern schild. cyaan AP8178134 bescherming tegen water AP8202449 klem AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150444 zelftappende schroef AP8121811 t bus AP8150420 zelftappende schroef
voorkant iii aprilia AP8226894 voorspatbord. cyaan AP8248966 front mudguard, cyan AP8226851 voorspatbord, wit AP8226570 front mudguard. ap.black AP8226570 front mudguard. ap.black AP8226893 voorspatbord. wit AP8248967 front mudguard finish. chr. AP8249209 front mudguard lockup. black AP8249209 front mudguard lockup. black AP8249209 front mudguard lockup. black AP8249209 front mudguard lockup. black AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102671 kunststof klinknagel AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8248961 lh connecting rod cover. chr. AP8248171 rh connecting rod cover. chr. AP8152341 schroef met flens m5x40 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8148587 reflector ondersteuning AP8224163 reflector. amber AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5
schokdemper voor aprilia AP8220177 o-ring 115 AP8203542 speciale ring AP8150101 ring 13x24x2,5 * AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8203538 bus AP8203522 nylon bus AP8203520 kop AP8203521 beker d20 AP8203536 bus AP8150431 lage moer m8 AP8201602 zeskantschroef m8x35 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8203519 becher d28 AP8203524 bus AP8203523 nylon bus AP8123881 vork schokdemper AP8248182 bovenste schokdemperafdekking AP8248183 onderste schokdemperafdekking AP8203972 schroef m12x50 AP8203971 plate AP8203970 drijfstang AP8234176 brake caliper plate AP8163376 voorvork AP8102375 clip m5
voorwiel aprilia AP8208601 voorwiel AP8209147 voor / achterband 120 / 70-12 " AP8225123 lager AP8120865 drive sleutel AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8213231 remschijf d190 AP8225358 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152056 binnenzeskantschroef m8x30 AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8225356 voorwiel as AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8225357 voorwiel spacer AP8201679 tubeless ventiel AP8202141 odometer gear AP8213441 remklauw voor AP8213551 remklauw voor AP8213592 remklauw deksel AP8213224 remklauw deksel AP8113644 remblokken AP8113644 remblokken AP8113321 ontluchter + dop AP8213227 pen + remveer AP8213591 pen + remveer AP8213457 remklauw rev. kit AP8213579 remklauw rev. kit AP8113003 olieleiding schroef AP8213426 voorremslang AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121889 kabelgeleider AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10
benzinetank aprilia AP8248153 fuel tank AP8234156 floor panel support AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152246 schroef met flens m6x16 254485 clip m6 598839 schroef met flens AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8248985 ongelode tankdop 890505 brandstofleiding 5.5x10 CM120901 benzine pomp CM120903 benzine pomp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8220568 brandstofslang AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8201757 tankdop AP8224079 fuel level sensor AP8150204 moer m4 AP8102375 clip m5 AP8120956 ontluchtingspijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8144303 3-weg verbinding 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8104071 union cpl. 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 855799 schroef met flens AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 574408 stroomregelaar
stuur aprilia AP8218490 handlebar tube AP8218489 upper u-bolt AP8218491 lower support AP8218484 rh lower handlebar covering AP8218485 lh lagere stuurbekleding AP8218486 handlebar central covering AP8249877 rh upper handlebar covering AP8249878 lh upper handlebar covering AP8150286 binnenzeskantschroef m6x35 AP8121811 t bus AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8221213 captive moer m6 AP8203976 o-ring AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150201 schroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8202170 lh achteruitkijkspiegel AP8202166 rh achteruitkijkspiegel AP8234175 koplamp steunklem AP8234174 dashboard support clamp AP8112599 rubberen afstandhouder AP8121790 t bus AP8144296 spiegelrubber
helm compartiment aprilia AP8202169 topkoffer slot AP8248160 helmet compartment AP8248161 batterij hoes AP8101595 slangklem d10,1 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8201643 splitpen AP8221294 zadel lockup versnelling AP8221295 veer voor zadelvergrendeling AP8221293 zadel lockup haak AP8202167 zadelvergrendelingshendel 852232 toolkit AP8152194 lage moer m19x1 AP8221312 getande ring AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8102381 clip m4 AP8202449 klem 890507 topkoffer afdichting AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 855799 schroef met flens
lh controles aprilia AP8118425 handgreep - paar AP8224090 lh lights sel. w/wiring AP8220135 rubberen afstandhouder AP8218492 rear brake lever complete AP8218495 achterremhendel AP8218497 remhendelpen AP8218496 u-bout AP8118376 schroef AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8118490 moer
bordenset en handboek aprilia AP8202429 geen beschrijving beschikbaar 852881 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 854055 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 854056 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8202416 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
achterlichaam i aprilia AP8249210 rechts onderzadel. ap. zwart AP8249210 rechts onderzadel. ap. zwart AP8249210 rechts onderzadel. ap. zwart AP8248972 rh undersaddle. var.cyan AP8158417 rh lat.inspection cover. black AP8234241 lh lat. inspectiedeksel. zwart AP8249211 lk onderzadel, ongeveer zwart AP8249211 lk onderzadel, ongeveer zwart AP8249211 lk onderzadel, ongeveer zwart AP8248980 ondermaats. var. cyaan AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8152345 schroef 5.5x20 AP8150415 schroef m4x35 AP8202449 klem AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8213472 grijper clip 254485 clip m6
achterlichaam ii aprilia AP8268970 achter kuip. cyaan AP8258664 geen beschrijving beschikbaar AP8139999 achterkuip, ca. zwart AP8258596 geen beschrijving beschikbaar AP8258597 geen beschrijving beschikbaar AP8258663 achter kuip. varadero cyaan AP8268422 achterkuip. cambridge wit AP8268961 achter kuip. aprilia wit AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152345 schroef 5.5x20 AP8158408 ovale afwerking AP8224114 ovale reflector. amber AP8268418 links richtingaanwijzer, wit AP8248981 links richtingaanwijzer. cyaan AP8249218 links richtingaanwijzer. zwart AP8249218 links richtingaanwijzer. zwart AP8268956 links richtingaanwijzer. wit AP8268966 links richtingaanwijzer. cyaan AP8268417 rh richtingaanwijzer. wit AP8249217 rh turn indicator. black AP8249217 rh turn indicator. black AP8248977 rh richtingaanwijzer. cyaan AP8268955 rh richtingaanwijzer. wit AP8268965 rh richtingaanwijzer. cyaan AP8248889 lh dir.light place. black AP8149166 rh richt. lichte plaats. zwart AP8102381 clip m4 AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 896604 rh ovale afwerking 860190 rh ovale afwerking 860191 lh ovale afwerking 896605 lh ovale afwerking 860859 rechter achterkuip sticker 860861 rechter achterkuip sticker 860865 rechter achterkuip sticker 860866 achterste kuipsticker 860862 achterste kuipsticker 860860 achterste kuipsticker 860264 sticker rh mojito 860863 sticker rh mojito 860867 sticker rh bedrijf 860869 sticker rh bedrijf 860870 sticker lh bedrijf 860868 sticker lh bedrijf 860864 sticker lh mojito 860265 sticker lh mojito
achterlichaam iii aprilia AP8124718 achterreflector, rood AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP8150359 schroef AP8248689 achterbumper. chr. AP8149413 achterbumper. een zwarte AP8148014 spatscherm achter. zwart 5765344 achterspatbord 254485 clip m6 AP8221218 spatbordbus AP8121035 t bus AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 149104 binnenzeskantschroef m8x40 598839 schroef met flens AP8249558 kentekenplaatsteun AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152268 inbusschroef AP8152306 zelfborgende moer m5 855799 schroef met flens AP8121736 t bus AP8144064 hitteschild ring AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8126747 kentekenplaathouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121811 t bus AP8134607 reflector ondersteuning AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25
achterwiel aprilia AP8208929 achterwiel AP8208929 achterwiel AP8208929 achterwiel 82907R paar remschoenen AP8209148 achterband 130 / 70-10 " 828863 schroef met flens B011784 schroef met flens 828862 vierkante moer AP8201679 tubeless ventiel 563728 moer m16x13 194423 cap 274245 remhendel as B014502 remhendel as AP8101103 achterremhendel register AP8104451 kabelgeleider AP8221120 remkabelhouder 833428 achterremhendel AP8214234 kabel achterrem 012789 splitpen 159347 ring AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8213137 spoel kompres. voorjaar 647384 remschoenen veer terug 266724 bord 273419 pakking ring AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8121889 kabelgeleider AP8125687 wielpenring
rh controles aprilia AP8118425 handgreep - paar AP8218494 throttle w/out hand grip AP8224640 motor stop-start apparaat AP8268264 gaskabel AP8113063 raam hoofdcilinder AP8218481 u-bolt AP8213425 front master cilinder d13 AP8218479 rem hendel GU03605645 rem hendel AP8220552 olietank plug AP8218482 hefboom pin cpl. AP8113003 olieleiding schroef
zadel - handvat aprilia AP8129298 zadel. zwart (twee p) AP8129517 zadel AP8229300 zadel. zwart (een p) AP8268958 zadel AP8268968 zadel AP8220547 vuldopbeschermer AP8121795 t bus AP8152136 inbusschroef AP8258092 bijrijder handgreep, chr. AP8268967 bijrijder handgreep. cyaan AP8268957 bijrijder handgreep. wit AP8149136 bijrijder handgreep. een zwarte AP8248158 zadelscharnier AP8220349 rubberen afstandhouder AP8221282 zadel spin AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8201643 splitpen AP8121795 t bus AP8161001 t bus AP8121032 bus AP8161002 t bus

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia AP8224617 belangrijkste kabelboom 58096R spanningsregelaar 58115R relais 12v / 80a 254485 clip m6 AP8224221 horn 234390 batterij 12v-4ah AP8212382 diode AP8230535 batterijhouder AP8220546 relaisrubber AP8224073 zekering kabel AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast 290860 zekering 15a 252945 zekering 7,5a AP8102375 clip m5 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8224192 remlichtschakelaar met / rubber 855799 schroef met flens AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8152140 klinknagel m6x17 AP8124886 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 58095R elektronische ontstekingseenheid AP8224650 ht draad AP8224205 b.l. schakelaar bedrading AP8120657 slangklem AP8212219 scr. bougiedop
vliegwiel aprilia 58136R stator spoel 289005 flensmoer 008375 schroef m6x14 078307 onderlegring 833817 vliegwielkap 827425 fairlead 015585 schroef m5x12 015585 schroef m5x12 584526 complete rotor (kokusan) 000267 transmissiesleutel 845692 cilinder luchtmantel 584525 complete stator (kokusan) 639865 complete stator (kokusan) 006975 sluitring 5,3x10x0,5 828765 ventilator 846596 geen beschrijving beschikbaar 827847 onderhoud 015856 schroef m5x21 015856 schroef m5x21 015597 tbic schroef
lichten aprilia AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8224243 zelftappende schroef 3.9x25 AP8224229 achterlicht lens AP8224227 achterlicht kabelboom. AP8224228 n.plaat lichtvenster AP8224089 headlight AP8224532 koplamp AP8224177 taillight. chr. AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121728 t bus AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120531 rubber met inzet AP8224222 richtingaanwijzer lens AP8224223 turn indicator lens AP8224237 cap AP8224242 zelftappende schroef 3.9x16 642143 zelftappende schroef 3.9x16 AP8224234 verchroomde ringmoer AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8224066 richtingaanwijzer voor AP8224171 front turn indicator. orange AP8224172 rear turn indicator. orange AP8224068 richtingaanwijzer achter AP8127232 achterlicht kabelboom. AP8124925 optische groep AP8224224 optical group AP8220553 pakking AP8224236 verchroomde ringmoer AP8224609 lamphouder AP8124923 koplamp bedrading met harnas AP8224226 koplamp bedrading met harnas AP8124758 plaat licht bedrading AP8124168 nummerbord licht AP8150120 schroef 4,2x22 * AP8224241 zelftappende schroef 2,9x19 AP8224235 interne beker 231215 lamp
startmotor aprilia 018639 schroef 82530R startmotor 82531R startmotor versnelling 286174 startmotor versnelling 018644 schroef 639220 kabel relais-startmotor 639856 kabel relais-startmotor 431860 bus 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9

Accessoires

acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc. - top / koffers-diversen aprilia AP87920664 topkoffer. reliëf new-c 32l AP87920664 topkoffer. reliëf new-c 32l AP81041974 topkoffer slot cpl. AP8792093 pakketrek assy AP8795022 zijstandaard AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d
acc. - windschermen aprilia AP8791067 windscherm cpl. groot AP8791068 voorruit zonder steun groot AP8791075 windscherm cpl. sport AP8791076 windscherm zonder ondersteunende sport

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Mojito Custom 50 2T ENG Piaggio 2004. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Mojito Custom 50 2T ENG Piaggio 2004 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Mojito Custom 50 2T ENG Piaggio 2004.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia